Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#127551) DVlad válasza fradi81 (#127532) üzenetére


DVlad
őstag

Mindig rádöbbenek, ha ilyet látok, hogy mennyire jól tud kinézni a játék, ha nem minden alapon és kikapcs-on van. :D

(#127552) rudii válasza Barret001 (#127478) üzenetére


rudii
tag

Kicsit megkésve a válasszal. :D
Itt.
Szóval ez az oka. :(

(#127553) rudii válasza jagada (#127497) üzenetére


rudii
tag

Szia! :)

Sajnos még mindig nem tudtam megoldani a problémát! :( Rengeteg embert megkérdeztem már, és senki se tudja mi lehet, mi okozhatja! :O Körülbelül 3 frissítéssel ezelőtt jött a patch-el. És igen én se akarom ez miatt csak újra húzni a game... lehet az se oldja meg.

Szóval én is várom bárki segítségét miért van az, hogy:
"nem beszélnek a legénységi tagok a játékban pl. találatnál, vagy lepattanónál." :F

(#127554) Papooo válasza rudii (#127552) üzenetére


Papooo
senior tag

Legalább a replayeket feldobhatnád egy kis időre.
Még 23-án összefutottunk redshiren, megnéztem volna a te szemszögedből is a csatát.
A végén majdnem szívgörcsöt kaptam, amikor a kis wz-vel meg akartam adni neked a kegyelemlövést erre lepattantam. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#127555) jano_77 válasza zodo (#127525) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még1x! Nem azzal van bajom, hogy bármelyik oldal erősebb vagy gyengébb! Hanem, hogy a tier8-as vasak tulajdonképpen a tier10-el szemben!? Ennek nem sok értelmét látom. Ok, persze mondhatjátok, hogy nem a 10-est kell lőni, hanem keressem meg a 8-ast! No persze, mert ez csata közben ennyire egyszerű. Mind1, hagyjuk. Semmit nem próbáltok meg megérteni, csak feszt ellent mondtok és hülyének néztek. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#127556) HellGreg válasza jano_77 (#127555) üzenetére


HellGreg
őstag

Libertével engem is folyton úgy rak be hogy van 1-2 kilences, a többi tizes. Sok értelmét én se látom. Mert persze engem sose rakott még be úgy hogy lett volna 1-2 hetes a többi meg hatos...

(#127557) fradi81 válasza jano_77 (#127555) üzenetére


fradi81
veterán

Így legalább van benne kihívás, nem? Ja hogy lehet tölteni a goldot ezerrel? akkor mégsem.

moto g72, Ninebot d28e

(#127558) mcwolf79 válasza jano_77 (#127555) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak kicsit már uncsi, hogy valaki 2 naponta besírja, hogy mekkora xar a rendszer a +2 MM miatt. Te is gyakran sírsz emiatt, plussz hogy a prémtankokkal mindig T10-ben vagy (utóbbi alapból bullshit, akkor gondolom nem sírsz ha top tier vagy). Komolyan majd ha lesz 1 pihenőm rászánom az időt, és csak prémtankokkal fogok játszani, feljegyezve a tier-ekett. kíváncsi leszek az eredményre.
Az általad linkelt MM teljesen korrekt, ha úgy játszol ahogy kell. Mutz-cal teljesen jól lehet a 2. vonalból csipkedni az ellenfelet, néhány kivételtől eltekintve az átütésnek sem kell gondot okoznia. Bottom tier-ben nem az első sorban kell harcolni, ennyi a nagy titok. Ez a pálya meg alapból alkalmas arra mindkát oldalon, hogy a csőlehajlást kihasználva támogasd a frontvonalat.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127559) Emu válasza galervin93 (#127549) üzenetére


Emu
őstag

T29, T32 is tökéletes lehet. Egyszer berak Prokhorovkára arty nélküli csatába, aztán csak középen a dombon ki-kidugod a fejed, és már meg is van :)

(#127560) zodo válasza jano_77 (#127555) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom mit mondasz csak nem értem mire az oktalankodás. :U
Ne mond hogy nem szeretsz VIII-al X-es lőni pláne unikumot ne adj isten azt kiszedni. ;]
Hozzászólásod kb egy új belépőéhez hasonlított avagy "mit kezdjek a VI-os könnyű tankommal a nagyok közt" kategória.
Bocs hogy értetlenkedem!

(#127561) adamgreen válasza rudii (#127553) üzenetére


adamgreen
senior tag

9.15 ös patch óta van ez a probléma sok embernél Aki ujrarakta az egészet HD kliensel megszünt a problémája.Szóval majd egyszer ha ráérsz rakd újra. :)

[ Szerkesztve ]

(#127562) kchryss


kchryss
addikt

171 csata 1900 wn8 44% wr. Ez már elég nagy számú minta ahhoz, hogy azt mondhassam kapja be a WG. :D
Gyönyörűen látszik a wn8 és a wr közötti egyenes arányosság, ja nem. :)
Még jano-nak is összejött az 54%-os wr előző 156 csatájában pedig őt direkt szívatja a wg. ;]
Lehet szakaszoznom kéne. Legalább lerontanám másnak is a wr-jét. ;]

Amúgy ritkán szoktam sírni és a konteókban sem hiszek. Még nagyobb számú minta esetén biztos be fog majd állni arra az értékre amire kéne. Csak jobban élvezném a játékot ha végre többször nyernék, mint vesztenék.

(#127563) ollie válasza fradi81 (#127532) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak ennyi a különbség. Szinte mindennek szebb a textúrája. még a tankoknak is, csak éppen egy olyan képen nem látszik, mint amit betettél, ahhoz közelebbről kell megnézni a tankokat.

(#127555) jano_77: nem tudom mióta játszol a játékkal, de amikor én kezdtem, akkor még 4 szint különbség volt a tankok között a csatákban (nem, nem az SPG-kről meg a light tankokról beszélek). Na az volt fun...

[ Szerkesztve ]

***

(#127564) Atti777 válasza adamgreen (#127561) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem biztos hogy a reinstall megoldja

Путин, иди нахуй!

(#127565) kchryss válasza rudii (#127553) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem majd javítják egy mikropöccsel.
Azt kipróbálhatod, hogy letörlöd a python.log fájlt a wot főkönyvtárában, elindítod a játékot és a hang beállításoknál lévő teszt hangokat a személyzethez lejátszod. Aztán ha ott sem szól akkor megnézed milyen hibát ír a log fájlban.

Illetve ki lehet próbálni, hogy nemzetköziről angolra állítva működik-e. Még mindig jobb az angol, mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

(#127566) sfefe válasza jano_77 (#127555) üzenetére


sfefe
őstag

+1

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127567) jagada válasza Atti777 (#127564) üzenetére


jagada
őstag

Nekem sem oldotta meg :W :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#127568) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap eladtam a küldikkel kapott nagy méretű cuccokat meg az általam nem játszott nemzetek kajáit és 6 milió kreditet kaptam :DDD Jó ötlet volt ez tegnap :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127569) lacibacsi válasza jano_77 (#127555) üzenetére


lacibacsi
addikt

Skorpion G-vel 10-ből 8-szor low tier vagyok. De sohasem panaszkodom... ;]

Abban a két csatában, amiben meg tier társakat (vagy kisebbeket) kaphatok csővégre, egyenesen örömkönnyek lepik el szemeim...

(Tudom, ez már-már statpadderkedés, de hát ha egyszer jól esik...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#127570) 4580693


4580693
senior tag

Kezd az agyamra menni a wtf pz IV. Mondjátok, vagyis, akinek megvan, erősítsen meg benne, hogy a grille 15 jobb ágyúval, jobb kamóval és jobb ágyúsűlyedéssel rendelkezik. Please.. :)

(#127571) ollie válasza 4580693 (#127570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Remélem nem. Ne legyen már egy ekkorát sebző tanknak jó camoja.

***

(#127572) 4580693 válasza ollie (#127571) üzenetére


4580693
senior tag

Hát, a borsig a 15-ös löveggel ugyanakkorát tud sebezni, a kamója ennek ellenére igencsak rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#127573) Gyuri27 válasza lacibacsi (#127569) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azzal pennel és alfával nem is panaszkodhatsz.
T29, dmax sorolhatnánk azokat amiknek már + 1 T-ben is majdnem kevés a penje. T29-t is mikor berakja t9-be. Aztán egy lighten kivül mindenki nagyobb mint te azért érdekes. A pen is meg a rof is.
Sok a 2 tier +.

Amd - Radeon - Ryzen

(#127574) lacibacsi válasza Gyuri27 (#127573) üzenetére


lacibacsi
addikt

Remélem, hogy észrevetted a szmájlit...!

Egyébként valóban nehéz a mosónők élete, de tegyük hozzá, hogy akkor nem szokott panasz lenni, amikor a tőled kettővel kisebb tierben lévők pattognak a páncélodról, mint jégeső a palatetőről. Akit az MM alulra sorsol, az mindig rosszabbul jár, de legközelebb ő lesz felül. Hosszú távon kiegyenlítődnek a dolgok. (Még akkor is, ha vannak akik szerint ők permanens szopóágon vannak...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#127575) fradi81 válasza Gyuri27 (#127573) üzenetére


fradi81
veterán

t29 jól elvan t9-ben a tornya miatt. A pen elég sok mindenre 9-ben is, főleg hogy a tankok fele papír.

moto g72, Ninebot d28e

(#127576) Gyuri27 válasza lacibacsi (#127574) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs üldözési mániám. Lehet acc szinten ez kiegyenlítődik. A 29-nél én úgy érzem több a t8-9 csata.
Ha van 2-3 kilences szavam nincs. De mikor rendre full kilences csatát kapsz.

fradi81: ja. Nézz meg a rofot t8-9 light, med esetén.
Tigris esetében nem szólok semmit. Van pen, van rof lehet supportolni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#127577) jano_77 válasza 4580693 (#127570) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne add fel, NAGYON megéri a Grille miatt végig csinálni! Mondjuk én szerettem is, jobban mint az RHM-et.

Lacibacsi: ne hasonlítson már össze kérem egy Scorpio G-t egy FV4204-el pl, mert kb mintha egy 1.6-os opelt és Lada-t hasonlítana össze!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#127578) Rick3D válasza 4580693 (#127570) üzenetére


Rick3D
senior tag

A legpontosabb ágyúja van a játékban már ha jól emlékszem. Sokkal jobb ágyúsülyedésről nem tudok de sokkal gyorsabb és ez ami az ágyúja mellett számít ;] Már csak a kredit kell ami legkésőbb holnapra meglesz és tudok pontosabbat is írni róla ;] Viszont ajánlom figyelmedbe hogy nerfet fog kapni a közeljövőben szóval úgy igyekezz a kihúzásával ;]

Én eladtam a francba wtf pz IV. rászántam egy kis free expt , hopp grille :P

[ Szerkesztve ]

(#127579) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Szegény T-54! :D [link]

Tudom, tudom, igérem a pokolban fogunk elégni. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#127580) rlazol válasza Warton (#127539) üzenetére


rlazol
addikt

Warton: szerintem semmi baj nincs a küldikkel. Nyilván mindenkinek megvan a maga szintje. Alapvetően tank és MM függő mindegyik.De amíg nincs meg a megfelelő tankod a küldihez, hiába jó az MM.
A duplagyújtós szemét volt, azt jó, h kivették. Az arty bombavetője még olyan, h én ahhoz gyenge vagyok. Amúgy egyszer már jelentősen gyengítették a küldiket, nem hiszem, h a közeljövőben belenyúlnának, bár újról valóban volt szó.

4580693: mi bajod a trógerral? Én seggel megyek ki vele, úgy tűrhető az ágyúsüllyedése. Kamója, alfája, penje, DPM-e mindenért kárpótol.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127581) Jadro válasza wwenigma (#127579) üzenetére


Jadro
veterán

Ehe ez kemény. :DDD Nem csalózott egy ízléseset? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127582) 4580693 válasza jano_77 (#127577) üzenetére


4580693
senior tag

Nem adom fel, mert kell a grille, de ez a vacak tróger kihozott a sodromból. :)
Ahogy Rickiboy írta, úgy jártam el én is. Eladtam a fenébe a trógert. A maradék xp-t meg majd freeből betolom.

Rlazol: meguntam az állandó seggel beállást, azt, hogy ez miatt állandóan összekevertem a billentyűket és csak frogattam a tankot, mint mókus a mogyorót. Elegem lett abból, hogy a 150 m-re lévő enemyt, aki az oldalát mutatta felém, teljesen beszűkülve nem találtam el. Mozgásban lévőt pedig már meg sem próbáltam meglőni, mert egy-két alkalom kivételével el sem találtam. Hiába 276mm az átütése, ha hetes meg nyolcas lightok megeszik a lövedéket. Vagyis a láncuk megeszi. Meg aztán, amikor a bc 25t-nek csak a tornya látszik, de csak kritikust kap a lánc(!!!), az élmény megfizethetetlen. Bár ez utóbbi nem a tank hibája.
Nagyon szerettem volna ezt a tankot, és ebben csalódtam a legnagyobbat is.

(#127583) SoulReaver válasza Jadro (#127581) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem lehet már az ellenségnek üzengetni.. :) sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#127584) wwenigma válasza Jadro (#127581) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Á nem, nem írt rám. :) De azert gondolom a reportot megkaptam ahogy szokták azok akik nem birjak ha neha jo randomot kapok artyval. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#127585) hemaka válasza SoulReaver (#127583) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sok polak, sok magyar, az sosem jo egyik jatekban sem, megy a toxic meg a flame. Legjobb dontes volt, hogy a kozos chatet offoltak. :D

(#127586) rlazol válasza 4580693 (#127582) üzenetére


rlazol
addikt

igen, én is belekavarodom olykor. De nekem nem volt "critical" meg mellé mint más tankkal.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127587) 4580693 válasza rlazol (#127586) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem sok volt. Mentem vele egész jó köröket is, és sokszor élvezetes volt vele a játék. Sajnálom, hogy nekem nem adta annyira, amennyire vártam, mert a játék egyik legszebb tankja szerintem. :)

(#127588) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Elhatároztam, hogy 2mm lemezből készítek egy király tigrist. A lánctalpra nincs ötletem, tudnátok valamit javasolni?

Az egész tank kb 40-45cm lenne, szóval nem túl nagy.

(#127589) rlazol válasza SoulReaver (#127588) üzenetére


rlazol
addikt

egy király Tigrist (pzkpfw VI) vagy egy Királtigrist (pzkpfw VII) szeretnél? ;]
Valami ékszíjra gondolnék, persze festve. De nézz körül modellezős honlapokon, fórumokban, szinte biztos, h kapható kész megoldás is rá.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127590) Gyuri27 válasza SoulReaver (#127588) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#127591) tucsok. válasza SoulReaver (#127588) üzenetére


tucsok.
senior tag

Elhasznált vezérmű szíj (autószerelőtől) jó lehet lánctalpnak.

"So say we all"

(#127592) SoulReaver válasza tucsok. (#127591) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#127589) rlazol Tiger 2

Igen, erre gondoltam én is, de az kb milyen széles lehet, vagy hosszú? (Láncos az autóm, még nem láttam vezérmű szíjat, generátor szíjat igen, de az vékony.)

Az kicsit pepecs lenne, h csíkokra vágnám a lemezeket, aztán össze pöttyinteném őket.. :)

[ Szerkesztve ]

(#127593) Emu


Emu
őstag

Elszámoltam magam és kellett még ma 1500 gold. Mondom próba szerencse, veszek 5 dobozt, hátha meglesz belőle. És lássatok csodát az 1500 gold mellé kaptam 7 prém napot is, hihetetlen érzés volt :DDD

(#127594) BÁ Nutrition válasza Emu (#127593) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En ma kiprobaltam a vk3002m-et, egesz jol lehet vele apritani:) ill mivel vettem prem accot az rng is kegyes volt :) bar gondolom mivel ezt leittam meg is valtozik egybol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#127595) Laci50i válasza SoulReaver (#127588) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Bicajszervízeket kérdezd meg mit csinálnak az elkopott láncokkal, gondolom vastelepre kerül.

(#127596) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy triviális, de eddig még nem próbáltam hasonlót, ezért inkább megkérdezem:
Lehet egy adott tankra két garnitúra legénységem!? Adott mondjuk az AMX 1390! Ebben jelenleg csajszik szolgálnak, akik majd mennek tovább az AMX 30 ágra. (BC-re a CDC-ben ülnek a legények) És van nekem az AMX 13 57GF, aminek a legénységét most akciósan átképezném a 1390-re. Lehet ilyet? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#127597) rlazol válasza jano_77 (#127596) üzenetére


rlazol
addikt

persze hogy lehet. Nyilván, egyszerre csak egy garnitúra ülhet a tankban, a többi barakkban vagy prémtankban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127598) jano_77 válasza rlazol (#127597) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#127599) Emu


Emu
őstag

Ez az RHM mekkora egy f*skupac, már bánom a sok freet amit elcsesztem rá. Gyakorlatilag csak pár mapon lehet használni, többiben csak vársz hátha a penész eléd eszik valakit. És akkor is 300m-ről 5/2 nem találod el, egyszer meg vagy csak láncolod, vagy sebzés nélküli kritikust lősz rajta...nemhiába 5 sebző találatra és 2 killre már másodosztály járt..pfff
Ha meg rajtad kívül még ketten állnak a bokorban akkor meg az rng/lag dönt, hogy ki lő sebző találatot és ki hullát :W

(#127600) jano_77


jano_77
nagyúr

Sikerült ma pár jól sikerült csatát mennem a kis AMX 1357 GF-el.

Nagyon jól lehet szívatni akár a nagyobb tankokat is. Észbe sem kapnak és már el is párolgott a HP-juk. :B
Itt pl a 2K dmg ellenére is én voltam persze az O-I szerint (212 dmg). Igaz, hogy Ő nem mert rámenni egy Styr WT-re, amit egy lövésesre lőttem előtte.

Sikerült elérnem a legényekkel a 3. skill-t és ami ennél is nagyobb öröm, hogy az 1 gun mark is rákerült a lövegre végre. :B

Volna egy nagy kérdésem:
AMX 1375 vagy inkább 1390 tartsam meg majd, miután meg lesz mindkét med ág?! 1390 most kezdtem, nem rossz eddig, a 1375 nagyon szerettem. 12t is nagyon jó volt. SH, CW nem nagyon lesz tehát az nem szempont.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.