Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139401) jr1994 válasza ollie (#139398) üzenetére


jr1994
addikt

Aha. Nézd meg a részletes jelentésnél, a kapott xp-t megszorozza 1,5-tel, mert ilyenkor teljes xp-t kapsz mintha győztél volna.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139402) lacibacsi válasza zodo (#139394) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmi. Közben rájöttem, hogy a 30 vs 30 csatamóddal keverem a dolgokat. Meleg van, no!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139403) ollie válasza jr1994 (#139401) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oké, kösz.

***

(#139404) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én azt hittem a rangsorolt csata az csak az egy szintűeket rakja össze... de ahogy látom nem tele van pirossal is... :U

(#139405) h1mpi válasza h1mpi (#139404) üzenetére


h1mpi
nagyúr

mondjuk fossa a kreditet eddig már kerestem 150 000-et :D

(#139406) galervin93


galervin93
őstag

Juhéj. :))
A csata pikantériája, hogy a Centurionunk középen a kastélynál szándékosan az oldalamra borított. Szépen leszopta a hp-mat az ellen 9-es svéd TD-je, majd így oldalt fekve belelőttem egyet a genya Centibe. Erre a fejemre borított. Majdnem meghaltam, amikor hátratolatott és talpra állított. Mivel már csak kétszázvalahány hp volt benne, gyorsan kiiktattam a zavaró elemet. ;] Ezért kékültem be... Aztán ha le nem is hoztam a meccset - mert többen is maradtunk azért a végjátékra -, tettem a győzelemért egy picit. Íme az istenbarma.. Azért megkérdezem - ezért tényleg kellett ez a közjáték? Én egyáltalán nem éreztem ennyire súlyosnak a dolgot, de ha kihúzta a gyufát, én nem voltam rest meggyújtani...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139407) fradi81 válasza h1mpi (#139404) üzenetére


fradi81
veterán

gondolom menni pell kár kört ahova a botok nem jutnak már el.

moto g72, Ninebot d28e

(#139408) galervin93 válasza galervin93 (#139406) üzenetére


galervin93
őstag

Itt a videó (nem egy nagy minőség, sry), csak hogy ne a replayt kelljen nézegetni:

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139409) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Vegyuk ki mert tul OP! :D

Amugy aranyeső, tegnap csodalkoztam hogy alábbhagyott, gondolom mára spóroltak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139410) Jadro


Jadro
veterán

De az XVM megint nem tud mite kezdeni ezzel a szar új csatamóddal. Sima randomban tökéletes, itt meg máshol mutat mindent, nincs színezés. Ehh...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139411) jr1994 válasza galervin93 (#139408) üzenetére


jr1994
addikt

Ehh, miután felsegített szerintem nem kellett volna kilőni. Viszont grat a 2 jelhez! :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139412) h1mpi válasza wwenigma (#139409) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Neked lehet, pont most mentem egy olyan, hogy 6/5 pattant még a gold ammo is.... majdnem rá is tettem az eladás gombot...

(#139413) Viktoár


Viktoár
addikt

Nálam érdekes ez a ranked csata. Az elsőt megnyertül.Majd a másodikat is.Aztán azóta csak full bot csapatot kapok. :C Pont ugyanaz mint randomban. :DDD

Üdv:Viktor

(#139414) h1mpi válasza Viktoár (#139413) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én már meguntam... Nekem ennyi volt :D nem ettől fogok több WoT-ot játszani.

[ Szerkesztve ]

(#139415) kchryss válasza galervin93 (#139408) üzenetére


kchryss
addikt

Nem direkt csinálta, csak béna volt szerintem. :)
Amúgy nem tudom mi van ezekkel a leopárdokkal, de én a leo1-gyel amíg az 50 top10-es wint hajtottam, többször borultam fel és haltam meg emiatt, mint bármi más tankal előtte. Ezt egyébként utálom az "új" fizikában, hogy szinte a semmitől felmászik a tank a falra és odatapad.
CDC-vel egy egész csatát végignéztem az oldalamon. Siegfried line-on éppen csak hozzáért a lánctalp a falhoz és mint a pók úgy felmászott rá a tank. :N

(#139416) Jadro válasza Viktoár (#139413) üzenetére


Jadro
veterán

Skodával elég szar sajna, tele minden heavy cuccokkal. Nagyon papír vagyok itt. Nem vicces, úgyhogy egyelőre hanyagolom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139417) Viktoár válasza h1mpi (#139414) üzenetére


Viktoár
addikt

Ahhoz képest hogy mennyire beharangozták,szerintem egy kalap kaki.Semmivel sem különb a randomnál csak a sok szopásért néha hozzádvágnak pár fogyócikket.De azért nagyon meg kell ám szenvedni. :D

Jadro Mit szóljak én? Az fv td meg az obj 261 van tier 10-be,is4-et eladtam. Artyval folyamatosan városi pályát dob,fv td-vel meg nem merek menni annyira szar ezekben a pár perces csatákban.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#139418) fradi81 válasza Viktoár (#139417) üzenetére


fradi81
veterán

4 bukó zsinórban,pár kép többet mond minden szónál :DDD
[kép1]
[kép2]
[kép3]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#139419) Stanislav84 válasza fradi81 (#139418) üzenetére


Stanislav84
tag

Gyönyörű... :) Ilyenkor valahogy nem sajnálom, hogy nincs 10-esem kipróbálni a rankedet. :D De szerintem rank 3-4-től jobb lesz a helyzet. Érdekes, hogy a hajósban is rankedeztem és ott sokkal több szint volt ott rank15-től lehetett rank 1-ig ,és eleján 3 csillag kellett egy rankhoz, a végén meg már rank 5-től 5. Sokkal több csata kellett hozzá. De tény itt a heti bontásban meg úgy akarják jutalmazni, hogy rank1 elérése után tankonként kell gyűjtened a kitüntetéseket.

(#139420) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a ranked szar, ez egy vicc.... :D

(#139421) wwenigma válasza h1mpi (#139412) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A kétcsillagos vállapom 3 vesztett csatából lett meg, szoval ez nem sokat jelent. :D Neha beadja, neha szivat, ilyen ez a nagyvas...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139422) h1mpi válasza wwenigma (#139421) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Eljutottam 3. szinre, de addigra meguntam ezt a folyamatos tier 10-et... majd még játszok vele, mert jól hozza a fogyóeszközöket

(#139423) Elcan válasza Viktoár (#139413) üzenetére


Elcan
tag

Viktoár! Ugyanez volt nálam is. Egy az egyben. Első kb beetetés volt, majd jött a szopatás. Nagy naivan azt hittem hasonszőrű játékosok vannak a csapatban. Mert ugye ezt ígérték, vagy ha nem jön össze annyi, akkor feltöltik. ("A csatákat a személyes rangok alapját állítja majd össze az MM, azaz mindkét csapat ugyanolyan rangú játékosokból áll majd. Ha ez nem lehetséges, az MM lazít a szabályokon és más ranggal rendelkező játékosokat is besorsol, de egy adott rangból mindkét csapatba ugyanannyit.")
De könyörgöm 2087-es belső értékű kibaszott tomato volt az egyik és 10 másik hasonló noob.
Ugyanolyan fos ez, mint randomban.

(#139424) po1son válasza SoulReaver (#139420) üzenetére


po1son
addikt

Remélem kifogják venni, mert számomra már az is abszurd, hogy 10%ot lehet javítani a tankon 20k kreditért, ha most meg ezt is bevezetik, akkor még siralmasabb csaták lesznek randomba...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139425) Viktoár válasza po1son (#139424) üzenetére


Viktoár
addikt

Na most kipróbáltam az fv td-t random és rankedbe.Randomba tudok vele nyerni rankedbe esélytelen. :C (15:4 és társai) Gondoljatok bele,mekkora lehúzás.Nem véletlen a t10.

Amennyi kredited elmegy arra a pár győzelemre hogy szerezz fogyócikket abból akár meg is vehetnéd őket. :C

Üdv:Viktor

(#139426) po1son válasza Viktoár (#139425) üzenetére


po1son
addikt

Nem lenne rossz koncepció a WG-től ez a külön event esténként, ahol lehet gyűjteni minden jót és hónap végén jutalmat, de nem ilyen feltételekkel. Így ebben a formában ez csak a jó játékosoknak a játszótere, pedig nem 15-20k játékos érdekeit kéne nézni...A tank buff dolgot kötvényért, megint csak elfelejthetné a WG.
Biztos sokan élvezni fogják majd jövő héten a játékot, amikor az ellenfélnél a ranked top játékos a 4000 dpm-es obj907be fog már csücsülni... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139427) jano_77


jano_77
nagyúr

ez a nyomorék Ranked csaták vagy mi nem azért került a játékba, hogy végre kiegyenlített csaták legyenek!? Vagyis szoros csaták!? Most lett vége egy 0:15 csatának! Köszi WG ismét nagyot alakítottál! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139428) Viktoár


Viktoár
addikt

Majd lecseng ez is mint a többi hülyeség.

Üdv:Viktor

(#139429) Elcan válasza po1son (#139426) üzenetére


Elcan
tag

Ez is miről szól? A kibaszott pénzről. 99% arannyal lőtt amikben voltam. Mert ugye nyerni akar, meg benne lenni a top 3-ban, ha veszít. Mikor tudsz vég nélkül aranyat lőni tier X-ben? A kérdés költői.

(#139430) zodo


zodo
nagyúr

Szerintem az elért azaz megszerzett * -ok alapján rangsorol nem pedig a mi általunk ismert és/vagy "elfogadott" játékos statisztikái alapján.
Ugyanúgy van sárga mint én akinek alig van X-es tankja (4 db / összesen 91 csata) jó ok volt még az IS-7 amit eladtam 149 csata után de van zöld és lila játékos is szóval ez nem erről szól.

10 csatát mentem a T62-A-al és második szinten tartok.
Mondjuk az szemétség hogy bukó csata után elveszik a sráf (szerk: meg a rang is) mert egymás követően háromszor top 3 vagy top 12-ben lenni azért nem kis feladat a részemről.

[ Szerkesztve ]

(#139431) jano_77 válasza zodo (#139430) üzenetére


jano_77
nagyúr

én azt tartom geci dolognak, ha már elérted mondjuk a 2*-ot, akkor utána mész egy bukót, akkor ne vegyen már vissza belőle! Ha egy szintet elértem, az maradjon meg! A sráfok esetében elfogadom, hogy amíg nincs meg a 3., addig vegyen vissza belőle egy szar csata után.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139432) kchryss válasza zodo (#139430) üzenetére


kchryss
addikt

Top12-öt alap, hogy mindig hozd. Kevesebb yolo, több kemp és az simán meg kell hogy legyen. :)

(#139433) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Ahhoz kepest hanyszor felbosszantottak hetvegen nem lett rossz a vegeredmeny. Kb 2200 wn8ra vagyok kepes. Kerdes hogy tudnek fejlodni innen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139434) adamgreen


adamgreen
senior tag

Tulajdonképpen ez a ranked jó is meg nem is. el lehet vele bohockodni de hogy minden este elbasszak itt 1 milla kreditet azt egy kicsit erősnek érzem .

Gold ammo nerf nagyon érik. Játékosok 99% a fossa a goldot.El van menve az esze mindenkienk .Iszonyat dühböl és agresszivitásból játszik mindenki és ez valahol szomorú. :U

(#139435) wwenigma válasza po1son (#139424) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

//irony on

Nem értem, mindenkinek elérhető, mi a baj vele? Ugyanaz mint a goldspam....

//irony off

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139436) Elcan válasza zodo (#139430) üzenetére


Elcan
tag

Ugyanúgy manipulálva van itt is, mint randomban. 15:1-re mi is kikaptunk nem is egyszer. Vagy 15:3-ra. Amit megszereztél majd másnap szépen el is bukod, de a lényeg spammeld az aranyat!!!

Az meg, hogy randomban O-HO-val 4x egymás után 3:15, 3:15, 2:15, 5:15 legyen. hát bassza meg az anyját a WG az összes alkalmazottjával, segítőjével, CC-ral együtt. Pár éve még print screeneltük az ilyen csatákat, hogy "aztakurva" mert olyan ritka volt. Most meg? Más sincs, csak ez, vagy az ellenkezője, ami ugyanolyan fos. 2-300-ból van egy élvezetes nyerő vagy bukó? Régebben a jó, de bukó meccseknek is lehetett örülni. Most már semmi ilyen nincs. A lila statos "szétsebző" meccs nem egyenlő a jó, élvezetes csatával.

(#139437) zodo válasza kchryss (#139432) üzenetére


zodo
nagyúr

XP számít ahhoz azért tenni is kell + győzni.

(#139436) Elcan

Nagyon ritkán nyúlok a 2-es gombra de ha rám lő vagy ki is csontoz de végül vesztenek akkor csata végén mindig megy az üzi " gg gold noob xd" csak megnyugtatásként.
Nem kell ezen csodálkozni sem felkapni a vizet (persze nem könnyű) de ez csak egy játék van aki csak golddal gondolja hogy érvényesülhet, stb de ha lehet élvezd ha nem akkor keress mást.
Nem leszólás akar lenni!

(#139439) kchryss

Győztes csapat top 12-be vagy Vesztes csapat top 3-ba.
Első *-ért elegendő 1 győztes top 12 helyezés.
Aztán jönnek a sráf-ok konkrétan 3 hogy ** -os lehess.
Ehhez 3 egymás utáni top helyezéses kell legyél különben elveszted a már megszerzett sráf-ot.

pl. * + 2 sráf után mész egy rossz kört ami nem hozz top-os helyezés akkor visszalépsz * + 1 sráf-ra.

[ Szerkesztve ]

(#139438) po1son válasza wwenigma (#139435) üzenetére


po1son
addikt

//irony on

(prémium előfizetőknek és top klánok játékosainak)

//irony off

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139439) kchryss válasza zodo (#139437) üzenetére


kchryss
addikt

Még nem olvastam el milyen a rendszer. 30-ból kell a 12-ben lenni vagy csak a csapatodból, vagyis 15-ből?

(#139440) jr1994


jr1994
addikt

Na kipróbáltam én is ezt a rankedet. Igazából annyi a titka hogy Maussal kell játszani, úgy vesztes csatában is garantált a top3 mert mire szétlőnek, simán kiosztasz elég sebzést. 6 csata kellett a rank 2 eléréséhez, a jutalom kredit is fedezte a kiadásokat, pedig nem sajnáltam a goldot, és még a kapott fogyócikkeket meg tartalékokat nem is említettem. Nem nagyon játszottam vele mióta OP lett, csak CW-n, mert nem tartom fairnek, de a rankeden a legjobb tankkal kell játszani, és jelenleg a Maus nagyon erős.

(#139423) Elcan: Nem az a szint, hanem ez az új izé 1-től 5-ig.

(#139425) Viktoár, (#139437) zodo: rankedben nem nyerni kell, hanem a top 3-ban lenni ha veszítesz. Győzelemnél egyértelmű a top 12, ne menjetek olyan tankkal amivel necces (bármilyen TD/arty).

(#139426) po1son: most megmondom, hogy nem fogod tudni megkülönböztetni hogy egy ellenfélen van-e fejlesztett felszerelés, vagy nincs.

(#139439) kchryss: csak a csapatodból, illetve a vesztes csapat top 3 xp játékosa is kap csíkot.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139441) jano_77


jano_77
nagyúr

Még jó, hogy helyére tették az MM-et és a map rotációt!
Ma csak minden 3. csatában kerültem Sigfried Line-ra! 45 csata alatt az elég sok, ha kiszámoljátok ahhoz, hogy a tököm tele legyen vele! és a WG-el is :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139442) kchryss


kchryss
addikt

Ranked vajon beleszámít a wn8-ba? Az új játékmódok nem szoktak, de ennek illene.

(#139443) zodo válasza jr1994 (#139440) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezek állnak rendelkezésre, láthatóak a csata számok is.
T-62A választottam.

Egy próbát megért, magam szintjén ez kb orosz rulett.
Randomban sem szoktam csatákat lehozni.
Top 3-ba lenni nagyon necc szinte lehetetlen. 5-6-7. voltam vesztes csatákban.
Győzni folyamatosan sem garantált, sőt.

Mindegy, kötvények nem érdekelnek szóval csak kipróbáltam és itt meg is álltam. :)
Lehet hogy még jól is jártam a netto +122k kredit, nagy fogyók 90k (eladva) és tartalékokkal.

(#139442) kchryss

Nem számít, gondolom mert "beta" ,csatákat sem számolja amit rankeden menetem.

[ Szerkesztve ]

(#139444) Viktoár


Viktoár
addikt

Mára én is leteszem a lantot,meguntam az állandó +2 tiert. 2 nagyon jó köröm volt t28 protoval bár az egyiket elbuktam mert végjátékban a low hp-s hellcat-en csak kritikal lett és mivel én is low hp-s voltam ő kilőtt. :C
Amúgy jó csata volt sok plecsnivel és kiválóságjellel. Mondjuk érdekes hogy ezzel a löveggel úgy sikerült eltalálni hogy kritikal és 0 sebzés.Nincs olyan rész a hellcat-en amit ne ütne át dehát ezt dobta a gép.

Üdv:Viktor

(#139445) jr1994 válasza zodo (#139443) üzenetére


jr1994
addikt

Ja azért nem egyszerű vesztes csatában top3-ban lenni. Először próbálkoztam én is 140-nel meg T57-tel, de azokkal nem adta. Amúgy szerintem érdemes próbálkozni, van az a napi küldetés, azt is érdemes megcsinálni ha ráér az ember.

Viktoár: dehogy nincs :N pl. ha olyan alacsonyan lövöd a láncánál, hogy nincs mögötte tank test, nem fogja sebezni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139446) zodo válasza jr1994 (#139445) üzenetére


zodo
nagyúr

Random 10k xp gyűjtősre (ezt meg szoktam már 4-nél járok) vagy a 10 sikertelen ranked csatásra gondolsz?

(#139447) jr1994 válasza zodo (#139446) üzenetére


jr1994
addikt

Utóbbi, de miért kéne sikertelennek lennie?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139448) zodo válasza jr1994 (#139447) üzenetére


zodo
nagyúr

Igaz, hülyeséget írtam. :B

Top 10-be kell lenni 10x
Nekem csak 6x sikerült igaz nem játszottam mind a 4 órában csak egymást követő 10 csatában így a mai már bukta. Holnaptól meló és mint éjszakás minden további ranked csata off.

(#139449) kchryss


kchryss
addikt

Videót akartam készíteni egy replay részletből. Régi amd driverem volt, mert az újakról rosszat hallottam és ezért régen frissítettem. Most ki akartam próbálni az új drivernek a ReLive funkcióját amivel játékot lehet felvenni, ezért felraktam a legújabbat. Azóta 30 fps-re van korlátozva a wot bármit állítok. Eddig 60 fps kb megvolt. :DDD

(#139450) vhw válasza po1son (#139426) üzenetére


vhw
addikt

Hah...
A rossz játékosoknak minden játékmód a játszótere :))
És még ranked-ben is játszanak...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.