Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86801) PR0JECTNR56 válasza Stunts666 (#86799) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ne vedd a szívedre, akadnak ilyen momentumok a játékban, legközelebb pedig rólad ugyanígy fog valaki pattanni és te is simán megúszol egy elsőre fatálisnak vélt találatot egy sima ding-hanggal. :)

(#86802) Stunts666 válasza PR0JECTNR56 (#86801) üzenetére


Stunts666
őstag

Persze a VK30H-val kitudtam lőni a kv-3-at... :D

(#86803) adamgreen válasza h1mpi (#86796) üzenetére


adamgreen
senior tag

Föleg amikor lángol a szentem :C

(#86804) Mottie válasza PR0JECTNR56 (#86801) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem a mai top lövés: GWE100, jött elém (egyébként 1:30-cal a csata kezdete után) egy Obj. 140 OLDALÁVAL felém. Lőttem. HE-t. Eltaláltam (Nem pattant, tank közepe tájékán lánc tetejénél ért be a lövedék). No dmg. Persze meg is haltam 0 dmg-gel, a meccs után pedig láttam hogy a lánca elnyelte az arty lövést.. Anélkül hogy egyáltalán leesett volna. Örültem :)

Be Victorious!

(#86805) Kalos7


Kalos7
tag

A TD-nél a 14. küldivel szenvedtem 2 hetet, hogy szakaszban a csapat sebzésének a 40%-adjuk és mellette győzzünk is. :W
Az 15.-ket pedig rögtön 1.-re megcsinálom WT E100-al, hogy sebezzek 5k-ret és 2 kill. :((( ;]

(#86806) ÉNERGIE


ÉNERGIE
tag

az mitől van hogy néha már úgy indul a játék hogy az egeren ha 1 clicket görgetek fullra bezoomol ill. kizoomol...nem tudom mit nyomhatok be (ha benyomok egyáltalán valamit)...de így rohadt idegesítő játszani, aztán pl elpatkolok köv. pályán már rendes a zoom....

(#86807) Mottie válasza ÉNERGIE (#86806) üzenetére


Mottie
őstag

Nincs berakva az a mod ami megjegyzi a zoom leveledet?

Be Victorious!

(#86808) ÉNERGIE válasza Mottie (#86807) üzenetére


ÉNERGIE
tag

jacktor mod-t használok, de használja ezt 2 haverom is nekik nincs ilyen gondjuk...

(#86809) tick válasza Stunts666 (#86797) üzenetére


tick
aktív tag

Honnan lőtted? Én a kis T5-ös óriás kartondoboz 8.8-asával simán átvittem tegnap szemből kettőt is.

Everything that has a beginning... has an end

(#86810) h1mpi válasza Stunts666 (#86799) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha a tornyát találod el, akkor ott pattint ;)
Ennél durvább, hogy a Jagdtiger lövését nyeli el a 1390 lánca oldalról, de úgy, hogy vígan szalad tovább...

Kalos7: azt 4-5 kör alatt megcsináltuk két E-25-el és egy Jgpz IV-el 2x is, mert elsőre nem kapcsoltam be :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86811) TESCO-Zsömle válasza Kalos7 (#86805) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Látod, nekem pont fordítva van. Mi a szakaszosat toltuk le szinte elsőre, de a TD15 nem adja magát. Eddig 3* lőttek 4900 és 5000 közöttit győztes csatában a T30-al, de itt általában el is fogyott az ellenség...

No mindegy, van még egy rakat med és light küldetés is, a szívatós arti-sokról nem is beszélve, úgyhogy van még mit tenni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86812) szbalogh válasza Kalos7 (#86793) üzenetére


szbalogh
őstag

Na az IS-7-nél megszakadtam :DD

Nick: HE_Storm

(#86813) jagada


jagada
őstag

Az melyik mod aslain-ben aminek a segítségével az autócélzást be tudom kapcsolni akkor is ha ház vagy domb mögött van az ellenség??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86814) Chris0321 válasza jagada (#86813) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól emlékszem auto aim indukator +.

(#86815) h1mpi válasza Chris0321 (#86814) üzenetére


h1mpi
nagyúr

az :K

amúgy engem ez a célzó mód úgy ellustított, hogy már-már káros :D Néha emiatt pattanok, amikor ráteszem lustaságból és a torony páncélt lövi, ahonnan pattanok sok tanknál :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86816) adamgreen


adamgreen
senior tag

Megjött az uj rész.

Szeretnék én is a hidrol leugratva artyval kilöni embereket :C

(#86817) Chris0321 válasza h1mpi (#86815) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csak akkor használom ha medezek vagy lightizom és mozgás közben szeretnék lőni mert a gyenge pontokat nem ismeri.

(#86818) szbalogh válasza Chris0321 (#86817) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig td-vel is nagyon jó. Ha messzire lövök és puha a célpont, vagy kemény de az oldalát látom, akkor nagyon jó, mert a távoli tankokat valahogy lassan frissíti a rendszer és ugrálnak. Ilyenkor nagyon jól jön, hogy az automata kiküszöböli a bénázásom. Meg ilyen messziről úgysincs sok esélyem gyenge pontot eltalálni. Persze akkor nyomom meg a gombot ha épp nem mozog, vagy ha gyorsan mozog egy light és körben halad, akkor pedig akkor ha épp felém tart vagy távolodik, így nem kell elé lőni.

Nick: HE_Storm

(#86819) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Aki emlékszik kérdeztem, hogy a WZ-120-ra van-e értelme kifejleszteni a két ágyút, ha úgy is a 121 a cél. Van-e értelme ilyen sok xp-t erre költeni. Nos úgy döntöttem, hogy kifejlesztem, mert nem sietek sehova.
Az eddigi tapasztalatok alapján azt kell mondanom, hogy HÚHA! Brutális ez az ágyú. Nagyon megéri most azt mondom. Az nekem mindent megér, hogy egy IS-7-et sok száz méterről is beüt, mert megvan az átütése, a sebzése is rendben, bár hihetetlen mennyire szélsőségesen mozog. Minimum körülit is sebeztem már vele, de maximum körülit is és azért nagyon nem mindegy, hogy 330-at kap valaki vagy 550-et.
Egy fontos dolog van a top ágyúval kapcsolatban. Muszáj megvárni, míg teljesen beszűkül, különben óriási a szórása, viszont ha van időnk megvárni akkor pontosan oda fog menni a lövés, ahova szántuk.
Természetesen közelharc lenne a jobb vele, de azt nem mindig tehetjük meg.
A legjobb motor kifejlesztését viszont így elsőre nem ajánlom. Nekem az eggyel kisebbel is jól mozog a tank. Nem tudom mennyit adhat hozzá a top. Erről van tapasztalata valakinek?

(#86820) Stunts666 válasza tick (#86809) üzenetére


Stunts666
őstag

Szembol, sima loszer, kb 50 meter.

[ Szerkesztve ]

(#86821) szbalogh válasza Stunts666 (#86799) üzenetére


szbalogh
őstag

170? Hát ez a baj, az valójában 120 ;]
Amúgy meg a lövegpajzsról jó eséllyel lepattan még a 170 is.
A nagy ágyúval teljesen más tankod lesz, mindent átlő. Én csak plazmaágyúnak becéztem.
A WT-n meg lézerágyú a nagyobbik 12,8-as :D

Nick: HE_Storm

(#86822) galervin93 válasza jagada (#86794) üzenetére


galervin93
őstag

Közel sem ilyen vészes a helyzet, ahogyan a többiek is írják. Tény, hogy a T-150 saját tierjében jobb, de nem annyira gyászos a dolog a KV-3-mal sem.

---

Az auto aim vicces, egyrészt tényleg ugye a light/medekre való, de nagyon jól jön heavyben is, hogy rányomok egy enemyre, de közben nézelődhetek másik irányba, hogy kimehetek e lőni. A torony már a tankra néz, közben én is nézelődök, aztán amikor visszamegyek sniperbe, akkor leveszem az autot és kézzel lövök. Szóval az automata nagyrészt elvégzi a célzást, a pontosítás meg már az én dolgom.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86823) sequator válasza slett27 (#86728) üzenetére


sequator
senior tag

Öcsém klántársának Black Prince-szel sikerült.

[link]

Sajnos nem csinál replayeket. :(

[ Szerkesztve ]

sequator

(#86824) Chris0321 válasza sequator (#86823) üzenetére


Chris0321
addikt

A Gnomefather ágyú és motorhangok vannak fenn és mivel kilőttek egy csatában gondoltam nézelődök még és átváltottam egy LTTB-re aminek semmi motorhangja nem volt. Tapasztalt már más is ilyet?

(#86825) Stunts666 válasza szbalogh (#86821) üzenetére


Stunts666
őstag

Az még kicsit odébb van. Még 28k xp. :(

(#86826) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

LT-10 Ghostnak sem volt rossz, de jó lett volna, ha már LT-15-nél járnék...

(#86827) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Tier 7-es lighttal lehetsz top tier? Azt hittem az MM-je tier 8-as heavyvel egyezik meg. Mindenesetre kihasználtam...

Más: Aki már ott jár, meg tudná mondani, hogy a T55A-s küldikhez már legalább tier 6 kell-e?

Más-más: TD-14 (T28 küldi)-hez és LT-11-hez keresek szakasztársakat. Írjatok rám, ha van kedvetek szakaszozni.

[ Szerkesztve ]

(#86828) Cseri0058


Cseri0058
őstag

komolyan mondom nem hiszem el.
afkpantherrel megyek mostanság. ha van arty akkor 10-ből 8-szor ő szed ki.
ez miért van?
kicsi vagyok mozgok mint a bolond de baszki mindenki engem lő...hihetetlen

(#86829) odrif válasza Cseri0058 (#86828) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

és az iskolának is vége ahogy elnézem.

20 éve a Prohardveren

(#86830) Cseri0058 válasza odrif (#86829) üzenetére


Cseri0058
őstag

?

(#86831) odrif válasza Cseri0058 (#86830) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hirtelen sok lett az ügyesebbnél ügyesebb játékos, csupán csak erre céloztam.

20 éve a Prohardveren

(#86832) szbalogh válasza Cseri0058 (#86830) üzenetére


szbalogh
őstag

"és az iskolának is vége ahogy elnézem." = sok a debil csapattárs

1. az a tank el van átkozva
2. ha nem lenne, akkor se jó semmire
3. félnek tőled :D

Azért jó zöldnek lenni, mert nem tűnsz ki a többi zöld közül. A pirosak meg sárgák meg nem használnak xvm-et azért nem lőnek :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#86833) TESCO-Zsömle válasza Cseri0058 (#86828) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az arti legnagyobb ellenfele a csapaton átgázoló light. 10-ből 8-szor így halok meg.

A csapat legnagyobb ellenfele a kék és lila játékos. Artival pedig megvan az embernek a lehetősége, hogy azt a játékost célozza, amelyiket csak akarja. Én is a lila/kék light-okkal és med-ekkel kezdem, ha artiban ülök. A jó statisztika átka... Te le tudod hozni a csatát, ami elsődleges célponttá tesz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86834) Cseri0058 válasza TESCO-Zsömle (#86833) üzenetére


Cseri0058
őstag

be kellene tiltani ezt a xvm et már végre :D

(#86835) rlazol válasza TESCO-Zsömle (#86833) üzenetére


rlazol
addikt

a másik, amikor a csapat egységesen elmegy az egyik oldalra, jellemzően pl Himmelsdorfon vagy Stalingradon szokták nyitva hagyni a pályaudvar illetve a folyó melletti szakaszt. Az arty meg szaladjon a csapat mögött, lövésre való valós esély nélkül, vagy dögöljön meg.

A másik felével egyetértek, lehetőség szerint én is veszélyesebb játékost célzom.

Cseri0058-az XVM-vel az a legnagyobb baj, h nincs más, pedig h fals/torz képet mutat...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86836) TESCO-Zsömle válasza Cseri0058 (#86834) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az arany/prémium lőszerrel együtt. :K

(#86835) rlazol: Ne is mond...

Aztán vannak a vesztett ügyek, például Sigfried Line támadás, mikor kib*sz S51-gyel a préri közepére. 150m-re a legközelebbi fedezéktől. kb 30mp mire megérkeznek a light-ok a sánc tetejére deríteni, aztán további 10 mire betölt az ellenséges arti és kiszed. Vagy maguk a light-ok szednek ki a sánc tetejéről, elvégre egy arti max 2-4 lövés nekik is... :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86837) rlazol válasza TESCO-Zsömle (#86836) üzenetére


rlazol
addikt

:DDD ott én is többnyire lövés nélkül purcanok ki a GW Tiger P-vel. Mostanában már szoktam csata előtt írni az ellennek, h pls ha egy lövést hagynak, utána megadom magam, de semmi foganatja... :DDD Volt, h azelőtt kinyírtak, h betöltöttem volna. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86838) Kalos7 válasza szbalogh (#86832) üzenetére


Kalos7
tag

Amikor én zöld voltam, akkor gyakran lőtt az arty.
Amióta kék vagyok azóta az összes arty csak engem lő, még ha kisebb tankkal is vagyok :W

(#86839) TESCO-Zsömle válasza rlazol (#86837) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A ma reggeli alt+f4 kiváltója egy csata volt, melynek végén 2v4 maradtunk artikkal és lehoztunk a meccset, miközben a csapat sértett MAUS-a folyamatosan írta a pozíciónkat az ellenségnek.

Ketten úgy döglöttek meg, hogy "jöttek", csak hát egy dolog tudni hol az arti, meg egy másik dolog túlélni, hogy átlő a bucka fölött... A maradék kettő már kisHP-s volt, ramolva is meglett volna, de cefet idegesítő, na. És még én voltam a noob, amiért nem segítettem az egérnek egy olyan helyen, ahova csak a pálya másik végéből lehet belőni. Az, hogy neki 14 lövésből 4 átütése volt, amivel ~4k sebzést dobott el, egyáltalán nem számított... A mi hibánk...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86840) rlazol válasza TESCO-Zsömle (#86839) üzenetére


rlazol
addikt

gyűlölöm az olyanokat, akik a másik szórakozását elcseszik ezzel a pozíció beírással. :(((
de grat a lehozáshoz!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86841) HellGreg


HellGreg
őstag

WN8-ba ennyire nem számít a hozzájárulás??? A-44-gyel 8-as csatában 2400-at járultam hozzá és 800 lett a saját sebzésem. A wn8 meg 990 lett... csak a saját sebzést értékeli ezek szerint?

(#86842) Chris0321 válasza HellGreg (#86841) üzenetére


Chris0321
addikt

A wn8 csak a saját sebzést számolja.

(#86843) odrif válasza HellGreg (#86841) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mondjuk akkor az én WN8-am is ezért esik rohamosan.
Eddig jellemzően nehéz tankokkal játszottam ahol átlagban 2000-3000 sebzést illik kiosztani.
Most a T-44-el ehhez azért sokkal többet kell tenni egy játékban.

20 éve a Prohardveren

(#86844) szbalogh válasza odrif (#86843) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem igaz, mert a medeknél az elvárt sebzés is kevesebb.

Nick: HE_Storm

(#86845) odrif válasza szbalogh (#86844) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

elvárt sebzés

WN8 a medeknél ezt a sebzést is figyeli?

20 éve a Prohardveren

(#86846) szbalogh válasza odrif (#86845) üzenetére


szbalogh
őstag

(#86847) jagada válasza galervin93 (#86822) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem a KV-85 is megeszi a KV-3-at 1v1-be.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86848) Bad Pritt válasza szbalogh (#86846) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez jobb szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86849) Bobyjack válasza jagada (#86847) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Véleményem szerint ez igen erős túlzás.

(#86850) galervin93 válasza Bobyjack (#86849) üzenetére


galervin93
őstag

Az hát. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.