Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85051) Habib[HUN] válasza szbalogh (#85049) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Sorry, igazad van. Valamiért azt hittem valamilyen AMD-s gpu-ról van szó.
Nagyon péntek van már. Ráírok a srácokra, hogy hátha van egy elfekvő gép. Bár nálam jellemzően HP-ból csak Probook vagy Eltiebook fordul elő. Ha lesz írok PÜ-t, hogy ne itt offoljunk.

(#85052) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintem a WOTnak az optimalizálatlansága miatt 3x olyan erős gép kell, mint amit a grafika indokolna...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85053) Cseri0058


Cseri0058
őstag

mikorra várható arty nerf????

(#85054) jozefgucci1 válasza Cseri0058 (#85053) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Miért lesz arty nerf ? Nagyon remélem egy darabig nem lesz , mert a küldetéseket szeretném még végigcsinálni és így sem valami húú ,de pontosak . Tegnap Baret 50 ( Soulriver ) kolegával mentünk vagy 20 csatát és azt vettük észre , hogy az utolsó lövések nem beszűkülve is betalálnak . Érdekes . A 20 csatából nekem 8-és10-es arty-val egyszer adott be 1000 feletti sebzést .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85055) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Kérdésem lenne :

A legénység 100% és minden tagnak megvan a "Elit alakulat" skill.
Ezután elég a parancsnoknak a 6. érzék vagy azt is érdemes mindenkinek megtanítani ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#85056) jano_77 válasza Borisz76 (#85055) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak a Parancsnoknak tudod - jelenleg! Később majd a Rádiós kapja ezt a tulajdonságot és akkor, ha eléri az alap 100%-ot

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85057) Enzolord válasza jozefgucci1 (#85054) üzenetére


Enzolord
addikt

A szóródás miatt lesz arty nerf, amikor minden lövéspontosságot nerfelnek...
Elvileg ez 9.6-ban jön..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85058) h1mpi válasza Enzolord (#85057) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha arty nerf lesz, akkor senki nem fog artyzni... Így is 30% a találati arány...

(#85054) jozefgucci1: Ezt próbálgattam én is. Az volt a tapasztalatom, hogy nem teljesen beszűkítve is ugyanannyi volt a mellé lövés, mint beszűkítve. Így legalább időt nyerek (ha elmozdítom a célkeresztet), bár a 105 le-esetében a töltés idő és szűkítési idő majdnem megegyezik.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85060) Borisz76 válasza jano_77 (#85056) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm.
Nem is figyeltem ,hogy csak a parancsnok kaphatja...jelenleg. :B

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#85061) jozefgucci1 válasza h1mpi (#85058) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 a küldiket így is nagy kihívás megcsinálni .Napok óta tolom az artykat a küldi miatt és a Stug .15. küldi nincs meg , pedig már vettem Tier8-as francia arty-t is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85062) Enzolord válasza h1mpi (#85058) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem csak az atykat nerfelik...
Hanem a célkörön belül átlagban kevesebb lövés fog pont középre menni, nagyobb lesz a szóródás a célzókörön belül...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85063) Pete55555


Pete55555
addikt

Nem rossz ez az E-75. Bolti lánc ment rá, torony meg freeből.

Néééézd a sok goldnoobot ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#85066) jozefgucci1 válasza Cseri0058 (#85059) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah nekem is volt már nyugi ilyen ,de gondolom nem minden csatában pukkansz el így ? Amikor te lősz ammo-t egy másik tanknak akkor ott a pontosságot kellene nerfelni ? Az arty-s küldit te mivel csinálod ?

Ugyan már . Beböfögöd ide a kérdésed ami már sokszor ki lett tárgyalva és utána előadod a szende szüzet...

Jogos nálam itt a vége ennek az értelmetlen vitának . Továbbiakban csak privátban ha valaki még szeretné.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85067) rlazol válasza Cseri0058 (#85059) üzenetére


rlazol
addikt

tekintve, h a 9es arty 2000 körül sebez, az E50-nek meg 1650 a hp-ja, inkább annak örülj, ha csak sebez és nem szed ki. ;]
eszetlen ritka artyval a "penetration" (kb mint az "ammo rack" normal tankkal), de ha összejön az nagyon durva. 7-es artyval IS3-at szedtem így ki fullról egyszer. :K

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85068) Cseri0058 válasza jozefgucci1 (#85066) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem lőtt ammot nekem. simán kiszedett...
a küldiket én nem csinálom

(#85069) tgulyas válasza Cseri0058 (#85065) üzenetére


tgulyas
senior tag

X orosz arty a legjobb.

:C

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#85070) Enzolord válasza jozefgucci1 (#85066) üzenetére


Enzolord
addikt

Az, hogy valaki azt mondja, hogy nem gond az arty nerf, még nem vitageneráló, csak az, ha nekiesel, hogy minek akar vitát generálni..
Nekem is minden esetben megfordul a fejemben, hogy szemét artyk, meg nerfet nekik, ahányszor csak kilőnek a pálya másik oldaláról... Legutóbb E100-ból szedett ki egy kilences arty full hp-ról AP lövedékkel...
Annyira meglepődtem, hogy még anyázni is elfelejtettem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85071) rlazol válasza Cseri0058 (#85068) üzenetére


rlazol
addikt

senki nem írta, h ammo-t lőtt neked.
penetration volt, ami nekem 1000+arty csatával volt kb 5.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85072) jozefgucci1 válasza Enzolord (#85070) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem ez most mellé ment. Gondold át még egyszer. A vitát nem én írtam elsőre
2. ő kérdezte , hogy mikor lesz arty nerf , mert valaki belelőtt egy nagyot
3.nem estem neki

Egy jó játékos aki nem újonc , hogy írhat be ilyet minden körítés nélkül ez olyan meggondolatlan bicskanyitogató stílus . Szerintem és ahogy látom nem csak én gondoltam így . Tegnap Razol is írta , hogy a küldik miatt megnőtt az arty-k száma , de ezen kívül a pontatlanság és a medek-light tankok megszaporodása szintén nem kedvez az artyk-nak .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85073) Cseri0058 válasza rlazol (#85067) üzenetére


Cseri0058
őstag

ott írtam h full hp ról kiszedett...mit olvasol te? :U

(#85074) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

a stug-os pers.miss. végén járok, de az LT-15 (össze kéne spottolnom 4k dmgt) olyan szinten esélytelen és olyan szinten rontja le a statisztikámat és a játékélményemet a "kampinovkáért reménykedő passzív scout" szerepkör, hogy az agyam ledobta a láncot.
eddig arty vonalat egyáltalán nem toltam, de lehet, hogy elkezdem. van az arty vonalon is ilyen sz*patós mint az LT-15?
a a med-15 gyorsan meglett, a TD-15 és heavy-15 konkrétan elsőre (igaz ezért direkt vettem e100at)

- no es importante -

(#85075) sith7 válasza Sixkiller6 (#85074) üzenetére


sith7
nagyúr

Meglesz az, csak türelem :K

(#85076) rlazol válasza Cseri0058 (#85073) üzenetére


rlazol
addikt

kicsit elfolytunk.
az írtad:
"az teljesen normális hogy e50-ben ülve kb 2. percnél full hp ról kiszed egy 9 es arty...."
én erre írtam, h igen, normális, csak ritka.

jozefgucci1 válasza: "Jah nekem is volt már nyugi ilyen ,de gondolom nem minden csatában pukkansz el így ? "

te erre azt válasoltad, "nem lőtt ammot nekem. simán kiszedett..."

én erre bátorkodtam írni, h senki nem mondta, h ammót lőtt neked.

ha jól sejtem, a félreértést az okozza, h jozefgucci1 az "elpukkansz" kifejezést használta, amiből én nem gondoltam ammo rackra, te meg igen.

szóval én csak azt akartam mondani, h nem kell ammorack ahhoz, h egy 2000-es alfájú tank kilőjön egy 1650 hp-sat, de mázli igen.

más:
láttam a replayeiden, h nincs az E50-en festésed, miért? milyen felszerlésekkel használod?

Sixkiller6 artyból a sebezz egyszerre 2 tankot tarthat időbe, mert részben szerencse függő.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85077) jozefgucci1 válasza Sixkiller6 (#85074) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne is mond én napok óta próbáltam az LT15-öt összehozni aztán tegnap szép sunnyogósan szakaszban összejött simán. 1500 spot helyett 4800 lett a vége . Az arty 15-ös küldit is napok óta nem tudom megcsinálni . Nekem egyenlőre az LT 15 könnyebbnek hangzik . Az viszont nagyon dúrva , hogy az előbb említett spot után a WN8 siralmas lett .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85078) Dryman válasza Enzolord (#85062) üzenetére


Dryman
aktív tag

Már úgyis a begyemben volt ez a pénzzabáló GW-E100...eladom és lesz belőle valami értelmesebb tank....
Hihetetlen de ezzel egy-egy csata még prémiummal is éppen csak 0-szaldosra tud kijönni....Ez a X-es arty szint egy nagy csalódás számomra....nem ad annyi játékélményt, mint amennyit költeni kell rá..csak a veszteséget termeli..... ha nerfelik akkor az okozott dmg utáni kredit is kevesebb lesz...ergo még kevesebben lesznek a X-es szintű artik. A WG részéről átgondolnám ezt az arti nerfet, ugyanis ha a IX-X-es artikat nerfelik, akkor ezek játékbéli fenntarthatósága erősen csökkenni fog. Helyette majd minden artista visszaveszi a kisebb Tier -es fenntartható artykat és ott fog dühöngeni oldalanként 3-4 darab VI-VIII szintű minden csatában, igaz pontatlanabbul...kevesebb játékélményt adva.
Hummelt, GW Panthert meg Lorraine 155 50-et a népnek ....valószínű ez a szint lesz a még fenntartható arty vonal..ami még prémium nélkül is 0-ásra kijön....mellesleg ebből van a legtöbb most is a játékban....ismét húzott a WG egy észnélkülit! :(

[ Szerkesztve ]

(#85079) Cseri0058 válasza rlazol (#85076) üzenetére


Cseri0058
őstag

hát engem nagyon bosszantanak az artyk. 10 ből 8x engem lőnek...
ez részben gondolom azért mert lila vagyok másrészt meg h szinte mindig én vagyok elöl...
én feleslegesnek tartom a festést. ha veszek akkor csak aranyért.
szokásos. töltésgyorsító, venti. meg stabilizátor

(#85080) rlazol válasza Cseri0058 (#85079) üzenetére


rlazol
addikt

ahogy nézem az E50 replayeid, sokszor állsz meg olyan, nyílt helyen, amit az arty szeret lőni.
És van, h sokat állsz. És ugye lila is vagy, elöl is vagy, E50 is vagy.

Dryman - T9-10ben nem csak az arty termel kreditveszteséget, minden más is, átlagos játékos kezében. Így van kitalálva a játék egyensúlya. Vmiből a WGnek is meg kell élnie.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85081) szbalogh válasza Chris0321 (#85064) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem az arty vita témába vág de a vita az arty vitáról már nem :D
Régen mikor sokat artiztam (értsd. kihúztam Hummelig a németeket) fasza pontos gépek voltak. Aztán agyonnerfelték őket és abba is hagytam, mert akkora volt a változás. Most suttyomban megint erősek lettek. De a legnagyobb bajnak még mindig azt tartom, hogy egy totálnúb is ugyan olyan veszélyes vele, mint egy lila játékos.

Cseri, nem cseréled le a képedet, mert mindig azt hiszem valami baj van :D

Nick: HE_Storm

(#85082) jozefgucci1 válasza szbalogh (#85081) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Egy totálnoob is be tud találni valóban ,de egy jobb játékos nem áll egy helyen végig . Helyet vált és már kzdéskor úgy áll be hogy a vonuló utat spottert lehessen lőni . Erre egy "noob" nem képes "

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85083) rlazol válasza szbalogh (#85081) üzenetére


rlazol
addikt

ezerszer mondtam már: mindneki panaszkodik, h pontosabbak az artyk, csak az artysok nem érzékelik ezt, vicces.Szerintem picsogás.

ahogy ph3lan is elmondja a legutóbbi oktató videójában, nem elég, ha tudsz lőni, side scrapelni, ismered a gyenge pontokat. Ha rossz helyre állsz, rosszul helyezkedsz, nem követed a csata vonulatát, akkor elhullasz. artynál ugyanígy van: egy-egy jó lövése bárkinek lehet, de a jó artys tudja, mikor, hova kell állnia, h be tudjon lőni oda, ahova akar.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85084) Dryman válasza rlazol (#85080) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ezzel tisztában vagyok, nem is írtam volna le ha nem lenne mérvadóbb a 10-es arty által termelt veszteség, mint egy szintén 10-es pl nehéztank általi veszteség....
Az viszont irreális hogy 45000-et bukjak egy stalingradi map-en, úgy hogy a 6 lövésből 1 legalább betalált, majd megtalált egy 50/120 és két lövésből robbanással kivégzett.
nerfeljenek artit csak 5-8 tierben....megítélésem szerint ezzel jobb eredményt lehetne elérni az artisták visszaszorítása terén...

ha artival be akarok lőni egy adott helyre akkor céltudatosan oda állok ahonnan ezt megtehetem, még akkor is ha nyilvánvaló hogy az enemy artija tudja hogy melyek azon pontjai a pályának, és bizony előfordul hogy vakon el is eresztenek egy-egy lövést a "közkedvelt" artis helyek irányába...hátha...és a hátha sokszor egy sárga felirat a bal oldalon... :)

[ Szerkesztve ]

(#85085) Plasticbomb válasza rlazol (#85083) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hiába mondod, ezt játék közben, meg elborultan már nem veszik észre azok, akiket az arty meglőtt, így vagy úgy.

Valaki írta, hogy E100ban ült, és arty fullhpról kiszedte APval. Ez csak akkor történhet meg, ha pontosan talál el, de akkor is csak akkor, ha pontosan ammorackon talál el. Nincs olyan AP lövedék a játékban, aminek a max sebzése eléni a 2700at. Max 2250. HEvel tud 2813at az az arty (T92). De az iszonyat nagy mák kell. Akkor +25% random, amit a játék isten tudja, hogy milyen különleges feltételek esetén ad meg.. Plusz kilences artyt írt. Az meg HEvel 2500 APval 1900. Amit legnagyobbat találtam.
Szóval játék közben, mikor egy ilyen történik, sokszor még azt is elfelejtik megnézni, hogy ezt hogy. Ez pro játékosokkal is előfordul. Velem is.
Azóta is emlegetem a GWTigerPket, hogy menjenek a sunyiba. Két egymás követő csatában kapott ebből a típusból egy-egy (mások vezették őket). Rohadt nagy mák volt mindkettő, mozgás közben, ennyire beadja nekik, de azóta meg nem nagyon történt olyan, amikor az arty igazán maradandót alkotott volna rajtam. Majd lesz még.

Igaza van a kollégának valahol. Ha kilőnek, akkor csak akkor lehet épp pár száz kredit pluszban kijönni egy 10es artyval, ha lőttél 2000+ felett, és azért ez elég ritka tud lenni. (Én most ezt tapasztalom. T92 über lövései... Nézem a tankot, fullra beszűkűlve, perce mozdulatlan. Mondom ha nem mozdulsz öcsi, kapod a nyaklevest. Aha. Olyan melléket tud produkálni, hogy én kapom a nyaklevest. Már fontolom az eladását, mert kegyetlenül gyorsan elérte azt a szintet, amiért az OB261et is eladtam. Hogy használhatatlan. Minek ekkora splash, ha a holdba lövi a skulót? Nem baj. Most nekiállok a francia artyknak, meg közben majd a briteknek is. Valamelyik majd csak ér valamit.)

Replayek: Még nem jött több, majd mikor megérkezik, küldöm őket. Eddig mennyit sikerült begyűjteni? Meg kérdezte klántársam, hogy esetleg bele tudunk-e venni olyat is, hogy adott mapok milyen gyakorisággal fordulnak elő. Mit gondolsz?

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#85086) jozefgucci1 válasza Plasticbomb (#85085) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csak hogy ne fáraszd magad én a francia 8-as arty-nál járok és az is egy hulladék :) Az OB261 fényévekkel jobb . Azért vettem vissza egy év után , mert H1mpi mondta , hogy talán kisebb arty-val könyebb az 15. küldi . Hát eddig nem érzem úgy és ez úton is köszönöm neki a jó ötletet :DD :R

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85087) Plasticbomb válasza jozefgucci1 (#85086) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ne is említsd a nevét. Nagyon megutáltam. 400+ csatát tettem bele. Épp az artynerf előtt lett meg egy pár nappal. Pont bele tudtam kóstolni, milyen 1000eket pofozni bele minden majomba.... És aztán jött a NERF.
Szóval azóta az élmény hatására álltam neki a 10es TDket kihúzni. OB268 T110E4. Ezres puszik. Köszi, azok is nerfet kaptak. Már csak 750 átlag.... Most nagy lassan haladok a JGPZE100 és az FV183 felé. (Ez a Tortoise. Így nem vagyok hajlandó használni. SOHA! Az idegeimre megy, hogy az az ágyú egy lótermék abban a tierben! Szal freexp gyűjtés van. 60k kell. Én meg állandóan lenullázom, mert van mindig valami, ami miatt kell hirtelen a free is. Eskü, valamikor a közeli jövőben nekiállok, Type59, T34, E-25, Panther8.8 gépekkel és gyorsan össze farmolom azt az XP-t és átváltom freebe.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#85088) jano_77


jano_77
nagyúr

volna egy olyan technikai kérdésem, hogy amennyiben csak tápot cserélek a gépben, szükséges újra húzni a win-t? Köszi előre is a választ és nem kell lehülyézni, ha ez annyira egyértelmű. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85089) h1mpi válasza jozefgucci1 (#85086) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a T5-ös Francia artyval (105 le) csináltam meg 1-15-ig a küldiket. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85090) Plasticbomb válasza jano_77 (#85088) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem kell újra húzni, de ez full off és más topik.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#85091) rlazol válasza Plasticbomb (#85085) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - nem kell. Észre se fogja venni. Ha belegeondolsz, nincs adatkábel az alaplap és a táp között.

Plasticbomb - olyan 6-7 giga körül járunk, ergo lassan elérjük a 10k-t :K Még várok kicsit, mert Bingisz is ígért a klánból :K . Tök jó lenne, ha meglenne a 20k, az már álomszint. :U
Persze, megnézhetjük tierre lebontva a mapeket is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85092) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Meglett ezzel is az Ace, már csak a LT15-öt adhatná be...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85093) jozefgucci1 válasza Plasticbomb (#85087) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát ahogy olvastam a soraid én is így jártam pont ezekkel a tankokkal-tdv el :DDD Annyi hogy én még csak az AT15-nél járok az angol vonalon de azt szeretem . A WTE100 már ki van húzva ,de nem vettem meg pedig a keret is megvan rá.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85094) jano_77 válasza jozefgucci1 (#85093) üzenetére


jano_77
nagyúr

addig vedd, amíg tudod, lehetőség van rá ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85095) Plasticbomb válasza rlazol (#85091) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az a baj, tudnék helyet, ahonnan gyorsan meglehet az a 20GB, csak tudod, az válogatott. Wotreplays. Gyorsan le lehet töltögetni a replayeket, az nem probléma. (Tán még alkalmazásom is van. Meg is nézem, mindjárt.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#85096) jozefgucci1 válasza jano_77 (#85094) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A hétvégén szerintem megveszem aztán kipróbálom mit tud az a dög. Elég sokat látom , hogy hátul kempelnek vele és onnan szedik szét az ellent. Mi ez a pitbull arc amúgy ?:)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85097) jano_77 válasza jozefgucci1 (#85096) üzenetére


jano_77
nagyúr

hááát ugye az egyéni avataromat - saját Bernipásztor volt :O - elvették és ezt találtam elfogadhatóbb kutyásnak.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85098) rlazol válasza Plasticbomb (#85095) üzenetére


rlazol
addikt

az szelektált, nem jó sajnos. full random kell. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85099) Plasticbomb válasza rlazol (#85098) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tudom.:(

Azért eljátszogattam most kicsit ezzel a kötegelt letöltéssel.:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#85100) Dr_Syrex válasza Sixkiller6 (#85074) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Majd szólj, ha estig nem lenne meg a LT-15 és szakaszban megpróbálunk rásegíteni egy kicsit :).
Én még a felénél sem járok a light küldetéseknek, de lassan csak megcsinálom őket. Arty vonalon szinte erősen korlátozottak a lehetőségeim :)

Ehhez részben kapcsolódik, hogy tegnap Prokhorovkán az egyik "kék" játékos T28C-vel tolta és egyszer csak azt vettem észre, hogy hátulról meglőtt. Utána elnézést kért és mondta, hogy támogatni szeretett volna, de a löveg pontossága hagy némi kívánnivalót maga után és most is félrehordott egy "kicsit". Ettől függetlenül nagy részben neki köszönhetően nyertünk :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.