Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11451) Djuree


Djuree
félisten

amúgy nem tudom mi van mostanában a játékkal. folyamat csökken a winem, tegnap 1-5-ös mérleg, pedig nem játszok gyengébben, sőt! foch-al nem lehetett nyerni, hiába sebeztem 3000-eket. :U
még 11 nap prem, aztán szünet, hosszú szünet, aztán ha lesz értelme játszani visszajövök. ha nem akkor nemtom..meglássuk...sok pénz, idő van az accban, nem akarom abbahagyni, max eladom az accot...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11452) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Tegnap volt egy sima random csatám KV 1S-el top tank voltam de ami a lényeg a legkisebb tank a csapatban egy T18 volt!
Na ezt most milyen minőségben rakta oda a rendszer!?A gyerek nem győzött fuck MM írosgatni amit mondjuk most meg is értem!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11453) Napfénysüti válasza Djuree (#11451) üzenetére

Na még a végén a sorsomra jutsz. Már vagy 1,5 hete nem játszottam még a patch óta ki se próbáltam a játékot. Sajnos előtte elment a kedvem a sok jó csapattárs miatt. Bár lehet a hétvégén megnézem milyen lett a játék én is sajnálnám csak úgy abbahagyni ahhoz már elég sok időt áldoztam rá.

Més que un club!

(#11454) AlexWolf válasza Flayer (#11452) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Valszeg agyhalott barátunk platoonban volt mondjuk egy 4-es felderítő tankkal. És mivel platoonban a legnagyobb tier számít behúzta a hülye haverját a tier 6-os csatába.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11455) Flayer válasza Napfénysüti (#11453) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

A játék kipróbálása előtt mindenképpen tedd fel az új löveg és tankhangokat amit itt visszább linkeltek!
Az eredeti szőrnyen szarul szól!Én inkább csak ezt hallgatom mikor esélytelen a csapat a növények miatt ami mostanában halmozottan érződik nálam!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11456) Djuree válasza Flayer (#11455) üzenetére


Djuree
félisten

az új hangok ritka szarok lettek az új pöcsben :W minek kellett változtatni?!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11457) Remus389 válasza Napfénysüti (#11453) üzenetére


Remus389
veterán

néha én is unom egy kicsit, nem azért mert rossz lett

csak kicsit unom

szerintem tarts néhány tankot, amit csak leduplazol, így napi max 1-1.5 óra megy el, ami még egészséges

én így csinálom, és meg is éri hisz gyorsabban fejlodok a befektetett jatekidohoz képest (csak leduplazok ), és nehezebben unom meg

eladni ne add el, csak ha kb fél évig rá se tudtál nézni

korábban volt olyan hogy vettem 3 nap premiumot és ezalatt a 72 órából 40-44-et játszottam, hogy maximálisan kihasznaljam (mínusz alvás evés ), hát ma már lehet nem menne

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11458) Flayer válasza Djuree (#11456) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Ezt mondom a pöcsben nagyon szarok a hangok
De amit EMRE linkelt visszább nekem nagyon bejön!!!!
Egy próbát megér szerintem!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11459) olcsii


olcsii
aktív tag

Szerintem a hangok most is es korabban rosszak voltak.:)

Valaki szakaszozni szeretne vegyen fel barátnak. Nikoli3

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#11460) jano_77 válasza Imilenni (#11420) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ lenne az! (ha vki linkelte már, bocsi, nem olvastam még végig)
Mire számítottál egy taknyos 11 éves kölöktől?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11461) Remus389 válasza Remus389 (#11457) üzenetére


Remus389
veterán

illetve úgy szoktam a duplazason túl, hogy legalább +100.000 ezüst /nap legyen, ha nincs meg, megyek.+ 1-2 kört a t-25 -el és megvan

szóval hogy gyuljon a zseton is, ne legyen gond időnként újítani

persze van hogy van kedvem többet játszani. :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11462) jano_77 válasza Fel (#11442) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem volt ideje lőni a pofázása miatt! ;]

(#11451) Djuree: üdv a klubban....8.6 óta vmi borzadály, hogy mi lett ezzel a játékkal, MM-el! Ezt (#11453) Napfénysüti-nek is üzenem, hogy sokkal szarabb lett a játék és a felhozatal, mint a patch előtt volt! :W :O

(#11457) Remusz911: 72 óra alatt játszottál 40-42 csatát?!? Hogy jön össze ez a mínusz "csak" alvás, evéssel?!? Én mikor szabin voltam otthon és egész nap toltam, akkor 100 csata felett tudtam menni....és ez csak mondjuk 16 óra volt kb. :F +100K zseton: megyek 4-5 kör IS-3 és már túl is léptem vagy mondjuk IS-6-al 2-3 kör(ebben már nagyon szarul sikerült is van)!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11463) Remus389 válasza jano_77 (#11462) üzenetére


Remus389
veterán

jaj ne játszd az értetlent, 40-44 óra játék

első nap az olyan volt, hogy reggel 9-kor megvettem a prémiumot és hajnali 2-ig nyomtam(-evés)

utána azért harmadik nap talán 8 órát mentem már

a +100.000 zseton pedig, nem tudhatod milyen tankjaim vannak, van tier 8-9 is

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11464) AlexWolf válasza Napfénysüti (#11453) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ellenben kevesebb az arty. Nemtom te sírtál-e anno miattuk, de most nem fogsz :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11465) jano_77 válasza Remus389 (#11463) üzenetére


jano_77
nagyúr

"a +100.000 zseton pedig, nem tudhatod milyen tankjaim vannak, van tier 8-9 is"
Szerinted amiket én említettem, hanyas tankok? :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11466) Remus389 válasza jano_77 (#11465) üzenetére


Remus389
veterán

továbbra is játszod az értetlent (a hülyét)

legalább +100.000 zseton

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11467) Napfénysüti válasza AlexWolf (#11464) üzenetére

Ez mondjuk jó hír. Én az oldalankénti létszám korlátozás mellett érveltem de elismerem hogy kellenek a játékba. Szóval akkor végülis ez nekem elég kedvező változás.

Remusz911: nem terveztem eladni mert pl ha szülőknél vagyok ott nincs Xboxom és tudok WoT-ozni sőt szinte csak azzal tudok játszani. Most is ott leszek hétvégén így szerintem kipróbálom milyen lett a patchel a játék. Egyébként is már beleöltem egy kevéske pénzt így nem lenne szívem csak úgy abbahagyni. önmagában még mindig nagyon tetszik ez a játék lassan 1,5 év után is csak a sok gondolkodni képtelen ember tudja rettentően elcseszni a másik kedvét. :(

Més que un club!

(#11468) jano_77 válasza Scheffer (#11443) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hááát én elkezdtem nézni a videót, de mi ez a faszság, hogy a minimapon csak zöld ikonok láthatóak, bármelyik csapatot is mutatja a kamera?!? Meg ezek a különböző kamera nézetek közötti folyamatos váltások miatt én követni sem tudom, hogy most éppen mit is látok, hogyan is áll a csata!? Hogy a rákba kell ezt nézni? :F :U Amúgy gratula az eredményhez! Így tovább! :C

(#11466) Remusz911: nem én játszom a hülyét, Te írsz értelmetlen hülyeségeket! És nem csak most, hanem majdnem minden hsz-od egy hatalmas katyvasz! Ami nem tudom, hogy annak köszönhető-e, hogy mobilról írsz, de oda figyelhetnél erre jobban!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11469) Remus389 válasza jano_77 (#11468) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom mit nem lehet azon megérteni hogy leduplázom a tankokat és figyelek arra hogy legalább +100.000 zsetonom legyen

ha valamiért nincs meg, akkor még megyek 1-2 kört a T-25-el, ami általában +20.000/ kör

például van az E-75-el 3 csúnya bukóm, -15000 / csata és 1* nyerek +5000-et

így kijöhet hogy nincs meg a +100K

vagy a GW tigerem kilövi a scout az elején, az is -15-20K

gyengébbek kedvéért

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11470) virkir válasza jano_77 (#11468) üzenetére


virkir
veterán

Hogy a rákba kell ezt nézni?
Józanon?
Nem tűnt fel, hogy oldaltól és kameranézettől függetlenül a tankok feletti kiírás az egyik csapatnak zöld a másiknak mindig kék?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11471) atis123 válasza Eagle16 (#11407) üzenetére


atis123
tag

Nagyon szuper :). Épp most gyűjtök Tigris II-re. Gyorsan összeszedem a 2 milcsit aztán vadászok a garázs slotra. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11472) Angel1981 válasza Vitiris (#11395) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép!
Nagyon jó vas, könnyen lehet, hogy majd visszaveszem!:)

(#11473) atis123


atis123
tag

A Tigris II milyennek számít a tierjében. Az amerikai, orosz vasakhoz képest már nem annyira papír, mint a Tigris? Most fejlesztettem ki, és kíváncsi vagyok mire számítsak.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11474) 313313 válasza atis123 (#11473) üzenetére


313313
addikt

Én személy szerint sikítófrászt kapok a tigrisII-től, IS3 nagy ágyújával elég kevés helyen tudom átlőni...
Mondjuk hobbi játékos vagyok, meg noob is, de szerintem tierjébe a TigerII, E75 előlről szinte átlőhetetlen...
Mondjuk az álját át lehet azoknak is(nekem nem igazán sikerál..), de IS3-IS8-hoz képest acéflal az eleje...
Tigrishez képest ég és föld a 2 tank, azokat ott lövöm át, ahol akarom :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11475) Djuree válasza 313313 (#11474) üzenetére


Djuree
félisten

is-3-at én is könnyebben átlövöm mint a tigris2-őt. hiába tudom mindkettő weakspotját. is-3-nak nagyobb a weakspotja, könnyebb belőni, meg vhogy hiába forgatja be akkor is átlövöm.
azt mondják az is-3 jobb tank, pedig kurvára nem :N

atis123: nagyon jó tank. de inkább csak fullosan.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11476) Jolet válasza 313313 (#11474) üzenetére


Jolet
őstag

"de szerintem tierjébe a TigerII, E75 előlről szinte átlőhetetlen..."
még jó hogy csak szerinted :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11477) 313313 válasza Jolet (#11476) üzenetére


313313
addikt

Ott van előtte az is, hogy mivel lőném őket, azzal elég vicces...
Meg hasonlítottam az orosz hevykhez, ahhoz képest nagyságrenddel jobbak...

Szerk: Szóval jobb a front páncéljuk, pattogósabbak...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11478) atis123 válasza Djuree (#11475) üzenetére


atis123
tag

Valahogy mindegyik tank így van szerintem. :) A legtöbb tank a második löveggel válik használhatóvá. Dehogy attól lesz igazán jó, hogy kifejleszted a legnagyobb motort hozzá, mondjuk, vagy ráérzel, hogy hogyan kell játszani azt nem tudom :). De valószínűleg mindkettő.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11479) Remus389 válasza Jolet (#11476) üzenetére


Remus389
veterán

hát azért ha top tank vagy, E-75-el nehezen lőnek ki, még a másik E-75nek is kemény dió vagy

linkeltem ide egy csatát ahol 68 lövéssel tudtak csak kilőni(mellesleg 5000 sezést osztottam KT-s ágyúval), és az is egy Jagdtiger volt

a top ágyúja érezhetően jobb

szóval kellemes tank az E-75 én szeretem

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11480) Chris0321 válasza 313313 (#11474) üzenetére


Chris0321
addikt

Szemből én a torony tetején levő parancsnoki bebújó nyílást szoktam lőni az elég gyenge a KT-n és az E-75-ön is. Ha keményebb páncélzatú az ellenfél mindig szokott lenni a tetején valami amit könnyen át lehet lőni.

(#11481) virkir válasza 313313 (#11477) üzenetére


virkir
veterán

Hát ha BL-9-el nehezen lövöd át a KT-t akkor tényleg nagyon hobby szinten játszol.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11482) atis123 válasza Jolet (#11476) üzenetére


atis123
tag

Mondd el te is a tapasztalataid. Mivel Tier 8 nyilván nem átlőhetetlen, de kíváncsi vagyok mire számoljak, hogyha kidugom az orrát, akkor rögtön menetrendszerűen kalkuláljak az aktuális 360-600-800 sebzéssel.

Szerk:
#11481 virkir: Tapasztalatot mondj. Ne a másikat becsméreld. Weakspotot tudom mindegyik tankon van, kupola, gépfegyver, torony-törzs csatlakozás mindenhol lőhető szemből. Ezeket én is tudom, de hogy arányaiban legalább kétszer annyit pattog-e, erre vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11483) Jolet válasza atis123 (#11482) üzenetére


Jolet
őstag

ha kidugod az orrát akkor bizonyosan bekapod a sarkon a jól megérdemelt adagod
oldalról vagy szemből bármelyik "nagy" német gyilkolható
ha beforgatod jó lehet, de nagyon találd el a szöget, mert van ahol még és már átüt az ellenfél

ellenfélként ha jól van beforgatva én vagy az első tengelyt lövöm vagy a tetejét, vagy ha nagyon neki kedvez a wot angyalkája, akkor goldra váltok

nincsenek átlőhetetlen tankok csak rossz játékosok, rossz technika...

én korántsem vagyok über, ha sikerül sikerül, ha nem pozíciót váltok vagy meghalok

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11484) Atlantis


Atlantis
veterán

KT valahogy engem is többször megtréfál, mint az IS-3, szerintem is kisebbek a gyenge pontjai. Messziről BL-9-cel pláne nem egyszerű, de mondjuk az IS-3 nem is arra való, hogy messziről lövöldözzünk vele. Közelről viszont viszi a KT-t, mint kés a vajat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11485) Jolet válasza Remus389 (#11479) üzenetére


Jolet
őstag

ez az állításod ott bukik, hogy mitől lenne jobb a te E-75-öd az övénél?
az nyer aki szerencsésebb vagy aki jobb játékos vagy akinek segítenek a csapattársak
ennyi az okosság

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11486) atis123 válasza Jolet (#11483) üzenetére


atis123
tag

Oldalról vagy szemből bármelyik tank, nem csak a németek. Itt nem csak sarokra, gondoltam. Sziklánál, pl Szteppén, nem a szélsőn hanem a bázis előtt húzódó sor. Ott a tigrissel minimális látszott ki belőlem és az is szögelve volt, mégis simán bekaptam.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11487) Jolet válasza atis123 (#11486) üzenetére


Jolet
őstag

a befordítás egyetlen esetben hatásos, amennyiben egy ellenfél van vagy egymás mellől lőnek
ha a távolból más szögből lőnek, mint ahogy te befordítottad egy vélt vagy valós ellenfélnek, akkor simán bekapod
és akkor még nem beszéltünk arról, hogy minden ágyú más, amit az egyik nem visz át a másik gond /gold :) nélkül

meg van az ötödik :-)
Kifejlesztve:
T110E4 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 207025. Elköltött szabad tapasztalat: 3975.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11488) Achill3uS válasza 313313 (#11474) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekem az a tapasztalatom, hogy egy cirka 190-200-as pennel ott lövöd be a tiger2-t ahol akarod, mountlet-et kivéve. persze ez alatt nem azt értem, hogy nem fog 1-1 lövés pattanni ha ügyesen forgatja a tiger-es játékos.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11489) atis123 válasza Atlantis (#11484) üzenetére


atis123
tag

Az IS-3 BL-9-cel az egyik legpontosabb orosz tank, nem?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11490) Achill3uS válasza atis123 (#11489) üzenetére


Achill3uS
veterán

8.6 óta orosz precíziós műszer :D 590m-ről is lőttem ki vele tankot.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11491) csaabz


csaabz
őstag

Lehet már sejteni a hétvégi akciót?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#11492) Plasticbomb válasza Achill3uS (#11490) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Minap 8as században SU-152ővel, a 152 mmessel lőttem 400 méter fölött. 5 lövésből aszem egy ment mellé, de az is csak azért, mert nagyon alulra céloztam. (Csak HEAT-al használom, azzal nagyon fun!) Viszont a HEAT ellenére is az 5 400 méter feletti lövésből csak egy volt, ami sebzett is, 2 láncolt, a maradék semmi. Még néztem is, hogy elm ezzel nem kéne eltalálnom sem, őket, erre legalább egy komolyan odavert. Aztán közelebb mentem. Na ott már nem volt gond.:))) Kb Lézerkard vs falevél szindróma.:))

Ez alapján várom már az ISU-t BL-10el....:)) :))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#11493) K6000 válasza atis123 (#11482) üzenetére


K6000
tag

Fényévekkel jobb a Tiger II mint a sima Tiger. Amikor átültem az igazi megváltás volt. A front páncél beforgatva a tier 8 egyik legjobbja. Ha még alap a torony akkor kötelező azt lőni, ha már a keményebb akkor nincs mese oldalába kell kerülni. A torony kupoláját mint gyenge pontot orosz tankokkal nem is próbálom, mert nagyrészt fölé megy a skuló én meg papír vagyok, ami nem jó. Amcsi, brit, vagy német tankkal nagyobbak az esélyek (pontos vagy gyorsan lő sokat) ha a Tiger II noob játékos és csak áll mint az a **** a lakodalomban akkor kupola, gépágyú, leküzdhető szemből is viszonylag könnyedén. Ha a Tiger II legalább közép szintű akkor mozog, ebben az esetben a gyenge pontokat nem lehet eltalálni, szemből szerintem így esélytelen. A lényeg mozogni kell a Tiger II tankkal és akkor van egy betonbunkered, ami ugyan nem feltörhetetlen, de tier 8-9 szinten komolyan meg kell vele küzdeni. A másik ami az ellenfeleknek komoly probléma az ágyú. Átütéssel, pontossággal a Tiger tankoknak eddig sem volt problémájuk, viszont most már komoly sebzés is párosul mindehhez. A bonusz pedig, hogy a lövegkitérítés is végre eléri a többi tankét!
Szerintem a Tiger II a Tier 8 nehéz tankok királya, persze ez csak az én véleményem...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#11494) atis123 válasza Achill3uS (#11490) üzenetére


atis123
tag

Most, hogy nézem a statjait, nagyon elkezdtem rá vágyakozni :). Eddig is tetszett a tank, de a 220-as torony páncél, 225-ös pen, 390-es sebzés. Azzal lehet a T9-eseket is osztani. :) Csak a T28-KV-1-KV-1S-IS négyesen kell átvergődnöm. Röpke 1200-1500 csata, és megvan! :D

Szerk.:
#11493 K6000 Köszönöm. Végre egy kielégítő válasz.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11495) Enzolord válasza Plasticbomb (#11492) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd az Obj704 lesz jó a BL10 ágyúval..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11496) vhw válasza K6000 (#11493) üzenetére


vhw
addikt

Orosszal is ugynúgy el lehet találni és átlőni. Ezért nem töltök sose prem ammot IS-6-al, ha KT jön szembe...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11497) Achill3uS válasza atis123 (#11494) üzenetére


Achill3uS
veterán

igazából mondhatnám hogy szívás vonal mert orosz bla bla, nekem ez az első vonalam és végig élveztem eddig :) mindegyikkel az adott tierben top löveggel eléggé OP érzés volt menni. talán mert az is? nem tudom ezt döntse el mindenki maga.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11498) Achill3uS válasza Plasticbomb (#11492) üzenetére


Achill3uS
veterán

klántársamnak megvan az ISU-ra a BL-10, azóta félek tőle tier8-ban csak ennyit mondok :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11499) 313313 válasza Chris0321 (#11480) üzenetére


313313
addikt

Én is ott szoktam lőni, de mozgó járműnél is-3-al 150-200 méterről szinte lehetetlen ott meglőni...
Nyilván oldalról hátulról, tornyát is, testét is átlövöm, csak ugye általában az eleje látszik ki...
Más részről meg ugye ott a szerencse faktor is ami nem nekem kedvez, sokszor pattanok tier 4-6-os járművekről is, még oldalról is, ez van ezt dobja a gép...
De nem a játék tudásom volt a lényeg, hanem a TigrisII páncélja, az Is-3-hoz képest betonfal előlről maradjunk annyiba...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11500) Atlantis válasza atis123 (#11489) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha megnézed, a KV-4 is pontosabb a nagy puskájával. Alapból nem szörnyű a BL-9 pontossága, de a hosszú célzási idővel kombinálva már nem volt a kedvenc ágyúm korántsem.

A KT nagy puskájára viszont szívesen gondolok vissza, bár úgy érzem, a Caernarvon még jobb lehet, ennek már a közepes ágyúja is tetszik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.