Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#127851) nightmare13 válasza Emu (#127848) üzenetére


nightmare13
senior tag

Az elején én se nagyon szerettem a Pershinget, aztán a végére már nagyon is :)

A visszajátszásaim között van két okés gameplay vele (nem vagyok túl jó játékos, nézd el nekem kérlek). Igaz, 9.16-os verzióval készültek.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#127852) lacibacsi válasza zodo (#127850) üzenetére


lacibacsi
addikt

A díszgyűjtögetős akció 16-ig tart. Szerintem addig még lesz valami. A felszerelés és álcafestés akciót én nagyon várom, mert az új szerzeményeimet nem tudom rendesen használatba venni ezen jóságok nélkül. Szóval, 16-ig még két hétvége lesz, szerintem nem maradunk akciók nélkül...

Egyébként mi ez nagy nappali aktivitás? Szabin vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#127853) zodo válasza lacibacsi (#127852) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát ez az, vártam hogy legyen top tier akció, vártam hogy legyen legénység képzés, várok hogy legyen festés és felszerelés akció.
Jaaa, lement a karácsony mert csak vártam/várok.
Semmi értelme nem volt ennek az év végi akció sorozatnak.
Ja vehettem volna E-25-őt, max ennyi.

Nem tudtam aludni így pár óra alvás után felkeltem de ha nem így lett volna akkor a MoLaRi sziréna ébreszt fel 11-kor.

[ Szerkesztve ]

(#127854) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#127829) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat tolem tul messze van - kb 2 - 2,5 orara - es most penzt sem akarok elverni, de ha ujra visszajovok Angliaba, julius 4-en akkor utanna lehetseges hogy elmegyek...

(#127855) lacibacsi válasza zodo (#127853) üzenetére


lacibacsi
addikt

Öööö... Legénységképzés most volt... Meg ugye fogyóeszközök is voltak. December elejétől minden tier volt akciózva. Volt akciós free XP váltás, meg "free to crew xp" váltás is. Már tényleg csak az álca meg a felszerelés maradt ki. (Meg a garázs, ha valakinek arra van ingerenciája...)

MoLaRi?? Részvétem. Felénk csak a szomszéd kutyája hangoskodik reggelente... Meg az ungarische knájtrájderek a körforgalomban...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#127856) ollie válasza zodo (#127853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt top tier és legénység képzés akció is, ráadásul vagy 1 héten keresztül (24-től).

***

(#127857) zodo válasza lacibacsi (#127855) üzenetére


zodo
nagyúr

és ollie

Igen, amik voltak akciók ki is használtam (vettem tankokat, átképeztem és fogyóból is betáraztam fél évre (500+1000+150db) csak épp hasznát nem vettem az új tankjaimnak.
Jó persze azért kimerészkedtem velük alap vagy csak +1 fejlesztéssel.
Egyedül a nagy dísz csomag aranyából vett FV4202 (P)-t nyúztam 7 napos álcával, korábbiakkal is csak kínomban mentem mert nem volt egyéb cél.

MoLaRi minden hó első hétfőjén 11-kor szól ha kell ha nem és már két éve.
Mertem remélni hogy idén véget ér a "tesztelés" időszaka.
Két üzem van, egy rövidebb és egy hosszabb.
Első alkalommal komolyan megijedtem mikor erre riadtam majd le estem az ágyról mert gőzöm se volt mi történik.

[ Szerkesztve ]

(#127858) hitman77 válasza Atti777 (#127846) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

A ház és a táp együtt 10eFt. Sokat nem spórolnék vele. Vagy más okból?

(#127859) zodo válasza hitman77 (#127858) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem csak arra akart rávezetni hogy egy megbízhatóbb tápra cseréld le a bizonytalant mert az mindennél többet ér.
pl egy ajánlott FSP táp többe kerül mint a kiszemelt ház+tápegység ára.

[ Szerkesztve ]

(#127860) hitman77 válasza zodo (#127859) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, értem. Megfogadom.

(#127861) rlazol válasza hitman77 (#127858) üzenetére


rlazol
addikt

igen, pont ez a baj. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127862) Emu


Emu
őstag

T95E2 mennyire jó tank? Használható? Érdemes miatta egy ágat kihúzni T10-ig?
Ha erre vetemednék melyik ágat ajánlanátok? Ha jól számoltam Leo1/T62A-hoz kell a legkevesebb XP, ha light oldalról közelítek.

(#127851) nightmare13: Köszi, ha esetleg van 9.17-es replayed azt szívesen megnézem :U

(#127863) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Svéd prémium med-et vett valaki olyan csomagban, ahol legénységet is adtak mellé? Eddig nem nagyon mentem ezzel a jószággal, de most gondoltam, hogy megpörgetem kicsit, hátha az MT-15 küldit sikerülne vele megcsinálni.
De gondom a legénység képzettségével van. Nem arról volt szó, hogy nulladik skill-ként van a legényeken a BIA? Mert most nézem, hogy a 72%-os legényemnek még 303k xp van hátra a 100%-ig. Ez viszont a második skillsorhoz szükséges mennyiség, azaz úgy látszódik, mintha a BIA az első skill lenne és nem a nulladik. Vagy rosszul emlékszem és csak sima első skillnek adták? Mert akkor k@pják be...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#127864) zodo


zodo
nagyúr

Jól tudom hogy a Női és Férfi Bia eltérő ezért tankon belül csak azonos neműek lehetnek?

(#127865) Emu válasza zodo (#127864) üzenetére


Emu
őstag

Lehetnek eltérő neműek de a BIA nem működik egyött a SIA-val :U

(#127866) stork13 válasza Emu (#127862) üzenetére


stork13
aktív tag

Jó löveg, jó torony, jó mobilitás és egész jól lát.
Pénzt nem ezzel fogsz keresni, legénységet húzni jó.
Exkluzív tank, jól mutat a garázsban. :D

Azt az ágat húzd ki amelyikkel szeretsz játszani, ne azt amelyik a legkevesebb xp.
Én az új accon a kapott ingyen kódos goldból vettem féláras BP-t legénységképzésre és pénzgyűjtésre, így az angol medeket húztam ki.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#127867) DaveHutt válasza galervin93 (#127842) üzenetére


DaveHutt
őstag

Amcsi medekkel nem hagyod kinnt a tornyot, hogy el tudják lőni. Kigurulsz a domb tetejére, lősz, visszabújsz. Az agyústatok engedik azt is, hogy ne kelljen megállni, hanem mozgásban fogsz tudni lőni.

Ergo: ezek nem T29, T32-k, a mantleten kívül mindent bevisznek.

[ Szerkesztve ]

(#127868) zodo válasza Emu (#127865) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezt szerettem volna kérdezni, köszi. :)

(#127869) Emu válasza DaveHutt (#127867) üzenetére


Emu
őstag

Azt megnézem, hogy a Pershinggel ezt hogyan játszod el. Én örülök, ha egyáltalán eltalálom szűkülés nélkül a szembe jövő tankot, nemhogy weak spoton átlőjem...

stork13: köszönöm! Egyébként mennyit érhet egy olyan account, amin mondjuk van egy 10-es gép és valami kicsi prém (T 5-6)? Kapok érte 3k goldot?

(#127870) Rick3D válasza lacibacsi (#127831) üzenetére


Rick3D
senior tag

Trololo lololo :DDD

(#127837) 4580693 : Grat , remélem te jobb kezdő szériát kapsz mint én :((( 47,3%os winrate 74csatára ami egyébként csak 19-25 %os differencia az átlagomhoz képest... Olyan agyhalott idiótákat ááh erre már nincs is jelző kritikán aluli.

(#127871) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Most komolyan, mi alapján számolja az XP-t? Ha 8-assal megyek 10-esben, akkor sokkal gyengébb átlaggal simán több jár, mint saját tier-ben, mert sebzek 1400-et tizesbe( gondolom abba lőtte) ? Nem sajnálom Tőle, de akkor is...

Na!!!

(#127872) rlazol válasza Hafy75 (#127871) üzenetére


rlazol
addikt

röviden: igen.
a kill se mindegy, h mi volt. Neki volt 400 spotja. Minden lövése 300 méteren belül volt. Te gondoltam mások spotját lőtted és alacsony tiert.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127873) Hafy75 válasza rlazol (#127872) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Ez volt. Na mindegy. Ha ez van, akkor ez van.. Magasabb tiert nem tudok lőni sajna.

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#127874) rlazol válasza Hafy75 (#127873) üzenetére


rlazol
addikt

ez se sokat mond :U
a harmadik oldal lenne érdekes, de nyilván a lényegen nem változtat (ld. előző hsz).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127875) kchryss válasza h1mpi (#127832) üzenetére


kchryss
addikt

(#127876) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Replay
Tessék elemezni...:)

Ja, amúgy a látótávok, nekem 409, T34 380. Ja és ott volt mögöttem...

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#127877) 4580693 válasza Rick3D (#127870) üzenetére


4580693
senior tag

A héten összeszedem a pénz rá, aztán majd meglátom. Amúgy nekem a német vasakkal nagyon rossz a wr-em. Talán csak az E25-el vagyok 50% felett.
A legrosszabb wr-em (a garázsban lévő tankjaimat nézve), a B-C 25 AP-val van. 56 meccs, 34% wr. :DDD És a medek közül ezzel a legjobb a wn8-am. (tök szar játékos vagyok).

(#127878) stork13 válasza Emu (#127869) üzenetére


stork13
aktív tag

Ja és csak 4 fős a legénysége, nincs rádiós.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#127879) kchryss válasza galervin93 (#127849) üzenetére


kchryss
addikt

Én ilyenkor csak az asztalról szoktam törölni az ikont. Azt könnyebben vissza lehet rakni. :D

(#127839) @lacibacsi:
Grat! Nem is kell velük több kört menned és akkor nagyon király átlagod lesz velük. :D

(#127880) galervin93 válasza kchryss (#127879) üzenetére


galervin93
őstag

Meg is bántam, vissza is tettem, de most meg azt bántam meg, hogy visszatettem.
:DDD
Borzalmasan felhígult a játékosállomány, hihetetlen, hogy a nullával egyenlő a csapatmunka... Ha meg van képem ezt megjegyezni, még én vagyok a...

bodry123, erre a pontosságra gondolsz?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#127881) h1mpi válasza kchryss (#127875) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát ma én :)) igaz vissza esett 55% körülre, de majd 2K wn8-al magamhoz képest jó. Illetve bent volt 3 boost elég komoly xp jött össze 2 óra alatt. Jó fej volt a wg hogy adott vagy 100 csomagot ajándékba :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#127882) Rick3D válasza 4580693 (#127877) üzenetére


Rick3D
senior tag

Én nem vágom mi a f*sz van de csak is a grillével . . . maga a tank szuper imádom de ezek a csapatok , karácsony előtti időszakban 1napon volt recentben 48% WR -em azóta a szokásos 60-65% az egyszer biztos hogy hanyagolom egy ideig mert más tankokkal többé kevésbé tartom a szintet. Meg egyébként is én csak is kizárólag a küldetések miatt szereztem TD-t mert totál hidegen hagy ez a játék stílus.

Más : T55A szuper 9es med , az első megtartós járgányom a kampányból.

[ Szerkesztve ]

(#127883) DaveHutt válasza galervin93 (#127880) üzenetére


DaveHutt
őstag

De rég játszottam már ezzel a tankkal. Az M48 miatt rózsaszín ködbe borult az egész vonal. :)

(#127884) Tarill


Tarill
őstag

nem lesz így jó a Kv2 az Is7 legénységével, amennyit bukok a 116%-os legénység helyett 83%-al annyit nem ér az a 4/5 skill amit az IS7esek tudnak...

(#127885) kchryss válasza Tarill (#127884) üzenetére


kchryss
addikt

Ez így van. Többet ér egy skillek nélküli 100%-os legénység, mint egy skillezett átültetve 25% büntetéssel.
A 25% baromi sok, így nincs is értelme a rendszernek, csak arra jó, hogy ha nagyon meg vagy szorulva akkor mehess egy kört egy legénység nélküli tankkal.

(#127886) Emu válasza Tarill (#127884) üzenetére


Emu
őstag

Ha nem akarod átképezni őket adjál nekik pót ellátmányt, az még 10%.

(#127887) rlazol válasza Emu (#127886) üzenetére


rlazol
addikt

a pótellátmány még annyira se éri meg mint átképzés nélkül menni velük :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127888) DaveHutt válasza Tarill (#127884) üzenetére


DaveHutt
őstag

Golddal átképzés?

(#127889) Tarill válasza DaveHutt (#127888) üzenetére


Tarill
őstag

nem akarom átképezni őket, az az is7 legénysége , amúgy is kéne egy 6. csaj rádiósnak mert ugye ez a kv2 egy kibaszott teherbusz annyian vannak benne

(#127890) h1mpi válasza Tarill (#127889) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átképzetlen legénységgel felejtős játszani, mert szétesik minden nemis hasonlít önmagára a tank. Nem véletlen, hogy a legtöbb tank 3 skill felett kezd el mutatni valamit

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#127891) Viktoár


Viktoár
addikt

Wolverine-re érdemes kifejleszteni a 105mm-es löveget? Nem sok xp-be kerül de egy "holtág".

Adatlap szerint trollgun szerűnek tűnik. :)

Üdv:Viktor

(#127892) grizlisandor


grizlisandor
addikt

El sem hiszem, hogy sikerült az 59-16-tal a Tank Ász.
Érdemes megnézni a társaimat mit tettek hozzá a csatához. ;]

(#127893) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

menyire jó a svéd "nehéz ág" tier6-os és tier7-es tagja? Mert a tegnapi akcióban váltottam free xp-t és fel tudom tornázni annyira az ágat, hogy a 6-ossal kezdjek. A páncélvadász része nem jött be, onnan a csajokat átképezném erre az ágra. Cél hogy minél gyorsabban Emil-t szerezzek :DDD :B

(#127894) nightmare13 válasza grizlisandor (#127892) üzenetére


nightmare13
senior tag

Az nem csúnya!

Melyik ágyú volt fent? Ismétlő vagy a kis 57-es? Gondolom ismétlő full premiummal, legalább is a sok-sok mínuszból kiindulva :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#127895) Chris78


Chris78
aktív tag

Az miért van ,hogy a 3-as szintű tankomat állandóan berakja 1 csomó 5. szintű tank közé. Eddig jól ment de most rendszerint van körökbe 8-10 ötös szintű pár négyes meg 1-2 háromas és 1 lövéssel kilőnek még szemböl is.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127896) Atti777 válasza Chris78 (#127895) üzenetére


Atti777
senior tag

Hogy szokd a szívást :D

Путин, иди нахуй!

(#127897) Chris78 válasza Atti777 (#127896) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi a kimerítő választ. Volt 1 ilyen érzésem nekem is. :C :C

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#127898) rlazol válasza Chris78 (#127895) üzenetére


rlazol
addikt

1) hogy szokd a magasabb szintű tankokat is
2) hogy gyorsabban kerülj csatába
3) hogy free xp-t áldozz a stock állapot megszüntetésére

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127899) Gyuri27 válasza Chris78 (#127895) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert jó a +2 tier. Mindig, mindenhol, mindenkor.
Nekem egy tier limites premem van (su-85l). Álom vele az élet.
Amúgy nyilván a wg-nek nem érdeke, hogy népek alacsony tierben játszanak, érezzék jól magukat.
Különben t6 alatti tankokra lehetne +1 T csak.
Mondjuk van olyan t6 tank is amivel vicces t8 csatában vitézkedni.

rlazol: nyilván azalatt a másfél, két perc alatt sokat tanul amig szétb@ssza az ideg. Vagy leghátul végig kempeli a játékot.
Nem a gyorsaság lenne itt az elsődleges szempont. Hanem egy jobban ballanszolt mm. Mikor abba hagytam a gamét pont ennyire volt májas tő mint most. Ugyanugy mint a játék motor.
De örüljünk mert sok szép hd tankunk meg mapunk van/lesz.
Hogy is volt, hogy ez nem pay to win game? ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#127900) Papooo válasza GeneraL_XTX (#127893) üzenetére


Papooo
senior tag

Ne használj szabad XP-t, éld túl valahogy hatosig.
A hatosra kelleni fog az ágyú, hogy használható (én nálam megtartós) legyen.
A maradék szabadot pedig el fogja nyelni az Leo

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.