Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11901) atis123 válasza jagada (#11899) üzenetére


atis123
tag

Ahhoz képest már nem lesz sok akkor.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11902) g85j válasza Jolet (#11900) üzenetére


g85j
tag

Még ilyet nem tapasztaltam hál' istennek!

Esetleg ha kilőtt tank mögött állok, s úgy sniper mód....na úgy nem mutatja, de gondolom senkinek.

(#11903) Steelheart2 válasza g85j (#11902) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ugy nekem sem.Söt néha még ugy sem ha az ellenfél áll kilött tank mögött.Olyankor csak az áttütésjelzö szine változik meg.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#11904) csapee válasza jagada (#11899) üzenetére


csapee
senior tag

(#11905) jagada válasza csapee (#11904) üzenetére


jagada
őstag

Jó lesz az.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#11906) #95904256 válasza Jolet (#11900) üzenetére


#95904256
törölt tag

Valaki már említette korábban, hogy nála is volt ilyen. Valószínűleg valamelyik mod miatt.

(#11907) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Win xp volt 2 giga rammal engem is random módon kidobált a játék!Configcsere lásd a leírásban win7 fel azóta nincs ilyen gondom!
Tehát 4 giga ram kell neki de jobb a 8.

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#11908) echterion válasza g85j (#11886) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam nincs ilyen gond, pedig két csata között alt+tab is be szokott figyelni, háttérben futó pár dolog miatt, amikre ilyenkor ránézek.
Volt, hogy tömörítés ment a háttérben és akkor sem volt gond. Patch után sem.

**********

(#11909) szbalogh


szbalogh
őstag

Akit érdekel goldszerzés pontgyűjtéssel annak kis infó.
JustfreeVPN-el működik a Swagbucks. Sok pont gyűlik össze egy nap, 500 az 5 dolláros Game card 2000 pont a 20 dolláros. Ma regisztráltam és 300 pontot sikerült összeszednem. A Macro Recorder programot ráállítva gyorsan gyűlnek a pontok videók nézegetésével.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#11910) g85j válasza echterion (#11908) üzenetére


g85j
tag

Irigyellek :)
Am köszi mindenkinek, megnézem a hétvégén a telepítés után, de akkor tutira kell majd a 2*4Gb.

Sőt, jut eszembe, volt közben 1 kis vírusirtásom is, ahol pusztítottam le dolgokat.
Lehet az is bekavart.

Kezdem megszokni az első néhány szaggatós kört, óvatosabban mozgok.
A múltkor kibújok T29-el csata elején a házak mögül, hogy oldalba vágom az ellen IS-t, hopp, hang - kép megállt, kb 10 mp szünet.......mire magához tért a gép, leláncolva vagy 100 méterrel arrébb találtam magam kb. 200 hp-val. Mire káromkodtam volna 1 egészségeset, már mehettem is a garázsba....

(#11911) echterion válasza szbalogh (#11909) üzenetére


echterion
nagyúr

És ez mennyire megbízható oldal? Tényleg fizetnek vagy csak átverés? Illetve eu szerverre is jó lesz? Mert volt már itt olyan, ami csak amcsi szeróra volt jó.

[ Szerkesztve ]

**********

(#11912) nihill


nihill
őstag

ELC AMX-re a felszerelések között ki van pipálva az álcaháló, de én nem vettem meg és nem is mutatja játék közben. Ez most hogy van?

(#11913) dfsz34


dfsz34
őstag

mondom most féláron megveszem a panther m10--t, főleg német med legényeket húzni
első meccsemen 2648 damage és persze vereség, de még így is 68e nettó kredit
hmm, lehet, hogy egész jó farmoló kis tank lesz ez

nem túl jó az ágyúja, de 3,79 sec alatt tölt, bia-val kicsit később még gyorsabb lesz, ami azért okés és ugye max tier8-t lát csatában, és pontos eléggé

lőszer olcsó és nem kell sajnálni, elég sokat viszek

[ Szerkesztve ]

(#11914) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Csaó. A replayt mivel lehet megnézni?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11915) Quan-Chi válasza jagada (#11883) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én nagyon szerettem a Vk36.01-et pedig abban az időben még az első 1000 játékommal küzdöttem, nem is ment valami jól. a legénységem is és jómagam is bőven a kezdő kategóriában voltunk és nem utolsó sorban akkor még a konisch 70-et sebzett ( így a 88mm-est használtam)! és nem használtam töltésgyorsítót meg ilyesmit ! 250 játékom van vele ami alatt kifejlesztettem mindent és van 31000xp feleslegem rajta ( mert akkor még ebből ki lehetett fejleszteni a Hummelt , de a Tiger kifejlesztése után nem volt pénz megvenni ) és 2106 XP a rekordom mindez prémium nélkül ! szóval annyira azért nem vészes a helyzet ( és így is 57% a WR-em ) szerettem nagyon de a Tiger miatt eladtam ami messze alulmúlta a várt színvonalat. :B

3D3M höhöh :))

a nation -nél nincs nagy szórás :D

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11916) dfsz34 válasza dfsz34 (#11913) üzenetére


dfsz34
őstag

bocs, lejárt szerk idő

na második csata panther m10, csak 1491 dmg, de győzelem és nettó 43e kredit

ha ez a tank ilyen ütemben termeli a kreditet, akkor nem lesz rossz, ráadásul még a legényeket is húzom vele

(#11917) sebijani1982 válasza nihill (#11912) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Sárga vagy zöld a pipa?
Mert, ha egy másik tankra megvetted de onnan levetted akkor a depóban elérhető! Mivel elérhető és az álcaháló bármelyik tankra felszerelhető akkor mutatni fogja a kis listában középen a tank felett, így nem kell feleslegesen venned egy másikat, felszerelheted ezt is.
Illetve, ha fel lenne szerelve akkor lenne egy olyan gomb a baloldalán, hogy eltávolítás.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#11918) Bingisz válasza atis123 (#11901) üzenetére


Bingisz
addikt

300-500 csata kellett ahhoz, hogy kihúzd a vk3601-et fullosra?
Valamire nagyon nem jól emlékszel. Most, hogy már csak a tigrist lehet belőle kihúzni, egy 150 csatából lazán kihúzható.
Amióta felbuffolták, azóta az egyik legjobb tier 6 tank. Csak attól félek, hogy elbaxák, amikor fel fogják rakni heavy tanknak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11919) Quan-Chi válasza Quan-Chi (#11915) üzenetére


Quan-Chi
őstag

2106 XP prémiumos! most néztem meg a mentésekből ( gondolom valami 1 napos bónusz lehetett ) :B

Bingisz 40 tonnával akár Heavy is lehetne, ami igazából semmit nem von le az értékéből, max annyit hogy 1-2 jófajta medál megszerzése nem lesz elérhető (pl az első Lehvaslaiho medálomat ezzel szereztem egy Löwe és egy Tiger II kárára)

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11920) atis123 válasza Bingisz (#11918) üzenetére


atis123
tag

Elszámoltam. Írtam, is hogy valószínűleg nem kellett annyi. Az összes mediumos tankcsatámból számoltam vissza, meg hozzászámoltam a Tigris kifejlesztéséhez és kifarmolásához szükséges csatamennyiséget. 200 körül lehetett az.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11921) jagada válasza atis123 (#11901) üzenetére


jagada
őstag

Most nézem, hogy ez a gagyi oldal hogy megvezetett. Itt az áll a Konisch-ra, hogy T8 és 1500 TP meg 9150 ezüst, a valóságban meg csak T7 9200 TP meg 18300 mani. Ennyit a Konisch-ról... :W :W :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#11922) Quan-Chi válasza jagada (#11921) üzenetére


Quan-Chi
őstag

mert a 8.6-al lett T7-es , sokan sírtak, hogy a KV1S-en is miért van T8-as ágyú, semmit nem változtattak rajta ( tán még pontosabb lett ) csak átírták T7-re ahogy a Konisch -t is !

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11923) Remus389 válasza jano_77 (#11873) üzenetére


Remus389
veterán

ha valaki a csapatara fogja, az annyira szánalmas

persze aki beírja hogy "our team is retard ", az eléggé sérti a többieket, persze aki írja az is tehet

szóval én nem írok soha ilyet, veszíteni tudni kell, legközelebb nyertes vagy, ezzel csak megsertesz embereket feleslegesen

erre egyszer láttam egy frappáns választ a nyeresektol: "u wanted to say we are pro "

tehát pozitívan is meglehet ugyanazt fogalmazni

ja igen osszekevertem a tank aszt a top gunnal, most biztos egy retardaltnak tartasz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11924) Angel1981 válasza zozimoto (#11914) üzenetére


Angel1981
veterán

Magával a játékkal. :)
Vagy hogy érted?

Felmész a wot replay oldalára, kiválasztod ami tetszik, download, lejön egy kis fájl, és azt ha megnyitod, elindul a játék, és lejátssza. (Ergo csak olyan gépen tudod megnézni, amire magára a játék is fel van telepítve.)

(#11925) zozimoto válasza Angel1981 (#11924) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Azt amit a játék elment a replay file-be

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11926) jagada válasza Quan-Chi (#11922) üzenetére


jagada
őstag

Nekem a problémám a löveghez szükséges 9200 TP-vel van, főleg, hogy egy zsákutca, mert aztán majd meg kell vennem a tornyot még 4415 TP-ért, aztán jöhet 4600 és 9500 TP ért a fullos löveg és akkor még hol van a lánctalp meg a moci, ez így egy rakás xar...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#11927) Quan-Chi válasza jagada (#11926) üzenetére


Quan-Chi
őstag

hááát, nézd meg a konisch és a KwK42 statját, a konisch jobb, a KwK36 (bár én azt használtam) de elég sovány ! a fejlesztett torony ad vagy +40HP-t de fele a forgási sebessége ! ergó a stock torony + konisch gun a befutó páros ! a többi fejlesztés csak kényszerűség a Tiger-hez illetve az Elite státuszhoz :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11928) Bingisz válasza jagada (#11926) üzenetére


Bingisz
addikt

De a VK3061-re a Konisch a fullos löveg. Amióta buffolták, szerintem vétek nem azzal használni. Azzal a löveggel csak úgy ömleni fog az xp, amellett hogy élvezni fogod vele a játékot.
Szerintem ez legyen a sorrended: Konisch löveg, nagy motor vagy lánc, torony és utána a másik 7.5-ös, és 8.8-as, de végig a konisch ágyú maradjon fent. Viszont mindenképp húzd ki a 8.8-ast is, mert annyival kevesebbet kell majd szenvedned a tigrissel a nagyágyúig.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11929) szbalogh válasza echterion (#11911) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért írtam, mert úgy tűnik, hogy ez OK. Ez is csak amcsi, azért kell a VPN. Holnap meg lesz az 500 pont, azonnal kérek egy 5 dolláros kártyát tesztelésként.
WG-t pedig megkérdeztem, hogy lehet-e az 1500 goldhoz két 5 dolláros kártyát használni, mert az 9,9x dollár lenne. Természetesen még nem válaszoltak.

Nick: HE_Storm

(#11930) jagada válasza Bingisz (#11928) üzenetére


jagada
őstag

Csak szenvedek, 4. csata és nem tudom még letriplázni se, 90-100 HP között sebzek, a szaros T7-es tankoknak ez meg se kottyan, hiába lövök beléjük 3-4-et, a 3. vagy 4. tank ezt elunja és egy lövéssel elintéz..
Legalább a rádióm az fullos, de minek..

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#11931) Quan-Chi válasza jagada (#11930) üzenetére


Quan-Chi
őstag

minden kezdet nehéz :) majd mikor megveszed a stock Tiger -t akkor kapsz sokkot ;] (azóta már úgy járok el, hogy ha új tankot veszek begyűjtök 2-30K free xp-t és rögtön kifejlesztek mindent/majdnem mindent)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11932) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Aki becseréli az sp-t goldért (már ha lesz ilyen), az gondolkodott már hogy megveszi az E-25 német prém td-t?

(#11933) vbbb


vbbb
őstag

Nem jutok dűlőre ezzel az ISU-152-vel. Az alap stock ágyú nem üt át semmit AP-vel, HE-vel meg nem sokat sebez. Arannyal meg nem fogok 6000-ért puffogtatni vele.
Most a 122mm D-25S van fent és az előbbi körömben 11 lövés 9 találat 5 páncélátütés amiből 552 sérülést osztottam ki. Mérgembe kettő aranyat is betáraztam amik szépen pattantak is egy E-75 és egy IS-7 oldaláról merőlegesen...szóval: what a fuck is this shit???

(#11934) zsolthee


zsolthee
senior tag

Tier3-ban brutális dmg osztás! :Y
A legénységem 75%-on volt. Egy hálót meg egy periszkópot használtam. :D

(#11935) sutyi^ válasza dfsz34 (#11916) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ámátőrök, pénzt így kell nyomtatni. :DDD

Pénznyomda #1

Pénznyomda #2

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#11936) DVlad


DVlad
őstag

Szerintem nagyon el lett rontva a balanszozása a programnak. Ma az első 5 csatám így alakult: 1/15, 2/15, 15/2, 2/15, 1/15. Szerintem ez így nagyon gagyi.
Ti nem tapasztaljátok, hogy sokkal több a ledarálásos csata? (Az eddig is használt 4 tankommal megyek t 6-9-ben, semmit nem változtattam semmin.)

(#11937) vhw válasza DVlad (#11936) üzenetére


vhw
addikt

Ilyen a játékosállomány.
Elég ha egy oldalon van 2-3 valóban ügyes játékos, akik tudják miről szól a történet. Ha a másik oldal nem kap ilyenekből párat, vagy kapnak ugyan, de csak kis tankokban ülnek, akkor máris jönnek a 15 - 1/2/3-as eredmények.
Csak tegyétek fel az XVM-et egy pár csata erejéig, hogy lássátok milyen az átlag játékos manapság.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11938) Fel válasza vhw (#11937) üzenetére


Fel
addikt

A meglepő az, hogy sokan tudják, hogy hol lőjenek egy-egy tankot, de arra már képtelenek, hogy figyeljenek arra, mi zajlik körülöttük... Nem értem.. Ha az elsőt meg tudják oldani, akkor a második pont abszolválására miért nem terjed ki a szürkeállomány :U

(#11939) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Mi baja lehet a játéknak? Unokatesóm ma szeretett volna játszani, de amikor elindítja a klienst és töltődik be a játék, miután a csík majdnem végigért kilép az egész. Újratelepítette már a játékot, átnézett mindent (vírus, tűzfal etc.) de még mindig fent áll ez a jelenség nála.

(#11940) skopy válasza sutyi^ (#11935) üzenetére


skopy
tag

Gratulálok, nem rossz :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#11941) #73173120 válasza Jolet (#11900) üzenetére


#73173120
törölt tag

De, szokta. J1mbo crosshair van fent. Sőt, mostanában még azt vettem észre (és szakasztársak is panaszkodtak), hogy ha az egérrel scrollozva "zoomolok" sniper módba külső nézetből, akkor a váltásnál fent marad az ágyú csöve. Tehát nem abban a pozícióban, mint amiben elkezdtem a scrollozást. És ezt tanktól függetlenül, ugyan úgy csinálja mindegyik tanknál. Viszont nem mindig. Nem értem mi ez, eddig nem mászott el a célkereszt.

(#11942) echterion


echterion
nagyúr

Most látom, hogy a tank of the month az amx 13 75. Épp ez a következő a francia ágamban. :))

**********

(#11943) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem lehet valahogy vissza csinálni a 8.5 ös hangokat?

(#11944) atis123 válasza Quan-Chi (#11931) üzenetére


atis123
tag

Nah, attól én is sokkot kaptam.

Viszont:
(#11928) Bingisz: A tigris stock ágyúja jobb kezdetben, mert az 88/L56-nak kevés az átütése már oda. A másikkal csak csipegetni lehet, de az legalább sebzi a VIII-asokat is, az 56-ossal jóval nehezebb.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11945) atis123 válasza jagada (#11930) üzenetére


atis123
tag

Kitartás! :) Ez sajnos az MM-en is múlik. Most megnéztem egy visszajátszást az 88-as löveget, és visszaraktam.
Tegnap nekem is valami szar triplázás jött össze, ma meg az első csatám vele.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11946) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez a Hotchkiss H35 egy kupac szerencsétlenség. Látszik, hogy szeretik is az emberek, 606 XP elég a tankászhoz. :))

Hotchkiss H35 / Ace Tanker / XP: 606

(#11947) bartucc válasza #95904256 (#11946) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem ma a T28-al volt ilyen tapasztalatom. 76mm-es löveggel szenvedés, 57mm-essel pontos, és 1000 feletti dmg se nagy nehézség.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#11948) szlovibuki válasza szlovibuki (#11939) üzenetére


szlovibuki
tag

Ebben tudna segíteni valaki?

(#11949) Fel válasza szlovibuki (#11948) üzenetére


Fel
addikt

Az Updates mappa tartalmát töröljétek (a WoT telepítési könyvtáron belül), hátha.. Ha nem jön be akkor passz.. Így látatlanban nehéz megmondani mi lehet a gond.

Ha jól tudom a launcher készít logfile-t, érdemes lenne belenézni.

-------------------------------------------------------------------------

Más...

Sunyik ezek az amcsi tankok, nagyon.. A múltkor látott képen egy T32 osont be a tier 7 tankok közé csatázni. A legutóbbi csatámnál hozzánk egy T57 HT férkőzött be a tier 9-esek közé (és amúgy is több tier 9 tankunk volt..).

Viccet félretéve.. Meg kell hagyni, hogy a platoonok kezelése terén még mindig nincs a helyzet magaslatán az MM. Nagyon, de nagyon nincs...

[ Szerkesztve ]

(#11950) szlovibuki válasza Fel (#11949) üzenetére


szlovibuki
tag

Köszi szépen a segítséget, továbbítom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.