Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139051) h1mpi válasza Dr.Én (#139048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja és az egyik csapatban egyből 6 :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139052) e-newsee válasza sequator (#139005) üzenetére


e-newsee
addikt

Így van, igazából a 30 nap alatt 20 ládát kell szerezni. Ha megszerezted az 5-öt, megkapod a kicsi dobozt. Ha szerzel még 5-öt, megkapod a közepest, ha azután szerzel még 10-et, akkor tiéd a nagy. És még marad 10 napod, amikor a fene tudja, mi történik. Lehet, hogy kezdheted elölről. Vagy nem. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139053) tebeeee


tebeeee
csendes tag

[kép]Wz-131.....talán sosem láttam itt róla screenshotot :K .... aki nem foglalkozott eddig még ezen ágon, annak feltettem a képet. Használható , agilis.........papír . Utobbi hogy ne csak fényezzem :))

a patch ujitásról meg szerintem amiket irtatok mind subjektiv vélemény....éppen aki amelyik réteget képviseli olyan a véleménye...."gyenge" játékos ugy tartja olyan ez mint gazdagnak még több pénzt adni, a "pro" meg hogy nincs ebben semmi az jár ......
Valahol mindket félt meg lehet érteni , viszont a helyzet hogy random csatában nem sürün fognak találkozni egymással, igy a pro ha plusszal indul mr. tomato valszeg sose fog találkozni vele.
Amikor meg kivételek jönnek és szoporoller akkor is max 1-2 lila csapong csatában....viszont itt is ott is általában. Ergo csapattársa is fel lesz szerelve maxi csomagos felszereléssel.

Ha meg mégse és véletlen saját csapata nem kap pro játékost......az ilyen pár kört is ki lehet bekkelni....és nem oszt nem szoroz.
És ez csak játék...nem kell komolyan venni, hacsak nem profi liga játékról van szó és pénzkeresetről......addig ez csak játék. Ha szopsz, szopsz... kilépsz....elmész csajozni, spanokkal bandázni,...visszaülsz
ennyi

Wargame ről , pay2win meg hasonlorol: Senki nem csinálná ingyen ... a fejlesztések mind hardveres mind szoftveresen pééééz ért kivitelezhetőek.....anno hardverapro is ingyenes volt ahogy wot is fullon....nem is termelt a minuszon kivul sokat :K

[ Szerkesztve ]

(#139054) ollie


ollie
MODERÁTOR

DezGamez itt elmagyarázza, hogy miért rossz ez a fejlesztett felszerelés randomban: [link]

Egyébként meg összesen akár 20%-kal is lehet ezekkel tuningolni a tankokat.

***

(#139055) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kranvangos barátunk jól teljesített:

***

(#139056) kchryss válasza ollie (#139054) üzenetére


kchryss
addikt

QB is rossz ötletnek tartja randomban: [link]

Itt egy szavazás arról ki hol engedné használni ezeket a felszereléseket: [link]

Kb 20% engedné csak bármilyen formában random csatákban. Ez az arány közel állhat a valósághoz. Hozzászólásokat és streamereket nézve én szinte csak negatív visszajelzést láttam róla. És unikum streamerek is ellene vannak, szóval még az sem igaz, hogy csak a tomatoo-k sírása lenne.

Persze a wwenigma által linkelt dolgok kicsit árnyalják a képet, de én nem hiszem el hogy ezt így tervezték. Eddig szó sem volt róla, hogy másol is lehetne kötvényt szerezni. Szerintem érezték hogy jó nagy szarban vannak és aztán találták ki ezt a terelést ...

(#139057) wwenigma válasza kchryss (#139056) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

0.9.19 supertest leírásában benne van hogy később jöhet máshova is.

In 9.19, Ranked Battles will be the only way to acquire Bonds. Going forward, we’re planning to add other ways to earn them in-game.

Ez a linkelt írás hozzászólásaiban volt. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139058) kchryss válasza wwenigma (#139057) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor még biztos arra gondoltak hogy aranyért adják, de most nem merik bevallani. ;]

Egyébként mint korábban leírtam mindentől függetlenül hülyeségnek tartom a tankok további egyéni buffolását. Különös tekintettel a dpm-re és álcára. A pontosságot javító dolgokkal nem lenne bajom az amúgy is ráférne a játékra.

(#139059) Viktoár válasza kchryss (#139058) üzenetére


Viktoár
addikt

Az ráférne bizony. Ma volt olyan csatám t28 protoval hogy az első 4 lövésem mind a földbe csapódott.Pedig nem volt messze a célpont. Szerintem nagyon sok lövés megy mellé,nem tudom,variáltak a szóráson?

Üdv:Viktor

(#139060) Stunts666 válasza Hafy75 (#139041) üzenetére


Stunts666
őstag

(#139061) zodo válasza wwenigma (#139014) üzenetére


zodo
nagyúr

Jó lenne jó lenne....
Úgy nem értem ezt a leszólást.
Kérlek nézd meg a replayt (RU szerver) és aztán kérnék egy rövid leírást miként kellett volna játszanom hogy ne érjen one shot. Előre is köszi.
Annyit tudtam még akkor is ha nincs még lámpám (első skill 82%) hogy spoton vagyok ill. hogy menni kell.

HE ide vagy oda csak úgy volt hogy megszűnik vagy mérséklődik az arty nerf és kábítás bevezetésével.
Viszont a troll gun-os HE is unfair ha már itt tartunk pl STA-2 1420 Hp -ból az O-I egy lövéssel 915 Hp-t lezabál.
Vicc kategória.

(#139016) Stanislav84

Szép kör! :C

(#139019) jr1994

Köszönöm.
Igen, ezért írtam így mert mindig azt olvastam hogy előbb át kell venni a jutalmat aztán lehet ismét "elindítani" a küldetést javításra.
Egyelőre nem foglalkoztam vele mert még csak 2 küldetés csaj van meg, és egy Svéd Rádiós ill. a TD és Light küldik végétől még nagyon messze vagyok.
Tank sincs kinézve hova ültetném őket ha lenne legalább még 1 fő.

(#139031) jano_77

Nem használók mod packot (xvm, tankikon és YasenKrasen stat) utóbbit innen szoktam leszedni.
Patch váltáskor kb másnapra mindig elérhető az új verzió.

Changelog:
- Updated for 0.9.19.0
- More icons added to library.
- Basic backgrounds moved to separate wotmod package.
- Corrections to color messages.
- Color messages to wotmod packages.
- Button code changed, new button images, new button macros.
- New overhauled script by Krzysztof_Chodak:
----Show statistics on parameters panel.
----Show WN8 on PopUp's.
----Customizable battle result window title extension.
----Fast cache.
-Configs adapted for new changes.

Legfőbb vagy szembetűnőbb változás az eddigiekhez képest hogy nem kell a bal alsó sarokba kattintani az információs panelra hogy lásd a főbb napi statisztikádat amit el is rejthetsz ha nem szeretnéd látni.
Jobb fent a Tank Paraméterek lista alá került a "mini stat". Kép

(#139062) szbalogh


szbalogh
őstag

Egy délutánt tartottak a rendesen működő modok... ma reggel is kaptunk egy peccset.

Nick: HE_Storm

(#139063) jagada válasza szbalogh (#139062) üzenetére


jagada
őstag

Zsír! Lehet kezdeni előröl a modolást :W :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139064) Papooo válasza jagada (#139063) üzenetére


Papooo
senior tag

0.9.19.0.1 az új verzió. Az már biztos, hogy a modokat át kell ebbe a mappába pakolni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#139065) jagada válasza Papooo (#139064) üzenetére


jagada
őstag

És az is biztos, hogy az átpakolt modok legalább 80%-a nem műxik rendesen (kipróbáltam).

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139066) GeneraL_XTX válasza po1son (#139027) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

megfogadom, bár a franciák nem szimpik annyira, akkor már inkább lehet az amcsi ágat kéne elkezdeni, mert ott is ott a t57 heavy :D

[ Szerkesztve ]

(#139067) Jadro válasza jagada (#139065) üzenetére


Jadro
veterán

Le kell szokni a modokról. :) Nem kötekedésből mondom, de idegkímélő. Nálam már csak XVM van (azt gyorsan frissítik) illetve Contour mod, mert a tank ikonok ezzel jobban látszanak. Minden más játékon belüli beállítás.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139068) h1mpi válasza Jadro (#139067) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én az auto aimról próbálok leszokni mert sokkal rosszabb mintha én célzok csak a kényelem nagy úr :P

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139069) Dr.Én válasza Jadro (#139067) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jacktor mod packot használok és XVM-t...bőven elég :D

WOT: kissio

(#139070) Jadro válasza h1mpi (#139068) üzenetére


Jadro
veterán

Pontosan, az nem mindig hozza az elvárt eredményt. Okosan használva viszont jól jöhet sokszor. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139071) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Elkelne a segítség!
Megszüntették a lajt.hu-t, és így a e-mail címem is megszűnt
wargaming oldalon az e-mail cím váltáshoz kell a telefonszám is
a telefon megadáshoz, szükség van e-mail belépéshez de megszűnt!
Van itt valaki bennfentes?

(#139072) sequator válasza cooi11 (#139071) üzenetére


sequator
senior tag

Hát ezt nem mi fogjuk neked megoldani, irány a WG support.
Általában elég nagy baj, ha nem tudod igazolni, hogy az a te email címed volt és megszűnt. Gyakran szokott a support ilyenkor valamilyen pénzügyi tranzakciót igazoló bizonylatot kérni, pl: gold, prém nap/tank vásárlásáról.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#139073) e-newsee válasza zodo (#139061) üzenetére


e-newsee
addikt

Nálam csak xvm, meg napi stat van. Utóbbiból a wotinfós féle valami kopidbw, vagy mi. Abban is megjelent a tank paraméterek alatt a napi statisztika? Nem emlékszem. Valaki meg tudná nézni, aki használja? Akkor nem állnék át erre a YasenKrasen verzióra.
Köszi! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139074) po1son válasza GeneraL_XTX (#139066) üzenetére


po1son
addikt

Amcsi sem rossz, sheridan-t nem ismerem, de a t49 egy hatalmas nagy fun faktorral rendelkező tank, ha jól sikerül a yolo... Egyszer meccskezdésnél egy amx50b-ét elkaptam 400 méterről, de úgy hogy +1000et szedett le róla, ami talán eddigi legszebb emlékem a játékba. A találatot elszenvedett fél utána még órákig írt nekem szép üzeneteket. :DDD
T57 is elégé jó járgány a brutális dpm miatt, elégé durva sebzéseket lehet vele csinálni és nem kell uniqum tudás a tankhoz, hogy jól használd.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139075) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azt nem tudom mire fel asz de tiger 2 [link]

elejen mar feszult voltam mert elozo meccsel kezdtem a napot es mindketto tier10, es persze nekem adta a hibbantakat elsoben, osszessegeben lehet neha valamit csinalni vele de nagyon sokszor nem akar osszejonni.
persze most h masik oldalon voltak a botok pont nyertunk, de nem rajtam mult...
azert jo lenne ha ertekelne valaki a meccs eleji kommentemen kivul eso reszt is :R

46,3% winrate-re van 82,23%on a gunmark.. mondjuk igazabol akkor romlott le igy mikor egyszer probaltam huzni de belefutottam egy szivato sorozatba es volt vagy 15/1 win kb.. forditottja nem fordult elo ezzel csak a t-28al :D osszessegeben nem dontom el a csatakat, lehet tobbet kellenek foglalkozni vele, annyira viszont nem jon be csak kinezetre tetszik

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139076) sebijani1982 válasza zodo (#139061) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Utána pedig te a 25 sec alatt, amíg újra tölt az O-I, mennyi HP-t szedsz le róla? Főleg, ha közben ellövöd neki a lőszerrekeszt, megjavítja és újra ellövöd neki, amiért 45 sec fölött fog betölteni?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#139077) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

op mm lol, mi a f@sz megy itt b+??????????? :Y

brutalis. ekkora egy nyomoronc jatekot... elkepeszto

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139078) emre válasza BÁ Nutrition (#139075) üzenetére


emre
veterán

Egy vélemény.
1, Az én színezésemben egyértelmű, hogy ti voltatok a jobbak, kiegyensúlyozottabb a csapat. :K Az ellenfélnél csak a 9-esek, és pár 8-as játékos ért valamit.
2, Attól hogy van három 10-es tank még nem kell kétségbeesni. :N
3, 10 hp-s ellenfélre nem lőnék gold lőszert
4, Nem snájpoltam volna a hegyre, hanem amikor az ellenfél befordul a halálsorról, beálltam volna szembe velük, lehetőleg egyik bucka takarásában, hogy oldalba tudjam őket lőni.
5, De ha már nem így történt, akkor nem vártam volna meg volna hogy a templomnál mögém kerüljenek (T26E5, T69, E100). A Jt-vel szerencséd volt, hogy elindult, azt fentről szétszedték, de ha E100-on nem a kis löveg van akkor meleg lett volna a helyzet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139079) edari


edari
őstag

Több mint 1 év kihagyás után tegnap újra felraktam a játékot. Viszonylag sok az újdonság, lett 1-2 új tankom ( el is adtam őket), némelyik tankom tiert lépett (amx-13-90).
Első meccsen majdnem felröhögtem hogy játéktankokkal játszok, főleg wt után, de nem is baj egy kis változatosság.
T54-el viszont nem megy a játék, és úgy emlékszem régen jobb volt. T30-al viszont elég jól megy, 13-90-el úgyszintén.
2 óra alatt nem találkoztam új pályával, ezen azért meglepődtem.
Artyk már nem annyira idegesítőek, régen rosszabbak voltak.

(#139080) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

A wgnek mi az email cime? ugy dontottem irok nekik levelet az uj mm-el kapcsolatban, nagyon op 10bol 9x tier10ben jatszani tier 8al, meg kell dicsernek oket, csak igy tovabb :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139081) vhw válasza BÁ Nutrition (#139080) üzenetére


vhw
addikt

Fent az volt a gond valakinél, hogy nem kap T10 csatát T8 tankkal.
Szerintem egy próbát megér egy account csere :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139082) emre válasza BÁ Nutrition (#139080) üzenetére


emre
veterán

Ne nyafogj, 990 hp-s su101-el ez az átlag mm
Ja, tényleg kapcsolj be egy olyan missiót amiben 2 tierrel nagyobbat kell ölnöd. :DDD

Más
Még hogy Párizs nem jó map, ennyit még nem spotoltam td-vel. :D És a sebzésem sem lett olyan rossz a csapathoz képest.

Ja, és nekem működnek a mod-ok, csak át kellett másolnom őket az új mappába.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139083) BÁ Nutrition válasza emre (#139082) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
kivancsi lennek egy utso 100 csata statjaira ezzel a tankkal :)
raadasul a kredithozama is eleg jo :K :C
ill ugye nem oli az idegeimet mint szerencsetlen tiger 2vel. ott ezt nem csinalom meg..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139084) emre válasza BÁ Nutrition (#139083) üzenetére


emre
veterán

én nem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#139085) wwenigma válasza po1son (#139074) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem ez volt a kedvencem vele, soksoksok csatából. :) [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139086) cooi11 válasza sequator (#139072) üzenetére


cooi11
senior tag

Tudnál segíteni!
Itt melyiket válasszam?
Mert az e-mail csere itt fulladt meg, a
megszűnt levelező szolgáltatás véget!
Mert nem tudom megadni a telefon számomat,
hogy e-mail cserét kérjek.

(#139087) jano_77 válasza vhw (#139081) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon egyszerű a képlet: be kell állítani egy olyan küldit, ahol 2 szinttel magasabb tankot kell megölni és rögtön nem teszi be! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139088) jano_77 válasza zodo (#139061) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyébként azt észre vetted, Nálad is úgy volt, hogy ugyan kint van a napi stat a tank tulajdonságok alatt, de a korábbi, de aznapi csaták statisztikáját nem lehet visszanézni utólag, mert a jobb alsó sarokból felgördülő részen nincsenek benne a korábbi csaták!? Vagy ez csak az ASLAIN modpack miatt volt nekem tegnap így!? :F

szerk:
amúgy azoknak, akik "csak" a napi stat modot használják egy jó hír a Fejlesztői hírrepesz 253-ból:
"Tervben van további népszerű MOD kliensbe építése, a WG jelenleg a Session (napi) statisztikán dolgozik."

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139090) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
megin ace.. veletlen nem tier 10be rakott es nálam botabb ellenfelekkel. max masodosztaly a valos teljesitmeny..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139091) BÁ Nutrition válasza Scheff (#139089) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az inkabb kerdes h ez hova vezet, mondjuk teszem azt epp behuzol 150k usd per csapat, abbol jut esetleg gondolom a tizede rad. ez minden evben tuti nem jon ossze, de ugye inkabb az a lenyeg h nem vezet sehova mert eleg valoszinutlen h ezt hosszabb tavon tudod csinalni, es ahogy irod is teljes embert kovetel. annak tobb ertelmet latom h fosulira jársz(milyen szakra :F ) ill h lesz valamennyi tapasztalat kommunikacio teren ha erdekel az ilyesmi, meginkabb h esetleg olyan kapcsolatokra teszel szert ami tobbet er majd valamikor mint egy wgl gyozelem.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139092) Stanislav84 válasza Scheff (#139089) üzenetére


Stanislav84
tag

A szponzorok kérdését kihagytad, amit azért érdemes említeni, mert már kb minden esport csapatnak van valamilyen fő szponzora (és 1-2 mellék), ami azért fontos, mert szerepléstől függően szoktak fizetni a szponzorok. (meg felszerelést adnak néha ingyen) A WGL esetében ez azért nehéz, mert offline bajnokság körülbelül csak a döntők idején van. (mint most is volt) Ettől függetlenül tény, hogy nem úgy vannak megfizetve a profi WoT esportolók, mint mondjuk egy League of Legends, vagy Dota2 esetében. (illetve az is, hogy ezeknek a játékoknak sokkal nagyobb a nézettsége, ergo stream esetén is több bevétel)

Viszont köszönjük a cikket. Informatív volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#139093) ollie válasza BÁ Nutrition (#139080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez is probléma? Évekkel ezelőtt tier 6-os tankkal is bedobott tier 10-esek ellen.

***

(#139094) BÁ Nutrition válasza ollie (#139093) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tiger 2 second gunmark :) [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139095) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor azt hiszed jól állítottad be az Aslains modpacket, de nem :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#139096) sith7 válasza h1mpi (#139095) üzenetére


sith7
nagyúr

fast and furious 9 :DDD :C

(#139097) zodo válasza e-newsee (#139073) üzenetére


zodo
nagyúr

Korábban használtam azt a wotinfós verziót már nem.
Mod hozzászólásai közt a tegnapi képernyőképek alapján abban nincs külön kijelzés.

(#139076) sebijani1982

Hát azért ez igen sarkított pl mivel ha kapsz egy ilyen pofont nem biztos hogy nekiállsz még hadakozni nem hogy lőszerrekeszt lőni pláne ha közben menekülnöd kell.
Nyilván én vagyok a noob hogy top tierként felmentem B2-be mikor a heavyk beálltak kempülni a td -k helyett.
Aztán úgy alakult hogy a szikla falak közé keveredtem onnét pedig csak a szakadék maradt mint menekülési útvonal.

(#139088) jano_77

Nem. Nálam mindig visszanézhetőek a korábbi csaták.
Anno mikor sok sok modot tettem fel és egyik összeakadt a másikkal akkor előfordult szóval gyanítóm hogy a modpack lehet a ludas.
(úgy vettem észre sokszor nincsenek kellőképpen letesztelve az új modpackok mintha csak átírnák a verzió számot aztán majd hibajelentések alapján javítják)

Jó hír hogy szeretnék betenni a játékba, erről ugye már rég szó volt de sajnos minden más fontosabb mint pl az új átláthatatlan "küldetés" megjelenítés.

pl.:

- Ha becsukom a "max. jármű" eseményt miért nem tűnik el teljesen?
- "Ellátmány doboz" Igen? "Szerezd meg" Ahamm de milyen tankkal milyen feltételek árán?

(#139098) jagada


jagada
őstag

Minden egyes szájbatekert peccsel egyre játszhatatlanabb ez a tetves játék. Szellemlövedék hegyek, nem jelző majrélámpa..

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#139099) vhw válasza jagada (#139098) üzenetére


vhw
addikt

Modok nélkül nekem mindig jelez. (már ha nem halott a parancsnok)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139100) h1mpi válasza jagada (#139098) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én most egész jól felmodoltam, egyelőre semmi hiba

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.