Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86351) GeGexx válasza jagada (#86348) üzenetére


GeGexx
aktív tag

A spotrendszer működésének az elve eléggé tisztázatlan a mai napig is szóval egyenlőre esélytelen, sajnos. Egyébként most fejlesztettem ki az AMX 13 75-öt, mennyivel jobb a 12t-hez képest? Még nem vettem meg, nincs rá máni.

(#86352) Departed válasza GeGexx (#86351) üzenetére


Departed
őstag

Statok alapján az ELC, a 12t és a 13 90 jó lightok tierjükben, a 13 75 viszont mélypont azon a line-on. :K

(#86353) GeGexx válasza Departed (#86352) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Hát azért remélem nem a "legyek már túl rajta" kategória. :D

(#86354) Departed válasza GeGexx (#86353) üzenetére


Departed
őstag

Játékélményben nem nagyon tér el az elődtől és az utódtól, csak T7-ben sok másik jóra belőtt light is van - Bulldog, LTTB, T71 - amik jobban teljesítenek statisztikailag.

(#86355) Bad Pritt válasza Departed (#86354) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az új lightokhoz képest abszolút elmaradott érzést kelt a 13 75. Főleg az átütés meg a sebesség miatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86356) Simi37 válasza Departed (#86352) üzenetére


Simi37
őstag

Hát nálam ELC, 13 75, 13 90 volt a jó. És bizony a 12t mumus volt :/

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#86357) Plasticbomb válasza Bad Pritt (#86355) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az új lightokhoz képes igen sok magasabb tierű tank is elmarad. heavy, med egyaránt. Szerintem kicsit OPk lettek.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86358) GeGexx válasza Plasticbomb (#86357) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Az új tankok általában mindig OP-k aztán majd jön a nerf.

(#86359) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Szerintetek az E100 ill. a Leopard1 vonalon összességében melyik tank a legalkalmasabb farmolásra?

(#86360) ddt500hu válasza Departed (#86352) üzenetére


ddt500hu
veterán

Lehet, hogy van benne valami mert a 13 75-el egyelőre kisebb az átlagsebzésem mint a 12t-val! :Y

(#86361) Chris0321 válasza GeGexx (#86359) üzenetére


Chris0321
addikt

Tier 5 általában.

(#86362) Enzolord válasza ddt500hu (#86360) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a tank is borzalom.. A 13 90 egész jó, csak még kell bele a nagy motor, de a lányok nagyon jól tolják benne... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86363) szallasi007 válasza Enzolord (#86362) üzenetére


szallasi007
őstag

Töltsed meg szépen arannyal és akkor egy pusztítót csinálsz belőle (mini bc :) )

(#86364) jozefgucci1 válasza Enzolord (#86362) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csak kár hogy olyan lassan szűkül a 1390 és hogy 5600 kredit egy gold skuló ami a hatos tárban elég húzós kiadás . A töltési időről már nem is beszélve . Régen nagyon szerettem vele játszani mikor még T7 volt ,de most , hogy visszavettem szoknom kell .Lehet már tudni mennyi XP- kell majd a az új ágon a T9-es francia csodába ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#86365) Sanya válasza jozefgucci1 (#86364) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem csak 12db AP lőszer van benne, a többi gold lőszer. A legjobb, amikor ellövöldözöl vele 60-80000 kreditet, sebzel annyit amennyit szeretne egy t10 td s mégis kikap a csapat: 75K minusz :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#86366) Sanya válasza ddt500hu (#86360) üzenetére


Sanya
nagyúr

gold ammo és nőni fog :) persze utána gyorsan el is adod majd a tankot :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#86367) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A SU-100Y-hoz képest milyen a 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger?

A szovjet rémmel lehet rendesen farmolni. Egy átlag csata 2000 sebzést hoz, egy jobb a dupláját is. A páncélzata viszont über papír, ezért nagyon kell figyelni, hogy melyik pályán hová áll vele az ember. A némettel mennyit lehet keresni? Mennyire jó a páncélzata? Kezelhető jószág? Érdemes beruházni rá, vagy felesleges?

Nekem a SU áll a garázsomban, nagyon elégedett vagyok vele. A Jagdtiger-re a fiam pályázik. Költhet rá a zsebpénzéből? Nem fog csalódni? Egyelőre az E 100 vonalon nyomul, hamarosan meg lesz neki a Tiger II. E mellé kellene neki egy "kis" páncéltörő haderő...

Más:

A hét végén értem el a 3500-as csataszámot. Elég kezdőnek érzem még magam, ezért nem is érthetek mindent, amiről a nagy öregek beszélnek. Ezért merült fel bennem az a kérdés, hogy miért is jó az n számú kis acc? Olyan gyakran hivatkoztok a kis acc-otokra (vagy acc-aitokra) és nem tudok rájönni, hogy miért jó az, ha több felhasználóm van regisztrálva. Átjárás nincs a kettő között, ajándékozni goldot, XP-t, vagy bármit nem tud egyik a másiknak. Akkor miért?
Bocs a láma kérdésért, de nincs mit tenni: én még láma vagyok.

Köszönöm a türelmet!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86368) jozefgucci1 válasza Sanya (#86365) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is van hat darab ,de még nem töltöttem be egyszer sem . Próbálom oldalról kapni az ellent akkor elég tud lenni . Tegnap meg is lepődtem mikor az utolsó lövésem menet közben elvitt egy IS8-at szemből . Valahogy a buldog jobban fekszik nekem . Felraktam arra is a tízes ( darab) táras ágyút és szépen lehet vele csipegetni a nagyokat . Minden értelemben tud meglepetést okozni . Tegnap IS7 -et sebeztem a 150 pennel ! Kedvencem mikor egy IS3 egyedül marad és szépen körberajzom és bekapja mindet ami a tárban van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#86369) Enzolord válasza jozefgucci1 (#86364) üzenetére


Enzolord
addikt

az a 13-90ből indul ki az a két tank?
Gondolom, az is lesz vagy 200000 xp, tekintve, hogy a Lorry is annyi..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86370) Sanya válasza lacibacsi (#86367) üzenetére


Sanya
nagyúr

Egy álmos körrel kereshetsz 40.000 kreditet, ehhez 8db sebző lövést kell elérjél, ami annyira nem nehéz.
Maximum tier 9-be pakolhat, ahol az ágyúja még nagyon jó: nagyon kevésszer pattogtam vele, sőt, azt lehet mondani, mindent átvisz.
Rendesen felpakolva(szellőző, távcső, töltésgyorsító), 100%-os legénységgel 4:55-enként lő 200-250-eket, ami nem is olyan rossz.
Amennyiben EBAY-on veszel a lengyelektől kódot (arra figyelj, hogy EU kód legyen), amit március 31-ig be kell váltani és maximum 4-et válthatsz, akkor az egész 8000 forint alatt marad, ami tartalmaz egy jgtiger 88-t, 1 garázst, és 1250 goldot, valamint 1 hét prémiumot.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#86371) jr1994 válasza lacibacsi (#86367) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem azért van kis accom mert a családból hárman játszottunk egy accról és így laptopról belépek én is és így tudunk házon belül szakaszozni amikor olyan kedvünk van. De én is a régiben játszok többet, statpadon kívül nem látom más értelmét új acc kezdésének, még tapasztalt játékosként is szívás az első 1-2 ezer csata új accon, mire beindulnak a dolgok.

A JT 88-at ebayes bónuszkóddal vettük meg mint többen a topikban, köszi még egyszer a tippet :)
Szerintem megérte. Bár volt SP meg IS-6 és a WZ-t is sikerült kigrindelni, mostanában ha farmolunk (küldetésekből annyi kredit jön hogy sok szükség nincs rá) főleg ezt használjuk mert pénzkeresésre tökéletes.
Ha van még ebayes kód érdemes azzal venni, ha már nincs, lehet érdemes megvárni egy leárazást. Áprilisban van WG szülinap ugye? Akkor is szoktak akciók lenni. Illetve tesztszerveren érdemes kipróbálni a lassúságát, az ágyúja Tigris ágyú még jobb töltésidővel, azzal nincs gond.

Más: mikor volt 7-es szintű a 13 90? :Y

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86372) szbalogh válasza lacibacsi (#86367) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát, ha a meghívott accounton kihúzol egy 10-es tankot, akkor egy tier 8-as prémtankot kapsz ajándékba, amit máshogy nem lehet megszerezni. Én ezért.

Nick: HE_Storm

(#86373) emre válasza jr1994 (#86371) üzenetére


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86374) MinionFlasH válasza h1mpi (#86349) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az számláló nélkül is megőrjít :DDD

(#86367) lacibacsi

Pozitívumai:

- 5 másodpercenként "köpköd" ez sokszor jól tud jönni
- jó körönként( 2000-3000dmg) kb. 40-100 ezer kredit prémium fiók, illetve ki spotolt stb. függ.
- nagyon erős front páncél, himmelsdorf halálsoron könnyű rejteni az alját, illetve a lőrést is. Ez a két gyenge pontja van. A legtöbb pályán lehet rejteni és ha nem T9-ben vagy és a "feje" látszik ki az artyn kívül semmi nem szedi ki.
-max T9-be kerülhet(ez is nagy pozitívum)

Negatívum:

- elég lassú szokni kell, medekkel-lightokkal vigyázni kell mert esélyed nincs ha az oldaladba kerül.
- ha túl jó a csapat, akkor a "w-a-s-d"-n kívül nem fogsz más billenytyűt használni. :DDD
- artyk nagyon rá vannak állva, és esélyed sincs életben maradni( én ezt tapasztaltam) Persze sokan mondják, hogy artymentes hely stb... örülsz ha a sebességével eljutsz a legközelebbi ütközőpontra.
-motort 1-2 lövésből kiszedik 10/7szer.( nem gyullad, de elég az ha max 10 km/h ra vagy korlátozva)

(#86375) Mottie válasza jagada (#86348) üzenetére


Mottie
őstag

Nem, a spot dmg teljesen server-side, a kliens nem kapja meg az adatot így nem is lehet kijelezni.

Be Victorious!

(#86376) Emu


Emu
őstag

Kinéztem a Virtis féle bővített dmg panelt. Nekem igazából csak az a része kellene, hogy kitől kaptam a sebzést illetve, hogy arannyal lőtt-e. Van valami mod szakértő, aki tudna segíteni, hogy a chat részét hogyan lehetne kivenni belőle? Előre is köszönöm!

(#86377) h1mpi válasza Emu (#86376) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt rakd fel, ez tudja: [link]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#86378) lacibacsi válasza Sanya (#86370) üzenetére


lacibacsi
addikt

(#86370) Sanya: Köszönöm.

(#86371) jr1994: Őszintén szólva e-bay-ről nem gondolkodtam vásárolni. Biztonságos az? Már úgy értem, hogy te megkaptad, amit szerettél volna, de vajon 100/100 az arány, vagy van akit átvernek? Te melyik eladótól szerezted be?

(#86372) szbalogh: Igen, ezt tudtam, de ezen kívül más nem jutott az eszembe.

(#86374) MinionFlasH: Na igen. A sebesség nagy úr, de azért a 28 km/h nem olyan rossz (ha valóban tud ennyit). A Su-100Y-ra 35 km/h-t ír, amit tud is tartani. Nem fénysebesség, de azért el lehet vele cammogni bárhová...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86379) Emu válasza h1mpi (#86377) üzenetére


Emu
őstag

Köszönöm! Otthon megnézem!

(#86380) tick válasza lacibacsi (#86378) üzenetére


tick
aktív tag

Ebay talán a legbiztonságosabb. Eddig ha valamit nem kaptam meg, akkor az árát visszakaptam. (ha akarta az eladó, ha nem, ebay dönt róla)

Everything that has a beginning... has an end

(#86381) jr1994 válasza lacibacsi (#86378) üzenetére


jr1994
addikt

Innen a fórumról vagy 8-an vettünk, és mindenki megkapta a kódot. Még én is, pedig én barom a régi citromailes címemmel voltam regisztrálva ebay-re és ugye most először vettem ilyesmit neten, az ilyen telefontok meg ilyesmik megjönnek szépen a postacímre de ezt meg emailben küldték. Nos, az email aminek a csodás citromailre kellett volna jönnie eltűnt az éterben, de felvettem velük a kapcsolatot, újraküldték a kódot másik címemre és tökéletesen működött.
Ilyet vettem, most mintha drágább lenne mint volt de még mindig olcsóbb mint a prém shopból: [link]

Szerk: ezmiez? [link]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86382) szbalogh válasza jr1994 (#86381) üzenetére


szbalogh
őstag

Inv kód.

Nick: HE_Storm

(#86383) Drenadar válasza jr1994 (#86371) üzenetére


Drenadar
veterán

Más: mikor volt 7-es szintű a 13 90?

Mikor még csak heavy volt 10 es tier a többi max 9 volt...

(#86384) jr1994 válasza szbalogh (#86382) üzenetére


jr1994
addikt

Jaa. Akkor viszont nem olyan jó ajánlat, ugyanez 1 euróért is van.

Drenadar: jó, én csak 2013 nyár óta játszok :B

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86385) Bingisz


Bingisz
addikt

Kis átrohanós alázós replay.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#86386) szbalogh válasza Bingisz (#86385) üzenetére


szbalogh
őstag

Legutóbb én is csak a roncs-safeshotot tettem fel :DDD

Nick: HE_Storm

(#86387) emre válasza Bingisz (#86385) üzenetére


emre
veterán

ejj be szíp színes a neved :DDD aztán csak óvatosan :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86388) Bingisz válasza emre (#86387) üzenetére


Bingisz
addikt

Szeretem a kéket. :DDD
Amúgy a történet annyi, hogy az előző körben egy paradicsom KT-nk kilőtte az ammorackemet. Sajnos két lövésembe került a kilövése. :(((

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#86389) Pete55555 válasza Bingisz (#86388) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez érdekes.
Engem 2 órára bannoltak, pedig én is csak 2-t lőttem egy Löwe-be mert 1 hp-n belopta előlem a killt (kigyújtottam egy tigrist, és le is égett volna...

Csak én SU-152-vel voltam. És második lövésre kigyulladt a löwe. És le is égett ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#86390) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

M6A2E1 HD modell érkezik

(Több mint 8k csata alatt háromszor láttam a játékban, just WG things)

(#86391) Mottie válasza PR0JECTNR56 (#86390) üzenetére


Mottie
őstag

Ó, én rengetegszer... Igaz hogy mind 2011-ben volt.. :D

Be Victorious!

(#86392) Enzolord válasza PR0JECTNR56 (#86390) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy dolog, de az Xboxosok megvehetik csomagban...
Mi meg nem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86393) hfrici


hfrici
aktív tag

Egy kis tombolás, köszönhetően a sz...os küldetéseknek :)

[L:http://wotreplays.com/site/1631852#erlenberg-hfrici-amx_13_90][link][/L] Miért nem tudok linkelni????

[ Szerkesztve ]

(#86394) hfrici


hfrici
aktív tag

replay

Nem engedte az előzőbe linkelni a visszajátszást.

[ Szerkesztve ]

(#86395) Bobyjack válasza PR0JECTNR56 (#86390) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Béta utáni hetek nagyon viccesen teltek. Akkor az MM kicsit másként működött, gyorsan meglett a KV és azt simán összepakolta ezekkel a Mamutokkal. Gyakorlatilag esélyed sem volt meglőni őket szemből. Úgy nézett ki a csata, hogy oldalanként 4-5 M6 mamut és 10-11 tier V egymás ellen. A legnagyobb kezdőcsomaggal lehetett egyébként megkapni valami bődületes pénzért, bődületes mennyiségű arannyal egyetemben. Képzelem első nap milyen lehetett ezzel a tankkal menni, 15 mamut 15 mamut ellen, pokoli izgi...

[ Szerkesztve ]

(#86396) scyllarus válasza GeGexx (#86351) üzenetére


scyllarus
veterán

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a 12t még +4 tierbe ment, amikor játszottam vele, így most a 13 75 gyorsabb, több hp-ja van és ugyanazok az ellenfelek, szóval egyértelműen jobb :) Persze nem a T37-Bulldog ellen...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86397) Enzolord válasza scyllarus (#86396) üzenetére


Enzolord
addikt

Sőt, a nagy öregek, képletesen, mentek még KV-val IS4 ellen... :)
Na az volt az igazi.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86398) scyllarus válasza Enzolord (#86397) üzenetére


scyllarus
veterán

Én most csak a konkrét felvetésre írtam.
Mondjuk, az erős lehetett, még akkor is, ha a KV-n nem ez az ágyú volt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86399) Simulacrum válasza Enzolord (#86397) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Bizony, mi nagy öregek még ilyeneket is láttunk. :)

(#86400) Enzolord válasza Simulacrum (#86399) üzenetére


Enzolord
addikt

De szép is volt, megláttam az enemynél ezeket a Type hordákat, és már futott is ki a számon a rengeteg testét pánzárt áruló édesanya cifrázva de veszettül... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.