Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85901) sith7 válasza bluyoo (#85895) üzenetére


sith7
nagyúr

Én 2 nappal ezelőtt Prokhorovka - n Ferdinand - dal mentem előre, mert már csak 4 - en maradtunk, az arty - nk a 4000 dmg - es küldetést csinálta, és a T34 -ünk, és a med - ünk tojt előre menni, így én voltam a scout (!)

Csak én 3400 - at spottoltam neki, még meccs után is rámírt, hogy köszöni szépen, meglett a küldetés

(#85902) Simulacrum válasza ddt500hu (#85882) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha jól értem tönkretetted az ő játékát, tönkretetted a sajátod és tönkretetted a csapatét? :U
Pedig annyira egyszerű ez a játék. Ha mindenki csak a saját tankjával és játékával foglalkozna szerintem a csapat összjátéka is javulna.

(#85903) jagada válasza h1mpi (#85897) üzenetére


jagada
őstag

Nekem zsinórba olyan csatáim voltak ennél a küldinél, hogy védeni kellett, úgyhogy esélyem sem volt foglalni mert nem volt mit :DD :DD :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85904) jagada válasza zozyk (#85894) üzenetére


jagada
őstag

Mi a WOT-os nicked zozyk, vagy zozyk_HU???

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85905) bluyoo válasza sith7 (#85901) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Kb. így kellene mindenkinek játszani. De sajnos inkább az a jellemző, hogy ..rik mindenki mindenkire.

Bazinga!

(#85906) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Tudna valaki küldeni /ajánlani egy XVM konfigot, ami mutatja a játékosok statisztikáját? Olyan kéne, ami egyszerű, a neve mellett legyen WN8, és legyen szín-skálázva, több csili-vili info nem kell, mert zavar.

Köszi

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#85907) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Eladtam a KV4-et, nyugalom áraszt el :D Soha többet még 1 orosz tankot!

[ Szerkesztve ]

(#85908) zozyk válasza jagada (#85904) üzenetére


zozyk
addikt

zozyk_HU

(#85909) Chris0321 válasza Zolee_70 (#85906) üzenetére


Chris0321
addikt

Az Aslaint elég változatosan legmhet beállítani, egy próbát megér szerintem.

(#85910) jagada válasza h1mpi (#85907) üzenetére


jagada
őstag

A VK 28.01-t melyik löveggel használod, ill. milyen lőszerrel?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85911) bluyoo válasza h1mpi (#85907) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát nekem egyelőre a KV-2 tűnik zsákutcának. Finoman szólva egy nagy ...
Most rádobtam free-ből a 107 mm ZiS-6 löveget, remélem nem lesz pofára esés.
Viszont a Tiger (P) egyelőre tetszik.

Bazinga!

(#85912) Chris0321 válasza bluyoo (#85911) üzenetére


Chris0321
addikt

Kár, hogy a KV-2 a 152mm-essel az igazi.

(#85913) h1mpi válasza jagada (#85910) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A top ágyúval és 10 goldal, amit T8-T9-ben használok csak. Az E-25 viszont gyanús, hogy kapott egy "fű alatti" nerfet, sokkal kevesebbet sebzek egyik napról a másikra vele. Pedig vissza tettem a csokit is...
Vagy ennyit számít ez a pontosság nerf..

Mondjuk ma jó formában is vagyok eddig 697 a WN8-am :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85914) jozefgucci1 válasza Chris0321 (#85912) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont ezt akartam írni , hogy az csak úgy az igazi.

H1mpi .: szerintem egy nap után ne ítélj még . Nekem tegnap a kis Cromwel nagyon adta mindent vitt .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85915) jano_77 válasza bluyoo (#85911) üzenetére


jano_77
nagyúr

én annak idején a 100 mm-essel toltam végig, mert jobban bejött a gyorsan és pontosabban lövő ágyú, mint a nagyon ritkán, de nagyot odabatyó és eléggé pontatlan ágyú. Szerintem érdemes adni neki egy esélyt, nem lesz rossz. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85916) bluyoo válasza Chris0321 (#85912) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az tényleg kár, mert azzal próbálkoztam, és nekem egyszerűen nem megy vele a játék! :(
Akkor egyszerűen szólva elbasztam majd 20000 szabad tapasztalati pontot, erre a csodára. :O
Tegnap mentem pár csatát a KV-85-el is. KV-2 egy lövés, KV-85 Tank Ász, KV-2 két lövés, KV-85 Tank Ász, KV-2 arty bumm, KV-85 Tank Ász. :DDD
Most próbaképpen mentem a 107 mm ZiS-6 löveggel, hát egyet tudtam lőni, majd arty, arty bumm. Rövid csata volt. :DDD

(#85915) jano_77
Igen, ezért vágtam bele én is! :K Remélem legalább gyengén menni fog vele, mert most majd 40csata átlaga igazán siralmas. Többet sebzek a VK 30.02 -vel.
Meglehet ez egy jel, hogy továbbra is hanyagoljam az önjáró lövegeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#85917) sith7 válasza bluyoo (#85905) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, talán majd javul a helyzet idővel :)

(#85918) h1mpi válasza jozefgucci1 (#85914) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tegnap is össze vissza lőtt, ezért gyanús már.

(#85919) Departed válasza bluyoo (#85911) üzenetére


Departed
őstag

WG-nek ki kéne törölnie a többi ágyút KV-2 lehetőségei közül, kályhacső + HE = FUN 4ever. :D
De tényleg, csak szeretni lehet ezt a tankot annyira odab@szós a 152mm-essel T4-5-6-7 ellen (múltkor egy T29 kapott egy 920hp-s puszit az oldalába. ;] ) de T8 ellen is sok esetben megállja a helyét. :K

jano_77: Az ilyen tanácsokat nem értem, a 107mm a T150-re való, KV-2vel a 152mm-esért játszik az ember. :U Esetleg (fúj arty) az S-51-ért.

[ Szerkesztve ]

(#85920) jagada válasza h1mpi (#85913) üzenetére


jagada
őstag

A troll ágyú nem jó neki?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85921) forras2


forras2
őstag

Szevasztok

Valaki esetleg? :))

Köszönöm :R

(#85922) TESCO-Zsömle válasza Simulacrum (#85902) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van ez így... Én sem értettem, hogy a Tigris 1-ben 1v4-et vívó lila játékos miért fordult rá az Achilles-emre és vette el a HP-m felét miután van 1500HP-t lenyaltam az ellenfeleiről... Csata végén pont az a 300 HP hiányzott, mikor én maradtam 1v2-be... Remélem megérte neki...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85923) h1mpi válasza jagada (#85920) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos nagyon közel kell menni és elég pontatlan is, könnyen pattan. Jobb átlagom volt a sima ap-vel.
A mai napomat megkoronázva csata közben elszállt a net is :D

(#85924) Chris0321 válasza bluyoo (#85916) üzenetére


Chris0321
addikt

Nézz meg pár replayt más, hogy használja. Kerüld a nyílt területeket, ne menj egyedül sehova legyen aki fedez míg töltesz.

(#85925) Pete55555 válasza bluyoo (#85911) üzenetére


Pete55555
addikt

CSAK A TROLLGUN !!!!

Bűn azt a tankot a 107-essel használni. Úgy meglett a 90k XP az S-51-re, hogy szinte észre se vettem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#85926) bluyoo válasza Departed (#85919) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor itt bennem lesz a hiba! :DDD
"Esetleg (fúj arty) az S-51-ért." Ez lenne a cél! :K

(#85924) Chris0321
Hát ezek szerint nem nagyon van más választásom. :) Pedig kifejezetten élvezem magam kitapasztalni a dolgokat (idáig, úgy ahogy ment is).

(#85925) Pete55555
Én is úgy terveztem hogy hipp-hopp meglesz az S-51 vele. Hát 40 csata után azt kell mondjam tévedtem. Egyszerűen béna vagyok azzal a löveggel. A 300-as win8 még jóindulattal sem nevezhető jónak. :DDD

Bazinga!

(#85927) Chris0321 válasza bluyoo (#85926) üzenetére


Chris0321
addikt

Sokat segít, ha látod más mit és hogyan csinál. Én is megnézek néha pár jobb replayt, pedig nekem több mint 20.000 csatám van eddig de soha nem lehet tudni kitől mit lehet tanulni.

(#85928) grizlisandor válasza h1mpi (#85907) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kár érte, vissza fogod te még venni őt, mint az E25-ötőt! :P

(#85929) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én szomorú vagyok a 9.6 után. Nekem tönkre tette a játékomat a WG. Egyértelműen rosszabb lett a prémium artym és az E-25 is. Én most kaptam az első ilyen pofont, hogy egy megvásárolt tankom rosszabb lett, mint korábban. Azt hiszem innentől kétszer is meggondolom, hogy költök-e erre a játékra...

(#85928) grizlisandor: soha, ez magasan a leg***bb tank a játékban

[ Szerkesztve ]

(#85930) jano_77 válasza Departed (#85919) üzenetére


jano_77
nagyúr

és mégis mit nem értettél rajta? Csak olyan véleménye lehet mindenkinek, mint ami a Tiéd? Ha Te a kályha csövet szereted, akkor mindenkinek azt kell szeretnie, mert csak az a JÓ?!? Vagy ezt most nem nagyon értem? Neked az jön be, használd azzal, nekem a másik jött be, azzal használtam. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák, ez a szép az emberiségben! Szerintem!

(#85929) h1mpi: vigyázz, mert másokat ilyenkor már ledorgáltak, hogy minek sír annyit! ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85931) szbalogh válasza h1mpi (#85907) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem most húzod a t-34-85-öt ? :D

Nick: HE_Storm

(#85932) h1mpi válasza szbalogh (#85931) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt végig viszem. Heavy fronton állok meg...

(#85933) emre válasza Zolee_70 (#85906) üzenetére


emre
veterán

[6.0.0.1, 11.02.15] Ded_Shalfey config WN8, eff.

illusztráció:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#85934) jagada válasza h1mpi (#85929) üzenetére


jagada
őstag

:R :R :R :R :R
Én eddig még csak a villanyszámlám tekintetében költöttem a játékra és így is elvagyok, bár belátom így prém nélkül azért nehezebb.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85935) ddt500hu válasza TESCO-Zsömle (#85888) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja mert szerinted az normális, hogy valaki a csata kezdetén eldönti, hogy nem segít a csapatnak kilőni az ellenséges tankokat mert akkor nem tud befoglalni? :Y Sőt semmit nem csinál!
Nem arról van szó, hogy a 8-ik percben 11-9-es állásnál megkért, hogy foglaljunk.
Biztos én vagyok eltájoldóva de ha a visszaszámlálás közepén beírom, hogy pls. cap biztos kiröhögnek!
Ha van rá lehetőség foglalunk de ha a közelébe nem járunk akkor ne veszítsük már el a csatát! :W
És igen én is 3 napig küzdöttem a foglalós feladattal. Egyszer 99-nél kiment a csapttársam a foglalásból! A másiknál (arról beraktam a képest is) teljesen egyedül befolaltam majd fél másodperccel a játék vége előtt kilőtték az utolsó ellenséget is és nem adta be rá.
A végén úgy lett meg, hogy vesztes állásnál 3-an foglaltunk 99-ről visszalőtték a foglalást de aztán még is csak sikerült behúzni.

(#85891) sith7 Ennek pont semmi köze hozzá. Ha mondjuk nekem nem sikerül a küldetés és ezért kilövök mást, hogy neki ne sikerüljön akkor az lenne. De erről szó sem volt.

Még egyszer a tisztán látás kedvéért. Ha valaki a csata elején elbújik light tankkal, nem csinál semmit, hogy majd a végén előjöjjön befoglalni az dögöljön meg!! Ez a véleményem.
A csapat csinálja meg neki a küldetését vagy mi??? :F

(#85936) h1mpi válasza jano_77 (#85930) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem rosszabb lett, lehet másnak jobb. Azért fórum, hogy megbeszéljük.

Az átlag tankoknál nem érzem, de ennél a két prémnél nagyon. Valószínűleg, azért, mert mind a kettő OP volt a saját kategóriájában, ezért is szerettem őket.

(#85937) jagada: akkor nem STI és IS4 se, nem bánom...

[ Szerkesztve ]

(#85937) jagada válasza h1mpi (#85932) üzenetére


jagada
őstag

Pedig a következő az ST-1 az faja kis tankocska lenne. Minden ágon van egy-két nyögvenyelős szivatós tank amin túl kell lenni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85938) adamgreen válasza jagada (#85937) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bizony ám ugyanilyen az MT25 de utána az LTTB az nagyon faja :K

(#85939) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Körkérdés mindenkihez:

Melyek azok a tankok amiket mindenkinek ki kell fejlesztenie / ki kell próbálnia?

Eddig nekem:

- hetzer troll
- t67
- a régi hellcat
- cromwell
- t29
- t-34-85
- pz1c
- isu152

Többi?

“ nem kell mindig nyerni “

(#85940) jozefgucci1 válasza h1mpi (#85936) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Prém artym nincs és tegnap nem mentem az E25-el ,de arty-val igen és nekem nagyon jól adta . Háromszor is a topp sebző voltam T8-10 arty-val .Egy csata volt ahol szó szeterint semmi nem talált viszont a többiben jól adta. Igaz kicsit vicces volt , hogy OB261-el E100 ba sima lőszerrel lőttem 634-et aztán 740-et majd mikor aranyra váltottam akkor adott egy 540-et és egy 187-et :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85941) sith7 válasza ddt500hu (#85935) üzenetére


sith7
nagyúr

A csapat szempontjából az lett volna a jó, ha előre megy, de akkor mennyi esélye lett volna az életben maradásra, és foglalásra ? :U

Ő megmondta miért nem megy előre, ezen te felrántottad magad, és kilőtted ... ezt követően jobb lett a
helyzet ?
több spot - od lett ? nem, de ha nem lövöd ki, akkor lehet meg tudta volna csinálni a küldetését

Neked lett volna esélyed még lőni is, nyerni is, hiszen a scout - ok 99% - a elhullik a csata első 1-2 percében; neki az esélyt sem adtad meg azzal, hogy kilőtted.

[ Szerkesztve ]

(#85942) h1mpi válasza Szepi1979 (#85939) üzenetére


h1mpi
nagyúr

+1 Tigris I és a Pershing

(#85940) jozefgucci1: ezt el is hiszem, de nekem eddig, ha full be voltam szűkülve olyan volt , mint egy TD.
Ha 10/1 mellé ment már anyáztam :D

[ Szerkesztve ]

(#85943) Departed válasza h1mpi (#85929) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem a T95 szarabb mint a KV4 - utóbbival végülis gond nélkül kihúztam az ST-I-t. A T95-öt kábé már 100szor eladtam gondolatban, ennyire csigalassú bunker de golddal/kupolára lőve röhögve belőhető tévedést...akartam az utódját az E3-at de egyre jobban úgy látom nem éri meg a vesződést. :U

(#85944) adamgreen válasza ddt500hu (#85935) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ehhez csak annyit hadd szoljak hozzá hogy amiota bejöttek a Personal Mission csodák azota itt segitséget ne várjatok a csapat társaidtol.Mondjuk nem mintha azelött jobb lett volna de most botrány ami van.

Azt csodálkoznak a pro játékosok akik lilák meg zöldek hogy elbukják a csatát a tomato csapat ellen :DD

(#85945) Departed válasza Szepi1979 (#85939) üzenetére


Departed
őstag

Az én mindenképp kipróbálandó listám tier szerint sorban:
Matilda, Sherman troll, KV-2 troll, T29, ISU152+Borsig, T30+WTaufPZ4 (9.5 :P ), T110E5.
Respect nekik :R

Ja és a különdíjas: T-54 = FUN. :K

[ Szerkesztve ]

(#85946) jozefgucci1 válasza Departed (#85943) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T95 akkor jó ha van társ aki megvéd , hogy a medek ne nyomuljanak az oldaladba mert akkor ott vége a dalnak .Azt nem mondom , hogy szerettem ,de szépen lassan kihúztam a tizest belőle gond nélkül . Az E3 és E4 is ki van húzva ,de egyiket sem vettem meg még . Így vagyok az WTE100-al is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85947) jagada válasza adamgreen (#85944) üzenetére


jagada
őstag

Jah meg a játék elején jósolt 78%-83%-os nyerési esélyek sem érnek egy kalap szamócát se! Vannak ám meglepik.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85948) Enzolord válasza Departed (#85943) üzenetére


Enzolord
addikt

szakaszban 2, ne adj Isten 3 T95 azért borzasztó nagy pusztítást tud csinálni...
Persze minden pályafüggő, de én imádom.. Az E3mat el is adtam, ezt meg visszavettem.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85949) szbalogh válasza Enzolord (#85948) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem is nagyobb fun a T95 mint az E3

Nick: HE_Storm

(#85950) adamgreen válasza jagada (#85947) üzenetére


adamgreen
senior tag

Azokat már rég nem szabad készpénznek venni . :C

Szoval lehet most nagyot koppani . Persze vannak kivételek amikor egy nagy pro klán bejön 3 emberrel egy szakaszban mint pl tegnap és a 3 Betcset 12 tankot lött ki :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.