Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84601) Plasticbomb válasza Kakumix (#84576) üzenetére


Plasticbomb
addikt

OKé, akkor ezt képekkel illusztrálva légy oly kedves, mert ebből csak odáig jutottam el, hogy wot replay analyzer...... Keresgélem, hogy hol, mit jelöltél be, de full hülyének érzem magam érzéssel, nem jövök rá, hogy hol keressem, amit magyarázol.... LoL

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84602) sebijani1982 válasza csaba17 (#84600) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Pedig, de-de! Az alt+Tab kombó simán ki tudja nyírni a játékot.
Milyen vidkari van a gépedben? Nekem Intel+Radeon páros van a laptopban. Nálam is csinálja.
Van, hogy napokig semmi, aztán egy nap többször is...
Aslain mod packot használok kiegészítve saját sixthsense hangmoddal. Ha valamelyik mod okozná, akkor folyamatosan kidobálna szerintem.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#84603) MinionFlasH válasza TESCO-Zsömle (#84582) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én mostanában jutottam odáig, hogy elgondolkozom pl. bulldoggal, hogy a segítségükre siessek, vagy ne! Idáig mindig mentem az ellenszenv ellenére, a csapat érdekeit nézve. De legszívesebben ott hagynám ............. őket.

Muszáj lesz artyznom, legalább többet megtudok róluk, meg a küldetések miatt muszáj lesz, nincs meg 5-6-7 helyen a másodlagos. Az amcsi vonalnál a chaffe ágából nyílik egy tier VI amcsi clicktank erről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#84604) sequator válasza Terek (#84556) üzenetére


sequator
senior tag

E100 jó lehet. T10ben a goldammo sem olyan vészes, az is pattan ha elég jól szögeled.
Szombaton klán gyakorlóban én voltam a céltábla E-100zal:
Malinovkán megálltam a keleti bázison, nyílt terepen a megszülető helyen, kicsit a házak mögötti bozótos részen (a kis palánknál) középen. Szemből a másik bázisról 15 db T10es tank lőtt rám (obj 140, leo 1, 110e5, b-c25, obj 907, fv42, stb) vegyesen AP, APCR, HEAT, HE, amit csak tudtak. A végeredmény 9870 felfogott dmg mire kilőttek. Annyit csináltam, hogy riszáltam a gépszörnyet meg a tornyot. :)

Azt hiszem randomban is menne, ha normál csata van, úgyis mindenki beáll kempelni.

sautia

sequator

(#84605) [HUN]Dani válasza sith7 (#84596) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Be, az biztos! Napok óta tartok LT-15-nél. 5k spot kéne, de 3.5k-nál nem sikerült többet eddig. Elkezdtem az artyt nyúzni tegnap, de ott meg a 11-es küldetésnél akadtam el. 3 tankot kéne 1 lövéssel sebezni. Nem annyira bonyolult, de eddig valahogy mindig csak kettőt sikerült. :DDD

MT, TD, HT kész van..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#84606) #43783936 válasza h1mpi (#84599) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valószínű, hogy valaki más spottolta őket, vagy az is látta az ellent, aki lőtt., akkor pedig nincs hozzájárulás.

(#84607) jozefgucci1 válasza csaba17 (#84600) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap szakasztársam ugyan erre panaszkodott . Neki nincs xvm csak célkereszt-kétsoros garázs és DMG panel .Nem jött rá egész este mi a hiba .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84608) h1mpi válasza jozefgucci1 (#84607) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is csinálja néha... szerintem WOT bug.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84609) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ebben a lightozásban mit lehet élvezni erre még mindig nem jöttem rá... Felvág tier8-ba és csak sunnyogok kb 0 wn8-ért... szánalmas...

maximum a tier8-as predátoroknak van értelme, majdnem heavy ágyúval ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84610) sith7 válasza h1mpi (#84597) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem lehetetlen csak sok idő, jó csapatleosztás, és sok szerencse kell hozzá ... ott már lehet, hogy lesz néhány olyan küldetés, ami tank ász kategóriát fog követelni, az adott tankkal
A jó csapatleosztás jelenthet 14 tomato - t is rajtad kívül, ami mondjuk egy lőjj ki 4 med -et küldetésnél nem hátrány, hanem haszon ... szóval sok mindentől függ ... szerintem :)

[Hun]Dani

MT, TD, HT kész van..

Azért az se rossz, GG ! :K

[ Szerkesztve ]

(#84611) edari válasza h1mpi (#84583) üzenetére


edari
őstag

Én majd tudok, ha hazaértem.

(#84612) h1mpi válasza edari (#84611) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84613) mtade válasza h1mpi (#84609) üzenetére


mtade
aktív tag

Én egyre inkább rákapok...

Mióta leszoktam arról, hogy rögtön az elején bevágok a sűrűjébe, egyre élvezetesebb.

Indulásnál, ha legalább citrom az ellen scoutja, és van artynk, bevárom, mire megjelenik a bázis környékén, és levadászom. Ha nem, akkor is várok egy kicsit, mire kialakul a felállás, és utána sunyiskodok be az ellen heavy mögé, és adok a púzójának, ha kell arannyal.

Nem tuti, hogy így kel csinálni, de nekem többé-kevésbé elkezdett működni...

Az ELC AMX egy kicsit más, azt egy gyors TDnek használom, és ha valahol kell spot, ott teszek egy-két tiszteletkört...

szerk: megnéztem, chaffee és elc amx is kb 1800as wn8 nálam...

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#84614) h1mpi válasza mtade (#84613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a Leopardal nyomom nem rossz az se... de a stílus idegen

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84615) jozefgucci1 válasza h1mpi (#84609) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Viccelsz T37-el imádtam szivatni a nagyokat . Amikor el voltak foglalva szépen sebeztem őket oldalról vagy éppen láncon tartottam a csapatnak . Tier 8 ban csináltam vele a tank ászt 2000 feletti sebzéssel és 3K spottal bukó csatában . A buldogot most vettem , de még rá kell éreznem 15 csatám van vele az teljesen más .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84616) mtade válasza h1mpi (#84614) üzenetére


mtade
aktív tag

Én az artyval vagyok így, de az fv304 kell... Már elgondolkodtam a free xpn is... Ennél nagyobb rng-re utalt osztály nincs a játékban.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#84617) h1mpi válasza jozefgucci1 (#84615) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet az a baj, hogy táras és bele ugrok az ellen arcába

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84618) galervin93


galervin93
őstag

Én is visszavettem a Luchs-ot a küldetések miatt, de csak T4-5-ig megy vele jól a játék, itt nem egyszer én vagyok a top sebző, amit mondjuk nem light-tal kellene elérni, gondolom ez a baj magasabb szinten. Kicsit jobban szeretek rambózni, mint kuksolni a szpotter-bokrokban (pedig most erre szereltem fel a kicsikét is, álcaháló + periszkóp, de csak az elején bokrozok, 3-4 halott enemy után kirohanok mint Zrínyi. :-D ) No sebaj, bár csúnyán húzza le a statot, azt most szerencsére szinten tudom tartani a KV-3 és T-34-85 duóval. :-D Előbbire végre meglett a 122-es, érdekes, alig jobbak az adatai, mint a 107-es ZiS-nek, mégis sokkal jobban megy a játék, mint azzal.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84619) h1mpi válasza galervin93 (#84618) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én húzom az ágat, mert arra van most + legénységi xp és leárazás is. Megpróbálok a ru251-ig eljutni.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84620) TESCO-Zsömle válasza #43783936 (#84598) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én minap próbáltam az AC/DC-t és elsőre eléggé instaget feeling. Nem arról van szó, hogy OP lenne, csupán az eddigi legkényelmesebben irányítható med, amivel dolgom volt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#84621) h1mpi válasza h1mpi (#84619) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kellett sírnom...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84622) jozefgucci1 válasza h1mpi (#84621) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most ezzel azt akarod bizonyítani , hogy gyors vagy Photoshop-ból ? :DDD

Amúgy grat .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84623) szbalogh válasza csaba17 (#84600) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha Alt+Tab gondod van, akkor nézz körül a virtuális memória táján!

Nick: HE_Storm

(#84624) Warton


Warton
őstag

Az a baj ezekkel a küldetésekkel, hogy most már a játékosok nem a csatára koncentrálnak, nem arra, hogy megnyerjék a csatát, hanem arra, hogy különböző cirkuszi mutatványokat hajtsanak végre annak érdekében, hogy teljesítsék a feltételeket. Pl. rammoljanak akkor is ha épp ki is tudnák lőni az adott tankot hp veszteség nélkül, vagy foglaljanak. Megaztán fenn van a youtube-on már pár videó arról, hogy csak a küldetések miatt egy két jóarcú ember hogyan csalja el a csatát. Olvastam, hogy majd tiltják őket, de igazából az egész küldetési rendszer nem igazán jó, mert nem a jobb játékra ösztönöz, hanem a bohóckodásra. :((

Az is borzasztóan frusztráló, hogy a küldetések sorrendje nem nehézségi sorrendben vannak, mert sokszor a 15. küldetés sokkal könnyebb mint pl. a 11-ig.

(#84625) jano_77


jano_77
nagyúr

Próbálta már vki az itt leírtakat? Tényleg működhet, okozhat pozitív változást a játékban? :F Fenntartásokkal kezelem egyenlőre. Ha esetleg vki próbálta már, megoszthatná tapasztalatait. Köszönöm előre is.

(#84624) Warton: tökéletesen egyet értek Veled.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#84626) jozefgucci1 válasza Warton (#84624) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem közel sem olyan rossz a helyzet mint a kezdetek kezdetén amikor mindenki nekiesett . A könnyű küldetéseket amikhez "bohócmutatvány " kell már megcsinálták a jobbak vagy akik sokat játszanak a piroskák pedig szépen lassan rájönnek , hogy nem megy nekik .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84627) tsiga18 válasza jano_77 (#84625) üzenetére


tsiga18
tag

Én már próbáltam, érdemi változást nem vettem észre. A HAVOK-tól érdemes várni nagyobb előrelépést szerintem

(#84628) szbalogh válasza Warton (#84624) üzenetére


szbalogh
őstag

A WInter módról nem is beszélve. Kb beszaladok lesebzem amennyi kell aztán kilövetem magam, hogy minél előbb mehessek a másikkal...
A hétvégi küldetés megint csak a fraglopásról szólt. De nem baj, mert a WZ küldetés alatt már profin elsajátítottam a dolgot :DDD
Bár ebben a játékban nem lehet normális küldetést kitalálni. Talán ha a győzelmet jutalmaznák, de igazából mindegy is, mert ingyen van. Emlékszem még arra az időre amikor suli után több 100 Forintot dobáltunk a Street Fighter meg tiniteknősös automatába :D

Nick: HE_Storm

(#84629) sebijani1982 válasza szbalogh (#84623) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Dell laposom van
Megnéztem, automatikusan 14558 MB van lefoglalva a C:\ meghajtón, ami egy SSD.

Ez mellett van 16 GB rendszer memória is a gépben két darab 8 GB-os memória modulos kiépítésben (testvérek, minden paraméterük megegyezik, egyszerre is lettek véve.)
Milyen beállításra kellene váltani, hogy a WoT ne essen össze?

Köszi előre is a tippet.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#84630) szbalogh válasza sebijani1982 (#84629) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát akkor nem ez a gond ;)

Nick: HE_Storm

(#84631) Zolee_70 válasza Warton (#84624) üzenetére


Zolee_70
senior tag

:R

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#84632) #43783936 válasza sebijani1982 (#84629) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy kis idézet a wotinfo FB oldaláról:

" Storm igazolta, hogy a fejlesztők jelenleg is folyamatosan dolgoznak a szervereken és az mm-en, illetve folyamatosan fejlesztik a játékot. Ez a dolog szervesen kapcsolódik az elmúlt pár nap laggolásaihoz és kidobódásaihoz a játékból."

(#84633) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#84601) üzenetére


Plasticbomb
addikt

OKé, rájöttem.

Nálam igen magas az artyk aránya, T5 és afelett. 119 csatára 471 arty jut összesen, 119 csatából 35ben artyval voltam én magam (is). Vagyis 3,9 ez az érték. Ez 2015.01.19től ami összegyűlt csaták, az előtte lévőket letöröltem.... Ha tudtam volna, akkor plusz 300/400 csata további adatai is meglennének.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84634) sequator válasza #43783936 (#84632) üzenetére


sequator
senior tag

Hát sokat elárul a WGről, ha annyi eszük van, hogy az éles szerveren végzik a fejlesztést. :DDD

sautia

sequator

(#84635) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy körkérdés: WOT-hoz AMD vagy nVIDIA VGA ajánlott inkább, melyik a jobb? Cserén gondolkodom és azért kérdezem, mert sosem volt még nVIDIA kártyám, de ha jobb a játékhoz, meggondolnám a váltást.
Köszönöm a tapasztalatokat, véleményeket előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#84636) Enzolord válasza jano_77 (#84635) üzenetére


Enzolord
addikt

nVidia..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84637) tsiga18 válasza jano_77 (#84635) üzenetére


tsiga18
tag

nVidia + Intel proci páros ajánlott a wot alá.

(#84638) jano_77 válasza Enzolord (#84636) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm és (#84637) tsiga18 neked is.
Esetleg tudtok ajánlani típust is max 70K-ig? Gyártó az lényeges? (MSI, Asus, Saphire, Gigabyte)
MSI Gaming alap lapom van, ezért gondoltam arra, hogy ugyan olyan márkájú jól mutatna a házban, egészen komplett gép hatását keltené. :B Persze ha a gyártó lényegtelen vagy másik gyártó terméke megbízhatóbb, akkor ez nem lesz lényeges szempont. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#84639) Enzolord válasza jano_77 (#84638) üzenetére


Enzolord
addikt

Új vagy használt?
Csak Wotra lenne?
Szerintem egy GTX770/ GTX680 jó választás lehet...
Vagy ha új, akkor az új szériás GTX 960-at kb 70k körül megkapod...
De ha nem ragaszkodsz az újhoz, hanem elég egy kb fél/1 éves, garival akkor 770

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84640) tsiga18 válasza jano_77 (#84638) üzenetére


tsiga18
tag

Én most vettem Saphire r7 270x videókártyát ~50k JMF-ért, amd fx-8120 proci mellé, meg vagyok velük elégedve. Ez alá nem érdemes menni, többet költeni szerintem szintén. Hasonló teljesítmény Nvidia oldalról a gt660, de az drágább

(#84641) Enzolord válasza tsiga18 (#84640) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem R9 270x? :)
Én a GTX670et vettem 45k-ért, majd valamikor beszerzek egy jó procit is, de ez is tökéletesen elég...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84642) h1mpi válasza jano_77 (#84638) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 980-an SLI-vel se volt fix 125 FPS fullon :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84643) Tomi0703 válasza jano_77 (#84638) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azért egy proci csere sem ártana.

(#84644) Akcok94 válasza tsiga18 (#84637) üzenetére


Akcok94
senior tag

de szerintem amd kártya is jó, 280x-m van és full grafon 60fps alá nem igen szokott menni.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#84645) jano_77 válasza Enzolord (#84639) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm. Szerintem újat fogok venni majd és próbálom becserélni a jelenlegimet, ezzel is csökkenteni a "fájdalmas" részét a cserének. :B
EZ mennyire verseny képes?
A 960, amit írtál az csak 128 bites, az nem gond? Nem az a jó, ha ez is minél magasabb? (pl. 256) :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#84646) csaba17 válasza szbalogh (#84623) üzenetére


csaba17
senior tag

szétnéznék de nincs virtuális ram. kikapcsoltam mióta 10gb ram van a gépben :)
de most megpróbálok erőt venni magamon és nem teszem le az asztalra a játékot :)
viszont az eladásos hiba mindig van. arra esetleg valaki?
szerk: megszámoltam, 5x villan a kurzor és utána kilép az eladási ablakból...

[ Szerkesztve ]

(#84647) Enzolord válasza jano_77 (#84645) üzenetére


Enzolord
addikt

Az Iponon van egy cikk erről, hogy miért nem gond a 128as sávszélesség... :)
De a 760 se rossz, az szinte ugyanaz, mint a 670, ami nekem van, nekem is a proci a szűk keresztmetszet...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84648) Plasticbomb válasza csaba17 (#84646) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én egy éve ablakban játszom, nagy ablakban.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84649) sebijani1982 válasza #43783936 (#84632) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Értem, köszönöm! :R

Nem túl zavaró, mint mondtam van olyan, hogy 1-2 napig semmi baja. Aztán 1 nap megcsinálja háromszor, utána megint oké.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#84650) szbalogh válasza csaba17 (#84646) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor viszont próbáld ki, hogy adsz neki egy 500 mb-ot! Nekem is ssd-n van a wot és a win7, de ha sok a RAM-od, akkor teheted hdd-re is a virtuális memóriát. Sajnos kell neki egy kicsi.

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.