Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139501) galervin93


galervin93
őstag

No meglett az UDES, kipróbáltam ezt az ostrom módot, hát nem semmi... Ez plusz az álca nagyon gyilkos, lett is egy 3000-es karika elsőre. Nagy terveim nincsenek az ággal, csak akartam egy ilyen gépet, ami tudja ezt, hát megkaptam.
Persze városban kellemetlenebb lesz vele a helyzet, tudom, de amit nyílt mapokon tud az nem semmi... Utálom is magam érte, mert szerintem undorító ez az egész svéd TD-ág, legalábbis a teteje... Funolni jó lesz, meg egy-két speckós TD-küldetéshez, ha lesz olyan.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139502) ollie válasza galervin93 (#139501) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hidd el, a csaták felében szopni fogsz vele, mert ugye páncélja nincs, minden ruszki tank keresztbe-kasul átlövi, már tier 6-tól kezdve, a HE-t meg különösen szereti. Ugye kevés hp-ja van, ostrom módban csigalassú, de ugye a majrélámpa eleve 3mp, mire villan, még 2mp, mire kilépsz ostromból, szóval ha bespotolnak, a legtöbb esetben már halott vagy. Aztán ott a másik fele, amikor végre nyílt mapon vagy, ott az esetek 2/3-ában meg vagy nagyon rossz az ellenséges csapat, és nem tudsz sokat sebezni, mert letarolják a csapattársak, vagy te halsz meg hamar, mert a jó képességű csapattársak még hamarabb.

***

(#139503) szbalogh válasza LZs?! (#139467) üzenetére


szbalogh
őstag

Az nem is nehéz... de az obj260 régi gyújts ki kétszer egy nagyobb tankot vagy gyújts ki két nagyobb tankot.... :U mennyit szoptam vele... Most meg csak egyszer kell gyújtani és 3000-et sebezni mellette....

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#139504) [HUN]Dani válasza ollie (#139502) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

+1

Én is így vagyok vele, de ettől függetlenül egész jól megy vele. Szerencsére mára csak ~25k és adom el.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#139505) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok
Nem vok gép mellett,ma lesz rangsorolt csata?
Ha lesz mikor?
Köszi

WoT:jimmbo

(#139506) dokee78 válasza galervin93 (#139501) üzenetére


dokee78
félisten

Igaz STRV 103-0,de rendesen megrémültem amikor rám rontott,mint egy ragadozó.
STA-2 vs STRV 103-0Pilot,ha nem segít be legyaláz az STRV.
Nekem is kellene egy ilyen ostrom módos csoda,de a T4-nál abba hagytam.
Max,ha leakciózzák az STRV S1-et lehet megveszem vagy,ha már űgyesebb leszek jobb pálya ismerettel akkor kihúzom az ágat.
Még 1500 csata környékén is noob vagyok,de töltöttem neki Gold KUM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#139507) [HUN]Dani válasza dokee78 (#139506) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ötös szinttől kezd beindulni az ág. Nem tart semeddig eljutni t8-ig ha van prém fiókja az embernek.

magyarsrac

(#139508) fradi81 válasza jimmy74 (#139505) üzenetére


fradi81
veterán

hali

20-0 óra között van.

moto g72, Ninebot d28e

(#139509) galervin93


galervin93
őstag

Ugyan csak T6, de egy kis mészárlás a 130mm-es hajóágyúval. Szívesen csapat :)) . Már az elején töltöttem a goldot, ilyen puha ellenfeleknél nem is kérdés. :-) Ráadásul pont jól jött ki a lépés, töltöttem egy robbanót, erre pont megláttam egy CromB hátsóját... 625 sebzés one shot.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139510) Midway


Midway
senior tag

Mikor javítják a macth balance-t? Minden pacht-nél megígérik aztán ugyanolyan xar.
Ki kellene belőle venni a maipulációt és mindjárt jobb lenne. Inkább kikapcsolták az esély kijelzését.

(#139511) fradi81


fradi81
veterán

A 'clan rating' mi alapján van számolva?

moto g72, Ninebot d28e

(#139512) h1mpi válasza Midway (#139510) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyre szarabb lesz, ahogy látom

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139513) emre válasza Midway (#139510) üzenetére


emre
veterán

persze hogy kikapcsolták mert híre ment, hogy mindig felbaszod magad ha meglátod

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139514) Stanislav84


Stanislav84
tag

Mai statisztika eddig tier7 és tier8-ban:

Top tier meccs: 1
Mid tier (a két tieres meccseket is mid tiernek számolom) : 7
Bottom tier: 11
Mindenki ugyanazon a tieren: 3 (ez mind 8-as volt)

7-esben egyszer se voltam ugyanabban a tierben, vagy top tierben... nem tudom mit csináltak, de ez ma nekem élvezhetetlen volt... és kb volt 40% win rate-em cserébe.

(#139515) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja esetleg vki, hogy az alábbi üzenet mit akar jelezni felém?! :F
Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mielőtt az ALSAIN-t frissítettem volna, lefutott egy WIN10 update! Korábban nem volt gond az ASLAIN telepítő elindításával, ez most nem indult el, ezt kaptam:

:F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139516) Gyuri27 válasza Stanislav84 (#139514) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mm és a balance mindig is gyenge volt a wg-nél. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#139517) Papooo válasza jano_77 (#139515) üzenetére


Papooo
senior tag

Töltsd le újra, mert valószínűleg hibás fájlt töltött le vagy hibásan töltötte le.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139518) Midway válasza h1mpi (#139512) üzenetére


Midway
senior tag

Legalább is nem lesz jobb. Bár mindig ígérik, de mivel manipulálják a csapatokat így nem lehet csodát tenni.
Látható , hogy ha túl jól játszol akkor rossz csapatba tesznek és fordítva is igaz. :(((

(#139519) jagada válasza Midway (#139518) üzenetére


jagada
őstag

De legalább sok- sok év alatt eljutottunk oda, hogy nem lehet troll szakaszokban T1-es tankot behozni a T10-es csatákba.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139520) vhw válasza Midway (#139518) üzenetére


vhw
addikt

Persze, hogy manipulálják, hogy máshogy jönnének létre a csapatok?
Maguktól nem állnak össze csapatba a játékosok :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139521) kchryss válasza fradi81 (#139511) üzenetére


kchryss
addikt

(#139522) jano_77 válasza Papooo (#139517) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, tényleg ez volt a gond. Sosem jártam még így. Hálás köszönet még1x. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139525) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Kezdem megszeretni ezt a Revo-t.

6. érzékkel teljesen más. Az ágyú viszont szeret még mindig megtréfálni. Kapáslövések 80%-a sebez, de amikor szépen megvárom míg becéloz még szép, hogy el lő a fenébe.

(#139526) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma levezetés képen rankedoztam már 4. szinten vagyok :) Amúgy ennek a játékmódnak semmi értelme egy nagy kemp az egész, remélem kiszedik.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139527) jr1994 válasza gyenesmartin (#139525) üzenetére


jr1994
addikt

Azta, egy hozzászólás ami nem sírás :Y
;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139528) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A MM a rankedben is szuper, 3 Fishermans bay egymás után... nem tudom ez a WG mit csinál fejlesztés alatt de nagy semmi nem lástszik

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139529) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Hatalmas kaliber...

Napok óta kínlódtam a Skorpionnal. Ma jobban adta... (Csak a WR gyalázat)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139530) galervin93


galervin93
őstag

[Obj 416, lol...]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139531) kchryss válasza lacibacsi (#139529) üzenetére


kchryss
addikt

Az új wn8 rendszerben annyi az elvárt sebzése, mint pl az AT 15-nek. :D
Átlag sebzést is írhatná a wotinfo.net.

(#139532) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Az jutott eszembe h mivel lehet mar kombinalni a noi legenyseget igy megeri az osszeset parancsnoknak kerni nem? Ha jol vagom akkor a bia melle egy skill 100% ergo 6 erzek kifejlesztve. :) tobbi meg lehet kan ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139533) Viktoár


Viktoár
addikt

Na ehhez szóljatok hozzá,T28 protoval gurultam 14 meccset amiből 12 győzelem. :Y

Szóval nem csak szopóág van de holnap ezért akkora cumi lesz hogy nektek is jut belőle. :DDD

Ma már nem merek csatázni semmivel.

Üdv:Viktor

(#139534) lacibacsi válasza kchryss (#139531) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jajj már! Most miért rontottad el a kedvem? :O

Amúgy itt a részletes stat:

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139535) jano_77


jano_77
nagyúr

Sikerült ma Obj.260 küldikből az LT-4 és SPG-10. Most light vonalon kettő maradt vissza a 15-ösön kívül:
1. LT-7 - 3 enemy artyt felderíteni és sebezni, illetve egyet megölni, ami 1 tierrel nagyobb mint én,
2. LT-14 - 6K spot

Két jelenleg lehetetlennek tűnő küldetés, mert a 3 arty mint a fehér holló - vagy olyankor, mikor heavyvel megyek -, a 6K spot meg azért látszódik reménytelennek, mert defektes csapatok nem nagyon lövik a spottot, hiába csinálja az ember! Illetve ez utóbbihoz jól jönne 1-2 szakasztárs is, akik szeretnek és tudnak is lightozni!? Szerintetek melyiket válasszam? :F

RANKED csaták: XVM-nél be kell vmit állítani, hogy ott is mukodjon?!? Vagy csak ASLAIN mg mindig nem jutott el odáig, hogy olyat tegyen ki az oldalára, ami jó?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139536) Viktoár válasza lacibacsi (#139534) üzenetére


Viktoár
addikt

Látod milyen furcsa dolog ez? Szerintem én fele annyira sem vagyok jó játékos mint te és mégis jobb a mai wr-em. Persze a WN8-am kaki de azért furcsa nem? :D

Üdv:Viktor

(#139537) vhw


vhw
addikt

Hogy-hogy még mindig bírják kredittel, meg lelkierővel a rankedet a hátrányosan megkülönböztetettek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139538) Viktoár


Viktoár
addikt

Csak tovább feszegettem a pofonos ládát és elindítottam mégegy csatát a protoval.
Közben át kellett mennem a másik szobába mert a kisfiam nyöszörgött és megnéztem mi a helyzet nála.

Mire visszaértem a csapat nyert 15:2-re úgy hogy el sem mozdultam a kezdőkörből.. :C
Ez már a vég!

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#139539) Emu


Emu
őstag

Ez a ranked...eszetlen goldspam kb.
IS4-ben ülök szépen beforgatva, hasa eldugva. úgy kapom a heat esőt, mintha PZ1C sorozna a géppuskájával, persze 10/1 sebez csak, mert mindet felveszi a lánc. De ez nem igazán érdekli őket, lövik tovább a láncom. Még HE-vel is többre mentek volna...7,2k jött össze, mire 2 BC-nek eszébe jutott a mobilitása és megkerült... :DDD

(#139540) po1son


po1son
addikt

Valaki erre jönni fog innen a topikból link?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139541) e-newsee válasza Midway (#139518) üzenetére


e-newsee
addikt

Hát... én nem érzem ezt a konteós manipulálós dolgot. (És szerintem nincs is ilyen, indíték híján) De még a hivatalosan kijelentett balanszolós elvet sem. Ha így lenne, akkor nekem a következő 2 hónapban 60-70%-os wr-emnek kellene lenni. Merthogy pár hete (én bűnös gonosztevő wg bérenc) beruháztam 30 nap prémiumra egy kis credit farmoláshoz, és ennek ellenére az elmúlt pár napot leszámítva sokszor a 40%-os wr-et is alig tudtam elérni. Tény, az utóbbi 3 nap termése 40/73 win, de szerintem ma ennek meglesz a böjtje. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139542) lacibacsi válasza Viktoár (#139536) üzenetére


lacibacsi
addikt

Először is ne sértegess te engem! Vagyis magad. Miért lennél fele olyan jó, mint én? Mert mentem egy igazán jó kört a Skorpióval? Ugyan már! Gyakran mondogatom: noob vagyok én, kérem szépen! :B

Amúgy tényleg érdekes ez a WR-WN8 összefüggés dolog. Leggyakrabban valóban úgy néz ki, hogy kiadsz magadból mindent a győzelemért, de egyedül nem tudod megnyerni a csatákat (gagyi WR, jó WN8), máskor meg mire helyzetbe kerülhetnél a csapat már letolta 15-0-ra az ellenséget (javuló WR, sz@r WN8). A jó játékost onnan ismerjük meg, hogy hosszú távon ezt a kettőt egyszerre képes megcsinálni...

Más...
Ranked battle. Azt hiszem, hogy meghagyom ezt a játékmódot a profiknak. Mentem pár csatát, de elég is volt. Oké, hogy tankállományom sincs hozzá (Type-5, Maus, Obj.261, IS-7), de leginkább az veszi el a kedvem, amikor vesztes csatában nem vagyok benne az első háromban és szépen szedegetik vissza a csíkokat. Hát az anyjuk *csájába! Márpedig vesztes csata ott is akad bőven. Ráadásul mivel nem vagyok jó játékos, még anyagilag is letaglózó egy-egy ilyen kör.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139543) galervin93 válasza e-newsee (#139541) üzenetére


galervin93
őstag

Nem, nem és nem! :-)
Ha igaz lenne amit mondasz, akkor hónapok óta 30-40%-os wr-ed lenne. Ami nem igaz, mert még egy bot sem tudja hozni ezt, pont a kiegyenlítő mechanizmus miatt.

Kár ezen a wr-dolgom agyalni, hosszú távon úgyis a saját teljesítményed határozza meg. Nem ilyen 5-10-20-100 meccsekről van szó, hanem több száz, vagy ezer meccses viszonylatban.
De ezt is annyiszor leírtuk már.........

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139544) h1mpi válasza lacibacsi (#139542) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem sok vesztes csatában leszel benne az első 3-ban, ahogy én sem. Már a 3.-4. szint is tele van lilákkal.
Nekem az xvm nem működik, de a minimapon viszont igen, ott látom milyen színűek a játékosok. És hát igen itt durván lehet fejlődni, mert sok esetben legalább 10 ugyanolyan vagy jobb játékos van a másik oldalon nem teszik meg a szívességet, hogy a csövüket forgatva nézik a tájat :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139545) Papooo válasza lacibacsi (#139542) üzenetére


Papooo
senior tag

A Rankedet én is feladtam.
Most divat csinálni, mert valami új, de maradok a randomozásnál.
Nem mintha nem lenne hozzá 7-8 alkalmas tankom a 31-ből, de nem vonz a folyamatos aranyeső.
Inkább folytatom a 3 arty levadászását. Mission impossible. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139546) Emu válasza Papooo (#139545) üzenetére


Emu
őstag

Múlt héten lőttem dimitru medált, nem annyira esélytelen az :K
Viszont az, hogy te is spotold őket, illetve beléjük is lőj...na az neccesebb. Sand river támadás/védésben szoktak jól rejtőzni az arty-k, ott általában nem is spotolódnak a kör végéig.

(#139547) e-newsee válasza galervin93 (#139543) üzenetére


e-newsee
addikt

No, kicsit árnyalva a képet.
A balanszban hiszek, hiszen az ki is lett hirdetve. Csak az utóbbi félévben nem érzem. :) Tudom, a wr nem minden. Nem is nagyon foglalkoztat, csak azért év eleje óta több, mint 1500 csatával sikerült majdnem 1%-ot ledolgozni szépen lassan szigorúan monoton csökkenő tendenciával. :)
És azért 1500 csata alatt időnként megfordulhatott volna a szerencse párszáz csatára. :( No de mindegy. Ezen nem húzom fel magam.
Viszont a szándékos manipulációban nem hiszek. Nem látom szükségét a wg részéről, hogy a mm-t ilyen módon befolyásolja, hiszen nem ebből lesz több pénze. Az olyan játékmódokból és eventekből viszont, amik a sebzésre épülnek, annál inkább, hiszen ilyenkor sok a gold skuló. Tudom, meg lehet venni ezüstért is, de egy piroska t8-9-ben prém tankkal 1k csatával nem hiszem, hogy creditből kitermeli. És mint tudjuk, sok ilyen van.
Nem látom az értelmét, hogy a játék milyen logika alapján szemelne ki magának egy-egy embert, akit aztán napokon keresztül szívat. Pláne, hogy matematikailag az össz szerver wr-nek kb. 50%-nak kell lennie, hiszen mindig ugyanannyi játékos veszít, mint amennyi nyer. A döntetlenek picit el tudják húzni, de az több millió csatánál nem jelentős. Szóval, ha a WG valakiket szándékosan hátráltat, akkor másoknak akaratlanul kedvez, így meg értelmét veszítené az egész. Nem beszélve arról, hogy sokkal többet érne, ha inkább pozitív irányba nyúlna bele a játékba, mert a pozitív megerősítés sokkal jobban vonzaná be a játékosokat, mint a szívatás.
Szóval összefoglalva, szerintem is hülyeség a konteós elméletek mindegyike.

Téma off, sírás meg nem is volt. :)

:O :O :O :O :D :D :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139548) wwenigma válasza e-newsee (#139547) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja , konteo. Vegulis bennevan az MM szabadalmi leirasaban, de biztos hazudtak abban is. ;] [link]

According to another aspect, the matchmaking server may store a win/loss percentage for each user (or vehicle) at a given battle level. As the player's win/loss ratio decreases, the player becomes more likely to be placed in battles having battle levels at the lower end of the allowable range, whereas as the player's win/loss ration increases, the player becomes more likely to be placed in battles having battle levels at the upper end of the allowable range. Thus, when a player has been repeatedly put into too many difficult battles, the balancing is done in favor of easier battle sessions, thereby encouraging the player by providing an easier game environment. Similarly, when the player has been repeatedly put into too many easy battles, the balancing is done in favor of harder battle sessions, thereby keeping the player challenged instead of letting the player become bored with easy games. A first possible algorithm is to divide the permissible battle levels evenly across a range from zero (0) to two (2), and place the vehicle into the battle level corresponding to the win/loss ratio, where any ratio greater than two (2) automatically results in the vehicle being placed in the highest possible battle level. Another possible algorithm is to increase the battle level by one (within the permissible range) for a vehicle each time a player wins a battle with that vehicle, and decrease the battle level by one (within the permissible range) each time a player loses a battle with that vehicle. If the battle level is already at the upper end of the range and the player wins the battle, the battle level may remain constant. Similarly, if the battle level is already at the lower end of the range and the player loses the battle, the battle level may remain constant.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139549) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#139541) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

siman van hogy melledrak egy csomo idiótát. szal pl 12 full bot van a csapatban 2 kozepes egy jo.. akkor szokott elgurulni a gyogyszer mikor ez tobbtucat alkalommal elofordul..
de van ra megoldas, ilyenkor at kell ulni olyan tankba amivel nem tud kibaszni a rendszer. eddig meg nem fordult elo egyszer sem hogy a t-28at sorozatban meg tudta volna szivatni a rendszer, legyen barmilyen map, vagy tier.. persze veszthetunk de ha lovok vele 1500at akkor meg xp-ben se kapok sokkal kevesebbet. nem egyszer volt h vesztesken annyit kaptam mint a gyoztes csapat 2-3ik tagja..

osszessegeben ha folyamatosan esik a winrated akkor te csinálsz valamit rosszul, vagy pl nem erdekel elegge h gyozol-e
persze gondolom nem 65-rol estel vissza 64re..
ill csak bot vagyok szal csak okoskodom ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139550) e-newsee válasza wwenigma (#139548) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez, amit bemásoltál, ez a balance. Ebben nem kételkedem, ismerem. A konteo alatt az olyat értem, de erre is utaltam korábban, hogy pl ha van prémiumod, akkor előnyben részesít a rendszer. Neked kedvez az rng, többet leszel top tierben, de ismerek olyat, aki szerint, ha fizetsz, még a spot lámpa is hamarabb jelenik meg. Én konteo alatt ezt értem. De ezt itt már sokszor kivesézték más, nálam hozzáértőbb emberek is.

BÁ nutrition:
Amúgy az én konkrét esetemben valószínűleg az is közrejátszott, hogy akkoriban léptem úgy átlag egy tierrel feljebb, és csomó új tankot kellett kiismerni. Szóval ez is lehet az oka. Amúgy kb 50%-ról estem vissza olyan 49,3 környékére. De sosem sírtam szét egy topikot sem, hogy folyamatosan szopat a játék, mert tudom, hogy az én bénaságom sokkal többet nyom a latba.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.