Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85701) Amfiton válasza #40993792 (#85700) üzenetére


Amfiton
tag

A játékot le is töröltem,pár hónapot kihagyok.Kijött egy új stalker mod azt fogom tolni.Jó játékot kivanok addig is mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#85702) emre válasza Borisz76 (#85659) üzenetére


emre
veterán

A Crossfire támogatás kb. 2 éve megszűnt a wot-ban.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#85703) szbalogh válasza adamgreen (#85699) üzenetére


szbalogh
őstag

AZ igen...

Na már meg van a WT Pz IV xp fele. A kredit bekészítve, még marad is 1 misi. És a poén, hogy a 10-es csak 35k xp-vel több, ami kb 2-3 nap játék. SZinte már látom a garázsban a T95E2-t :DDD

Apropo, nem lehet tudni valahogy előre, hogy hét végén milyen akció lesz? Az a 3 kill +750 xp nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#85704) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudna vki segíteni abban, hogy a players paneles spot jelzést jelenleg hol és hogyan kell beállítani az XVM-en belül? (Jolet?)
Mindent a strukturának megfelelően másoltam be és nagyjából működik is rendesen az XVM, kivéve ezt az egy dolgot!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85705) Pete55555 válasza #40993792 (#85698) üzenetére


Pete55555
addikt

Artystaként mondom, hogy rohadt idegesítő, és nem tudom kiszámolni, hogy mikor hova fog menni a heavy, ha ide-oda mozog. Betalálok azért, de megnehezíted az arty dolgát.

De azért kaptál egy 200-ast tőlem az előbb. ;] A csapatot le is "fényképeztem". Tele lengyelekkel, mind vörös :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#85706) h1mpi válasza Pete55555 (#85705) üzenetére


h1mpi
nagyúr

JA az a legidegesítőbb, amikor előre hátra tolatgat randomra :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85708) Jolet válasza jano_77 (#85704) üzenetére


Jolet
őstag

egy napja küzdök vele
jelenleg az látható, hogy csak a szövegtípusú jelzést hajlandó megmutatni, vagyis a * vagy bármit amit beteszel
a kép alapú megjelenítést nem tudom elő varázsolni, hiába próbálkoztam az elérési útvonal változtatásával

:-(
egyelőre szívás

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85709) jano_77 válasza Jolet (#85708) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszi, ez tényleg szívás! bekaphatják....nem értem miért kell patch-ről patch-re vmit változtatgatni!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85710) rlazol válasza jano_77 (#85709) üzenetére


rlazol
addikt

a patch arról szól, h vmi változik... :U :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85711) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

A francia heavy vonalat csinálom éppen a wotban és nagy "nehézségek" árán a BDR nevű rettenetnél tartok. Nyugtassatok meg, hogy ha meglesz rá a 90-es löveg akkor azért használható lesz. Mert így a kedvem is elmegy a játéktól, az előtte lévő tankok sem voltak semmik, de ez eddig mindent visz negatívumban. :W Ha nem megy szét az agyam akkor az ARL jobb lesz vagy, hol van a fény az alagút végén? :F Valami jó tipp ehhez a szörnyhöz? :DDD

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#85712) Jolet válasza krysztyan (#85711) üzenetére


Jolet
őstag

a BDR kifejlesztve a tierjének egyik legjobb tankja szerintem
amig megvolt mentem vele vagy 800 csatát

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85713) krysztyan válasza Jolet (#85712) üzenetére


krysztyan
tag

Az lehet de még nincs kifejlesztve, ráadásul folyamatosan 6-7-esek között vagyok. :W Jobban örülnék ha 3-4 vagy saját tieresek lennének! :DD

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#85714) Habib[HUN] válasza krysztyan (#85711) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A 90-essel már teljesen jó tank lesz a saját osztályában.

(#85715) LK


LK
addikt

Sziasztok! Az autotelescope mod-ról nem tud valaki véletlenül? Ha megtalálná valaki és linkelné a mostanit,megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#85717) Jolet válasza LK (#85715) üzenetére


Jolet
őstag

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85718) jano_77 válasza rlazol (#85710) üzenetére


jano_77
nagyúr

de szerinted annak van értelme, hogy egyik patch-ben még a mappába kell betenni vmit, majd következőnél már B mappába és az utána következőnél már C mappába?!? Ennek szerinted van értelme? Ugye csak viccelsz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85719) bluyoo válasza bluyoo (#85562) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát ahogy várható volt, egyelőre utálom a KV-2 -őt. :DDD
Főleg, hogy az S-51 95000 :O Mire én ezt kifejlesztem .....
Nem gondoltam én ezt át eléggé! :N

Bazinga!

(#85720) rlazol válasza jano_77 (#85718) üzenetére


rlazol
addikt

sajnos nem vagyok programozó, így csak tippelni tudok: Egy ideig Szergej dolgozik rajta, neki "A" mappa a logikus. Aztán Szergejt kirúgják vagy kap másik feladatot és jön Vaszilij, reszeli tovább, de Vaszilij nem tudja, Szergej miért azt használta, de neki a "B" a logikus, így onnantól az lesz. És így tovább.
Sok tucat programozó dolgozik az ügyön + modderek, akik meg végképp nem látnak bele se a kódba, se egymás munkájába, de mindkettőhöz alkalmazkodni kell.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85721) PR0JECTNR56 válasza adamgreen (#85699) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nincs itt semmi baj, working as intended, ahogy a WG mondaná és ez különben sem bug, hanem feature. :D

(#85722) jano_77 válasza rlazol (#85720) üzenetére


jano_77
nagyúr

lehet ebben vmi, de attól még bosszantó. :DDD

(#85717) Jolet: mire is jó ez az automatikus felpakoló mod? Elmondaná vki, ha szépen kérem rá?
Minden a garázsban lévő tankra, amin nincs fent felszerelés, automatikusan felpakolja a kukkert, nagy javítót és álcahálót? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85723) LK válasza jano_77 (#85722) üzenetére


LK
addikt

Igen arra való. Amint rányomsz a csata gombra,berakja őket. Leírás is szokott lenni hozzá.
A depóba kell kirakni az összes leszedhető felszerelést,és egyenként felrakod az összes tankra amit szeretnél,másik tankra váltásnál a progi mindig visszarakja őket a depóba. Ezt egyszer kell megcsinálni. Onnantól automatikus.

Jolet : nagyon köszönöm

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#85724) Jolet válasza jano_77 (#85722) üzenetére


Jolet
őstag

az a 3 ingyenesen levehető cucc kerül fel automatikusan
persze előtte kézzel beteszed az adott tankba az adott felszerelést és onnantól kezdve beteszi magától
gyakorlatilag nem kell minden tankra megvenni elég ha csak kettő van a depóban és automatikusan átrakja az egyikről a másikra
de nagyon fontos, hogy minden tankra kézzel kell felrakni először

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85725) rlazol válasza jano_77 (#85722) üzenetére


rlazol
addikt

tényleg a legjobb szándékkal javasoljuk neked minden egyes patchnél, h tedd fel az aslaint, szinte minden megvan benne, és utána a maradékot. Ha előtte kimented a meglévő állapot, nem kockáztatsz semmit. Ha bejön, rengeteg időt és bosszankodést spórolsz meg magadnak.

Auto felpakolás:

vannak azok a felszerlések (álcaháló, csigaszem), amik drágák, a leszerelésük nem kerül aranyba, és szeretnéd jó sok tankon használni őket.
Pl a csigaszem nekem mindenre kell (kivéve arty). Viszont ha ez akkor is 3 millió, ha csak az aktuálisan húzott 6 tankról beszélünk. Olcsóbb venni kettőt, minden csata előtt leszedni és feltenni. Kettő kell, mert ugye egy benn ragadhat csatában. Mire a második befejeződik, az első kijön úgyis. Viszont macerás meg el is felejti az ember leszedni, feltenni. Szóval az autofelpakolás azt jelenti, h
-felteszed a modot
-wot elindít
-és felteszed az első tankra a kérdéses felszerelést
-elkattintasz másik tankra, ő leszedi az elsőről, de megjegyzi, mi volt rajta
-ráteszed a másikra is ami kell
-katt a harmadikra, erre a másodikról is leszedi, azt is tudja már
-és így tovább.
végezetül szépen megjegyzi az összes tankra a prefenciád és csata után automatikusan leszedi és a csata indításakor teszi fel.
pénz/idő spórolás

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85726) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Érdekes tank ez a T-34-85. Olyan szürke eminenciásnak tűnik, de a csata végére, azért mindig összelövök vele 1000 fölött. Most meglett a nagy motor, kíváncsi leszek mit tesz még hozzá. Itt nem érzem a nerfet, mert eddig se volt pontos :DDD

Az XVM-ben melyik fájlban lehet átírni, hogy mennyi WN8-hoz milyen színt rendeljen? Mert a mostani se jó. Örülök, hogy mennyi zöld játékos, erre én vagyok a legmagasabb WN8-as :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85727) jagada válasza h1mpi (#85726) üzenetére


jagada
őstag

Pedig megfelelő legénységgel nagyon is pontos a top lövege. Nagyon lehet ám csipegetni azzal a szívószállal :DD :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85728) zozyk válasza h1mpi (#85726) üzenetére


zozyk
addikt

colors.xc-ben keresd,ott lehet átírni az értékeket.

(#85729) Linkin válasza jagada (#85727) üzenetére


Linkin
senior tag

jah nekem is 2100-as átlagom volt vele nagyon jó tank úgy mint a t43

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#85730) szbalogh válasza jano_77 (#85722) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is csak 2 patch óta használom az Aslain csomagot. Az előzőnél elcsesztem, mert uninstalláltam frissítés előtt és újra kellett pipálgatni. Na ez se volt persze vészes, sokkal előbb meg volt, mint egyenként rakni.
De tagnap csak frissítettem a patch-et, az Aslaint és visszamásoltam a saját normalalliedalive.xc-met :) 5 perc volt az egész, ebből 4 volt a Wot update.

himp1: vagy az Aslains-ban nem a wn8-at, ahnem a wn-t pipálod ki. Na aki ott kék, az valóban kék :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#85731) h1mpi válasza zozyk (#85728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi :K már csak azt kellene tudom mire kell átírni :DDD

(#85727) jagada: persze jó kis vas csak azt nem érzem, hogy valami különleges jó tulajdonsága lenne, de valahogy egyként összeáll a tank és lehet vele menni ölni :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85732) Departed válasza bluyoo (#85719) üzenetére


Departed
őstag

A KV-2-t lehetetlen nem megszeretni, örök megtartós - vagy amíg a WG el nem rontja, mint ahogy előbb utóbb mindent :P - szóval ne add fel!

(#85733) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Esetleg ERRE valaki?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#85734) Szepi1979 válasza h1mpi (#85726) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Pedig az egy PONTOS OROSZ löveg! Kevés van belőlük, ritkák mint a fehér hollók. :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#85735) h1mpi válasza lacibacsi (#85684) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sorban:

- A dmg és a hit panel is működik Aslainsból
- az artymodot külön raktam fel, mert a modpackos nekem se ment
- hangokat nem használok, így azt nem tudom
- elég a clean istall

(#85734) Szepi1979: Ha a 85 mm D5T-85BM-ről beszélünk, akkor lehet azért nem tűnik pontosnak, mert sokat játszottam mostanság német tankokkal :DD

Neked biztos, hogy 29 000 Wn8-ad lett az elmúlt időszakban [link] :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85736) Szepi1979 válasza h1mpi (#85735) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Igen azért írtam így, mert orosz szinten az egy egészen pontos darab. Akinek persze megvan az e25 annak más a fogalma a pontosságról. :-)

H1mpi: ja nem megy mostanában a játék. Biztos megint variáltak valamit a wn8 értékekkel.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#85737) zozyk válasza h1mpi (#85731) üzenetére


zozyk
addikt

Én a http://www.wotstats.org skáláját használom,annyi módosítással,hogy kevesebb színnel.

ha hazaérek, segítek megcsinálni ha akarod,menet közben nehéz.. :-)

(#85738) ddt500hu válasza h1mpi (#85726) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is azzal kezdem, hogy átírom. Nálam 600-ig szürke mindenki. 900-ig piros, 1200-ig sárga stb. Így a saját rendszeremben én is visszacsúsztam kékből zöldbe. Nem kivételezek magammal sem! :D

(#85739) h1mpi válasza zozyk (#85737) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké köszi az értékek megvannak a fejemben csak nem értek hozzá, hogy melyik érték mit jelent :D

1-400 szürke
401-600 piros
601-800 narancs
801-1200 citromsárga
1201-1600 zöld
1600-2000 kék
2001-lila

kedvezek az unicumoknak :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85740) zozyk válasza h1mpi (#85739) üzenetére


zozyk
addikt

Itt az enyém.

77273

(#85741) h1mpi válasza zozyk (#85740) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké ez jó is, mondjuk az 1250-et leviszem még egy kis ideig 1225-re, hogy zöld legyek :DDD
Majd, ha hazaérsz TS-en segíts betenni a megfelelő helyre. köszi :R

(#85742) Szepi1979: ezzel tökéletesen egyet értek. Nekem is még kell pár ezer csata, mire minden szituban hasonlót csinálok, mint amit kellene :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85742) Szepi1979 válasza ddt500hu (#85738) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az én tapasztalatom az hogy az 1500-2200 közötti játékosokkal a legjobb randomban együttműködni. A felette levők önfejűek, az alatta levők meg nem mindig ismerik fel a helyzetet vagy nem tudnak együttműködni még ( nem indulnak meg velünk egyszerre, nem segítenek amikor lehetne, stb ) Lehet ugyanígy én se veszem észre magam ha egy lila számít rám.. :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#85743) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nézegetem noobmeteren a wn8-akat és szerintem a Winter mod tankok kevernek be, mert a legtöbb embernél szét van esve az egész...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85744) Habib[HUN] válasza Szepi1979 (#85742) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

1525 :D Hogy mik vannak... Akkor velem sanszos az együttműködés. Bár én is jellemzően tipikus önfejű ember vagyok. Bár jobb napjaimon simán felveszem a lövést az alacsony hp-s csapattárs előtt. Mondjuk én nem használom az eff kijelzést. Főleg, hogy nem nagyon értékeli a rendszer a spot dmg-t, ezért nem mutat reális képet. A másik meg csak bosszantana a sok vérvörös.... A dmg számláló miatt viszont fel szoktam rakni az xvm-et. Az általában érdekel, hogy mennyit sebezek az aktuális meccsben. Ha meglőttem a hp-mat, akkor már elégedett szoktam lenni.
Más:
A firefly egy beteg tank. Nagyon durván lehet vele gyilkolni :) Nagy kedvenc lett. Az Archer viszont egy nagy csalódás. Bizonyos tekintetben az én hibám. Megvettem, gondoltam magamban naívan, jó lesz kis tier5-ös szórakozásra, legénység húzásra. Hát az a járgány nem gyors, de legalább lassú. Egy rémálom. A löveg persze rendben van, de a mobilitás katasztrófa. Kicsit örülök is, hogy meg tudtam kerülni az ágat. A firefly alapvetően jobb kerülő út. A cél a charioteer mint szórakoztató tank. Nem is akarok nagyon tovább menni. Remélem nem bánom meg.

(#85745) Jolet válasza Habib[HUN] (#85744) üzenetére


Jolet
őstag

gondolom tudod, hogy azzal tolatva kell közlekedni? akkor már nem olyan lassú
az utódja nagyon jó kis TD... bár ugyanaz az ágyúja, sőt sajnos a következő szintnek is...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85746) lacibacsi válasza h1mpi (#85735) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm!

"A dmg és a hit panel is működik Aslainsból"

Akkor a hiba valahol az én készülékemben van...
Estére nekiesek megint.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#85747) Habib[HUN] válasza Jolet (#85745) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hmmm ez új információ. Na majd így is kipróbálom. Jelenleg ebben a vasban üldögél a 4 fős női legénységem. Létszámban ideális a charioteer-hez is. Kell egy 8-as TD :) Főleg egy ilyen mobil darab.

(#85748) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Artynál a TD módban való lövöldözés kb. a nerfel vége lett. Nekem nagyon nem talál közelre...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85749) ddt500hu válasza Szepi1979 (#85742) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen sajnos. Én most a küldetések miatt vettem egy csomó tankot (most 20 tankom van és az nálam soknak számít) és így elég gyakran látok 6-os tiert is (egyébként hamar eljutok a 8-ig) mert ott könnyeb megcsinálni egy-két küldetést és hát félelemtes ami ott megy.
Sokszor már annak is örülök ha tele vagyunk pirosakkal mert legalább nem 20-50wn8-as emberekkel kell csatába mennem. Az, hogy Karelia támadás módban 2-3 top heavy megy fel középre a TD helyre campelni tök alap dolog mostanában. :W

(#85748) h1mpi Tegnap raktam fel először at a modot és mentem vele 1 csatát. 5-ből 4 találat. Az 1 mellé is azért volt mert vakon lőttem. Sokkal könnyebb vele célozni.
És ez a célzás nerf is valami röhej.
Nagyba Strongholdozunk: 13 90-et üldözi a 13 90. Kb. 100-150m-ről 3-ból 3x eltalálta 60km/ó sebességnél, mindez Prohorovkán. :F

[ Szerkesztve ]

(#85750) zarew válasza szbalogh (#85730) üzenetére


zarew
senior tag

Igen,én is az aslaint használom,de a frissítés után mindíg fél óra míg kb. beállítom ahogy volt.Persze ugyan úgy sosem sikerül,mert elfelejtem mi hogyan volt, mindig új dolgokat találok :DD . Sokáig tart míg újrarakja,főleg ha a hangokat is beleveszek.Szóval ha tudtok linkeljetek ,vagy hülyebiztosan mondjátok el,hogyan kell a mod frissítést csinálni.
Más:így kemény 4,9 m csata után az a kedvencem mikor az első 20 mp ben úgy kilőnek,hogy azt sem tudom ki-honnan.... utána böngészem a wikiben a tank rövidítése alapján mi volt az. Pedig be van állítva a kilövés utáni kilövő mutatása. Felraktam a "bohoc skint" is de csak néha,és nem mindegyik tankon működik. A puszta mezőn előttem közel hirtelen a semmiből feltűnő és kilövő ellen is jó hecc.Jó-jó értem én a 20 ezer csatát látott kifullozott tank-legénységgel szemben nem sok esélyem van eddig csak 1 álcahálóra tellett.Remélem egyszer én is eljutok arra a szintre.
De ilyen nagy indulatokat amit itt lehet néha látni még nem ébreszt bennem,mert ez csak egy JÁTÉK!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.