Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86601) Krytec


Krytec
tag

Ha nincs arty és top tier az E75:

(#86602) Simi37 válasza rlazol (#86600) üzenetére


Simi37
őstag

Nonono ;] B-C 155 55 francia 9es arty fullforgótornyos kétlem h elérte volna a téríthetőség szélét... ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#86603) rlazol válasza Simi37 (#86602) üzenetére


rlazol
addikt

hacsak úgy nem... :DDD
rlazol, ülj le, egyes alá.
hát ezt benéztem... :DDD
akkor pláne kíváncsi vagyok a mod-ra

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86604) TESCO-Zsömle válasza Simi37 (#86602) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A probléma a netkapcsolat. Ugyanis a célkör szétesésének mértéke nem az elmozdulás mértékével, hanem annak sebességével arányosan nő. Nem mindegy, hogy a szerver azt látja, hogy tized másodpercenként haladod az elmozdulás tizedeit, vagy egy másodperc elteltével egyből ott vagy.

Nekem sima célkereszttel is van olyan, hogy egyenletesen húzva beszűkülve marad, de ha álló helyből mozdítok egy hangyányit, akkor szétugrik. Bár ebbe az egér is belejátszik persze...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86605) Simulacrum válasza Stunts666 (#86580) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az előérzet nevű legénységi képzettséggel amúgy nem lehetne? Szerintem az ezt tudja. Persze akkor látható lenne, hogy két különböző típusú lőszerrel lőtt meg.

(#86606) Kakumix válasza Simulacrum (#86605) üzenetére


Kakumix
senior tag

Itt az történt, amit már írtak is, hogy lánctalpon vagy egyéb rétegelt páncélon történt egy 0dmg-es sebzés és a továbbhaladó gránát csinált még egy 400 pluszost is.
Egyébként többen állítják, hogy az a képesség bugos és időnként lehet vele duplán lőni, de nekem ez már 2013-ban sem és tavaly sem sikerült.

Legyen szép napod!

(#86607) jozefgucci1 válasza benvolio (#86494) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen meglesem mit tud ez a Program !
Bluyoo neked is köszi !

:R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#86608) galervin93 válasza Simulacrum (#86605) üzenetére


galervin93
őstag

Ahhoz nagy mák kell hogy beadja, meg hogy pont erre játszon az ember, bár ki lehetne próbálni. De amúgy jó kis dolog, pláne ha kevés már a lőszer és a megfelelőre lenne szükség.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86609) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Tigris II közepes ágyúját érdemes feltenni? Igaz, hogy többet sebez, de jóval lassabb és kevesebb is 3-al a penje?

(#86610) mcwolf79 válasza h1mpi (#86609) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem igen.
Az a 3 mm pen differencia az semmi. Az jelenthet 0,1 ˘-nyi dőlésszöget, szal szinte elhanyagolható.
Ha meg nagyon nagy tier-be rak, és sok a heavy akkor be kell tölteni az aranyat. Ennyi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86611) Chris0321 válasza h1mpi (#86609) üzenetére


Chris0321
addikt

Én használtam a középső ágyút míg meg nem lett a top löveg, sokan inkább a 88-assal farmolják ki de én a nagyobb sebzés miatt inkább azt használtam. Ha az Aladárral is akarsz majd játszani akkor szerintem kötelező kipróbálnod a középső ágyút mivel az az Aladár top lövege.

(#86612) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Oké köszi, akkor felrakom kipróbálásra. :R

(#86613) Jolet


Jolet
őstag

első körben nem adta, de a másodikra belejött

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86614) Dr_Syrex válasza h1mpi (#86612) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A VK Aladáron remekül muzsikált az a löveg, hiába az alacsony pen. A T32-őn is elég volt a 198 (általában) :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#86615) Szasinka válasza szbalogh (#86563) üzenetére


Szasinka
tag

Ferdinand lett belőle :B A hatos crew miatt főleg. Már ez is borzasztó ergyán mozog, nem bírnám ki a T95-t most már biztos. Mondjuk az igaz, hogy neki van egyedűl talán igazán komoly péncélja, minden más prem ammo-val átlőhető weakspot nélkül is sok esetben. Ennek meg a WS-ei is elég kicsik, távolról elég nehéz lőni.
Ki akarom próbálni milyen az mikor egy ezrest odasom az ember, eddig csak a rosszabik végén voltam a dolognak :DDD
Ps: Nem nagyon lesz T28C-m, még Stug se lesz, szakaszos küldiket nem tom csinálni, remélem kiveszik ezeket, FTR-n írták, hogy dolgoznak bizonyos küldetéseken, remélem ezeken...

[ Szerkesztve ]

(#86616) #43783936 válasza Szasinka (#86615) üzenetére


#43783936
törölt tag

A T95-ben nem a (nem létező) sebesség a gáz, hanem az, hogy a csata elején rettegve kell nézni, hogy hány arty van az ellennél, és reménykedni, hogy valaki kiszedi, mielőtt a béna bálnámat felspottolná valaki.
Arról nem is beszélve, hogy ha nem az arty szed ki, akkor a hátamba kerülő scout.
Ehez képest még a Ferdi is szélvészgyors.

(#86617) Chris0321 válasza Szasinka (#86615) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt írták, hogy egyenlőre maradni fognak a szakaszos küldetések nem igazán gondolkoznak a kivételén. Keress itt a fórumon szakasztársat vagy lépj be egy klánba ahol nincsenek komoly elvárások és szoktak szakaszozni.

(#86618) Szasinka válasza #43783936 (#86616) üzenetére


Szasinka
tag

Érdekes ez egyébként. Az artyktól én is féltettem a Ferdit de 15 csata alatt egyszer sem vettek célba (minden csatában volt legalább egy arty de inkább több, nem tudom hányszor voltam spotolva nincs még SS de elég sokszor mivel elől mozogtam nagy általában). Viszont az IS7-el nem egyszer van, hogy úgy döglök meg, hogy csak arty találatot kapok hiába igyekszem elkerülni ahogy lehet.
Viszont light már analizált meg de ez inkább a csapat hibája volt (ki másé :)) ).
A legnagyobb gond ezekkel a lomha TD-kel, hogy előre el kell tervezni, hogy hova mész. Mondjuk egy E100 hiába lassú nincs mit gondolkodni 1-2 tipikus heavy verekedő van, oda kell menni és kész. TD-vel azért több lőpoziciót fel lehet venni (nem sokkal a mostani térkép trend mellet de mondjuk a tipikus med helyeket is bele lehet venni amit támogathatsz) amit ha nem jól választasz ki meg vagy lőve, akár szó szerint is.
Chris0321:
Ejj, pedig örülnék neki. Klánnal (legyen bármilyen fun klán szvsz) egy bajom van, hogy azzal kötelezettsége is lesz az embernek amit nem tudnék úgy válalni munka, család melett amit én is elvárnék magamtól.
Alkalmi szakaszokhoz viszont szívesen mennék. User:szasinka aki akar felvehet

[ Szerkesztve ]

(#86619) jozefgucci1 válasza Szasinka (#86615) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T95 is akkor igazán jó ha van valaki aki bevédi az oldalad mert egy med ha bejön akkor simán megesz . Szakaszban jókat lehet vele menni és azt hinné az ember , hogy nem lövik be pedig de. Legtöbb esetben nem is próbálkoznak sima lőszerrel és már a Siemka player is eljutott oda ha nincs gold akkor HE . Ha mást nem is az ágyút sikerül nekik többször ellőni . Ettől függetlenül nagyon jó gép .

Teganp az RNG nem volt velem . Az 50120-al mentem pár kört és volt egy ahol bele tudtam menni az utolsó E100 hátuljába . Két lövésem ment a motor részre és kettő a púpjára a torony hátulján . Mondanom sem kell mind a négy pattant jah és 100 HP alatt volt. :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#86620) Chris0321 válasza Szasinka (#86618) üzenetére


Chris0321
addikt

Eddig két klánban voltam, azokat szokták csak kérdőre vonni miért nem mentek cw-re vagy sh-ra akik be voltak jelentkezve. Amelyik klán nem foglalkozik ilyen csatákkal ott nincs semmi kötöttség tudtommal.

(#86621) Kalos7


Kalos7
tag

Mit kell csinálni ahhoz, hogy az 50B-re meg legyen a Tankász?
Mert 5 kill 7k dmg az kevés............. :Y

(#86622) Enzolord válasza Kalos7 (#86621) üzenetére


Enzolord
addikt

Mondjuk beleraksz némi asszisztot, vagy nem 300 méteren felül lövöldözöl, de ez csak tipp, mert nem írja, hogy mennyi ment távolról... Gondolom.. :) De grat, szép kör lehetett...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86623) emre válasza Kalos7 (#86621) üzenetére


emre
veterán

el kell találni az időpontot mikor elég kevesebb is

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86624) Kalos7 válasza Enzolord (#86622) üzenetére


Kalos7
tag

Csak elején bujkáltam.
Az utsó 3k dmg az közel harc volt. ;]

(#86625) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A fejlesztők gondolkodnak az artyk egészén, de egyelőre nem döntöttek mit csináljanak velük.

CTRL+X ---> Trash ----> CTRL+V :DDD

A fejlesztők azt mondják "nem igaz hogy a pontosság nerf miatt a kevésbé pontos prémium tankok kevesebb creditet hoznak"

Tényleg nem hisz DMG után fizet... nem ismerik a saját játékukat?

[ Szerkesztve ]

(#86626) sith7 válasza h1mpi (#86625) üzenetére


sith7
nagyúr

hol lehet tippeket adni ?

(#86627) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt nézzétek meg :DDD Youtube RNG videó

[link]

(#86628) Jolet válasza h1mpi (#86627) üzenetére


Jolet
őstag

a lepattanóval ölni nagy jóság

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86629) Warton válasza Chris0321 (#86611) üzenetére


Warton
őstag

A 88-as sokkal jobb szerintem. Az Aladárnál csak azt használtam.

Én elfogult vagyok, mert a 88 L/71-es löveg minden tankon jobban szerettem mint a 105-öst. A Ferdin is szerintem jobb opció, mint a 105-ös.

indokok:
pontosabb a 88-as
a gyorsabb újratöltési idő sokszor jelenti azt, hogy több sebzést tudsz bevinni egy ellenségbe, esetlegesen tovább tudod lelánoclva tartani, illetve emiatt dinamikusabb lesz a játékmenet, ami számomra mindig nagyobb élmény, mint egy nagyot sebezni valakibe, valamint nincs akkora baj, ha véletlenül lepattan vagy mellé megy a lövés, mert hamarabb töltődik a következő
olcsóbb lőszer, lehet, hogy valakinek nem számít, de azért mégis, ha jól emlékszem negyedannyiba kerül és annyival nem sebez kevesebbet.

Ez az összehasonlítás csak a rövid 105-ösre igaz. A KT-nél, ha ki van fejleszetve akkor kötelező a hosszabb 105-ös használata természetesen.

Egyébként vannak ilyen esetek még a játékban, amikor nem a legnagyobb löveg a legjobb. Pl. a JPanzer IV-nél is azt érzékelem, hogy a 75-ös löveggel sikeresebb vagyok, mint a 88-assal (az nem az L/71, csak az L/56-os).

(#86630) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

T28-as Ht-12-höz tudtok egypár tanáccsal szolgálni? Megvettem a Maust, de azzal is 5k blokkolt volt a max, amit ki tudtam hozni. Ki mivel és hogy csinálta? Bélát csak végső soron tervezek venni, más megoldásokra, tanácsokra vagyok kíváncsi.

(#86631) adamgreen válasza h1mpi (#86627) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ettöl szép ez a játék :C

(#86632) iwu válasza Bobyjack (#86630) üzenetére


iwu
addikt

.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#86633) jr1994 válasza Bobyjack (#86630) üzenetére


jr1994
addikt

Türelem.

A küldetések kezdete óta mondom ezt mindenkinek aki úgy érzi elakad. Nem kell sehova sem sietni, meglesz az előbb-utóbb. Hasznos tippet annyit tudok mondani hogy ha esetleg nem tudtad, Mauson a tornyot is forgasd be. Előbb-utóbb kapsz egy jó kis városi pályát ahol beállsz egy utcába és hagyod hogy 2-300 méterről lődözzék rád a pattanókat.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86634) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Az ARL 44-en szerintetek először a jobb motor vagy a 100-as ágyút tegyem fel? Igazából a lassúsága és az ágyúja is idegesít. :O Lesz valami előrelépés a nagyobb motortól, mozgékonyabb lesz? Már megvan a torony és a lánctalp, most 90 mm F3 van rajta.

Előre is köszi! :R
Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#86635) TESCO-Zsömle válasza Bobyjack (#86630) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én IS7-tel csináltam meg azt is. Vagy legalább is csináltam volna, ha elérhető lett volna az a kör... 6k sebzés, 3k páncél által felfogott. Elhiheted, hogy nem jönnek zsinórban az ilyen körök...

Ugyanígy csapkodtam a fejem a falba, mikor 13 90-el spotoltam 6k-t valami tinglitangli küldetésre...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86636) Bobyjack válasza jr1994 (#86633) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azzal nincs gond, beforgatom én a tornyot, de általában egyedul maradok a végén, több irányból szétkapnak. Vagy annyira lassu vagyok, hogy elfogy előlem mindenki, meg sem lőnek. Ez a szokásos 100 csata múlva meglesz dolog, csak így sokszor nem a győzelemre hajtok, hanem hogy még többet lőjenek rám. Nem túl jó hatása van a győzelmi arányomra.

(#86635) TESCO-Zsömle: Csak az a baj, hogy a T28-hoz már 4300 blokkolt kell IS7-el, Maussal pedig 6000... Tegnap IS7-el megvolt már a 3k+, de frusztráló hogy erre kell hajtanom.

(#86637) jr1994 válasza krysztyan (#86634) üzenetére


jr1994
addikt

Nem kell a 100-as ágyú. Ha megvan az F3 az már jó, utána jöhet szerintem a motor. De érdemes mindent kifejleszteni hogy ne a későbbi tankokon kelljen.

Bobyjack: ha jól csinálod 20-25 csatán belül meg kell lennie, nem olyan sok az. De mit mondtam az előbb: nem kell sehova sem sietni! ;)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86638) TESCO-Zsömle válasza Bobyjack (#86636) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jajj, bocsánat. HT15-re gondoltam...

A blokkolt sebzéssel eddig én is bajba voltam, mert vagy nem lőnek belém eleget, vagy a sabzés nincs meg mellé, vagy minden, amit kapok átlő. Ennek az oka egyrészt, hogy KV4-gyel próbálkozok, amit azért már nem olyan nehéz egy 9-es, 10-es tankkal átlőni, főleg, hogy az első lepattanó után már szinte mindenki tölti az aranyat vagy rosszabb esetben a repeszt... De egyszer ez is majdnem megvolt tegnap, csak 120 blokkolt és 600 kioztott kellett volna, mikor sajnos a nyakamba sz*rt a GWE100... Sidescrape közben elvitte 1100 HP-mat Ruinbergben. A maradék már nem volt elég, hogy a másik KV4 lövését túléljem oldalról...

Mindazonáltal tanúja voltam, amint egy fickó MAUS-sal eleget tesz a legnehezebb HT12 vagy HT15 követelményeinek. Majdnem 10k páncél által felfogott és 4k kiosztott sebzést hozott össze. Történt mindez Live Oaks pályán a szántóföld/vasútállomás felőli bázis házainál, miután a városi erők elbuktak és egy szem E100-al ketten tartották az egész oldalt halálukig.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86639) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha nem megy a játék (RNG ami ma nem szeretett, Jpanther II 16/6 ment át a páncélon.... Előtte Jagdtiger 6x pattant egymás után AMX1375 oldalról lánc, Panther, M103 4X LP szemből...) vedd elő az E-25-öt és tombolj :DDD

(#86640) Chris0321


Chris0321
addikt

T28 Concept - Elemzés a wotinfo-n.

Warton: Én is szeretem a 88 mm-es löveget, elég sok csatát mentem a Tigrissel is. Én jobban szeretem ha egy ágyú nagyot sebez, a JP-n és a Ferdin is a 105-öst használtam a Ferdin természetesen addig amíg meg nem lett a 128 mm-es. Az Aladár még nem elit sajnos, de mindent kifejlesztettem rajta és a 105 mm-essel használtam és fogom is használni. A 105 mm-es nem olyan pontatlan, hogy az ember rá legyen kényszerítve a 88 mm-esre és persze drágább a 105 mm-esbe a lövedék de minél nagyobb űrmértékű ágyúval játszik az ember annál drágább a lőszer és ha valakinek már tier 8-ban egy 105 mm-essel gondjai vannak akkor pl. az E-100 150 mm-es ágyújával mi lesz ha goldot kell töltenie? Csak egy megjegyzés, én alapból goldot töltök a kicsi átütés és a hosszú töltésidő miatt. Úgy vettem észre, hogy a nagyobb sebzésű ágyúktól jobban tartanak főleg ha már kevés valakinek a hp-ja. Általában a töltés idejére mindenki fedezékbe vonul ezért nem mindig lehet kihasználni a kisebbet sebző de gyorsabban újratöltő ágyút.

[ Szerkesztve ]

(#86641) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál

¤ A tény miszerint nem lesznek tier IX-es és X-es könnyű tankok nem jelenti azt, hogy a jelenlegi VIII-asok egyenlő értékűek lennének a X-es közepes és nehéz tankokkal a csatákban, csupán csak ezek a legjobb felderítők és a legmegfelelőbbek a nekik szánt szerepre.
¤ Nagyobb távolságból (~ 500+ méter - a ford.) az adatforgalom optimalizációja miatt csak időnként frissülő ellenséges tankok helyzete nem kellően pontos. Ez azért van, mert a szerver csak ritkábban frissíti a tankok helyzetét és a frissítések közt eltelt időben a kliens ,,becsli meg", hogy hol lehet a tank, míg újra nem kap adatokat a szerverről. Nagy távolságból ez könnyen eredményezhet egyfajta ,,szellemlövedék" effektust, ha azt látjuk, hogy a lövedék egyszerűen átment az ellenfél testén, de nem történt semmi, mert valójában a célpont már máshol van, ám a szervertől még nem érkezett meg a friss adat a kliensre a tank helyzetéről.
¤ Javaslat: ,,Azt javaslom, hogy vegyétek ki az artykat a játékból legalább egy hónapra és nézzétek meg mi lesz az eredménye!" Válasz: ,,Továbbítani fogom a javaslatot SerB-nek..." (Diplomatikus ,,felejtsd el" válasz. - a ford.)
¤ Az, hogy a nyitott küzdőterű és nyitott tornyú tankoktól elvették az extra látótáv bónuszt nem jeleneti, hogy akkor ventilátort (fokozott szellőzés) lehetne ezek után rájuk tenni.
¤ A játékban használt német ágyúk átütőereje 100 méteren belül, orosz átütőerő táblázatokon (és folyamatokon) alapul.
¤ Jelenleg szinte biztos, hogy nem lesznek tier X-es könnyű tankok.
¤ Az amerikai tier VIII-as prémium nehéz tank, a T34 nem lesz újra balanszolva.
¤ Az új fizika tesztje február végén, vagy márciusban kezdődik.
¤ A 9.7-ben érkező HD modellek száma kevesebb lesz, mint 20.
¤ A fejlesztőknek van egy prioritási lista mely szerint kellene a HD modelleket bevezetni, ám inkább az alapján kerülnek be a modellek, hogy melyikek készültek el előbb.
¤ Az egyéni küldetésekre vonatkozó jövőbeni változtatások bugokat fognak javítani és azon küldetések cseréjét hozzák majd melyek hátrányos hatással vannak a játékmenetre. (pl.: sebezz 500-at artyval és maradj szpotolatlan a menet végéig, ezért az 500 dmg után a játékos elmegy és megfullad, mert akkor a rendszer úgy kezeli, hogy nem volt szpotolva és megkapja a küldetést tokkal - vonóval... - a ford.)
¤ A 9.7-es patch megjelenése nem lesz elhalasztva az e-sports miatt.
¤ A Leopard 1-es kevesebb, mint 0.5%-ot vesztett a pontosságából a 9.6-ot követően.
¤ Kérdés: ,,Mik azok a Storm által említett látótávolság és egyéb más dolgok amik átdolgozásra kerülnek a 9.7-ben?" Válasz: ,,Egyelőre nem kommentálnám."
¤ Storm amikor azt mondta, hogy néhány ágyú közel 2%-kal kevesebb átlagsebzést teljesít a 9.6-os pontosság nerf óta, azt az artykra értette, ám nem véli úgy, hogy ez egy komoly teljesítménybéli visszaesés lenne.
¤ A 2 arty / csapat limit nem lesz bevezetve, ezt már 8.6-ban eldöntötték.
¤ Még mindig tárgyalás alatt áll, hogy a 2%-os átlagsebzés vesztés okozhat-e újabb pontosság átállítást.
¤ A HE lövedékek működése nem kap realisztikus lökéshullám effektet.
¤ Storm kommentje azon tényre, hogy az Armored Warfare-ben a járművek kritikus pontjait ért találat extra sebzéssel, a nem kritikus pontok pedig 50%-al kevesebb sebzéssel járnak: ,,Ez túl nagy random szórást eredményezne nagyobb távolságból, a ,,sziluettre" történő tüzelés esetén."
¤ Siránkozás: ,,A nyitott TD-k @&đ€%, túl hamar felszpotolódnak tüzelés után, nincsen páncélzatuk és most már a látótávolságuk is kevesebb, mint a nehéz tankoknak!" Válasz: ,,Sz@r ügy."
¤ Az új fizika munkálatainak több, mint fele arra vonatkozik, hogy a jelenlegi WoT szervereken képes legyen gond nélkül futni a rendszer.
¤ Ezen új fizikának köszönhetően teljességgel megszűnik az az eshetőség, hogy egy tereptárgy, vagy fal akár apró részének érintése is lelassíthatja, vagy megakaszthatja a tankot.
¤ Az egyéni küldetéseket nem fogják leállítani, nincs időkorlát a teljesítésükre.
¤ Az egyéni küldetésekben megszerezhető tankok cseréje újakra valószínűleg csak a jövő évben érkeznek majd.
¤ Az RNG 25%-a nem lesz lecsökkentve 10%-ra, még az e-sports-ra sem.
¤ Az új kör alakú megjelenítési távolság körülbelül 564 méter lesz.
¤ A 9.7-re betervezett egyéni küldetések változtatása még nincs kész, de valószínű, hogy azon küldetés (arty), hogy pusztíts el 3 tankot egy lövéssel el lesz távolítva.
¤ A szerverek folyamatos fejlesztés alatt állnak.
¤ A Dicker Max 400 méteres látótávolsága nem lesz nerfelve.
¤ Az új fizikai mozgási rendszerben lehetséges lesz a kézifékes 180°-os fordulás.
¤ A 9.7-ben még nem jön a többtornyos / többlöveges rendszer.
¤ A rammolási rendszer nemsokára át lesz dolgozva.
¤ Az Object 263 egyelőre nem lesz buffolva.
¤ A PvE a távoli jövőben jön majd.
¤ Az új ágyú és motorhangok, ahogy a fű és a fák megjelenítése is a nem túl távoli jövőben jönnek majd.
¤ Lehetséges, de nem biztos, hogy a távoli jövőben megcsinálják, hogy a felhők mozogjanak, mint a WoWs-ben.
¤ Még korántsem biztos, hogy a TD látótáv változtatások véglegesek, a fejlesztők figyelik a statisztikákat. (Valószínűleg nagyobb eséllyel várható egy újabb adag nerf, mint egy kis buff. - a ford.)
¤ Lehet, hogy a japán nehéz tankok még idén megjönnek.
¤ A fejlesztők szerint az a megállapítás miszerint a pontosság nerf a prémium tankok kredithozamára hátrányosan hatott nem igaz. (Pedig igaz. Nagyon is igaz. Kapásból három olyan prémium tankom is van (Löwe, Type 59, T34) amiket rosszul érintett ez a dolog és ez meglátszik a kereseten is. - a ford.)
¤ Az új fizikai rendszer nem lesz hatással a játék teljesítményére (kliens oldalon - a ford.), mert a szerver számolja majd.
¤ Storm nem emlékszik pontosan a számokra, de azon járművek esetében, melyek normál ágyúkkal (nem derp) rendelkeznek az átlagsebzés teljesítmény csökkenés a 9.6-os nerfet követően kevesebb, mint 1%.
¤ Válasz arra a kérdésre, hogy a WG miért nem akarja limitálni az egyes típusok számát a csatákban, beleértve az artykat is: ,,Ha egy típusból több van a csapatban, mint amennyire szükség van, azt jelenti, hogy az a típus nincs jól balanszolva és újra kell azt balanszolni ahelyett, hogy mesterségesen visszafognánk a számukat."
¤ A TD, mint típus nem lesz átdolgozva. Storm álláspontja az, hogy minden csapat átlag 4 - 5 TD-vel rendelkezik nem igaz. (Az ilyen válaszok láttán megfordul a fejemben, hogy vajon tényleg egyazon játékról van szó? Személyes tapasztalat ugyan, de a 4 - 5 TD átlag a kelleténél sűrűbben tiertől függetlenül még több is. - a ford.)
¤ Visszatérve a nem kritikus pontot ért találat esetén 50%-kal kevesebb okozott sebzés esetére, Storm szerint ez egy h*lye ötlet. Egy játékos vitába szállt ezzel kapcsolatban és felhozta azt az ötletet, hogy az ilyen találat esetén egy megfelelő hangüzenetet kellene, hogy kapjon a játékos (,,Kevésbé kritikus területet találtál el, kevesebbet sebeztél.") ezzel orvosolható volna a dolog. Storm erre annyit reagált, hogy a hisztéria áradatot ez sem csökkentené.
¤ A Prokhorovka pálya sorsa még nincs eldöntve.
¤ Storm megerősítette, hogy az IS-3 a HD modellel gyengébb front páncélzatot fog kapni, köszönhetően a kevésbé kedvező szögelésnek. Korábban a horizontális 0°-hoz képest 57 - 60° volt a szögelés, az új szög pedig 61°. (A játszhatóság és a páncélvédelem szempontjából ez nem fogja komolyan érinteni a tankot, a teljesítménye várhatóan változatlan lesz. - a ford.)
¤ Kérés: ,,Kérlek magyarázd meg nekem, hogy mi a #&%+{@#&˛`ߤ€-ért kell piszkálni az artykat?!" Válasz (Storm): ,,Azért, hogy meg{Đ]%/<ß#$%uk őket. Nagyon szívesen."
¤ Nem lehet limitet tenni az MM-be annak érdekében, hogy nem kerülj ugyanarra a pályára, mint amin előzőleg voltál, mert összekutyulná az MM rendszerét.
¤ Az új fizika tesztelésére lesz majd egy külön alkalom, a játékosoknak nem kell megvárni a 9.7-et, hogy tesztelni tudják.
¤ Lehetséges, hogy egy ,,tank inspector" be fog kerülni a garázsba, amivel meg lehet majd vizsgálni az összes tankot.
¤ A szpotolási rendszer átdolgozás nem 9.7-ben fog jönni.
¤ A tankok belső modul elrendezése nem lesz publikálva.
¤ A tank neve melyből az AMX-30 lesz elérhető később lesz bejelentve, hogy elkerüljék a ,,de én már összeszedtem az exp-t rá" hisztériát. (Abban az esetben, ha mégsem abból a tankból lenne elérhető, mint amit előre megadnak. - a ford.)
¤ Az új fizikai mozgás rendszer nem lesz hatással a lövedékek röppályájára és működésére.
¤ A WT E 100 nem lesz lecserélve a 9.7-ben.
¤ Az új fizikában, ha a tank felborul ugyanaz fog történni, mint a vízbekerülés esetén, egy időkeret lesz ami, ha lejár a tank felrobban.
¤ Új álcafestések, feliratok és emblémák is jönnek majd, de még nincs pontos dátum.
¤ Lehetséges, hogy a Super Pershing 9.7-re megkapja a HD modellt.
¤ A HD IS-3 9.8-ban jön majd.
¤ Egyelőre a Batchat lőszerkapacitásának növelése nincs tervbe véve.
¤ A új fizika tesztelése két szervert fog tartalmazni, egyik a realisztikus fizika és a másik az egyszerűsített fizika.
¤ Lassan, lépésről - lépésre a limitált MM-el rendelkező prémium tankok ki lesznek véve a prémium boltból és a játékban sem lehet megvenni őket aranyért többé.
¤ Egyelőre a Type 62 nem lesz buffolva.
¤ Az A-32 nem lesz átdolgozva és nem kap HD modellt sem egy jó darabig.
¤ A KV-5 nem lesz buffolva.
¤ Úgy tűnik a 9.6-ban van egy hiba amikor a szerver szinkronizálja az accountot a kliens kilép a játékból. Storm szerint ez a hiba elég ritka és csak itt - ott jelentkezik.
¤ A WG álláspontja, miszerint az E 25-öt érintetlenül hagyták annak ellenére, hogy nyíltan elismerték, hogy nincs jól balanszolva SerB döntése volt.
¤ Az ST-I torony oldalának szögelése úgy tűnik nem jó, könnyen lehet, hogy javítva (buffolva) lesz amikor megkapja a HD modellt.
¤ Az arty, mint típus nem lesz újra balanszolva egyelőre.
¤ Az átütő és lepattanó találatok ,,matricái" jobb minőségűekre lesznek lecserélve.
¤ A jövőben komolyabb újra balanszolások fognak érkezni. (Még több nerf. - a ford.)
¤ A HD Type 59 nem 9.7-ben jön.
¤ A T-34-85 fejlesztett tornyán a lövegpajzs bal oldalra van csúsztatva ami nem korrekt. Ki lesz javítva.
¤ Az új fizikában a tank szintén meg fog állni magától, ha nem nyomjuk a W-t, csak lassabban. Gyorsabban meg lehet majd állni a kézifék használatával. (Ez viszont hosszabb és nagyobb mértékű függőleges kilengést okozhat majd a tank testében, nehezebb lesz hirtelen, vagy célzott lövéseket leadni a megállás pillanatában. - a ford.)
A tegnap érkezett micropatch tartalma:
¤ A Tiger P bugos modellje ki lett javítva.
¤ Javítva lett a játékosok állapota (online / csatában / elérhető) az új barátlistában.
¤ Javítva lettek a teljesítményt jelző képernyők. (pl.: ,,Gratulálunk a sikeres küldetésért" stb...)
Ha valakit zavarna a WGL hangár és szeretné eltüntetni:
- Első variáció:
¤ Lépj be a ,,Games\World_of_Tanks\res\packages" mappába.
¤ Készíts másolatot a ,,hangar_premium_v2.pkg” fájlról bárhova a gépen.
¤ Nevezd át a másolatot ,,hangar_wgl_5s.pkg” -ra.
¤ Másold vissza az átnevezett fájlt a ,,Games\World_of_Tanks\res\packages" mappába és írd felül az ott lévőt.
- Második variáció:
¤ Lépj be a ,,Games\World_of_Tanks" mappába.
¤ Készíts egy biztonsági másolatot a ,,paths.xml" fájlról bárhova a gépen.
¤ Nyitsd meg ezt a fájlt az eredeti helyén (,,Games\World_of_Tanks").
¤ Keresd meg ezt a sort: ,,/res/packages/hangar_WGL_5S.pkg” és töröld ki.
¤ Nyomj a ,,Fájl/Mentés" opcióra.
¤ ScorpionLord ¤

(#86642) Stunts666 válasza Bobyjack (#86630) üzenetére


Stunts666
őstag

A tanács az (nem rossz indulatból), játsz még vele és tanuld meg használni a tankot.

E75:

(#86643) ddt500hu válasza Bobyjack (#86630) üzenetére


ddt500hu
veterán

VK45B-vel beállsz egy lőhető folyosóba ha top tier vagy és várod az áldást. 2-300m-ről nem lövik meg a kupoládat és még arannyal is pattognak.

(#86645) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

SU-100 után melyik ágat javasoljátok először kijátszani?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86646) fradi81 válasza lacibacsi (#86645) üzenetére


fradi81
veterán

hello
a felső nagyot lövő lassú, az alsó ág inkább mozgékonyabb, amelyik szimpatikus.

Aki épp tier 7+ artizik jöhetne könnyűtank mellé szakaszba.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#86647) h1mpi válasza Chris0321 (#86644) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Siemka hétvége lesz megint akkor :DDD nyugtatót bekészíteni 30% WR adott :P

(#86648) Chris0321


Chris0321
addikt

Most frissítettem az Aslaint és találtam egy modot ami számolja a páncél által felfogott sebzést. Gondolom átlagsebzés alapján számol. Ez régen is benne volt csak én nem vettem észre?

(#86649) Stunts666


Stunts666
őstag

Van még egy amatőr kérdésem:

Van egy Leo PTA-m... 10,18-as töltés idővel...
Kolegám PTA-ja 9 alatt tölt...

Miért van ez??? Ugyan az a felszerelés, csak annyi, hogy nem 2-es hanem 3-as legénységem van...

(#86650) robogo81 válasza h1mpi (#86647) üzenetére


robogo81
aktív tag

30 győzelemre(adott nemzettekkel) ad 1 prém napot,már megéri nem? :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.