Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#126550) jano_77 válasza rlazol (#126531) üzenetére


jano_77
nagyúr

Khm...én volnék a szakasz társ és bizony nekem is volt kemény FPS esésem (50 alá esett a 60-ra fixált és korábban nekem is 100 felett volt, ha nem fixáltam) és a pingem is magasabb volt többször is, mint korábban. Ezek szerint nem a netünkkel volt gond, hanem a pöcs sikerült megint nagyon jóra!? ;]
Amúgy korábban sosem fixáltam én sem, de vhol olvastam, hogy akkor ha 100 körül van az FPS-ed, akkor megéri fixálni 60-ra, mert akkor az apróbb kilengéseket nem érzékeled, folyamatosabb lesz a játék!? Vmi ilyesmit, remélem nem írtam nagy marhaságot.

(#126536) jr1994: nekem van kettő gold Type59 a garázsban lévő igazi mellé és fel si tettem mindkettőt a fára illetve tettem még rá KV-2 snowitzert és SU-51 artyt is. :K

(#126540) 4580693: én az FCM 50t javasolnám, ami inkább medes stílust igényel mint heavyt és nagyon jól hozza a kreditet is.

(#126549) xPraetoriaNx : Nekem ez van: MSI B85-G43 Gaming, Intel i5-4690, MSI GTX 960 Gaming 2G, 4x4GB Corsair Vengeance DDR3-1600MHz (igaz, hogy a proci az elvileg jobb, de a VGA pl gyengébb vmivel. Alaplapot nem ismerem, amit írtál. Szerintem a VGA-n spórolhat vmelyest.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.