Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark!


mark!
őstag

Ide gyűljenek azok, akik telefonon játszanak. Egyelőre nem sok emberről tudok innen a fórumról, írjátok le a játékosneveket, vegyétek fel egymást, játsszatok.

Discord szervert is csinálhatok ha van rá igény, jobb mint az in-game kommunikáció és mégis más, gyorsabban eléritek egymást stb.

A topikot ezzel megnyitom, sok-sok csirkevacsorát mindenkinek! :))

>

(#2) mustang08 válasza mark! (#1) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

És mi legyen a Crew neve?

(#3) mark! válasza mark! (#1) üzenetére


mark!
őstag

upsz, a nevem lemaradt.

oraNgedark0 (a végén nulla van, nem o)

mustang08: megcsinálom azt is.

[ Szerkesztve ]

>

(#4) akooos


akooos
veterán

Beköszönök már.

akabsbq a nickem

Láma vagyok, egy menetet játszottam életemben, azt is mobilon :D

[ Szerkesztve ]

(#5) gergom91 válasza akooos (#4) üzenetére


gergom91
tag

Harmadik köröm:

A másodikban valami bug miatt nem mozgott a karakter, szóval azt nem számolom, így már 2/2 chicken dinner :DD :DDD :))
Gépen én sem játszottam soha, szóval nem kell az hozzá :D

(#6) sayCet válasza gergom91 (#5) üzenetére


sayCet
aktív tag

Azért majd ha feljebb rankolsz ne lepődj meg, hogyha a második korig nem jutsz el. :)

Ingame: trancefake

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#7) gergom91 válasza sayCet (#6) üzenetére


gergom91
tag

Eztán még kettőt játszottam, megint valami bug miatt csak sétálni tudott az ember, még autorun közben is alap séta, persze a kör így megevett.
Utána kíváncsi voltam, hogy milyen ha egy közkedvelt helyre ugrok több ember közé, 7 killel második lettem, az utolsó srác olyan ügyes volt hogy már csak a legkisebb körben vettem észre, hogy egyáltalán hol van :)
Ha így marad akkor élvezni fogom ezt a játékot :DDD

(#8) akooos válasza gergom91 (#7) üzenetére


akooos
veterán

Én véletlenül squadban toltam este egy kört, de nagyon gyíkokkal voltam. Az egyik ki se ugrott a repülőből, a másik azonnal kiugrott. Akivel együtt ugrottunk az meg kamikazezott végig. Pucéran rohangált és nem lootolt semmit :D úgyhogy 70-en voltunk amikor egyedül maradtam. Aztán bekerítettek egy házban. Az egyiket shotival leszedtem, de másik kettő szétlőtt. És ugyebár nekem senkim nem volt aki felélesztett volna. Utána soloban 4. lettem, az jó kör volt.

(#9) D013


D013
aktív tag

Feltettem ma én is, ZUK Z2, Snapdragon 820, 4 Gb ram, ezek a beállítások jöttek be: Frame rate: High, Graphics: HD, No Style. 2-őt mentem, soloban, az elsőben a legelején kiszedtek, a másodikról képet tölöttem lent. Könnyedén ki tudtam szedni másokat, sőt volt 2 headshot, meg shutgunnal is ment a dolog. Most játszottam összességében először PUBG-vel, nem vettem meg PC-re, de kicsit Fortnite-oztam, ami sokkal gyorsabb, nagyon meglepődtem hogy milyen régóta megy a meccs és még 70-en élnek. A telefonomon az akksi kb 20%-ot merült, és majd felgyulladt a forróságtól az egész. De a verdiktem az hogy telefonosjáték történelmet írunk ma, és bizony mivel ez előbb jött ki mint a Fortnite mobilos verziója, ez nyert (bár az cross platform lesz).

(#10) sayCet válasza D013 (#9) üzenetére


sayCet
aktív tag

PC vs. Mobil. Vajon ki lő előbb?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#11) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Én is felraktam és meglepően jó volt és kézre áll az irányítás. Nyertem is kettőt 😀
Az in-game nevem: pikilapika

(#12) Danny365 válasza sayCet (#10) üzenetére


Danny365
őstag

Tudom, nem vársz választ a kérdésre, mert egyértelmű, de sajnos csak igazolni tudom ezt. Mentem pár kört Fortnite-tal és kb. semmi értelme a Pc-sek ellen játszani. A csapatodnak meg csak púp vagy a hátán, mert sok hasznod nincs. Platformon belul viszont el lehet bohockodni, de nemigen hasonlítható a nagy gépes játék élményhez.

Mas: mielőtt nagyon elbizzatok magatok, ezek a könnyű győzelmek leginkább azért jönnek, mert javarészt botok ellen jatszotok.

(#13) akooos válasza Danny365 (#12) üzenetére


akooos
veterán

Igen én is pont ma olvastam, hogy nem kevés bottal van feltöltve a game.

(#14) sayCet válasza Danny365 (#12) üzenetére


sayCet
aktív tag

Rankot néz a játék, azért van ennyi bot. Gold környékén már nem lesz oly könnyű.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#15) mark!


mark!
őstag

csináltam crew-t, aki szeretne csatlakozni vegyen fel in-game.

>

(#16) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Én azt nem tudom, hogy mikor fogják jobban nyomni a mikrotranzakciókat. Nem hiszem, hogy a divatdiktátorokból fog megélni a játék.

(#17) sayCet válasza mustang08 (#16) üzenetére


sayCet
aktív tag

Én is ettől félek.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Ahogy nézem, Galaxy A3 (2017) vinné. Lehet, kipróbálom.

(#19) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Csatlakozom, bejövös game lehet pc-re vevős! :)
Honor 8-on szépen fut, ingame "Pümi".

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#20) Nashaba


Nashaba
tag

Galaxy A5 (2017) viszi szépen medium beállítások mellett, nekem tetszik:)

(#21) Nashaba


Nashaba
tag

Már nem tudok szerkeszteni: a nickem JavFur

(#22) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Kezd egyre nehezebb lenni. :D
[link]
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23) Nashaba válasza Snip3r_HUN (#22) üzenetére


Nashaba
tag

Huh, az kemény, én ennyire nem vagyok jó. :DDD De életem első squad meccsében 3-ok lettünk ami nem is rossz. :)

(#24) mark!


mark!
őstag

nem volt időm játszani ezért jelenleg bronz 2-ben vagyok, délután viszont lesz időm, megcélzom a silver 4-et :D

>

(#25) Nashaba


Nashaba
tag

Na, mára végeztem (lassan haladok :D). Akartam menni egyet duóban de kilépett a csapattársam az elején így maradtam egyedül. Mondom megpróbálom - annyira nem is lett rossz szerintem. A nyerés úgy fest nem az én jogosultságom. :DD De nagyon élvezem!

(#26) Nashaba


Nashaba
tag

Csináltam egy chat szobát a PHnak, így úgy vélem könnyebben tudunk együtt jászani ha szeretnénk.

Név: PH PUBG Mobile Chat
Jelszó: PHPUBG

(#27) mark!


mark!
őstag

discordra lenne igény? ha igen akkor megcsinálom a szervert, beállítok mindent, szedek botokat.

[ Szerkesztve ]

>

(#28) Nashaba válasza mark! (#27) üzenetére


Nashaba
tag

Szerintem jó ötlet:)

(#29) Micsurin válasza mark! (#27) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ingame Voice chat mellet minek? :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30) Nashaba válasza Micsurin (#29) üzenetére


Nashaba
tag

A Discordnak nem stabilabb/jobb a voicechat-e? Mondjuk én nem használom sehol sem ezt a funkciót, nem szeretem, de maga a chat felület hasznos lehet hogy felhívjuk játékra egymást.

(#31) Micsurin válasza Nashaba (#30) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Látod ki van fent, tudsz klánt vagy chag csoportot is csinálni, a játékok belső voice chatei meg egy két hulladékot leszámítva mindig stabilabbak mint a third party appok. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32) Nashaba válasza Micsurin (#31) üzenetére


Nashaba
tag

Értelek, én igazából abban látom hasznát hogy ha épp senki sincs belépve a játékba akkor is elérjük egymást ha játszani szeretnénk. Mondjuk én új vagyok mindehez, nagyon rég volt hogy én utóljára online játszottam és akkor még mindenre xfire-t használtunk. :)

(#33) Razor1 válasza Nashaba (#26) üzenetére


Razor1
aktív tag

nem tudok belépni a chat szobába, nem engedi beírni a nevet. Csak én vagyok béna vagy ez vmi bug?

(#34) Nashaba válasza Razor1 (#33) üzenetére


Nashaba
tag

Hányas szinte vagy?
Ennek kell megjelennie ha rákattintasz a fenti kereső sávra:
kép link

[ Szerkesztve ]

(#35) mark!


mark!
őstag

megcsináltam a discord szervert, ahogy teljesen elkészültem vele (bekonfigoltam a botokat, megcsináltam a szobákat) és minden működik, iderakom az invite linket. sőt, lehet hogy első hsz.-be berakatom 🤔

nem erőszak, aki akarja használja, aki nem nem.
egyszerűbb ott elérni valakit, mint itt, vagy esetleg játékban.

[ Szerkesztve ]

>

(#36) mark! válasza mark! (#35) üzenetére


mark!
őstag

Itt a Discord szerver!

még messze áll a késztől, de használható állapotban van, ha bárkinek van kérése/észrevétele/kérdése, írjon itt egy privátot a discord nevével (név+tag).

más: nagyon látszódik hogy mikor vannak botok :D volt délután egy olyan meccsem, ahol 2 perc alatt lecsökkent az élő játékosok száma 40-re.

[ Szerkesztve ]

>

(#37) Micsurin válasza mark! (#36) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönjük! :R

Persze, muvel a botok rád rontanak csak épp nem tudnak célozni, így könnyü prédák. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38) Razor1 válasza Nashaba (#34) üzenetére


Razor1
aktív tag

12. szint, lehet ez kevés neki? a screenshotot köszi, ott próbálkozom de hiába írok be bármit nem jelenik meg a mezőben iOS alatt.

közben sikerült, a nevet nem fogadja el, a szoba id-t igen

[ Szerkesztve ]

(#39) Nashaba


Nashaba
tag

Ah, szuper, örülök hogy most jó. :R Akkor beírom az id-t is, ez bug lesz.

PUBG Chat szoba

Id:1051196
Név: PH PUBG Mobile Chat
Jelszó: PHPUBG

Discord mellett kevesebb értelme lesz de hajrá!:)

ZedMester: Köszönjük szépen!

Más: Nekem is volt már hogy odaszaladt hozzám a bot és csak nézett. 😁

[ Szerkesztve ]

(#40) mark! válasza Nashaba (#39) üzenetére


mark!
őstag

az embereket összegyűjteni, ki játszik ki nem, rankokat megnézni, arra tökéletes a chat szoba.
meg szerintem nem is jön mindenki discordra

[ Szerkesztve ]

>

(#41) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Szerintem tuti vannak emberek akik nem érintőképernyővel játszák ezt a játékot. Vagy inkább az emberek nagyon kis százaléka játsza azzal. Egyszerűen úgy rámfordulnak és olyan pontosan lőnek hogy az hihetetlen. Van valami fasza kontroller amit lehet telefonnal párósítani és azzal csapatni ezt a játékot?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#42) mark! válasza kiezTe90 (#41) üzenetére


mark!
őstag

érzékenységet kell állítgatni, a gombok helyét át kell rendezni egészen addig, amíg nem lesz NAGYON kényelmes. játékok nagyrészében ez iszonyatos nagy tényező, még nekem se sikerült jól megcsinálni, pedig rules of survivalban sikerült jól beállítani mindent, ott maga a játék volt a szar :D

[ Szerkesztve ]

>

(#43) Scale válasza mark! (#42) üzenetére


Scale
őstag

Én is jó pár nap játék után fedeztem fel (egy youtube videó által), hogy lehet állítgatni fullra a UI-t, és én is elkezdtem folyamatosan fejleszteni, azóta pl a bal oldali lövés gomb sokkal jobb és kényelmesebben elérhető.

Bár azért szerintem lehetséges a kolléga állítása, hogy nem biztos, hogy mindenki tapicskolva játssza.. egér segítségével meg azért hatalmas előny tehető.

Ugyanúgy a grafikai beállítások is szerintem sokat segíthetnek, főleg az emberek kiszúrásában.. Én személyszerint "smooth"-on játszok medium fps limittel és így elég rosszak a textúrák részletessége, és mozgás közben (pl körbenézésnél) eléggé homályos (nem is tudom hirtelen hogy szokták ezt nevezni), meg nagyon egybemosódik minden a távolban - bár ez lehet minden beállításnál hasonló.

(#44) Nashaba


Nashaba
tag

V0.4.0 PATCHNOTES
(görgessetek egy kicsit a formázott szövegért)

[ Szerkesztve ]

(#45) Micsurin válasza Nashaba (#44) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kiestem egy időre sajna. Honor 8 egy hetes korában úgy gondolta that's enough. Akku elkezdte kinyomni a hátlap üveget rögzítő műanyag keretet a fém középkeretből. :(

G4c-n elvileg kompatibilis de nem élek veszélyesen. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#46) Scale válasza Nashaba (#44) üzenetére


Scale
őstag

Köszi a linket. Nagyon jó frissítésnek tűnnek, főleg a deathcam, nagyon hiányzik sokszor amikor random a semmiből lelőnek és azt se tudom mit hibáztam, így legalább tanulni is lehet az elhalalozasbol.

Remélem a teammate icon improvement az az lesz hogy nem lesz állandóan aktivak ezek, mert sokszor nagyon idegesítő, főleg halott csapattarsnal, hogy ha mind a három társam egy irányban van és arra nézek akkor nagyon sokat elfednek a latkepbol.

Viszont az új gamemodeknak nem tudom hogy örüljünk e vagy sem, funnak lehet fun lesz, de így nagyon megosztják a játékos bázist és tele lesz botokkal a legtöbb jatszma, még ennél is jobban.

(#47) D013 válasza Nashaba (#44) üzenetére


D013
aktív tag

- Adapative mode (change graphics and framerate according to performance). Talán ez majd segít a forrósodáson?

(#48) Scale válasza Nashaba (#44) üzenetére


Scale
őstag

Amúgy lehet tudni, hogy ez mikor lesz aktív?

(#49) Nashaba válasza Scale (#48) üzenetére


Nashaba
tag

Azt írták hogy április elején valószínű, kínában ha minden igaz már kint van és nagy teljesítményjavulásról számolnak be plusz az Ultra HD megjelenéséről. Miramar (jól írtam?) is nemsokára várható a térképek közé.

Más: Ha szeretnétek kipróbálni a HD beállítást és/vagy a magasabb frameratet akkor ez a link segíthet nektek. Én beállítottam magamnak a HD-t ls még így is nagyon szépen fut és nagyon durva, hogy milyen szép a játék! A következő update elvekben mindenkinek elérhetővé teszi a HD-t de ha esetleg nem akkor ez továbbra is élni fog.

[ Szerkesztve ]

(#50) mark! válasza Nashaba (#49) üzenetére


mark!
őstag

ios-re tegnap jött egy frissítés, bár késő éjjel szólt öcsém, úgyhogy még nem néztem mi volt. (btw kínaival játszik)

[ Szerkesztve ]

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.