Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#127901) jr1994 válasza Gyuri27 (#127899) üzenetére


jr1994
addikt

Tudnál nekem mondani pár olyan hatos tankot amivel semmit nem lehet tier8-ban csinálni?
Amúgy mikor én kezdtem játszani, kb egy évig nem költöttem a játékra semmit, és valahogy mégis kibírtam, szóval nem értek egyet azzal, hogy pay to win lenne.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#127902) fradi81 válasza jr1994 (#127901) üzenetére


fradi81
veterán

Tényleg pay to win. Annak akinek nem megy anélkül.

moto g72, Ninebot d28e

(#127903) rlazol válasza Gyuri27 (#127899) üzenetére


rlazol
addikt

miért baszna szét az ideg? :F
miért ölessem meg mag bottom tierként az első percekben? :F
amúgy meg a nekem egyáltalán nem okoz gondot pedig vsz rosszabb játékos vagyok. Tudom a gyenge pontokat, ott lövöm őket és persze igyekszem kikerülni, h szemből találkozzunk.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127904) Gyuri27 válasza jr1994 (#127901) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kibirni és a jól érezni nem ugyanaz.
Azt írtam, hogy semmit nem lehet?
Vegyél egy bármilyen hatos tankot. Tedd egy full t8 csatába (ahol 2 hetes van, meg 2 hatos az egyik te) és jó szórakozást.

Amd - Radeon - Ryzen

(#127905) Chris78


Chris78
aktív tag

Tehát tenni nem tudok ellene. Fogadjam el és kész. :) Bár valahol közben olvastam ,hogy jellemzően a könnyű tankokat keveri +2 tierrel és a közepeseket már nem. :F

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127906) Gyuri27 válasza Chris78 (#127905) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nem tier limites akkor +2 t mindenre.

Amd - Radeon - Ryzen

(#127907) jr1994 válasza Gyuri27 (#127904) üzenetére


jr1994
addikt

Ott sebzel valahogy ezret és az már tök jó. Mit szeretnél, ledarálni a 8-asokat? Azok mikor érezzék jól magukat, tier10-ben? El kell fogadni, hogy kevés tank van amivel élvezet +2 tierben játszani, jellemzően ezek mozgékony tankok jó ágyúval, ÉS olyan pálya kell ahol lehet sunnyogni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#127908) sfefe válasza jr1994 (#127907) üzenetére


sfefe
őstag

+1 kellene mindenre es ok...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127909) Chris78 válasza Gyuri27 (#127906) üzenetére


Chris78
aktív tag

Tier limitet venni lehet? Vagy csak bizonyos tankokhoz jár?

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127910) jr1994 válasza sfefe (#127908) üzenetére


jr1994
addikt

Meg kéne tanulni játszani...

Chris78: venni nem lehet, csak néhány tanknak van kedvezményes MM-je, jellemzően prémium tankoknak, meg pár kis szintű szutyoknak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#127911) h1mpi válasza Chris78 (#127909) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak régebbi tankokhoz jár, Még az SP-t, IS6-ot és az FCM-et tudod megvenni a shopból

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127912) Papooo válasza Chris78 (#127909) üzenetére


Papooo
senior tag

Bizonyos tankok sajátossága.
Hogy ne csak a prémtankokoat említsük:
A Crusader trierlimites, mert könnyűtank létére csak maximum +2 trierbe kerülhet, nem pedig +3-ba mint a többi

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#127913) fradi81 válasza sfefe (#127908) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#127914) Chris78 válasza jr1994 (#127910) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nem akartam venni csak kiváncsi voltam melyek azok és hogy lehet hozzájutni. Most még lelkes vagyok :) bár ezek a jóval erősebb tankokkal való összekeverés kicsit elveszi az ember kedvét.
h1mpi: köszi

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127915) h1mpi válasza fradi81 (#127913) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát ez k**va jó játék :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127916) Chris78


Chris78
aktív tag

Legénységet új tank vásárlásánál az újakat érdemes használni vagy a régi (eladni kivánt) tankból érdemesebb átpakolni ,átképezni. Minden nemzet katonája csak a saját nemzetének tankjába képezhető át? A barakk csak arra jó, hogy legyen hova tenni a tank nélküli katonákat?

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127917) rlazol válasza Chris78 (#127916) üzenetére


rlazol
addikt

legénységet kb T5 fölött érdemes megtartani, hacsak nem ragadsz benn vmi alacsony tierben, hogy tanuld a játékot. A matek úgy néz ki, hogy kb 40k legénységi XP kell ahhoz, hogy kompenzáld a creditért való átképzéssel járó veszteséget. Nyilván, ha ingyen képzed át, akkor több, ha goldért, akkor nincs veszteség. Ezt a mennyiséget általában kb t5 alatt termeled ki a modulok és tankok grindelése során. Ha viszont megállsz alacsonyabb tankban pár száz csatára, mert tetszik+mert hasznos, és így kap a legénység némi plussz skillt, akkor már nem érdemes eldobni őket.

besorolás: a Lightokat +3T-vel is rakja, a többieket +2. Néhány spéci tanknak a tulajdonságai miatt limitált MM-je van, csak +1et kaphat. Fontos, hogy szakaszban mindig a magasabb tier besorolású jármű érvényesül.

Igen, fogadd el és kész. :K nem érdemes hisztizni miatta, bármennyire is azt teszik sokan.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127918) fradi81 válasza Chris78 (#127916) üzenetére


fradi81
veterán

Ha egy tank megtartós, lehet belerakni újakat, a nagyobba meg vinni tovább a skilleseket. Vagy fordítva. A barakk olyan mint a garázshely, gold költésre van kitalálva.

moto g72, Ninebot d28e

(#127919) Chris78 válasza rlazol (#127917) üzenetére


Chris78
aktív tag

Thx :R
Fradi81: :R
Megtalálta a tier besorolást.

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127920) sfefe


sfefe
őstag

Ez k.rva jo amit irtok vegulis azert van a forum, hogy olvasni lehessen a sok fellengzos dumat....ertem en..

Csak tudjatok nem mindenki olyan pro mint itt egyesek ( vagy csak hiszik magukrol mert sokat olvastak a jatekrol) es hat nem mindenkinek az elete ez a jatek. Van aki csak kikapcsoldaskent nyomja es neki zavaro a +2 es nem azert jatszik vele, hogy ket perc mulva ujra garazs legyen. Ezen mit nem lehet megerteni nem tudom, nem csak magatokbol kellene kiindulni mert profin nyomjatok lezuztok mindenkit es minden ugy van jol ahogy Ti mondjatok...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127921) rlazol válasza sfefe (#127920) üzenetére


rlazol
addikt

nem értem az összefüggést a 2 perces garázsmenet és a +2T között. :F
hacsak nem spotterrel vagy, rohadtul nem a te feladatod előremenni. Maradj hátul, csipegess. Ha meg spotterrel vagyok, akkor egyrészt bőven van tűzerőd, másrészt akkor se eszetlenül kell menni, hanem apránként, kihasználva a terepet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127922) lacibacsi válasza sfefe (#127920) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha majd egy picit rutinosabb (jobb) játékos leszel, akkor rájössz, hogy ez nem fellengzős duma, hanem a sokezer csata alatt szerzett tapasztalat esszenciája...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#127923) fradi81 válasza sfefe (#127920) üzenetére


fradi81
veterán

Aki nem 'pro', tegyen érte hogy jobb legyen. Unalmas ez a "nem mindenkinek az elete ez a jatek." szöveg. Ki tanuljon meg helyetted játszani? A játékban +2-3 tier van, mert így működik, ha gondolod írd át, mert a wg nem fogja a kedvedért. Rá kell szánni az időt, utánaolvasni, replayeket nézni stb stb.

moto g72, Ninebot d28e

(#127924) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Megy a hiszti? :)

Nem értem miért érdeklődnek a játék iránt, ha csak kikapcsolódni akarnak vele... Arra pont elég az a 2 perc / garázs.. :)

(#127925) notika77 válasza SoulReaver (#127924) üzenetére


notika77
senior tag

Azért, mert a 2 perces játékidőhöz képest túl sok a 30(+sorsolás) másodperc nézelődés a játék előtt. :)

(#127926) GeneraL_XTX válasza Gyuri27 (#127904) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Azert egy ARL44-el siman elvagy barmilyen 8-as max csataban. Heteseket celzas nelkul viszi a top ágyú (nem veletlenul van ez az FCM50t-n is) 8as heavykra mar kell egy kis tudas de a 212-es atutes azokra is bőven elég.

(#127927) Antonius1978 válasza h1mpi (#127915) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szerintem is :C
A Siema-k ezzel kezdik a felkeszulest a WoT-ra :DDD

(#127928) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

A-44-hez szeretnék tanácsot kérni, hogyan kell játszani vele?
Nagyon nem megy vele, a motort állandó jelleggel ellövik, a 3 fokos gundep szörnyű, a célzás szintén, de legalább pontosabbnak érződik, mint amennyire papíron képes.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#127929) kchryss válasza Chris78 (#127914) üzenetére


kchryss
addikt

Valanetin nap alkalmából 75% akció szokott lenni a Valentine II-re. Így 250 aranyért beszerezhető. Az egy tier 4-es ruszki prém tank ami teljesen limites. Csak 4-es csatába rakja az mm vagyis mindig top tier. :)
Ha nagyon szívat az mm, szopóágra kerültél vagy kis tierben akarsz gyakorolni akkor érdemes beszerezni.
Valentine II - Elemzés

[ Szerkesztve ]

(#127930) rlazol válasza sfefe (#127920) üzenetére


rlazol
addikt

amúgy Te elhiszed amit írsz? Baromi sértő hozzáállás!
Elég sokan vagyunk itt, akik dolgozunk, sokaknak családja is van. Nekem is van nap, hogy napi 12 órát vagyok benn és jól esik utána hazajönni, lerogyni a tankok elé és játszani kicsit.
Mit képzelsz, itt mindenki művészlélek meg az anyja tartja el? És egyedül Te teszel hozzá a GDP-hez ezért neked jogod van botként viselkedni egy játékban?
Ez pusztán igényesség kérdése, akarsz-e jobb lenni abban, ami elvileg a szabadidős tevékenységed vagy sem? Ha a hobbinak választja valaki a kertészetet, akkor is olvasson utána a vetési időszakoknak és technikáknak vagy ne sírjon, ha nincs szép virága. Ez dettó ugyanaz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127931) kchryss


kchryss
addikt

A wot nem pay to win, hanem pay to time. :)
Van több ismerősöm akik úgy jutottak el odáig, hogy 10-nél több 10-es tankjuk lett jó stattal, hogy egy fillért sem költöttek a játékra. Pénzzel csak felgyorsítani lehet a folyamatot.
Szóval a wot teljesen f2p barát játék. Ha időt áldozol rá bármeddig eljuthatsz ingyen.
Viszont, hogy kicsit ellent is mondjak saját magamnak, az idő pénz. :D

[ Szerkesztve ]

(#127932) sfefe


sfefe
őstag

Na igen ezt vartam semmivel sem tobbet...

"Unalmas ez a "nem mindenkinek az elete ez a jatek." szöveg" (Es mar megint a lekezelo hsz.)
Aha unalmas de attol meg ha hiszed ha nem igaz... Detto unalmas, hogy mindenkit kioktattok mert Ti vagytok a prok... Senki nem mondta, hogy tanuljon meg valaki mas az illeto helyett jatszani... Olvasd ujra....

"Megy a hiszti? :)
Nem értem miért érdeklődnek a játék iránt, ha csak kikapcsolódni akarnak vele... Arra pont elég az a 2 perc / garázs.."
Aha ertelmes hsz ez is tanulsagos es gondolom poenos akartal lenni mert ez divik... Olvasva par oldalt, Toled meg Fraditol nem is vart mast az ember...

Himpit idezve (talan Ő irta bar nem tudom) vannak iratlan szabalyok a neten valo kommunikaciora ugyebar es abba nem tartozik bele a lekezelo, fellengzos, poenos kicikizem/kiforditom valaszadas stb....

Rlazol, olvasd el ujra meg mielott mast oktatnal, es meg En vagyok a serto?? Nem Ti igaz?
Sehol nem irtam, hogy mas nem dolgozik az anya tartja el es plane nem tudom honnan szeded csak En teszek a GDP-hez, szoba sem kerult ilyen ertelmezesi gondok vannak ugy latom...Azt irtam nem mindenkinek elete a jatek magyarul nem veszi mindenki veresen komolyan...es ahogy latom itt nektek nehez elkepzelni, hogy vki csak kikapcsoladasbol megy fel tolni neha...ugyhogy szoba nem kerult ki mit es mennyit melozik..
GDP-hez teszek bot vagyok a jatekban....hm, mi koze egymashoz a kettonek.
Igenyesseg, arrol nekem megint mas jut az eszembe es nem a jatek. Ha Te csinalsz valamit akkor abbol mindig versenyt alakitasz?? Nem hinnem, biztos van olyan amikor csak ugy csinalod mert kedved van hozza...

Reszemrol ennyi mert kezd atmenni szemelyeskedesbe...

Jo jatekot, ennyi...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127933) rlazol válasza sfefe (#127932) üzenetére


rlazol
addikt

Bbaromi sértő, amikor azt gondolod, nekem nem kikapcsolódás ez a játék! :((( Mit gondolsz akkor micsoda? Gondolod nem tudnám mással eltölteni a drága időmet? Ez szerinted nem sértő? :((( Te írtad, hogy velünk ellentétben neked nem életed a játék, hát jelzem, ez baromi sértő, akárhogy is érted! :(((
És igen, vagyok annyira igényes magammal szemben, hogy akármit csinálok, azt jól akarjam csinálni! Ebben a fórumban én vagyok az egyik legbénább. :K Sokat tudok az elméletről, de sajnos tehetségtelen vagyok és nemigazán tudom a gyakorlatba átültetni. :O Ezt tudom, és igyekszem tenni ellene, mert bármilyen fura, így is élvezem a játékot és tudom, h ha jobb leszek még jobban fogom élvezni. :K
A kérdés továbbra se ez! Te sírtál, hogy jaj, túl sok a +2T! Most akkor Te élvezed vagy sem? Ha nem élvezed, akkor a) miért játszol vagy b) miért nem teszel ellene? Ha élvezed, akkor mire a sírás? :F
Erről szól ez a pár hsz, nem arról, hogy ki mennyire pro vagy noob. :(((

uff - a továbbiakban ignore-on vagy nálam.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127934) Viktoár


Viktoár
addikt

Már csak azt nem tudjuk hogy kinek mi a jele az oviban. :D

Üdv:Viktor

(#127935) jano_77


jano_77
nagyúr

Látom nem változik itt sem semmi!

Azért gyorsan beszúrok ide egy AMX 1357 GF Tank ÁSZT - hátha szabad és ezért talán még meg sem szólnak a ZUNIKUMOK!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#127936) zodo


zodo
nagyúr

Na ez már ráfért a lelkemre de hogy pont a Cromwell vigasztal amivel a leginkább bot vagyok arra nem számítottam. :B

(#127937) ollie válasza Tarill (#127889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És akkor mit szólnál a japán heavykhez? Kisváros? ;]

***

(#127938) ollie válasza Gyuri27 (#127904) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amikor kezdtem, még +4 tier különbség volt a heavykre, medekre és TD-kre (a lightokra, és SPG-kre még több), és érdekes módon nem hagytam abba, hanem élveztem a játékot. Megtanultam, hogy kerüljem el (amennyire lehet) a magasabb tier-ű tankokat, és foglalkozzam a velem egy súlycsoportban levőkkel. Egyébként ott talán jobban elkülönültek a szerepek. A lightok tényleg scoutok voltak (tier 5 volt a max, és ugyanúgy betette őket tier 10 ellen), a medek támogatták a heavyket (tier 9 max), nem pedig halálosztagot játszottak, mint most, és az SPG-k max tier 8-asok voltak (a TD-k meg tier 9). Szerintem jobban balanszolt volt az egész játék. Nem is volt 1750-et sebző TD a játékban, vagy 2000-et sebző artyk (eszem megáll, az a hülye, aki ezt kitalálta...).

***

(#127939) ollie válasza sfefe (#127932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyugalom. Igen, a srácok ebben a topikban harapósabbak az átlagnál, sajnos valahogy (minden moderátori erőfeszítés ellenére) így alakult. Ne vedd személyesen azt, amit írnak, előbb-utóbb megszokod.

***

(#127940) Gyuri27 válasza GeneraL_XTX (#127926) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sőt egy tigrissel is elvagy. Vannak kivételek. Általában azok a tankok ahol egy jó pen párosul egy jó roffal. Így tudsz supportolni hátulról.

Amd - Radeon - Ryzen

(#127941) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Mostanában el tudok képedni, mik történnek.

A story:
Lakevill map, T10 csata. STA2-vel voltam, délről indultunk. Elindultam a város felé, megálltam a domboknál, csipegetni a középen jövőket. Egy T62A bement középre (magyar játékos volt), és elég jól spotolt.

A többi játékos (köztük E100, Maus) bement a bal oldali mocsárba (a hegy túlfelén)......mindenki.

A T62A behisztizett, írogatott (noobok, lemmings, stb...), majd teátrálisan vízbe ölte magát.....

A röhej az, hogy az enemy még ennél is bénább volt, simán nyertük a csatát, a városba senki sem jött, középen meg egyesével. A többség védte a cap-et, de a két nagy heavy bedarálta őket.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#127942) h1mpi válasza Zolee_70 (#127941) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Neki is drága volt az ideje :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127943) 4580693 válasza Zolee_70 (#127941) üzenetére


4580693
senior tag

Serene Coast: IS-3 a sziklán pörög. Aztán elmegy lőni a foglalást. Full hp-ja van, az ellenfél Löwének meg kb. 500. De fosik tőle, nem megy rá. Pedig 3-4 lövést is simán felvenne a Löwétől.

Karelia: Támadás mód, szintén IS-3, tier 9-es csata. Leghátul a sziklák tövében kempül egész meccsen. Csata után nézem a statját. 33000 csata, 303 átlagsebzés, 160 átlag xp.

Ugyan ez a pálya. Támadás mód megint, tier 9-es csata megint. 112, IS-3, Löwe fent a dombokon mellettem sniperolnak. Ezt a csatát sem nyertük meg.

[ Szerkesztve ]

(#127944) mcwolf79 válasza sfefe (#127932) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nézd, ha nem vagy hajlandó gyakorolni, megpróbálni fejlődni, akkor sajnos (főleg nagyobb tier-ben) "sajna" nem lesz sok sikerélményed. Akkor sajnos csak a töltelék szerep fog neked jutni.Ha sikeres szeretnél lenni akkor igenis "tanulni" kell , vagy legalább is olvasgatni pl. a Wotinfo-n a tank elemzéseket, esetleg megnézni 1-2 stream-et. Ha meg ezt szóvá teszik nem kell besértődni, sajnos ez ilyen játék.

Ha nem megy, akkor ott van amit h1mpi linkelt :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127945) 4580693


4580693
senior tag

Úgy vettem észre az utóbbi időben, hogy löwével, is-3-al csak retardáltak játszanak. Legalább is, akiket mellém sorol az mm.

(#127946) SoulReaver válasza sfefe (#127932) üzenetére


SoulReaver
veterán

"Megy a hiszti? :)
Nem értem miért érdeklődnek a játék iránt, ha csak kikapcsolódni akarnak vele... Arra pont elég az a 2 perc / garázs.."
Aha ertelmes hsz ez is tanulsagos es gondolom poenos akartal lenni mert ez divik... Olvasva par oldalt, Toled meg Fraditol nem is vart mast az ember...

Alig írok ebbe a topikba, de mind1 is.. :)

Ha nem vetted volna észre, te támadsz mindenkit... Mindenkit vissza idézel, bekóstolsz nekik stb... HA érdekel a játék, tedd azt amit mindenki más... Olvasgass, nézz sok replay-t olyanoktól akik jobbak az átlagnál, mert abból tanulsz. Itt akiket én ismerek, már túl vannak a 20-30-40k csatán, szóval adnék a szavukra...
HA nem megy a beilleszkedés, akkor lehet itt csendben is figyelője lenni a történéseknek. Vagy nézd meg EZT a tökéletes kivégzést, amit a megboldogult accountommal csináltam :D ;]

(#127947) Ispy válasza sfefe (#127932) üzenetére


Ispy
veterán

Ez a játék sajnos képes az emberből 2 perc alatt kihozni az állatot :DDD

De, ha öszinte vagyok magamhoz, akkor minden csata után meg tudom állapítani, hogy hol követtem el hibákat, hová nem kellett volna menni, hol kellett volna még fedezékben maradni, hol kellett volna az ellent lőni, vagy mikor kellett volna pontosabban célozni.

Szóval türelem, alázat és sok agyalás, mert ez a játék igen erősen bünteti, ha az ember nem használja az eszét.

De ez minden játékkal így van, engem még a candy crush saga is fel tud idegesíteni, ha éppen nem adja ki az utolsó zselé leszedéséhez a mintát :DDD

Egyébként pont azért vettem egy rakás tierlimites prém tankot, mert egyszerűen se időm, se kedvem ahhoz, hogy hosszú órákon át küzdjek egy stock tankkal, 0 sikerélménnyel, csak azért, hogy a következő szinten megint újra kezdjem, aztán mire elérek egy 8-as heavyhez az még győzelem esetén is alig termeli ki a lőszer árát.

Ráadásul a nejem is azt mondta, hogy inkább megveszi nekem ajándékba a 13k-s tankot, ha ezzel sok-sok óra grindeléstől mentesülők.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#127948) 4580693


4580693
senior tag

Pedig ki akartam dobni ezt a vacakot. Lehet, mégsem annyira vacak? :P

(#127949) jr1994 válasza 4580693 (#127948) üzenetére


jr1994
addikt

Ez csak illúzió, tényleg egy vacak ;]
De azért ne dobd ki, elfér.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#127950) jozefgucci1 válasza jr1994 (#127949) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most vettem meg a Superpörit , ne mond ezt :DDD Brutál jó lett.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.