Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11351) gy-daniel válasza Angel1981 (#11349) üzenetére


gy-daniel
tag

Őőő... nem. A hatodik érzék akkor kapcsol be, ha észrevettek (pár másodperc késleltetéssel). Azaz megjelensz az ellenség térképén is. Nincs ahhoz köze, hogy ki kire céloz.

[ Szerkesztve ]

(#11352) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki jár ide a HAD-ból?

Press "F" to pay respects.

(#11353) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Mit ajánlotok Tigris2 legénységre 2. képzettségnek?
Elsőnek mindegyik legényen 100%-on van a javítás. 2. mi legyen? :U

(#11354) DVlad válasza sebijani1982 (#11335) üzenetére


DVlad
őstag

Én egy amilo xi 3650 (core2 duo p8400 2.27gh, 4gb ram, gf 9600m 512) notival nyomom majdnem alap grafikával és amióta megfelelő hűtéshez juttattam, egyszer sem állt meg, hiba nélkül pörög. Mondjuk drága volt, mikor vettem, de nem bántam meg, még mindig kiválóan muzsikál.

[ Szerkesztve ]

(#11355) Dobi 562 válasza forras2 (#11353) üzenetére


Dobi 562
addikt

Parancsnok: hatodik érzék (1. skillnek raktam volna)
Lövész: pillanatkép
Vezető: megelőző karbantartás
Rádiós: helyzetfelismerés
Töltő: biztonságos elhelyezés

(#11356) Angel1981 válasza virkir (#11350) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm..... akkor máshogy működik, mint feltételeztem.
Köszi!

gy-daniel: szintén!

[ Szerkesztve ]

(#11357) yarsley


yarsley
aktív tag

Van megint ket nagy nvidia kodom (7500g+1ho prem) 8k-ert illetve varok ma par kis kodot (2050g + 1ho prem) 3,5k-ert, 3,3/darab ha kettot viszel.
Nah de hogy ne legyek teljesen off itt egy dontetlen amit 15k csata alatt most lattam eloszor:

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#11358) Simulacrum válasza aginor (#11348) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én teszten kipróbáltam a SU-122-54-et és egyből beleszerettem, ezért is indultam el ezen a másik TD ágon. Az előtte levő kettővel csak 1-2 meccset próbáltam azok tényleg nem tűntek túl jónak, de majd ítélkezek ha eljutottam hozzájuk.

(#11359) jano_77 válasza Macka (#11318) üzenetére


jano_77
nagyúr

Apropó XVM: más is észrevette vagy csak nekem szarakodik mostanság, hogy több embernél csak vonalakat ír ki az XVM, nem mutatja az adatait, amik be vannak állítva (többek között a sajátomat sem)!?
Illetve arról, hogy milyen csatákba tesz be mostanában: Örülj, hogy 70%-os csatákba dobál!
Nekem többnyire 50% alattiakat ad, de tegnap volt egy ILYEN is.....talán az eddigi legalacsonyabb! Nem is gondoltam, hogy képes ennyire egyenlőtlenül elosztani a 30 embert ez a szar! :( :W (jól láthatóak a vonalkák is....van ilyen másnál is az utóbbi pár napban?)

Hasonló faszányos sorsolásokat kapok mostanában: T6 scout T10 csatában! (nem azzal van a baj, hogy betett a 10-esek közé, hanem ha megnézitek akkor rájöttök szerintem! :W Kibaszás! :O )
Szintén egy fer sorsolás! (Nálunk egyetlen felderítő, spotter tank sincs, míg az enemy-nél viszont 3!!!!)

Tegnap végre sikerült egy nagyon frankó körrel megszereznem a Hellcattel is az ÁSZT! :DD :))

Végül IS-3 (T8) a T10-es csatában a csata végén a csapat másodikaként....szégyen a többiekre nézve szerintem.....ha jól emlékszem vmi 2K spot dmg-em lett :B (Mausal csatáztam, de meg sem tudtam karcolni a rohadékot, viszont egészen jó spot dmg-t kaptam ezek szerint érte ;] )

Tudja vki, miért nem írja a PlanetWot a napi statnál a tankok WR-át?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11360) Zeratul válasza yarsley (#11357) üzenetére


Zeratul
addikt

Szia! Privát ment!

[ Szerkesztve ]

(#11361) dfsz34 válasza Dobi 562 (#11355) üzenetére


dfsz34
őstag

én a lövésznek megfontolnám a halálos szemet,

tudom, hogy sokan leszólják, meg hogy csak kritikus sebzéseket okoz többet, na igen, csakhogy már nagyon sok csata múlt azon, hogy felgyújtottam egy tankot még az elején és sok hp lement,motor sérült vagy kilövök pár modult, ágyút, legénységet és az a tank általában (egyszer még tud javítani, gyógyítani) gyengébb teljesítményre képes utána vagy nem ér oda foglaláskor

tudatosan rámegyek az elején a lövésekkel a jobb játékosokra, ha több célpont közül tudok választani és nagyon gyakran sikerül valami olyan kárt okoznom, ami kihat a további tejlesítményükre

nyilván nem lehet szabályt felállítani, de sokszor ez a kis plusz már elég, hogy vesszen vagy győzzön az ember

arról nem is beszélve, hogy rengeteg a lánclelövésem vele, ami most pluszt is hoz a 8.6-tól

(#11362) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Kis meglepi megint, a mai metropolban:

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#11363) Angel1981 válasza Plasticbomb (#11362) üzenetére


Angel1981
veterán

Úúúú, tényleg?
A hírportálokon erről nem írtak semmit! :D

(#11364) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudja mondani nekem vki, hogy mi pontosan a Damage Ratio? Hogy lehet ez 100% felett? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11365) dfsz34


dfsz34
őstag

azt hiszem most megint meg kell törnöm az átkot
su12244-el csináltam 6 killt és 5013 damage-t (107e credit) de még így is 6 ellenfél életben maradt
ez szépen leírja a többiek teljesítményét, két tank volt ezer damage felett, a többi nulla vagy egy lövésig jutott

először egyesével jött rám 3 tank, utána a következő fokozat egy hellcat és comet egyszerre, megpusztult mindkettő, aztán jött három egyszerre, egy elesett, kettőt alacsony hp-ra lepusztítottam és én egyedül beszorítottam, hogy nem mertek kijönni, ha több hp-m marad, akkor nekik megyek, de így várnom kellett, hogy ők hibázzanak és odaért az erősítés és annyival már nem bírtam el, de még így is beléjük lőttem nem keveset, mire hat tank legyűrt

A bukó szériáról:
nekem ne mondja senki, hogy nincs ebben valami tudatosság, ma 10 csatából 7nél ! volt 40% alatti nyerési esélyem, többször egymás után 30% alatti is, ez feltűnően ritka, főleg, hogy sorozatban így legyen
vannak véletlenek, de ez már nagyon véletlen :)

szerintem simán van benne valami kiegyensúlyozás eff alapján, csak pofátlanul letagadják

mindegy, a módszert újra használom, vissza tier3-ba és ott megtöröm az átkot, mert ha ellövik a fele hp-m, ha kilövik az ágyúm, legénységet és modult még akkor is le tudom jó eséllyel hozni a csatát, ha max 2-3 jön ellenem és lehetőleg ne egyszerre, pár kör ott és megtörik az átok

kell a halálos szem, egy tankot kigyújtottam és úgy pusztult meg, 11 kritikus találatom volt, sajnos fent van az xwm és nem tudom megnézni, hogy miket lőttem ki, hiába állok rá, nem írja ki, valami hiba lehet

(#11366) Veatta válasza jano_77 (#11364) üzenetére


Veatta
aktív tag

A bekapott/kiosztott sejtés aránya.

(#11367) jano_77


jano_77
nagyúr

Erről mit tudtok?
"Egy ideje az oroszok már jót röhögnek a "nyomorék" Eu-szervereseken, hogy milyen szánalmas ahogy siránkoznak, amiért nem kapták meg a "mini-küldetéseiket", míg ők igen. Hm... Korábban valahol fel volt posztolva egy kép, ahol az orosz játékos egyetlen hétvége alatt 17 MILLIÓ kreditet szedett össze kizárólag ezzel az eventtel..." :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11368) AlexWolf válasza dfsz34 (#11365) üzenetére


AlexWolf
senior tag

szerintem simán van benne valami kiegyensúlyozás eff alapján, csak pofátlanul letagadják

Ezzel az effi alapján osztályozással nem értek egyet. Mivel az effit (vagy nevezzük akárhogyan) egy pár játékos találta ki, és a saját maguk által önkényesen generált képlettel számolják, és még ebből is több verzió létezik, nem hiszem hogy a WG fogta volna az egyiket és csak úgy berakja a játékba. És ráadásul mi a lapján választott volna.

Amúgy én el tudom képzelni, hogy vannak napok, amikor egyszerűen szarabbul megy az embernek a játék, akár tankra lebontva is, mert nincs éppen affinitása a adott tank által megkövetelt stílushoz, mert fáradt, mert figyelmetlen, mert megy mellette a tévében az a qrva Barátok közt....stb :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11369) krisss93 válasza szbalogh (#11298) üzenetére


krisss93
aktív tag

:F :F :F :F
Azmi? :DDD

(#11370) AlexWolf válasza krisss93 (#11369) üzenetére


AlexWolf
senior tag

olyan mint a pozitronannihilációs spektroszkópia...én meg ilyenből diplomáztam :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11371) atis123 válasza jano_77 (#11359) üzenetére


atis123
tag

Mondok jobbat, T4-es scout T9-es csatában..... Mondjuk feladatkörét tekintve igazából mindegy csak sebesség legyen, jó látótávolság meg camo....

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11372) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Pedig olyan szép volt ez a csata. ha siettem volna talán meg lett volna a 8k dmg
nem bántam meg, hogy megvettem ezt a tankot, imádom :DDD

Jah és még valami. most kaptam 1 nap prémiumot mert meglett a 15 győzelem egy nap :))

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#11373) g85j válasza AlexWolf (#11368) üzenetére


g85j
tag

Ebben is van valami.
Hétvégén szinte mindegyik gépemmel minimum tűrhető szinten tudok menni, de általában jól megy. Ilyenkor oda tudok figyelni, nem kell sietni a duplázgatásokkal sem. Meg tudom nézni a csata végkimenetelét, ha idő előtt elhullok, ergó tanulok a hibámból, már ha hibáztam ;] ...... Ha valamelyikkel gyengébben is megy, akkor azt nem erőltetem, megyek mással.
Ez az optimáils hétvége, nem kell állandóan telefonálgatni, nem b*sztat az asszony folyamatosan valamivel :DDD de nem mindig ilyen.

Hétköznap, meló után még 1 bő óra a kocsikázás, kb fél 7 mire a gép elé keveredek, már szinte zombi üzemmódban nyomom. És sietek, hogy mindent ledulázzak, hogy tudjak foglalkozni az asszonnyal is. Ilyenkor szoktam kihozni 35-55 % győzelmi arányt.

(#11374) Enzolord válasza AlexWolf (#11370) üzenetére


Enzolord
addikt

A tollamból vetted ki a szót, pontosan ezt akartam írni én is...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11375) nemeth989


nemeth989
senior tag

Újabb infók a facebookról, akinek nem lenne:

"Elsőként kezdjünk néhány sajtóközlemény "kiigazításával" Storm által, még az odesszai bakik közül:

- A T-44-122 (amiről korábban pár kép is kiszivárgott) nem egy szovjet prémium tank.

- "Sturmtiger"-es és "Brummbar"-es fejlődési ágak? - "Nem valószínű."

- A grafikai megjelenítésen minden egyes patch csak javít.

- A hangokkal semmi komoly gond, persze lesznek majd javított effektek, csak kicsit később.

- Tervben van a magányos (értsd: sima random) valamint a szakaszozással elért statisztika teljes szétválasztása.

- A hangárban is látható dinamikus harckocsi-statisztikák egyelőre nincsenek tervbe véve 2013-ban.

- A játékban szereplő IS-3 igen jól közelíti meg az eredetit, azt a néhány esetleges model-problémáját pedig a teljes újradolgozás fogja megoldani.

- A hangárban a bezárhatatlan chat-ablak-bug nemsokára javításra fog kerülni.

- Az "anti-aliasing" effekt már úton van...

- Az új T10-es tankok arra kellettek, hogy felkavarják kicsit a klánháborúk állóvizét, és nem, nem voltak túl drágák.

- A kliens-oldali fizika egyelőre nem várható 2013-ban, ugyanis az összes játékban szereplő modelt újra kell formálni hozzá, az pedig nem kis munka. Persze ettől függetlenül a technológiai megvalósítás már tökéletesen kész, és működőképes.

- A "Waffentrager E-100" nem lesz annyira lassú, viszont kevesebb páncélzattal fog rendelkezni mint az a sztenderd E-100 vázakkal szemben elvárható.

- A T-50-2 / MT-25 csere nemsokára várható.

- A Superpershingnek nincs történelmileg korhű 704 lóerős motorja, és a tűzgyorsasága sem lesz feljavítva.

És akkor most vissza a rendes kérdezz-felelekhez:

- K.: "Milyen artijai vannak Jordánia királyának, aki szintén játszik a WoTtal?" V.: "Olyanjai..."

- SerB az animékről: "Megnéztem a Miyazakit (akármi is legyen az - az eredeti szerk.), és tetszett. Láttam a Rocket Girls-t. Megnéztem a Girls und Panzer-t is, viszont ezeken kívül a többi animét nem igazán szeretem."

- Felszerelési tárgyak nem lesznek visszavonva a boltból, illetőleg nem lehet majd a közel s távoli jövőben sima kreditért garázs-slotot vásárolni.

Bónusz:

- Egy ideje az oroszok már jót röhögnek a "nyomorék" Eu-szervereseken, hogy milyen szánalmas ahogy siránkoznak, amiért nem kapták meg a "mini-küldetéseiket", míg ők igen. Hm... Korábban valahol fel volt posztolva egy kép, ahol az orosz játékos egyetlen hétvége alatt 17 MILLIÓ kreditet szedett össze kizárólag ezzel az eventtel...

- Ha érdekel, hogy működik akcióban a 112: http://wotreplays.ru/site/1007607#team

- Ha érdekel, hogy működik akcióban az E-25: http://wotreplays.ru/site/1023379?secret=ec4778b8be0178fbdc3142557b55c124#.UcgvgNi8MjM—

Bónusz 2:

Az információ "szupertesztes" forrásból származik, amit ha jól értelmezek {az eredeti szerk. - a ford.}, akkor egy csomó járműnél meg fognak változni a pontos találati felületek az újradolgozással. Kisebbek elvileg nem lesz semmi, de átkerülhet máshová. Persze erről még később bővebb infókkal fogunk szolgálni."

KrUmPL1p4SzT0R

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11376) jano_77 válasza CHaooSS (#11372) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi a fasz?!? Mióta adnak prémium fiókot azért, mert egy nap 15 győzelmet elérsz?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11377) CHaooSS válasza jano_77 (#11376) üzenetére


CHaooSS
őstag

26-29.-ig van ilyen + dupla tp , ha 3000 + dmg van :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#11378) Jolet


Jolet
őstag

a T-54-en nagyot dob a nagy motor vagy inkább a nagy ágyú felé haladjak?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11379) krisss93 válasza AlexWolf (#11370) üzenetére


krisss93
aktív tag

Őszinte részvétem, én ilyet nem tanulok a honvédtisztiképző karon :D

(#11380) Enzolord válasza krisss93 (#11379) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocsak, a ZMNE-re jársz?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11381) sutyi^ válasza jano_77 (#11376) üzenetére


sutyi^
senior tag

Üdv az ruszki cluster mindennapjaiban. EU szerveren vagy? ÍJ...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#11382) jano_77 válasza CHaooSS (#11377) üzenetére


jano_77
nagyúr

De én erre tegnap miért nem kaptam bónuszt (versenyért címszóval) kreditből?!?
Illetve hol lehet erről olvasni bármit is? A győzelmeknek 15 egymást követő csatában kell meglennie vagy úgy amblock!?

(#11381) sutyi^: hogy a rohadt ruszkikkal már megint kivételezés van!? Rohadjanak meg! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11383) krisss93 válasza Enzolord (#11380) üzenetére


krisss93
aktív tag

Most leszek első éves csak :D
Sajnos 5 éves középsuliba mentem a hülye fejemmel és 20 évesen még középiskolás voltam.

(#11384) Enzolord válasza krisss93 (#11383) üzenetére


Enzolord
addikt

Bekerültél a Tutiba..:)
Én is voltam ott 2 évet, akkor még a Fradi pályával szemben..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11385) krisss93 válasza Enzolord (#11384) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ne tudd meg milyen szarkeverés van most az egyetemen....
Haveromék mehettek a gátra 1 héttel államvizsga előtt, aztán az se jutott a vezetőség eszébe, hogy esetlek halasszák a vizsgát.
Jó sztorik vannak, 3 napos hadgyakorlatra nem vittek kaját, aztán amikor szereztek valamit májkrémmel ehették a lekváros croissant :D
Hogy-hogy csak 2 évet voltál?

[ Szerkesztve ]

(#11386) Djuree válasza CHaooSS (#11377) üzenetére


Djuree
félisten

ez csak a szovjet szerverre érvényes?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11387) jano_77 válasza Djuree (#11386) üzenetére


jano_77
nagyúr

sajnos az EU-son nincs kint, így gyanítom, hogy már megint csak velük kivételeznek...hogy szakadjanak meg! :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11388) CHaooSS válasza Djuree (#11386) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen :)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#11389) AlexWolf válasza jano_77 (#11387) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Inkább maradok az EU szervereken. Remélhetőleg előbb utóbb nálunk is lesz majd valami ilyesmi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11390) Enzolord válasza krisss93 (#11385) üzenetére


Enzolord
addikt

Ott hagytam 2 év után..
Pici autóbalesetem volt..:)
De volt szakasztársam ott tanít..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11391) Plasticbomb válasza nemeth989 (#11375) üzenetére


Plasticbomb
addikt

melyik facebook csoportból van ez az idézet?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#11392) bullseye válasza Plasticbomb (#11391) üzenetére


bullseye
addikt

Sejtésem szerint

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11393) szbalogh


szbalogh
őstag

A miniküldetések EU szerverre július második hetében jönnek.

Nick: HE_Storm

(#11394) jano_77 válasza szbalogh (#11393) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ez már biztos? honnan van a hír?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11395) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Első csata a frissen vásárolt AT 7-l ! :) Szeretni fogom :D

(#11396) Steelheart2 válasza Vitiris (#11395) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szép!Gratula.Nekem is ki van fejlesztve,de még nem vettem meg.Minden ki van rajta fejlesztve,vagy stock állapot?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11397) nemeth989 válasza Plasticbomb (#11391) üzenetére


nemeth989
senior tag

World of Tanks Magyar Portál
Ott szoktak ilyen hírek lenni, meg egyéb készítőkkel készült interjúk is vannak :)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11398) jano_77 válasza Vitiris (#11395) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula, szép eredmény....pláne, hogy ha jól látom, akkor 18%-os csata volt!? :C

(#11396) Steelheart2: hogy haladsz a Hellcattel? Tegnap sikerült mennem egy nagyon jó kört. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11399) Steelheart2 válasza jano_77 (#11398) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Tegnap csak nagyon késön értem haza.Sogor épitkezik és ilyenkor minden segitö kéz jol jön neki.Be sem léptem a játékba.Majd talán ma estére.Még nem is guritottam ki a garázsbol a cicát.:)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11400) Vitiris válasza Steelheart2 (#11396) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Minden! Csak nagy ágyúval érdemes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.