Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84251) h1mpi válasza Enzolord (#84249) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az nem jó, gondoltam lesz egy jó személyzetem a német vonalra, de nem :P
Aki két ágat húz, az két prémiumot is fizet, mert az too much kicsit :Y

sith7: azzal még el is tudom képzelni, hogy meglehet, ha a retard team lövi a tornyát online :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84252) sith7 válasza h1mpi (#84251) üzenetére


sith7
nagyúr

4000 felett lőtt, és igen, kiállt eléjük, és lőtték szemből megállás nélkül :D

(#84253) szbalogh válasza szbalogh (#84246) üzenetére


szbalogh
őstag

Az E50-el noob koromban prém nélkül 662 csata kellett (260k XP) a 10-es tankig.

Nick: HE_Storm

(#84254) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#84248) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Google fordító angolra fordítva ezt adja vissza: Hello, my friend! It has been found that you are using fashion of multipacks from PROtanki without usanovki of multipacks. Maybe someone posted these modes without the consent of the authors in the network Interent or add your own assembly, nothing wrong with that and fashion will continue to work properly. It is recommended to set these modes via MODPaka FROM PROTanki. It contains only the most recent version of Mods and any bugs found are corrected promptly.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84255) h1mpi válasza szbalogh (#84253) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hagyom mégis :)) ennyi időm nincs egy másod accra, amikor még az első is tankhiányos nem kicsit :D

sith7: add át neki a gratulációm azzal a pennel 4K-t összelőni nem könnyű :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84256) jagada válasza h1mpi (#84255) üzenetére


jagada
őstag

Minden csatában minimum kettő de inkább három, esetenként négy artyval találkozom. A medes küldit csinálnám, ahol egy artyt kell kilőni, de tíz csata óta nincs egysem. :W :W Bezzeg az előtte lévő küldinél, amikor nem volt jelentősége, mindíg sikerült kilőni egyet- kettőt.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84257) Pete55555


Pete55555
addikt

Találós kérdés: Vajon BOT-e a Black Prince az ellenségnél?
Érdemes megfigyelni a hitlogot is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#84258) h1mpi válasza jagada (#84256) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja én már csak röhögök rajta (egy ideig), hogy menniyre manipulál. Csak azt az algoritmust nézném meg, ami 2x15 embert szívat. Bár lehet, hogy 2-3 ember a szívóág a többi a töltelék :D

Arra inkább figyelhetnének, hogy, ha valaki a két TD kilövő küldin van, akkor ne rakja be olyan MM-be, ahol 1 TD van. Amúgy, ha jobban játszok vagy szerencsésebb vagyok már meglenne, mert a napokban két olyan MM-et is kaptam, ahol 5 TD volt, de csak eggyel találkoztam.

(#84257) Pete55555: jó ez a beszívott macska arc :D tuti bot, mert akinek nincs eltörve a két keze, az 26K csata alatt eljut egy 1000-es WN8-ig, kivéve, ha 10 éves vagy kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84259) szbalogh válasza h1mpi (#84258) üzenetére


szbalogh
őstag

A meccsen amiről a képet tettem be fentebb egyedül voltam TD a két csapatban :)

Nick: HE_Storm

(#84260) Pete55555 válasza h1mpi (#84258) üzenetére


Pete55555
addikt

Köszi. Ez akarna lenni amúgy.

Mondom, nézd meg a hitlogot. Csak golddal lőtt, és még úgyis lepattant kétszer :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#84261) sith7 válasza h1mpi (#84255) üzenetére


sith7
nagyúr

én is gratuláltam neki, neki nagyon bejött az a tank :K

(#84262) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Feltettem az új Aslain modpackban lévő továbbfejlesztett autoaim modot és elég érdekes.
Eltűnik a spot, de továbbra is mutatja ARTY modban, hogy az nmy tank mozog-e és, hogy mennyi a sebessége :D
Arty esetén ez egész jó, mert nem lövök oda, ha elmozog.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84263) csaba17 válasza Pete55555 (#84257) üzenetére


csaba17
senior tag

biztosan nem bot, hiszen a wgnek olyan fejlett technikája van, hogy a botokat a 2. csata után bannolják mert alig van bot a játékban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84264) edari válasza h1mpi (#84262) üzenetére


edari
őstag

Felér egy csalással :D

(#84265) h1mpi válasza edari (#84264) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja ha nem húzod le róla, akkor mutatja, hogy 0 km/h óra. De amúgy ez nem az autoaim része szorosan, mert arty módban nincs autoaim, de azóta írja ki amióta azt bepipáltam.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84266) Bingisz válasza csaba17 (#84263) üzenetére


Bingisz
addikt

A neve mellett az x az nem azt jelenti, hogy aktivált xvm-et használ? Mert botok nem nagyon használnak ilyet szvsz...
Arról nem is beszélve, hogy mondjuk ha megnéznétek néhány magyar klánt, egyből megváltozna a véleményetek arról, hogy valójában mennyi bot lehet a játékban. Már ha feltételezzük, hogy a magyar játékosok 99%-a nem botol.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84267) lnk válasza h1mpi (#84262) üzenetére


lnk
aktív tag

Ez durva előny :)

(#84268) szbalogh válasza Bingisz (#84266) üzenetére


szbalogh
őstag

Tényleg tudtok egy jó megbízható bot-ot? Kipróbálnám. Persze ingyenest :)

Himp1: Nem csalás és nem ámítás, hiszen ha kimegy az 500x500-as négyzetből nem látod arty TD módban, de ha fel van szpotolva akkor még arty arty módban (felülről) látod. ;) Ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#84269) Bingisz válasza szbalogh (#84268) üzenetére


Bingisz
addikt

Én magamat tudom csak ajánlani, ahogy néha játszom. Mondjuk nem érek rá, és nem lennék ingyenes...:DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84270) h1mpi válasza szbalogh (#84268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De úgy képzeld el, hogy az új arty modban célzok rá. Eltűnik a spot, de a célzó kicsit elmozog arra, amerre megy vagy, ha nem, akkor marad rajta és írja, hogy 0 km/h. Persze nem követi a térképen, de pont elég, hogy lássam mozog-e vagy várja a következő puszit :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84271) szallasi007 válasza xAttilax (#84197) üzenetére


szallasi007
őstag

izgultam rendesen :)

(#84272) Pete55555 válasza Bingisz (#84266) üzenetére


Pete55555
addikt

Az, hogy bot, vagy nem bot, édesmindegy. Aki 20k csata felett 500 WN8 alatt van, azt csuklóból reportolom.

...Szeretem leracsniztatni...

(#84273) szbalogh válasza Bingisz (#84269) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó, ilyen botnak én is elmegyek ha a másik két gyerek a monitor egyik oldalán emsét néz (na jó én is) és közben kis ablakban egy bokorból kempelek a Röhm-el Persze az egyik kezemben a kiskölyköt tartom. :D
Meghívott accounton tök mindegy.
De most komolyan ha tud valaki egy jó bot-ot írjon már rám privátban!

Nick: HE_Storm

(#84274) Bingisz válasza h1mpi (#84270) üzenetére


Bingisz
addikt

Óó, ez a jobb artystáknál kb. a legalapabb dolog, amit megcsinálnak mod nélkül. Akinek ehhez is mod kell, hát elég "vicces"...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84275) csaba17 válasza szbalogh (#84273) üzenetére


csaba17
senior tag

mert van olyan, hogy jó bot progi? én eddig csak full piros, semmittevő, semmitérő botokat vagy noobokat láttam.

Bingisz: nálam ha vki 300wn8 alatt van + 10k csata felett akkor automatán botnak titulálom, lehet ember de, hogy annyi csata alatt nem tanult semmit azt sem hiszem el.
humanoid bot :)

(#84276) h1mpi válasza Bingisz (#84274) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem vagyok jó artys, de áruld el honnan látod, hogy elment, ha mondjuk nem rombol tereptárgyat?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84277) Bingisz válasza h1mpi (#84276) üzenetére


Bingisz
addikt

A viselkedéséből ami alatt spotolva volt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#84278) h1mpi válasza Bingisz (#84277) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD oké igazad van nem vagyok WOT phichológus :D

Szerintetek mikor lesz megint akció (garázshely stb...)?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84279) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Halálra idegesítenek ezek a küldik, Gondoltam IS-4el és T57el megcsinálgatom a HT küldiket, de istennek sem ment. Sebzés nélkül első pillanatban lőttek ki, stb. Bedurvultam, és T34el rontottam neki. Egyből szépen haladok.:D Igaz, ezzel is T10 csatában elsőnek engem lő meg az 9es arty, hogy nyalogasson fagyit a kitépett nyelvvel, de végül top xpt szereztem.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84280) sith7 válasza Plasticbomb (#84279) üzenetére


sith7
nagyúr

minél kisebb tier - ben csinálod, annál könnyebb ... pl. tier 6, KV-85 :K
persze nem a sebezz több ezret típusú mission - ben, de a többiben szerintem alacsonyabb tier - ben könnyebb

(#84281) szbalogh válasza csaba17 (#84275) üzenetére


szbalogh
őstag

Tankleader 1 euró 3 napra, lehet, hogy kipróbálom csak úgy kíváncsiságból. Jókat írnak róla.

Nick: HE_Storm

(#84282) Habib[HUN] válasza szbalogh (#84281) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Bot program... kell ezt itt reklámozni? Így is van elég belőlük a játékban.

Arty soft cheat... Biztos hogy jó irány ez a fórumban? Mert azért valljuk be, ha valami eltűnés után még jelzi azt hogy mozog az ellenfél. Az bizony már erősen a csalás határát súrolja... szerintem már át is lépi.

[ Szerkesztve ]

(#84283) sith7


sith7
nagyúr

Másnak is van hasonló problémája, mint ami a képen látható ? :F [link]
Miszerint a jobb - bal felső sarok üres a garázsban ... Nem mindig látszik a kredit, free xp stb.

Van erre valami gyógymód ?

(#84284) szbalogh válasza Habib[HUN] (#84282) üzenetére


szbalogh
őstag

Tuti, hogy nem mutathatja, hiszen nem jön infó a szerverről a kliensre. Max előre számolhatja a legutolsó irányból egy ideig, de arra meg nem kell mod.

Nick: HE_Storm

(#84285) jozefgucci1 válasza Habib[HUN] (#84282) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 szerintem is inkább azzal kellene foglalkozni , hogy hogyan lehet fejlődni mintsem különböző modokkal próbálkozni !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84286) Mottie válasza sith7 (#84283) üzenetére


Mottie
őstag

Modok és a winter showdown akadt össze. Keress rá google-ben a megoldásra, elvileg egy file-t kell eltávolítani (nem tudom melyiket) de még olvastam annó :)

Be Victorious!

(#84287) h1mpi válasza Habib[HUN] (#84282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aslains mod nem cheat

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84288) Mottie válasza h1mpi (#84287) üzenetére


Mottie
őstag

Igazából szerintem cheat csak legális, mivel komoly előnyhöz juttatja a használóját a "mezei" játékossal szemben.

Szerk: Már úgy általában a mostanában (általam is) használt modpackokra értem.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#84289) csaba17 válasza szbalogh (#84281) üzenetére


csaba17
senior tag

hát ezen betojtam :DD
és ezért pénzt kérnek el? :)
itt egy link milyen frankón is mükszik :DD

(#84283) sith7: nálam a res mods/095/text/lc messages mappában lévő, asszem application.mo fájl törlésem megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#84290) jagada válasza Pete55555 (#84272) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem tuti nem BOT, ennél bénább játékosokkal is találkoztam már, egyszerűen csak eröltetik ami nem megy. Pl. most én is eröltetem ezt a fos winter showdownt, de azt végkép nem értem, hogy a reta tomatok mér lőnek itt is folyamatosan full golddal az ellenségre (természetesen nem heal céljából sajátra).
Szerintem a játékosok kb. 30%-nak fogalma sincs erről az egész játékról, de azért tolják ezerrel nem ritkán t8-t9-es tankokkal is, full goldot köpködve két tierrel alacsonyabb tankokra is, 200-300-as wn8-al.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84291) rlazol válasza h1mpi (#84258) üzenetére


rlazol
addikt

ez az a hsz, amire már-már flame szintű, hiszen tudod, h erre sokan - köztük én is - érzékenyen reagálunk.

ezek az összeesküvés elméletek nagyon nem állják meg a helyüket. egyszerűen nem lehet az MM-be azt beleírni, h na, most lesznek az egyéni küldik és akkor az eddiek mellett azt is vedd figyelembe, h akinek kék a szeme, és MED-del jön, annak legyen arty, ha az a küldije, akinek barna annak meg csak akkor legyen, ha nem az a küldije, de akkor jó sok.

egyszerre néhány 100, max 1-2 ezer játékos vár csatára. MINDEGYIK küldin van! Gondolkodj egy kicsit programozói fejjel, szervezői szinten, statisztikailag hányan akarnak abban a pillanatban 3 artys csatába kerülni, hányan akarnak 2 medet ölni, hányan akarnak +tieres tankot ölni? Egyszerűen nem lehet mindenkinek az ez irányú igényét figyelembe venni se pro se kontra.
És a legfőbb kérdés: Mi haszna lenne ebből a WG-nek? Főleg jól fizető játékosok esetén?

érdekes módon, amióta egyre jobb napi WN8 mutatókat posztolsz és büszkén írod, h régóta nem volt 1000 alatt, azóta nem panaszkodsz manipulált RNG-re. :U erre se panaszkodik senki, akinek elsőre összejön vmelyik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84292) sith7 válasza csaba17 (#84289) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ, és Mottie - nak is :R

(#84293) Remus389


Remus389
veterán

valaki, küldis szakasz?

Panzerknacker_1944

a medium tank vonal (T-25 vagy Firefly, Tier 5-6) kéne, nekem ezek vannak most

privibe

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#84294) h1mpi válasza rlazol (#84291) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor beszélgess balagevel erről Ő is tudna mesélni... Nekem, akkor is az a véleményem, hogy valahogy szívat...

Hogyne panaszkodnék, látszik nem játszol velem szakaszban :DDD
Van, amikor a 3000-es WN8-as kört is végig szidom, hogy pattan minden, ami nem szokott :C

A WG-nek meg az a haszna, hogy ha lassabban teljesíted a küldetést, akkor több prém napot, aranyat vagy kreditet költesz. (pl. legénység átképzés stb. stb.)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84295) Habib[HUN] válasza h1mpi (#84287) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azzal hogy berakják a mod pack-ba az még nem feltétlenül tekinthető a fer játék részének. Az én szúrós szememnek ez már bőven a cheat fogalma. Annak egy könnyed még határesettel benyelhető kategóriája, de számomra már ez is elítélendő. Ahogy nem szeretem az új arty nézet modot sem.
Ez már szerintem szürke zóna. Elvégre ha egy tüzérnek már annyi esze sincs, hogy megbecsülje a célzott tank mozgását, akkor az összes sztereotípia illik rá. Nem is sima klikker, hanem hikomat klikker :(

(#84296) h1mpi válasza Habib[HUN] (#84295) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem az is cheat, hogy látod az nmy merre néz. Ezt ki is szedtem már...

Amúgy én a zoomon (48X-60X) kívül mindent megszüntetnék, ami játék közbe kapcsolható. A grafikai és garázs modokat persze nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#84297) rlazol válasza h1mpi (#84294) üzenetére


rlazol
addikt

jobban belegondolva azt, h kifejezetten TÉGED szívat, még meg is értem. ;] Ha én RNG/MM lennék én is szívatnálak... :P

szidni spec én is szidom rendesen :DDD , kérdezd meg balage-t, de sose gondolnám, h manipulált.

Értem én a logikát, de van egy másik oldal is: ha eleget szívat, megunod és nem fizetsz többet. Ha meg kiderül, h manipulált (ami előbb-utóbb kiderül, az a csoda, h eddig tudtak annyit fizetni a folyamatosan cserélődő programozóknak, h nem derült ki), mindenki otthagyja ÉS beperli őket.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84298) emre válasza Enzolord (#84245) üzenetére


emre
veterán

Meg 10-esből. Karácsonyi akcióban kicsit bevásároltam. Igaz 1-2 gép eladásra került.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#84299) Habib[HUN] válasza h1mpi (#84296) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A zoom engem személy szerint zavart egy idő után. Így én kiszedtem. Néha persze jól jött volna, viszont jobb így nélküle.
Ha beépítenének gyárilag egy dmg számlálót, akkor nem is kéne semmilyen mod számomra a játékban. Az se létszükséglet, csak egy kellemes plusz. A minimap pl már egész korrekt lett. Célkereszt mod nélkül is el lehet lenni. Amíg csak vizuálisan változtatja meg a modder (jobban néz ki), addig nincs nagyon bajom velük. A szögszámítós, páncél mérős már kicsit azért kicsit túlzásnak érzem.
Semmi bajom a modderkedéssel. A Skyrim nálam is agyig van rakva mindenfélével. Viszont egy ilyen játéknál, ahol az ember előnyt tud vele szerezni egy másik játékossal szemben necces néhány. Ha a WG komolyan gondolná az E sportot, akkor tenne a dolog ellen. Így viszont gyakorlatilag az ember azt használ amit akar... Csak az ember becsületére van bízva mit és hogy használ.

(#84300) jagada válasza Habib[HUN] (#84299) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem a fő probléma nem a modolással van a játékban, hanem a sok AFK/BOT tankkal. Szinte minden meccsben akad az is (a kétjegyű wn8 érték sokmindent elárul magas tierben). Roppant bosszantó tud lenni amikor a legnagyobb tierű top tankunk nem mozdul egész játékban míg az ellené gyűjti a sok frag-et, aztán a 2 szinttel alacsonyabb scout odarongyol és szép nyugisan kiszedi 8 lövésből. Ott ilyenkor általában el is dől a meccs.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.