Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84901) Kalos7 válasza Lunky88 (#84900) üzenetére


Kalos7
tag

Már nem tudok... de volt már T71-el 7800-as spot dmg is úgyan itt ;]
De nem a spot dmg-re megyek mert az nem add Wn8-at :(((
Csak a küldetés miatt maradtam veszteg

(#84902) szbalogh


szbalogh
őstag

Jó taliga ez az Rhm.

Nick: HE_Storm

(#84903) Plasticbomb válasza szbalogh (#84902) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Túl jó. Amikor az artykra vannak kiakadva, akkor az ilyen OP vackokról szeretnek megfeledkezni. Nem látod, de ő a hajóágyúval szétaprít.... Én az ilyenekre vagyok inkább kiakadva. Kivéve, mikor egymás után két különböző csatában is majdnem fullhpról csak ki ugyanaz az arty típus. A rákövetkezőre meg fullhpról szemből egészséges ammorackel eldurrant egy td. No, ilyenkor tudok anyázni rendesen.:D Még jó, hogy mindig eszembe jut, hogy idegemben úgy törtem egyszer darabokra egy billentyűzetet, hogy fel sem tűnt, hogy ekkora erővel szorítom már... És elröhögöm magam, és megnyugszom.:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84904) emre


emre
veterán

Azt tudja valaki, hogy a tab-ra megnyíló ablaknak a méretét hogyan tudnám növelni? Egy kicsit szélesebbet szeretnék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#84905) Plasticbomb válasza emre (#84904) üzenetére


Plasticbomb
addikt

szerintem annak a méretét nem tudod állítani, legalábbis nem emlékszem, hogy valaha is bárhol láttam volna, hogy a méretét módosította volna valaki. Esetleg kérdezd meg az XVM fórumán, hátha ott tudják, hogy hol lehet állítani, vagy nem lehet.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84906) Enzolord válasza Bingisz (#84897) üzenetére


Enzolord
addikt

Mostanság nem nagyon tolja...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84907) Simulacrum válasza Kalos7 (#84898) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez a lövegen levő jelzés a nagy átlagsebzésre hogyan működik? Ebben a csatában kb. semmit nem sebeztél mégis kaptál egy ilyen sávot a lövegre. Nem az átlagsebzés számít, hanem csak összeadódik a kiosztott sebzés adott időn belül? Valaki ezt el tudja mondani pontosan hogyan működik?

(#84908) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Luchs és Leopard buff? "Meg kell vizsgálnunk a statisztikákat"

Akkor biztos nem lesz, így is op mind a kettő...

(#84909) KaLeun válasza Simulacrum (#84907) üzenetére


KaLeun
senior tag

Valószínűleg jó bugosan, mert van amikor valami lagymatag átlagra is kapsz és a superunicum szintre meg semmit.

Cila

(#84910) h1mpi válasza Simulacrum (#84907) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Úgy működik, hogy nem csak a saját sebzésed számolja bele, hanem az asszisztot is. Azért nőtt Neki, mert volt 5K+ közreműködése. Nincs itt bug.

[ Szerkesztve ]

(#84911) Dr_Syrex válasza Kalos7 (#84898) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szép kör :) Az külön érdekes, hogy elég volt 120 sebzés a második jel eléréséhez. Gondolom előtte nem a spotra hajtottál vele :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#84912) emre válasza Plasticbomb (#84905) üzenetére


emre
veterán

Hát bizony könnyen elképzelhető hogy így van. Nekem most azért jönne jól mert kiírattam hogy tab-ra mutassa az eff mellé a wn8-at is és kicsit szűk lett a hely. A kétszámjegyes megoldás meg nem tetszik.
Majd meló után átnézem a hivatalos forumot is most csak itt tudtam érdeklődni, de mióta nincs nyunyu meg vitiris nem nagyon van aki keni-vágja az xvm-et.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#84913) KaLeun válasza h1mpi (#84910) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ezt mondjuk én is belinkelhettem volna, akár beszólás nélkül is.

Cila

(#84914) h1mpi válasza KaLeun (#84913) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Neked valami komoly üldözési mániád van, ha abban, amit leírtam "beszólás" nyomait fedezed fel... :U

Pusztán segítő szándékkal belinkeltem a képet és leírtam a magyarázatot.. légyszi ne szólj hozzám a jövőben, ha lehet, mert nem bírom a kötekedő stílusodat elviselni... köszönöm! Egész jó hangulatú lett a topic, mióta volt egy kis rendrakás, már csak Te jársz ide kötekedni és kelteni a hangulatot. Remélem ezt mások is észreveszik...

[ Szerkesztve ]

(#84915) KaLeun válasza h1mpi (#84914) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mégis neked habzik minden alkalommal a szád, akárcsak a goldspam ügyben.

Cila

(#84916) Plasticbomb válasza KaLeun (#84915) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ÉS most itt hagyjátok abba is. Inkább ne vegyétek észre egymást. Köszönjük!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84917) Pete55555 válasza KaLeun (#84913) üzenetére


Pete55555
addikt

Egy rossz szót nem szólt h1mpi. Segített egy fórumtársnak, értelmesen elmagyarázta.
Nem értem a problémád.

(#84916) Plasticbomb +1

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#84918) h1mpi válasza KaLeun (#84915) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak megvédem magam egy ilyen ****-tól..

(#84919) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Miért csinálja ezt a wot? Naponta minimum 3x...
Ismerem a print screent, de amikor kifagy a gép nem lehet csinálni ;)

(#84920) Plasticbomb válasza IMIIKE1998 (#84919) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Oké, itt egy kép a játékból. Mit csinál a gép?

Konfig adatai? Logfájlok?

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84921) 313313 válasza Zolee_70 (#84884) üzenetére


313313
addikt

Én csak egy átlag/alatti játékos vagyok. Van amikor egész jó köreim vannak, de van, hogy siralmas.
Nem tudhatod, hogy mennyit lőtt adott játékos. Velem is előfordul, (mondjuk inkább TD-be csücsülve) hogy semmi nem jön össze, összeszűkült célkereszttel szinte merőlegesen oldalba lövöm és nem sebez, még lánc se esik le, van amikor semmi nem jön be, lövések nagy része 0 sebzés vagy kritikus, pár elszáll a világűrbe...
Olyan is van, mikor csak ráfordítom a csövet az ellenre és találat. HT-nél van hogy amit 2 csatával előtte belőttem, azt adott csatába nem, pattan folyamatosan...
Nem azt mondom, hogy kevés a "rossz játékos", de van amikor összejön minden és az RNG is ellened dolgozik...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#84922) sebijani1982 válasza KaLeun (#84909) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!
Egyszer kapod meg a tankodra!
Ha megkaptad a 65%-ért akkor addig nem fogod megkapni újra, amíg el nem éred a 85%-ot. Értelemszerűen itt már plusz csíkokat kapsz.
Az átlagsebzésbe beletartoznak a szélsőértékek is, mindig az utolsó 100 csatád fog számítani. Ha előtte 99 csatában 2000 -t sebzel, a 100-ik csatád 0 sebzéses, akkor az átlagod: 1980 sebzés. Ha ez az elmúlt 14 napban a játékosok 65, 85, 95 %-ánál nagyobb átlagsebzés, akkor megkapod a megfelelő kiválóság jelet.
De azt is csak egyszer kapod meg. Viszont, ha megkaptad, akkor már hiába csinálsz rosszabb statot, akkor is fent lesz a tankodon.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#84923) sith7 válasza IMIIKE1998 (#84919) üzenetére


sith7
nagyúr

Processzor - vga nincs húzva ?
Hűtés megfelelő ?
Hőtők ki vannak takarítva ?
Proci hőfok mennyi ilyenkor ?

Ha ezek rendben vannak, akkor mod - ok uninstall, és egyenként vissza, minden mod után 1-2 csata
Lehet valamelyik összeakad valamivel

(#84924) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Köszönet h1mpi és sebijani1982.

(#84925) jozefgucci1 válasza IMIIKE1998 (#84919) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam ezt akkor szokta csinálni mikor a redőnyt nem engedem le eléggé :DDD

Viccet félretéve én nem látok semmi szokatlant a képen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84926) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Mi a véleményetek az amcsi M41 HMC-ről illetve erről az ágról? (azért erőltetném mert ezt V tierből kezdhetném, és a küldik miatt artyznék)

(#84927) szbalogh válasza MinionFlasH (#84926) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem szeretem, mindig kilő :)

A Priest-nél tartok, azt vétek kihagyni.

Nick: HE_Storm

(#84928) h1mpi válasza MinionFlasH (#84926) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amikor ellenem játszik, gyors mozgású és elég jó dmg-et adó kis arty. Szerintem jó az az ág.

[ Szerkesztve ]

(#84929) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

szbalogh, h1mpi !

:R

LT15, és HT 15-el szenvedek, utóbbit nem hiszem, hogy E-75el(nagyobb nincs) meg tudom csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#84930) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#84929) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem E75 simán tud annyit pattintani ha Tier9 csatába rak . Nekem szerencsére ott volt az E100 azza 2.ra meglett simán . Viszont szakasz hiányában most az LT11-nél elakadtam és még az SPG 15 van hátra . Utóbbi két napban szépen rontom a statomat a sok artyzással .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84931) h1mpi válasza MinionFlasH (#84929) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is az LT15-nél vagyok, ha meglesz megvan a Stug és kivárok a HT15-el...

Imádom a lightozást a 4. 0-ás csatám egymás után... 1 kör E-25 4000 WN8, 1 kör light 145 WN8... :U

[ Szerkesztve ]

(#84932) adamgreen válasza MinionFlasH (#84929) üzenetére


adamgreen
senior tag

Menni fog vele klántársam megcsinálta vele a HT15 öst.

Én E100 al toltam nem bohockodtam :D

(#84933) jozefgucci1 válasza h1mpi (#84931) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam tegnap este ugyan ez volt csak én ARty-val toltam az ilyen 1000 alatti WN8 köröket. Aztán én is átálltam E25 re amivel jól szokott menni és nem adta 1600 WN8 ) Aztán lementem Tier6-ba Helcat-re ,de azzal még rosszabb lett . Akkor léptem ki amikor két csatát mentem Tier2-ben és 81-et sikerült sebeznem csatánként :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84934) h1mpi válasza jozefgucci1 (#84933) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tegnap nem adta az E-25-öt, mert olyan pályákra tett be, ahol nem tudtam teljesen kihasználni az előnyét, Ma eddig Karelia, Erlenberg, és Steppes van :D 5600-as WN8-al kíséretben :P És becsúszott ez is.

(#84935) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#84930) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Írj rá fradira(balage8x asszem), ő segített meg egy ismerőse nekem is a LT-HT szakaszos részeinél, és gyerekjáték volt velük!

Hétvégén én is szívesen segítek, de gyanítom addig megoldódik a dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

(#84936) rlazol válasza jozefgucci1 (#84930) üzenetére


rlazol
addikt

délután én is szívesen szakaszom, ha rám írsz, ua a szolgálati nickem, mint itt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84937) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Köszönöm a felajánlásokat urak nagyon rendesek vagytok :R . Lehet élni fogok a lehetőséggel igaz én csak este tudok gép elé kerülni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84938) sith7 válasza MinionFlasH (#84929) üzenetére


sith7
nagyúr

Azzal sikerülnie kell :K

(#84939) TESCO-Zsömle válasza MinionFlasH (#84929) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

HT15 500dmg híján meglett KV4-gyel. E75 még páncélozottabb, szóval csak tudni kell használni s simán meglesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#84940) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

adamgreen, sith7, TESCO-Zsömle!

Rendben rajta leszek az ügyön! :B

[ Szerkesztve ]

(#84941) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#84919) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hőfokok rendben, és nem szar gépen játszom
Config :AMD Phenom II X4 965 @3.4 GHz
AMD Radeon HD7750 GDDR5 1GB
4Gb RAM
Samsung 160 Gigás Winchester(Ez az egyetlen régebbi alkatrész, kb 6 éves, a többi 3,5 körül.)
Operációs rendszer :Windows 7 64 Bit

[ Szerkesztve ]

(#84942) jozefgucci1 válasza IMIIKE1998 (#84941) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na jó de mi a hibajelenség mert én nem látok semmit ?A 965 BE procit én egy éve cseréltem le és jócskán megdobta az FPS-em . A kártya sem mostani darab már az is sokat hozna , persze amint látom te 19"-on játszol gondolom nem full HD-ban ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84943) Plasticbomb válasza IMIIKE1998 (#84941) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jó lenne, ha a windows eseménynaplót is megnéznéd, hogy ott vannak-e hibákra utaló jelentések.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#84944) Borisz76 válasza IMIIKE1998 (#84941) üzenetére


Borisz76
veterán

Azt írtad, hogy lefagy a gép.

Csak WOT alatt vagy máskor is csinálja?
Más játékkal , esetleg sima netezés közben ?

Mert könnyen lehet ,hogy hardveres a probléma.

CPU,VGA hőmérsékletek rendben ?
Memtest-et kellene futtatni : Ezt töltsd le majd egy pendrive-ot tolj a gépbe és megcsinálja a boot-olható tesztprogit.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#84945) IMIIKE1998 válasza jozefgucci1 (#84942) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Igen, azért csak sima HD monitort vettünk annak idején, hogy biztosan elég legyen a hardver.

(#84946) IMIIKE1998 válasza Borisz76 (#84944) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Bf 3, Warface, War Thunder...Kiírja a feladatkezelőben, hogy a program nem válaszol. :O

(#84947) Chris0321 válasza IMIIKE1998 (#84941) üzenetére


Chris0321
addikt

160 Gb nem kevés? Nekem egy 1 Tb és egy 750 Gb-os winchesterem van.

(#84948) IMIIKE1998 válasza Chris0321 (#84947) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hát... A C (helyi lemez), ahol csak a Windows van 2 Gb szabad hely van 50 Gigából. Nem tudom, számít e ez.

(#84949) Borisz76 válasza IMIIKE1998 (#84946) üzenetére


Borisz76
veterán

Ami kimaradt még az a HDD állapotának megnézése : Hard Disk Sentinel letöltése (.zip)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#84950) jozefgucci1 válasza IMIIKE1998 (#84948) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az nagyon kevés szerintem . Bár én beszélek akinek az SSD-n van 7 giga a 125 ből és ott még rosszabb mint HDD esetén.Érdemes lenne venni egy nagyobb vinyót esetleg egy 64 Gigás SSD-t.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.