Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84501) #70516736


#70516736
törölt tag

Ezt a 3 szörny szülöttet mikor veszik ki a játékból?

(#84502) Pete55555 válasza Bingisz (#84499) üzenetére


Pete55555
addikt

Teljes mértékben egyetértek... ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#84503) h1mpi válasza #70516736 (#84501) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Február 9. Amúgy ez a 3 szörny elég hasznos egy dolog :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#84504) Enzolord válasza Kalos7 (#84495) üzenetére


Enzolord
addikt

Scheff, Te vagy az? Mi lett a másik accoddal?? :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84505) emre válasza Enzolord (#84504) üzenetére


emre
veterán

Azt nem hinném, de figyelni kell, mert aki annak idején elintézte hogy kikerüljek a HOAX-ból tegnap rituális öngyilkosságot hajtott végre az SG-n. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#84506) Enzolord válasza emre (#84505) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocak nocak, 3/3/3-masok mindenhol... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84507) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Stug IV/ TD-12 es misszióban mi a fenét kell csinálni? Hiába sebzek meg egy ellenfelet mielőtt bárkit meglőne, nem adja meg..

(#84508) fradi81


fradi81
veterán

Conqueror ACE+HT15

[replay]

kösz, de Itt épp csak 'jó' volt az ellenfél :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#84509) h1mpi válasza fradi81 (#84508) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az igen :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#84510) Chris0321 válasza Zolly444 (#84507) üzenetére


Chris0321
addikt

Az http://ftr.wot-news.com/-on ezt írják követelménynek:

Additional – Destroy an enemy heavy tank. Cause at least 1,000 HP of damage.
Additional – Win the battle.

(#84511) Zolly444 válasza Chris0321 (#84510) üzenetére


Zolly444
aktív tag

De jó hogy semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.. Köszönöm :R

(#84512) Stigma.HC válasza Zolly444 (#84511) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Magyar fordítás elég sok helyen téves. Érdemes angolul futtatni, úgy talán kevesebb az elírás

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#84513) Plasticbomb válasza Zolly444 (#84511) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ha nem okés valami a küldetésekkel, érdemes az angol nyelv beállítással is megnézni a játékban. (Launcherben átállítod magyarról angolra, majd ha megvan, mit kell csinálni, visszalövöd magyarra, vagy angolon hagyod.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84514) szbalogh válasza Kalos7 (#84495) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem is, mert én vagyok hazánk legjobb játékosa :(((

Nick: HE_Storm

(#84515) Zolly444 válasza Plasticbomb (#84513) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Miért kell minden játékot angolul futtani, hogy mindent megértsek? :( Elég gyér hogy idegen nyelven kell hogy játszam hogyha szeretnék érteni mindent..
Nektek pedig köszönöm :)

(#84516) csaba17


csaba17
senior tag

arra van már valami megoldás hogy pl eladásnál ne csak 3másodpercig mutassa az ablakot?
illetve az előbb vettem észre, hogy ha veszek valami felszerelés akkor is csak pár másodpercig marad fent a roló, az is eltűnik.
vagy melyik mod csinálja ezt?

(#84517) Terek


Terek
tag

nálam van a probléma,vagy másnál is jönnek a lossok?
más nincs is csak loss,de olyan hogy megse tudok mozdulni,ha letudok ani 2 lövést az már jó
not bad..........

(#84518) fody73


fody73
tag

Itt le van írva az összes küldetés magyarul, meg pár tipp hozzá. [link]

(#84519) Pete55555 válasza fradi81 (#84508) üzenetére


Pete55555
addikt

Grat. Ahogy számolom ez is éppen hogy meglett. (7453+gondolom valamennyi hiányzott a hp-dból)

Nekem IS-8 am van rá, de azzal nem hiszem, hogy összejönne, viszont 20k XP-re vagyok az E-75-től, annak több esélyt adok. Megy rá majd bolti lánc, és a torony. Így már szerintem valós esélyem lesz rá, még a Tigris2 ágyúval is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#84520) jagada


jagada
őstag

A személyes küldinél amikor átveszem az ajándékot kötelező megadni, hogy melyik tanknak legyen a személyzete a csaj? Egyenlőre még nem döntöttem el melyikbe rakjam, de ha nem veszem át, nem tudok javítani a másodlagos küldiken.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84521) jr1994 válasza jagada (#84520) üzenetére


jr1994
addikt

Muszáj megadni sajnos. De csak kitalálsz egy-két tankot ahol használni fogod őket, vagy végső esetben legalább a nemzetet, aztán majd átképzed a megfelelő tankra. Parancsnok minden tankba kell ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#84522) Pete55555 válasza jr1994 (#84521) üzenetére


Pete55555
addikt

Egyik haverom elkezdte berakni őket az Auf Pantherbe, aztán az utolsót berakta a Dmaxba.
Utána kapcsolt, hogy így nem fog műkodni a sisterhood of steel :W

Szerk: jut eszembe, annyira nem b*szta el, mert legalább egy a nemzet, így átképezheti...

Egyébként ugye jól értelmezem, hogy elég ha mind az 5 csaj együtt van, és akkor aktiválódik a képesség?
Tehát ha egy 6 fős tankba berakom, akkor az 5 csajnak aktív lesz a képesség, a 6. meg ellesz magába (és élvezi a csajok társaságát :D )

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#84523) jr1994 válasza Pete55555 (#84522) üzenetére


jr1994
addikt

Biztosan nem :))

Mindenkinek kell a képesség hogy aktiválódjon az elit alakulat. Csak azt nem tudom hogy miért világít mégis a női BiA (SoS) mintha aktív lenne, amikor az egyik tagot legényre cserélem Biával. Ki kéne próbálni hogy van-e mégis hatása a csatában, mert azért nem mindegy. Illetve ez most bug, és majd javítjuk :DDD vagy direkt van így?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#84524) Pete55555 válasza jr1994 (#84523) üzenetére


Pete55555
addikt

Nos. A képesség alatt az van odaírva, hogy akkor aktiválódik, ha az összes picsa női legénységi tag (az 5 fő) együtt van. Ebből nekem az jön le, amit fentebb írtam. Azt mondjuk nem értem, miért világítanak nálad, ha csak 4-en vannak.
4-en vannak ?

Angol kliensem van, tehát az infó elvileg jó - meg a nyelvtudásom is van olyan szinten, hogy normálisan fordítsam le.

...Szeretem leracsniztatni...

(#84525) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Tapasztalataitok alapján melyik közepes ágat érdemes elkezdeni? Legkevesebb gond vagy legjobb 10-es szint? A kínain és japánon is gondolkodom erősen. Fontos hogy elég mobilis legyen.

:R üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#84526) jr1994 válasza Pete55555 (#84524) üzenetére


jr1994
addikt

Hol van hogy 5-en kell legyenek? Nekem 13 90 már full női legénységgel van tele, működik rendesen (legalábbis világít). Ugyanúgy működik mint a férfi BiA hogy minden tagon kell lennie és akkor lesz aktív. Tökmindegy hogy mennyien vannak, a hatás ugyanaz. Az én kérdésem az, hogy úgy tudtam hogy ha keverednek a fiúk-lányok akkor nem működik a cucc, de nekem ugyanúgy világít. Itt a kép:

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#84527) #43783936 válasza krysztyan (#84525) üzenetére


#43783936
törölt tag

A brit med ág nagyon jó. Ott a Cromwell és a Centi 7/1 nekem megtartós lett.
Németeknél a Panther és az E50M amit megéri kifejleszteni,

A kínainál szinte nincs csőlehajlás
A japó nagyon szenvedős, ott a hatos med ami jól használható

[ Szerkesztve ]

(#84528) Pete55555 válasza jr1994 (#84526) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, akkor lássuk.
Abban igazad van, hogy ha kevesebb a személyzete a tanknak, akkor is nyilván aktív lesz, mint ugye a 13-90 esetében, viszont

Itt azt írja, hogy "The perk comes into effect only when the full female crew has been assembled."

Ebből nekem az jön le, hogy akkor lesz aktív, ha megvan mind az 5 picsa.
Tehát, ha berakod a 13-90-be a 3 luvnyát, meg mondjuk az 50-100-ba 2-t, amellé még 2 csávót, akkor az 50-100-ban is aktív lesz a picsáknak a képesség.
Ebből következik, hogy ha 6 személyes tankba rakod a picsákat, akkor szépen aktív lesz nekik, a legény akit melléjük raksz meg szépen ellesz mellettük.
Szerintem. De a legbiztosabb, ha megnézed. Ha világít, akkor gondolom aktív is.

Közben szerkesztetted.
Most látom, hogy magyarul írja, hogy csak akkor aktív, ha teljes női a személyzet. Angolul ez egyrészt nincs benne, másrészt a teljes személyzet érthető kétféleképpen is. Egyrészt, 3-4 személyes tankba nem rakhatsz 5 lányt, így nyilván 4 lesz a teljes. Másrészt, 6 személyes tankba nem elég az 5 fő, de az 5 női tag megvan mind, így szerintem működnie kéne ott is.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#84529) Borisz76 válasza Pete55555 (#84528) üzenetére


Borisz76
veterán

A "picsáknak" van képessége...csak nekem más ugrott be :D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#84530) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én breaktam a Pattonba az első csajt, utána jutott eszembe, hogy német ágra kellene inkább :D megszívtam :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#84531) skopy


skopy
tag

Sziasztok
AMX 50-120 szerintetek mennyire jó tank ?
a kis testvérével elvagyok, de nem tudom hogy ez mennyivel jobb abban a közegben

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#84532) TESCO-Zsömle válasza Pete55555 (#84528) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

de az 5 női tag megvan mind

Mind az 5 megvan a 20-ból? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#84533) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#84532) üzenetére


Pete55555
addikt

Igen, közben rájöttem, hogy lesz még küldetés...
Így meg rakhatok majd még melléjük, ha kevesen lesznek.
Most 3 van, még kell a kettő a Crusader SP-be, aztán majd kelleni fog mégegy az FV207-be, meg a GC-be.
És így gyanítom, hogy nem lehet őket keverni a férfi legénységgel, osszam be őket úgy, hogy jó legyen...

...Szeretem leracsniztatni...

(#84534) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

OKé, azt hiszem nem volt igazam, mikor a 261et eladtam azon dühöngve, hogy istennek sem talál el semmit. A T92 rosszabb. Ez se istennek, se istennőnek nem hajlandó kilőni egy nyomorult artyt. Se megsebezni splashből. Ez is megy a levesbe. Az M53 legalább jó volt, de ne kellene bele 2 lövész.. Mekkora kitolás már....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84535) Pete55555


Pete55555
addikt

Na, és ilyen az, amikor az RNG nem adja be :(
SPG 15-ös küldi természetesen.

...Szeretem leracsniztatni...

(#84536) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kérdés a T28 Concept küldit csinálókhoz:
A light küldetéseknél mi az alsó trierlimit?

(#84537) fradi81 válasza skopy (#84531) üzenetére


fradi81
veterán

helo
Nagyon kell tudni vele játszani, szerintem nehezebb a dolga mint a 8-asnak. 50B lesz majd a jó annak legalább az eleje pattint.

moto g72, Ninebot d28e

(#84538) Bobyjack válasza #43783936 (#84536) üzenetére


Bobyjack
senior tag

(#84539) #43783936 válasza Bobyjack (#84538) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szuper!!!! :DD
Megtaláltam az ideális küldi scoutot: Crusader
T5, med besorolású mm, és ha topnak tesz be, akkor elég durva mészárlást lehet vele művelni.
Ma 15/11 win, 635 átlagsebzés, 2425 WN8

(#84540) jagada


jagada
őstag

Melyik a jobb T9 heavy az E-75 vagy az ST-1?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84541) SoulReaver válasza skopy (#84531) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem rosszabb mint az 50 100, annyi a bibije, hogy nem nagyon tud felfele nézni :D Sok helyzetben jól jön, ha nagy a löveged függőleges mozgása, de ennek szinte nulla. De meg lehet szokni. Nagyon úgy sem mész előre vele.. Túl kell esni rajta, legalább ráérzel majd az 50B-re Azzal majd bátrabb leszel(addig, míg full hp-ról ki nem szed egy clicker...) :D

Más

Vissza vettem a hellcatot egy kis stat javításra, már nem nagyon emléxem, hogy milyen felszereléseket kell rakni rá, de így kb, töltés gyorsító, távcső, célzás gyorsító?

Legénységnek álca, 6.érzék, javítás van.

Mindig ilyen lassú volt ennek a forgása, torony forgása? kicsit nerfelték?

Meg ez a fury nevű prém m4, ez még a filmben sem töltött ilyen gyorsan :D Ez OP kis dög...

(#84540) jagada

Mind2 jó tank. az ST-I -t szemből nehezebb meglőni, ha nincs elég pened és el van dugva a hasa...

E-75 is elég masszív, pontos aránylag. 500 feletti sebzések stb... Az ST-I mint, ha pontosabb lenne. IS-8, IS-4 lövege van, csak lassabb.

[ Szerkesztve ]

(#84542) edari


edari
őstag

Annyira rástresszeltem már az LT-10-re, hogy már pöppet ideges voltam miatta, hogy miaz istenért nem adja meg. Aztán most, amikor már nem érdekelt, most meg megadta. Azt se tudom hogy mit csináltam, és hogy... :DDD

(#84543) Departed válasza jagada (#84540) üzenetére


Departed
őstag

A WZ-111 Model 1-4 :P
Viccet félretéve az ST-I jobb egy kicsivel, nomeg az E75 gyenge pontjait sokan ismerik mert sok van belőle. De amúgy nagyon hasonlóak, mindkettő jó (nekem az ST-I pl. megtartós). :K

(#84544) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Akit érdekel, 100 egymást követő random csata statisztikai adatai.

Ami a lényeg:
-átlagosan 1,7 db arty volt csatánként;
-XVM 73% pontossággal jósolt;
-Leggyakoribb map-ek a Malinovka és Stalingrad (6-6%)
-én nem látok bizonyítékot az MM nyerőszériájára és szopóágára....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#84545) Bingisz válasza Zolee_70 (#84544) üzenetére


Bingisz
addikt

Nah ez konkrét! :R
A Stalingrad egyértelműen azért van bent annyit, mert új map.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84546) Zolee_70 válasza Bingisz (#84545) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Lehet, de ennek ellentmond Malinovka. Valószínűleg kevés a 100 db-os minta, legalább 1000 kéne, hogy valós következtetést vonjunk le.

Ami főleg érdekelt, az arty-k száma volt, ami számomra is meglepően alacsony. Kerekítve 2 db/csata, mindenki ezt mondta korábban, hogy ennyi az ideális....

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#84547) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ha vmi spg personal missiont csinál, spotolol neki lighttal (nekem ez a mission)
illetve bármilyen platoon jöhet
ingame JohnnyEasy

- no es importante -

(#84548) rlazol válasza Zolee_70 (#84544) üzenetére


rlazol
addikt

:R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84549) edari


edari
őstag

89 hp-val, de túl éltem. 4,4 dmg.

[ Szerkesztve ]

(#84550) DiszNóÓl válasza jagada (#84540) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mindkettő nagyon jó, ha volt Is-8-ad akkor az st fele menj, ha nem akkor E-75.

HATER

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.