Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139151) kchryss


kchryss
addikt

Ázsiai szerveren még 9.18-as a játék. Leszedtem onnan az sd klienst (25 giga) és tökéletesen lejátssza a 9.18-as replay-eket. Szóval akinek vannak nagyon fontos visszanézni valói azok próbálkozhatnak vele amíg meg nem kapják ők is a 9.19-es patch-et.

(#139152) SoulReaver válasza galervin93 (#139146) üzenetére


SoulReaver
veterán

Biztos van olyan játékos, de általában a statot veszi figyelembe minden olyan játékos aki lila...

(#139147) jr1994

Kicsit olyan érzésem van, mint ha egy retard piros játékosnak állítanál be... :)

Előző accomat kicsitvel több mint 2000 wn8-nál offoltam, és nem statpadderkedéssel jött össze, hanem élveztem a játékot. Ebben benne volt a sok artyzás, agyatlankodás az elején, nem vettem komolyan stb... Szerintem sokan, ha kezdenénk egy új accot, ami ki van zárva, csak a stat kedvéért, simán lilák lennénk, de minek....

"Maradj a háttérben, csata elején nézd meg, ki merre megy, hol lesz esélyed sebezni, hogy téged nem lőnek szarrá, aztán javulni fog a statod."

Igazad van, tényleg fontos hogy ne lövesd szarrá magad a csata elején, csak ez nem azért fontos hogy a statod javuljon, hanem hogy le tudd hozni a csatát. Hogy legyen elég HP-d a végére, és fel tudj venni egy-két lövést amikor igazán fontos.

Az én mondatomban egy kis szarkazmus azért volt, amiatt írtam, hogy javulni fog a statja. Hidd el, tisztában vagyok a játékkal és akármennyire sem látszik, hoztam már le jó pár csatát, ha odafigyeltem, de az ilyen csatákoz, nagyon sok százalékban kell a csapat is, nem csak az, hogy az elején kempelsz, hogy maradjon hp-d...

[ Szerkesztve ]

(#139153) ollie válasza SoulReaver (#139152) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És miért dobtad az előző accountodat?

***

(#139154) zodo válasza Stanislav84 (#139149) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs sok viszonyítási alapom de akkor a középső ágyú kb Comet kategória.
Egyelőre úgy is ezzel kell kezdenem addigra kiderül mennyire mobilis a tank és lehet teszek egy próbát a nagy löveggel is. Köszi.

(#139155) jimmy74 válasza zodo (#139141) üzenetére


jimmy74
őstag

hát nekem nagyon bejött a troll rajta.
Pedig féltem de sznájper modba is nagyon kellemes csalódás volt
én csak ezzel ajánlom

WoT:jimmbo

(#139156) SoulReaver válasza ollie (#139153) üzenetére


SoulReaver
veterán

örök chatban és egy hirtelen felindulás.. :)

(#139157) Midway válasza SoulReaver (#139156) üzenetére


Midway
senior tag

Azt mire adják? Én most is 1 hónapos chat ban alatt vagyok.

Kicsit úgy érzem, hogy a moderátorok elvakult idióták a wot ban.

[ Szerkesztve ]

(#139158) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok miket olvasok itt. :C Ennyien szídják a játékot és gondolkoznak azon hogy szögre akasztják (akár végleg) az acc-ot. Ha ez így folytatódik zárható lesz a topik. :DDD

Üdv:Viktor

(#139159) h1mpi válasza Midway (#139157) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha sokan jelentenek

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#139160) fradi81 válasza Viktoár (#139158) üzenetére


fradi81
veterán

Meleg van, nem tesz jót az idegrendszernek :) Ezt a játékot szerintem csak úgy lehet élvezni ha nem veszed már komolyan különben agyvérzés/uninstall :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#139161) h1mpi válasza fradi81 (#139160) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha holnaptól nem lenne stat figyeld meg milyen nyugodt lenne a játék, én a WG helyében azt szüntetném meg nem a többi szarsággal foglalkoznék

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#139162) jr1994 válasza Midway (#139157) üzenetére


jr1994
addikt

Csak folytasd amit csinálsz. Ha már egy hónapnál tartasz, előbb-utóbb meglesz neked is a végleges.

(#139163): automatikus a rendszer, és egyre növekszik a büntetés mértéke.

(#139152) SoulReaver: én ugyan nem kezdek új accot, jó a régi. Legalább nem kapok xvm fókuszt. Nem hiszem hogy a kisregényemmel botnak állítottalak be, nem is ez volt a célom, csak írni egy ellenvéleményt mert szerintem rohadtul nincs igazad. Bár a hozzászólásaid alapján, ha nem tudnám, inkább hinném azt hogy 1000 wn8-ad van, mint hogy 2000...

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139163) Midway válasza h1mpi (#139159) üzenetére


Midway
senior tag

Ok, hogy van a mérlegelés? Kaptam már 1 hetet , 1 hónapot. Teljesen subjektív ahogy én látom. Épp milyen napja van a fa@kalapnak aki odaül nézni a reportokat.

Mond meg az igazat és betörik a fejed :)

[ Szerkesztve ]

(#139164) SoulReaver válasza jr1994 (#139162) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hú-ha :) Egy pár hozzászólásból így letudod írni a másikat... :D Te aztán nagyképű vagy komám... Én a te hozzászólásaidból nem arra következtettem eddig, hogy egy hímvesszőfejű agyagedény vagy, de a mostani megnyilvánulásodból bizony az lettél.. :) Bár amikor diego-t védted, tudhattam volna..

(#139157) Midway

HA elég kitartóan szidod a szomszédos országaink hős játékosait és felhozod a második világháborús őseit, akkor elég hamar kapod, főleg, hogy anno mind2 csapat látta, hogy kiket osztasz... mind2 csapatból reportoltak, akkor hamar összejött...

[ Szerkesztve ]

(#139165) Midway válasza jr1994 (#139162) üzenetére


Midway
senior tag

Tuti nem növekszik, mert 1 hónap után is kaptam 2 hetet. :N

(#139166) jr1994 válasza SoulReaver (#139164) üzenetére


jr1994
addikt

Csak kíváncsiságból: mi a mostani accod?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139167) ollie válasza SoulReaver (#139156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mondjuk érthető.

***

(#139168) Dr.Én


Dr.Én
veterán

megint alakul valami így szombat este...ideje előkészíteni a sört és olvasni a szájkaratét :)

WOT: kissio

(#139169) h1mpi válasza Dr.Én (#139168) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem lesz semmi most nyugi van :) :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#139170) kchryss válasza SoulReaver (#139164) üzenetére


kchryss
addikt

Ha már folyamatosan Diegho-t emlegeted. Azt mivel magyarázod hogy neki most is 60% körül van a 30 napos wr-je neked meg 50%? Komolyan azt hiszed, hogy hátulról sznájpolva lehet 60% körüli wr-et hozni?

(#139171) SoulReaver válasza jr1994 (#139166) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lényegtelen, mert nem a sajátom. MIt nézel rajta? Kb 2k csatát mentem ezzel, 1200 körüli wn8-al vettem át.

(#139170) kchryss

Szerencse kérdése.... Biztos van neked is olyan tankod, amit szeretsz, de folyamatosan bukta köröket mész vele.... Hiába jó az átlag sebzésed.... Van olyan is, amivel nyersz ugyan, de sokat nem teszel a csatához... Kb ez is ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#139172) fradi81 válasza h1mpi (#139161) üzenetére


fradi81
veterán

Nem látom a színeket, csak hogy hullanak mint a legyek, már egyáltalán nem idegesít, főleg ha top3-ba végzek. AZ xvm az nem a wg hatásköre, a ratinget meg nem látod csata közben. De azért mod tiltólistára tehetné az igaz ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#139173) h1mpi válasza fradi81 (#139172) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Simán tudná tiltani a WG ha akarná, nem adna infót róla és kész

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#139174) Midway válasza SoulReaver (#139164) üzenetére


Midway
senior tag

A szomszédos országot játékosai: itt főleg a lengyelekből van sok szindi való.

(#139175) Viktoár


Viktoár
addikt

Ne veszekedjetek a staton,semmi értelme. :N

Én egyszer annyira felmérgesítettem magam a játékon hogy majdnem agyvérzést kaptam. :DDD Akkor és ott megfogadtam hogy nem foglalkozok semmit a stattal mert csak az idegbajt hozza az emberre. Ez egy ARCADE játék,aminek semmi valóságalapja nincs,logkát meg főleg ne keressetek benne. Ahol tankokkal egymásra lehet ugrálni meg felborítani a másikat mintha csak egy vödör felmosóvíz lenne az az én szememben csak egy dilis gyerekjáték. :K Méghogy jó tankos játék. :C

A spotrendszer azóta szar amióta megjelent a WoT.A játék talán legnagyobb hibája az ahogy működik vagy éppen nem működik.A sorban eltűnő tankok az orrod elől és még sorolhatnám,de minek? Aki legalább egy hetet játszott a játékkal az már tapasztalta. :K Ez a 3 mp-es késés is miféle elvetemeült ötlet? Belassultak a fényfotonok vagy minden parancsnok agya 3mp-el le van mardva mire feldolgozza hogy látott egy tankok és jelez? :DDD

Sokszor az ember tudja hogy az utca végén van egy tank de nem tud rálőni mert nincs felszpotolva.Mekkora baromság? Tegyük fel hogy nem látom mert riadóztatáskor a parancsnok azt se tudta merre van arccal csak fejvesztve beszalatt a tankjába és a körletben hagyta a szemüvegét.Na de bakker akkor miért látok 3 utcával messzebre mint az ellenséges tank lehetséges helye? (nem a lőtávról beszélek) Ha valaki felszpotolja a a térkép felét akkor meg látok mindent? Aztán hopp eltünnek mintha nem lennének ott. :F

Ezen kellene elgondolkozni hogy ez mekkora paradoxon. :C

Üdv:Viktor

(#139176) Dr.Én válasza Viktoár (#139175) üzenetére


Dr.Én
veterán

a szellem lövedéket és a tank orra előtt földbe csapódó skulót ki hagytad :D
de van igazság abban amit írsz :)

WOT: kissio

(#139177) galervin93 válasza SoulReaver (#139164) üzenetére


galervin93
őstag

Az a baj, hogy a lila statpaddereket szidod, de közben te is a statra vered. Mint itt alsó hangon legalább a népek 80%-a, de talán keveset is mondok...
Viszont amit h1mpi mond, hogy wn8 off = problem sloved, na az nem igaz. Azért nem, mert a játékot a sok rossz játékos teszi élvezhetetlenné, nem más egyéb.
Irigylem azokat, akik szerint a legnagyobb baj forrása a sok (lol...) jó játékos (érzitek az ellentétet, egyszer "bot csapat", máskor meg "lila statpadder köcsög"), vagy éppen a statra élvező népek lehetetlenítik el a gamet. Hazugság lenne azt mondani, hogy utóbbi nem létezik és nem rontja a játékot, de töredék mértékben ahhoz képest, hogy mennyi rossz játékos van és ők mit (nem) művelnek.
Amikor azt írjátok, hogy 1v29, az nem a "lila statpadderek" miatt van, hanem mert egy átlagos csatában kb. 5 ember van, aki valami értelmes eredményt tud felmutatni (saját hp lesebzése; minimum 1, vagy jó esetben 2-3 kiválósági jel stb.). A maradék huszonöt meg a tornyát forgatja, nézi a szélmalmot a sok Don Quijote, vagy éppen megpróbálja szétlőni Cliff világítótornyát.
És pontosan ezért, az ilyen birkák miatt tart arra a játék amerre. A WG is érzékelte ezt, nem véletlen a sok új, hülyebiztos prémium gép - ezekkel akkor is van sikerélménye, ha sz*r játékos, mert egy jobb géppel a pozitív rng, szerencse stb. is jobban kicsúcsosodik, mint egy gyengével.
Nem azért OP a Chrysler, mert elpusztíthatatlan, hanem mert ha núbbéla szerencsésen toptier vele, akkor csatát eldöntő tényező lehet. Miközben egy kifejleszthető, normál gépben nem tudna hozzászagolni a csatához.
Itt van a kutya elásva... A játékot a játékosok teszik tönkre. A WG-től ne várjuk, hogy ne a hülyéknek kedvezzen, hisz az hozza a pénzt, igazuk is van, dől a lé befelé, ez a dolguk.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139178) SoulReaver válasza Viktoár (#139175) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jogos... Így bele gondolva, tényleg hülyeség az egész...

(#139177) galervin93

A WG-től ne várjuk, hogy ne a hülyéknek kedvezzen, hisz az hozza a pénzt, igazuk is van, dől a lé befelé, ez a dolguk.

Ezt mondtam én is lentebb.

Viszont van okom szidni a lilákat, de még a kékeket is. Mivel nagyon nagy százalékban arra verik magukat, hogy nekik 2-3k wn8 van, nekem meg csak 1500 és, hogy mekkora szar vagyok... Az ilyenek miatt nem is teszek kivételt, mert az összes ilyen... :)

[ Szerkesztve ]

(#139180) Viktoár válasza Dr.Én (#139176) üzenetére


Viktoár
addikt

Azt már nem említem pedig minden csatában sikerül 1-2 olyat lőni.Sokkal több van belőle mint 1-2 patch-el ezelőtt.

A dicker max amúgy is egy hulladék,egyetlen jó dolog az ágyúja ami a saját szintjén tűrhető volt.Azonban 5-ből 2 lövedék a földet lövi még teljesen beszűkűlt célzókörnél is.Ezzel teljesen halálraítélték ezt a tankot.A másik meg a motor sérülékenysége. :C Hát az valami fenomenális,nincs mégegy tank a játékban aminek ennyire sérülékeny a motorja. Amit most mondok abban semmi elfogultság nincs,de nincs olyan csata hogy a motor nem sérül kivéve ha nem kapok találatot. :D Csak a kredithozam miatt gurulok vele amúgy már rég eladtam volna.

Üdv:Viktor

(#139181) Dr.Én válasza Viktoár (#139180) üzenetére


Dr.Én
veterán

azért lehetne egy elég szép listát készíteni...miket lehetne orvosolni... :D

Kővér Max-al elég ritkán találkozók már ;]
de az ágyúja tényleg bitang jó..szépen áldásokat tud kiosztani és mikor azt se látod hol van :))

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#139182) h1mpi válasza Dr.Én (#139181) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Annak jó akinek sok tankja van, mindig azzal játszik amit épp buffol a WG és így élvezheti a játékot

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#139183) galervin93 válasza SoulReaver (#139178) üzenetére


galervin93
őstag

A lila szidja a zöldet (--> téged), hogy szar vagy.
A zöld (-->te), szidod a lilát, hogy statpadder.

Mi a különbség? Megmondom, semmi... Általánosítasz. Belédrúgnak, sírsz, aztán visszarúgsz, majd mutogatsz, hogy a csúnya bácsi bántott. Miközben fifti-fifti...
Hány olyan csatád van, ahol egy lila leszól? Hány olyan csatád van, ahol a botok hülyesége miatt megy el egy-egy szituáció, vagy éppen a meccs?
Ha azt mondod ugyanannyi, akkor hazudsz. Kb. ugyanabban a cipőben járhatunk (1650 overall, 2200+ recent nekem), nekem viszont a legritkább esetben írnak egyáltalán, ha kapok is, az is inkább dicséret. Ja, hogy nekem ki van lőve a chat és nem szájhősködöm, nem etetem a trollt, akit ismerek, hogy úgyis harap a beírásra...
Ha a játékra annyi figyelmet fordítanál, mint a chatre, nem csak hogy eredményesebb lennél, de kevésbé qrna fel idegileg.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139184) kchryss válasza SoulReaver (#139171) üzenetére


kchryss
addikt

Wr-hez jól kell tankot választani, nem mindegy mivel mész. Sokat mentél Leo1-gyel mostanában? Az például egy olyan tank amivel Diegho-nak is fos a wr-je magához képest. Azzal a tankkal nem lehet lehozni a csatákat hosszú távon.
Egyébként csak arra a felvetésedre reagáltam, hogy aki unikum az csak sznájperkedik. Mert ez így egyáltalán nem igaz. Biztos van ilyen is, de annak a wr-jén ez meglátszik és az csak wannabe unikum. Akinek unikum wn8-a van szinte minden tankkal és a wr-je is unikum mellette az 100%, hogy nem sznijperkedéssel hozta össze. Sokkal valószínűbb hogy az első sorban tolja a csatát és már az elején eldönti.

(#139185) Dr.Én válasza h1mpi (#139182) üzenetére


Dr.Én
veterán

ebben van igazságod... :K

bár valamiért azon tankok nálam nem mennek sajnos... :D
kiestem a pixisből

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#139186) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Grillen sült :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#139187) Midway válasza galervin93 (#139177) üzenetére


Midway
senior tag

Ez azért tier 9-10-ben nem igaz. Ott nincs annyi piroska, mint lejjebb.

(#139188) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Kérdés Wot tweaker plus programot minden verzió frissítésnél le kell futtatni vagy elég egyszer? verziófüggetlen? textúratömörítés miatt érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#139189) jagada válasza Midway (#139157) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is chat banom van, de én csak a térképen pingelgettem a retard BOT-okat :DDD :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139190) vhw válasza Viktoár (#139180) üzenetére


vhw
addikt

Olyan szar, hogy beleraktam 1100 csatát. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139191) galervin93 válasza Midway (#139187) üzenetére


galervin93
őstag

Sajnos nincs sokkal kevesebb sem. Nem használok xvm-et, de mát a játékos mozgásából, szituációk lereagálásából látszik, milyen playerrel van dolgunk, és bizony magas szinten is sok a piros-narancs-sárga, aki nem odavaló...

Nekem van egy elméletem, miszerint minden játékosnak megvan a "tier-szintje", ahol megbízhatóan teljesít, ami a "neki való". Értem ezalatt, hogy az adott tier minden tanktípusával tud játszani, nem akadály egy új gép, gyorsan belejön. Saját példámban ez kb. a 6-7-es szint. Ezen a szinten nem csak hogy a saját hpmat sebzem le elég biztosan, de inkább felette vagyok, 1.1-1.5 körüli értékekkel tankonként, mindegy milyen gépbe ülök (persze nem mindegy, hogy TD-be ülök vagy artyba [pfej], ott nem is ezek a szorzók vannak, lényeg hogy jól teljesítek). Efelett is vannak olyan tankjaim, amikkel jó vagyok, tier10-ben is van gépem, amivel lila a statom, meg tier8-ban is van, amivel éppen csak zöld. Magyarán itt még csak bizonyos tankokkal megy jól, másokkal meg kevésbé, azaz ezen a szinten még nem tudok minden géppel kiegyensúlyozottan jó teljesítményt nyújtani.
Egy igazán jó játékos tier10-ben is tud kék-lila statot, és nem csak egy-két géppel (ezért is nem igaz a lila = statpadder, mert utóbbi csak bizonyos gépekkel jó).
Na most a piroska a maga tier2-3-4-5 szintjével megveszi a 8-as prémium gépet, és kész is a paradicsomleves. Teir10-ben.
Innentől meg mindenki ismeri a problémát...
Az pedig a legrosszabb, hogy rossz, de kitartó játékosok normál gépekben is eljutnak tier10-be, mert a rossz vesztes csata is hoz xp-t, ha keveset is. Ugye a szorgalmas hülye esete, ami a legrosszabb állatfaj a világon...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139192) Gyuri27 válasza vhw (#139190) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze 68 nyarától 27 őszéig jó volt.
Most meg felharapná az ember az ereit.
Pl a svéd hatos td fényévékkel jobb. Mindenben.
De biztos találnánk még td-t ami jobb. Talán olyat kellene keresni ami nem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#139193) mefistofeles válasza galervin93 (#139191) üzenetére

Nem értek egyet. Szóval Te méltó vagy T7-ra más a 10-re megint mások csak T5-re?
Nem hiszem, hogy van játék ahol a gyengéket kizárják....
Sokkal logikusabb lenne ha a piros, sárga lila stb. játékosok többé-kevésbé egyenlő arányban szerepelnének adott csatákban! Ha 4 piroska bekeveredik egy T10 csatába akkor legyen csapatonként kettő-kettő. Nehogy azt mond, ez elrontaná a játékot..... Ha tudásszint szerint kiegyenlített lenne a játék akkor sokkal izgalmasabb, szorosabb csaták lennének.
Persze mit nem várok. Még a puszta vasat sem tudják normálisan elosztani.
Nehogy azt mond, hogy a lila játékosok többsége mindennel játszik artytól heavyig.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#139194) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

"Amikor semmi nem elég..." című rovatban ma... :O

[ Szerkesztve ]

(#139195) Viktoár válasza vhw (#139190) üzenetére


Viktoár
addikt

Mostanság már nem jó td szerintem. :N Boldog boldogtalan leforog a mostani rohanó csatákban.
Bár odáig sokszor el sem jutok mert a motor elhal az első találattól. :DDD

Amúgy azért tettél bele 1100 csatát mert olyan jó td hogy élmény vele a játék vagy mert jól hozza kereditet? (De őszintén ;] )

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#139196) Midway válasza galervin93 (#139191) üzenetére


Midway
senior tag

Az pedig a legrosszabb, hogy rossz, de kitartó játékosok normál gépekben is eljutnak tier10-be, mert a rossz vesztes csata is hoz xp-t, ha keveset is. Ugye a szorgalmas hülye esete, ami a legrosszabb állatfaj a világon...

Nem ez a legrosszabb , hanem mikor pénzért veszi a mostani OP prém tankokat és only gold üzemmódban verik magukat a sok sárga - narancs idióta. Na ez a baj.

Ezt hozza a wg pénzéhessége , meg az emberi hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#139197) fradi81


fradi81
veterán

t9-10-be sokkal könnyebb halni, ott már egy sárga-zöld is olyan mint kis tierbe a tomató, könnyen elvérzik.

moto g72, Ninebot d28e

(#139198) mefistofeles válasza fradi81 (#139197) üzenetére

Pontosan!
Nem az a probléma ha piros, narancs játékosok eljutnak t10-be, csak akkor ha vannak 5-en és mind az egyik csapatban......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#139199) Midway válasza mefistofeles (#139198) üzenetére


Midway
senior tag

A zöld szín sem garantál semmit , esetleg azt tükrőzi, hogy megvesz mindent amit lehet a játéktudáson kívűl.

(#139200) h1mpi válasza Midway (#139199) üzenetére


h1mpi
nagyúr

na kezdődik, mit vesz meg rng-t??? huuhh atyám...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.