Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86251) lacibacsi válasza rlazol (#86248) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen. Így néz ki. De próbáltam a másik két variációt is (görgő, illetve mindkettő).

Ezek után majdnem minden úgy történik, mint nálad, kivéve, hogy a végén a G-re vagy a görgőre nem történik semmi. nem változik meg a nézet, nem lesz más a jelölő, mintha mi sem történt volna...

Aslainnál mindig clean installt választok. De mint mondtam, tegnap teljesen újra raktam a játékot és mégsem szűnt meg ez a hiba. Próbáltam azt is, hogy nem Aslainból rakom fel, hanem külön letöltöm és bemásolom, de a helyzet ugyanez.

9.5 ben simán működött, bár ott mindig magam másoltam be (nem is tudom, hogy benne volt-e a telepítőben?!?)

Az Aslain a WOT könyvtáron kívül pakol még valahová fájlokat? Nem igazán találtam, pedig a TotalCommander dolgozott rajta eleget.

Itt tartok most... Fogalmam sincs hol keressem a hibát...

Az AppData könyvtárban van egy preferences.xml fájl. Abban találtam az alábbi részt. Ennek így kell kinéznie? Nem állítottam át semmit, ez az alap, de hátha saját magának kevert be valamit a program...

<controlMode>
<arcadeMode>
<camera>
<horzInvert> false </horzInvert>
<vertInvert> false </vertInvert>
<keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
<sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
<scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
<startDist> 17.000000 </startDist>
<fovMultMinDist> 1.000000 </fovMultMinDist>
<fovMultMaxDist> 1.000000 </fovMultMaxDist>
<startAngle> 60.000000 </startAngle>
</camera>
</arcadeMode>
<strategicMode>
<camera>
<keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
<sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
<scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
<camDist> 42.000000 </camDist>
</camera>
</strategicMode>
<sniperMode>
<camera>
<horzInvert> false </horzInvert>
<vertInvert> false </vertInvert>
<keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
<sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
<scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
<zoom> 2.000000 </zoom>
</camera>
</sniperMode>
</controlMode>

Most olvasom Chris0321 hozzászólását. A Jimbo's célkereszt van fent. Először arra gondoltam, hogy ez kavarhat be, de más célkeresztek, sőt a default célkereszt esetében sem működik a dolog. Aslainból ezen kívül damage panel, hitlog, auto aim (az alap), 6 színes xvm van fent (meg egy pár olyan dolog, ami nem hiszem hogy bezavarhatna)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86252) Chris0321 válasza lacibacsi (#86251) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is a Jimbo célkeresztet használom és fenn van mindkét auto aim.

(#86253) Pete55555


Pete55555
addikt

Akit esetleg érdekel az E-50M annak itt lesz egy replay.

Nincs benne semmi extra epic/unikum játék, egy kellemes kör, megyek előre, és bedarálom ami elém jön. (4000 dmg)
És a végén még a T28 rammelős küldit is megcsinálom :)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#86254) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Micsoda hangár kép, atyaég :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#86255) jagada válasza HellGreg (#86234) üzenetére


jagada
őstag

Ki pattogott rólad annyit, talán a BP??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86256) Chris0321 válasza mcwolf79 (#86228) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is régóta használom mind a löveg, mind a motorhangot. Sokkal jobban tetszik mint ami a játékban van, szerencsére sokaknak tetszik ezért minden frissítés után aktualizálják.

(#86257) Plasticbomb válasza edari (#86225) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Bajom veled? Légy oly kedves, és vedd figyelembe a smile-kat, nem viccből használom őket. Ez is csak egy vicces beszólás akart lenni, de te egyből a szívedre vetted, ahelyett, hogy leszartad volna és röhögtél volna, vagy visszaoltottál volna.

UI.: Vissza kellett keresnem, hogy mikor szóltam hozzád. és tényleg. Kaptál tőlem már, de két alkalommal ONba ment, és mindkét alkalommal olyanért kaptad, ami alap szerintem jogos volt. De kb rég meg is feledkeztem róla. Nem vagyok harag meg düh tartó, hogy 10 percnél tovább is foglalkoztasson a dolog. A második alkalommal ráadásul nem csak te voltál a célpont, hanem alapból próbáltam információt is átadni, ami kicsit keményen sikeredett, ezért kaptam is maflást a modiktól. Első alkalommal meg olyan alap hibát követtél el te is, amit a fórumokban nap mint nap látni. Nem múködik, szar, de semmi megosztott infó alapján várod el, hogy valaki kútfejből tudja a megoldást. Az sem inkább ellened szólt, csak épp akkor jött ki, hogy minden alkalommal el és elkövetik ugyanazt a hibát. Én meg valamiért az első módolás alkalmak után már azokban keresgéltem a lehetséges hibákat, nyomokat.

Na, de visszatérve erre a hozzászólásra: nehogy komolyan vedd, ez csak egy poénos beszólás akart lenni.

Abból a hozzászólásból amúgy be lehetne tenni összefoglalóban pár útmutatást, hogy hol kezdjék el az idetévedők a hibakeresést.

Valamint az ágyúk sebzésének alakulásáról is lehetne valamit írni bele, hogy némileg megelőzzük a további vitát, hogy az a b**i miért sebez ilyen nagyot, stb. (D25t származékok, kv2 troll, (I)SU-152, BL-9, Artyk) (Így is lesz, amikor valaki benyögi majd, de talán azok, akik el is olvassák először majd az összefoglalót, nem fognak annyira pofára esni, és lesz némi fogalmuk arról, hogy az miért is van úgy, ahogy épp történt.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86258) rlazol válasza lacibacsi (#86251) üzenetére


rlazol
addikt

akkor passz.
felteszem, a legújabb aslain van fenn, de tegnap este megint kijött egy verzió,. hátha.
nekem nincs fenn semmi más mod, csak az aslain, és gyári célkeresztet használok, BA megy gond nélkül.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86259) Dryman


Dryman
aktív tag

9 éves fiam Bálint névnapi ajándéknak megkapta tőlem az SP-t....
Először elborzadva néztem milyen bátran küzd vele a gyerek, intettem is hogy nem kell annyira villogni vele, mégis csak egy 8-as vas sokszor 9-esek között..... most meg meglepődve tapasztalom hogy tegnap estefelé megcsinálta vele a top gunt, igaz nem lett belőle ász...Azt hittem csak bosszantani akar ezzel a nagyképű dumával....de nem, tényleg megcsinálta valahogy...a legények sem voltak erejük teljében hiszen most lettek átrakva, bár 75%-os emelt képzést kaptak....Ámulok rendesen...tudom hogy vakmerő a gyerek, meg egy adag szerencse is kellett hozzá, de azért mégiscsak 6 ellenséges tankot kiszedett! :)
Mellesleg nagyon nem szereti a td-s vonalat, így én szaladgálok a német kisteknőccel helyette...meglepő mennyire agilis a kis Hetzer...szépen sorba teljesítí a küldetéseket 1-6 kitüntetéssel, most a 7. td-s küldetés is meglett, igaz itt a 2. feltétel nem teljesült....a fene sem gondolta volna hogy IV-es TD-vel is menni fog.... :)

(#86260) Plasticbomb válasza Dryman (#86259) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mindegyik teljesíthető kisebb tierben is, kivéve ha akövetelmény nagy sebzés, vagy sok páncél által felfogott sebzés.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86261) Mottie válasza Dryman (#86259) üzenetére


Mottie
őstag

SP-be amcsi med legénységet érdemes tenni nem "SP" legénységet :) Arra való a Prémium tank (mondom ezt úgy hogy mindkét prémtankomban saját legénység ül.. :D )

Be Victorious!

(#86262) jagada válasza Dryman (#86259) üzenetére


jagada
őstag

Én T6-os TD-vel (Hellcat és Jagdpanzer IV) csináltam meg mind a 14 küldi első és másodlagos feltételeit is, mivel csak az volt a garázsban. Egyedül a 15. kíván magasabb osztályú tankot mert a 4k sebzéshez a kicsik már soványak, oda legalább T8 kell vagy nagyobb.

Más:
Melyik a jobb választás: Jagdpanther II vs Ferdinand?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86263) mcwolf79 válasza jagada (#86262) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem a JPII.
A mai arty-s és aranyos időkben a mozgékonyság nagyobb előny, mint a páncél.
Az ágyúja papíron jó, a valóságban elég pontatlan. De gyanítom a Ferdinek is ugyanaz az ágyúja, úgyhogy ez nem hátrány a JPII-t nézve.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86264) rlazol válasza Dryman (#86259) üzenetére


rlazol
addikt

Amihez szerintem magas (9+) tier kell:
LT 10-11-12 és 15; HT 15, ill 1, 7, 8, 10, 11 - t ötösben meg lehet, de egyszerűbb 6-osban, 7esben pedig nem kihívás. TD 15, SPG 14-15

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86265) jagada válasza rlazol (#86264) üzenetére


jagada
őstag

Én az LT küldiket (1-10) T4-el (Luch) csináltam meg, a 11-14-ig T5 Leo-val de szerintem ezek is mentek volna simán a Luch-al, mivel ugyanaz a löveg, kisebb végsebesség és nagyobb kontúrral megáldott tank a Leo, igaz néhánynál a másodlagos küldi még nincs meg. A spotolós küldikhez meg kell egy nagy adag szerencse és jó, nem csupa piroskából és össze vissza rohangáló idiótákból álló csapat. A szakaszozás nagy segítség lehet!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86266) Chris0321 válasza jagada (#86262) üzenetére


Chris0321
addikt

Attól függ. Ha a JT a cél akkor a Ferdi mert abba is 6 fő legénység kell és legalább szokod a nagy és lassú TD-t a JP után. Az ágyújával én meg voltam elégedve bár én elég régen használtam. Azért én még nem temetném a páncélozott tankokat hiszen nem mindenki használ goldot és az is tud pattanni és az artyk sincsenek már annyian, persze most az egyéni küldetések miatt valamivel többen használják őket.

(#86267) jagada válasza Chris0321 (#86266) üzenetére


jagada
őstag

Hezitálok én is, mert ezek inkább bokorban ülős tankok, nem nagyon rohangálnék vele, akkor meg minek a mobilitás. Persze a városi pályák nyögvenyelősek lehetnek a lomha döggel, viszont ott is előny a vastag front páncél.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86268) mcwolf79 válasza jagada (#86267) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az a 200 mm-es páncél akkor ér valamit, ha top tierben vagy.
Ha vannak feletted, akkor már a komolyabb heavy-k is átütik,mint a xart. A TD-kről nem is beszélve.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86269) Chris0321 válasza jagada (#86267) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért a Ferdi ha megvan a top motor nem olyan lassú, jó a JPII gyorsabb de én úgy emlékszem rosszabb a lövegkitéríthetősége. A Ferdit érdemes beforgatni, akkor megnő a páncélzat vastagsága amit át kell ütniük.

(#86270) Pete55555 válasza mcwolf79 (#86268) üzenetére


Pete55555
addikt

Ráadásul a JP2-nek döntött páncélja van, így ha riszálod, vagy hülye szögben lövik, az is tud pattintani.

(#86269) Chris0321
Oldalra jobb a kitéríthetőség. A Ferdi mozgékonyságát azért ne hasonlítsd össze a JP2-vel :)
Manapság a med/light tankoké a pálya, aki nem tud mozogni az halott.
Persze összejöhet 1-2 jó kör T-95-el is, de szvsz sokkal többet ér az, hogy ott tud lenni bárhol, el tud menekülni bárhonnan, és le tud forogni egy T-44-et.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#86271) Chris0321 válasza Pete55555 (#86270) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy emlékeztem, hogy lefelé is jobb a Ferdi kitéríthetősége. Azért a lassabb tankokkal is lehet sikeresen játszani, persze nem a medekkel kell menni.

(#86272) #43783936 válasza Chris0321 (#86269) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sajnos lassan mindenki tudja hogy a Ferdit a lánc fölött kell lőni, mert ott szinte bármi belövi, ha nincs elrejtve.
A JP2 mobilitása szerintem sokkal többet hoz, mint a Ferdi páncélozottsága.

(#86273) Departed válasza Chris0321 (#86269) üzenetére


Departed
őstag

Hát Ferdi belövése sose jelent problémát, bárhol is van. Legrosszabb esetben lövöm a gyönyörű gyengepontját az arcát, esetleg ha nagyon messze van akkor pontatlan ágyúval lehet nehézség, de amúgy kifejezetten egyszerű elbánni vele. :K
Mondjuk ez kb. minden tankra így van - játékismeret + megfelelő RNG = sebzés - egyedül a túlbuffolt VK B pattogtat előlről indokolatlanul sokat, de azt hálistennek kiveszik a játékból. :U

(#86274) h1mpi válasza jagada (#86262) üzenetére


h1mpi
nagyúr

JPanther II. Utána úgyis ülhetsz eleget a Jagdtigerrel egy helyben :D

Még a lightok is meglepődnek, amikor nem tudnak leforogni :DDD Persze a skilles lelövi a láncot, de általában nem azok :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#86275) edari válasza Plasticbomb (#86257) üzenetére


edari
őstag

Akkor én értettelek félre, sorry.

Mint írtam utána: nem volt log fájl. A kettő közül egyik se. De meglett a hiba forrása.

(#86276) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Én kifejlesztettem a JP2-öt, de nem vettem meg, mert akkor tettem szert a JT8.8-ra azóta is azzal nyomulok ha TDzni van kedvem.

TD-15 kérdéses vele, nekem a legtöbb sebzésem 3720 körül van vele, más ügyesebb?

Megvettem a T-49 hát.... a bulldog után no comment :D

(#86277) rlazol válasza Chris0321 (#86266) üzenetére


rlazol
addikt

a Ferdi stockként kínlódás.
Alap motor+lánc kombinációval kb TOG feeling. És az alap ágyúja annyival gyengébb a nagynál, hogy nem ad rá tisztességes XP-t vagy WN8at.
Ha viszont fullos, akkor egész élvezhető, de a JP-t jobban szerettem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86278) Departed válasza MinionFlasH (#86276) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, Quicky mondta úgy hogy a Bulldog skill tank, a T49 meg RNG tank, és utóbbiakat nem annyira szereti. :)
Mondjuk a KV-2 is RNG tank, mégis nagyon FUN nekem és sokaknak. :R

(#86279) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

A Ferdi ágyúkitéríthetősége mind oldalra, mind felfele-lefele sokkal, de sokkal jobb, mint a JP2-é. Én teszten kipróbáltam és ezért választottam a Ferdit. Imádtam, nagyon bejött vele a játék, de elismerem a JP2 valószínűleg ugyanilyen jó.

(#86280) Mottie


Mottie
őstag

Jönne valaki T9-T10 Artyval a 13 90-em mellé LT11-hez?

Be Victorious!

(#86281) Chris0321 válasza rlazol (#86277) üzenetére


Chris0321
addikt

Majdnem minden tank kínlódás stockként, nekem annyi előnyöm volt, hogy megvolt az Aladár így motorokat nem kellett fejlesztenem csak láncot és ágyút. Csapnivaló volt vele a wr-em de amint meglett a 128-as ugrásszerűen javult. Mint írtam hosszas gondolkozás után választottam a Ferdit, a jobb lövegkitéríthetőség, a hasonló mobilitás és méret plusz ugyanannyi a legénysége mindkettőnek. Egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt választottam.

(#86282) rlazol válasza Chris0321 (#86281) üzenetére


rlazol
addikt

Chris0321 - valóban, de a JP után a kifejezett TOG szerű élményre nem számítottam. A szakasztársaim tudnának mesélni, mit kínlódtam. 8-9 km/h dombon felfelé és bármi körbeszaladt. Gyűlöltem, tiszta szívből. Amint meglett rá a nagy ágyú kezdtem neki megbocsátani, és amióta fullos, jóban vagyunk. Én a legénység miatt választottam, h a jagdtigerbe ne frissen kerüljön az utolsó ember.

Mottie - 8-as artym van, 10-es ágyúval (Gw Tiger P) ha este még aktuális, keress meg ingame (rlazol)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86283) Mottie válasza rlazol (#86282) üzenetére


Mottie
őstag

Közben sikerült (egy narisari T8 artyval platoonban :D A csata nagy részében 40 hp-val rohangáltam...)

Úgyhogy most ha valakinek LT platoonhoz (LT12 lenne kedve.. megtalál :D IGN: Cysteine)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#86284) robogo81 válasza lacibacsi (#86251) üzenetére


robogo81
aktív tag

Lehet hogy hülye kérdés,ha már használtad,de csak isten nézetből tud belépni az új nézetbe,árkádból nem.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#86285) jr1994 válasza robogo81 (#86284) üzenetére


jr1994
addikt

Bár nem szóltam hozzá, figyelemmel kísérem az eszmefuttatást, durva lenne ha ez lenne a probléma...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86286) Mottie válasza robogo81 (#86284) üzenetére


Mottie
őstag

Az is lehet a gond hogy fent van egy másik arty nézetes mod ami T-re reagál. Nálam ez a helyzet.

Be Victorious!

(#86287) Chris0321 válasza Mottie (#86286) üzenetére


Chris0321
addikt

Én nem emlékszem, hogy más artys modot is telepítettem volna. Nálad mi okoz problémát?

(#86288) Pete55555


Pete55555
addikt

Valentine II szerintetek mennyire "ajánlott" gép?
250-et talán megér néha "funolni", nem ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#86289) Mottie válasza Chris0321 (#86287) üzenetére


Mottie
őstag

Aslain packon belül kettő is van amik egymástól függetlenül feltehetőek. Én egyiket sem használom, de azért gondoltam kipróbálom és mindkettőt feltettem. Viszont így csak a 'T'-re működő reagált.

Be Victorious!

(#86290) Chris0321 válasza Mottie (#86289) üzenetére


Chris0321
addikt

Melyik volt a másik?

(#86291) Plasticbomb válasza edari (#86275) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azt meg nem figyeltem már. Látod?:D Most is inkább azért említettem meg, hogy hátha szemet szúr annak, aki tudja módosítani az Összefoglalót, és ezekből beleír valamit, megfelelő megfogalmazás után.:D :P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86292) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most nem is tudom, hogy melyik a jobb? Amikor a t6 csapat 2/3 része 0-1k csatás, a top játékos 71 wn8/ 46%wr, és aztán sebeznek összesen 171-et vagy amikor 12 percig tartó t10 csatában a 2 arty és az egyetlen med tud csak 1k fölött sebezni?

Cila

(#86294) rlazol válasza KaLeun (#86292) üzenetére


rlazol
addikt

egyértelműen az első. egyrészt nem vársz más, másrészt gyorsan lemegy. :DDD

Plasticbomb #86291 - láttam és in process... csak a jó munkához idő kell. a lassúhoz meg még több...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86295) Cseri0058


Cseri0058
őstag

első kör...

[ Szerkesztve ]

(#86296) rlazol válasza Cseri0058 (#86295) üzenetére


rlazol
addikt

:Y

:R

most kell abbahagyni... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86297) Plasticbomb válasza rlazol (#86294) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tudom. Nálam is ez a helyzet. Napok óta nem játszottam wottal, és a klánélet is kimaradt. Munka, család, alvás, munka. Ma is eddig elment a nap szinte, és észre sem vettem. Szal a replayek úton lesznek, csak el kell jutnom odáig.:D

Mennyi gyűlt össze eddig?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86298) h1mpi válasza Cseri0058 (#86295) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:Y replay?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#86299) rlazol válasza Plasticbomb (#86297) üzenetére


rlazol
addikt

nem sok, sajnos. :(
Vacak 32000-ből kell kihoznom valamit... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86300) Plasticbomb válasza rlazol (#86299) üzenetére


Plasticbomb
addikt

:)) :)) :DD :DDD

És már sikerült beléjük nézni?:D

Kiadnák kötelezően neked, hogy nézd végig mindet, és egyenként számold meg, hány alkalommal találnak be az artyk, ami után anyázni kezd valaki?:D :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.