Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84301) h1mpi válasza rlazol (#84297) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudod valamire fogni kell, mert az nem lehet, hogy én vagyok a béna ;] :P
Amúgy ma du. mehetnénk 5-ös 8 bit szakaszt :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84302) jagada válasza h1mpi (#84301) üzenetére


jagada
őstag

Én holnap délután érnék rá farmolni. Esetleg a szakaszos küldiket is lehetne kínozni holnap :)) :))

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84303) Enzolord válasza emre (#84298) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt már nem is mertem mondani... :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84304) h1mpi válasza jagada (#84302) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még az is lehet, hogy fent leszek akkor :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84305) h1mpi válasza fradi81 (#84219) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megnéztem, szép :C a Centurion nem nagyon vágta hol kell átlőni a WZ-t ;]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84306) rlazol válasza h1mpi (#84301) üzenetére


rlazol
addikt

az még nagyobb képtelenség lenne, mint az RNG manipulációs elmélet! :DDD

uhh, megpróbálhatjuk, de én nem szeretem. Eddig egyszer próbáltam meg, és a zene és a "grafika" kiakasztott. 6 körültől leszek bevethető.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84307) Pete55555 válasza rlazol (#84306) üzenetére


Pete55555
addikt

Én ütemezve csinálom, naponta 25 csatát, 2 részletben. Wot hang kikapcs, ZENE berak. Fél óra alatt megvan 12-13 csata.

...Szeretem leracsniztatni...

(#84308) rlazol válasza Pete55555 (#84307) üzenetére


rlazol
addikt

nekem ennyi időm nincs. napi 1-2-max 3 rám jut wotra, azt szeretném olyan játékmóddal tölteni, amit élvezek. De a szakaszt kipróbálom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84309) h1mpi válasza Pete55555 (#84307) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanez ;) 2.5k dmg megvan és alt tab :DDD vagy kilövetem magam és addig e-25 :))

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84310) Bingisz válasza Habib[HUN] (#84299) üzenetére


Bingisz
addikt

Az ESL-en keresztül zajló kupákon már kötelező az anti-cheat progran használata.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84311) Habib[HUN] válasza Bingisz (#84310) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ebben az esetben ideje lenne kiterjeszteni a dolgot a köznépre is :)

(#84312) h1mpi válasza Habib[HUN] (#84311) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja mondjuk bele a launcherbe :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84313) Departed válasza rlazol (#84306) üzenetére


Departed
őstag

Mindig érdekes olyanokkal "találkozni" akik a csillivilli windows-on "nőttek föl" és nem a C64-en és társain. Nekünk "idősebbeknek" egyáltalán nem idegesítő ez a zene és grafika, anno maga volt a csoda számítógéppel játszani amikor még viszonylag újak voltak, ennek állít emléket ez a játékmód meg régebben a Karl-os is. :K

Szóval ne ítéljétek el, élvezzétek a mókát. :R

(#84314) Borisz76 válasza Departed (#84313) üzenetére


Borisz76
veterán

Ezt ismered : C64-es oldal

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#84315) Pete55555


Pete55555
addikt

Tigris 2-vel sem lehetetlen a 15-ös küldetés. De azért meg kell majd izzadni vele. Bár szerintem lehet hamarabb kifarmolom az E-75-öt :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#84316) h1mpi válasza Pete55555 (#84315) üzenetére


h1mpi
nagyúr

HA meghaltál volna, meglett volna a küldi :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84317) h1mpi válasza h1mpi (#84316) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma nem tudom mi van, de a Highwayen és a Sacred Valleyn vagyok egész nap...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84318) jozefgucci1 válasza h1mpi (#84317) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem rád állítottak egy programozót aki két kávé között direkt neked csinálja ezt a két mapot mára . :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84319) h1mpi válasza jozefgucci1 (#84318) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Olyan érzésem van, mondjuk nem baj, mert E-25-nek jó csak unom már :P

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84321) jagada válasza Pete55555 (#84315) üzenetére


jagada
őstag

Az az 1700 sebzés vagy blokk ami hiányozna a küldihez, azért még elég sok. Van hogy 20 sebzéspont miatt úszik el, ehhez a Tiger II-vel legalább 5 átütő max. sebzés kellet volna még, hogy meglegyen, az rengeteg! :( :(

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84322) LK válasza jozefgucci1 (#84318) üzenetére


LK
addikt

Egyik wotos programozótól már kérdezték,hogy miért adja sorra ugyanazokat a pályákat a game, és azt válaszolta,hogy a szerverek tehermentesítése miatt van.
(Úgyhogy le kéne szokni arról,hogy aki észrevesz valamit,rögtön megszóljuk érte.) :K

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#84323) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez a szerencsétlen nyomorult lenoobozott csata elején, hogy bot vagyok mivel hogy szar a statom. 200-al kisebb a WN8-am az övénél...
Visszaírtam, hogy a jó édesanyja a bot, erre belémlő. Nem lőttem vissza, csak egész csata alatt lökdöstem, hogy érezze a törődést, de volt annyi esze, hogy nem lőtt ki, mert akkor már bannolják.
Az ilyen mit érez ?

(#84322) LK Mondjuk csinálhatnának még szervert, esetleg bővíteni a meglévőket. Bár akkor Serb-nek nem jutna aranyozott WC-papírra. How terrible.

(#84321) jagada Sok hiányzik még, de írtam is, hogy nem lenne egyszerű. De tény, hogy nem lehetetlen.

(#84316) h1mpi Túl jól használom a tigris páncélját. Vagy csak túl bénák voltak az ellenfelek.
Legközelebb seggel előre megyek ki.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#84324) Bingisz válasza Pete55555 (#84323) üzenetére


Bingisz
addikt

Ahhahaha és még ő mert megszólalni?? Kiégek...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84325) Pete55555 válasza Bingisz (#84324) üzenetére


Pete55555
addikt

Ezt nem is figyeltem :W

Igazából annak örülök, hogy már nem húztam fel magam nagyon rajta, és főleg, hogy nem lőttem bele.
De való életben lenne az ilyen emberhez 1-2 szavam.

Más: Csatlakozom az arty gyűlölő táborhoz. Grille az előbb 700-at lőtt belém, ARL-44-el. Crusader SP-vel örülök, ha 500-at sebzek...
Tegnap Tiger 2, highway csata, ellenfél nyerésre áll, megyek vissza védeni, fullhp, szedegetem a foglaló tankokat, minden fasza, egyszercsak GW-TigerP - 300, két másodperccel később (épp visszaraktam a láncot) GW-tiger 1300. 'NYÁD
Ma erlenberg, SU-152. 9, azaz KILENC darab arty :((( Szerencsére nem talált el egy sem, de akkor is...

...Szeretem leracsniztatni...

(#84327) jozefgucci1 válasza LK (#84322) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gondolom te pedig nem követed napi szinten a posztokat a topikban , mert akkor nem írtad volna ezt ! H1mpi értette miről írok és ez csak neki ment konkrétan . :U

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84328) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Valaki tud segíteni, szakaszozással az LT-11, és HT-14 küldetések teljesítésében?

(#84329) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Be kéne foglalnom lightal. Tegnap 99-nél kimegy a csapattárs a körből. Ma befoglalok majd 1mp a csata (nem a foglalás) vége előtt kilövik az utolsó tankot.

(#84330) LK válasza jozefgucci1 (#84327) üzenetére


LK
addikt

Értem! Bocs.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#84331) galervin93 válasza ddt500hu (#84329) üzenetére


galervin93
őstag

Épp az előbb hagytam/hagytunk befoglalni egy T71-et mission miatt, pedig már csak artyk voltak vissza, nálunk meg heavy-k, medek, td, minden volt még (6:3 arányban ide).
Sajnos vagy nem sajnos sok múlik a csapattársakon, de előbb-utóbb be fog jönni. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84332) Pttypang válasza Pete55555 (#84323) üzenetére


Pttypang
veterán

Az, hogy ignorald, nehez lett volna? :U

Everybody lies.

(#84333) h1mpi


h1mpi
nagyúr

5-ös 8 bit szakasz?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84334) h1mpi válasza h1mpi (#84333) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még 2-3 embert várunk

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84335) rlazol válasza Departed (#84313) üzenetére


rlazol
addikt

én c64en kezdtem
attól ez még NEM jó! Azért ne hasonlítsuk már Prince of Persia-hoz, pl..

ddt500hu - ezek a fogalalások küldik elég szarok. ha a csapat nem kooperál hozzá, nehéz, szerencse kell, nem rajtad múlik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84336) Remus389


Remus389
veterán

nincsen olyan aki segítene a felderítéses light tankos küldimet?

Azt hiszem LT-11, legalább egy tier 9-es vagy 10-zes artyval?

kettő ember még jobb lenne :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#84337) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

A vasárnaptól induló "Max tank" küldetésnek mik a feltételei? Mert nekem egy tankot sem mutat, amivel megcsinálhatom. Igaz, csak Tier VII-ig jutottam eddig...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#84338) Joe.36


Joe.36
addikt

Miért lehet, engedi kiválasztani egy képességet, ha nem tudom használni ?

.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#84339) 04ahgy válasza lacibacsi (#84337) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Leopard1 ága kell hozzá. Ez a régi Top of the Tree.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#84340) sith7


sith7
nagyúr

Azt hittem magasabban van az ace :))

(#84341) rlazol válasza Remus389 (#84336) üzenetére


rlazol
addikt

8as artyt tudok hozni, de most épp szakaszban vagyok. hétvégén lehet róla szó, ha megtalálsz, ue a nickem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84342) TESCO-Zsömle válasza Joe.36 (#84338) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem engedi. Azt viszont igen, hogy adott képességekkel bíró katonát átrakj másik tankba a skill-ek újrarendezése nélkül. Így lehet például, hogy az IS7 rádiósként is működő utolsó töltője az IS6-ban egy inaktív skill-lel bír, de mondok cifrábbat! Ha a két töltőt megcserélem, a skill akkor is inaktív, mert a második töltő a rádiós akkor is, ha az első töltőnek van rádiós skill-je.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#84343) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Evilly in informs that WG is aware that amongst the people, who already have the IM tanks on RU server are people, who got them through rigging their battles, specifically by forming platoons and then getting to the same battles on the same server in the night (low peak) by counting 3, 2, 1… and pressing battle button. These players will be investigated through logs and if found guilty, they will not only lose the tanks, but will also be punished according to rules.

Hmm, erre azért kíváncsi lennék

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#84344) h1mpi válasza Stigma.HC (#84343) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Simán ki tudják szűrni, ha akarják...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#84345) Karajev7


Karajev7
tag

leállt a szerver??

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#84346) 04ahgy válasza Karajev7 (#84345) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nálam EU1 teljesen K.O. (a kliensben is szürke), EU2 meg csak nem enged be. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#84347) fradi81 válasza Karajev7 (#84345) üzenetére


fradi81
veterán

le, de valakinél megy.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#84348) Lunky88 válasza 04ahgy (#84346) üzenetére


Lunky88
tag

Én meg már azt hittem hogy megint a szolgáltatóm szórakozik velem. :U

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#84349) 04ahgy válasza Lunky88 (#84348) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sajnos a hiba ennél fentebb gyökerezik ezúttal. Illetve neked meg szerencsére.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#84350) Stigma.HC válasza h1mpi (#84344) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én csak arra, hogy meg is lépik és ha igen akkor lesz e valami nyilvános lista.

Innen amúgy van még olyan ember aki nem csinálja a küldetéseket? Mert igazából csak a 260 érdekelne és a többivel már nincs is kedvem szenvedni. Csak be vannak kapcsolva és majd lassan teljesülnek ha úgy alakul.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.