Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139601) Puculo válasza galervin93 (#139598) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nyilván igazad van, de hogy nálam is jóval szarabbakkal raknak össze, akkor aztán 0% esély van bármire is.. Mondjuk pár ezer csata alatt nem is lehet kitapasztalni sok mindent. Max hogy milyen stílus áll közelebb az emberhez. Igaz artyval még nem is mentem. Olyan gyűlölet van irányukban, hogy nem egyszer saját tag lőtte ki a meccs elején...

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#139602) sebijani1982 válasza Stunts666 (#139600) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Pont ezt akartam bizonyítani!

Semmit nem csináltam, csak a rohangálás, ellenfél bázisára, vagy csak a félpályán, illetve, ha úgy alakult, akkor campfest. Teljesen mindegy volt, mert nem tettem a csatához szinte semmit. Persze, azért a Su122-44-el ha volt 5 sebző találat, az már akkor is 1600 DMG volt kb.

Ezért mondom kár idegeskedni. Tőlem függetlenül is végződött a csata 15- (1-3) vereségre, illetve 15-(1-3) győzelemre. Volt, hogy lemmingtrain nyert, volt, hogy a lemmingtrain vesztett illetve mentem a lemmingek előtt, maradtam mögöttük campelni, mentem direkt egyedül a másik oldalra. stb......

Legfőképpen a gold kifarmolása az, amire a fenti két kép jó példa. Ebben a 36 csatában egyetlen goldot sem lőttem. Így 322 ezer nettó bevételem lett alap fiókkal!!!! Akkor prém fiókkal???? Most persze kezdhetném a goldspammet a 8-as vagy nagyobb tankokkal, ha rendelkeznék velük jelenleg. Ezek után, ha végig gondoljuk, hogy 19-órától 21:20-ig sikerült ezt a 36 csatát menni és ennyi a bevétel, akkor tulajdonképpen ha valaki ezt 12 órában nyomja, akkor percenként keres 2300 ezüstöt, ami 1.656.000 ezüst nap végére. 6 nap alatt vehet 1 db 10-es tankot. (FEJLESZTÉSTŐL TEKINTSÜNK EL!!!!! Illetve legyünk szemtelenek és mondjuk azt, hogy valakitől kapta az accountot és csak kifejlesztve vannak rajta a tankok, de megvéve nem.)

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#139603) Viktoár


Viktoár
addikt

Lassan kezdem megszeretni ezt a t28 proto-t.Amennyire utálható a kis löveggel annyire szerethető a naggyal.
~200 csata után már elég jól kiismertem és nagyjából tudom hogy milyen szituációkba szabad belemenni.

Kövezzetek meg érte de ha t8-ba megyek akkor nyomulok heavy-kel az elsősorba.A hp-ja nem túl sok de okosan használva (kivárásra játszva) nagyon brutkó tud lenni. :C A páncélja is érdekes mert sokszor összetrollkodja a 3k leppatanót.

A fő cél a t30 és a másik ágon a t95. Ha ez a kettő begurul a garázsba már boldogan halok meg. :DDD

Üdv:Viktor

(#139604) jr1994 válasza Viktoár (#139603) üzenetére


jr1994
addikt

Ezért nem megkövezni kell, hanem kitüntetni!! :C T30-cal is menni kell előre, az az egyik legjobb 9-es heavy.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139605) jozefgucci1 válasza po1son (#139540) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szeva ! Pénteken ott leszek sátrastol mindenestöl . Aki inna egy jó egri bort keressen meg :DDD

Ne csak off legyen .Sosem gondoltam , hogy ilyen gyorsan összejön az ász.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#139606) Viktoár válasza jr1994 (#139604) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen, a t30-al van tapasztalatom mivel kegyetlen nagyokat belém vág. :DDD Már várom hogy viszonozhassam. :C

Üdv:Viktor

(#139607) po1son


po1son
addikt

"Ma a barátlistámról kaptam két meg nem nevezett klánból is invet, amit véletlenül az emberek a teljes barátlistájuknak küldtek ki a klán helyett, üzenete "gyertek összeszámolni" volt...
Egyébként nem akarok vádaskodni, de Master rankban FAME, OMNI, CSA, MVPS stb. vannak, és persze a meccseim nagy részében ott volt a VTEPS is, minimum 2 emberrel.
Nem akarok itt vádaskodni, meg lebuktatni embereket, de az lenne a kérdésem, hogy miért vádolják a nagy klánokat csalással meg minden baromsággal, hogyha a kis klánokban erőteljesen csinálják. A másik kérdés, hogy miért szenvedtem 3 napig a legjobb rankba kerüléssel, hogyha akárki megcsinálja?
"

by trigg klántag

További kellemes szórakozást mindenkinek! ;]
Azt hiszem holnap még gurulok pár kört és megelégszek a másodosztállyal (top10-25%) és a 4es szintig kihúzom. Remélem bele fogok férni. :DDD

jozefgucci1 - Akkor ha vasárnap még ott lesztek, akkor koccintunk egyet. ;)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139608) jr1994 válasza po1son (#139607) üzenetére


jr1994
addikt

A harmadik kérdés, hogy mi alapján rangsorol a rendszer? Úgy tűnik, hogy elsősorban a rang szerint, de azon belül?

Amúgy én rank 2-nél hagytam abba hétfőn, ma (szerdán) szakaszozás után mentem párat Maussal. Sikerült is mindhárom csatában plecsnit gyűjteni, de az első csata az ritka szégyen volt. 15:6-ra kikaptunk, 8 lövésemből 2 sebzett, mégis benne voltam a top3-ban valahogy :))

A többi csatában kijött a Maus ereje (mondjuk az elsőben meg 6k-t pattintottam, szóval ott is), a második konkrétan farming simulator volt fjordson a heavy sarokban, 5700 sebzés úgy hogy egy pillanatig sem kellett izgulnom. A 3. szintért kapott jutalom jól jött, ahhoz hogy a napi rankedes küldetést megcsináljam, sajnos sokkal többet kéne játszani.

Ha lesz időm, a hétvégén játszok tovább, kíváncsi leszek, hogy mondjuk rank 4-en mennyivel jobb a színvonal, és mennyire lesz nehéz vereségnél top3-ban lenni.

Haszontalan wall of text vége :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139609) emre válasza jozefgucci1 (#139605) üzenetére


emre
veterán

Lehet élni fogok vele :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139610) jagada


jagada
őstag

újabb pöcs, lehet modolni.... :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139611) zodo válasza jagada (#139610) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kell, copy paste.

0.9.19_2

[ Szerkesztve ]

(#139612) jagada válasza zodo (#139611) üzenetére


jagada
őstag

a modok 80%-a nem működik, ami xvm-et használ annak kaput

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139613) ollie válasza po1son (#139607) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi ez a "gyertek összeszámolni" dolog? Mit kell összeszámolni? Csak én nem értem?

***

(#139614) h1mpi válasza ollie (#139613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyszerre nyomják a csata gombot 8-10-en a klánból és ha egymás ellen vannak a küldinek megfelelően tudnak segíteni egymásnak, ami csalás.. ha pedig egy oldalon 5-6 klántag, akkor szintén lehet "klán" szinten játszani, tehát nagyobb a nyerési esély a rankedben a max rang elérése.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139615) sebijani1982 válasza ollie (#139613) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Például ez:

Jobb oldali csapat alsó rész, érdekes a klán egyezés.... Illetve a mi csapatunkban az 1-es szakasz két tagja is minő furcsaság HAV0C-os....
A 30 játékosból 2:6 arányban egy klánból, randomban. Szerinted mi lett a csata vége?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#139616) Emu válasza jr1994 (#139608) üzenetére


Emu
őstag

Én is mentem tegnap pár csatát, amiből egyet sikerült csak megnyerni, az összes többi bukó volt. A végére egy csíkkal lett többem mint volt.
Eddig tapasztalataim szerint szánalmas ez a mod. Minden nyomorék (még a lilák is!) csak egy hátsó bokorban kempingezik. A legalja az volt, mikor spotolás közben zsinórban 2x láncoltak így elhullottam a 2 percben 1000 sebzéssel és 1500 assistal. Erre a körre 181xp-t kaptam amivel top2 lettem.

(#139617) Imilenni válasza ollie (#139613) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez sajnos tényleg ilyen. Régebben is találkoztam már ezzel.

Press "F" to pay respects.

(#139618) h1mpi válasza jozefgucci1 (#139605) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol lehet jegyet venni és mennyibe kerül? Lehet kimegyünk a gyerekkel szombat délután. Megéri? Sok a látványosság?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139619) emre válasza h1mpi (#139618) üzenetére


emre
veterán

http://hmfest.hu/jegyvasarlas

(#139605) jozefgucci1

Majd egyeztessünk :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139620) jozefgucci1 válasza h1mpi (#139618) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tavaj mi péntek-szombaton ott voltunk a gyerekkel , sátorral. Hatalmas füves ,rendezett terület kiépített camping lehetőségekkel. A WG akkor nem volt ott ,de sok más kiállító igen. Volt pl kétszer is szimulált harci ütközet amiben Lengyel ,Német ,Olasz egységek is résztvettek korhű öltözetben+járművekkel. A Lengyeleknek külön körlet volt elkeritve és nagyon mókásak voltak , mert este mindenkit ingyen vittek az aktuális gépszörnyekkel míg ki nem fogyott a benzin. Egy fórumtársunk és csapata csinál airsoft versenyt , labirintussal ami marha jó volt mert nem tudtam elrángatni onnan a gyereket. Ott volt a Honvédség is és vaktölténnyel rengeteg fegyvert lehetett kipróbálni. Volt még lézerharc, ügyességi versenyek és természetesen 2K-ért vittek egy kört valamilyen tankal .Profi szervezés volt rengeteg emberrel .Érdemes időben menni , mert a parkolás macerás kicsit. Mi délután nyitásra megyünk , hogy legyen a sátraknak jó hely.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#139621) munnergep válasza kchryss (#139579) üzenetére


munnergep
senior tag

"Serb egy láthatatlan köpenyben"

Tehát a köpeny nem látszódott. Most már csak azt remélem, hogy tényleg csak az egérpadját húzta meg...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#139622) h1mpi válasza jozefgucci1 (#139620) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kössz akkor kinézünk. Grippenek nincsenek? ;]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139623) jozefgucci1 válasza h1mpi (#139622) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A nyitáskor repületek a tábor felett egy pár kört iszonyat hangos volt ,de ennyi. Volt még pár régebbi vadászgép is kiállítva amibe bele lehetett ülni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#139624) lacibacsi válasza h1mpi (#139622) üzenetére


lacibacsi
addikt

Grippenek?

Esetleg a levegőben Gripen áthúzás, vagy esténként a sátrakban némi Gruppen (de az egy másik topik témája...) ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139625) Elcan válasza kchryss (#139577) üzenetére


Elcan
tag

Az egyik legidegesítőbb, évek óta ki nem javított hiba. A löveg lefittyen a lövés meg az égbe megy.

(#139626) emre válasza Elcan (#139625) üzenetére


emre
veterán

de hát ez nem hiba hanem fícsőr :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139627) vhw válasza emre (#139626) üzenetére


vhw
addikt

Ha úgy veszük valóban feature...

Ha nem korrigálna a játék az árkád tömegnek és manuális célzásnál a felhasználónak számolni kellene a távolsággal és lövedék esésével, akkor nem kéne ugrálnia se semminek...

Vagy ha árkád, akkor legyen minden lövedék "lézer" - de akkor nincs arty...

Nehéz döntések ezek :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139628) h1mpi válasza lacibacsi (#139624) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Gripen és a gruppen is jó csak nem egyszerre :P

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139629) sequator válasza vhw (#139627) üzenetére


sequator
senior tag

Pedig a Battlefield1942-ben hogy szerettem, hogy ívelni kellett a tank lövését is... Régen minden jobb volt :D

h1mpi: A Gripen gruppen egyszerre az nem a kötelékrepülés? :P

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#139630) Viktoár


Viktoár
addikt

Mire ez kis frissítés? Lehet tudni ezúttal mit kellett elrontani javítani a játékban? :))

Üdv:Viktor

(#139631) vhw válasza Viktoár (#139630) üzenetére


vhw
addikt

A modokat ;]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139632) dokee78


dokee78
félisten

Kaptam egy ilyen egyedi ajánlatot.
Viszont,ha rámegyek akkor "Page not Found"

(#139633) lacibacsi válasza dokee78 (#139632) üzenetére


lacibacsi
addikt

Be kell jelentkezni a shop-ba és akkor látni fogod!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139634) dokee78 válasza lacibacsi (#139633) üzenetére


dokee78
félisten

Ez az,hogy be vagyok.
Sőt ki-be jelentkezésen is túl vagyok.

(#139635) galervin93 válasza lacibacsi (#139633) üzenetére


galervin93
őstag

Én akkor sem láttam, hiába léptem be.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139636) galervin93 válasza galervin93 (#139635) üzenetére


galervin93
őstag

Kicsúsztam a szerkesztésből...
Most sem látszik. Gúdzsáb. :DD

Más: elképesztő, mennyire fél a játékosok nagy része. Fél hogy meglövik, nem mer felvenni egy lövést, egyszerűen fosik. Ha nem látom a sajátszememmel nem hiszem el, de egy fél hp-s IS meg egy fél hp-s T29 feltartotta két T29, IS, Cromwell B, Chi-To, Nashorn hatosunkat. Pedig nem egy gépünknek 500+ hp-ja volt, sőt a CromB-nek full, ő ha szerencsés, egyedül levesz mellel két lövést, aztán lerohanták volna őket, de neeem, állnak, forgatják a tornyukat, nézik mit kellene tenni, mindenki vár, mert félnek bazzeg hogy hogy meglövik őket. Egy lövöldözős játékban. Borzalom, mennyi gyík van...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139637) Viktoár válasza vhw (#139631) üzenetére


Viktoár
addikt

Az biztos. :C De komolyan van erről info vagy ezek olyan kis jelentéktelen foltozgatások amikről nem kell tudnunk? :)

Üdv:Viktor

(#139638) fradi81 válasza dokee78 (#139632) üzenetére


fradi81
veterán

Megmarad egy kis pénzed ami egyébként kukába menne, nálam se jó egyébként, lehet elírták a linket a mesterek.

moto g72, Ninebot d28e

(#139639) Viktoár


Viktoár
addikt

Lejárt a mod időm.Keresek egy raplay-t amit szeretnék megmutatni nektek mert ha nem történik meg velem akkor én nem hiszem el hogy ilyen emberek játszanak.

Az előző verzió alatt lejátszott meccseket hogyan tudom visszanézni?

Üdv:Viktor

(#139640) Atti777 válasza Viktoár (#139637) üzenetére


Atti777
senior tag

zodo már linkelte, de akkor direktben is:

Patch notes:

Fixed the issue where the interface froze upon switching from the Ranked Battle missions screen to the Garage.
Fixed the issue with changing the chat’s window size.
Reintroduced the ability to lock the camera by pressing RMB after reassigning the button for target lock.
Fixed some technical issues.

Aztán hogy a some technical issues mit takar, az jó kérdés :D

Путин, иди нахуй!

(#139641) lacibacsi válasza dokee78 (#139634) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Featured" menüpontban nézted?

(#139635) galervin93: Te is kaptál ilyen üzenetet? Mert anélkül nem is fogod látni?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139642) dokee78 válasza lacibacsi (#139641) üzenetére


dokee78
félisten

Ott sem találtam.

A régebbiektől kérdezném,évente mely tankokat szoktak betenni a boltba?
Amelyek időszakonként vehetők meg?

[ Szerkesztve ]

(#139643) vhw válasza galervin93 (#139636) üzenetére


vhw
addikt

Gyakran előforduló helyzet - de az esetek többségében az a tapasztalat, ha be is nyeli az illető azt az 1-2 lövést, akkor sem mozdul meg a maradék - hagyják kilőni azt a szerencsétlent, aki volt hülye a csövek elé menni.
Innentől már az is meggondolja, aki hajlandó lenne kezdeményezni, de minek lövesse ki magát feleslegesen, ha valós támogatást nem kap?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139644) galervin93 válasza lacibacsi (#139641) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, kaptam, játékból kattintva "page not found", shopban meg még az elvi lehetőséget sem találtam. :D
Nem mintha ez a kis szúnyog hiányozna, de a "standard árért fullos csomag" olyan jó marketingduma volt, gy kattintást megért. :))

szerk.: vhw, ugyanebben a csatában én megtettem... Az 500 hp-s T29 elé kimentem és lelövettem magam (SU100Y), de a szintén 500 hp-s T29-ünk még ezután sem mert lőni. Pedig amíg töltött az ellen, addig belerak egyet, aztán betöltenek mindketten, face to face meg már csak hp-ból lehozza, de okosba' hp-veszteség nélkül is meg lehetett volna oldani... Ehelyett megnézte hogy meghalok, majd ugyanúgy állt a szikla mögött mint előtte percekig. Én meg már untam, hogyha kinézek a szikla mögül állandóan szpot alatt vagyok, így inkább kinyírattam magam és mentem egy új csatába...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139645) Midway


Midway
senior tag

Kéne már egy patch. A patch patchjének a patchje. :W
Ezek semmit nem tesztelnek mielött megcsinálják?

[ Szerkesztve ]

(#139646) GeneraL_XTX válasza dokee78 (#139642) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nem vesztettél vele sokat, nem egy túl jó tank :( :DDD

(#139647) vJokka válasza vhw (#139643) üzenetére


vJokka
aktív tag

Az egyik legszebb emlékem hasonló szituban:

Előtte:

Utána:

:DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#139648) kchryss válasza po1son (#139607) üzenetére


kchryss
addikt

Rankedben elég nagy az esélye, hogy véletlenül is összekerüljenek a klántársak. Tegnap végre nekem is volt időm kipróbálni az új csatamódot. Felmentem klán ts-re, voltunk kb 40-en egy ts szobában és mindenki rankedezett. A 4 óra alatt 1x hallottam csak, hogy 2-en összeszámolnak, viszont kb 10x hallottam olyat hogy "jé te is itt vagy". Egy klánon belül sok a hasonló erősségű játékos, sokan állnak azonos rangon, a 4 órás limit miatt mindenki ebben az időintervallumban játszik, könnyen összekerülhetnek számolás nélkül is. Minél magasabb rangon vannak annál nagyobb rá az esély. Legfelső szinteken például elég valószínű, hogy sok fame-es összekerül. Szóval ha 2-3-an összekerülnek az nem jelent semmit, ha már 4-5-en vannak az már valószínűleg összeszámolás következménye.
Az a baj, hogy ez ellen nem nagyon tud tenni semmit a wg. Lehetne mondjuk rankeden anonim a játék, vagyis ne látszódjanak a játékos nevek csak a tank nevek. De akik összeszámolnak ts-en anonim rendszerben is meg tudják állapítani, hogy 1 csatában vannak-e, csak egy kicsit körülményesebben, körbekérdezgetve. Ráadásul így a többi játékos nem is látná a csalást. Másik megoldás hogy 1 klánból ne kerüljenek 1 csatába. De ez meg lelassítaná az mm-et és több klánból is össze lehet számolni egymással.
Szóval erre nem lesz megoldás szerintem. Nem lehet bizonyítani, hogy miért egyszerre nyomott x ember a csatagombra. :(((

Egyébként nagy mákom volt tegnap. 8 csata alatt felmentem 3 csillagra. Első csatát buktam, az összes többiben megszereztem a sráfot.

(#139642) @dokee78:
A type59-et és a M6A2E1-et nem szokták. A többit évente 1x karácsony körül be szokták tenni, de garancia semmire sincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#139649) jozefgucci1 válasza kchryss (#139648) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Felmentem klán ts-re, voltunk kb 40-en egy ts szobában " . Na és mostanában már beszélni is szoktál vagy még mindíg csak halgatod ? :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#139650) zodo válasza dokee78 (#139642) üzenetére


zodo
nagyúr

Prémium shop => My coupons alatt?

Másik kérdés, random pl Berlini 4-es, és a fejlesztési fán nem találhatóakat.
Tipp! Érdemes néha egyéb Ru, Com prémium shopjait meglesni mert van hogy egy hónapon belül Eu-n is felbukkan valamelyik.

Pl: épp ezek vannak máshol Fury, Turán III, Skorpion G

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.