Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86501) jano_77 válasza h1mpi (#86500) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elképzelhető, hogy a SpotMessenger mod okozza? Mert a chat üzenetben írja, de a villanykörte nem villan fel!? Esetleg amennyiben igen, hogy tudom beállítani, hogy a körte is működjön? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#86502) jano_77 válasza jano_77 (#86501) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez volt a gond sajnos....be lehet állítani vhol a SpotMsngerben, hogy a chatben is jelezze, de közben azért a villanykörtés jelzés is megmaradjon?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#86503) emre válasza h1mpi (#86500) üzenetére


emre
veterán

Már bocs, de arról volt szó hogy felvillan vagy sem.
Nekem spec nincs hang a hatodik érzékhez kapcsolva, de a lámpa működik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86504) h1mpi válasza jano_77 (#86501) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt a chat modot nem használom, nekem csak az ábra és 10 mp csipogás van beállítva :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#86505) edari


edari
őstag

Azt hiszem most jött el az ideje annak, hogy egy jó hosszú időre abbahagyjam a játékot. Gw tiger p 1 lövéssel kipakolta a max hp-s t54-emet. :((( :((( :W

(#86506) h1mpi válasza edari (#86505) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne idegeskedj... 9.6 óta minden nap, minden csatában kapom az égi áldást... a vicc, hogy még E-25-el is...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#86507) edari válasza h1mpi (#86506) üzenetére


edari
őstag

Azért hagyom abba, hogy ne kapjak idegbajt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86508) Bingisz válasza edari (#86507) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy be kell fejezni a sírást, és meg kell tanulni játszani.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#86509) h1mpi válasza Bingisz (#86508) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ennyi :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#86510) olcsii válasza Bingisz (#86508) üzenetére


olcsii
aktív tag

a wégének mindig igaza van.:)
ja és ha megtanul játszani majd nem lövik meg az artyk, ezt pont te mondod:) mit is írtál az aláírásodba:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#86511) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

M46 Patton Tank Ász, 7 kill, 5,7K dmg
Amire büszke vagyok (kicsit), az az, hogy max hp-n fejeztem be a meccset. Ez nálam olyan ritka, mint az ügyes Löwe játékos. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86512) Mottie válasza olcsii (#86510) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor ismerni fogja az artysafe pozíciókat, megtanul úgy mozogni játék közben, hogy a lehető legjobban félrevezesse az artyt, stb... Vannak olyan játékosok akiket egyszerűen rohadt nehéz lekövetni artyval, és mák kell hozzá, hogy eltaláld őket (vagy nagyon sokáig kell látni a mozgásukat, hogy rájöjj egy esetleges mintára...)

Be Victorious!

(#86513) Kalos7


Kalos7
tag

Valaki nem segít TD küldiben? :U
A csapat sebzésének a 40%-kát kell adni.

(#86514) PR0JECTNR56 válasza Kalos7 (#86513) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez a tipikus Hetzer-es küldetés, két Hetzer segítségével még tier 5-ben is nagyon könnyen lehozható.

[ Szerkesztve ]

(#86515) Borisz76


Borisz76
veterán

"Versenylovamat" jeligével eladtam a jó öreg MT-25-t. :)
Az aránylag jól képzett legénységet átültettem az LTTB-e.

Nem bántam meg !
Remekül használható masina.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#86516) Mottie válasza Kalos7 (#86513) üzenetére


Mottie
őstag

Nem tudom mi kell az SPG - 15 -höz :)

Bocs az 1795-ért Kalos7 :)

Be Victorious!

(#86517) Kalos7 válasza Mottie (#86516) üzenetére


Kalos7
tag

Hát az nagyon kellemes volt az elején :DDD
Pedig a szikla mögött voltam mert számítottam a gránát esőre....
De azért még 1 lövésnyi élettel még aprítottam ;]

(#86518) Mottie válasza Kalos7 (#86517) üzenetére


Mottie
őstag

Nem tudom mit csinált a csapat egyébként, de neked gyönyörűen kilógott a lábad ;)

Be Victorious!

(#86519) emre válasza Mottie (#86516) üzenetére


emre
veterán

Egy jó 7-es vagy max 8-as arty, de semmiképp sem 10-es, de ha mégis ehhez ragaszkodsz akkor minimum topgun vagy hasonló epic medál, kellően elszánt ellenfél, viszonylag hülye saját csapat. Az utóbbi miatt szerintem szakasz sem fontos, mert minél több a jó csapattárs annál kevesebb sebzésed vagy frag-ed lesz például így

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86520) Mottie válasza emre (#86519) üzenetére


Mottie
őstag

Sajnos nem értem mi alapján adja az XP-t.. van hogy 3k sebzéssel 4. vagyok XP-ben, van hogy (mint most) 9.-10. 5k körülivel.. :D

Be Victorious!

(#86521) emre válasza Mottie (#86520) üzenetére


emre
veterán

Nekem először úgy lett meg, hogy volt pár védelmi pontom O261-el, mert a puszta sebzés 10-es artyal semmire sem elég. Ezért váltottam lejjebb (meg akkor már húzom is a gwp-t). 10-essel a fél csapatot le kellene gyalulnod hogy megadja, mert abban a tierben mindenki több xp-t kap az artynál.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86522) h1mpi válasza Kalos7 (#86513) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanitt tartok, ha ráérsz ma mehetünk, de ezt a legjobb lenne tier5-ben 3-an a Stug IV-el vagy Hezterrel megcsinálni.

Mottie: nekem tier5-ben lett meg, mindenképp olyan tier kell, ahol több a noob, mert ott akár 1500-2000 dmg-el simán első lehetsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#86523) Mottie válasza h1mpi (#86522) üzenetére


Mottie
őstag

Próbálkoztam Birch gunnal, de nekem nem megy az ilyen takony kis arty :D Az elmúlt két évben ha artyztam akkor GWE100 :D

Be Victorious!

(#86524) TESCO-Zsömle válasza Mottie (#86523) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azzal is meg lehet csinálni, csak legyen 10k sebzésed.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86525) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Telepített a kliensem egy 7,2MB-os csomagot. Ez a social plugin?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#86526) Simi37 válasza 04ahgy (#86525) üzenetére


Simi37
őstag

Hotfix

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#86527) PR0JECTNR56 válasza 04ahgy (#86525) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Néhány apróbb javítás, ahogyan a fórumtárs is írta.

(#86528) Szasinka


Szasinka
tag

Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni, hogy mely TX TD (esetleg az sem baj ha a TIX is jó, potenciális megtartós) érdemes mostanság megszerezni. TD-kel kezdtem, az Obj. 268 ágon de akkkorban azért persze még nem ismertem annyira a játékot. Az Obj 704 tetszett jó sokat is mentem vele de a TX elég meh tank volt. Most kiprobálnék egy másik TD ágat. A WTF-t nem nagyon veszem számításba (le is cserélik meg elég imba). A JgdeE100 (JagdTiger) és a T110E4 (T30) ami között vacilálok főleg. Nagy alfa vs tornyos (rég játszottam TD-vel, a torony ha limitált is kényelmet adna azért) damage dealer. CW nem érdekes csak szól pub, a grind se szempont, a lényeg, hogy a kifejlesztet TD használható legyen a mostani metagame-ben.

Köszi!

(#86529) TESCO-Zsömle válasza Szasinka (#86528) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kezdjük ott, hogy minden TX megtartós. Alapszabály, hogy 10-es tankot nem adunk el.

T9-ből nekem: T30; T95; WT. Pz. Ebből a T95 az, amit csak a fíling miatt, a másik kettő viszont tényleg durva.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86530) Chris0321 válasza Szasinka (#86528) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem JT-m van, nagyon jó az ágyúja, gyorsan tölt és elég pontos és az átütése is jó, a frontpáncélját csak golddal tudják átütni ha el sikerül rejteni az alját. Elég nagy és kicsit lomha is, vigyázzni kell nehogy oldalba támadják.

(#86531) Kalos7 válasza h1mpi (#86522) üzenetére


Kalos7
tag

T5-ben van egy T67-em.
Ha gondolod mehetünk együtt :)
De volt már olyan, hogy RHM-el a csapat sebzésének több mint a felét én adtam ki ;]

(#86532) szbalogh válasza Szasinka (#86528) üzenetére


szbalogh
őstag

T95

Nick: HE_Storm

(#86533) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

SARL 42 a szuperteszten

Vélhetőleg a 9.7-ben fog érkezni az új francia mini-ág T4-es szintű képviselőjeként a már bemutatott T9-10-es besorolású AMX-30 proto., AMX-30B-n kívül. Az ág T2-5 között vonultat fel tankokat.
Ezen kívül az ág T3-as tagja is ismert, amely nem más mint a Somua S-35.

(#86534) Plasticbomb válasza TESCO-Zsömle (#86529) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hagyjuk ezt, hogy nem adunk el 10est. Ha nem tetszik, nem élvezed,akkor idő után eladod. Eddig 2 10est adtam el.(IS-7,OB261). Mindkettő felhúzott, és csak idegeskedtem a velük játszott csaták során, annyira nem adták azt az érzés, amit pl az IS-4 viszont megad. (Ma gondoltam egyet, és kijavítottam a stug HT-15 küldit, elsőre is meglett volna, de a másod feltétel nem teljesült, de másodikra tökéletes lett. És mindkét csata alatt széles vigyorral élveztem a csatát.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86535) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#86533) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem lehet! Képtelenség! :Y Lesz egy nem hulladék tankja a franciáknak tier 4-ben? :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86536) szbalogh válasza Plasticbomb (#86534) üzenetére


szbalogh
őstag

Nyilván attól függ, hogy ki mit akar a játékban elérni. CW-hez csak 10-es kell. AKi strongholdozni is akar jó ha van 6, 8 és 10-es tierben is tankja. Aki meg csak ESL-ezni szeret, annak elég pár 8-as.
Én nem adok el 10-es tankot ha már egyszer kiszenvedtem. Csak egyszer adtam el 10-est, az obj-430-at, mert kellett kredit a WZ-küldetéshez. Persze addig a legénységet képeztem T-34-85-ben és már rég vissza is vettem az obj-et. De ha nem lett volna meg az se tragédia, ugyan is bent van a garázsban a T-62a és obj. 140 is :D

Nick: HE_Storm

(#86537) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#86535) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Azért ne rohanjunk ennyire előre, ez még csak a szuperteszt, mire eljut a végleges verzióig ki tudja mi lesz még ebből. :D Mindenesetre ha hulladék is lesz netán, legalább HD-ben lesz az. ;]

Más dolog:

Az artykkal nekem is viszonylag sokszor volt balszerencsém mostanság, de a tegnap esti kör kárpótolt valamilyen szinten:

[ Szerkesztve ]

(#86538) ddt500hu válasza szbalogh (#86536) üzenetére


ddt500hu
veterán

Arról nem beszélv, hogy állandóan változik a játék. Amelyik tank most szar fél év múlva OP lehet. Amelyik10-el nem megy a játék azzal nem játszom. Elvan a garázsban. :)

(#86539) Emu válasza Plasticbomb (#86534) üzenetére


Emu
őstag

Ennyire rossz az IS-7? Pont azt a vonalat húzom, a HT-15 miatt. Jelenleg KV-3nál tartok...át kellene mennem a másik ágra?

(#86540) Chris0321 válasza Emu (#86539) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-3 az IS-4 ágon van.

(#86541) Tomi0703 válasza Emu (#86539) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én spec. gyűlölöm.

(#86542) Emu válasza Chris0321 (#86540) üzenetére


Emu
őstag

Tényleg, ezt kicsit benéztem :B

(#86543) Chris0321 válasza Emu (#86542) üzenetére


Chris0321
addikt

Egyébként az IS-4-nek sokkal jobb az ágyúja mint a 7-nek. Annyi a probléma azzal ha a 4-es ágát húzod ki először, hogy az STI-n csak az alap 122 mm-es lesz meg a BL-9-et is ki kell fejleszteni amire jobb ha teszel félre free xp-t. Lehet már az STI-vel meglehet a 15-ös küldetés mert a páncélzata elég jó főleg ha nincs annyi eszük, hogy a söfőr kémlelőjét lőjék vagy sikerül rejteni s testet ami elég nagy.

(#86544) lacibacsi válasza Bad Pritt (#86535) üzenetére


lacibacsi
addikt

Miért? Az AMX-40 az smafu? A T6 tankok mondjuk előételként fogyasztják, de top tier-ként király csatákat lehet vele menni. A 300HP-s kis kacsával több mint 900 volt minap is a felfogott sebzésem. Szerintem aki engem lőtt, ott eset mind csendes őrületbe. :D Közben én is tudok vele (jó esetben) 7-800-at sebezni csatánként. Kell ennél több? (Persze, hogy kell. Na de hát azért mégiscsak...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86545) Béla 2


Béla 2
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget vagy magyarázatot!
A legutolsó verzióváltás óta jelentkezett 2 bosszantó dolog. Elötte sose volt gond.
Az egyik a pillanatnyi lagok vagy minek is nevezzem. Nem villan fel a szakadást jelző piros és a ping sem megy el. Viszont ugrál a célkereszt, pillanatra megakad. Szóval egy mozgó célpont lekövetése a szerencsén múlik.
A másik és ez ami igazán idegesítő az ellenfél hirtelen eltünése. Bőven látótávon belül lévő célpont egyszercsak eltűnik. Tehát nem spotolt cél vagy látóhatáron lévő. Vagy messze ücsörgő td. Legutoljára egy valentine csinálta meg 200 méterre nyilt terepen. A vicces, hogy én is egy ilyenben "ültem", 1v1 szituban és 200hp körüli előnnyel. A végére meg kifilézett, mert nem láttam. Sikerült hasonlót csinálnia kv85-kv85 szituban is 150 méterre, szintén nyilt terepen. A többiről nem beszélek, mert ez volt a két legdurvább és kiakasztóbb eset.
A hibákat megcsinálja teljesen origi és mod-olt változatban is. Ismétlen, hogy csak ebben a 9,6-os verzióban csinálja. A gép és a driverek pedig ugyan azok mint elötte.

(#86546) Plasticbomb válasza Emu (#86539) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem speciel fontos,hogy egy tankon milyen az ágyú. Az IS-7 ágyúja nekem rémálom. A páncélzata nagyon tuti, de az az ágyú mindezt elrontja.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86547) fradi81 válasza Béla 2 (#86545) üzenetére


fradi81
veterán

hello rakhatsz fel replay-t a spotolós esetről és monunk rá valamit.

moto g72, Ninebot d28e

(#86548) Chris0321 válasza Béla 2 (#86545) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem az előző pach alatt voltak akadásaim a játékban amikor egy nem túl izmos laptoppal próbáltam játszani. Azóta sikerült vennem videókártyát a gépembe így már én is élvezhetem a fejlesztett grafika szépségét. Eltűnő tankok eddig is voltak a játékban, főleg ha voltak bokrok is köztetek és lehet volt az ellenfélnek álca képessége. Egyébként milyen fejlettségű az adott tankjaidban a legénység? Használsz látótáv növelő felszerelést?

(#86549) Juubei


Juubei
újonc

Én a ht-15 küldit a 110-el csináltam meg pislogtam mint hal a szatyorban amikor sikerült :D

(#86550) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Hogy tudnék a hangár jobb felső részébe órát varázsolni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.