Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139651) dokee78 válasza zodo (#139650) üzenetére


dokee78
félisten

Már megjelent,elég jó ajánlat,már csak a Gold miatt is.

(#139652) lacibacsi válasza dokee78 (#139651) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C Ez tényleg jó ajánlat! Nekem is jól jönne... Már meg vana Scorpion, így elég jó áron juthatnék tetemes mennyiségű aranyhoz... De hát, álmodik a nyomor...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139653) dokee78 válasza lacibacsi (#139652) üzenetére


dokee78
félisten

Ja nem hagyhattam ki,még 1000 Gold és tudok megint T8 közepest venni.
Na de most várok valami akciót.

(#139654) ollie válasza dokee78 (#139651) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így gyakorlatilag ingyen van a Scorpion.

***

(#139655) dokee78 válasza ollie (#139654) üzenetére


dokee78
félisten

Igen,főként a Gold miatt vettem.
Bár jó lesz húzni a legénységet,mert épp az USA TD ágat viszem és a t25/2-nél tartok.
Ha a kettő között pakolgatom a legénységet akkor minden esetben át kell képeznem amikor a t25/2-be vissza teszem?

(#139656) fradi81 válasza dokee78 (#139655) üzenetére


fradi81
veterán

a prémium tankba nem kell beleképezni a legénységet, büntetés nélkül belerakható, ez a lényege.

moto g72, Ninebot d28e

(#139657) kchryss válasza jozefgucci1 (#139649) üzenetére


kchryss
addikt

Hallgatok. ;]

(#139658) dokee78 válasza fradi81 (#139656) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt tudom,de ha vissza teszem amiből kivettem akkor már át kell képezni újra?

(#139659) fradi81 válasza dokee78 (#139658) üzenetére


fradi81
veterán

benne van a legénység egy normál tankban, átrakod a prémbe büntetlenül átképezni ugye nem kell, mivel nem képezted át így vissza képezni sem kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#139660) jimmy74 válasza dokee78 (#139651) üzenetére


jimmy74
őstag

Gyerekek hamar feladtátok :D első vastagabb mézesmadzag :P
azt irtátok erre a játékra egy forintot se többet ;]

WoT:jimmbo

(#139661) fradi81


fradi81
veterán

Van még rajtam kívül valaki aki nem tudott csatát nyerni eddig rankedben? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#139662) wwenigma válasza fradi81 (#139661) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Top3-ba kerulsz, vegig lehet huzni igy is. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139663) h1mpi válasza fradi81 (#139661) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs :)) én elég gyorsan eljutottam 4.-es szintre aztán most egyet visszaestem

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#139664) galervin93 válasza fradi81 (#139661) üzenetére


galervin93
őstag

Jelentkezem.
Igaz még nem is játszottam vele.
:-D
El van ez qrva a fix időponttal... A napi 4 óra miért nem lehet kötetlen? Az első csata kezdetétől számolja vissza és kész, utána nem engedne be rankedbe.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139665) vhw válasza galervin93 (#139664) üzenetére


vhw
addikt

Nem azon van a hangsúly ki meddig/mennyit játszhat.
Hanem, hogy számukra mikor legyenek terhelve a szerverek, mikor játszhat potenciálisan a legtöbb játékos, mikor tudják a legtöbb infót, visszajelzést gyűjteni a finomhangoláshoz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139666) Jadro


Jadro
veterán

XVM csak nálam nem megy a micropatch után? Új verza nem jött belőle, feltettem újra a régit, de nem wörkingel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#139667) jr1994 válasza galervin93 (#139664) üzenetére


jr1994
addikt

Ha ez vigasztal, hétvégén kegyesek lesznek és este hattól éjfélig mehet majd a ranked. De amúgy tényleg jó nagy marhaság hogy nem lehet egész nap játszani.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139668) Altbrucke


Altbrucke
tag

Srácok másnak is laggol és kidob a wot UPC területről?
Pingeltem a szervert volt hogy 50%-s volt a vesztett csomagszámom.

(#139669) galervin93 válasza jr1994 (#139667) üzenetére


galervin93
őstag

Nem vigasztal, mert nem azzal van baj, hogy nem bírok ébren maradni vagy ilyesmi, egyszerűen napközben lenne lehetőségem többnyire játszani, este már kevésbé van időm, mint régebben, de így meg van kötve a kezem. No mindegy, nem veszítek olyan sokat vele. Egy alapvetően érdekes dolgot is sikerült sz*ul megvalósítani, ahogy az általatok írtakat látom...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139670) po1son válasza h1mpi (#139663) üzenetére


po1son
addikt

Hehe, én azért nem játszom mert csak mai nap van rá lehetőségem a héten és eleve 4es volt a cél.
Szerintem másodosztályba benne maradok vasárnapig (69% winrate - 944 xp átlag), persze hétvégén biztos sokan megcsinálják a mastert csak nem mind1 milyen áron. :DDD

Daki elégé antipatikus jelenleg a streambe, nem megy neki a ranked, szegény azt hiszi ez is random és yolozik 1000el aztán csodálkozik, hogy szétkapják fél perc alatt... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139671) jr1994 válasza galervin93 (#139669) üzenetére


jr1994
addikt

Ha valaki csak ezt a fórumot olvassa és gondolkodik hogy elkezdje a játékot, szerintem le sem töltené... Szerintem ez a ranked sem rossz, bár még csak 9 csatát játszottam, de jók a jutalmak, és így prém fiókkal egyáltalán nem veszteséges (egyelőre).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139672) kchryss


kchryss
addikt

Lehoztam a csatát kukibébinek rankeden. ;]

Itt amúgy az a ritka pillanat volt amikor össze tudtam dolgozni a többiekkel és megértettük mit kéne taktikailag csinálni.
3 BC-tel megindultunk a hídon kitáraztunk mindenkit aztán mivel látszott a minimapon hogy tiszta a terep, így mentünk és befoglaltunk. :)

Daki-val is kerültem 1 csapatba. Annak a képét nem teszem be, mert nem lett meg a top10 nyertes csatában. :D
BC-tel voltam prokhorovkán, mentem volna passzív spot bokorba. Kispotoltak így visszamentem hátrébb. Folyton pingelgettek rám, hogy menjek spotolni az erdős részre. Végül sajnos beadtam a derekam, felspotoltam egy type5 heavy-t és pár td-t én kaptam egy szép fókuszt csapattársak akik pingelgettek meg lőttek nekem 500 asszisztot ...

Eddig jól megy amúgy. Tegnap játszottam 2-3 órát meg ma 2-t és így vagyok 4,5 csillagon. Közben szépen gyarapodik a kreditem is, mert goldot még 1 db-ot sem lőttem el benne. :D

(#139673) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#139674) Sgr_A válasza dokee78 (#139651) üzenetére


Sgr_A
addikt

beruháztam rá
+a kapott aranyból még a type64-is megvettem
:)

(#139675) KisApám


KisApám
addikt

A 8,8 JAGDTIGER is bent a boltban.. Halleluja! (11 352 Ft az alap.)
Ezt sem gondoltam, mint az E25-öt...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#139676) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Nagyon fogom Szidni az IS 7-et?
Hétvégén meg akarom majd venni..már ki van fejlesztve már egy fél éve kb..De eddig nem mertem megvenni..
Átképzem hozzá az IS6 legyényeit és rakok be töltőnek egy leányzót..

WOT: kissio

(#139677) Stanislav84 válasza Dr.Én (#139676) üzenetére


Stanislav84
tag

Csak annyiban, hogy sokak szerint visszalépés ez a T-10-hez képest... de sok tier10 tankra mondják ezt. Viszont ha majd buffolják és meglesz neked, akkor milyen jó lesz, hogy megvetted... :D (bár az még messzebb van)

(#139678) h1mpi válasza KisApám (#139675) üzenetére


h1mpi
nagyúr

8,8 Ft-ot sem ér

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#139679) Dr.Én válasza Stanislav84 (#139677) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen, sajnos nem a T-10 ágyúja van rajt..
De remélem, mielöbb jön az a hirhedt buff..
Jól jönne..

WOT: kissio

(#139680) Emu válasza kchryss (#139672) üzenetére


Emu
őstag

Nálam nem akarsz pár csatát tolni? Tegnap 5/5 bukó...visszakerültem 2 csillagra ismételten.

@Dr.Én: jelenleg egy ezüstöt sem adnék az IS7-ért. Ha szereted a T10-t tartsd meg még nem buffolnak az IS7-en.

[ Szerkesztve ]

(#139681) dokee78 válasza jr1994 (#138404) üzenetére


dokee78
félisten

Most,hogy megvettem akcióban az M56 Scorpiont lett 6834 goldom,amihez még 500 hiányzik egy T8 Premium medhez.
Nos a jelentkezők:
FV4202
T26E4 SP
M4A1 Revalorisé

Kisebb okfejtésem kevés tapasztalat hiányában.
Mint mondtátok az FV4202 tapasztaltabbak kezébe való.
SP ellen az szól,hogy lassú és inkább Heavyre hajaz.

Revoval nagyon szemezek a nagyobb sebzés miatt.
Kicsit tartok a magas test miatt,álcája elég rossz.
Mert,ha kb annyiszor betalálok,mint a többivel,akkor csak nagyobb lesz a DMG.
Igen papír ez is,de az STA-2 is.

(#139682) Dr.Én válasza Emu (#139680) üzenetére


Dr.Én
veterán

Bevállalom..aztán majd kiderül, hogy mi sül ki belöle..Utána az E100-at veszem meg...azbis ki van fejlesztve, csak nincs bele legénységem....

WOT: kissio

(#139683) KisApám válasza dokee78 (#139681) üzenetére


KisApám
addikt

Most tolja PaPaPawian Revával élőben a twitch-en. Még lesz pár csatája vele.
(LENGYEL!!! PaPaPawian, 3726 WN8, 67,29% WR, 50k csata. Érdemes nézni.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#139684) lacibacsi válasza dokee78 (#139681) üzenetére


lacibacsi
addikt

Revo-t ne vedd meg! Túl magas! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139685) gyenesmartin válasza dokee78 (#139681) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Jó a Revo, ha eltekintünk, hogy nincs páncélja, magas, lassú, könnyen észreveszik, ágyúja troll (nem nagyon szeret betalálni, ha célzol).

(#139686) jr1994 válasza gyenesmartin (#139685) üzenetére


jr1994
addikt

Ja a többi meg a 240 alfájával nevetséges az IS3-mak meg a még durvább tankok között.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139687) szbalogh


szbalogh
őstag

A nyereményeken kívül van még valami értelme a rangsorolt csatáknak? Ugyan úgy 15:2 és 2:15 meccsek vannak végig.

Nick: HE_Storm

(#139688) Sgr_A válasza szbalogh (#139687) üzenetére


Sgr_A
addikt

az még mindig a szuper rng-nek köszönhető

(#139689) vhw válasza szbalogh (#139687) üzenetére


vhw
addikt

Ha egyszer ugyanazok játszák...
Legalábbis 1 csillagos szinten biztosan.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139690) szbalogh válasza vhw (#139689) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyenlőre annyi értelmét látom, hogy rendomban kevesebb a lila, jobban lehet érvényesülni a maradék botok ellen :D

Nick: HE_Storm

(#139691) Dr.Én válasza szbalogh (#139687) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én ezért nem kezdtem el vele játszani..

WOT: kissio

(#139692) vhw


vhw
addikt

A gond az, hogy úgy néz ki a gyakorlatban ez se arról fog szólni, hogy legyen egy "minőségibb" játékmód, azoknak, akik picit komolyabban gondolják, "saját szinten" játszanának, de megmaradnának független játékosnak (CW, SH nélkül).

Ez a beszámolósdi alápakol a rendszernek. Alacsonyabb szinten, még talán lenne is akkora létszám, hogy kicsit szétdobálja az huncutkodókat, viszont magasabb szinten már nem lesz. És mehet a szardobálás a mindkét oldalra került klánok/haverok sunyizása miatt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139693) Sgr_A válasza vhw (#139692) üzenetére


Sgr_A
addikt

a wg-nél mi szól a pénzen kívül bármiről? ;]

(#139694) lacibacsi válasza szbalogh (#139687) üzenetére


lacibacsi
addikt

A wotinfo.net nem hozza a ranked csatákat az "Efficiency trend" alatt. Akkor jól értelmezem, hogy a ranked nem számít bele a WN8-ba? Vagy csak nem látom, de igen is számol vele?

Pl. Maus-nál 1 csatát ír a tank összesítőben is, holott a ranked-be leginkább azzal mentem be és néhány csatát azért mentem vele...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#139695) tebeeee válasza Enzolord (#139673) üzenetére


tebeeee
csendes tag

:DD az a fej :DD

(#139696) e-newsee válasza gyenesmartin (#139685) üzenetére


e-newsee
addikt

Narancssárga SZEMÉLYES vélemény következik! Az ajtók záródnak! :)
Én szeretem a Revót.
Lassan tölt, azt rá kell számolni, így az 1vs1 csatákat kerülni kell a lightok, medek, de még sok heavy ellen is. Elég jó látótávot lehet kihozni belőle, viszonylag gyors, így spotra alkalmas lehet, de könnyen sérül a lánca és a motorja. Ha ezt a "kezdőbarát" jelzőt vizsgálnám, akkor annyira nem az, viszont van egy fun faktora, az tény. Amikor pl tegnap kegyes volt az rng, és egy Chrysler GF-be beleakasztottam egy 462-es malacot, az mosolyt csalt az arcomra. Bizonyára az övére is. ;]
A 200-as pen nem sok T9-10-ben, de ha betalál, akkor az nekik is fáj, és általában odébbállnak. Épp emiatt (no meg a lassú töltés miatt) nem fogsz 6-8 killel operálni egy meccsen.
Tény, hogy az ágyú vicces. Van, hogy beszűkülve is szór, van, hogy kapáslövésben is talál. A heavy line-ra nem érdemes menni vele, mert pikk-pakk szétszednek. Ha nem a tankok, akkor az arty. Általában úgy lehet vele elhalálozni, hogy kidugod az orrodat (sidescrape felejtős), valaki leláncol, és egy másodperc múlva úgy nézel ki, mint egy nagy virág. (Középen sárgán lángol a tankod, a 3-4 találat pedig virágszirom módjára teríti be a monitort :) )
A medek mögött maradva amolyan félig-meddig TD módban nyomva (álca híján) viszont jól lehet vele supportálni.
SZEMÉLYES vélemény OFF. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#139697) Razermazer válasza dokee78 (#139681) üzenetére


Razermazer
őstag

Én megvettem az FV4202 tény és való, hogy csak csipegetni lehet vele, viszont a sebessége most a buffok után már jó. Ha van egy jó med csapatrész a 15-ből és mész velük, akkor jó köröket lehet vele menni(nekem volt pár végigtoltuk azt az oldalt ahol voltunk, aztán a heavyk fenekébe) . Nehezeket láncolni tökéletes átütni max toronygyűrű, és az oldala vagy a segge.
Torony páncélja jó pattintottam is már elég sokat ez is olyan domb mögül lövöldözős. Lősz visszabújsz pozíciót váltasz, megint lősz visszabújsz, ezt könnyű is vele megtenni mivel jól fordul és jó a sebessége mint írtam.
Azért esett rá a választásom mert van 3 skilles legénységem bele az excelsiorból hát nem éppen bele valók tény, de hamar felhúztam őket 100%-ra cirka 10 csata alatt. Ennyit mentem vele eddig, erősen support tank, meg a döglődő ellen kivégzésére való.
Az angol ág egyébként sem egy lány álom, minden logikát nélkülöző tankjaik vannak :D például az excelsior is ilyen, elöl 114mm, torony 114mm, oldala 32mm? What the fuck? feneke 108mm? :Y
Ez is papír mindenhol csak a tornyán van 170mm páncél ami elég a saját tierjében egy-két tankra, egyedi eset defendert pattintottam apcr-el rng jesus segítségével, mivel ilyen nincsen az át kellett volna vigyen mint kés a vajon. Ágyúja hmmmm az érdekes jószág pontos, de csak beszűkülve.
Szóval egy szó angol :DDD ezzel minden elmondtam, gondolkodós tank szituációkat erősen kell figyelni és oda menni ütni egyet és elhúzni.
Két móddal lehet vele operálni, ha ventilátort raksz rá akkor support közelharc, ha a venti helyett távcsövet akkor sniper. Töltésgyorsító alap és stabilizátor is.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#139698) szbalogh válasza lacibacsi (#139694) üzenetére


szbalogh
őstag

Az ilyen új módokat nem szokták beszámolni.

Nick: HE_Storm

(#139699) Necro Phil


Necro Phil
csendes újonc

Üdv, dúlna a kérdés, hogy fizetésem maradékát rááldozzam-e a JTiger 88-ra (meg a mellé járó aranyra :D ), megéri, vagy nagyon le lett nerfelve? Fő szempont a TD legénység húzása, meg hogy talicskával tolja haza creditet :DD (Na meg csábító hogy ha nem muszáj, akkor nem kell folyton X-ben szívni 8assal, arra ott az E100 és tásai :D)

"Kyria örök, és elpusztíthatalan...!"

(#139700) Emu válasza Necro Phil (#139699) üzenetére


Emu
őstag

Aki megveszi a JT8.8-t az megérdemli.
Jelenlegi metában kb. ingyen hp a másik oldalnak. Egy forintot sem ér, max. gyűjtőknek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.