Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139551) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#139550) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jo de azt gondolom nem ugy csinaltad h csak az uj tankoddal jatszottal le 1500 csatat. amúgy ha a winrateddel vagy elfoglalva egyik legegyszerubben ugy tudod javitani h megnezed mely tankokkal szerepelsz jól es egy ideig csak azzal játszol. ugy felhuzza a statodat mint a sicc. sot valszeg megmutatja azt is milyen harcmodorban nyujtasz kielegito teljesítményt. pl 60-65% winrate.
ha 50 alatt van akkor vagy tul gyenge a tank, vagy nem tudod megfeleloen hasznalni. utobbi esetben nem az a megoldas h addig játszol vele amig ra nem jossz magadtol. sokkal egyszerubb kielemezni, videozni es megtanulni hogy lehet/erdemes hasznalni. egy szint utan persze mar megy magadtol is, de altalaban csak a jobb jatekosok jutnak el erre a szintre, ismerve h mennyi zombi jatszik.. hatt.. azon is csodalkozom hogy maradnak eletben a valo világban
gondolom megy a levego be, levego ki a fulesen :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139552) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#139549) üzenetére


galervin93
őstag

Ha van olyan tank, amivel "nem tud szívatni a WG", akkor be is dőlt a szívatás, mint olyan... Csak jónak kell lenni, ilyen egyszerű (és ezt te magad írtad!).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139553) sequator válasza jagada (#139519) üzenetére


sequator
senior tag

Azért még van mit javítani a WGnek: a tierlimites tankokat nem veszi figyelembe, simán behoztak tegnap egy IS-6+Centurion I szakaszt T10es csatába.

sautia

sequator

(#139554) Midway válasza vhw (#139520) üzenetére


Midway
senior tag

Te nem érted mi a jelentése annak, hogy "manipulálják".

(#139555) LZs?! válasza Midway (#139554) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Midway

...vagy te nem érted, hogy a 'manipuláció' önmagában nem pejoratív fogalom. Még a pszichológiában sem...

A szabadalom kifejtésében le van írva, hogy az egyének szintjén aktívan eltérítik a random leosztást az egyén statisztikájának függvényében pro/contra.

Btw...

Manus -> kéz (latin)

Manipulus -> "maroknyi" ebből a római hadsereg legkisebb egységének elnevezése, és ebből a 'manipulálni' ige, t.i. kezelni, áttételesen: kezelhető

Manipulálni -> kezelni, bánni vele, t.i. irányítani; áttételesen: befolyásolni

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#139556) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#139551) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem mind az 1500-at, de ezret szerintem simán. Mert ugye az új tankokat ki kell fejleszteni, és sok esetben a régiek eladásra kerültek, a legények meg mentek az újba. De amúgy értem, miről beszélsz. Alapvetően én is azt szoktam csinálni, hogy vagy replayeket nézek, vagy sokszor, ha elhalálozom, ráülök egy olyan JÓ! játékosra a meccs hátralevő részében, akinek mondjuk olyan tankja van, ami nekem is van már (vagy szeretnék majd később), és figyelem a mozgását, taktikáját. Aztán próbálom alkalmazni a látottakat több-kevesebb sikerrel. :)

(#139553) sequator:
A tier limitet sajnos nem veszi figyelembe, erre figyelni kell. Én is mentem már be véletlenül T6-os meccsbe Valentine II-vel. Hát mit mondjak, izgalmas volt. :) Be is töltöttem gyorsan a goldot, de még láncolni is alig tudtam. De valahol érthető. Ha szakaszban érvényesülne a tier limit, mindenki úgy szakaszozna, hogy egy tier limites, egy másik, aztán mehet a folyamatos top tier. Ezt inkább úgy lehetne kiküszöbölni, hogy a tier limites tankok nem mehetnének szakaszban normál tankkal, csak másik ugyanolyan szintű tier limites tankkal.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139557) Atti777 válasza e-newsee (#139556) üzenetére


Atti777
senior tag

"Ezt inkább úgy lehetne kiküszöbölni, hogy a tier limites tankok nem mehetnének szakaszban normál tankkal, csak másik ugyanolyan szintű tier limites tankkal."

Nem, ezt simán meg lehetett volna már csinálni, csak nem a tank tiert kellene figyelembe venni, hanem azt hogy milyen szintű csatákba kerülhet.
De röpke 5 év, és megoldják ezt is...

Путин, иди нахуй!

(#139558) Midway válasza LZs?! (#139555) üzenetére


Midway
senior tag

Manipulálni -> kezelni, bánni vele, t.i. irányítani; áttételesen: befolyásolni

Leírtad a lényeget. befolyásolják az eredményt. Nekik csak összeállítani kellene egy kb egyenlő esélyű csapatot mind a két oldalra, de nem ezt teszik!! Hanem beavatkozva "manipulálják az eredményt azzal , hogy nem egyenlő esélyt adnak mind a két csapatnak.

(#139559) Sgr_A válasza Midway (#139558) üzenetére


Sgr_A
addikt

és ehhez vegyük még hozzá a 25% +- random faktort
mindjárt 50% előny van az egyik oldalon

[ Szerkesztve ]

(#139560) vhw válasza Midway (#139558) üzenetére


vhw
addikt

"Nekik csak összeállítani kellene egy kb egyenlő esélyű csapatot mind a két oldalra,"

Igen, ez lenne a "manipuláció".

Viszont a random tierek szerinti csapatosztás nem eredményez szükségszerűen egyenlő esélyű/erősségű csapatokat. (akár arról beszélünk, hogy milyen a tanktípusok eloszlása heavy-med stb. ezek hatékonysága az aktuális térképhez képest, illetve maga a játékosok skillje és pillanatnyi kedélyállapota, internet kapcsolódásuk minősége, pc-jük teljesítménye - fps, látótáv, felbontás, monitor méret...)

Ezeket a változókat és változásukat minden egyes játékosnál másodpercre pontosan ismeri a WG. sőt, képes ezeket úgy alakítani, "ellensúlyozni", manipulálni hogy a szar net kapcsolattal, félrészegen, 20 fps-sel játszó játékos letolja a 2000+ WN-es, premre, gold ammóra elvből nem fizető tisztességes becsületes játékost.

Gondoljátok már át, könyörgöm.
Az lenne csoda, ha képesek lennének minden egyes csatára tökéletesen egyenlő csapatokat kiosztani, és a csatán belüli teljesítmény egyenetlenségeket ellensúlyozni szándékos beavatkozással (szellemlövedék, lepattanó, high roll... amit akarsz)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139561) Midway válasza Sgr_A (#139559) üzenetére


Midway
senior tag

Hát igen. Mindenki volt már olyan csatában ,amikor már a kezdetén eldölt, hogy ki nyer.

(#139562) Emu


Emu
őstag

Hagyjátok már...ne etessétek...hihetetlen, hogy napi hozzászólások fele erről szól, úgy hogy a vita nem vezet sehová. (mert ha legalább építő jellegű lenne...)
Bármit írtok, úgy is kiforgatja és maga mellett hozza fel érvnek :W

(#139563) Papooo válasza Emu (#139562) üzenetére


Papooo
senior tag

Ez olyan, mintha a Qrva állandóan azért sírna mert megdugják.
Ha nem tetszik, akkor el kell menni, és csinálni valami mást.
Nem kötelező játszani vele.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139564) e-newsee válasza Papooo (#139563) üzenetére


e-newsee
addikt

+1

Amúgy meg örök érvényű elv a WoT-ra:
Sok noob disznót győz. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139565) LZs?! válasza Midway (#139558) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Midway

Hanem beavatkozva "manipulálják az eredményt azzal , hogy nem egyenlő esélyt adnak mind a két csapatnak.

Nem az eredményt befolyásolják, hanem csak a kezdő állapotot; és a kezdő állapotban pusztán néhány attribútum alapján kerülnek súlyozásra a játékosok, és a variancia mindössze az enyén szintjén jelentkezik, az algoritmus globálisan (sic!) 50/50-hez közel hozza ki azon pár alapvető paraméter alapján.

Ahogy vhw is írta: túl sok, a fő 'manipulációs algortimusban' nem címzett potenciális változó van ahhoz, hogy egy egyedi játékost a program tartós szériába kényszerítsen.

@Tapsi75

és ehhez vegyük még hozzá a 25% +- random faktort
mindjárt 50% előny van az egyik oldalon

A statisztika nem így működik. ;)

Nevermind...

(#139566) Midway válasza LZs?! (#139565) üzenetére


Midway
senior tag

Amíg látható volt az esély kezdéskor , már akkor sem hozta a 50-50 % -ot.
És most sem. :N
Mindig csak szögelik , de meg nem csinálják normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#139567) dokee78


dokee78
félisten

Saját 6. érzék hangot hova kell másolni és milyen formátum legyen?

(#139568) Sgr_A válasza LZs?! (#139565) üzenetére


Sgr_A
addikt

A statisztika nem csak a randomfaktor
Is3 átlag sebzés 400 én lövök 300-at belém meg 500-at

(#139569) wwenigma válasza e-newsee (#139550) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ahh értem. :) Szerintem is, pusztan a premium csomag miatt nem leszel előrébb ilyen szinten. Viszont ebből adódóan ha rádáll az mm akkor szopacs van. Decembertől márciusig kaptam én ezt meg tőle, durva 4 hónap volt....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139570) e-newsee válasza Midway (#139566) üzenetére


e-newsee
addikt

Az esély láthatósága, és maga az esély csupán az xvm sajátja volt, a honlapon tudtad ki-be kapcsolni a megjelenítését. Teljesen független a WG-től. Az xvm mod számolta ki valami alapján. De mivel annyira nem mondott valós értéket, ezért felesleges volt megjeleníteni. Ki is vették. Emlékeim szerint úgy kb 30-70% között mindegy mit mutatott, vagy bejött neki, vagy nem. Sokszor pont azért, mert ha a csapat meglátta, hogy 80%, akkor jól elbízták magukat (persze tudat alatt), és azt hitték, mindegy mit csinálnak, akkor is győznek. Hát nem így lett.

(Ha tudnád, hogy melyik nap halsz meg, másként élnéd-e az életed? esete)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139571) zodo válasza dokee78 (#139567) üzenetére


zodo
nagyúr

Múltkor írtam. :)

Helye: \World of Tank\res\audioww mappa
Fájl neve: sixthSense
Formátum: mp3

Hossza és tömörítés, passz. Szerintem ezek lényegtelenek.
Viszont volt olyan fájl amit lejátszóban hallgatva megfelelő volt míg játékban levágta a végét, kb 0.5-1 mp-t.

[ Szerkesztve ]

(#139572) Viktoár


Viktoár
addikt

Van egy replayem amiből szeretnék egy érdekes "szituációt" kivágni.Mivel lehet megcsinálni? :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#139573) Emu válasza Viktoár (#139572) üzenetére


Emu
őstag

Én régen Fraps-el szoktam megcsinálni, de azóta lehet van jobb megoldás rá.

(#139574) Papooo válasza Viktoár (#139572) üzenetére


Papooo
senior tag

Win 10 esetén Win+Alt+R

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139575) Viktoár


Viktoár
addikt

Sikerült ezzel az amd relive nevű programmal. [link]

Valaki megtudná nézni és megmondani hogy miért ugrott fel a célkör amikor lőni akartam? :F

Üdv:Viktor

(#139576) fradi81 válasza Viktoár (#139575) üzenetére


fradi81
veterán

lehet mert leesett róla a spot és akkor már egy távolabbi helyre céloz, de ez a célkereszt ugrálás már jó pár éve ilyen, ha nem a kezdetektől.

moto g72, Ninebot d28e

(#139577) kchryss válasza Viktoár (#139575) üzenetére


kchryss
addikt

Aimbot! ;]

Csak vicceltem. A múltkor láttam erről egy szemléletes ábrát:

Miután leesett a tankról a spot, az aim átkerül a tank mögötti távoli célra, égbolt, hegy stb. Ilyenkor mindig felugrik a célzó.

[ Szerkesztve ]

(#139578) fradi81 válasza kchryss (#139577) üzenetére


fradi81
veterán

A videón mondjuk a spot leesése előtt már felugrott, de ilyen ez a +-25% ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#139579) kchryss válasza fradi81 (#139578) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos a lag miatt már eltűnt mikor még látszott. ;]

Egyébként nehéz megmondani, mert nem tudjuk milyen modok vannak fent, milyen egere van, milyen egérpad, milyen érzékenység beállításokkal, stb. Az is lehet hogy Serb egy láthatatlan köpenyben odateleportált és meghúzta az egérpadját. :DDD

Ja és a nyilvánvaló megoldást még nem is említettük: túl jó volt a winrate-je, az áldozatnak meg prém fiókja volt, ezért "manipulálták" a célzóját. ;]

[ Szerkesztve ]

(#139580) Stanislav84


Stanislav84
tag

Még a végén megszeretem ezt a tankot... Ezúttal majdnem kifogytam lőszerből...

(#139581) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#139552) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

xar tankkal hiaba vagy jo

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139582) Dr.Én válasza Stanislav84 (#139580) üzenetére


Dr.Én
veterán

mondtam én hogy jó ez a tank!!!
Gratula, szép eredmény!!! :C :C

WOT: kissio

(#139583) Papooo válasza Stanislav84 (#139580) üzenetére


Papooo
senior tag

Grat!
Óvatosan lövöldözz, mert hosszabb csaták alatt nemegyszer előfordult velem, hogy a végére kifogytam. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139584) jagada válasza Stanislav84 (#139580) üzenetére


jagada
őstag

Szép kör, de ettől még az egy hulladék tank, szerintem az ágon a legrosszabb.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139585) Midway válasza Papooo (#139583) üzenetére


Midway
senior tag

Próbáld ki a T67-est ahhoz képest ez tele van lőszerrel. :)

(#139587) emre válasza Scheff (#139586) üzenetére


emre
veterán

akkor innét nem sokan szavazhattak :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139588) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát srácok van baj nálatok is ami a hülyeséget illeti. :DDD :C :R

De komolyra fordítva a szót nincs aimbot-om azt sem tudom honnan lehet beszerezni vagy hogy kell használni.Nagy baromságnak tartom,leöli azt kis sikerélményt is ami néhe összejön a játékban.

Már régóta játszom és most először tapasztaltam ilyet.Persze tudom ha eltűnik a spot akkor mögé lő egy szép nagy ívben de itt még rajta volt csak felugrott a célkör.

Mindegy,nem lettem vele szegényebb csak nagyon meglepett. :K A következő lövés egy isu 152-be ment 0 sebzéssel.Azt sem értettem hogyan,de azután vége is volt ennek a szuper csatának. :C

Üdv:Viktor

(#139589) jagada válasza Midway (#139585) üzenetére


jagada
őstag

Minap az egyik csapattárs, rögtön a csata kezdetén -ahogy azt a szobanövények szokták- elkezdett lődözni mindenfelé (földbe, sziklára, égbe) a T67-el. Mondom GG

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139590) ollie válasza Viktoár (#139588) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KV-2-vel lőttél nullát? Lehet, hogy a gun mantle-tet találtad el, az elég vastag lehet ahhoz, hogy csak criticalt lőj.

***

(#139591) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Én elmentem egy kicsit mást játszani, de úgy látszik WG-nél én IP alapján vagyok szopóágon :DDD :DDD :W

(#139592) Emu válasza ollie (#139590) üzenetére


Emu
őstag

Vagy a löveget találta el, és a jármű előtt robbant a HE, ami így semmi nem sebzett.

(#139593) Puculo


Puculo
aktív tag

Az elátkozott EU2 szerver legendájáról hallott már valaki? Kezdek hinni benne. Az Oké hogy 3000 csata alatti tomato vagyok, de azért 13 csatából 10 úgy megy el hogy kb. 3-an tudunk valamit felmutatni? A barátom aki a játékra rábeszélt, meg van győződve róla hogy ez a helyzet. Csak EU1. Hozzáteszem halkan, ő egy 10 ezer csatát látott tomato.:) De miután átléptem a másik szerverre, érdekes hogy sikerült nyerni is. Sokszor nagyon balfasz napokon rásandítok a szerverre, és látom el vagyok átkozva.. Lehet hogy csak paranoia, de mostanában tényleg kényszeresen figyelek rá, hol menjek. Ma későn vettem észre.. Valakinek tapasztalat?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#139594) fradi81 válasza Puculo (#139593) üzenetére


fradi81
veterán

szopóágon nem segítenek ezek a városi legendák mint pl a szerverváltás :)

moto g72, Ninebot d28e

(#139595) jr1994 válasza Puculo (#139593) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, az EU2 nagyon rossz, mert azon gyakran maga SerB tekergeti fel-le a szivató csúszkákat, ha épp olyat fogsz ki hogy feltekerte, akkor bizony nem fogsz tudni nyerni. Szerver váltás, szakasz esetén a parancsnok személyének megcserélése alap dolog, ha nem adja.

Érdemes lehet a szopóág űző szertartás [link] meghallgatása, extrém negatív széria esetén előadása.

Tudományos berkekben a legelfogadottabb álláspont ellenben az, hogy a jó játék segít a nyerésben :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139596) Stunts666 válasza GeneraL_XTX (#139591) üzenetére


Stunts666
őstag

Az hát... 50 ezer embert szopat direkt a WG..... LOL

(#139597) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Egy kis példa arra, hogy mit ér a sok gondolkodás azon, hogy manipulálva van-e a játék vagy sem!
Elborult kissé az elmém az első 3 csata után. Akkor legyen YOLO nap! Elkezdtem E25-el, Su122-44-el felváltva játszani a mapokat. Amikor "beragadt" mindkét tank, akkor random választottam tankot. Szinte minden esetben előre és tüzelj volt a jelszó, illetve néha csak "szaladgálás". Párszor pedig campfest.
A következő eredményt sikerült összehozni ezáltal:

Szóval kedves Midway játszótárs és mindenki aki azon idegeskedik, hogy a bot-oknak és a tomato-knak honnan van kreditje GOLD-ot lövöldözni, és mennyire számít a WR és a sebzés, azokat el kell keserítenem.
36 csata alatt pontosan 50%-os WR. A KV-1-es 3200-as WN8 pedig úgy jött össze, hogy Westfielden nem a Heavy pozícióba mentem, hanem a falu lábánál lévő oldalon a híd után a a susnyásba. 57mm-es ágyúval lőttem mindent ami villant mozgás közben. Engem sokáig csak láncon tudtak tartani, de belőni nem a lightok és medek a csapatomból pedig lőtték a spotot....
Ezek után kérdezem TOTÁL KOMOLYAN:
Van értelme idegeskedni?

Tudom apró a statisztika, de szerintem ebből is látszik amit a többiek hangsúlyoznak, a nagy számok alapján kijön az 50-50% nagyjából.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#139598) galervin93 válasza Puculo (#139593) üzenetére


galervin93
őstag

Ha 3000 csata után tolató vagy, akkor nem 3013-ra sem sokkal jobb a helyzet.
:-)
Next question?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139599) BÁ Nutrition válasza sebijani1982 (#139597) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha mukodne akkor nem lennenek 60k csatas 42%os idiotak akik kattogtatnak a mapon osszevissza meg noobozzak a csapattarsakat...

Ha szivatva erzed magad akkor valaszd a legjobb tankod es told le egyedul az ellent. Max vesztetek de lesz 6-8000 wn8ad

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139600) Stunts666 válasza sebijani1982 (#139597) üzenetére


Stunts666
őstag

Ezentúl "write only" leszek, ha ki nem tiltanak az őstagok miatt... Gondolom 50 ezer ember statját figyeli a WG és direkt szopatja a népet... A WG tudja, hogy mennyire vagy részeg/fáradt, mennyire tudsz koncentrálni, mennyire fáraszotott le a munkhely, mennyire idegesitett fel az asszony.... Néha mozduljatok ki a való életbe is és ne csináljatok olyan összeesküvés elméleteket, mint a Tesla alapitója, hogy csak egy hologramm az egész égbolt, mert gigantikus űrcsaták játszódnak le az űrben....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.