Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139301) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nagyon durva szellemlövedékeket tapasztaltatok mostansag? T30 ----> AMX 50 B , 2x kuldtam fullra beszukulve 50 méterről és semmi, se ricochet, se mellette becsapodas, ma meg egy IS, ugyanez...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139302) ollie válasza dokee78 (#139299) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van hatodik érzéke a parancsnoknak? Mert az kell hozzá.

***

(#139303) dokee78 válasza ollie (#139302) üzenetére


dokee78
félisten

Persze,hogy van .
Fel villan a lámpa,de a szokásos hang,na mindegy nem is fontos,majd csinálok saját hangot.

(#139304) ollie válasza dokee78 (#139303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor még nem javították a bugot.

***

(#139305) ollie


ollie
MODERÁTOR

SirFoch elmagyarázza, hogy ez az improved equipment miért fasság: [link]

***

(#139306) vhw válasza ollie (#139305) üzenetére


vhw
addikt

"Elmagyarázza":
Megemlíti két mondatban, hogy szerinte szar?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139307) zodo válasza dokee78 (#139303) üzenetére


zodo
nagyúr

Megnéztem, nálam ugat gömbi :)

Hang menüben első lenyíló ablakban "Parancsnok" míg másodikban "1 variáns" van kiválasztva.
Obj. 140 Női legénysége is Női hangokat hallatnak. :)

(#139308) Stanislav84


Stanislav84
tag

Amilyen rossz meccsek voltak ma szakaszban, úgy ma másodszor sikerült elég jó meccs... :D azért az durva, amikor a HE-t kell töltened, mert kifogysz a lőszerből... :D amúgy 1 lőszer híján majdnem meglett a Fadin medál is.

Replay

Ami a durva, hogy a Ru251 ellen kb 400 hp-n voltam, míg ő neki több, mint ezer... de betöltöttem a HE-t és 3x seggbe lőttem. :D

[ Szerkesztve ]

(#139309) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Olyan problémám van, hogy nem tölti be a játék a csatát, kb. 90%-nál megáll.
Nagyon ritkán betölti, de akkor meg laggol az egész. A windowst, és a játékot is 2x újra raktam már emiatt, és nem lett jó. Volt, hogy a játék sem indult el, pl. most update után, 1%-os update-nél megállt. Tűzfalam az alap windows, ahogy a vírusirtó is.

Mi lehet a baja?

[ Szerkesztve ]

(#139310) Papooo válasza RAiN91 (#139309) üzenetére


Papooo
senior tag

Hd Sentinellel csekkold a vinyód állapotát, illetve csekkold a hőmérsékleteket is valami progival. Vinyó hiba esélyesebb.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139311) RAiN91 válasza Papooo (#139310) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi. 13%, 400 szektorhiba, fél éve vettem akkor még 100-as volt, használtan :/

(#139312) Papooo válasza RAiN91 (#139311) üzenetére


Papooo
senior tag

Az is csoda hogy elindult vele a windows.
Az ilyen hirtelen elhasználódás jó eséllyel valamiféle ütődés eredménye lehet.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139314) ollie válasza vhw (#139306) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak szerinte, és az a 2 mondat elég is.

***

(#139315) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Az milyen akcio h neha kapok 100% xp-t a gyoztes csatakra? Legalabbis heavyre. Tobbinel nem tudom adott-e de olyan tuti volt h nem. Van valami napi limit?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139316) Papooo válasza BÁ Nutrition (#139315) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha van sebző lövésed és nyer a csapatod, akkor dupla xp jár.
Verzióváltásnál indult, és holnap reggelig tart az akció.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139317) BÁ Nutrition válasza Papooo (#139316) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem nem adott minden esetben gyozelemnel. Fura. Sebezni a legritkabb esetben nem szoktam. Pl valami artysta ammorack vagy hasonlo

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139318) Papooo válasza BÁ Nutrition (#139317) üzenetére


Papooo
senior tag

Utánanéztem : Csak nyolcastól felfelé van.
Hála ennek a duplázásnak, előkapartam a RU-t és belepörgettem a hiányzó 290k xp-t hogy kifejleszthessem a 10-est.
A játék egyből megajándékozott egy 42%-os wr-rel a fáradozásaim jutalmául. :DDD
Alapból nem csíptem a RU-t, de ez még rátett pár lapáttal.
Előtte a WZ-132A-t hajtottam, eddig az a megtartós kilences light, bár csak most fogom leporolni az LWT-t

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139319) BÁ Nutrition válasza Papooo (#139318) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En meg kiporgettem az e75ot. Van egy rakas szemelyi tartalekom is sza triplazva konnyu volt. :) mar csak kteditet kell majd farmolni hozza

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139320) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azert megvan annak a bája mikor az 52k csatas 45%os bot engem hiv retardnak csata utan lol ;] :Y :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139321) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#139320) üzenetére


fradi81
veterán

itt én is írtam pár egysejtűnek a csata után, végignézték ahogy elfoglalják a bázist, semmi reset vagy hasonló, minek az.

moto g72, Ninebot d28e

(#139322) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

8 killre mar nem jar extra medal? vagy csak 9re?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139323) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#139322) üzenetére


jr1994
addikt

Radley-Walters medál jár 8 killre, de csak tier5 fölött, valószínűleg azért nem adta be mert T-28-cal csináltad.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139324) CirrMee válasza BÁ Nutrition (#139320) üzenetére


CirrMee
addikt

Ugyan már.
Statpadder 59-16 foglal nálunk kb 3vs3 felállásnál (Airfield), miközben a két japó dömperünk meg a másikon foglal. Az egy dolog, hogy egy ellen T67 kivégezte ezt a két idiótát, de én sem tétlenkedtem, bevágtattam a Hümmel artistámmal a mi zászlónkhoz. Statpadder elvtárs kibekkelte volna a dolgot, inkább nekiállt fészkelődni a házak között, gondolta majd kikerülöm azokat. Természetesen inkább átgázoltam rajtuk (idő ketyegett, ha 2 másodpercet kések a lövéssel, befoglalt volna), majd az utolsó ház után gondolkodás/különösebb célzás nélkül eleresztettem a repeszt. Emberünk meccs után a 'nájsz artista mod felől érdeklődött, majd miután nem kapott kielégítő választ, ment a mindent überelő "ticket" szöveg. Gondoltam megnevezem a modot (wg rng), aminek annyira megőörült, hogy anyai ágon állt neki észt osztani, a tervezési fázisaim bizonyos mozzanatait illetően.

Eleve nagy volt a pofája, mert csak sunnyogott a meccs alatt, sebzést is alig okozott nála tapasztalatlanabb játékosokhoz képest. Annyi esze viszont lehetne az istenbarmának, hogy ha előttem áll közvetlenül 19hp -val egy papír géppel (mert menekülni is hülye), bármit találok ott el, abba beledöglik.

Szóval 45% ide vagy oda, egy sunnyogó kis statpadi is lehet bot, aki meccs után nekiáll észt osztani. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#139325) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Vicces, hogy mátol kellene indulni a rangsorolt csatáknak, erre ez a kép fogad ma reggel:

Elég komoly felzúdulás volt az extra felszerelések okán. Lehet, hogy meggondolták magukat??

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139326) h1mpi válasza lacibacsi (#139325) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vagy ennyire beta volt :))

(#139327) GeneraL_XTX válasza lacibacsi (#139325) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

lehet később indul. Elvégre úgy volt, hogy csak bizonyos napszakban lesz elérhető, vélhetően az esti/délutáni órákban.

(#139328) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

tipikus meccs, egy rakat forrest gumppal... [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139329) adamgreen válasza lacibacsi (#139325) üzenetére


adamgreen
senior tag

Oroszok már tolják . nálunk szokás szerint lofasz sincsen :C

(#139330) zodo


zodo
nagyúr

100 kötvényt mire adták pontosan?
Június 3 előtti regisztrációt olvastam de pl egyik fiókomban (RU) van a másikban (EU) nincs.

(#139331) adamgreen válasza zodo (#139330) üzenetére


adamgreen
senior tag

Orosz srác nak streamen ott a 100 kötvény. Pedig ö elég régen regisztrált szal ehez sztm semmi köze.

(#139332) zodo válasza adamgreen (#139331) üzenetére


zodo
nagyúr

A Ranked Battles Beta Season cikk alján írnak róla.
Innen szedtem és nem értek pláne hogy ahol van kötvényem ott max. tier V-ös tankom van.

"All players get 100 bonds when the Beta Season begins.

All players registered prior to June 3rd will receive 100 bonds when the Beta Season begins. Tankers can test the newly added Directives for crew or equipment, which also allows us to gather substantial feedback."

(#139333) adamgreen válasza zodo (#139332) üzenetére


adamgreen
senior tag

akkor félreértettem sorry.egyenlőre még nem megy a ranked :N

(#139334) zodo válasza adamgreen (#139333) üzenetére


zodo
nagyúr

:) Ja, akkor ott azért van mert már megy.

(#139335) dokee78


dokee78
félisten

T-34 Rudy így áll jelenleg:

Parancsnok: BIA+6. érzék+???
Löveg kezelő: BIA+Mester lövész+Javítás
Vezető: BIA+Sima utazás+???
Töltő: BIA+Javítás+Álcázás

Van amit nem jól osztottam ki?
A 2 kérdőjel helyére mit tegyek?

(#139336) fradi81 válasza dokee78 (#139335) üzenetére


fradi81
veterán

javítás

moto g72, Ninebot d28e

(#139337) fradi81


fradi81
veterán

Este 8 tól éjfélig lesz.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#139338) Stanislav84 válasza dokee78 (#139335) üzenetére


Stanislav84
tag

Én mondjuk a töltőnek első körben biztonságos elhelyezés skillt választottam volna... emellett nem csinálod jól, hogy kevered az álcázást a javítással... legyen egy teljes sorod egyikből, majd lehet a másik.

Fradi81 meg azért mondja neked a kérdőjel helyére a javítást, mert a többieknek már ez van, míg álcája csak az egyik legénynek. Mellesleg szerintem álca valahol jobb a rudynak, pláne, ha spotolsz is sokszor. (én ezt raktam ki elsődlegesen, majd később jöhet a javítás)

(#139337) fradi81

Még legalább 2 hónap kérdése, míg lesz 10-es tankom... :D úgyhogy ez és a kövi szezon engem nem érint. :)

[ Szerkesztve ]

(#139339) adamgreen válasza fradi81 (#139336) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nah még tüzszünetet ir ki. De 100 kötvényt már megkaptam.Gondolom ezt megkapja midenki.

(#139340) Jadro válasza adamgreen (#139339) üzenetére


Jadro
veterán

Ahogy nézem, este 20:00-00:00-ig lehet majd menni minden nap. Kipróbáljuk. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139341) dokee78 válasza Stanislav84 (#139338) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom már módosítani nem lehet.

zodo
Nekem így van és nem ugat.
Mod csak az XWM van és az Aslainból a WN8 és dmg panel.

(#139342) Stanislav84 válasza dokee78 (#139341) üzenetére


Stanislav84
tag

Dehogynem... létezik skill reset, csak goldért. Néha fél áron lehet ezt tenni a WG jóvoltából. (én is képeztem már újra pl parancsnokot)

(#139343) GeneraL_XTX válasza Jadro (#139340) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Azért lehetett volna némileg barátibb az időpont.... :S mondjuk 6-tól 10ig.

[ Szerkesztve ]

(#139344) galervin93 válasza Stanislav84 (#139338) üzenetére


galervin93
őstag

A Rudy inkább középtávon működik, ott az álca vagy kell, vagy nem, szerintem inkább utóbbi... Így inkább a javítás volna a javasolt szerintem. Persze ez függ a játékos stílusától, de a tank egyéb paraméterei (főként az ágyúé) okán inkább a közelebbi, mintsem a távolabbi harcot preferálja.

---

Ha már Ruds, akkor 6-os medek, ha 6-os medek, akkor VK 30.01P: az elején nagyon nem tetszett és nagyon nem ment vele. Kipróbáltam a nagy ágyúval, mert a VK 30.02D-n (egy tierrel feljebb!) egészen jól teljesített. Itt viszont a rosszabb karakterisztika miatt nem igazán működik... A kisebb ágyú viszont egészen kellemes! Távolra is viszonylag pntos, tierjének megfelelő az átütése, cserébe alig sebez - de azt legalább gyorsan! Szóval szerintem ezzel érdemes használni. Páncélja, bár egy viszonylag alacsony szintű medről van szó, egészen használható! Megfelelően döntve tudatosan is használható, távolról pedig szinte bármi pattanthat (Skorpió G volt a legnagyobb, de akadt IS-3 is, a D25-T és társai pedig nem is egysze).
Nekem a töltés- és célzásgyorsító mellett periszkóp volt fent, mert inkább közép és nagyobb távról operáltam vele. A végére egészen megkedveltem, és bár nem éreztem magam jónak vele, azért az 1000-es atlagot meglőttem vele, ami egy szinten van a többi hatos gépemmel. Mindezt azokénál jóval gyengébb legényekkel (itt hatodik érzékem + 75% körüli javítasom volt csak).
Szóval összességében egy kellemes meglepetés volt a gép, nem kell free-xp-zni, ha esetleg valaki erre jár, csak össze kell barátkozni, onnantól egészen jó. Nem igazán tud csata eldöntő tényező lenni, inkább csak egy jó iparos, aki teszi a dolgát - se több, se kevesebb.

Elnézést a szómenésért, de ha már egy embernek segítettem, megérte. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139345) Jadro válasza GeneraL_XTX (#139343) üzenetére


Jadro
veterán

Lehetne tágabb szerintem is. Legalább hétvégén. Na majd meglátjuk, kezdetnek végülis elfogadható.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139346) zodo válasza dokee78 (#139341) üzenetére


zodo
nagyúr

Korábban mikor bevezették az új hangrendszert voltak ilyen problémák.
Nem tudom a konkrét okát.

Nálam ezek vannak az alábbi mappákban:

\res\audioww

sixthSense (saját mp3 fájlom)
tutorial_voice.bnk
voiceover.bnk

\res_mods\0.9.19.0.1\audioww

xvm.bnk

res_mods\configs\xvm\saját könyvtár név => sound.xc pedig így nézz ki.

(#139347) Stanislav84 válasza galervin93 (#139344) üzenetére


Stanislav84
tag

Nekem kivételesen egész élvezhető a VK30.01 P a nagy ágyúval, és az átlagsebzésem 1200 körül van vele. Inkább középtávon kell vele harcolni. Nem tartom kiemelkedő tanknak, ezért nem fogom megtartani, de ugyanakkor kicsit hiányozni is fog.

A rudyval meg egyetértek is, meg nem is... Sokszor én spotolok 440 méteren a csapatnak, és snipe-olni is egész jó vele... Az újrahasználható javítócsomag miatt pedig kevésbé tartom fontosnak a javítást. (90 másodperc nem a világ vége) Nem is annyira modulérzékeny, leginkább üzemanyagtartály szokott sérülni, vagy trackelnek. Bottom tierként pedig ahol max 2 lövés vagy a 8-asoknak, ott szintén hasznosabbnak tartom az álcát. Ha meg ott trackelnek, akkor tuti használok javítókészletet. Később persze 3. skillként meglesz nekem is az, de ezen a tankom nem éreztem elsődlegesnek. Sőt, annyira szeretem, hogy szerintem ez a legsikeresebb tankom eddig kb 70+%-os győzelmi aránnyal.

[ Szerkesztve ]

(#139348) adamgreen válasza GeneraL_XTX (#139343) üzenetére


adamgreen
senior tag

Most képzeld el aki CW-ik meg stronghold. Nagy klánok. Érdekes lesz :D

(#139349) galervin93 válasza Stanislav84 (#139347) üzenetére


galervin93
őstag

Az már szép sebzés! Nekem nem volt időm/kedvem hogy a nagyágyúra ráálljak, cél a szuper-heavy vonal, szóval csak átrohantam rajta pár nap alatt.
Rudy - abszolút stílusfüggő a dolog, akivel játszottam együtt az tudja, hogy elég agresszívan szeretem nyomni akár papír géppel, akár bottom-tierben, lehet ezért is tartom inkább fontosabbnak a javítást.
Persze miután betalát egy Skorpi, aki még láncolt is a mezőn, akkor felejtős a dolog, de azért az ilyen dögöket alapból csak oldalról-hátulról keresem. :-)
Szóval tényleg stílus függő, én a sűrűjét kedvelem, ott pedig mindenképpen hasznosabb a javítás, de ezen tényleg nem veszünk össze. :-) Nincs egyértelműen ajánlott stílusa a gépnek, így egyéni ízlés dönt.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139350) emre válasza dokee78 (#139335) üzenetére


emre
veterán

Parancsnok: BIA+6. érzék+??? felderítő
Vezető: BIA+Sima utazás+??? javítás

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.