Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85751) h1mpi válasza ddt500hu (#85749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor lehet csak az rng nem adta

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85752) jagada válasza h1mpi (#85731) üzenetére


jagada
őstag

Azért a mobilitása sem utolsó annak a tanknak, és néha egész jól pattint a tornya is, összességében nagyon jól használható kis med, simán megállja a helyét t7-ben is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85753) ddt500hu válasza h1mpi (#85751) üzenetére


ddt500hu
veterán

Simán. Van, hogy 3 napra szopóágra kerül egy tankom és nem talál el semmit. Artynál ez sokkal feltünőbb.

(#85754) TESCO-Zsömle válasza Habib[HUN] (#85747) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Számodra ismeretlen tankoknál érdemes megnézni, merre állnak a lámpák, illetve hol van a sofőr kilátónyílása.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85755) h1mpi válasza ddt500hu (#85753) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Általánosságban amúgy észrevettem, hogy az én artymnál (105 leFH) rontott a nerf. Mondjuk előtte nagyon op volt, szinte mindig oda lőtt, ahol a közepe volt. Most azért megy mellé rendesen, főleg, ha nincs teljesen összeszűkülve. Megy is vissza a kávé nekik.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85756) Chris0321 válasza zarew (#85750) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem kell kitörölni az xvm-et és akkor megjegyzi mi volt már beállítva. Természetesen ha hang modot raksz fel hosszabb ideig telepít mert nem pár Mb-ot kell letöltenie. A semmiből feltűnő tankokkal kapcsolatban sokat segít a periszkóp távcső és legalább 75%-os legénység.

(#85757) h1mpi válasza h1mpi (#85755) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy jó 1000-et romlott vele a Wn8-am 7 csata alapján. Átlag 1500-2000 ről, lett 840...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85758) rlazol válasza zarew (#85750) üzenetére


rlazol
addikt

ha 20mpen belül kilőnek akkor az csapattárs volt, jó esélllyel...
ha nem mutatja, ki ölt meg, akkor az illető nem volt spottolva.
amúgy a korai, "azt se tudom ki lőtt" típusú halálok túlzott előrenyomulás eredményei szoktak lenni. Maradj hátrébb, menj a tömeggel és lehetőleg ne legelöl, még akkor se, ha te vagy a top heavy. Óvatosan, okosan, fedezékről fedezékre, ha mindenképp kell.
Ne feledd: amíg te mozogsz, sokkal könnyebben spotolnak, mint te az állót. Ha az állónak optikája, álcahálója, festése, legénysége is van, akkor pláne. Márpedig az egyedül elöl mászkáló, bespottolt tankra mindenki ugrik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85759) Mottie válasza h1mpi (#85731) üzenetére


Mottie
őstag

Én a T43-mal vagyok így. A szintén T7 orosz med (KV-13) után valami bomba jó kis tank. Az meg szintén igen fain hogy a teljes StugIV medes küldetéssorozatot vele csináltam meg (max 1-2 küldi lehetett Type T-34 -gyel). Éppen tegnap lett meg végre az MT15, hála Bobyjack kollégának, aki meghagyta nekem az egyik utolsó TD-t - A szívroham kerülgetett mikor 200 hp-val és 5 killel állva (amiből 1 TD volt) 1 hpja maradt a lövésem után az AMX AC 48-nak... szerencsére se engem nem lőttek ki se őt a 4mp reload alatt :) -

Be Victorious!

(#85760) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Aloha.

Akad elfekvőben egy 775-ös lapom, 6Gb ram, jelenleg egy E6500-al benne.
Szerintem kerül bele egy Hd5850/70, illetve egy E8400.

Fenti cuccal fogok tudni 20"-on 1650x1050-ben fejlesztett graf mellett max részletességgel játszani?

Esetleg nagyot álmodva TV-n full HDban?

Ha nem, akkor VGA vagy Proci kell komolyabb?

Thx! :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#85761) Habib[HUN] válasza TESCO-Zsömle (#85754) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azért valljuk be nem gyakori ez a felállás :) Csak egy angol tüzérnél láttam már hasonlót. Tényleg utána nézhettem volna a dolognak. Nagy epic fail majdnem 20 ezer csata után ilyenbe belefutni. Tényleg csak röhögni tudok magamon. Ki tudja, lehet hogy szórakoztató tank lesz ebből a végén...

(#85762) jagada válasza FoBCRaistlin (#85760) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem simán. A procit meg kell rángatni hozzá 3,6 vagy ha bírja megfelelő hűtés mellett (nem gyári) 4 GHz-re és úgy már jónak kell lennie!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85763) TESCO-Zsömle válasza Habib[HUN] (#85761) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Saját szintjén szvsz pokolian jó ágyúja van. Jobb is, ha megszokod, mert jó angol szokás szerint T7-ig ugyanaz lesz a top ágyú...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85764) h1mpi


h1mpi
nagyúr

E-25 auto célzással felejtős. Mellé megy minden. Azért érezhető a nerf sajnos...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85765) Habib[HUN] válasza TESCO-Zsömle (#85763) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A brit lövegket már a nehéz és a med ágaknál megszoktam. A firefly-on meg egyszerűen imádom. Nagyra értékelem ezeket a gyorstüzelő pontos lövegeket. Simán láncon lehet vele tartani egy óvatlan tankot vele... A Tier7-es már meg van véve, csak gyűjtöm a free xp-t. Nem kívánok szenvedni a stock tankkal már. Öreg vagyok én már hozzá :)

(#85766) jagada válasza Mottie (#85759) üzenetére


jagada
őstag

Az MT-s küldik simán hozhatók low tieres tankokkal is. Én a T25, T-34-85 és Cromwell tankokkal csináltam meg az összeset, simán elég a küldikhez akár egy 5-ös tierű tank is, nem úgy mint a többi tankosztály küldijeinél.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85768) Lunky88


Lunky88
tag

Ha artyval vagyok miért nem látom fentről az ellenséges arty lövéseit? Tudtommal le lehet követni hogy hol vannak ha azt nézegetem de soha nem látom meg.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#85769) TESCO-Zsömle válasza Lunky88 (#85768) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kb 1 másodpercre villan fel és csak ott, ahol az arti van és olyan vastagon, ahogy a saját lövésedet is látod TD módban.

Téli pályán abszolút esélytelen, sivatagin is nagy mák, mert halvány fehéres/szürkés a színe, így nincs eléggé kontrasztban a háttérrel. Vannak persze modok, amik ezeket szépen kiszínezik neonzöldre meg mittudomén, de olyanom nekem nincs és elvileg ban is jár érte, bár EU-n a fene se tudja.

Amúgy van, hogy én is csak a hangot hallom, hogy valahol ott lő az arti, ahol én nézem, de tracer-t egy szálat se látok... Lehet a low beállítások miatt...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85770) Lunky88 válasza TESCO-Zsömle (#85769) üzenetére


Lunky88
tag

Nekem fullra van pakolva minden a grafikán és így sem látom, de akkor biztos rossz helyen keresem őket... Nem vagyok egy tapasztalt arty játékos. Ez a francia 6-os meg amúgy sem egy csoda jármű. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#85771) DiszNóÓl válasza TESCO-Zsömle (#85769) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Sivatagi és téli mapokon is simán lehet látni a tracert.

Érezhető az artykon, hogy pontosabbak lettek. Mostmár van esély arra hogy kihúzom a Bat Chatet :)

HATER

(#85772) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem nagy csalódás ez a nerf, sokkal pontatlanabb lett az E-25 is..... ez megint semmi másra nem jó csak még inkább arra, hogy goldot spammeljen mindenki.... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85774) TESCO-Zsömle válasza Lunky88 (#85770) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem csak látni, de hallani is őket. Ha nem hallod a suhanó golyót, rossz helyen vagy.

(#85771) DiszNóÓl: Akkor neked jobb szemed van, mint nekem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85775) h1mpi válasza #40993792 (#85773) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez egy ráutaló tendencia kezdete. Értelemszerűen nem fog mindenki goldot spammelni, de mit csinál a kezdő vagy átlagos player, ha nem talál weak spotot? Goldot lő... És ez jó a WG-nek... Nem voltak annyira pontosak eddig se a lövegek, hogy szükség lett volna erre. Szerintem. Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85776) DiszNóÓl válasza TESCO-Zsömle (#85774) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Lehet... Én távolra vagyok vaksi...

HATER

(#85778) zarew válasza rlazol (#85758) üzenetére


zarew
senior tag

Értem,tehát ha valaki lő,akkor az attól még nem spottolódik.
Van valamilyen mód arra,hogy jelezze,ha aktív látható vagyok? Aslain ban van valamilyen szem,de nem egészen értem mikor mit mutat. Igaz a csata közben egyenlőre nem tudok nagyon másra figyelni.
Igen,gyűjtenék én optikára csak a fejlesztések mellett 200k körüli a kreditem,az semmire sem elég.
Melyik optikát szerezzem be elsőnek a v alakú csigaszemet,vagy a másikat?

(#85779) Enzolord válasza zarew (#85778) üzenetére


Enzolord
addikt

Hatodik érzék a perk neve, és a parancsnokon lehet kifejleszteni...
Alapból egy villanykörte villan fel, ha megláttak...

Csigaszemet, ha egy bokorban kempelsz, főleg tdre, a másikat akkor, ha mozgás közben akarsz spotolni, főleg gyors lightokra ajánlott... :) esetleg medekre

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85780) jagada válasza zarew (#85778) üzenetére


jagada
őstag

Aki rejtve van és lő, nagy esélyel spotolódik a lövés után. A csigaszem ingyen leszedhető és átrakható másik tankra míg a távcső nem. A csigaszem +25% de az aktiválódásához 5 másodpercig állni kell és ha megmozdulsz kikapcsol, míg a másik állandó látótáv növekedést ad, de csak 10%-ot. Szerintem te még az alapokkal sem vagy képben, javaslom olvasgass : [link]

Szívesen összefutnék veled egy csatában ellenséges oldalon, mi is a nicked a WOT-ban?? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85781) TESCO-Zsömle válasza DiszNóÓl (#85776) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dettó, de full kizoom-olva ritkán veszek észre egy vékony fehér vonalat fehér háttéren...

Persze ez ritkán baj, mert én nem szoktam counter-ezni. Túl lassan töltenek és túl pontatlanok az artik a pálya másik végébe, hogy elpazaroljak egy 2k-t sebző lomha repeszt egy 500hp-s artira ami talán már ott sincs. Ha az említett sebzésnek csak a felét beleteszem egy med-be, már jobban járt a csapat, mert mint tudjuk a csatát általában a med-ek döntik el, nem az artik.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85782) Chris0321 válasza zarew (#85778) üzenetére


Chris0321
addikt

A parancsnoknak ki kell fejleszteni a 6. érzék képességet, akkor fog megjelenni a lámpa ha spottolódsz. Később majd átrakják a rádiósra és akkor fog aktíválódni ha eléri az alap képzetsége a 100 %-ot. Felszerelésből szokott lenni 50%-os akció, akkor érdemes vásárolni. Álcahálót, periszkóp távcsövet és szerszámos ládát ingyen át tudod rakni, azokból érdemes venni legalább 1-1 db-ot. Ha kevés a kredited legyen pár 5-ös tankod amivel jól tudsz játszani, hogy tudj Velük farmolni.

(#85783) jano_77


jano_77
nagyúr

azt észre vette már vki, hogy ha vkivel ingam üzenetet váltott és mondjuk kilépéskor nem zárta be az üzenet ablakot, akkor következő belépéskor is megnyitva lesz ez az ablak? eddigi patch-eknél ez nem így volt emlékeim szerint.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85784) zarew válasza jagada (#85780) üzenetére


zarew
senior tag

Gyere csak gyere grrrr... :DD de ha kb fél perc alatt nem jössz rá a nickemre csodálkoznék.
Azért elég sokat olvasgattam,már.Csak gyorsan felejtek. :B

Enzolord :Köszi ,így már értem az optikákat. Egyszerre a kettőt nem érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#85786) zarew


zarew
senior tag

Néha kapok meghívásokat szakaszba. Ezek miért vannak? Nyilván nem azért mert akkora ász vagyok. Persze mindig kinyomom ,elég nekem a saját gondom.

(#85787) Departed válasza h1mpi (#85772) üzenetére


Departed
őstag

Nem talál minden lövése annak az extraOP TD-nek? How terrible. ;]

(#85788) jagada


jagada
őstag

Az Aslain's mod pack melyik file-ben tárolja a beállításokat??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85789) jagada válasza zarew (#85784) üzenetére


jagada
őstag

Nem mondod, hogy ua. mint itt?? Ilyen stattal és tankállománnyal nem gondoltam volna, hogy nem ismered a felszereléseket. :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#85790) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Maus 60-at lőtt az e-100 ba, egész csata alatt :D
Magyar volt az illető. Nem tudom... magára ismer valaki?

[ Szerkesztve ]

(#85791) h1mpi válasza Departed (#85787) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja kicsit leromlott :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85792) jr1994 válasza h1mpi (#85748) üzenetére


jr1994
addikt

Nemrég lőttem ki egy szerencsétlen WZ 131-et (asszem? vagy 132) kb 700 hp-ról TD módban a 8-as francia artyval. Igaz volt időm célozni mert elrontott egy lövést de akkor is, az auto célzó még mindig hatásos.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#85793) h1mpi válasza jr1994 (#85792) üzenetére


h1mpi
nagyúr

JA az a baj, nem tudom eldöntetni, hogy az RNG miatt lő mellé néha vagy a nerf miatt...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85794) jano_77


jano_77
nagyúr

Futott vki már bele abba, hogy nem tölti be a Személyes info ablakot a legénységi tagoknál?
Melyik mod lehet a ludas? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#85795) Mottie válasza SoulReaver (#85790) üzenetére


Mottie
őstag

Nem tudom mi a gond.. HE OP!

Be Victorious!

(#85796) SoulReaver válasza Mottie (#85795) üzenetére


SoulReaver
veterán

:DDD

(#85797) Dr_Syrex válasza jano_77 (#85783) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Igen, tegnap én is tapasztaltam. Nem tudom szándékos-e a dolog vagy simán csak egy bug.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#85798) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kezdek megbarátkozni a kis ajándék Stuggal. Egész jó köröket lehet menni vele, ha saját tieredbe dob :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#85800) jagada


jagada
őstag

Az Aslain-ban nem megy a zoom mod??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.