Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11551) virkir válasza emre (#11549) üzenetére


virkir
veterán

Az lehet de legalább nem azon kell kihúznod aminek más sincs csak ágyúja meg mozgékonysága.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11552) Steelheart2 válasza emre (#11542) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igen van értelme.Kisebb a kupola. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11553) emre válasza emre (#11549) üzenetére


emre
veterán

A jobbik 107-es löveg töltésideje stock toronnyal a KV4-en 9,61sec. (rammer, venti legénység második skill 80%-on) Tudja valaki hogy mennyi a fejlesztettel toronnyal?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11554) aginor válasza emre (#11553) üzenetére


aginor
addikt

[link] ;)
Kemény 0,15sec a javulás..

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11555) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Panther/M10 német 7-es prémium tankkal játszik valaki?

Hétvégi akcióban 50%-al le lesz árazva, lehet vennék egyet a német med legénységet fejleszteni/farmolni.
Tetszik a könnyített MM-je, meg a tűzgyorsasága, ellenben aggaszt a 150mm átlag átütése. Mennyire játszható ez a tank?

(#11556) Steelheart2 válasza emre (#11553) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Most hirtelen nem emlékdzem,de este megnézem neked.De kb 9,5-6 körül van nekem is.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11557) emre válasza aginor (#11554) üzenetére


emre
veterán

Köszi. :R

Eszembe nem jutott volna megnézni. :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11558) aginor válasza Dobi 562 (#11555) üzenetére


aginor
addikt

Nekem csak PsIVS-em van, amin ugyanez az ágyú van, de azt sem szeretem, mert iszonyatosan keveset sebez. Gondolom a helyzet csak súlyosabb T7-ben, bár mindkettőt csak 8-as szintig rakja be és az erősebb páncél azért sokat számíthat. Én nem vágnék bele az PzIVS után. Így is közel 3k arany az ára, én abból inkább vennék egy hó prémiumot. :)

emre: nm. :)

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11559) Patrick76496 válasza virkir (#11521) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jó neked, én mostanában sajnos nagyon ritkán látok német tankot égni. :( :D Annál több kínait (IS-2, Type).

Btw, kicsivel fentebb írt egy kolléga, neki nyugodtan belinkelheted az off topic-os képeid.

Dobilaci: Nyunyunak van Panther M10.

Más: Mikor tervezik megint leárazni a СУ-122-44-et? Csak gyűlik a gold a sok cw-ből, 70%-os áron már meg is tudnám venni. Vagy felárasan is jó lenne, de akkora engedményt biztos nem adnak rá, ez a 2 német szvsz csak azért ilyen olcsó, hogy többen vegyék őket.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11560) Quan-Chi válasza Dobi 562 (#11555) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szerintem egy kalap szar, még KV1-el is rá merek menni ! a Panther is használhatatlan , ennek meg gyengébb az ágyúja ( lassú , a végsebessége elég jó de azt csak szakadékba hátszéllel éri el , aránylag lassan fordul , nagy így könnyen kiszúrják , kivétel nélkül mindig ég ) dísznek és gyűjtőknek való mint a TOG :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11561) Dobi 562 válasza Quan-Chi (#11560) üzenetére


Dobi 562
addikt

Látod itt vált komolytalanná a véleményed, hogy a "a Panther is használhatatlan". :)

Egyébként felhasználói oldalról érdekelne a dolog, ellenfélként nekem is van róla tapasztalatom.

(#11562) Jolet


Jolet
őstag

légyszi valaki árulja el az XVM-ben az average/top mihez képest számolódik?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11563) Bingisz válasza Jolet (#11562) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát az átlagos, és a top játékosokhoz :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11564) 313313 válasza nyunyu (#11540) üzenetére


313313
addikt

Láma kérdés melyik az UPF, melyik az LFP?
Én általában az alját lövöm, ahol a motorja van....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11565) forras2 válasza Quan-Chi (#11560) üzenetére


forras2
őstag

Panther használhatatlan? Ne viccelj már...

(#11566) Jolet válasza Bingisz (#11563) üzenetére


Jolet
őstag

konkrétabb leszek:
pl. IS-4 sebzés player: 2032/ average: 1638/ top: 2979

gondolom az első az én átlagom
a második a játék átlag
a harmadik hogy képződik?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11567) Dobi 562 válasza Jolet (#11566) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elvileg a szerver top játékosainak átlag sebzése IS-4-el, de hogy ki számít top játékosnak azt nem tudom.

(#11568) Remus389


Remus389
veterán

arty 5789 damage

lehet még azért arty-zni

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11569) Simulacrum válasza aginor (#11511) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Néztem a statisztikáját összehasonlítva a 9-es francia TD-vel egyértelműen a francia szinte mindenben jobb, csak egy dologban nem, az pedig a fordulékonyság. Nekem a T-54 a kedvenc tankom és így már talán nem véletlen, hogy mi fogott meg ebben a TD-ben. Igazad van alapvetően semmiben sem kiemelkedő, illetve a francia 9-es TD-t is elérem majd mégis egyszerűen kell ez az orosz, mert hihetetlen dolgokat meg lehet vele csinálni. A kérdés kb. úgy nézett ki, hogy mivel befejeztem az Object 704-et döntenem kellett, hogy megtartom, megvegyem esetleg a 268-at vagy induljak el ezekkel a srácokkal a másik ágon. Kipróbáltam teszten a 268-at és nekem csalódás volt, pedig még gyengébb játékosok is nagyon jól tudnak vele játszani. Nekem nagyon lomha. Egyrészt ugye 6 milkát nincs szívem elkölteni rá, másrészt rájöttem én, hogy nekem a 8-as 9-es tier fekszik, ezért döntöttem el, hogy akkor irány a másik TD ág.

(#11570) Fel válasza Jolet (#11566) üzenetére


Fel
addikt

Az első a te átlagod.
A második a szerver átlag (ez esetben gondolom eu szeró).
A harmadik az adott szerveren elért legjobb átlagsebzés.

(#11571) Quan-Chi válasza Dobi 562 (#11561) üzenetére


Quan-Chi
őstag

sajnos T7-ben a 150pen és a 135-ös sebzés kritikán aluli ! lehet jó 2nd line támogató tank, láttam már olyat aki jól játszott vele és hasznos tagja volt a csapatnak.
Én nagyon szeretem a német tankokat minden problémájukkal 1ütt, de a panther-t eladtam 30-40 játék után mert az agyvérzés kerülgetett ( holott előtte a VK30.01H -val nagyon szerettem játszani ) tapasztalatom az volt hogy nagyon lassú és nehézkes , mellesleg kb úgy fordul mint a TigerII ( ami egy T8-as monstrumnak jó de egy T7-es med-nek csapnivaló ) Sniper tankhoz mérten hatalmas sziluettje van, periszkópos scoutok 400ról simán megláttak és nem volt olyan szög hogy a frontpáncélom védjen, persze az első találat jobb esetben csak ammo hit, rosszabban engine + fire , és nem 1x mind 3 ! 1v1 -be tier 6-os tank is kivégzett ( pl KV1S vagy KV3 ) artinak 1 lövés , és sajnos az esetek zömében T8-9 meccsekben játszottam ahol max 1-2 lövést bírsz ki ! nagyon szerettem volna Panther-t de sokkal gyengébb mint az orosz med-ek !

313313 UFP : upper front plate , LFP : lower front plate

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11572) Jolet válasza Fel (#11570) üzenetére


Jolet
őstag

köszönöm így már értem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11573) Dobi 562 válasza Fel (#11570) üzenetére


Dobi 562
addikt

Biztos, hogy a 3. szám a szerveren elért legjobb átlagsebzést mutatja? Mert SU-152 esetében az én átlagsebzésem több, mint amit oda ír ki.

----------------------------------------------------------------
(#11571) Quan-Chi: Ismerem a Panthert, 264 csatát lenyomtam vele 57%-os győzelmi aránnyal, úgy hogy ő volt az első 7-es közepes tank a garázsomban. A hiba az ön készülékében van. :)

[ Szerkesztve ]

(#11574) nyunyu válasza Dobi 562 (#11555) üzenetére


nyunyu
félisten

Panther/M10 német 7-es prémium tankkal játszik valaki?

Mostanaban nem volt ihletem hozza, hogy elovegyem.

Torony pancelzatban, gun depressionben picit jobb, mint a stock Panther, meg sokkal gyorsabban fordul, de nem tudsz vele messzirol sniperkedni, mint az L/100-zal.
Azonos sebzesre kb. 2x annyi lovet hoz, mint a rendes Panther, de atlagosan joval kevesebbet lehet vele sebezni, mert a kicsi pen miatt sokkal tobbet pattan.

Mondjuk a med stilus nekem kevesbe fekszik, rendes nyolcas medjeimet sem szoktam mindig duplazni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11575) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Keresd a hibát :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11576) jagada


jagada
őstag

sziasztok!

Szeretnék levadászni egy Centurion Mk. I tankot.
Melyik tank lenne erre a célra legalkalmasabb az alábbi lehetőségek közül:

Churchill VII
VK 3601(H)
JgdPz IV
T-34-85

Nem rohannám le 1-1-be, hanem egy legyengített ellen próbálkoznék leginkább, de csak egy tankot tudok megvenni a fentiek közül és érdekelne melyikre a legérdemesebb beruházni az akcióhoz.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#11577) Bingisz válasza jagada (#11576) üzenetére


Bingisz
addikt

Talán a VK a konischal. De azért erre elég kicsi esélyed van.
De azért sok szerencsét hozzá.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11578) Pete55555 válasza Dobi 562 (#11555) üzenetére


Pete55555
addikt

Az átütéssel nincs gond, inkább a sebzése kevés. Egyébként jó, ennyiért megéri, én is féláron vettem, jó a lövegkitéríthetősége lefele, egész mozgékony, és lehet vele keresni is.
Victory!
Battle: Airfield 2013. június 28. 19:30:08
Vehicle: Panther/M10
Experience received: 1 132 (x2)
Credits received: 30 204
Ezt épp most mentem vele, 177 spot, és 1k dmg, nem nagy szám kör, meg is haltam, de így is kerestem 22k-t.

(#11574) nyunyu Így van. :K

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#11579) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#11573) üzenetére


Patrick76496
őstag

A harmadik szám a szerver top átlag, ergo a legjobb sebzésátlagok átlaga. :)

GrooveHero: Ha jól látom (mobilról) ИС-3 T-10 toronnyal, valami régebbi verzió lehet. :K

Jagada: Szvsz T-34-85, lőttem már ki vele 1000+ HP-s Centurion-t is. :D Persze csak azért, mert ritka nagy marha volt. Azért ez a gép, mert pontos, fürge, sok sebzést oszt ki egy perc alatt és orosz. :)) Egyébként a Churchill is nagyon jó tank, csak erre a feladatra nem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11580) b@zsi


b@zsi
csendes tag

Üdv!
CW-ről tudna nekem írni valaki pár sor összefoglalót,hogy hogyan is zajlanak a meccsek, iratlan szabályok, használt tank típusok/fajták és tierek stb.
1 év kihagyás után kezdek visszarázódni és most kacérkodok a gondolattal,hogy keressek magamnak egy klánt akik cw-znek.

(#11581) GrooveHero válasza Patrick76496 (#11579) üzenetére


GrooveHero
addikt

talált, süllyedt.

A régi szép idők, amikor még ilyen eredménykijelző volt: :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11582) erikke17 válasza GrooveHero (#11581) üzenetére


erikke17
őstag

Óh, hát ez sem ma volt az biztos.. :D Több mint egy éve, hogy ilyen összegzés volt csata végén :D

Más: Egyenlőre vegyesek érzéseim a kinai 5-ös szintű Type T-34-el, pedig minden ki van rá fejlesztve.. És merre lenne esetleg érdemesebb továbbhaladni? Light ág vagy a Medium? :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#11583) dfsz34 válasza Pete55555 (#11578) üzenetére


dfsz34
őstag

szerintem meg kell várni, amígy a su12244 újra akciós lesz, ha lesz

azzal gyakran megyek 1,5 - 2k damage köröket, amik durván 50-60k bruttó és 35-50k nettó kreditet adnak, prémiummal, anélkül olyan 25-32k nettó, ami még mindig nagyon baráti

persze full-full-ra fejlesztve (minden cucc rajta és 2-3 skilles legények) lehet vele halált osztani rendesen, még gold is ritkán kell, annyira mozgékony, hogy általában el tudok oda menni, ahonnan oldalba kapom az ellent

jó szórakozás vele játszani, ez sem egy utolsó szempont, persze meg kell tanulni a td-t kezelni és kuplung égető meg off road kell, különben gyakran körbekerülnek a gyors tankok

(#11584) jagada válasza Patrick76496 (#11579) üzenetére


jagada
őstag

Sajnos csak ezek a tankok jöhetnek szóba, más nincs kifejlesztve és manyim sincs sok.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#11585) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

a drága kör ...

most nézem, mitől van ez elmosódva :F

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11586) #95904256


#95904256
törölt tag

Ilyen könnyen még egy Tankászom se jött össze. Ráadásul hang nélkül, laptopról, mobil nettel... :D És miért kaptam 330 pontot spotolásra? :F Közelembe sem járt az ellen, sima győzelem volt...

M7 Priest / Ace Tanker / XP: 535

[ Szerkesztve ]

(#11587) gy-daniel válasza jagada (#11584) üzenetére


gy-daniel
tag

Ha a garázshelyre hajtasz, akkor felesleges emiatt venned tankot. Mindhárom tankból ki kell lőni egyet, csak akkor kapod meg a plusz helyet.

(#11588) Pete55555 válasza dfsz34 (#11583) üzenetére


Pete55555
addikt

Nekem nincs meg a 122/44, de ezeket hallottam - többek között itt is - róla, tényleg egész jól keres, ilyen szempontból jobb, mint az M10, de ha német med legénységet kell fejleszteni - ahogy a kérdésben volt - akkor a SU tárgytalan :)
Mindenesetre féláron azt is megvenném instant :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#11589) Fel válasza Quan-Chi (#11585) üzenetére


Fel
addikt

Ez van, ha sok HEAT-t lövöldöz az ember...
Mennyi volt a 16-ból HEAT? 12-13?

Nekem azért ennyire nem szokott mínuszba menni..

Próbálok csak arra lőni HEAT-t, amire tényleg szükséges.

Amúgy jpeg sajátosság. Állíthatsz akármennyire jó minőségű tömörítést is, akkor is mosott lesz a szöveg.
Ha jól olvasható karaktereket akarsz képen látni, akkor .png-t kell használni. Ezzel a formátummal viszont nagyobb méretű fájlt kapsz, amit pl. ide nem igazán lehet feltölteni/beszúrni..

[ Szerkesztve ]

(#11590) nihill


nihill
őstag

szobanövények tragikomédia, újabb felvonás:

(#11591) vhw válasza nihill (#11590) üzenetére


vhw
addikt

Ohh... fogadni mernék, hogy te sokkal jobb voltál anno 1-2száz csatával ;)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11592) nihill válasza vhw (#11591) üzenetére


nihill
őstag

oké oké nade azért ennyire?

(#11593) vhw válasza nihill (#11592) üzenetére


vhw
addikt

Jaja, ennyire, nézd meg pár akkoriban használt Tier1-2 tankod átlagsebzését.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11594) sestertius


sestertius
őstag

Üdv! Tapasztalat alapján KV-1-ről mire érdemes váltani, KV-1S, T-150 vagy KV-2? Köszönet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#11595) AlexWolf válasza sestertius (#11594) üzenetére


AlexWolf
senior tag

is-is

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11596) csapee válasza AlexWolf (#11595) üzenetére


csapee
senior tag

Kiveve a kv-2. Szerintem a T-150 a legjobb a harom kozul, de a kv1-s utan jon az is vonal ami nem rossz. A T-150 utan a Kv-3 nekem nem jott be.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#11597) sestertius válasza csapee (#11596) üzenetére


sestertius
őstag

Nagyon gyakori as KV-1S, de a T-150-et alig látom... én ezt akartam választani, csak nem értem, miért nem látom.. :U

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#11598) Steelheart2 válasza sestertius (#11597) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Azért mert az IS vonal népszerübb.Én huzom mind a 2 öt.Érdekes modon a t6 ban a 150 es jobban bejött,mint a sport KV.A kv-3 egy jo tank.Erös páncélzattal.Az Is és az is-3 gyors tankok.Az Is-3 pedig gyilkos tank páncélzat kialakitásának köszönhetöen.A kv-4 sem rossz,de sokkal lassabb.Szerintem nézz roluk videokat.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11599) sestertius válasza Steelheart2 (#11598) üzenetére


sestertius
őstag

Úgy lesz! Köszi! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#11600) jagada válasza gy-daniel (#11587) üzenetére


jagada
őstag

A francba, akkor ezt buktam.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.