Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11151) Macka válasza Quan-Chi (#11148) üzenetére


Macka
veterán

De igen, valóban tetű lassú lett. :((

(#11152) arpeen2


arpeen2
senior tag

Nektek sem csatlakozik a WOT szerverhez a gép, vagy csak engem szivat ?

(#11153) Angel1981 válasza vhw (#11129) üzenetére


Angel1981
veterán

10.000 FT-om lett volna rá, hogy belekötsz!
Legközelebb leírom!
Ja nem, mégsem, mert akkor meg azért nem fogsz tudatosan, csak hogy okosabb légy.
Bár akkor meg sehogy sem lennél okos - ez aztán a dilemma, mi? :P :D

Egyébként igaz, (az egy, azaz EGY egész komplett prototípus) Maus végsebessége 13 km/h, elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#11154) bullseye válasza Steelheart2 (#11144) üzenetére


bullseye
addikt

Nem, én igénytelen vagyok, nem kellenek hangok, képek, stb, csak ami segíti a gyenge képességeimet :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11155) atis123 válasza dfsz34 (#11149) üzenetére


atis123
tag

Nekem van adrenalin Roham. 2 százalék kell, hogy kifejlődjön. Kíváncsi vagyok én is... Az enyémek most. 1 mindenkinek javítás. 2 parancsnoknak mentor, hogy gyorsabban fejlődjön mindenki, rádiós látótáv, töltő adrenalin roham, vezető, kuplungégető, célzó halálos szem. A javítást akarom, bia-ra cserélni, de az alapján amiket itt írnak nem érdemes.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11156) Cseri0058 válasza SoulReaver (#11146) üzenetére


Cseri0058
őstag

:O

(#11157) jahrn válasza Angel1981 (#11127) üzenetére


jahrn
senior tag

Igen, de a valosagban az IS-7 auto loaderrel rendelkezett (technikailag mas jellegu megoldas mint az US/FRA auto-loaderesek eseten). A magam reszerol elcserelnem az IS-7 pancelzatanak egy reszet a jelentosen megnovelt RoF-ert cserebe :D .
De ha jol remlik az ingame Tiger B LFP erosebb mint IRL volt, ezzel szemben az IS-3 UFP pedig gyengebb. Szerintem nincs ezzel baj amig nagyjabol balanszosak a vasak.

[ Szerkesztve ]

(#11158) doggie


doggie
aktív tag

Sziasztok!

Eddig csak "readonly" módban működtem ezen a fórumon, de az előbb nagy szerencsével sikerült egy ilyet alkotnom Hellcat-tel, amit most szeretnék megosztani veletek. (jó lett volna erről egy replay is, de def. off sajnos).
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a nap első csaták egyike mindig ilyen nagy durranással ér véget (tank ász, medálok, sok kredit, sok xp...stb), más nem tapasztalta ezt?

A kép alja fotóbolttal van összerakva hogy a teljes lista látható legyen (ezt miért nem tudják megcsinálni WG-sek) :-(

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#11159) Angel1981 válasza jahrn (#11157) üzenetére


Angel1981
veterán

Jójó, persze, ironizáltam.
Tudom, hogy nem minden 100%-os realizmus, csak egyesek nem veszik a lapot - tudatosan....

BTW.
A lőszerrekeszes kérdésemre esetleg? :)

(#11160) LoLHunCsirke válasza SoulReaver (#11141) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

nyeee :O akkor legalább már gondolj rám xD, nem amúgy nemköll :P

TinkeringAboutYou!

(#11161) jahrn válasza Angel1981 (#11159) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem szamit h mennyi loszer van nalad. Szandekosan nehogy az legyen h eggyesek AR robbanasra valo hivatkozassal kevesebb loszert vigyenek csataba.

WG tervek:

0.8.8 patch with Soviet mediums was somewhat confirmed, it is already decided from which tank will the branch start, but Storm will tell in a couple of months, tier 10 - Object 430.
0.8.9 will bring 2nd German TD branch, everything was already decided, Storm will also tell later.

Hala az egnek nem a kinai hulladekokat fejlesztik a kovetkezoben :C

[ Szerkesztve ]

(#11162) Angel1981 válasza jahrn (#11161) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon szépen köszönöm! :R
Sejtettem, hogy így van.

(#11163) Iron Funeral válasza jahrn (#11161) üzenetére


Iron Funeral
őstag

T-64 proto megint 100 milis ágyúval, meh.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11164) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

valami különös oknál fogva az E75-el egyszerűen nem tudok nyerni még akkor sem ha parádésan játszok ... egyszerűen olyan csapattársaim vannak akik az ég világon semmit nem csinálnak , most komolyan ilyen van :F

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11165) arpeen2 válasza Quan-Chi (#11164) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nekem is volt nap, hogy tizen X meccset jatszottam es egyet sem nyertem meg. Bosszantó volt :-)

(#11166) ritkaság válasza Quan-Chi (#11164) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Ezzel kapcsolatban többször elmondtam, hogy van a játékban egy belső rendszer ami nem enged nyerni valami alapján. Nekem pünkösd óta csak lefele megy a wnr-em. 144 csatával többet nyertem, mint vesztettem pünkösdig. Ez azóta 100 alá ment. Valószinűleg elfelejtettem játszani, pedig közben premium nélkül farmoltam 4,5 millát. Érdekes mi? Pedig, csak 2 naponta játszok 1-2 órát.

[ Szerkesztve ]

(#11167) dfsz34 válasza atis123 (#11155) üzenetére


dfsz34
őstag

"A javítást akarom, bia-ra cserélni, de az alapján amiket itt írnak nem érdemes."

hm

nem tudom miért javítás freak mindenki, mert ha ennyire számít, akkor tegyél fel egy nagy javító készletet, most féláron van és nem kell felhasználni, mert ha csak ott van, akkor is ad többet, mintha full javítása lenne a legénységnek

a gyakorlatban az van, hogy úgysem az a pár tized másodperc fog számítani, csak nagyon nagyon ritkán
ha nagyon kritikus a helyzet, akkor ott a kis javító készlet, 3000 credit, de ha pl ezen múlik a győzelem, akkor visszajön sokszorosan, sokan használják, ha pl letalpalják és mindenk őket lőné

a gyorslövő ágyúk ellen egyébként tökmindegy milyen a javítás, pl konisch, kicsit több, mint 4 sec alatt betölt és szinte garantáltan sebez, oldalt főleg, nincs az a javítás maximálás, amivel el lehet menekülni előle
a 10 sec felett töltő nagy ágyúk meg úgysem tudnak kétszer meglőni, ha letalpaltak is

emellett egyébként a bia csökkenti a javítás időt is, ezt gondolom elfelejtették mondani

a bia még emellet csökkenti a töltés időt és növeli a pontosságot !!!, kisebb a célzókör, meg még a kamo faktort is

én egy az egyben lecseréném a javítást bia-ra, nem is kérdés

pontosan, hogy ez éri meg, a javításnak nem kell 100%-ot elérni, azonnal hat, tehát érdemes másodiknak, harmadiknak betenni, pont a bia az, amit első vagy második helyen érdemes csak

[ Szerkesztve ]

(#11168) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Most komolyan mit kellett volna még csinálnom?
Az agyhalottak egyik fele fogta magát és a csata elején át akart menni a hídon...mind megdöglött, aminek az lett az eredménye, hogy a vége felé nem tudtam átmenni a túloldalra, mert halott tankot nehezebb eltolni mint az élőt. Így draw lett, mert a végén a kis köcsög M5A1 elbújt előlem.
9-et öltem.

Itt a replay, ha valakit érdekel. :( :(((

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11169) Sanya válasza dfsz34 (#11167) üzenetére


Sanya
nagyúr

a BIA csak 100%-on ad bónuszt, míg a javítás akár 70%-on is ad bónuszt.

Először mindig javítást adok a legénységnek (kivéve arty), majd 100% után választok vmi egyebet. amikor a második skill eléri a 38%-ot, "elfelejtetek velük mindent, majd BIA+javítás.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11170) vhw válasza dfsz34 (#11167) üzenetére


vhw
addikt

A repair skill nem pár tized másodpercet ad, hanem több másodperc előnyt. És ha ellőtted az egy darab készleted, akkor pisloghatsz az ellenre; szakadt lánccal, piros ágyúval, beragadt toronnyal - 10másodpercig is.

A BIA-ról pedig nem ártana tisztázni; 5%-ot a crew elsődleges skilljéhez, ez ~2%-os javulást jelent mondjuk töltésnél, vagy javításnál. Sok sikert mellé. 100-200 csata alatt gyűjtött xp-t ilyen haszontalanságra elpocsékolni... Főleg ha az átlag játékos 2-3 skilles crewnál jobbat nem fejleszt ki prem acc nélkül (de még premiummal se nagyon...). De legyen, tegyétek a BIA-t orrba-szájba... kb minden tagnak van 2-3 hasznosabb skill, ami nem észrevehetetlen előnyt nyújt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11171) nyunyu válasza atis123 (#11133) üzenetére


nyunyu
félisten

Kreditért resetelés esetén, ha két skill van kifejlesztve, és a harmadik csak néhány százalékon áll, akkor a második skillem is visszaeshet a százról?

Mivel 10%-ot buksz kredites resetnel, igy csak akkor marad meg a masodik skill 100%, ha az eredeti XPd tobb volt, mint (220k+440k)/0.9=733k.
Vagyis a masodik skillen felul volt meg 73k XP-d.

Nekem 2 skill+49%-bol lett 1 skill+99%, parszaz XP hianyzott csak a full masodik skillhez.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11172) nyunyu válasza dfsz34 (#11167) üzenetére


nyunyu
félisten

nem tudom miért javítás freak mindenki, mert ha ennyire számít, akkor tegyél fel egy nagy javító készletet, most féláron van és nem kell felhasználni, mert ha csak ott van, akkor is ad többet, mintha full javítása lenne a legénységnek

Periszkop/rammer/etc helyere teheto szerszamos lada 25%-kal csokkenti a javitasi idot, de igy eggyel kevesebb felszereles fer fel.
Fogyoeszkoz nagy javito keszlet, amig el nem hasznalod, addig 10%-kal. Ha elhasznalod, akkor mindent javit egyszerre.
Legenyseg fullos javitas skillel meg felezi.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11173) bartucc válasza vhw (#11170) üzenetére


bartucc
addikt

Azért legyünk reálisak: ezek apró bónuszok, amik növelik a győzelem esélyét. De nem prémiumos, alkalmi játékosnak azért kevésbé számít, az hogy veszt, vagy nyer, ő csak egy jó csatára vágyik maximum. Annyira egyikkel se lehet ilyen szemszögből mellényúlni.

Aki profi, az meg tudja, mi a jó, és mi a nem, nem itt fog tanácsot kérni, mert saját taktikája van. Tanulni lehet másoktól, de utánozni másokat nem. Neked lehet nem hasznos a BIA, másoknak annál inkább, legalábbis érzik talán a hatását, ha máshol nem, a statisztikán.

Ennyi, tudni kell, melyik csoportról megy a vita, egyikről azért felesleges, mert nem igazán érdekli, és számít neki, a másik meg úgyis a saját tapasztalataira esküszik. Aki kérdez, annak mindenki mondja, ami szerinte a legjobb, ennyit lehet tenni, hitvitát kezdeni viszont kár. :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#11174) cocki


cocki
tag

Má megint tele van fasszal a szerver és hétköznap :W

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#11175) bullseye válasza bartucc (#11173) üzenetére


bullseye
addikt

És mi van azokkal, akiknek számít, hogy nyernek-e, és pl. itt is tanácsot kérnek hozzá?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11176) sith7 válasza cocki (#11174) üzenetére


sith7
nagyúr

(#11177) AlexWolf válasza cocki (#11174) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Iskolaszünet van. Tavaly is pont ez volt nyáron. Az összes iskolaszökevény WoT-ozni kezdett.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11178) Vigneau válasza cocki (#11174) üzenetére


Vigneau
félisten

Nemcsak velük, nálam folyamatosan hosszú lagok jönnek, mennek ma egész este. Minden meccs után ki kell lépnem és vissza, mert nem megy a csata előtti számláló, vagy a halálom után mindenki ledermed és piros a lagmérő. Mára meguntam, az tuti... :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#11179) Veatta válasza doggie (#11158) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ma akartam linkelni egy T71-es kört,ezek után nem.

Gratulálok szép eredmény!

(#11180) Atlantis válasza vhw (#11170) üzenetére


Atlantis
veterán

Az 5%-ból hogyan lesz 2% a végére? Ezt nem értem. Nem kötekedésből kérdem, tényleg nem vágom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11181) bartucc válasza Atlantis (#11180) üzenetére


bartucc
addikt

Pl: 5% képesség-növekedés, a legénység képességeinél 2%-ot jelent, időben: ennyivel kisebb célzásidő, töltési idő. Vagy, 5% képességnövekedés a vezetőnek, 2%-kal gyorsabb fordulási sebességet.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#11182) marked one94 válasza AlexWolf (#11177) üzenetére


marked one94
őstag

Miért kell általánosítani hogy az iskolások bénán játszanak? Én is iskolába járok...
Lehet béna az is aki már idősebb. Szívesen megnéznék erről egy statisztikát hogy melyikből van több.

You'll Never Walk Alone

(#11183) arpeen2


arpeen2
senior tag

Update után eltűnt a magyar nyelv. Van vmi egyszerű mód visszaállítani, vagy mod-pack kell ?

(#11184) Veatta válasza marked one94 (#11182) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én is járok iskolába...de most nem, már mindenkit leérettségiztettem.

(#11185) virkir válasza marked one94 (#11182) üzenetére


virkir
veterán

Gyere jáccódni izibe azt majd én megállapítom béna-e vagy.

Veatta
Zsótit remélem megbuktattad :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11186) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Ma volt egy érdekes csapattárs: NVIDIAN névvel és KV220T volt a tankja.
Bétateszter státusz volt a neve mellett. De a statját nem lehetett megnézni.
Volt másnak is hasonló?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11187) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ebből a cleverlandmodpack-ból melyiket nem kell bemásolni, hogy megmaradjon a célkereszt? A J1mbo célkerszt van felrakva, nekem az megfelel.
Borzasztóan zavar, hogy ennyire be tudok zoom-olni, és nem látom a karikát ahogy szűkül :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11188) marked one94 válasza virkir (#11185) üzenetére


marked one94
őstag

Tudod hogy nem vagyok az :P
Csütörtökön megyek még mindig :(((

You'll Never Walk Alone

(#11189) Enzolord válasza marked one94 (#11182) üzenetére


Enzolord
addikt

Az idősek közt is van béna, de az is igaz, hogy rengeteg gyerek kezdett el vele játszani, most nem a Te korosztályodról van szó, biztos ott is vannak gyengék, hanem a 6-14 közti gyerekek, akik megtalálták ezt a játékot, és neki esnek, mint bolond tehén a fiának taktikai érzék nélkül, és ez el tudja rontani a játékélményt rendesen..:)
Én sem vagyok, csak átlagos, de vannak jó meccseim..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11190) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#11187) üzenetére


mcwolf79
veterán

Oké, megoldottam.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11191) cocki válasza Enzolord (#11189) üzenetére


cocki
tag

Ja csak a kertének miatt sikeresen elbasztam zsinórban 10 csatát a schmalturmal amit nagyon nem tolerálok :((

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#11192) marked one94 válasza Enzolord (#11189) üzenetére


marked one94
őstag

és kb ugyan annyi idősebb is ;) Nem csak a gyerekeket vonzzák a tankok hanem az idősebb korosztályt is akik megint nincsenek, nem éreznek rá erre a stílusba. Ezért is lennék kíváncsi egy statisztikára.

You'll Never Walk Alone

(#11193) emre válasza cocki (#11191) üzenetére


emre
veterán

mesélhetnék :D

[link]
[link]

de azért volt egy két jó is :))

[link]
[link]

Zsolti hogy állsz a csúnya panzerrel?
Ha megveszem tudunk együtt menni?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11194) Enzolord válasza cocki (#11191) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is rengeteg csatám megy el mostanság....
Xvm szerint a csaták többségében 45% alatt van a nyerési esély...

(#11192) marked one94 Persze, hogy az idősek közt is nem kevés a noob...
20k csata után 700as effivel... azért az igen tré...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11195) Chris0321 válasza cocki (#11191) üzenetére


Chris0321
addikt

Ami nem megy nem kell erőltetni. Nekem is van olyan, hogy akármit csinálhatok nem sikerül nyerni ez pár kör után világosan látszik. Ilyenkor kikapcsolom a játékot és másnap újra próbálkozok. A folyamatos vesztéssel csak az idegeimet gyilkolom(és a billentyűzetet) és nem éri meg. Lehet másnap pedig olyan napom lesz, hogy ha semmit nem tudok sebezni akkor is nyerek.(bár ez is elég idegesítő tud lenni, főleg ha rossz helyre megyek mert nem megy oda más és mire odaérnék ahol a harc folyik már kinyírtak mindenkit)

(#11196) Enzolord válasza emre (#11193) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem szoktak a Neved miatt a Törökök rád írni?
Cimborám Bes-Ger folyton kapja a németektől...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11197) marked one94 válasza emre (#11193) üzenetére


marked one94
őstag

Milyen csúnya Panzeről beszélsz? :O :U
Nekem csak szép tankjaim vannak :))

Ha meglesz az érettségi bármit kérhetsz :R

You'll Never Walk Alone

(#11198) emre válasza marked one94 (#11197) üzenetére


emre
veterán

Hát van a szép, meg ami neked van, na az...
Nem kérek én semmit, csak érdeklődtem mi újság van vele. :)

(#11196)
De, volt hogy naponta többször is, meg van jó pár meghívóm is tőlük. De most az utóbbi időben már megritkultak ezek a megkeresések. Lehet már mindeni ismer, hogy nem érdemes próbálkozni nálam, mert valami magyar vagyok szöveggel akar lerázni... :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11199) vhw válasza Atlantis (#11180) üzenetére


vhw
addikt

5%-ot kap a legénység a skilljéhez. De ez nem azt jelenti, hogy mondjuk a célzási idő 5%-al csökken, vagy a látótáv megnövekszik ennyivel. A legénység 1%-nyi képzettség-növekedése nem egyenlő 1%-nyi mutató javulással.

Egy 50%-os legénységhez képest egy 100%-osnál, 50%-al kellene javulnia minden mutatónak, töltési időnek, fordulási sebességnek, látótávnak stb. De nem ez történik.
Gondolom töltésiidővel számolva hozták ki ezt a ~2%-os értéket, akik ezt számolták, ahol tizedmásodpercre le lehet mérni a javulást.

BIA-val együtt kijön kb ~5%-ra az effektív tulajdonságjavulás. Talán megéri... de mekkora munkát fektet bele az ember? Az elérhető javulás pedig még így is elhanyagolható.
Miközben a legénység minden tagjának van legalább 2-3 olyan választható skill/perk, ami közvetlenül egy-egy hasznos mutatón javít, 2-től akár 25 százalékos tartományban (látótáv, fordulékonyság, pontosság menet közben, ammo rack élettartam stb.) Mindezt úgy, hogy csak annak az egyetlen embernek kell kifejleszteni, és adott esetben, már az első pillanattól működésbe is lép - nem kell 100%-ig várni.

Azért emlegetek 2-3 skillt, mert nekem is a legtöbb tankom legénysége maximum ennyit ért el (premium fiók nélkül játszva). Nem mondom, egy 4-5 skilles legénységnél minden további nélkül mehet a BIA is. De hogy ide elérjen valaki ahhoz masszív premium fiók kell, huzamosabb időn át, vagy egy olyan tank, amivel képes lejátszani ~1000+ csatát.

Amíg ez nem így van, addig tanktól függően többet jelent első körben a javítás, vagy álca skill (akár mindkettő, ha olyan típusról van szó). Véleményem szerint a 6th sense must have a parancsnoknál. Ez így máris lefoglal 2-3 helyet (mivel minden tagnak ki kell fejleszteni a BIA-t így ott tartunk, az én szempontrendszerem szerint, hogy csak 3-4dikként jöhetne számításba).

Egyedül a francia autoloaderes heavy legénységemnek adtam BIA-t rögtön második skill-ként, mert a ~30-50 seces tárazási időn talán észrevehető a javulás, főleg ha a ventivel kombinálom ( a kettő együtt +5% ebben az esetben - ami már 1,5-2,5 másodpercet jelent).
Vagy a magasabb szintű artyk esetében látom még értelmét előre hozni, ahol szintén magas, 40-70 seces töltési időkkel lehet számolni, plusz célzási idő.
Normál tankok esetében tényleg csak tizedekről, századokról beszélhetünk.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11200) Fel válasza arpeen2 (#11183) üzenetére


Fel
addikt

A launcherben beállíthatod a nyelvet. Kattints a zászlóra.

-------------------------------------------

Akinek még valami sürgős kipróbálni valója van, az még megteheti reggel 7-ig, mert addig még működik az aktuális teszt.

-------------------------------------------

Just for fun team:

-------------------------------------------

Egy korábbi csatából egy "nem sámli" emberke:

..akinek tier 10 tankjai is vannak és nem fél használni őket..
Egyszerűen nem értem, hogy hogy képes valaki több ezer csatát is lenyomni egy-egy tankkal, annak ellenére, hogy qrvára nem érzi... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.