Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86151) zozyk válasza h1mpi (#86148) üzenetére


zozyk
addikt

Próbálom összehozni,de rohadtul nehéz,mert nem lövik,hiába világítanak...

Kilövök egy tárat,ha 1 lepattan akkor is 1400-1500 wn8 (~1200dmg)
Spottolsz mit állat,direkt nem lősz = 145 wn8... :(((

(#86152) h1mpi válasza zozyk (#86151) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja ez az undorító meg az, hogy nem életszerű, hisz végig egy meccset senki nem spoltol csak, hanem dmgel is...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86153) zozyk válasza h1mpi (#86152) üzenetére


zozyk
addikt

Ezen a meccsen csak spottoltam,a 14.ik frag voltam,végig próbáltam csak villogtatni,de nem jöttek a támogató lövések,hiába... :(

(#86154) h1mpi válasza zozyk (#86153) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amikor meglett az LT-15, akkor 5K spot dmg jött össze és 150-et sebeztem talán egy artyba. Kb. 200-as wn8-at kaptam, mondjuk, akkor pont nem érdekelt :)) de ez a light mission alapos wn8 pusztító...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86155) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#86152) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kivéve, ha LT15-öt csinál, mert akkor minden DMG számít... :DDD

Amúgy röhej... 13 90-el két tárra már ad vagy 15k WN8-at... Igaz, hogy iylenkor a spot DMG-em nem éri el a 100-at sem, de kit érdekel? Dől a lé meg az XP...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86156) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#86155) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem ezt az eszement missziót csinálja valaki, akkor tesz egy óvatos tiszteletkört elöl, majd standby üzemmód és ha olyan a csata, hogy nem 15-2-re kaptok ki, akkor egy ilyen táras szörnyel le lehet vadászni a fél hp-s szörnyeket is. Szerintem azt elvárni, hogy előrerohanjon valaki és szétlövesse magát, már tier4-ben se nagy okosság...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86157) jr1994


jr1994
addikt

Nos, sikerült begyűjteni a hatodik leányt így 13 90 után a Bat Chat is új legénységet kapott. Bat szakértők: milyen képességet adjak nekik? 0. gyárilag elit alakulat, 1. hatodik érzék + álca, másodiknak álca - javítás - javítást gondoltam. Utána javítás - pillanatkép - sima utazás, tovább nem tudom :) Jó lesz így?

Szerk: a három pasi meg az arty ágból anno kiszórt rádiós meg átment a heavy ágra mert ott nem volt jó legénységem :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86158) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Van olyan minimap mod, amiben csak a látótáv van jelölve egy körrel, és változik ha a periszkóp aktív?Csak ez a plusz kellene a térképre, meg esetleg lehet egy picit nagyobb. Az oldalon levő locastan nem jó mert van még egy kör ami fogalmam sincs, hogy mit akar jelenteni, ráadásul az M6-nak szerinte nagyobb a látótávja mint a Chaffee-nek a lenti kiírás szerint, ami szintén nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#86159) joergie válasza hitman77 (#86158) üzenetére


joergie
őstag

Én minden kört tudok locastan minimapon, hogy mit jelent. Leopard lightnál pl elég hamar rájöttem, hogy a piros kör az ágyú maximális átütési távolságát jelenti, a sárga a 450m-es, a világoskék az aktuális látótáv, a sötétkék a periszkóppal aktiválódó látótáv( ha egyhelyben állsz, ez átvált világoskékre 3 vagy 5mp után). A kis kör meg egyértelmű.
De azt hiszem állítani is lehet, hogy szaggatott vagy pöttyözött legyen, esetleg a színét is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#86160) Tomi0703 válasza hitman77 (#86158) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én Aslainsból tenném fel. Abba benne van mindenféle karika. Az összes többi dolgokból meg kiveszed a pipát.

(#86161) Simi37 válasza joergie (#86159) üzenetére


Simi37
őstag

Max átütési táv nincs Én már lőttem ki úgy enemyt hogy csak a minimapon láttam besaccoltam hol lehet odalőttem és láss csodát kinyírtam. (Hummel volt)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#86162) hitman77 válasza joergie (#86159) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem ennyi nincs is. Van egy szaggatott sárga ami a látótáv lehet meg egy kék ami nem tudom hogy mi. Ezen felül van egy piros négyzet ami elvileg az 500m.

(#86163) jr1994 válasza Simi37 (#86161) üzenetére


jr1994
addikt

A kis szintű gépágyúk csak 400 méterig lőnek el.

All: összeszedtem a kreditet FV mediumra. Várható a közeljövőben leárazás, vagy ne reménykedjek? :D Illetve mikor lesz cserélve? Azért szeretném még kipróbálni amíg elérhető.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86164) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez így érdekes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86165) jr1994


jr1994
addikt

Most jut eszembe, holnap lejár a Leopard ág akciója (sajnos nem lett meg a Ru, 20000+ freet meg nem ér meg)
Lehet tudni hogy holnap indul-e egy másik leárazás? Illetve hogy mi lesz benne? Amíg ki nem derül inkább nem veszek semmit.

HáGé: az igen! Először csak az tűnt fel hogy prémmel is megadta a küldetést aztán látom hogy hirtelen mintha csökkent volna az első osztály határa :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86166) Bad Pritt válasza jr1994 (#86165) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Küldetés fel se tűnt, de az igen, hogy 20 perc alatt csökkent a szint az első osztályhoz. Szarul megyek vele, de azért ennyire nem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86167) scyllarus válasza jr1994 (#86165) üzenetére


scyllarus
veterán

Már tudni: [link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86168) jr1994 válasza scyllarus (#86167) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86169) zarew


zarew
senior tag

Harcostársak!
A fiam teljesen összekutyulta a regisztrációját. A weboldal,illetve a játék megadott email-jelszó kombinációja lehet különböző? Mert a játéké nem jó az weblap acc hoz. Angol nyelven kommunikál és us szerverekre rak. Nem akar amcsikkal játszani. Hogyan lehet a jó édes anyanyelvünkre átrakni? Pedig az ország Magyar-ra van állítva.

(#86170) Enzolord válasza zarew (#86169) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem lehet különböző...
Az lehet a baj, ha us klienset töltött le, oda nem tud eus accal bejelentkezni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86171) zarew válasza Enzolord (#86170) üzenetére


zarew
senior tag

A játékba be tudok lépni,de ugyan az a páros nem jó az acchoz!

Enzolord : Ja értem , most uninstal volt,szedem le megint ,de nem kérdezte még milyen nyelvet akarok,illetve a magyar nem volt az opcióknál ,ideáig angol a telepítő.Nem emlékszem , a telepítőnek is magyarul kell tudnia.?

[ Szerkesztve ]

(#86172) Sanya válasza jr1994 (#86165) üzenetére


Sanya
nagyúr

T62A és elődei

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#86173) Kalos7 válasza scyllarus (#86167) üzenetére


Kalos7
tag

Asszem akkor nem a BC 25T ágat húzom hanem az Obj 140-set :P

(#86174) zozyk


zozyk
addikt

Mégis,kinek spottoljak???

Az orosz T-34 V-ös medre melyik löveg az ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#86175) h1mpi válasza zozyk (#86174) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A rosszabb penes, de kicsit sebző, sokat lövő :D alias 57 mm ZiS-4

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86176) Enzolord válasza zarew (#86171) üzenetére


Enzolord
addikt

worldoftanks.eu-ról szeded? elvileg be lehet állítani a zászlóknál a magyar nyelvet...
Ha eu-ról szeded.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86177) zozyk


zozyk
addikt

Spottoltam ~1700-at,de volt egy jobb a pályán... :D

Utána beszéltem vele,sajna a replay nincs meg neki... :(
De 400 aranyamba került az újraképzés a tanácsaira. :D

[ Szerkesztve ]

(#86178) h1mpi válasza zozyk (#86177) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kemény :D Akkor most meglesz és kerüld el Őt :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86179) Cseri0058


Cseri0058
őstag

mi van ezzel a játékkal? egyszerűen hihetetlenül adja! :D
ilyen köröket megyek az e50 el... :D

Replay

(#86180) zozyk válasza Cseri0058 (#86179) üzenetére


zozyk
addikt

Gyere,lépj be az accomba aztán meglátjuk ezt írod e egy óra múlva is... :DD :DDD

I <3 T10

(#86181) h1mpi válasza Cseri0058 (#86179) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a tank a Te tudásoddal ezt adja. Semmi bonyolult nincs ebben :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86182) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#86177) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Te replay-ed nincs meg?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86183) zozyk válasza TESCO-Zsömle (#86182) üzenetére


zozyk
addikt

Már nincs,mindig az utolsót rakja el,ászon kívül ritkán mentek el replay-t,annyira nem érdekes a játékom... :)

(#86184) Linkin


Linkin
senior tag

t44 weak :DDD :P

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#86185) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, szerintetek most, hogy akciósak, pénzszerzés szempontjából melyik éri meg jobban, a Matilda IV vagy a Matilda BP?

(#86186) h1mpi válasza Linkin (#86184) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép kör! replay vagy felteszed a csatidra?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#86187) Snooker


Snooker
senior tag

Van egy olyan személyes küldetés közepes tankkal amiben 3 különböző tankban sérülést kell okoznom. Na hát ez már több kör óta megvan, de mégsem kapom meg a jutalmat, miért? Vagy modul sérülést kellene okoznom?

(#86188) zozyk válasza Snooker (#86187) üzenetére


zozyk
addikt

3 különböző típusba kell sebzés.
pl:1arty,1light,1heavy...

[ Szerkesztve ]

(#86189) Snooker válasza zozyk (#86188) üzenetére


Snooker
senior tag

jaaaa értem, köszi!!!

(#86190) Szepi1979 válasza scyllarus (#86167) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Jó hír, köszi!!!!!! :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#86191) #43783936 válasza zozyk (#86188) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem három különböző medre adta meg.
A lányeg, hogy ne ugyanaz a tipus legyen.
Pl : Type-58, T-34-85, Cromwell

(#86192) zarew válasza Enzolord (#86176) üzenetére


zarew
senior tag

Na most az van,hogy újra regisztráltam .Magyarul jött az értesítő email,onnan letölt,install minden ok. De az újonnan regisztrált jelszóval nem ereszt be. A folytatás holnap,mert még játszani is szeretnék,a gyerek meg aludjon!

(#86193) Enzolord válasza zarew (#86192) üzenetére


Enzolord
addikt

:DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86194) Emu


Emu
őstag

Matilda IV-et legénység húzás miatt venném meg. Látom hogy nagyon tetű med tankhoz képest, de mennyire használható?

(#86195) fradi81 válasza Emu (#86194) üzenetére


fradi81
veterán

Nem rossz az, wotinfón van róla használati útmutató. 2x ment :) röviden annyi hogy hátulról kell vele lövögetni domb mögül, vagy sidescrape.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#86196) jr1994


jr1994
addikt

Megvettem az FV-t.

:C

Király ez a tank, és végre egy egész jó csata is összejött:

Valamint ezúton gratulálok az ellen LTTB-nek, elég brutális kört hozott össze :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86197) Emu válasza fradi81 (#86195) üzenetére


Emu
őstag

Utánaolvastam, de a 86mm pen kicsit aggaszt :) Csak legények húzására kellene, semmi más, farmolni ott a T25.

Csak nem akarok úgy járni, mint FCM 36 PAK 40-el, hogy azt is mindenki dicsérte, de az én játékstílusomhoz abszolút nem passzol...10 karikát ha mentem vele.

(#86198) fradi81 válasza Emu (#86197) üzenetére


fradi81
veterán

Hát tudni kell vele a gyenge pontokat az biztos, tier 5-ben el lehet vele lenni, t6-ban kicsit rosszabb a helyzet.

moto g72, Ninebot d28e

(#86199) galervin93 válasza Emu (#86197) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig az FCM mekkora fun ha tier3-ba tesz, az álompálya meg Prohorovka (Kampinovka sem rossz.). :-D Ha mindez összejön, akkor vicces dolgokat lehet kihozni. Eddig 10 kill a max vele, persze ezen a pályán. Kell bele vagy 5 gold ha T5-be kerülnél, meg 10 robbanó, ha kicsibe (=egy lövés egy tank. :-D ). Periszkóp, álcaháló, töltésgyorsító és mehet a darálás. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86200) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

130 lejátszott csata után, szerintem jót tett a TD-knek ez a szóráskép módosítás. Legalábbis amikkel én játszok. A helyzet az, nagyon kevés esetben láttam olyat, hogy beszűkülve mellélőtt. Ráadásul sok esetben nem kell megvárni a teljes célzást, akkor is talál. Végre a Foch155 is használható lett, a SU122-44 meg teljesen megtáltosodott. Bár szerintem a tapasztalatom feltétele, a nagy átütésű agyú.
Szerintem lesz itt sírás megint.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.