Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#127351) Mynock válasza h1mpi (#127346) üzenetére


Mynock
tag

Ez felháborító akkor :DD

(#127352) sfefe válasza stork13 (#127348) üzenetére


sfefe
őstag

koszi.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#127353) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na most direkt mentem egy kört az IS4-gyel. Mindenki HE-vel lőtt engem, nem igazán tudtam így pattintani.

mod: mentem még egyet, ott viszont senkinek sem jutott eszébe HE-vel lőni, és meg is lett az ász.

[ Szerkesztve ]

***

(#127354) Dr.Én válasza h1mpi (#127350) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm :R

WOT: kissio

(#127355) Mynock válasza h1mpi (#127346) üzenetére


Mynock
tag

Na végül is megoldódott...a gnomefather hangmod volt a ludas...

(#127356) Rick3D válasza 4580693 (#127329) üzenetére


Rick3D
senior tag

Hallatom róla igen , T34ben már egy 5skilles legénység habzó szájjal várja az E5 öt :D Ki van fejlesztve a biztonságos elhelyezés vagy mifene magyarul ;]

(#127330) bodry123 : Szándékosan nem papiról olvasott adatokkal akartam untatni a kérdezőt hanem a jelenlegi gyakorlati tapasztalataim alapján adtam neki egy kis útbaigazítást. Pontosan ezért nem értem hogy mit ferdíthetek félre illetve egy "szubjektív" véleményen , az gondolsz róla amit akarsz és azt hiszel el belőle amit akarsz illetve egyet nem értés is 100%osan oké részemről, kivétel ez alól ha ferdítéssel gyanúsítanak aminek ergo semmi értelme ;] Megint csak egy olyan dolog hogy még soha nem figyeltem fel rá : " ejj ez az is7 fene a pofáját már hulldownba van XD " lol :DDD Örülök neki hogy te beütöd az IS-4 tornyát eddig még facehugban sem tudott mit kezdeni velem az E-100 , mausnak meg az oldalába mentem és nem volt gundepje rám Trolo?lolo? ;]
Szerintem maradjunk annyiba hogy neked így jöttek össze a meccsek nekem pedig úgy ;] Ez olyan mint az rhm széria ágyú ;] Másik példa haverom obj 140el 800 csata körül járt és folyamat mondta ne ezt ne folyamat ammorack,gyullad stb... csak azért is megvettem és 200 csatánál az orra alá dörgöltem nekem nem semmi ilyen bajom nincs vele és aztán ... 220csata körül elkezdett folyamat gyulladni ammoracket kapni ;]

[ Szerkesztve ]

(#127357) kchryss válasza zodo (#127321) üzenetére


kchryss
addikt

IS-7 nem is lehet más csak top tier. :DDD
Marhaság az is hogy csak golddal jó. ToTT küldetés miatt játszottam vele a múltkor 70+ csatát és alig lőttem vele goldot. Teljesen rendben van az a tank csak meg kell tanulni használni a páncélját és az ágyúját is és nem eszetlenül futkosni és köpködni a goldot. :)

(#127358) tick


tick
aktív tag

KV-3 nem a lassú páncélozott fajta tank lenne? Valamiért mindenki belövi, én meg senkit sem tudok. Persze lehet én vagyok a béna :)

Everything that has a beginning... has an end

(#127359) Rick3D válasza tick (#127358) üzenetére


Rick3D
senior tag

Csak túl kell esned rajta nem egy gyöngyszem , gyulladással hogy állsz ? :DDD

A noob camper

(#127360) Emu válasza tick (#127358) üzenetére


Emu
őstag

Sarkon sidescrape. Másra nem igazán jó, mint ahogy utána a KV4 is csak erre való. Nekem StugIV HT15 (még a nehezített) KV3-al lett meg.

(#127361) DaveHutt válasza Emu (#127360) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha már itttartunk az egész vonal arra való az STI kivételével. :P

Rickboy: sebaj, ezen nem fogunk egyetérteni akkor. Neked megy IS-4-gyel, én meg megeszem általában őket meddel, heavyvel. Egyszer majd összefutunk, aztán kiderül, hogy kinek nagyobb a ... :)

[ Szerkesztve ]

(#127362) wwenigma válasza Zolee_70 (#127333) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Grt, szép karika! :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#127363) sarkany01


sarkany01
tag

Üdv. Olyan problémám lenne, hogy új számítógépet vettem, és hát a Wot azt a hiba üzenetet írja ki rajta hogy 0xc0000007b. Mi lenne a teendőm? Videókat néztem róla, de amiket linkeltek alatta letöltendő fájlokat, már vagy nem voltak meg, vagy amit meg csináltam az meg nem oldotta meg a problémát. Videókártyám GTX 1050, még mielőtt megkérdezitek.

(#127364) Jadro válasza sarkany01 (#127363) üzenetére


Jadro
veterán

Direct X-et feltetted? A játék installkor az elején felajánlja, fel kell tenni azt is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127365) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

JgTiger 8.8 gyakorlatilag játszhatatlanná vált....nagyon rég óta nem vettem elő, gondoltam megyek pár kört. Minden belövi (a frontot is), sebzés kevés, iszonyat lassú.

Jó lenne ez a prémtank csere opció, szívesen megválnék tőle, akár jelentős ráfizetéssel is.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#127366) Rick3D válasza DaveHutt (#127361) üzenetére


Rick3D
senior tag

Adom :)

(#127365) Zolee_70 : erről csak a játék jelenlegi metája tehet . . . régebben nagyon jól illeszkedett a meccsekbe de manapság ezek a 2-4perces meccsek gusztustalanok

[ Szerkesztve ]

(#127367) Dr.Én válasza Rick3D (#127366) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hát igen, nekem is most elég ramaty a le hozatal...két perc alatt szét kapnak :(((

WOT: kissio

(#127368) sarkany01


sarkany01
tag

Igen felraktam. Am téll kalap ..... a Jg. Tg.. Mindenki goldozza, v kap egy láncot és egy heavy is leforogja.

(#127369) Jadro


Jadro
veterán

A svéd TD ágat asszem abba is hagytam az 5-ös szinten. Ez az Ikv 103 mekkora egy trágya. :) A msáik svéd ág sem a szívem csücske, de a hatost még bekotrom valahogy, az elvileg elég jó.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127370) Emu válasza Jadro (#127369) üzenetére


Emu
őstag

Már az 5-ösnek is elég jó az ágyúja, mi a bajod vele? Mondjuk ez a heavys mozgékonyság megöli.

szerk: med ágra reagáltam

[ Szerkesztve ]

(#127371) Gyuri27 válasza Jadro (#127369) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nekem se jött be. A 6-al mentem pár kört. Ég és föld. Még a legények is csipásak, meg a kis gun van még meg. De jó lesz ez. A fejlesztett ágyú meg papiron se rossz. Az a 180 átütés annyival több, hogy + 2t-ben is lehessen kezdeni valamit. Nem sok hatos td van aminek jobb a penje. A rof is az egyik legjobb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#127372) rlazol válasza sarkany01 (#127363) üzenetére


rlazol
addikt

valami konkrétum esetleg? milyen gép? milyen OS? mikor írja ki, mit tölt be? modok?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127373) fradi81


fradi81
veterán

Egy kis fv4202 5x :)

moto g72, Ninebot d28e

(#127374) kchryss válasza fradi81 (#127373) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem is sikerült jól leszorzóznom :)

Egész jól hozza a kreditet mióta állítottak a szorzóján.

6. érzék nélkül "átszáguldoztam" karelia közepén a kedvenc helyemen, onnan már sima volt. :)
[replay]

(#127375) sarkany01 válasza rlazol (#127372) üzenetére


sarkany01
tag

Windows 10, modok nincsenek, és a launcher után írja ki, mikor rámegyek a Játékra. Semmit nem tölt be.

(#127376) rlazol válasza sarkany01 (#127375) üzenetére


rlazol
addikt

tehát a launchert betölti.
driver vagy DX probléma vsz. Phyton logban valami?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#127377) jano_77


jano_77
nagyúr

Imádom ezeket az 5x győztes csatáért járó bónuszokat, mert ilyenkor rendre vagy nem lehet nyerni vagy ha igen, akkor az 5x-el lesz annyi XP, mint normál esetben a 2x-el! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#127378) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A 8-as francia arty a láncot és a motort érdemes kifejleszteni? Felszerelésnek amúgy se raknék mást, a motor meg elég elmenekülni így is...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127379) jozefgucci1 válasza DaveHutt (#127345) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah +1 a hatos Svéd medre ,de azért a cromwell még mindíg jobb. A TD vonalon szerintem nem érdemes menni már nem életképes csak pár mapon. Viszont az Emil = nyolcas med ár használható .

H1mpi : Még most add el a tankot is :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#127380) hemaka válasza jano_77 (#127377) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jaja, bar en a 2x-essel is mindig ugy jarok, ha jo kort megyek vesztunk, amikor meg benazok, nyerunk. :D

(#127381) h1mpi válasza jozefgucci1 (#127379) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Dehogy adom :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127382) kchryss


kchryss
addikt

Az AT-8 még mindig a játék egyik legrosszabb tankja. Mi sem bizonyítja ezt jobban mint hogy 1 sebző találatra (178 sebzés) harmadosztályt kaptam vele 0 spot mellett. :D
Le sem tudom írni mennyire tehetetlennek éreztem magam benne windstormon egy rakás 8-as heavy ellen. :(((

Ez pedig jellemzi milyen csapatokat kapok napok óta folyamatosan:

(#127383) wwenigma válasza h1mpi (#127378) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Összességében úgy vettem észre, nagy lánc meg motor finomabb mozgást eredményez és kevésbé esik szét a célzó kör, minden artynál. De lehet csak placebo.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#127384) Rick3D válasza kchryss (#127382) üzenetére


Rick3D
senior tag

Gondolj a halál csillagra ;]

(#127385) Laurh


Laurh
aktív tag

Kínai heavy ágat húzom, de ez az IS-2 egyenlőre elég nyögvenyelős. A 110 remélem jobban fog már pattogni illetve a 9-est nagyon várom. :)
A 113-ból alig látok a csatamezőn, ennyire felejtős lenne?

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#127386) jr1994 válasza Laurh (#127385) üzenetére


jr1994
addikt

Az IS-2 szerintem nem vészes, a 110 viszont elég gyenge az IS3-hoz képest, de túl lehet élni. A 9-es fullosan az egyik legélvezetesebb tankom volt. A 113-mal még keveset mentem, nem rossz csak még nem éreztem rá.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#127387) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

szeretek ilyen számokat látni...

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#127388) Rick3D válasza Laurh (#127385) üzenetére


Rick3D
senior tag

Dehogyis cw-n wgl-en mit látsz ? 113akat ;) Nyúzzad jó kis tank bár randomra nem biztos.

Csak úgy süvít a hajam a sebességtől kár hogy nem nyertük meg . . .

(#127389) kchryss válasza Rick3D (#127384) üzenetére


kchryss
addikt

Hónapok óta rá gondolok, de ezt még szorzózni is fáj. :DDD
Szerintem nem fogom kihúzni. Ebben a metában játszhatatlan az összes torony nélküli lassú kicsit lövő TD.

(#127390) Rick3D válasza kchryss (#127389) üzenetére


Rick3D
senior tag

Tudom sajnos ... már rég lenne halál csillagom de nem vagyok hajlandó azt az ágat jelenleg végigszenvedni. Annak jó aki már régen letudta , összehasonlíthatatlan a különbség a 2-3 évvel ezelőtti meccsekhez képest.Free exp ára pedig húzós ha már csak a tortoisig nézem. Én halasztottam ;] Jövő héten porondon a grille amit láttam eddig belőle nagyon impozáns és úgy is csak addig kell míg kiküldizem az objectet. TD nem az én világom :DD Annál inkább rákapcsolok a tempóra mert terítéken a nerf.

SP-vel nagyon megvagyok elégedve Trolololo :DDD Megkapta a Light legénységemet + rádióst áthoztam a T34től kissé hiányolom a javítást , még pár száz csata és az is lesz.

Remélem valami nagyon barátit alkotnak a prém járgányok cseréjét illetően , volna egy pár amit szívesen kukáznék. Gondolom senki nem tud pontosabbat :F

[ Szerkesztve ]

(#127391) kchryss


kchryss
addikt

Király érzés amikor 8-as light-tal te vagy a top sebző 10-es csatában. :D
1000 hp-ról kiszedtem 1-1 lövéssel az ellenfél ob140-ét és ru-ját, 1000-et vertem ikertesóba is aztán még csipegettem a heavyket, de ez is kevés volt a győzelemhez. Sajnos a grillét 2x "elmisszültem". :(((
Kezdem egyre jobban megszeretni ezt a kis dögöt. ;]

(#127392) Rick3D válasza kchryss (#127391) üzenetére


Rick3D
senior tag

Trololo ;] Én is imádtam WP ! 3markod le ;]

(#127393) kchryss


kchryss
addikt

Na ez a csata gyönyörű példája volt annak miért nem megyek mindig szívesen spotolni light-okkal. Tanulságos megnézni:
[Replay]


Az elején mentem egy gyors spotra, nem lőtte senki, gondoltam jól van, nincs arty és túl távol voltak a célpontok. De később se csináltak semmit. Erről az oldalról nehezebb spotolni, mint a másikról. Féltem, hogy ha bemegyek középre akkor kispotol az ellenfél m4190gf-je vagy a medek a tó partjáról. Hegyre nem ment fel senki, mert minek. A bal oldalon beengedtek egy is-6-ot úgy hogy kezdettől spoton volt. De amin végleg elszkadt a cérna az volt, hogy az Emil I-et átengedték a tavon úgy hogy már indulásakor spotoltam és 1 nyamvadt lövést nem kapott amíg átcammogott. Utána már ez a helyzet alakult ki ami a képen látszik. Itt most mégis hova a fenébe mehettem volna még spotolni? Mérgemben feladtam a spotolást és inkább bementem a sarokba td-zni és spammeltem a goldot. :U
Érdemes megfigyelni a tankok helyezkedését. Az E75 nem tudom minek képzelte magát, de nagyon op helyet talált, nem is lőtt szinte semmit top tier heavyként. Az rhm ha a sarokba áll ahova később én beálltam és sebeztem 2000 felett ammo rack-kel, simán összelőhetett volna 5000-et, de nem ő inkább beállt a házba és várta a halált. Viszont ami a legérthetetlenebb volt az a Skoda t50. Valaki okosabb elmagyarázhatná, hogy miért volt neki jó oda hátra beállni azon kívül, hogy így ő halt meg utoljára.
Egy normális világban az is6 meghalt volna félúton a bázisunk felé, az e75-ünk simán letolta volna a hegyet az emil i-et meg szitává lőtték volna amíg a pocsolyában dagonyázik. Ilyen csapatnak menjen spotolni akinek két anyja van. :W :O

(#127392) @Rickboy:
Még nem sikerült 3 markot összehozni egyik tankomra sem. Nem hiszem, hogy ez lesz az első, pedig jó lenne. :D
ELC, amx12t, 1390, comwell azok amikre tervben van a 3gm a közeli jövőben. Ezekre elég könnyű megcsinálni és szeretek is velük játszani. Utána jönnének a nehezebb tankok, hogy megnézzem hol vannak a határaim. T49-re neked nemrég lett meg a 3, mennyit kellett hozzá átlagolni kb? :)

[ Szerkesztve ]

(#127394) Antonius1978 válasza DaveHutt (#127361) üzenetére


Antonius1978
addikt

A vitaba csak annyira szallok bele, hogy en is lottem mar HE-vel az IS4-et, egyszer pedig egy varosi palyan, ahol egy hazfalhoz volt simulva - tehat nem tudott jobbra-balra tekergozni, hogy ne tudjam eltalalni a toronyteto pancelzatot, en is egy magasabb tankkal siman belottem, lehet hogy E-100-al voltam, mar nem tudom.
De gyakorloba barmikor kiprobalhatjuk,egyelore +1 Bodry javara.

(#127395) Rick3D válasza kchryss (#127393) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ismerős ez a szintű retardáltság :) Nagyon sok csata szituációból próbáltam tapasztalatot gyűjteni ezért is tudom az esetek többségében hogy mikor hol merre kéne menni no de ezek a full retardok még a mai napig nem jöttem rá mit kéne alkalmaznom , ha velük azonosan kempelek akkor nem lesz se spot nekik és nekem még dmg se . . . akárhogy döntesz lose a kérdés mennyire - legutóbb megfogtam magam már a helyezkedésből láttam hogy full retardokat kaptam de megpróbáltam egy oldalt megtartani 2,3k dmg összejött nem nagy durranás de legalább sebzésem legyen és általában ez működni is szokott természetesen mivel garantált a halál betöltöm a prémiumot ha szükséges jóval hamarabb mint egyébként ugyanis az óra ott ketyeg a fejem fölött mikor fognak rám rusholni. Az ilyen csapatokat megtisztelem a garázsban egy tiltással kb 30másodpercet vesz igénybe és jobb érzés nem mintha bármi jelentősége lenne ;]
Amikor átütök valaki SP -vel hallom a csilingelést $,,$ Nagyon pozitívan csalódtam benne 2millát hipp hopp összeszedtem. 2,5k avg sebzésről vissza estem de ettől eltekintve nagyon impozáns kezdés, álmomban sem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog.

T49 :
A képen látod mi az átlag de azért annyit hozzátennék hogy amit ki kell tűznöd magad elé célként a Minimum : 2k dmg és 2,5k-3k spot minden meccsen. Mint látható átlagban nem sikerült ... ugyanis ez a marking system szerintem hulladék. Kell hozzá skill való igaz de azért annyit hozzátennék ha normális mapokat kaptam volna zsinórba legalább fél hülye csapatársakkal kb 90csatánál meglett volna . . . ez már csak ilyen :DDD

(#127394) Antonius1978 : Nem igazán szeretném folytatni mert badarság az egész de én egy szóval nem mondtam hogy NEM LEHET belőni az is4 tornyát az más kérdés hogy ki ül az IS-4ben egy retard vagy egy skilles játékos. Én ezt írtam pontosan : A tornyom tetejét még soha de soha nem overmachelték talán mert nem vagyok potato ? és részemről ez tényleg ennyi. Már sokadjára kell leírnom ugyan azt helytelen szövegértelmezés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#127396) DaveHutt válasza Rick3D (#127395) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hiába vagy nagyon skilles, ha bevárom, amíg rámcélzol IS-4-gyel, akkor megy a torony tetejébe az overmatch. Magyarán egyenlő skillű opponenseknél te IS-4-ben handycappel indulsz. És még csak E100-ról beszélünk. Mit csinálsz egy E5-tel? Mert az tényleg megeszi reggelire, és még jól se lakik.

Többieknek, kínai heavy vonalról:
A 110 pubban legalább olyan jó, mint az IS-3, meg kell tanulni a páncélját használni, illetve az ágyúra rá kell érezni, és lehet vele igazi top tier heavyként nyomatni. A WZ egy nagyra nőtt medium 130 mm-es ágyúval, imádtam. A 113 szintén egy jól páncélozott harci medium, ez viszont jó dpm-mel operál.

Magával a vonallal annyi a baj csak, hogy nem igazi tankolós nehéz tankok a 110 kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#127397) adamgreen válasza Antonius1978 (#127394) üzenetére


adamgreen
senior tag

Gyerekek csak ennyit itt a nagy vitára

[link]

Megint megy az e penis méregetés :C

(#127398) Jadro válasza Rick3D (#127395) üzenetére


Jadro
veterán

"Amikor átütök valaki SP -vel hallom a csilingelést $,,$ Nagyon pozitívan csalódtam benne "

Az a baj, hogy most megint ott vagyok hogy mindjárt megveszem, pedig már olyan szépen lebeszéltem magam róla. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#127399) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hú de utálom a trollgunt, egyik csatában 1500 dmg a másikban 0... minek kell td ágra megint egy ilyen a svédekhez...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#127400) opeter87


opeter87
senior tag

Sziasztok!

Kicsit off, de remélem tudtok segíteni.

Meghalt a VGA-m (Asus HD7770 1GB) ezért szeretnék új kártyát. Kizárólag World of Tanks játékkal játszom. Az alábbi konfighoz szeretnék jó ár/értékű VGA-t, olyan 25-45 eFt között, kizárólag új kártya jöhet szóba.
A konfig:
Intel i3-3220
Asrock B-75 Pro3
2*8 GB Corsair RAM (DDR3)
SSD (Adata SP900)

két kártyán gondolkodtam Nvidia Geforce GTX 750 Ti és a GTX 1050

szerintetek melyik lenne jobb a WoT-hoz, vagy valami más legyen?

Eddig a 7770 FullHD-ba játszottam nem max beállításokon Aslain modpack-el és ment a játék 30-45 fps-sel, ez nekem megfelelt.

előre is köszönöm :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.