Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86701) LobiDrg válasza Chris0321 (#86700) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Akkor max negyediknek megy a BIA az álcázást nem áldoznám be miatta :)

(#86702) Chris0321 válasza LobiDrg (#86701) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezzel csak egy gond van, hogy a BIA csak 100%-on lesz aktív és negyedik skillre már rengeteg xp-t kell összegyűjteni, ezért szokták előrébb hozni és olyat rakni negyediknek ami folyamatosan aktív mint a javítás vagy az álcázás. Médium 10-es tank esetében én a javítást fontosabbnak tartom ezért az álcázást raknám be negyediknek.

(#86703) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Na nagy nehezen meglett a T28-as HT-12. WZ111 volt a megoldás. A relatíve jó páncél, és hülye ellenség kellett hozzá.

(#86704) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

lehet h béna vagyok, de hol találom a mark of excellence listát? mármint h melyik tankkal értem el vmelyik szintet?

- no es importante -

(#86705) rlazol válasza Sixkiller6 (#86704) üzenetére


rlazol
addikt

szolgálati feljegyzés/járművek/kitüntetések - itt ráviszed az egeret.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86706) Sixkiller6 válasza rlazol (#86705) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ez ugye a kiválasztott gépet mutatja, akkor teljes lista nincs, ha jól gondolom

- no es importante -

(#86707) rlazol válasza Sixkiller6 (#86706) üzenetére


rlazol
addikt

én legalábbis még nem találkoztam vele.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86708) csaba17


csaba17
senior tag

egy kis érdekesség, talán picit off:
az ilyen miért játszik?
3at lőtt és beírja, magyarul! hogy elfogyott a lőszere.
az xvm talán szlovák zászlót mutatott neki de tuti nem magyart, persze a dicséretekre már nem reagált pedig mozgott...

egyszer örülnék egy olyan klánbemutatónak, ahol gyengébb klánokat mutatnak be, nagyon kiváncsi lennék rá, illetve arra is hogy, pl egy átlag 4-500wn8-as klán pl mit szokott csinálni gyakorlóban vagy valami csapat félében?

(#86709) SoulReaver válasza LobiDrg (#86699) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem ezek vannak. T-62A-nak elég jó a camoja, szóval az álca sem hátrány még pluszba.

(#86710) mcwolf79 válasza csaba17 (#86708) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lehet valami kavarodás folytán nem töltötte után a lőszerét.
Velem is előfordult, hogy kevés volt a della, kivettem a pipát az automatikus lőszerfeltöltésből, utána meg rutinszerűen csak a Csata gombra kattintottam. Meccs kezdetekor vettem észre, hogy hoppá, nincs amivel ártsak az ellenfélnek :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86711) Stunts666 válasza mcwolf79 (#86710) üzenetére


Stunts666
őstag

Ismerős... :D

(#86712) rlazol válasza mcwolf79 (#86710) üzenetére


rlazol
addikt

de ilyenkor szól, h hiányos a lőszerkészleted.
erre mondja az Diegho, h már a garázsban vesztésre játszol... ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86713) galervin93 válasza rlazol (#86712) üzenetére


galervin93
őstag

Csak akkor kajabál, ha nagyon kevés van. Gondolom egy bizonyos százalék alatt.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86714) rlazol válasza galervin93 (#86713) üzenetére


rlazol
addikt

a 3, ami jelen esetben maradt, nem számít nagyon kevésnek egy olyan tank esetében amelyikben vagy 30 fér?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86715) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Köszi a segítséget srácok :R Majd rakok negyedikre aktív skilleket és majd később átképzem BIA-ra.Sem a camot sem pedig a javítást nem áldoznám be szívesen mert elég hasznosnak érzem őket :)

(#86716) zozyk


zozyk
addikt

Semmi elmélet és hasonlók,valaki segítsen...

4 tankot vettem elő ma,3-nál semmi extra,xvm szerint 40-60% közötti meccsek,hol nyertünk,hol nem...ez így jó
ARL=max 30%,csak low tier,minden pattan,még az arany is...teendő?
Azon kívül,hogy ma ne erőltessem az ARL-t?

Értem én,hogy nincs leosztva,de akkor miért?

[ Szerkesztve ]

(#86717) galervin93 válasza rlazol (#86714) üzenetére


galervin93
őstag

Lehet hogy éppen 10 %. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86718) h1mpi válasza zozyk (#86716) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Leírtad: skip :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#86719) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#86716) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Értem én,hogy nincs leosztva,de akkor miért?

Mert szopóág nem létezik. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86720) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Spähpanzer 1700xp, 3,8K dmg, 6K spot
Jó mulatság, férfimunka volt! :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86721) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sorry a dupláért. :DDD

Spähpanzer 1650xp, 4,2K dmg, 3,2K spot

Gyakorlatilag végig vigyorogva játszottam, hihetetlen tank. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86722) jr1994 válasza Bad Pritt (#86721) üzenetére


jr1994
addikt

Grat! Mivel futtatod a tankot, mert látom se periszkóp se álcaháló :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86723) Bad Pritt válasza jr1994 (#86722) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Töltésgyorsító, stabilizátor és távcső. Abszolút dmg dealerként van beállítva, elsődlegesen nem spottolásra való szerintem. Szakasztársam T49-e kapni fog egy stabit meg egy célzásgyorsítót, az is erre lesz kihegyezve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86724) Nagya21 válasza Bad Pritt (#86723) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Utálom a RU-t montammá?? :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#86725) Jolet


Jolet
őstag

Ti mit csináltok ha két töltő van és már csak a tűzoltást lehet feltenni a másodiknak? Felteszitek azt vagy egy olyat ami már a másik töltőn is van?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86726) h1mpi válasza Bad Pritt (#86721) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép meccsek és jó hír, mert már az Aufk. Panthernél tartok, ami szintén nem az első soros spotter gép ;)
Van, hogy a medek előbb érnek fel az emelkedőre, mint én :))

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#86727) Chris0321 válasza Jolet (#86725) üzenetére


Chris0321
addikt

Jobb lenne ha beírnád mik vannak már kiosztva, vagy belinkelnél egy képet a legénységről így láthatnánk mik a már kiosztott képességek.

(#86728) slett27


slett27
addikt

Szerintetek IS-3-al van esély a HT-15-öt megcsinálni ? Vagy mindenképpen IX-es kell hozzá ? Már csak az lenne hátra, eddig a HT küldetéseket Churchill I-el és KV1-S-el csináltam, de a 15. esélytelen ezekkel.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#86729) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

WoT X360 verziója megegyezik a a gépes verzióval? Sajnos X360-as fórumot nem találtam:S

XBOX ID: GoTReX #4839

(#86730) Bad Pritt válasza GoTReX (#86729) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Játékmechanikailag igen, de egyszerűbb sok minden, a dizájn is más.

(#86726) h1mpi: Köszi. :) A kis Panthert én nagyon szerettem, legkellemesebb csalódás a játékban számomra. Vannak medek valóban, amik gyorsabbak nála, de azokat le is tudod rammolni a francba, olyan papír az összes. Mókás amikor nekedrongyol egy T-54 és ő húzza a rövidebbet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86731) GoTReX válasza Bad Pritt (#86730) üzenetére


GoTReX
őstag

Úgy érted hogy a Tank modellek?:) Érdemes időt beleölni?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#86732) jr1994 válasza Bad Pritt (#86723) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Valószínűleg én is így fogom használni, hamarosan beszerzem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86733) Bad Pritt válasza GoTReX (#86731) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem feltétlen csak a tankmodellek, bár azok is (valahol a PC-s normál és HD modellek között lehetnek kidolgozottság szempontjából). Nem a legjobb szó a rajzfilmes, de kicsit olyan érzetet kelt, mert minden ikon meg kütyü erősebb kontúrt kapott, erősebb színeket használnak, mint a PC-s verzióban, ezért olyan furcsa. Ebben a videóban úgy néz ki, mint amikor én játszottam vele, most nem tudom milyen, meg milyen gyakran peccselik, stb. Összességében nekem nem tetszett, le van butítva és a játékosok is érdekesek néha... érdekesebbek, mint PC-n. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#86734) lacibacsi válasza zozyk (#86716) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat őlámaságomért, de ezt a fajta tankonkénti statisztikát melyik mod-ban találom? (Vagy Aslain-ban mit pipáljak be hozzá?)
Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86735) h1mpi válasza lacibacsi (#86734) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Íme: [link]

Simán bemásolod és kompatibilis az Aslainsal, nekem is ez mindig külön megy fel.

Aslainsban nincs magyar.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#86736) Chris0321 válasza slett27 (#86728) üzenetére


Chris0321
addikt

Talán ha nagyon jó játékos vagy és nagyon béna az ellenfél. Én egy jóval páncélozottabb tankkal próbálnám összehozni. Más heavy tankod nincs ezeken kívül? Ha nincs elvileg idén még meg lehet csinálni majd ezeket a küldiket, lehet időd rá kifejleszteni akár egy teljes új ágat ha van időd eleget játszani.

(#86737) h1mpi válasza slett27 (#86728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem életed mákja esetén sikerülhet, volt aki KV4-el csinálta meg. Az a baj az IS-3-al, hogy saját tierben gyorsak a meccsek és nem félnek oda menni. 10-ben pedig kevés az IS-3, mert arannyal átlövik a tornyot is.

És, akkor az artyk még nem is lőttek.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#86738) [HUN]Dani válasza h1mpi (#86737) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Még arany nélkül is átlövik.. :(

magyarsrac

(#86739) Jolet válasza Chris0321 (#86727) üzenetére


Jolet
őstag

a két töltőnél már egyszer be lett téve mind a három skill - 2 az egyiknél 1 másiknál
ezenkívül rajtuk van a tűzoltón kívül az általánosak közül az összes mindkettőn

a kérdés lényege az lett volna, hogy érdemes e mindkettőre ugyanazt a specifikus töltő skillt feltenni vagy nem?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86740) Jarod1


Jarod1
addikt

tegnap találam meg hogy kijött az androidos verzió, xerintem kicsit nehezen kezelhető
valaki próbálta már?

(#86741) mcwolf79 válasza Jolet (#86739) üzenetére


mcwolf79
veterán

A két skill nem adódik össze, úgyhogy rakd a tűzoltást.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86742) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Jgpze100-ra 3. felszerelés mi legyen?
Venti vagy repeszpáncél? BIA van minden legénységi tagon.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86743) vhw válasza mcwolf79 (#86742) üzenetére


vhw
addikt

Az első kettő mi?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#86744) Jolet válasza mcwolf79 (#86742) üzenetére


Jolet
őstag

én ventit tennék a töltésidő miatt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86745) rlazol válasza Jolet (#86739) üzenetére


rlazol
addikt

A töltő spec. tulajdonságoknál oda van írva, h hatásuk nem adódik össze, ha többnek azonos van. Milyen típusú tank?
akárhogy is, szerintem a tűzoltó felszerelés mindenképp van a tankban, innentől a perk felesleges, főleg, ha csak 1-2 legényen van. Sokkal inkább a javítás, esetleg a camo.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86746) mcwolf79 válasza vhw (#86743) üzenetére


mcwolf79
veterán

Töltés -ill. célzásgyorsító.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86747) Bobyjack válasza mcwolf79 (#86742) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Az enyémen van repeszpáncél. Ez a fajta elvileg felezi a sebzést, én úgy vettem észre, hogy működik és hasznos, mert nagyon csiga szegényke. Az artyk szeretnek rám fókuszálni, így kicsit tovább élek.

(#86748) vhw válasza mcwolf79 (#86746) üzenetére


vhw
addikt

Nálam ezek mellett a venti van feltéve - ami kissé meglepett - alapból távcsövet írtam volna feljebb harmadiknak...

Talán a töltés idő miatt raktam annak idején ventit rá mikor megvettem... Bár belegondolva pár tized másodpercet jelent csak... Lehet át kéne cserélnem...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#86749) slett27 válasza h1mpi (#86737) üzenetére


slett27
addikt

Chris0321, h1mpi : thx ! :R Akkor ez kemény menet lesz. Nincs nagyobb heavy-m, max tier V-ig voltak tankjaim, fizetni nem fizetek gold-ra, illúzió romboló -2x.xxx zárni a csatát ha nem tudok eleget sebezni. :)
Tehát akkor KV4 inkább mint IS-3. Mi az ajánlott tank még erre a célra ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#86750) Chris0321 válasza slett27 (#86749) üzenetére


Chris0321
addikt

Elvileg van időd kihúzni akár egy teljesen új ágat is. Én ezekkel próbálom majd meg: E-100, IS-4, E-75. Ha jól emlékszem volt olyan aki KV-4-el csinálta meg és az ST-I-vel is érdemes próbálkozni. Német ágon a Béla és a Maus az ami jó lehet a küldetéshez. Biztos meg lehet csinálni más tankkal is, de én ezekkel próbálkoznék a meglévőkön kívül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.