Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84951) rlazol


rlazol
addikt

Nah, eljutottunk oda, h befejeztem az artyk számának vizsgálatát 3000+ csata alapján, 5 hónapos terminusban.

LETÖLTHETŐ INNEN

Akit érdekel, és van szignifikáns mennyiségű (ezres nagyságrend) replay-e lementve, keressen meg, engem is érdekelne egy nagyobb, több játékost felölelő adatanyag vizsgálata.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84952) IMIIKE1998 válasza Borisz76 (#84949) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Azzal kezdtem, azt írja, kiváló.

(#84953) #43783936 válasza Chris0321 (#84947) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha nincs rajta mindenféle torrent és kismillió letöltött vacak, akkor 80 is bőven elég.
Most pucoltam ki a 750-es vinyóm, és mentettem le róla a fényképeket, stb.
A végén lett 680 gigányi helyem. :D

(#84954) Borisz76 válasza jozefgucci1 (#84950) üzenetére


Borisz76
veterán

A 64 GB-os SSD ( pláne annak aki sokat és sokfélét játszik ) nagyon kevés.
Minimum 256GB-os medellt kell választani, hogy maradjon elég "bizonsági" tárhely is.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#84955) MinionFlasH válasza rlazol (#84951) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem olvastam végig, egyenlőre csak átfutottam, de nem semmi melód lehetett vele! :DDD Köszi :R :C

(#84956) PR0JECTNR56 válasza rlazol (#84951) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A megszokott rlazol minőség. :R Ma még átolvasom alaposabban is (a talajkémia jegyzet után :O ).

(#84957) szbalogh válasza IMIIKE1998 (#84952) üzenetére


szbalogh
őstag

Futtass le egy ccleaner-t, aztán egy nod32 próbaverzióval ellenőrizd a vírusokat. Utána érdemes a hardvert böngészni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#84958) DVlad válasza IMIIKE1998 (#84945) üzenetére


DVlad
őstag

Nekem ez hűtéssel kapcsolatos problémának tűnik. Pont ilyen jelenséget okoz az is, amikor túlmelegedést okoz a wot.

(#84959) IMIIKE1998 válasza DVlad (#84958) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Egyszer feltoltam a grafikát közepesre. Akkor szinte majdnem mindig kifagy.(A Vga hőfoka 69 fok volt)

(#84960) robogo81 válasza IMIIKE1998 (#84959) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tápegység?
Kevés lehet a kraft.
Aida 64,feszültség értékek rendben?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#84961) 313313 válasza IMIIKE1998 (#84959) üzenetére


313313
addikt

Memória egyforma van benne, duálba futnak?
Nekem akkor volt ilyen akadásos hibám, mikor 3gb ram futott dual chanelba :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84962) galervin93


galervin93
őstag

Nekem túlmelegdésnél úgy ahogy volt kikapcsolt a gépem, se puszi se pá, kernel hibát írt a naplóban. Porcicák elűzése és újrapasztázás után megszűnt a dolog és az fps is drasztikusan emelkedett (igaz ez laptop volt).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84963) szbalogh válasza IMIIKE1998 (#84959) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor csak is azért lehet, mert macska van a gépben.

Nick: HE_Storm

(#84964) IMIIKE1998 válasza szbalogh (#84963) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hát az oldaláról a gépháznak hiányzik egy hűtő, de muszáj volt leszedni, mert elkopott, és borzasztó hangja volt...

(#84965) Drenadar válasza IMIIKE1998 (#84964) üzenetére


Drenadar
veterán

Állítólag a gép oldalán lévő ventilátor amúgy sem ér semmit se...

(#84966) SoulReaver válasza Drenadar (#84965) üzenetére


SoulReaver
veterán

Dehogynem, +5% a legénység képességéhez ;]

(#84967) Drenadar válasza SoulReaver (#84966) üzenetére


Drenadar
veterán

Omg :-P
Troll ;-)

(#84968) galervin93 válasza rlazol (#84951) üzenetére


galervin93
őstag

Parádés! :-D
Vicces ez az átmenet a hót komoly elemzésből az ironikus-szarkasztikus végkifejletbe. :-D Először nem is tudtam mire vélni a személyes megjegyzéseket, de a végére leesett. :-)
Nagy köszönet érte! Hiánypótló munka, nem csak ezen a fórumon szerintem, hanem úgy általában a játékkal kapcsolatban. Tényleg érdemes volna a minél pontosabb eredmények érdekében a lehető legtöbb replayt felhasználni, szerintem vannak itt a fórumon is szép számmal l, akik tudnának "adakozni". Ha jól sejtem egyébként ez tűnik a legnehezebb feladatnak, esetleg erre vonatkozóan mit becsülsz, hány csatából lehetne reprezentatív eredményeket elérni? Ehhez kaplcsolódóan szerintem érdemes volna megpróbálni heti helyett mondjuk havi bontásban is vizsgálódni...? Kevésbé lenne érzékeny az adathiányokra.
És ha már kötözködés, lúd legyen kövér. :-D Hiányoznak a tengelyfeliratok :-P , illetve a diagramok esetében nem összeköthetőek a pontok, de ez már tényleg csak cseréedénykedés részemről, elnézést érte! :-D
Tényleg nagyszerű munka, csak megköszönni tudjuk!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84969) Plasticbomb válasza IMIIKE1998 (#84964) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Felteszed az openhardwaremonitor nevű alkalmazást, kiteszed az óra mellé a proci és a vga hőfokait, és játékot ablakban futtatod, csaták közben fél szemmel figyeled az értékeket, és meglátod, hogy mikor kifagy, mi a helyzet.

(Lehet csinálni, nekem is így van, ezért tudom, hogy WoT alatt a turbó módot tilos használnom, mert elbasztam a pasztázást, és most simán hajlamos 91-2 fokra felszaladni turbó módban a hőfok. Még nélküle is rendszeres a 80-82.....)

rlazor:

Érdemes lenne a fórum tagjaitól is belevenni a replayeket, összeömleszteni őket egy nagy halomba, és úgy vizsgálni az értékeket. Mit gondolsz? (Megjegyzem, nekem 3,6 jön ki a saját artys csatáim nélkül az artyszám, de ez csak január közepétől számolható, akkor szereztem új SSD-t, és a régieket letöröltem a másikon...)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84970) Kalos7 válasza Simulacrum (#84907) üzenetére


Kalos7
tag

Azért kaptam meg az AMX 12t-ra a 2. jelölést 120 dmg-el (Mert csak spotoltam az 5k spot dmg-ért...), mert a csatáim száma (45) le van maradva az átlag sebzésemmel (1400dmg). :DDD
Vagyis ahogy növekszik a csatáim száma úgy nő vele együtt a kiválóság jelzésnél a %-lék.
Ezért adta meg 120 dmg-re a 2. jelölést mert az átlag sebzésem bőven 95% felett van, de bizonyos mennyiségű csata számnak elkel telnie.

(#84971) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Ez az Ebay es bónuszkód,mennyi idő míg megérkezik?Mert most vettem 1 fentebb linkelt jagdtigert,de nem jött a kód.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#84972) sebijani1982 válasza ako001 (#84971) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Én anno másik sráctól vettem reggel és este jött a kód.

Várj türelemmel. Gondolom magánember és nincs ebay közelben.
Jó mókát JT 8.8-hoz miután átveszed!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#84973) MinionFlasH válasza ako001 (#84971) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Változó, többieknek pár óra alatt megjött, nekem kicsit több mint 1 nap volt!

[ Szerkesztve ]

(#84974) ako001 válasza sebijani1982 (#84972) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Akkor még nem aggódok :D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#84975) rlazol válasza galervin93 (#84968) üzenetére


rlazol
addikt

galervin - köszönöm! Igen, a tengelyfelirat valóban lemaradt. :B Azt reméltem, értelmezhető így is az aláírásokkal.
Plasticbomb - az a 3.6 január közepétől hasonlít nagyon. jan közepétől nekem is 3.5 körül van. Mennyiből lenne a reális? Hát, nem tudom, hány csata fut naponta a szervereken..

ahogy írtam már: írj privit, beszéljük meg, hány és milyen időtartamot felölelő replayed van, aztán meglátjuk, hova vezet. Minél több, annál jobb. Legalább az is kiderül, szívat-e valakit külön az MM. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84976) DiszNóÓl válasza rlazol (#84975) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Milyen program kell hozzá? Én is kíváncsi lennék, arra hogy mennyi arty volt csatánként stb.

HATER

(#84977) Chris0321 válasza rlazol (#84975) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem január közepén jött be az egyéni küldetés és az arty rész miatt nőtt meg a számuk?

(#84978) rlazol válasza Chris0321 (#84977) üzenetére


rlazol
addikt

Chris0321 - nem ezt írtam én is? :F

DiszNóÓl - le vagyon írva, az elején és ott vannak linkek a végén. WoT Replay Analyzer és Excel

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84979) DiszNóÓl válasza rlazol (#84978) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Köszönöm :R

HATER

(#84980) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Valószínűleg kezdő mivoltomnak tudható be, hogy hiába haladok előre az egyes ágakon, a megszerzett újabb tankok mellett valamiért megtartom a korábbiak nagy részét is. Egyszerűen annyira megkedvelem őket, hogy nem akarok megválni tőlük, sőt, gyakran nyomom velük I-IV tier-ben is a csatákat. A gond csak az, hogy hiába vásároltam be néhány garázshelyet a karácsonyi akcióban, azok biza beteltek.

Kérdésem: év közben várható-e (és mikor) a karácsonyihoz hasonló leárazás garázshelyre (és felszerelésekre)? Tudom, hogy megérdemelnek a fejlesztők némi hozzájárulást (arany vásárlás formájában), de azért a 600 goldos garázshely egy picit túlzásnak tűnik számomra...

Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#84981) rlazol válasza lacibacsi (#84980) üzenetére


rlazol
addikt

a STUG misszió minden osztály teljesítése után ad egy garázshelyet. jobb most hirtelen nem jut eszembe.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84982) Zolee_70 válasza lacibacsi (#84980) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nem fenntartható a módszered. Nyugodtan add el őket, jön helyette más/jobb/rosszabb. Én kizárólag prémium és T10 tankot tartok meg, a többi megy a levesbe.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#84983) Stunts666 válasza IMIIKE1998 (#84959) üzenetére


Stunts666
őstag

Ott inkabb a tap az oka. Elfogy az energia. A 7950-em vigan vegig szaladt 3000 ora Battlefieldet 90 fokon. Sosem fagyott. Mikor ujrapasztaztam 60 lett belole, teljes terhelesen.

(#84984) lacibacsi válasza rlazol (#84981) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ahhoz nekem még fejleszteni kell előbb, mert a jelenlegi tankokkal egyelőre nem tudom végigcsinálni őket...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#84985) Enzolord válasza Zolee_70 (#84982) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak kérdezd meg Emrét.. van vagy 80 tankja.. ha jó vagy, simán meg lehet csinálni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84986) Plasticbomb válasza lacibacsi (#84980) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egyet kettőt tarts meg, de ne mindet. Lesz sok tank még, amit meg szeretnél tartani, és a játékban van kb 300 tank.....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84987) lacibacsi válasza Zolee_70 (#84982) üzenetére


lacibacsi
addikt

O.K. ezt mondja egy öreg róka. De én még az a csecsemő vagyok, akinek minden vicc tank új...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#84988) emre válasza Enzolord (#84985) üzenetére


emre
veterán

80 csak tier 8-9-10-es gépek. Most asszem 110, van összesen de majd meló után megszámolom. Ami egy kicsit is jobb azt megtartom és az ajándék vackokat sem adom el. Mondjuk jobbára prémium fiókkal játszok, ezért nem nagyon van kredit gondom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#84989) Enzolord válasza emre (#84988) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Inkább kicsit alá lövök, nehogy azt gondoljak, hantás vagyok.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84990) Chris0321 válasza Zolee_70 (#84982) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is sok tankot megtartottam, főleg a német ágakon nincs azzal semmi gond. Az 5-ös tankok kredit termelésre jók, főleg ha valakinek nincs prémiuma vagy prém tankjai. Úgy tudom 6, 8-as tankokkal is lehet menni sh-ra, én még egyszer sem voltam mivel a videókártyám megadta magát és a jövő héten veszem helyette a másikat. Arról nem is beszélve, hogy mindíg csinál a wg valami akciót most pl. az egyéni küldetéseket amihez 4-10 tier között lehet a tankokat használni és vannak olyan küldetések amiket inkább kisebb tierben érdemes csinálni mert nem kell nagy sebzést kiosztani a megszerzésükhöz.

Rlazol: Úgy láttam a fórumon nem írtad, az összesítést pedig nem tudtam még letölteni mert a munkahelyemen vagyok és mobilról netezem.

[ Szerkesztve ]

(#84991) Plasticbomb válasza rlazol (#84975) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jééé. most jut eszembe, hogy van wotreplays-en csomó replayem, amiket szintén hozzá lehetne csapni a többihez. Igaz, ezek jobb csaták, amikor valami történt. Így nem lenne reprezentatív. HM.

(Egészen pontosan 173 replay 2013-05-23 19:16tól. :) )

(Sőt. VBADDICT? 2.42 million Replays összesen. Ebből 487 darab az enyém, ami fenn van.)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84992) rlazol válasza Plasticbomb (#84991) üzenetére


rlazol
addikt

a szűrteket nem venném bele, ilyen értelemben a vbaddict is az. Másik kérdés, h lehet-e onnan tömegesen lehúzni replayt vagy csak egyesével?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84993) emre válasza Enzolord (#84989) üzenetére


emre
veterán

Én túloztam kicsit a 8-9-10 tiert illetően, de összességében meg alámentem 3-al.
T1-4: 12db, T5:10db, T6:13db, T7:14db, T8:20db, T9:21db, T10:23db összesen 116, és ebben nincs benne a winter spec 8 bites 3db lego tank.

Egy hátránya azért van ennek is, mégpedig hogy pár gépre nem jutott jól képzett legénység.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#84994) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Amiért az arty-kat szeretjük:

Összes sebzés a csatában: 41091 HP
Arty-k sebzése a csatában: 18176 HP vagyis az összes sebzés 44,23%-a
Kilőtt játékosok: 27
Arty által kilőtt játékosok száma: 14 vagyis a megölt játékosok 51,85%-a

Arty-k száma a csatában 6 vagyis a csata játékosainak 20%-a.
A csapatom B-C155-55 arty-ja nyert egy GORE medált is.

;] Kellene már egy arty nerf ;]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#84995) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:

¤ A bug mely miatt a tesztelés 3-as fázisában (teszt szerver) nem lehetett aktiválni a fogyócikkeket ki lett javítva.
¤ A 9.6-ban még nem lesz HD E 100, kivették és visszaállították az SD modellt, azért, mert nem tudták még kijavítani a kisebb hibákat és nem lesz kész időben a 9.6-ra.
¤ Egy kényelmetlen hiba (többek között) az egyéni küldetésekben: Ha az a feladat, hogy bázist kell foglalni és az ,,Ellenséges bázis elfoglalva" felirat és a csata vége közti időben az utolsó ellenséges tankot kilövik, akkor a küldetés nem lesz teljesítettként elszámolva. Nyilvánvalóan (? -a ford.) ez nem bug és lehet, hogy a jövőben kibővítik a küldetés leírását.
¤ A Naydin medál jelenleg bugos, ki lesz javítva a 9.6-ban.
¤ A fejlesztők szerint az, hogy az FCM 36 pak 40 TD (más néven Marder I német módosítás) a francia ágon van a német helyett történelmileg korrekt, ugyanis a Normandiai partraszállást követően a zsákmányolt, németek által páncélvadásszá átalakított, elavult francia tankokat a szabad francia csapatoknak adták és ők harcoltak velük.
¤ Vízbe fullasztani magad mielőtt a csata véget ér sportszerűtlen játékként van elkönyvelve és ilyetén módon is kell jelenteni. (Illetve a rendszer automatikusan fel is jelent. - a ford.)
¤ Rengeteg játékos jelentette, hogy nem kapta meg a küldetést annak ellenére sem, hogy az abban foglalt feltételeket teljesítette. Ez azért van, mert számos elavult mod-ot használnak és ezek miatt rossz feltételek jelenhetnek meg az egyéni küldetésekben. Meg kell győződni arról, hogy a mod-ok frissek-e, vagy törölni kell őket.
¤ Nem lesznek lecserélve a meghívó kódok (regisztrációnál használható kódok - a ford.) állandó, az új regisztrálók számára elérhető bónuszokra.
¤ Jelenleg a maximum arty mennyiség egy csapatban 5 db. Ez nem lesz csökkentve, mert az átlag arty szám csapatonként 1 - 2. (Lehet, hogy a RU szerveren 1 - 2, de az EU-n inkább 3 - 4. - a ford.)
¤ Nem lesz meghatározva egy adott maximum szám csapatonként a kevéssé mobilis járművek (TD-k) számára, pusztán csak az miatt, mert sok játékos ,,kikapcsolódni" jön a játékba. (Viva la campfest. - a ford.)
¤ Jelenleg is történnek változtatások, annak érdekében, hogy orvosolják a bokorból lövöldöző láthatatlan TD-k problémáját is, például többek között a pályák átdolgozásával és a TD látótáv nerfeléssel.
¤ Nemsokára érkezik majd egy ,,klán ablak" opció ami a saját, vagy az adott játékos klánjáról fog információkat mutatni.
¤ Nem lesznek egy emberes gyakorló szobák. (Értsd: nem indíthatod el egyedül a gyakorló csatát. - a ford.)
¤ Nincs terv arra vonatkozóan, hogy a WoT Linux-on is futtatható legyen.
¤ Lehetséges, hogy idővel a WoT Blitz Windows Phone-ra is elérhető lesz, de nem mostanában.
¤ A T-50-2 nem fog visszatérni.
¤ A fejlesztők egy kompletten új játékmódon gondolkodnak, számos lehetőség van erre vonatkozóan.
¤ A klánháborúk számára két fajta küldetést is terveznek a fejlesztők:
> Kezdő klánok számára: szerezzenek bizonyos számú exp-t partraszállás alkalmával, szerezzenek bizonyos mennyiségű bevételnél többet egy tartomány megszerzése alkalmával, vagy tartsák meg a tartományt egy bizonyos csataszám alkalmával.
> Erős klánok számára: szerezzenek meg bizonyos számú tartományt adott menet alatt.
Arany, vagy egyéb más tartalom lesz a jutalom.
¤ Jelenleg nincs tervbe véve, hogy extra sebzés adódjon ahhoz, hogy könnyebben ki lehessen ütni a másik játékos motorját.
¤ A klán portál folyamatos fejlesztés alatt áll.
¤ A tankok melyeket a szuperteszterek és a fejlesztők kaptak tesztelésre el lesznek véve tőlük amint véget ér a teszt időszak, ám a statisztikáikban megmaradnak a tank adatai, azért, hogy információt lehessen gyűjteni onnan is.
¤ Az ISU-130 csak a WoT dolgozói számára lesz kiutalva, éppoly egyedi és ritka lesz, mint a szuperteszterek T-44-122-ese. Sima játékos nem szerezheti majd meg.
¤ Az új egyéni küldetés szezon akkor érkezik majd mikor kész lesz. Eredetileg fél évre tervezték a jelenlegi ,,élettartamát".
¤ Jelenleg nincs tervbe véve, hogy a SU-76l visszakerüljön a prémium shop-ba.
¤ A fejlesztők és a szuperteszterek a 9.6 életbe lépése után kezdhetik meg a tier VIII-as FV4202 tesztelését.
¤ Kérdés: ,,A Chieftain mikor jön?" Válasz: ,,Amikor kész lesz."
¤ A Stronghold módra jelenleg fejlesztés alatt áll a légi támogatás, a füstgránát fogyóeszköz, a bunkerek és az aknamezők. A füst szintje fogja valószínűleg meghatározni annak méretét, időtartamát és, hogy mennyire csökkenti a látótávolságot. Az aknamező szintje befolyásolja majd annak sűrűségét, méretét és az egyes aknák sebzését. A légi támogatás szinttől függő időtartamú és méretű. Háromféle bunker lehet majd: KV-2 ágyúval, E 100 ágyúval és egy harmadik tank ágyújával ellátott. Ezen tartalmak sem a 9.6-ban, sem a 9.7-ben nem jönnek még.
¤ A WoT márkával ellátott termékeket nem a WG adja ki, hanem egy külső gyártó ami szerződésben áll a WG-vel.
¤ Az mm 3.0-ban nem fog eltűnni a csapatok jármű tier alapú balansza. Amit egyelőre tudni lehet az az, hogy a tankok a szerepeik szerint lesznek balanszban az mm által. (Vélhetően ha A csapat kap 4 db tier VIII-as TD-t és 5 db tier XI-es heavy-t, akkor B csapat is így kapja a tankokat. Tudom... én kis naiv... - a ford.)
¤ ScorpionLord ¤

(#84996) KaLeun válasza Pete55555 (#84917) üzenetére


KaLeun
senior tag

Sajnálom, hogy nem ismerted fel a nekem célzott, véletlenül elejtett ártatlan megjegyzést. Igaz, hogy itt mindig csak én minősítek és már trollkodom is, de csak most 3 ember minősített, ebből egy a hasonlóan véletlenül elejtett ártatlan megjegyzésemre gyakorlatilag egyből elküldött a kurva anyámba (Fsb ellenében meg mindenki hallgatott, mint az a bizonyos a fűben. Igaz ebből egy az egyik legnagyobb támogatója volt, bármennyire is igyekszik tagadni.).

Ismételten sajnálom de a hazugságot és a célozgatást csak egy bizonyos ideig tudom tolerálni, és ha neked úgy tűnik. hogy minősítgetek akkor valószínűleg azt is teszem. Nem akarom őt ismételni, de már előtte akartam írni, hogy ignoráljon, beleértve téged és sebijani1982-t is.

Végszóként érdemes lenne megnézni, hogy ő miképpen reagált a eddig az őt érintő kérdésekre... Mert vagy 3 témát fel tudnék sorolni amikor mindenki itt anyázott oldalakon keresztül és én még csak nem is kommenteltem azon a héten.

Cila

(#84997) PR0JECTNR56 válasza KaLeun (#84996) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az egyetlen dolog, amit itt végszóként érdemes megjegyezni, hogy nem rég volt a teljes WoT topik család vesztegzár alatt az ilyen jellegű viták miatt. Rendezzétek priviben és figyeljetek a topik tisztaságára, ez minden.

(#84998) Plasticbomb válasza KaLeun (#84996) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Inkább a replayekkel törődnétek mindketten. Gyűjtsünk össze egy nagy adagot, hadd legyen mivel szöszölnie rlazolnak unalmas munkahelyi óráiban...:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84999) Drenadar válasza Plasticbomb (#84998) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem van majdnem 3000. az olyan 2GB.

De mit fog vele kezdeni rlazol? :D (Főleg hogy van köztük tuti jó pár száz ami régi verzió számú azt meg már meg sem nyitja a wot, nem?)

(#85000) Plasticbomb válasza Drenadar (#84999) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem kell, hogy megnyissa a wot. Statisztika. Hány arty van a csatában, mikor, stb. Amit fentebb linkelt, csak kibővítve másokra is.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.