Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85551) jano_77 válasza jozefgucci1 (#85493) üzenetére


jano_77
nagyúr

remélem itt nem rám gondoltál! ;) :N
egy szinten vagyunk - ugyan olyan rossz vagy mint én ;] :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85552) zozyk


zozyk
addikt

Még a napi stat & Gnomefather's motor hiányzik és kész is a szokásos moddolás. :D

A modlistám. :)
10mp 6.érzék\
autoaim_extended\
battle_assistant_0.9.6_1.2.5\
ContourIcons-0.9.6-riskynet\
grandpas_tank_icons_096\
J1mB0_s_Crosshair_Mod_v1.46 HUN\
Köd eltávolító és maximális látótáv\
locastans Minimap_Gen4_96\
NomaxXx Magyar Szinkron\
Női legénység ikonok v1\
SafeShot mod\
TeamHpPools_96\
TeamSpeakMod_Tessu-0.3.3\
vitiris_golddetector_damagepanel_0.9.6_hun_v1\
Wot Ikons panel v2 0.9.x\
xvm-6.0.0.1\

[ Szerkesztve ]

(#85553) Mottie válasza lacibacsi (#85448) üzenetére


Mottie
őstag

Erre annyit azért mondanék, ha én egyetértek a látótáv nerffel. Igenis legyen szüksége a TDknek valakire aki spottol nekik. Az kicsit unfair, hogy csak állnak egy bokorban és annyira dolguk hogy aki jön szétkapják mire észbekap, mivel előbb észrevenni a mozgó járművet. Így ahhoz hogy már olyan messziről arathassanak kell egy spotter. Bokorban állva pedig még így is előbb fogja spotolni a közeledő heavy-t, mint az őt.

Be Victorious!

(#85554) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

A Hummelt egyáltalán nem érzem jobbnak, sőt...

talált már valaki friss ASLAIN modpack-et?

“ nem kell mindig nyerni “

(#85555) TESCO-Zsömle válasza bluyoo (#85549) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szokni kell az tény, inkább másodvonalbeli a dög. Alattomosan érkezel vele, miközben az ellenség más csapattárssal harcol és durr az oldalasába vagy seggébe, ha azt akarod, hogy tényleg fájjon.

ARL44 -et oldalba kiveszi 1:1-be, nincs kecmec.

sz: Na, megyek és megnézem mit mutat az 53/55 az új szórásképpel.

Gyanítom, hogy ezzel, és a mérlegelt XP-buffal már nem lesz nehéz lenyomni a küldetéseket, ha tényleg meg is lépik...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85556) Chris0321 válasza Szepi1979 (#85554) üzenetére


Chris0321
addikt

14 óra előtt néztem, modpack már volt de az installer még nem.

(#85557) Szepi1979 válasza Chris0321 (#85556) üzenetére


Szepi1979
senior tag

köszi

“ nem kell mindig nyerni “

(#85558) Mottie válasza Szepi1979 (#85554) üzenetére


Mottie
őstag

Aslain honlapja kicsit túlterhelt :D

Be Victorious!

(#85559) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#85557) üzenetére


Szepi1979
senior tag

eddig ezt találtam de nem merem felrakni:

[aslain installer]

Mottie: meg is értem

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#85560) szallasi007


szallasi007
őstag

Ha jól értem akkor most még az is artizni fog aki nem akart viszont akinek hatodik érzek bekapcsol az kezdhet imádkozni hátha marad egy minimális hpja az égi áldás után? Tegnap arti napot tartottam tier 6 ruszkival, volt olyan köröm hogy 8-ból full beszűkűlve egy talált az is kemény 14-et sebzett (2 skilles legenyekkel). azt hiszem vmi 15 kört toltam amiből egy kör volt ahol egyáltalán érdemben segíteni tudtam a csapatnak. Amazing volt, stat meg persze olyan szinten leesett hogy kínomban már csak röhögni tudtam az egészen.

[ Szerkesztve ]

(#85561) Chris0321 válasza bluyoo (#85549) üzenetére


Chris0321
addikt

Lassan majd megszokod a nagy kaliberű ágyúkat, a JP-nek is van egy jó kis 105 mm-es ágyúja, a Ferdit pedig egyértelműen a 128 mm-essel érdemes használni.

(#85562) bluyoo válasza TESCO-Zsömle (#85555) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Na majd meglátjuk, hogy muzsikálok vele. :) Sajnos pont a másodvonatban maradással vannak gondjaim (1.21 spotted / 21.29% survived battles, főleg nehéz tankkal)! :DDD
Még a td küldivel is megakadtam (1000 sebzés hogy ne vegyenek észre). :B
Eredetileg inkább az IS-t akartam a szovjet vonalon. De a T-150, és a KV-13 is csak a vásárlásra vár. A keret már megvan, de hátha lesz valami leértékelés.

(#85561) Chris0321
Hát bízom benne. Bár a KV-85-ös szenvedésből ítélve, nehéz menet lesz számomra. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#85563) Vigneau válasza Szepi1979 (#85559) üzenetére


Vigneau
félisten

No igen, az Ő oldalán még csak a 4.2.0 installer pakk van fent. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#85564) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Jó rég jártam itt.

Kérem engedjetek meg egy hírközlést ezen a fórumon is.

VTEPS-VT3PS Nyitott kapuk

Avagy amnesztia a kezdeti idők rosszul sikerült köreinek

Mindig is szerettél volna a legrégebbi hagyományokkal rendelkező, nemzetközi viszonylatban is nevet szerzett kláncsalád tagjainak sorába lépni? Erre korábban nem volt lehetőséged, mert az aktuális minőségi mutatóidat lerontotta az első néhány ezer csata ügyetlenkedése? Ez most nem akadály! Ne habozz, jelentkezz, kerülj az újoncok közé és próbálj szerencsét közöttünk. Légy tagja egy családias hangulatú, CW-Stronghold orientált sikeres magyar klánnak. Légy te is Tarczay-legény!

További információt az alábbi linken találsz:
http://vteps.hu/index.php/toborzas/vteps-vt3ps-nyitott-kapuk

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#85565) Drenadar válasza Tiszteletes (#85564) üzenetére


Drenadar
veterán

Már jó :-D

[ Szerkesztve ]

(#85566) mefistofeles válasza Flayer (#85516) üzenetére

Telejesen jól elvagyok a Jacktorral már vagy 9.4 óta de ez a (statisztika vagy mi?) szerintem borzasztó. Remélem lesz hamarosan rendes napi sat mert akkor ez repül......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#85567) lacibacsi válasza Mottie (#85553) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megértelek és igazat is adok neked. Csak annyian hiányolják a valósághűséget ebből a játékból. Na ez a nert pont ebből vesz el. A páncéltörő tüzérségnek pont az a lényege, hogy ül a bokorban és vár, és vár, és vár, és egyszer csak lő egy kegyetlen nagyot... Az arty nerf-el ugyanez a bajom. Egy jó parancsnoki szakasszal legalább 50%-os találati pontosságot kell elérni a valóságban, nem 25-30-at, mint a játékban...ha valaki elég idős és katonaként a tüzéreknél szolgált, az tudja, hogy miről beszélek...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#85568) Chris0321 válasza bluyoo (#85562) üzenetére


Chris0321
addikt

A Kv-85-ön tudtommal inkább a 100 mm-es a jobban használható, a 122-esnek rosszabb adatokat adtak. Én az IS 122 mm-esével szoktam meg a nagy ágyúkat.

(#85569) Flayer válasza mefistofeles (#85566) üzenetére


Flayer
senior tag

Én is szeretem de a régi napi stat az jobban bejött!
Ide külön KSH dolgozót kell magam mellé ültetni aki kiolvassa a lényeges dolgokat! :D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#85570) fradi81


fradi81
veterán

van aslain telepítő.

moto g72, Ninebot d28e

(#85571) bluyoo válasza Chris0321 (#85568) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen, (így utólag) ezt határozottan én is így látom! :K
Hát az IS nekem még nincs meg, szóval én így a KV-2 -essel gyakorlok.

Bazinga!

(#85572) Bobyjack válasza fradi81 (#85570) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nálam még mindig le van halva Aslain oldala. Feltudod tölteni valami fájlmegosztóra?

(#85573) fradi81 válasza Bobyjack (#85572) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#85574) Mottie válasza Bobyjack (#85572) üzenetére


Mottie
őstag

INstaller download fórum topicjába feldobta a linkeket :)

Be Victorious!

(#85575) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Az autoaimből van már újabb, srácok?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#85576) Bobyjack válasza fradi81 (#85573) üzenetére


Bobyjack
senior tag

:R Mottie-nak is!

(#85577) rlazol válasza lacibacsi (#85567) üzenetére


rlazol
addikt

valósághűség? :U
most komolyan? amikor második világháborús álomtankok harcolnak az 50-es években vagy még később tervezettekkel? Olyan felszerelésekkel, ami soha nem volt? Menet közben lövöldözés egy T-34-vel? Átütő találat csak sebez de nem öl meg? Műholdnézetes célzás (aki tüzéreknél szolgált...)?
és akkor Te azon sírsz, h 350 méter helyett 320 lesz a látótáv?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85578) Vitiris válasza Borisz76 (#85479) üzenetére


Vitiris
aktív tag

(#85579) Jolet


Jolet
őstag

Srácok, ha valaki belefut automata felszerelés feltevő modra légyszi linkelje be ide
köszi

köszönöm, de nekem a különálló kellene, mert saját modpackom van

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85580) Don Vittorio válasza Jolet (#85579) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az új Aslainben benne van az automatikus felszereléspakolászó is.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#85581) zozyk válasza Don Vittorio (#85575) üzenetére


zozyk
addikt

Azt írják,hogy jó a 0.9.5-ös is. (nálam is működik rendesen)

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/441413-096-autoaim-indicationsnapping/

0.9.5-20150208-v2-autoaim_indicator-t szedd le

[ Szerkesztve ]

(#85582) Mottie válasza Jolet (#85579) üzenetére


Mottie
őstag

Attól még fel lehet rakni aslainen keresztül. Csak minden mást kiveszel és nem "clean installt" nyomsz.

Egyébként

AutoEquip
vagy
AutoTelescope

rákeresel és kész. Szerintem a korábbi verziósak is működhetnek

Be Victorious!

(#85583) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem már csak a white dead tanks hiányzik, valami ruszkit találtam, de azt nem merem feltenni :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85584) Mottie válasza h1mpi (#85583) üzenetére


Mottie
őstag

Normális "Napi Stat"-ot találtál?

Be Victorious!

(#85585) Don Vittorio válasza zozyk (#85581) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Köszönöm.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#85586) Don Vittorio válasza Mottie (#85584) üzenetére


Don Vittorio
őstag

A Jacktorból felkerült a második verzió, abban már jó a napi stat.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#85587) h1mpi válasza Mottie (#85584) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen a wotinfo.hu-n a Vitiris féle szokásos [link] Színes chat üzenetekkel.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85588) h1mpi válasza h1mpi (#85587) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aslainsban nekem nem működik a TD arty mod...
A szórásról annyit, hogy artyval sima árkád módban szedtem ki autoaimmal 3 tankot. Semmi nem változott.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85589) Don Vittorio válasza sith7 (#83728) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem szellőzés, álcaháló és periszkóp. Ugyanez van a 12t-n is. De jó az is, amit mondasz, ha még nincs full kamója a legénységnek. Viszont akkor lehet, hogy az álcaháló helyett tenném a szellőzést, mehetne a két optika, és alapvetően mozognék vele folyamatosan, csak néha állnék meg leskelődni.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#85590) h1mpi


h1mpi
nagyúr

105 leFH tier5 arty a nerf után :D Érdemes megnézni a menet közben telibe vágott IS2-t :D
Azt hiszem 9.7-ig elő se veszek heavy tankot :P

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85591) Jolet válasza h1mpi (#85583) üzenetére


Jolet
őstag

a wothungary-n van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85592) A Zéé


A Zéé
addikt

a Jimbo Crosshair Mod nektek is az eredeti célzókört és jelölőt használja? :/
Már letöröltem, újraraktam, de mégis ilyen fura egyvelege a beépítettnek, és a moddoltnak.

Just a simple Lineman...

(#85593) h1mpi válasza Jolet (#85591) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi, valamiért a skinek mappába nem néztem bele :B

Más: Mentem egy pár kört artyval és való igaz, hogy nem lehet elengedni a lövést, 2-3 mp-el a teljes beszűkülés előtt, mert akkor mellé-alá-mögé-főlé megy az esetek nagy többségében. Ha viszont kivárod a full szűk célkeresztet, sokkal, de sokkal több lövés talál, mint eddig. Ezzel szerintem a gyorsan szűkülő artyk kerültek előnybe, hiába sebez kevesebbet, ha sokkal többet sebez ezáltal eldöntve a csatákat is a sok-sok modul sérülés miatt. Ezért van az, hogy nem egy tankot szedek ki én se 0-ra, hanem 3-4-et csipegetek, mert az tuti, hogy minden elszáll rajta :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85594) fradi81 válasza A Zéé (#85592) üzenetére


fradi81
veterán

Az aslainos nem, előtte a niko modpakkos viszont ilyen volt.

moto g72, Ninebot d28e

(#85595) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A barát listán a nevek másnak is feketék vagy ezt valamelyik mod csinálja?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85596) Enzolord válasza h1mpi (#85595) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy mod hiba.. csak nem tudom, melyik..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85597) h1mpi válasza Enzolord (#85596) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi ez legyen a legnagyobb hiba, így frissiben :D

Beállításokban mit kell levenni, hogy ne legyen robbanás, füst és semmi zavaró tényező?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#85598) LK válasza h1mpi (#85593) üzenetére


LK
addikt

Köszi ezt a értékes tapasztalatot :R
Ez azt jelenti,hogy mindenki jobban járhat, ha:
-az arty tulaj megvárja míg beszűkül kevesebb megy ténylegesen mellé ,kevesebb sírás
-ha az arty célpont sokat mozog előre, hátra, bármerre, kevesebb esélye lesz hogy eltalálják,hiszen kevesebb lesz a mákos találat, okos célpontok is kevesebbet sírhatnak
- a kemper célpontok lesznek azok,akik igazán sírhatnak, megfejelve látótáv nerffel

Előszedem a Francia artimat, megnézem, mi változott ( Bishop is jobban fog aratni szerintem)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#85599) Enzolord válasza h1mpi (#85597) üzenetére


Enzolord
addikt

extra effect...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85600) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Aslain telepítőbe mit kell kipipálni, hogy mutassa garázsban a statisztikákat? WN8, hány csatát mentem stb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.