Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#127151) Ricsxx válasza Antonius1978 (#127124) üzenetére


Ricsxx
tag

Nem rossz az Sta csak kell hozzá jó legénység,mint mindenhez.Nekem is tegnap az első pár kör bosszankodás volt,hogy ekkora egy szart,de aztán ráéreztem és egyre jobb bár még lámpám sincs,mert nem volt hozzá legénység.Szóval nem rossz és legalább nem tucat tank.Ja és én néha érthetetlenül pattanok,de az betudom az rng-nek :D

(#127152) Jadro válasza sfefe (#127147) üzenetére


Jadro
veterán

Nem tudom az IS-6 hogy hozza, de a Libertébe nem olcsó a lőszer. (Mondjuk ahogy nézem IS-3-ba sem.) Egy ezres a sima. Szerencsére túl sok gold nem kell bele hála a nagy átütésnek. :) Most sikerült mennem vele egy majdnem 100 ezret hozó kört, de nem ez a jellemző. (4000 fölött kellett hozzá sebezni.) Kezdek ráérezni, elég jó kis cucc, örülök hogy megvettem. Tier 8-ban abszolút troll, csak ügyesen kell forgatni.

Viszont az STA-2 vel is tudok kb majdnem ugyanolyan átlaghozamot produkálni eddig, de az csak fele annyiba került. Aztán lehet, hogy ez változik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127153) Emu válasza sfefe (#127147) üzenetére


Emu
őstag

Nem egészen értem a kérdést, kb. egy szinten van a kredittermelése.

(#127154) sfefe válasza Emu (#127153) üzenetére


sfefe
őstag

Ugy ertettem, hogy pl az IS6al nehebb sebezni mert kevesebb az atutese( jobban kell celozni) mig a Liberte-nek nagyobb ebbol gondoltam talan tobbet lehet sebezni...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127155) sfefe válasza Jadro (#127152) üzenetére


sfefe
őstag

IS6-ba is 1025 a sima loszer csak ennek kicsi az atutese...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127156) h1mpi válasza fradi81 (#127137) üzenetére


h1mpi
nagyúr

mehetnénk majd szakaszban egy pár artys kört a lorr 155 51-el fókuszolva :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#127157) Atti777


Atti777
senior tag

Caernarvon ász, lassan meglesz a Conqueror :happy:

Путин, иди нахуй!

(#127158) HellGreg válasza sfefe (#127147) üzenetére


HellGreg
őstag

Szerintem az értékeket tekintve a Liberté jobb, viszont az is6 limites ami sokat jelent. Nekem valami miatt az is6 jobban muzsikál mint a liberté. Utóbbinál már mindenki tudja hogy a kupolát kell lőni ami gyenge pont. Az is6-nak viszont az átütése nem jó, még arannyal sem.

(#127159) Jadro válasza HellGreg (#127158) üzenetére


Jadro
veterán

Azért nem olyan könnyű belőni ha próbálsz figyelni rá. Ennek ellent mondva ma belőtte egy T-10 kapáslövéssel 300 méterről. Ezt betudom az RNG-nek.

Olyan ez mint az SP. Ismerjük a gyengéit, de azért harc közben nehezebb belőni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127160) mcwolf79 válasza sfefe (#127154) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mennyi az összeg amit rásszánnál?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127161) BÁ Nutrition válasza HellGreg (#127158) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En pont ezt latom h nem lehet kozel menni a ellenhez mert egybol eltalaljak a kupolat, szal csak addig jo a pancel mig tavolsagot tudsz tartani, messzirol nehezen talaljak el, jo a gundep de annyira tornyozni se lehet vele pont ezert

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#127162) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#127160) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak azért kérdezem, mert én most vettem meg a Löwé-t,és baxott jó meccseket tolok vele.
Kreditet is fossa. Hasát eldugva elég szívós tud lenni, ágyúja nagyon pöpec. Lassúnak lassú, dehát heavy, ennek legalább van páncélja.
A franszia dög jó mindaddig, míg a frontját lövik csak. Ha oldalba lövik akkor gyakorlatilag minden átüti ,ott annyira papír.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127163) galervin93 válasza mcwolf79 (#127162) üzenetére


galervin93
őstag

Ej ,de nagyon gondolkozok ezen a Löwén... Mazochizmus vagy sem, valahogy birizgálja a fantáziámat... Ha a Tigrissel nem ment, a Löwe is felejtős lehet? Szeretek azért viszonylag elől lenni, de a Löwe annyira mégsem papír, mint a Tigris, pláne a buff óta... Nem tudok dönteni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#127164) Khaosz55 válasza Emu (#127146) üzenetére


Khaosz55
addikt

Tire 8 ot szoktam tolni.
Két lehetőség:
VIII Panther mit 8,8 cm L/71 - 7,5K
VIII T-54 first prototype - 8.7K

Type 59-em van azt szeretem.

(#127165) HellGreg válasza Jadro (#127159) üzenetére


HellGreg
őstag

Na az SP szerintem kifejezetten jó tank. Mindegyik nyolcas prémnek van előnye hátránya. Az fcm nincs meg azt nem tudom. Gondolom a sebessége az ereje. Egy kivétel van nekem amivel nagyon ráb@xtam az az 59 Patton. Abban a tankban nem tudok jót találni. A youtube-os pusztítós videói szvsz általában iszonyat mákos csatákkal jöttek össze.

(#127166) h1mpi válasza galervin93 (#127163) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jobb lett a buff óta határozottan, nekem továbbra is baszott lassú, de végül is el lehet vele lenni.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#127167) Khaosz55 válasza galervin93 (#127163) üzenetére


Khaosz55
addikt

Tigris 1-nek kell lenni a garázsban szerintem ez alap... Én imádom.

(#127168) 4580693 válasza mcwolf79 (#127162) üzenetére


4580693
senior tag

Azt a bizonyos fransziát tegnap 50 méterről oldalba vágtam az aktuális kedvencemmel (????) a wattafak trógerrel! Hát 0 sebzés, 0 modulsebzés. A toronyra lőttem, a lánc meg megette az ap-m. :D

(#127169) mcwolf79 válasza 4580693 (#127168) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ilyen UFO csodalövések mindennel előfordulnak mostanában, nem csak a franszia döggel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127170) Gyuri27 válasza Khaosz55 (#127167) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert van egy olyan ágyú rajta amivel +2 t-ben is tudsz mit kezdeni. Jó rof, jó átütés, pontos mint állat. Nem sok ilyen tank van a játékban. A döntőtöbbségük + 2 t-ben kb használhatatlan.
Nem mellesleg az ágú miatt a medek se szopatnak le (ugye nem 2-3x annyi idő alatt töltesz mint ők). Hanem velük egyszerre vagy gyorsabban. Ez a nem mindegy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#127171) sfefe válasza mcwolf79 (#127162) üzenetére


sfefe
őstag

Vagy a Liberte vagy Lowe, ezeken gondolkodom. Kb ugyanannyiba kerulnek azt hiszem..
Azert volt otlet a francia mert mozgekonyabb mint a lowe. havernak van lowe ezert gondoltam masra.:)( ne egyforma legyen)
IS6 pancelban nagyon jo marha sok pattan csak hat nagyon kell vele celozni.... meg hat gyorsabb a lowe-nel, lowe-nel pl emelkedon elfogy a szufla bar ez igaz az osszes nemetre.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127172) DaveHutt


DaveHutt
őstag

No Urak, hozzám is begurult az STA-2, és tekintettel a legénységi xp akcióra, tettem gyorsan lámpát rá, nehogy vak legyen a parancsnok. :)
Kicsit döcögős, de igazából marha komfortos egy tank, az ágyúja nagyon jó, 10 csatából meg is lett az ász vele. Nem bántam meg, a legénység meg majd megy egyszer az STB-1-be, de az még nem ma lesz.

(#127173) Jadro válasza sfefe (#127171) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem is most elég keménynek tűnik a Löwe, jót tett neki a buff. Meggondolandó, esetleg a legénységképzés eldöntheti a kérdést. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127174) Emu válasza sfefe (#127171) üzenetére


Emu
őstag

Nekem egyik sincs meg, csak a tapasztalatokat írom le ellene.
Löwe: ha nincs a hasa dugva szemből simán belőhető, még a Rudym is 2/2 átvitte. Buff jót tett neki mert lett csőlehajlása és a tornya keménységével eddig sem volt sok gond. Lövege pontossága kb. mint egy TD-nek, nem jellemző nehéz tankokra.
Liberté: szemből iszonyú kemény, igazi noob biztos tank. Szinte csak a kupola lőhető, bár az elég nagy. Ha kicsit is be van forgatva, a feléd közelebb eső sarka simán lőhető, illetve oldalról is átmegy rajta minden.

(#127175) fradi81 válasza galervin93 (#127163) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet vele elől lenni, t8-ban, ha van fedezék/csapattársak a közelben. T10-ben csakis tornyozni/sidescrape egy fokkal hátrébb, pontos az ágyú ki kell használni.

h1mpi majd mehetünk egy troll szakaszt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#127176) ollie válasza mcwolf79 (#127162) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is most vettem Löwét, és nagyon nagy csalódás, pozitív értelemben. Csak úgy hozza az acélfalakat, ha az ember el tudja rejteni az alsó páncélzatot. Tier 10-es csatában nem egyszer pattintottam 3-4000 sebzést.

Egyébként érzésre több creditet ad, mint az átlag prémium nyolcas, olyan 20-30%-kal, ugyanannyi sebzésre.

[ Szerkesztve ]

***

(#127177) Warton


Warton
őstag

Azért még játszanak normális emberek is ezzel a játékkal.

:))

Más: a svéd hatos prémium tankról van valami tapasztalat? Érdemes beruházni rá?

(#127178) 4580693 válasza Warton (#127177) üzenetére


4580693
senior tag

Ez igen! Grat a srácnak. Mostanában leginkább csak bunkerokkal lehet találkozni.

(#127179) sfefe


sfefe
őstag

Koszi mindenkinek ezek szerint tobb szol a Lowe mellett mint a Liberte mellett.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127180) Jadro válasza sfefe (#127179) üzenetére


Jadro
veterán

Stílus kérdése. A Liberté alja is jól védett, a teljes front durci. (- kupola) Lehet menni előre, illetve jó sarokharcos nagyon. A Löwe meg inkább beásós az alja miatt. Eltérően kell játszani velük, hiába troll mindkettő.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127181) Tarill válasza DaveHutt (#127123) üzenetére


Tarill
őstag

Mik azok a soft statok?

(#127182) kchryss válasza Tarill (#127181) üzenetére


kchryss
addikt

Azok az értékek amik nincsenek kiírva de modosítanak. Például az ágyú pontossága mennyire csökken mozgás közben, lövés után, stb.
Péládul itt a cromwellnél a dispersion alatt: [link]
Hiába jó egy tank alap pontossága ha a soft statok rosszak és nagyon szétesik a célzókör mozgás közben vagy lövés után. Mert így ugyanannyira alkalmatlan lesz kapáslövéskre, mint egy alapból pontatlan ágyú.

(#127183) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

T54 mod1 vs sta2 , mindketto bejovos lehet keresni veluk

SteyrWT, hát, mindennek megvan a célcsoportja. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#127184) Tarill válasza kchryss (#127182) üzenetére


Tarill
őstag

Így már értem akkor hogy hogy lehet h az obj 140nek 0.33 a pontossága és egy álom az az ágyú míg ennek az amx 30nak 0.32 és egy szar, röviden :D

(#127185) apóka


apóka
aktív tag

Sziasztok!
Probléma a következő: egyik fiókkal van 30 napos prém fél áron a másikkal nincs. Amiben nincs, arra vettem ládát azzal nincs gond....de változatlanul nem jelenik meg ugyan az a kedvezmény a prémre. Ez esetleg tier függő lenne?

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#127186) Fel válasza apóka (#127185) üzenetére


Fel
addikt

Biztosan nem. Most nincs általános akció 30 napos prémiumra.
Gondolom az a fiók, amihez van akciós 30 napos prém, hosszabb ideje nem volt használva. Szerintem ez valamiféle visszacsábítós akció lehet. Nézd meg nem kaptál-e emailt arra a címre, amellyel ezt az accountot regisztráltad.

(#127187) saltanus válasza sfefe (#127179) üzenetére


saltanus
aktív tag

de most nem azert de azt senki meg se emliti hogy a lovet akarmikor megveheted a liberte meg szerintem nincs mindig shopban...

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#127188) sfefe válasza saltanus (#127187) üzenetére


sfefe
őstag

na igen ezt is meg kell gondolni.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127189) forras2 válasza kchryss (#127121) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R

Feltettem a programot, plusz a modot is beraktam a res_mods mappába! Chatben színezi is a neveket, úgy hogy valszeg működik! Viszont túl vagyunk majd 3 óra SH-n, és semmi adatot nem látok a honlapon! FAQ-t elolvastam, de érdemleges választ nem találtam, mennyi idő után töltődnek fel az adatok?

:R

(#127190) galervin93


galervin93
őstag

Én is köszönöm a Löwe-s reakciókat, meggondolom még a dolgot.

Közben a frissen vásárolt Grille-vel gyorsan meg is lett a T55A TD15 (6k), elképesztő masina. :-D Brutális dög.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#127191) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lehaltak a szerverek? Most dobott ki csatából, és nem tudok visszacsatlakozni. Na, sikerült visszacsatlakozni, csak persze addigra kilőttek.

[ Szerkesztve ]

***

(#127192) kchryss válasza forras2 (#127189) üzenetére


kchryss
addikt

Kell neki kb 1 nap. Utána versus oldalán érdemes bejelentkezni és ott nézni az adatokat. Holnap este nézd meg és ellenőrizd, hogy jól számolja-e.
Ott ahonnan letöltötted lehet bejelentkezni a Login fülnél. Utána bal oldali menüben Clan attendance - General Attendance.
Ha SH-ra vagy kíváncsi akkor bepipálod, hogy SH:Skirmishes és alatta, hogy hányas SH-kat listázza (6-os 8-as 10-es), majd a Submit gombra katt. Utána kilistázza ki hány sh-t ment adott napon, illetve a sor végén, hogy összesen a hónapban.
Ha CW érdekel akkor GM-et (global map) kell kipipálni.

Azt még hozzá kell tennem, hogy most már nem csak a saját klánodban sh-zhatsz hanem más klán is meghívhat és ha jól rémlik a más klánban ment osztagokat is számolta a rendszer. Ezt nem tudom, hogy javították-e azóta vagy csináltak-e hozzá valamilyen beállítást.

Sok minden mást is tud a program. Lehet a játékosokat értékelni csata után, jogokat kiosztani, aranyból zsoldot számolni, klán játékosainak tankjait listázni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#127193) galervin93


galervin93
őstag

Nem tudom láttátok-e már ezt... Sírok. :DDD Én meg nem tudok háromszoros pattintást produkálni egy nehéz tankban. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#127194) kchryss válasza galervin93 (#127193) üzenetére


kchryss
addikt

Láttam már pár napja csak nem QB-nél: World Of Tanks | H35 Tier 2 - 14 Kills - 736 Hits Received - 9100 DMG Blocked
H35-t nagyon utáltam. Pedig még nagyon régen noob koromban játszottam vele, mielőtt nerfelték. Emlékszem vele egy olyan csatámra ahol nem tudtak belőni viszont kritikusokkal kiszedték a 2 fős legénységem és közel full hp-n döglöttem meg. Ez az egyetlen tankom volt amelyikkel ez előfordult, hogy úgy haltam meg, hogy hp-m még volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#127195) galervin93 válasza kchryss (#127194) üzenetére


galervin93
őstag

Emlékszem rá, nekem talán csak egy meccsem van vele, és én is több százat blokkoltam, de ez... :-D Komolyan elgondolkoztam hogy visszaveszem és funolok par kör erejéig. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#127196) ollie válasza galervin93 (#127193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez de durva, na adom is el a heavyjeim. :DDD

***

(#127197) CirrMee válasza ollie (#127176) üzenetére


CirrMee
addikt

Én pont "átéltem" a buffot. Előtte a legidegesítőbb a gyenge motra' volt talán, de azt szerencsére orvosolták. A páncél buff is jól jött, így már inkább az oldalára kell vigyázni. Meg a modulokra, amelyek előszeretettel rohadnak le. Szerencsére alig gyullad, így tűzoltó helyett dupla javítással indul útnak rendszeresen. Szinte a nulláról felhúztam az E75 legénységét harmadik sorra, most tolja a Tigri2 jómunkásembereit BIA fölé, utána szerintem ugyanez fog menni a Tigri1 legénységével is, miközben élvezem vele a játékot, és hozza is szépen a dellát. A noob biztos/csalogató lövegpajzsot meg egyenesen imádom. :)
Acélfalatozni nem annyira sikerül, viszont ez tartja nálam a spot damage rekordot (nem sok az itt elhangzókhoz mérten, de nem is érzem magam annyira prőnek). :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#127198) ollie válasza CirrMee (#127197) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most lett meg az ász, szépen hozza a lóvét:

***

(#127199) kchryss válasza CirrMee (#127197) üzenetére


kchryss
addikt

Naja a látótáv. Elég retardált dolog 400m alap látótáv egy 8-as heavy-nek. Emlékszem egyszer egyedül maradtam vele szemben az LTTB-vel és az szemét Löwe folyton előbb spotolt engem, mint én őt a 7-es light-ommal. :D

(#127200) apóka válasza Fel (#127186) üzenetére


apóka
aktív tag

Használva van a fiók, 2 éves reg, tank is van rajta, 2 full kihúzva.
Kb. 10 nappal ezelőtt felajánlotta az 50% 30 nap prémet, azt megvettem. Most még 20 napig jelzi az ajánlatot ugyan így. 1 nappal a lejárat előtt megint meg fogom venni, ennyit megér.
A fiam is látta az övében (mikor én), de nem vette meg..... neki már nincs is a listában. Ezelőtt nem volt fizettet prémem, csak nyeremény. Más ötletünk nincs :U

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.