Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11251) atis123 válasza Enzolord (#11242) üzenetére


atis123
tag

Hát a javítókészlet elsütését mindig meg kell nézni. Már Tier 7-ben is.
Motort csak ha nagyon muszáj. Ammoracket, ágyút akkor ha van még esély aprítani. Lánctalpat, ha nyílt részen talpalnak le. Ha pedig keveset sebeztem plusz esetleg így is úgyis bukjuk a csatát, akkor semmit. A profitot mindig szem előtt tartom. Nem vagyok a "védjük a bázist és ha kell halljunk meg értelmetlenül" akció híve sem, inkább elbújok. Első a győzelem és a profit, ha nincs győzelem a profitot még meg kell menteni.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11252) Enzolord válasza atis123 (#11251) üzenetére


Enzolord
addikt

Én ammoracket mindig.. Lánctalpat, ha forró a talaj...
Többit nem nagyon, inkább fedezékbe vonulok, míg relatíve meggyógyul.:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11253) Ebit válasza erikke17 (#11250) üzenetére


Ebit
addikt

A lényeg, a fejlesztéssel, nem szabad kapkodni.

(#11254) Angel1981 válasza Enzolord (#11249) üzenetére


Angel1981
veterán

Inkább az durva, hogy vagy fél tucat olyan tankja van, amivel 1000+ csatát ment, és nem hozta össze a Master jelvényt.... :P :D

(#11255) jano_77 válasza Remus389 (#11246) üzenetére


jano_77
nagyúr

majdnem napi 100 csata...legalábbis az utolsó 7 nap alapján :Y

(#11249) Enzolord: asszony engem is mindig azzal nyaggat, hogy sokat játszom és fontosabb a játék, mint Ő! :U (7287 csata)

Tudja vki, hogy mi a pék haragja van megint a PlanetWot-al? Akkora marhaságokat ír ki, hogy égbekiáltó! Haveromnak tegnapi napra átlag tier-re 23.94, nekem meg 2,86! Tudom az enyém még akár hihető is lehetne, ha nem Hellcattel(18), IS-3(3), T25/2(2) és IS(1) játszottam volna!?! Illetve nem írja a napi bontásnál a tankok WR sem!? :( :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11256) Enzolord válasza Remus389 (#11246) üzenetére


Enzolord
addikt

SIMURQ
Viszont itt egy növény az orosz szerverről..:) 102000 csata..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11257) atis123 válasza Enzolord (#11256) üzenetére


atis123
tag

Nah igen. :) Csak a light tankokkal van 50 % fölött, mert ott nem rajta múlt... A többivel a közelében sem. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11258) jano_77 válasza atis123 (#11251) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na pont az ilyen hozzá állású játékosokkal van tele a játék és vannak ilyen szar csaták - nem néztem meg a statodat, ha jó játékos lennél, tuti nem írtál volna le ilyet! Mert a 15 játékosból akik alkotják a "csapatot", mostanában szerintem átlagban olyan 10 hasonló felfogásban játszik, mint Te: vagyis nem lövök, mert drága a lőszer, nem megyek előre, nehogy szét lőjék a tankot, mert drága a javítás és hasonlók! :W :o szerk. hány csatánál jársz?

(#11252) Enzolord: én az ágyút is meg szoktam javítani, mert azért nem a csillagokat szeretném lelőni (bár néha jó löveggel is sikerül), persze ha még meg van a javítóm. :DDD Én ezen nem szoktam spórolni....van elég a depóban (akciók során veszem)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11259) BaLee válasza Enzolord (#11256) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha jól számolom minden 530. meccsére jut egy top gun...
És ennyi meccsből van 6. tank ász kitüntetése?

Azt gondolná az ember aki ennyire fanatik az azért az, mert jól megy neki a játék, ezek alapján a statok alapján nagyon nem...

Fél tank kilövése meccsenként.

(#11260) AlexWolf válasza atis123 (#11251) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azt ugye tudod hogy sebzés=pénz.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11261) Enzolord válasza jano_77 (#11258) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, igen, az kimaradt, az ágyút is..:)

#11259) BaLee
Több csatája van 1 tankjával, mint nekem az összessel..
Viszont, gondolom azért a lightok, mert csak elindul, kilövik, spotol, ha spotol, és már jöhet is a következő...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11262) vhw válasza AlexWolf (#11260) üzenetére


vhw
addikt

Életben maradás = nincs javítási kötlség = masszív profit :)) (ha még a lőszerköltséget is megspóroljuk az a bónusz!)
Ez is egy szempont... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11263) atis123 válasza jano_77 (#11258) üzenetére


atis123
tag

Hát ne hidd! csak Azt mondtam, hogy 5 Tier 8 -as közé nem megyek be egy magam a papírpáncélossal (Tigris). pl. Elmondanám, hogy tegnap mountin passnál jobb oldalt 4 tankot tartottam fel és haltam el. És úgy nyertük meg a csatát. Azt mondtam, hogy értelmetlen hero halálra nem vagyok hajlandó, nem javítok, ammoracket, ha jó esetben is egy lövésem lenne egy megnyert csatában 12-3-nál meg ilyesmi. Ez nem ugyanaz, mint a focipályán küzdök az utolsó sípszóig, mert az becsület kérdése. Ez nem. Nem a hazáért halok. Ja és csak tudd, lettem már rosszul az öltözőben, mert a belem is kihajtottam, úgyhogy jobb, ha nem átlagolsz...

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11264) Ebit válasza Angel1981 (#11254) üzenetére


Ebit
addikt

nagyon határozott véleményed van, te a hányadik , vagy a wot eredménylistában?

(#11265) AlexWolf válasza vhw (#11262) üzenetére


AlexWolf
senior tag

attól függ mit nevezünk masszív profitnak.
nálam Lőwével ha nem lövök, de kilőnek és vesztünk, akkor kb 6-9000 Profitot termel.

Ha lövök 1-2-t, és sebzek is, akkor ez felkúszik olyan 20k-ra.

Ha sokat lövök, de vesztünk , akkor olyan 60-80k a nyereség.

Ha sokat lövök és nyerünk, akkor meg a csillagos ég.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11266) atis123 válasza AlexWolf (#11260) üzenetére


atis123
tag

Tudom, mindig figyelembe veszem mennyit tudok még sebezni. De pl 2 T34-essel meg egy Is3- ellen sok esélyem van egy nyomorult Tigrissel pl., amikor ők sebeznek 300-400-akat én meg max 300 ha eltalálom őket egyáltalán a néhány weakspotnál. Tigris nem nagyon való végjáték hírózásra. Illetve, ahhoz nagyon Pronak kell lenni.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11267) Enzolord válasza AlexWolf (#11265) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha jól tudom, a győzelem/vereség nem igazán befolyásolja a kredithozamot...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11268) AlexWolf válasza atis123 (#11266) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A Tigris egy méltánytalanul alulértékelt tank egy egészen jó kis ágyúval.
Sajnos most nincs több helyem a garázsban, de amint lesz megint 5-10 szabad helyem a Tigris és a Panther lesz az a két tank amit visszaveszek.

Amúgy érdemes riszálni/forgatni a tankokat. Az általad említett 2 tanknak meg nem kicsi a weak spotja. T34-nél lődd a testét, kb egy marék kavics átüti, IS-3-nál meg a torony tetejét, amit szintén minden átüt.

(#11267) Enzolord
Ha jól tudom, a győzelem/vereség nem igazán befolyásolja a kredithozamot...
Ha azt a 1,5-szeres szorzót nem számolod, amit nyereségért kapsz a kreditben és az XP-ben is, akkor tényleg nem befolyásolja :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11269) olcsii válasza atis123 (#11266) üzenetére


olcsii
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=zbSDXJPwC_Y&feature=youtube_gdata_player

Tiger mint herooo:) lehet ezzel! By:nikoli3 az az én:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#11270) vhw válasza AlexWolf (#11268) üzenetére


vhw
addikt

Creditre nincs 1,5-es szorzó.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11271) psycroptic válasza AlexWolf (#11268) üzenetére


psycroptic
őstag

A 1,5 szorzó nem csak az expére vonatkozik? :F

PSNID: Tomy83PS

(#11272) Enzolord válasza AlexWolf (#11268) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak xp szorzó a másfél szeres, a kredit szorzó nem..
A prémium fióknál van 1.5 szorzó xpre és kreditre...
Én így tudom..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11273) jano_77 válasza atis123 (#11263) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem ugyan arról van szó itt is mint a fociban! Az is és ez is egy játék, "sport"! Akkor van értelme, ha mindent bele adsz. Így én ebben a játékban is azt vallom, hogy az utolsó pillanatig küzdök és megteszem, amit tudok. Tegnap egyik csatában a csata elején lelőtték a HP-mat 2-re....ezek után nem bújtam el, mint ezek szerint Te tetted volna, hanem kilőttem még pár tankot és küzdöttem, sebeztem az ellent, hogy a csapattársaknak ennyivel is kevesebb legyen a dolguk!

(#11267) Enzolord: csak a felét kapod meg bukta esetén! akkor rosszul tudtam :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11274) Enzolord válasza jano_77 (#11273) üzenetére


Enzolord
addikt

Az csak tankszázadnál van.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11275) atis123 válasza AlexWolf (#11268) üzenetére


atis123
tag

Hát én már kezdek ráérezni, de inkább TD-szerű sniperkedés megy vele nekem. Egyszerűen nem közel harc tank szerintem. Is-3-at elején lövöm, ha szögelve van, ha nem, akkor az oldalát. T29,T32,T34 torony és test csatlakozásánál, vagy kupolát. De resetnél már nem sok idő van ilyesmire. Végjátékban mikor már tuti nem vagy full hp-n, nagyon kevés esélyed van ilyen ellenfelek esetén.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11276) Jolet


Jolet
őstag

na csak meglett ez is, pedig alig tudtam leszorzózni...

itt a replay: [link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11277) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Jogos. Valamiért úgy emlékeztem, hogy a nyertes csatáért 1,5-szeres lóvé szorzó járt. Nem lehet, hogy ezen változtattak és régen tényleg így volt?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11278) jano_77 válasza atis123 (#11275) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe még ezt a videót is ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11279) atis123 válasza jano_77 (#11273) üzenetére


atis123
tag

Aham, de még ott is volt esély megnyerni a csatát... Én 5 az egyekről beszélek magasabb Tierű tankok ellen. vagy 3 v 1-ekről. Van replayem, olyanról amikor 3-tankkal szemben maradtam, mert nem jött segíteni senki. De akkor is megtettem, amit tudtam. Próbáltam kilőni a low hp-st, hogy kevesebben lövöldözzenek. Én is utálom, amikor nem segít a másiknak mert elpucol, de amikor kilőttem a magam oldalán a tankot,van 300 hp-m és 3-an foglalják a bázist, egy lövésért nem megyek oda kilövetni magam....

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11280) atis123 válasza jano_77 (#11278) üzenetére


atis123
tag

Délután előkeresem a Mountin Passos videót és feltöltöm majd.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11281) atis123 válasza jano_77 (#11278) üzenetére


atis123
tag

Nem mondom, hogy nincs mit tanulni. Mert szeretem azt a tankot, csak egyelőre az átlag feletti teljesítményél nem tudok kihozni belőle, ami az ilyen helyzetekhez pont kell.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11282) AlexWolf válasza jano_77 (#11273) üzenetére


AlexWolf
senior tag

amúgy sok arc a te általad írt helyzetben így gondolkozik (tudom mert amikor még klánoztam ez volt az általános nézet): "Mivel pénz és xp a sebzés után jár a legjobban, így egy 2 hp-s tankra nem fogok elpocsékolni egy x (mondjuk 1000 kredites lőszert), mivel úgy is csak 2 sebzést tudok bevinni vele, ami nem hozza be az árát."

Ez mondjuk szerintem hülyeség, és ki kell lőni a sebzett vadat is, mivel ugyanakkorát rúg mint a full hp-s :D

De lehet veled nem ez volt a helyzet, csak egyszerűen nem téged lőttek.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#11283) Enzolord válasza AlexWolf (#11282) üzenetére


Enzolord
addikt

Vannak akik meg pont a sebzett vadra mennek, és kihegyezik előled...
Azokat sem szeretem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11284) Tiszteletes válasza olcsii (#11269) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Jóvan' Ne vagizzá!

Az első 5 kölledközül egy se lőtt vissza. :) Amit a ferdi meg a JP csinált a bázisotoknál azt meg klinikai esetnek tartom. Azért full HP-val elég szépen le lehet hozni a végjátékot még ha csak Tiger-ben ül is az ember fia. :)

Egyébként ezért rühellem az ilyen táras undormányokat. És ahogy Sota mondta tegnap este. Agybeteg ruszkik ott cseszték el a játékot, hogy med-tank ne lőjön már át Hevy-t szemből mert az nevetséges...

Sajnálom egyébként, hogy nem a békeidőkben kezdtem a játékot, hanem már a "nerfelése" után... Igenis a médium szerintem is kerülje meg, forogja le a TD-ket és a hevyket ne lövöldözze át szemből!

De azért szép volt ügyes vagy! Buksi-pacsi! Olyan voltál amúgy, mint Model tábornok. Mindig ott segítettél, ahol kellett a kritikus helyzetben. :)

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#11285) jano_77 válasza Enzolord (#11283) üzenetére


jano_77
nagyúr

kill vadászok....rühellem őket! :W azt lesik, mikor lesz annyi HP-ja az adott tanknak, mikor már ki tudja lőni és addig csak nézi, hogy szenvedsz vele, majd kilövi és tovább áll! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11286) atis123 válasza jano_77 (#11285) üzenetére


atis123
tag

Na én ilyet még egyszer sem tettem, pedig hány lehetőség lett volna rá 400-hps ellen, Csak 2-3 másodpercet kellett volna várnom a lövéssel.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11287) bullseye válasza jano_77 (#11285) üzenetére


bullseye
addikt

Én a kiemelt esetet szeretem, amikor bevág eléd, nehogy te vidd be az első ezer után az utolsó 100 sebzést is...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11288) Remus389


Remus389
veterán

volt erről az elit alakulatról szó tegnap és hogy ha egy embernek van semmit sem ér

kérdésem, hogy a nyíllal jelölt úriembert már nem tudom sehogyse átképezni, csak a legutolsó képességet lehet beáldozni ugye?

[link]

hisz 4 képessége van már, a második az elit alakulat

ja mégse, most már értem hogy van

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11289) bullseye válasza Remus389 (#11288) üzenetére


bullseye
addikt

Miért ne tudnád? A skill eldobása minden skillt levesz, és a maradék xp alapján oszthatod újra.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11290) jano_77 válasza Remus389 (#11288) üzenetére


jano_77
nagyúr

simán át tudod képezni...el kell dobni a mostani skilleket és újakat választhatsz. persze ez pénzbe kerül és akkor buksz, vagy aranyba és akkor nem buksz! Most 7végén ezt fél áron tudtad volna megtenni ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11291) Remus389 válasza jano_77 (#11290) üzenetére


Remus389
veterán

oké most már értem hogy van

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11292) szbalogh válasza marked one94 (#11182) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is iskolába járok.... de tanítani :DDD

Nick: HE_Storm

(#11293) Remus389 válasza szbalogh (#11292) üzenetére


Remus389
veterán

mit? Töri, Tesi? :DD

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#11294) Enzolord válasza Remus389 (#11293) üzenetére


Enzolord
addikt

Számtek..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11295) CsatiZsol válasza sith7 (#11176) üzenetére


CsatiZsol
tag

Értelmiségi WOT paraszt én csak így hívom az ilyeneket... szigorúan magamban... :)

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#11296) Angel1981 válasza Ebit (#11264) üzenetére


Angel1981
veterán

"te a hányadik , vagy a wot eredménylistában"

Törni magyar? :D

Elárulom, hátrébb vagyok, de speciel a kill / death ratiom (1.91), és damage caused / recieved (1.34) mutatóm jobb, és átlag 4,4-es tierrel van majdnem annyi átlag xp-m csatánként, mint neki (akinek 7.08).
Attól, mert csak ennek él, a hatékonyságát még miért nem lehetne kifogásolni?
Én személy szerint többre tartom azokat, akik kevesebbet játszanak, de törekednek a hatékonyságra, a minőséget a mennyiség fölé emelik.

Egyébként PEACE! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11297) szbalogh válasza jano_77 (#11285) üzenetére


szbalogh
őstag

Én lightokkal meg scoutokkal rendszeres fraglopó vagyok :DDD Imádom, direkt arra megyek :)

Nick: HE_Storm

(#11298) szbalogh válasza Remus389 (#11293) üzenetére


szbalogh
őstag

NMR spektroszkópiát és szerves laboratóriumi gyakorlatot egyetemen ;)

Nick: HE_Storm

(#11299) atis123 válasza szbalogh (#11297) üzenetére


atis123
tag

Te provokálsz itt, vagy mi a szösz? :D

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#11300) Enzolord válasza szbalogh (#11298) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor, ha jól sejtem DRszbalogh? :)
És ezt hogy hoztad össze a Wottal? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.