Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85501) h1mpi válasza Vigneau (#85498) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi már "egybe" vagyok :) Én egy átlagos player vagyok nemrég kezdtem a játékot. A küldetés siekre a szerencsén kívül a tank állományon múlik. Nem mind1, hogy 1 tankkal kell próbálkoznod, vagy van 5-6 db, mert valahogy úgy könnyebben beadja. A med és a TD szerintem nem nehéz ( a TD-hez kell egy jó 8-as, de inkább 9-es) a heavy, pedig szinte teljesíthetetlen egy jó 9-es, de inkább 10-es tank nélkül. Persze volt, akinek beadta KV4-re, de ritka. Én az SPG missziót egy tier5-ös artyval csináltam végig, a lightot, pedig a Luchs, Lepoard, VK2801 hármassal. Előtte nem is lightoztam semmit :) szval hajrá!

(#85497) Linkin: szoktam nézni a Twitch élő közvetítéseidet, ha kevesebbet anyáznál még szimpibb lennél mindenkinek. Amúgy a játék tudásod nem marad el QB-től vagy Circontól, szval hajrá jó lesz ez :K

(#85499) hitman77: simán átrakható vagy 200 gold/crew áron át tudod képezni az adott nemzet bármely már kifejlesztett tankjába

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85502) Jolet válasza Jolet (#85488) üzenetére


Jolet
őstag

a hit log dolog megoldódott
ami eddig a res_mods/xvm mappában volt az új verzióban átkerült a res_mods/config/xvm mappába

sajnos a players panelen nem vitte át a felspotolt ellenség jelzésére szolgáló kis ikont
ott megint kavartak valamit
ugyebár az előző patchnál áttették a text.xc alá ezeket, de most megint nem megy a fene vinné el

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85503) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez mekkora egy aljas dolog. Csak nézem, hogy nincs is annyi XP-m, hogy kifejlesszem a morort a Ru-251-re.

Hát ezért írja ki, hogy ki tudnám fejleszteni:

...Szeretem leracsniztatni...

(#85504) Vigneau válasza h1mpi (#85501) üzenetére


Vigneau
félisten

Közel a negyvenhez lassabb vagyok az RC tankokkal, és túlzottan szöszölős a célzással. De legalább közel 80% a találati arányom 16k csata után. :B

Az aty meg nekem kínai, ahogy kezelgetni kell. Mire becélzok valamit, addigra más kilövi, vagy én akadok bele a lövésemmel egy házba, szirtbe, sziklába, stb... :DDD :W

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#85505) h1mpi válasza Pete55555 (#85503) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Business :D

(#85504) Vigneau: én is 35 vagyok szval nem vezethetsz sokkal :)) Az artyt ki lehet hagyni, bár Nekem a light misszió az sokkal nehezebb volt. Ha van egy VII-es artyd, mondjuk orosz vagy amcsi, akkor "simán" meg tudod csinálni. Az orosz VII-es ugye elérhető a KV2 után. Kis gyakorlás és menni fog. Nem egy bonyolult dolog, úgy se rajtad múlik nagy részt :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85506) Linkin válasza adamgreen (#85500) üzenetére


Linkin
senior tag

Akkor mi a problem?
megy a régi is

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#85507) sith7 válasza Pete55555 (#85503) üzenetére


sith7
nagyúr

csak segít , ahol tud :))

(#85508) ryger


ryger
aktív tag

Sziasztok,

Most jatszottam eppen es 2 magyar jatekos is azt hangoztatta, hogy a 9.7-es frissites utan mar nem lesz tobbe elerheto a jatek, lekapcsoljak a szervereket.
Tud errol valaki pontos infot vagy csak a ket srac unatkozott a jatekban?

(#85509) Enzolord válasza ryger (#85508) üzenetére


Enzolord
addikt

a két srác unatkozott..
Nem fogják megfojtani a az aranytojást tojó tyúkot... :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85510) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Gnomfather ágyú és motor hangot próbálta már valaki felrakni 9.6-ra? Megy is?

(#85511) Vigneau válasza h1mpi (#85505) üzenetére


Vigneau
félisten

Viszont a statisztikám gyorsan hazavágja, arra már rájöttem... :DDD

Igaz, én T3-as franciával kezdtem kísérletezgetni. Lehet, inkább francia vonalon az LT-t kellene kipróbálnom, pl. AMX ELC-től kezdve. Amúgy sem jött nagyon be az "ál" HT vonal - nagyon papírok a szentjeim T7-től kezdve. Az 50-120 már rettentően nyögvenyelősre sikeredett, idő előtt le is adtam.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#85512) mefistofeles

Ha valakit érdekel van már [Jacktor modpack] 9.6-ra. Egy csatát próbáltam az alapján minden ok vele!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#85513) ryger válasza Enzolord (#85509) üzenetére


ryger
aktív tag

Erre gondoltam en is, erdekes lenne egy jol profitalo, bejaratott rendszert felrugni :N

(#85514) galervin93


galervin93
őstag

Huh, első G.W. Panther kör alapján ez bizony arty-buff volt, ahogyan számítani is lehetett rá. :-D Talán most már érdemesebb lövöldözni vele a - persze nem olcsó - repesz-rombolót (r=5.11 m), megyek is vele egy kört csak ezt töltve.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85515) h1mpi válasza galervin93 (#85514) üzenetére


h1mpi
nagyúr

jó hír :DDD akkor jön a lila wn8 a kis prém artymmal :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85516) Flayer


Flayer
senior tag

Ez aztán a bőséges kimutatás!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#85517) h1mpi válasza Flayer (#85516) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez melyik mod?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85518) galervin93 válasza h1mpi (#85515) üzenetére


galervin93
őstag

Na jó, én megeszem a kalapom, ezt nézzétek meg: [link] Első 4 lövés 4 tank... Ómájngott!!!
(Mégsem töltöttem repeszrombolót a városi pálya miatt, no majd később.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85519) sith7


sith7
nagyúr

Nagyon jó hírek :o

(#85520) h1mpi válasza galervin93 (#85518) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az kemény, Te jó ég a KV4-et elő se merem venni :DDD

Mi lesz itt te atyaég... Ez nem kicsi buff volt tényleg, főleg, Nekem 7 mp a szűkülés és a töltés is ;]

Wotinfon már van TD arty mod a 9.6 alá.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85521) galervin93 válasza h1mpi (#85520) üzenetére


galervin93
őstag

Most néztem vissza, nem is 3/3, ahogy először írtam, hanem 4 lövés/4 kill volt, de az 5. is betalált egy jó nagy puszit a JPanthernek. Elképesztő, bár lehet hogy csak szerencsém volt, de akkor is... Bőven-bőven érezhető a pontosság. No megyek még párat.
KV-4-be egyelőre én sem ülök bele, ezek után meggondolom úgy egyáltalán az összes lassú tankot. :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85522) Flayer válasza h1mpi (#85517) üzenetére


Flayer
senior tag

Passz!

Jacktor modba van benne!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#85523) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Szóval elkészült a World of Arty? :O
Azt hiszem el kell adni a TOG II-t! :DDD

Bazinga!

(#85524) h1mpi válasza galervin93 (#85521) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, ahhoz, hogy ezt ki lehessen jelenteni menned kellene 20-30 kört, mert akkor úgyis érzed, hogy nő az átlag dmg-ed vagy nem.

(#85523) bluyoo: Ne add el hátha itt is jön majd a gyógyítós mód :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85525) Jolet válasza h1mpi (#85520) üzenetére


Jolet
őstag

a wotinfó le van maradva
a wothungary már reggel tele volt

én még várom azt a modot ami automatikusan átteszi a felszereléseket

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#85526) csapee válasza galervin93 (#85518) üzenetére


csapee
senior tag

Tegnap jol adta egy S-51-nek is T8-ban osszelott majd 5e sebzest. Megneztem csata vegen 1 vagy 2 lovese volt csak splash, pedig az az arty nem a pontossagrol hires sztem;]

Csapee

(#85527) Chris0321 válasza galervin93 (#85521) üzenetére


Chris0321
addikt

Szép volt, kíváncsi vagyok a GwTiger-em mennyivel lesz pontosabb mert nem egyszer csak néztem mennyire nem akarja eltalálni a célpontot. Csak annyi megjegyzést tennék a csatával kapcsolatban, hogy nem tudom tudsz-e róla de ha a minimappon jobb klikkel rákattintasz az egyik szektorra akkor automatikusan odaugrik a célkereszt és nem kell az egérrel vacakolnod mikor a térkép másik felét akarod megcélozni.

(#85528) TESCO-Zsömle válasza galervin93 (#85521) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon nagy szerencséd volt. Első tanknak pont annyira dobta mellé, amennyire épp kellett, a Pz4H gyulladt és leégett, a Churchill meg Ammorack-et kapott.

Mindemellett a Panther a legjobb T7-es arti mind közül.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85529) galervin93 válasza h1mpi (#85524) üzenetére


galervin93
őstag

Így van természetesen.
Máris árnyaltabb a kép, hogy nagyobb pályákra is betett, 700 méter felett továbbra is szór, de érezhetően kevesebb megy "sokkal mellé". 500-600 méterig veszett pontos így a G.W., no meg persze a közeli célpontokra a szokásos TD-módban, az imént pl. egy ELC AMX bánta ezt. Messzebb továbbra is necces.

szerk.:

Chris0321
Igen ösmerem, csak annyira megszoktam már ezt az egerezést (egerészést :-D ) hogy nem kattintgatok, meg így jobban átlátom a pályát.

TESCO-Zsömle
Igen a BDR-nél kicsit elszámoltam. A tűz is szerencsés, de valami nagyon kevés hp maradt volna benne amúgy is, most hogy éppen ki is gyulladt és kill lett belőle, nekem másodlagos (inkább a sebzést számolom, nem killeket). A Churchill-ek ammorack nélkül is ajándéknak számítanak. :-D 88/1200 ez az ágyú, elég sok mindent el lehet vele füstölni egy lövésből ammorack nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#85530) bluyoo válasza h1mpi (#85524) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Már így is mentem vele annyit, hogy láncot kellett cserélni rajta! :D
A Tiger I -et is hamarosan lecserélem a Tiger P-re.
Ideje már majd 800 csatát toltam velük, de legalább van végre egy-egy normális legénységem.
Mondjuk egy 50Km/h -val száguldó TOG milyen kemény lenne már! :DDD

Bazinga!

(#85531) Borisz76 válasza mefistofeles (#85492) üzenetére


Borisz76
veterán

Közben megtaláltam és már fent van....
Azért köszönöm.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#85532) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kifejezetten jó lett a pontosság egyensúly :D



(#85533) sith7 válasza bluyoo (#85530) üzenetére


sith7
nagyúr

A Tiger I -et is hamarosan lecserélem a Tiger P-re.

Miért cseréled le a jót, rosszabbra ? :F

(#85534) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Aki egy átlátható könnyen telepíthető mod packot szeretne az átmeneti időszakra annak itt van: [link]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85535) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

(#85536) bluyoo válasza sith7 (#85533) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mint írtam majd 800 csatát toltam vele.
Gondoltam jó legénységgel .....
Fő a változatosság. :DDD

Bazinga!

(#85537) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem pontatlanabb lett az atym, így első ránézésre, de még megyek vele párat.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85538) Chris0321 válasza bluyoo (#85536) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a helyedben nem kapkodnám el a dolgot, szerintem nem éri meg lecserélni a Tigert a TigerP-re. Nekem mindkettő megvan és elit, én inkább a Tigert választanám.

galervin93: Én azért használom a jobb klikket mert sokkal gyorsabb mint az egeret tologatni.

[ Szerkesztve ]

(#85539) grizlisandor válasza bluyoo (#85530) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nekem a Tiger P jobban adta.

(#85540) Terek


Terek
tag

T28 HT-15 mission done.
Végre :C
nagyon úgy indult hogy ez annyi,vége,bukó,de valahogy megfordult az állás :))
[link]

más:
ha én csak úgy használom a gamet,amit magától szedett le,és nem töltöm külön a 6+gb-os pakkot,akkor lesz valami negatív jele?

[ Szerkesztve ]

(#85541) h1mpi válasza h1mpi (#85537) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az tűnt fel, hogy TD módban "átlő" a tank fölött, sokkal nehezebb a lánctalpra célozni, mint eddig.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85542) bluyoo válasza h1mpi (#85537) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ha már arty. Érdemes lenne a KV-2-t kifejlesztenem az S-51 miatt?
Mivel egy önjáró lövegem sincs, ezért ez lenne a legkézenfekvőbb a feladatokhoz.

(#85538) Chris0321
Már egyszer döntöttem, amikor a Tiger vonalán indultam el. Szerencsére nem is bántam meg, mai napig szeretek vele menni. De most kifejlesztettem a másik vonalat is a VK30.01 (P) -ig, és ezen is haladni akarok szépen lassan. A személyzet meg kell a Tigrisből. Meglehet a Ferdinand fele is elmegyek.
Mondjuk eladni lehet nem adom el, amúgy is akartam még garázshelyet venni.

(#85539) grizlisandor
Remélem nálam is ez lesz.

Bazinga!

(#85543) h1mpi válasza bluyoo (#85542) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem igen én is ki fogom azt fejleszteni.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85544) TESCO-Zsömle válasza bluyoo (#85542) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A KV2 önmagáért megéri kifejleszteni, mert nagyon nagy buli.

Fogalmazzunk úgy, első lövésre meglett vele a 3 belső modul/legénység sebzése és az egy kilőtt tank... ;] 150mm-es repeszrombolóval olyan pusztítást végez, mint egy arti.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#85545) Chris0321 válasza bluyoo (#85542) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha ki akarod fejleszteni a Ferdit is(tegyél félre free xp-t a 105-ös ágyúra) akkor én a helyedben új legénységgel állnék neki. A Ferdi jó kis td, de a motorok nélkül elég lomha, ahhoz pedig kell az Aladár is ha jól emlékszem plusz kihagyod a JP-t ami szerintem vétek.

(#85546) sith7 válasza bluyoo (#85536) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne add el, vedd meg mellé, de nem lesz akkora élmény szvsz, mint a Tiger

(#85547) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem tudom a 75% elég nyugtalanító :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#85548) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A bekarikázott full lila pro játékosunk, egész végig a bázison kempelt, amikor jöttek a light-ok, nem próbálta meg leszedni őket, nekem kellett artyval kicsapni őket... a csata végén, jött felül(észak-nyugaton) egy lorrain és egy t54e1, mondja célozzam őket, majd ő spotol... ok. Áll, célzok, t54e1e kitáraz rá, meg sem mozdul, mondom ez mire vár? mert fedezék mögül lőtte őt az ellenség, aztán az arty kiszedi... utána jön le a lorr azt én lövöm ki, a t54e1 és a másik artynk kilövi egymást, maradtam egyedül, közben végig mindenki nyomta ennek a pro játékosnak, hogy ebay acc. stb, de szerinte mi voltunk a noobok...
Hát igen... 0 sebzéssel megmondja a tutit.
Még egy lövést a löwe-nek le tudtam adni, azt annyi voltam :D
De sztem tényleg jobbak az artyk, csatákban is sokat látok ma.

[ Szerkesztve ]

(#85549) bluyoo válasza h1mpi (#85543) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát akkor ez el lett döntve! :)

(#85544) TESCO-Zsömle
:DDD
Az a baj, hogy nekem nem fekszenek a lassan köpködő vasak, kicsit félek tőle. A KV-85 -el is szenvedtem a 122 mm D-2-5T löveggel. Utáltam is nagyon! Nagy okosan kihagytam a 100 mm S-34-et ...
Mihelyst felkerült rá a 100mm -es, egy nap vagy 6-7 Tank Ászt futottam vele, ami nálam azért nem jellemző! :)
Így ezzel a löveggel, az egyik kedvencem lett.

(#85545) Chris0321
A StuG III Ausf. G már ki van fejlesztve, akkor a Ferdinan-dot onnan közelítjük meg.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#85550) Chris0321 válasza SoulReaver (#85548) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondolom sokan próbálgatják az artykat milyen lett a pontosságuk a pach után.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.