Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#85251) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

A 15-dik küldetés teljesítése után azonnal ki kell választani, hogy melyik nemzet melyik tankjára akarom a női legénységet, vagy később is lehet?
Csak a már kifejlesztett tankokat lehet választani?

Stronghold-hoz milyen tankokat érdemes a garázsban tartani?

Go Pats!

(#85252) Spenike válasza jozefgucci1 (#84748) üzenetére


Spenike
tag

Miért szerinted goldal ki nem tud ilyen kört menni 10-ből kb 8x ?:)
Gold nélkül már skill is kellene de hát itt meg oldja a gold !....

(#85253) h1mpi válasza Spenike (#85252) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor légyszi küldj egy ilyen eredményt, akár full goldal is mehetsz.... 15 gold ammot lőttem a többi sima volt. Elég ha 50/1-et küldesz, nem kell 10/8. Borítékolom, hogy nem fogok semmit kapni ;] csak az okoskodás van, mert ahhoz tényleg nem kell skill.. :W

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85254) jozefgucci1 válasza Spenike (#85252) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem értem , hogy miért kell belekötni egy ilyen jólsikerült körbe. Fentebb írta is H1mpi , hogy a top tízben benne van ezzel ami goldal vagy a nélkül kimagasló eredmény .

H1mpi .: Hagyd csak úgysem lesz ebből semmi csak idejött trollkodni .Nekem majd 300 csatával nem jött még össze a 4K Dmg E25-el ,de ott van DFSz aki szintén megirigyelné azt a kört pedig ő elég jól használja a gépet.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#85255) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ha valaki szerez nekem ilyen gépet megpróbálok hasonlót menni :P

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#85256) h1mpi válasza jozefgucci1 (#85254) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak felvágja az agyam ez a gold ammozás. Ha E-25-el 4K feletti kört mész, akkor is el kell lőni a goldodat,akkor is, ha nem akarod, mert kifogy az AP lőszer. Senki nem céloz 100%-osan.

Amúgy van neki E-25-je, tehát várom a kört. Elvileg ha megy 5-öt, akkor 4 ilyen lesz neki. (vagy nem) ;]

E-25-el 182 mecse van, abból 7 db nagy kaliber. Ehhez képest igen nagy az arca... (hiába jobb palyer, mint én)

(#85255) Stigma.HC: keressél már még egy indokot :DDD gyakorlatilag alapból 2K-t sebez a gépem úgy indulok, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85257) 04ahgy válasza h1mpi (#85198) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ez épp növeli a játékélményt, tovább él a siemka...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#85258) jr1994


jr1994
addikt

Centurion 7/1 7910 sebzés ahogy tegnap ígértem.

kép kép

[Replay]

LicskaiJ: lehet később is csak amíg ki nem választod nem lehet annak a tanktípusnak a többi eredményét javítani, még a 15-et sem ha nincs meg elitre. Stronkholdra szokásos IS-3 T32 13-90 110 50-100, esetleg TD-k, Pershing, ilyesmi.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#85259) rlazol válasza Spenike (#85252) üzenetére


rlazol
addikt

a WN8, az XP és az ász is azt mutatja, h nem. :K
Rengeteg profi megy úgy, h néhány, vagy akár az összes lőszere gold, NAÉS? szerintem az irigység beszél belőled. :U

jr1994- GRAT! :R

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85260) biacsia


biacsia
tag

Aki gondolja, nézze meg, elég jól sikerült a T110E5 fejét használni El-Hallufon! Végre 7000 damage fölötti köröm is van vele! Sajnos nem sikerült nyerni, mert volt egy bot T-54 nálunk, de azért virult a fejem a végén :)
[link]

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#85261) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Challenger meg a két ágyúja elég súlyos eset, a WG berakott neki egy második ágyút, csak hogy legyen egy második ágyú, amit lehet fejleszteni. Ugyanaz a kettő, ugyanúgy néznek ki, az elsőnek a prémlőszere ugyanaz, mint a másodiknak az alap. Finom 15K xp volt kifejleszteni a semmit ezek szerint. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85262) h1mpi válasza jr1994 (#85258) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Atyaég, grat! :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85263) Stigma.HC válasza h1mpi (#85256) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem tudom, lehet ;] Sok mindent próbáltak már itt beadni az emberek :DDD

Amúgy valaki tud valamit a hetes tigrisről? Vagy nem is lesz belőle semmi?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#85264) h1mpi válasza biacsia (#85260) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon szép kör! Ha a Foch kicsit lámább még +1000 sebzés, de szépen elbújt :(

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85265) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nagyon gondolkozom most a következőkön, egyelőre csak afféle elmélkedés szinten.

Tier X arty, n-edik képességnek adrenalin roham, és CW elején óvatosan 10% HP alá sebezni magad (pl. ütközéssel). Ez 4,5sec töltésidő előnyt ad egy T92, CGC esetén, és 7sec felett egy Bat.-Chat. 155 (58) esetén, ami szerintem meglehetősen szignifikáns. Egyelőre az ötletemmel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Ti mit gondoltok?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#85266) h1mpi válasza 04ahgy (#85265) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Simán jó ötlet, szerintem, úgy is egy lövés vagy a végén :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85267) rlazol válasza 04ahgy (#85265) üzenetére


rlazol
addikt

kockázatos (mert ha a 90% 89 lesz, az szívás), de simán jó ötlet.
gyakorlóban ki kell játszani, melyik pályán, hogy tudsz magadnak 90%-ot okozni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85268) h1mpi válasza rlazol (#85267) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Magának szerintem sehogy max, ha leugrat. Egy light tud neki ennyit sebezni rammal csak kérdés megéri-e?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85269) rlazol válasza h1mpi (#85268) üzenetére


rlazol
addikt

nem feltétlenül light, nagyobb tank is, ha kisebb sebességről fut neki. De van erre idő?
ramnál ráadásul sérülhet motor, ember, én inkább a leugratást tartom hasznosabbnak. az ráadásul randomban is működhet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85270) LicskaiJ válasza jr1994 (#85258) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

:R

Stronkhold csak Tier8-ban van?

Go Pats!

(#85271) jr1994 válasza LicskaiJ (#85270) üzenetére


jr1994
addikt

T6-8-10 van stronghold

Szintenként egyre több játékos is kell oldalanként, azt hiszem 7-10-15

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#85272) LicskaiJ válasza jr1994 (#85271) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

T6-ban és T10-ben mik a leghasználhatóbb tankok?

Go Pats!

(#85273) Mottie válasza jr1994 (#85271) üzenetére


Mottie
őstag

Így van, tegnap ki is próbáltam én is :)
Bobyjack kollégával ketten irányítottunk egy átlag 1000-1100 max WN8-cal rendelkező csapatot (amikor T8-ra mentünk akkor alacsonyabb lett az átlag a T6-hoz képest az extra játékosok miatt) és a nap végére 20-11-1 W-L-D teljesítménnyel zártunk ami szerintem teljesen vállalható. Na meg igen élvezetes a játék úgy, hogy van koordináció. Már csak a mapokat kellene jól megtanulni :)

T6-ban 7 játékos a max, T8-ban 10, T10-ben 15 valóban.

@LicskaiJ

T6-ban szerintem a KV-85 közepes ágyúval elég ütős, de sok használható tank van. Szerintem a legfontosabb igazából hogy legyen a csapatban 1-2 ember aki ismeri a pályákat és a játékot és elirányítja a csapatot. Ha ez megvan akkor igazából majdnem minden tankból ki lehet hozni valamit. Ha pedig a csapat egyéb része nem a teljesen fogalmatlan piroska akkor sokat lehet nyerni is..

T10-ben van egy meta de a csapatok nagy része a sima Skirmishekben nem tudja még megengedni magának, hogy válogasson. Azt hozzák ami van :)

Be Victorious!

(#85274) biacsia válasza h1mpi (#85264) üzenetére


biacsia
tag

Köszönöm! Sajnos igen,jól helyezkedett!

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#85275) Mottie válasza 04ahgy (#85265) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor lehet ilyesmit csinálni ha van hogy lesebezd magad, illetve ha tejesen biztos vagy benne hogy nem fognak hamar felspotolni/ nem fognak counterartyzni. Előbbi esetben 1 lövéssel többet ki lehet bírni ami akár életet is menthet. Utóbbi esetben pedig elég sokkal távolabb betalálni mellég ahhoz, hogy megkattanj.

Be Victorious!

(#85276) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T28 HTC biztos, hogy nem lesz meg, mert az már nehéz nekem illetve a tank állományomnak, de mennyi lovét lehet így is összeszedni vele, az elképesztő.... tele van full könnyű küldikkel (és pár iszonyat nehézzel) ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85277) Stunts666


Stunts666
őstag

Valaki tudna linkelni egy reszletes mit/hogy/merre/meddig leirast a strongholdrol? Lehetoleg magyarul.

Elore is koszi.

(#85278) Odin89 válasza rlazol (#84951) üzenetére


Odin89
csendes tag

Egy ideje követem a fórumot és sok érdekes dolgot olvasok tőled. Az SPG statisztika munkád is figyelemre méltó. A PDF-be nagyon jó ábrákat raktál be, amikből látszik a lényeg.
Tavaly november második felében jól látható egy hirtelen ugrás, amikor megnövekedett az SPG-k száma 25%-al, majd az egyéni küldik megkezdésekor idén ismét ugrott majd 25 %-ot.

Köszi a sok érdekes adatot!

(#85279) rlazol válasza Odin89 (#85278) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm!
igen, az első ugrás, a TOG küldi végén, főleg alacsony (6-7) tierben érzékelhető, ott ennél magasabb arányú, ez a vizsgált tierek átlaga. Sokan küldtek már replayt, ha mindent megkapok, amit ígértek, akkor a 20k is összejöhet, abból már le fogom tudni bontani tierre is. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85280) 04ahgy válasza rlazol (#85279) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tisztelettel adózom részletes kutatómunkád előtt! Le a kalappal. :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#85281) rlazol válasza 04ahgy (#85280) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm! :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85282) h1mpi válasza rlazol (#85281) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt is írd bele, hogy Siemka "noob" Pollandka ma is kiszedett az E-25-el menet közben a SU arty-val :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85283) 04ahgy válasza Odin89 (#85278) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az egyéni küldik valóban nagyon megnyomták ezeket, lévén ugyanakkora súlyt kapnak benne az arty-k, mint a többi tank osztály. Előtte a várakozóban kb. 100-100-100-100 heavy-med-light-td-re jutott 10-15 arty, most meg 70-80.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#85284) rlazol válasza h1mpi (#85282) üzenetére


rlazol
addikt

feltétlenül! :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#85285) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem szedünk össze egy 5-ös platoont winterezni?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85286) Terek


Terek
tag

tudna valaki helpelni T28 presonal mission SPG-14-es küldetésben tier 7 vagy 8-as light tankal?

(#85287) LicskaiJ válasza h1mpi (#85285) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Én szívesen beszállnék, de csak később érek rá :(
Fél9 után online leszek, és ha még aktuális, akkor jöhet a meghívó.
WoT: J_Rabbit

Akár sima szakasz is mehet, nem csak winter...

[ Szerkesztve ]

Go Pats!

(#85288) h1mpi válasza LicskaiJ (#85287) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha akkor leszünk még vagy egyáltalán összejön, akkor majd meghívlak :K

Már csak 1 ember kellene SOS! :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85289) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sziasztok!

Core i5 4590 proci egy Nvidia GTX 960 tarsasagaban elvinne a WoT-ot full HD felbontason, kimaxolt grafikaval?

Ugy ertem jatszhato FPS ertekkel.

(#85290) Mottie válasza 04ahgy (#85280) üzenetére


Mottie
őstag

Munkaidőben? Hogy a viharba ne? :D

Egy pár kör winter platoont én is szívesen mennék, nem sok kell egy 25k-s csomaghoz :)

Be Victorious!

(#85291) 04ahgy válasza Dobi 562 (#85289) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Simán!

Nekem 4,5GHz-re tuningolt G3258 és GTX 670 FullHD, maxon, sok moddal 30-40-50FPS-t ad, pályafüggően, úgy, hogy alatta a Firefox figyel 40-50 megnyitott tabbal, amiből 10-15 flash video. És csak 4GB 1333MHz RAM van a gépemben.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#85292) DVlad


DVlad
őstag

Erős a mezőny mostanában. T82-vel 3 M-et csináltam 2 nap alatt, most meg ez sikerült.

(#85293) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

YUPIIIII!!!!!!

MEGVAN!!!!!!!!!!!!!

:)) :DD :))

(#85294) h1mpi válasza MinionFlasH (#85293) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:C :C :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#85295) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok, az "alapképről" a felső sorból eltűnt az, hogy alap, vagy prémium felhasználó vagyok, a nickem az aranyam és az xp-m. A helye megvan, de üresek a mezők. Valaki látott már ilyet?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#85296) Bad Pritt válasza Dirtyz (#85295) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Modok okozzák. Én letöröltem őket és mind megjelent.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85297) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Platoonba kell ember, akkor jöhet a meghívó már online vok.

J_Rabbit

Go Pats!

(#85298) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Aslainsba milyen néven keressem azt a modot ami csillaggal jelzi, hogy ki volt már felspotolva, illetve ki van spot alatt, stb. ? :R

(#85299) 04ahgy válasza Tomi0703 (#85298) üzenetére


04ahgy
nagyúr

XVM 6.0... :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#85300) Chris0321 válasza Dirtyz (#85295) üzenetére


Chris0321
addikt

Töröld ki a modokat és tedd fel helyette mindegyikből a legfrissebbet. Ennek segítenie kell.

Tomi0703: Other XVM Settings/Enemy spotted markers

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.