Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84351) TESCO-Zsömle válasza fradi81 (#84347) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Így születnek a Raseiniai hősök. :DDD

(#84350) Stigma.HC: Jelen. Én abszolút béna vagyok a light-okkal. Pontosabban a spotolj-rejtőzz-szpotolj cuccal. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni a spot-rendszert... Simán elvagyok amúgy, suttyomban pötyögtetek meg minden, de hogy összekanalazzak több ezer spot DMG-t meg hozzá kill-eket az nekem nem megy. Egyszerűen nem rajtam múlik. Még ha spotolok is, se lőnek soha eleget bele.

Jelenleg ott vagyok elakadva, hogy nincs senki, akinek lenne T9-10 arti és tud is vele annyira játszani, hogy meglegyen a küldetés.

Többi már mind megvan, azokat most kitüntetésesre próbálom "majdösszejönszorzózásközben"-ni...

Amúgy meg Winter-ezünk orrvérzésig, mert jól húzza a legénységet.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#84352) Dr_Syrex válasza Stigma.HC (#84350) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Hogy mikre nem képesek egyes emberek néhány speckó tankért :N

Én már a stug IV megszerzésében is kételkedem, mert hiába lett meg viszonylag könnyen a HT-MT-TD hármas, az arty kb esélytelen, mert csak a kis francia prém van meg belőle (meg az angol ágon a birch gun) és azzal is elég fekezű vagyok :D
Könnyű tankost elkezdtem ugyan, de abban sem vagyok valami gyakorlott. Majd csak alakul valahogy :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#84353) lacibacsi válasza 04ahgy (#84339) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

:O

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#84354) szbalogh


szbalogh
őstag

Na végre valahára sikerült egy gyújtás. Komolyan ez a küldetés egy piromániást is kigyógyítana...

Nick: HE_Storm

(#84355) myckey válasza Stigma.HC (#84350) üzenetére


myckey
veterán

jah, tudod én -moderálva- a küldetésekre ;]

____________

Finomabban, kérlek... ezt a szóhasználatot nem támogatjuk a PH!-n.

[ Módosította: #40993792 ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#84356) h1mpi válasza szbalogh (#84354) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Dobd fel plz a replayt, hogy játszik egy profi ezzel a tankkal ;)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84357) szbalogh válasza h1mpi (#84356) üzenetére


szbalogh
őstag

Parancsolj. De nem vagyok profi csak egyengetem vele a statom, meg jól jön eventekhez :D

Nick: HE_Storm

(#84358) h1mpi válasza szbalogh (#84357) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért a 3 csillag a csövön nem erről árulkodik :)
Most vettem nemrég még a trollal használom, de maga a tank nem rossz, elég jól pattint.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84359) grizlisandor válasza szbalogh (#84354) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szép volt! :)

Hány skill-es legények találhatók benne és milyen elosztásban? Távcsövön kívül milyen felszerelést használsz rajta?

(#84361) SoulReaver válasza #40993792 (#84360) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem valahogy jobban megy, ha van egy kis cél a játékban. Van amúgy is persze, de az nem csak rajtam múlik. Nekem a foglalós küldetés is úgy jött össze, hogy mindenkit szétrambóztam, volt vagy 20 hp-m, meg 3-4 ellenség, na mondom úgy is foglalnak a csapattárak, befészkelem magam közéjük, de szerencsére nem jöttek vissza resetelni. Elég csekély esélye volt valóban, főleg, hogy szinte sosem foglalok, mert a kill meg sebzés arányomat növelni akarom mindig.

(#84363) szbalogh válasza grizlisandor (#84359) üzenetére


szbalogh
őstag


Most épp nem venti és távcső van rajta, mert kevés a gold de így is tökéletes.
Az obj 430 legényei, elég satnyák, ezért hajtom őket itt.

Nick: HE_Storm

(#84364) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:

¤ The_Chieftain szerint a Berlini Dandár álcafestés be fog kerülni a WoT Xbox verziójába.
¤ Storm szerint a játékban lévő Leopard 1 (SD modell) magassága megfelel a valóságnak.
¤ Kérdés: ,,Miért nem képeznek kivételt az artyk a mindent érintő pontosság nerf-ből?" Válasz: ,,Mert mindent érintő nerf-ről van szó."
¤ Több információ a célkörön belüli lőszer szórásnerfről majd csak azután érkezik, amint megjelent a játékban.
¤ Storm véleménye, hogy a prémium tankok limitált mm besorolása soha nem tartozott a prémium tankok alapelvei közé. A tény, hogy a jövőbeni prémium tankok nem fognak kedvező mm-et kapni nem jelenti azt is, hogy az az alapelv is változni fog, mely szerint a prémium tankok gyengébbek, mint az azonos szintű normál tankok. (Értsd: A normál társaikhoz képest gyengébb prém tankok kedvezménye az mm limit nem lesz többé az új tankoknál. Valószínűleg a már jelenleg bent lévőeknek megmarad. Ám így is redukálódik majd a ,,játszhatósági" választék. - a ford.)
¤ Az IS-3 HD modelljének felszíni szabálytalanságai poligonokból és normál leképezésből épülnek egyaránt.
¤ Kérdés: ,,ELC AMX HD?" Válasz: ,,Majd, ha kész lesz."
¤ Elég alapanyaga van a WG-nek az IS-3 HD modelljéhez. (Sok lesz már az IS-3-ból... a végén még ezzel fogok álmodni. - a ford.)
¤ A T95 HD modellje megint változtatva lesz.
¤ A HD T29 is érkezik a nem túl távoli jövőben.
¤ Lehetséges, hogy a jövőbeni HD Pz IV Schmalturm oldalsó rácskötényzete is az ütközési modellhez fog tartozni.
¤ Nemsokára jön a Jagdpanzer E 100 HD-je is.
¤ Kérdés: ,,A Luchs és a Leopard kaphatna buffot?" Válasz: ,,Meg kell néznünk a statisztikákat."
¤ Az, hogy ki lehet kapcsolni az UI-t a V gombbal nem azt jelenti, hogy egy ,,hardcore" (UI nélküli) játékmód be lesz vezetve, az csak azért van, hogy lehessen videót készíteni.
¤ Storm-nak gőze sincs hogyan fog reagálni a WoT a Windows 10-re.
¤ Storm úgy véli, hogy a tankok karcos, használtabb kinézete korrektebben mutat, mint az ha zsír újnak néznének ki. (Ezért néznek úgy ki a német tankok, mint ha makettek lennének hm? - a ford.)
¤ Egyelőre nem lesznek kivéve a szakaszok az egyéni küldetésekből. Valószínűleg még 9.7-ben sem.
¤ Evilly információi szerint a WG tudatában van annak, hogy a RU szerveren lévő azon játékosok akiknek már megvannak az egyéni küldetések tankjai (sanszos, hogy mind a négyre értették - a ford.) több, mint valószínű, hogy nem éppen sportszerűen szerezték meg. Gondolnak itt legfőképpen arra, hogy éjszaka (kevesebb játékos) szakaszba állva ugyanazon a szerveren visszaszámolással nyomva a csata gombra egy csatába kerültek. Ezen játékosokat vizsgálat alá vetik és, ha vétkesnek ítéltetnek nem csak a tankokat vesztik el, de kapnak egy zsíros kis büntetést is szabálysértés miatt.
¤ A HD artyk nem mostanában jönnek.
¤ Az IS-4 egy másik HD modellt fog kapni, mint amit a HAVOK videóban mutattak.
¤ A 9.7 egy jókora csomag HD modellt fog hozni.
¤ Az ütközési rendszer nemsokára változtatva (javítva) lesz.
¤ Teljességgel lehetséges átállítani a Bugworld motort többmagos támogatásra. Illetve a többmagos támogatás alapjai már a játékban vannak. Ezeken melóznak most is a WG-nél. (Még 1-2 év és végre több magon buggol ugyanaz a motor. - a ford.)
¤ ScorpionLord ¤

(#84365) sith7 válasza szbalogh (#84354) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon szép kör :R

(#84366) Pete55555 válasza Chris0321 (#84364) üzenetére


Pete55555
addikt

¤ Nemsokára jön a Jagdpanzer E 100 HD-je is.

-Jeeeeeee :C

¤ Kérdés: ,,A Luchs és a Leopard kaphatna buffot?" Válasz: ,,Meg kell néznünk a statisztikákat."

-Azokat minek buffolni? A Luchs szerintem konkrétan OP, nekem is sokáig megvolt. Aki meg nem tud vele játszani az... :U

¤ Egyelőre nem lesznek kivéve a szakaszok az egyéni küldetésekből. Valószínűleg még 9.7-ben sem.

-Egyéni küldetés, de azért csináljad szakaszban...
(Mondjuk azokat kivehetnék, ahol elő van írva, hogy menj szakaszba light tankkal... Nem sokan vannak akik jó lightosok, és azok nem is szeretnek menni velük. Én meg hiába lightozok, magammal nem mehetek...)

¤ Teljességgel lehetséges átállítani a Bugworld motort többmagos támogatásra. Illetve a többmagos támogatás alapjai már a játékban vannak. Ezeken melóznak most is a WG-nél. (Még 1-2 év és végre több magon buggol ugyanaz a motor. - a ford.)

Erre nem is kell semmit mondani, a fordító kifejtette a véleményemet :(

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#84367) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Ha veszek fejlesztett célzórendszert, azt vihetem tovább az adott ágon ha leszerelem? Tehát Grille-ről Hummel-re pl?

(#84368) Chris0321 válasza CsonkaImo (#84367) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, viheted végig az egész ágon de csak goldért tudod majd leszerelni és átrakni. Ajánlott még a töltésgyorsító is az artyra, mivel nagy az újratöltési idő.

(#84369) CsonkaImo válasza Chris0321 (#84368) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi szépen, tudom, hogy csak goldért lehet leszerelni. Grille-re közepes kaliberű töltésgyorsító van, ezt lehet használni a t7-8-as teir-ben is?

(#84370) arpeen2


arpeen2
senior tag

Segítséget kérek srácok !

MIóta beadták ezeket a 8 bites tankokat nem látom a kreditem, mit kell áthenkölni ?

Köszi

(#84371) h1mpi válasza arpeen2 (#84370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köze nincs hozzá, max annyi, hogy töröld a modokat, hátha az kever be.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84372) Enzolord válasza arpeen2 (#84370) üzenetére


Enzolord
addikt

Valamelyik modod lesz a ludas, azokat rakd újra...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84373) grizlisandor válasza szbalogh (#84363) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, pár hasonló csata, mint a fenti és összeszedik magunkat a fiúk! :D

(#84374) 04ahgy válasza CsonkaImo (#84369) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem, a nagy artyk azon az ágon is nagy kaliberű tüzérségi töltésgyorsítót használnak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#84375) arpeen2 válasza h1mpi (#84371) üzenetére


arpeen2
senior tag

"Köze nincs hozzá"

Mint írtam is, azóta nem látom a krediteket !

"Töröld a modokat.."

Kösz, modok nélkül élvezhetetlen a játék számomra.

(#84376) #43783936 válasza arpeen2 (#84375) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azt senki se mondta, hogy modok nélkül játssz.
Töröld a modokat, és rakd újra. :)

(#84377) 04ahgy válasza arpeen2 (#84375) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hűha, itt gondok vannak, és nem a játékkal.

A micropatch óta nem látod a kreditet, free XP-t és a goldot, de nem a micropatch miatt.
A micropatch-csel érkezett 3 tank és pálya olyan változtatást eszközölt a játék fő fájljai közt, amivel az előtte meglevő modjaid nem kompatibilisek.

A megoldás: letörölni a modokat, az összeset, nem játszani (hiszen magad írtad, hogy úgy nem megy, mert élvezhetetlen), letölteni egy friss, aktualizált modpacket, és láss csodát, menni fog. Lesz élvezhető játék, mod, gold, XP és kreditkijelzés, hacacáré...

Ezt írták a többiek is, segítő szándékkal, és te nekik estél. Gratulálok. :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#84378) h1mpi válasza arpeen2 (#84375) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem mondtam, hogy utána ne rakd újra a megfelelő verziókat :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84379) Chris0321 válasza CsonkaImo (#84369) üzenetére


Chris0321
addikt

A GwTigerP-re kell majd csak nagy kaliberű töltésgyorsító és az utána következőkre, addig tudod használni a közepest. Plusz nem kötődik nemzethez ezért akármelyik arty ágon használhatod amelyikre ez a típus kell.
Ezen az oldalon nézheted meg pl. milyen tankokra miket lehet felszerelni, mik a gyenge pontjaik, stb.

[ Szerkesztve ]

(#84380) rlazol válasza #40993792 (#84362) üzenetére


rlazol
addikt

+1 :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84381) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ha valaki missionözne SPG kivételével bármiben, kérem keressen meg ingame JohnnyEasy

- no es importante -

(#84382) szbalogh


szbalogh
őstag


Ez meg most megint mi a fsz? Szpotter besorolást kaptam? :W

És a vége....

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#84383) Cseri0058


Cseri0058
őstag

imádom az ilyen köröket!
izgalmas volt :D
replay

(#84385) Stunts666


Stunts666
őstag

Hála isten, megint nem sikerül leszorzozni a LEo PTA-t.. Nem lesz rossz, csak stockként egy ipari hulladék.

(#84386) Emu


Emu
őstag

Úgy tudok legénységet fejleszteni egy tankhoz, hogy már a tank ki van fejlesztve, de még nem vettem meg?

(#84387) Jolet


Jolet
őstag

a 8 bites legénységemből a végén mi lesz ha már van olyan legénységem a megfelelő tankban?
erre sehol se láttam utalást

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#84388) Emu válasza Jolet (#84387) üzenetére


Emu
őstag

Mammoth crew - to T110E5.
Arctic Fox crew - to LTTB.
Polar Bear crew - to AMX 50 Foch (155).

[link]

(#84389) Jolet válasza Emu (#84388) üzenetére


Jolet
őstag

igen ezt tudom, de már van olyan tankom és van benne legénység
gondolom még egy garnitúra nem lehet a barakkban
vagy de?

sith: köszi

Zsolt: én átképzem őket artyra mert már csak azok hiányoznak a sorból, vagy várok egy új ágra

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#84390) sith7 válasza Jolet (#84389) üzenetére


sith7
nagyúr

de

(#84392) #43783936 válasza #40993792 (#84391) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy átképzés után jó lesz majd a T57 Heavybe a legénység.

(#84394) Stigma.HC válasza #40993792 (#84393) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem baj az, ha sehol se vagy. Elfér a legénység a barakkban addig az ingyen hellyel. Nekem is legalább megmarad a t32 csapat és majd amikor ott figyel az E5, akkor ezek mennek bele. Igaz nem lesz itt kifullozva a negyedik skill mint ahogy írtam pár napja, mert most van a harmadik 96%-on. De a negyedik feléig még elviszem őket. Kezdem megunni ezt a pittyegős játékot és időm se lesz annyi. Hiába szakaszban toljuk.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#84395) Kakumix válasza Chris0321 (#84364) üzenetére


Kakumix
senior tag

¤ Lehetséges, hogy a jövőbeni HD Pz IV Schmalturm oldalsó rácskötényzete is az ütközési modellhez fog tartozni.
Már vagy fél éve arról volt szó, hogy a kötény a következő patchben nem csak dizájncélokat szolgál, hanem felfogja a HE-t. Vagy nagyon félreértem az ütközési modell kifejezést?

Egyébként látszik, hogy nagy munka folyik fejlesztés szintjén a WG-nél, mert a válaszok nagy része az újra (és újra) rajzolt tankokról és a festésről szólnak :W

Legyen szép napod!

(#84396) SoulReaver válasza Cseri0058 (#84383) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jól adta a wot úgy látom a statodon.. :) Biztos nincs egy hét szopórollered.

(#84397) Krytec


Krytec
tag

Meddig tart ez a winter showdown lehet tudni?

(#84398) adamgreen válasza Krytec (#84397) üzenetére


adamgreen
senior tag

Február 9 reggel 6

(#84399) Cseri0058 válasza SoulReaver (#84396) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát az elmúlt 1-2 hétben kegyetlenül nem adta. Egyszerűen tragédia volt a game. Most 1-2 napja viszont megint hagy játszani.
Ez mit is jelent számokban: amikor nem adta kb ilyen 500-600 xp köröket mentem. Most meg 900-1100 xp s köröket. Pedig ugyan úgy játszok..

[ Szerkesztve ]

(#84400) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma hihető nap van. Az artyk eddig 3x szedték ki az E-25-öt...

Meg az összes szar mapra rak csak... azt hiszem mára ennyi elég volt

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.