Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#84701) h1mpi válasza Khaosz55 (#84700) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a leo jobban bejön, mert több a hp-ja kicsit.

Meg voltam győződve, hogy a Matilda legénysége a barakkban van, de nem találom... hogy lehet eladni véletlen?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84702) #43783936 válasza h1mpi (#84701) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lehet hogy az első eladott e-25-ödben voltak :)

(#84703) rlazol válasza h1mpi (#84701) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem csak egyesével tudod eladni, illetve tankkal együtt, amikor a tankot eladod klikkelheted be, h feloszlat a barakkba küldés helyett.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#84704) h1mpi válasza rlazol (#84703) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valamit elcsesztem akkor kár értük, mert már 1+ skillesek voltak... A Sherman Jumbo legényei megmaradtak, ezeket meg nem találom...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84705) Khaosz55 válasza h1mpi (#84701) üzenetére


Khaosz55
addikt

Viszont azt hiszem ugyan az az ágyú van rajta és így a luchs alacsonyabb tiereben megy és így jobb a pen.

(#84706) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok! Segítsetek légyszi meg egy szegény embert akinek van három fia. Szóval még mindig tök béna vagyok. Nem számít mennyi csata van mögöttem, de sok. :O Van nékem Hetzer-em fullon, meg van T-28 is, készülve a KV-1-re, és van még Matilda is, de nem bírok kis pizt összeszedni, hogy Csörcsill legyen belőle. Annyira szerencsétlen vagyok, hogy csak néha kapom el egy pillanatra a fonalat. Az átlagos élettartamom néhány perc, de rosszabb szériában inkább csak egy percke. Próbálom mindig másképp, de sosem jön be, vagy nagyon ritkán. Vagy csak fáradt vagyok hozzá? :F Nem tudom. Van itt valami jó recept? Vagy hasonló? Örülnék, ha kis segítséget, tippet, fortélyt kaphatnék ez ügyben is, hisz másban már kaptam! Nagyon megköszönném! :U

[ Szerkesztve ]

(#84707) #43783936 válasza Blue Eagle (#84706) üzenetére


#43783936
törölt tag

Itt találsz egy csomó hasznos leírást, gyanítom, hogy nálad az alapokkal van gond.
Ha megadod a játékosneved, akkor egy picit előrébb leszünk, mert le tudjuk csekkolni a teljesítményed.

A recept, gyakorlatilag tankfajtánként, pályánként, és szituációtól függően nagyon eltérő tud lenni.
A Hetzer is egy terminátor, ha nincs csak max négyes szintű tank a játékban, de ha hatosok közé kerül, akkor már jobb ha láthatatlanná válik.

(#84708) Directors válasza Blue Eagle (#84706) üzenetére


Directors
senior tag

Szia!
Az ő videóit nézegesd. [link]Ezen kívül a youtube keresőbe mehet a "world of tanks oktatás" ha esetleg eddig ez nem történt meg.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#84709) jagada


jagada
őstag

Engem is állandóan kidobál a játék kb 6-7 csatánként, amikor betöltene, sosem a garázsba, mindíg csak töltésnél. Tegnap T29-el egyedüli T7-es top voltam, a többi mind aprólék t5-t6 az ellenségnél is csak 1db volt. Gondoltam jó nagy hentelés várható szép duplázás elé nézhetek. Erre a program bezár és kidob az asztalra. 2 percbe került, hogy újra a csatamezően lehessek és akkor is laggoltam mint állat. A csapatom fele elhullott és maradt 2 lövésre időm, a testet elrejteni, hullozni beállni sem volt már időm mire 7db ellenséges tank odaért, körbevett és xarrálőtt (E25 két másodpercenként stb.). Nem tudom összeesküvéselmélet-e de azt vettem észre, hogy jellemzően akkor dobál ki a játék, ha saját tierbe rak vagy top vagyok, amikor +2 tier és beleszarok akkor bezzeg nem szórakozik velem. Eu1 és Eu2 szerón is ezt csinálja pár napja, pedig a PING elfogadható.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84710) mcwolf79 válasza jagada (#84709) üzenetére


mcwolf79
veterán

Használsz valamilyen mod-ot?
Engem is kidobált ,de mióta csak a legszükségesebb mod-ok vannak fent (ködeltávolító, célzómod, XVM, tankikon) azóta nem csinálja. mikor minden szirszar fel volt pakolva akkor kidobált, most már nem jellemző.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#84711) Blue Eagle válasza #43783936 (#84707) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nagyon köszi, át fogom nézni az oldalt! Lenovo_P780 a felhasználónevem, még telefonon regisztráltam, nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni és PC-n fogom játszani. :R

A Hetzer is egy terminátor, ha nincs csak max négyes szintű tank a játékban, de ha hatosok közé kerül, akkor már jobb ha láthatatlanná válik.
Értem, de nem én döntöm el, hogy hova és kik közé kerülök, nem? Legtöbbször csak úgy nyüzsögnek az V. VI. szintű gépek, nyelni-köpni nem tudok...

#84708) Directors
Nagyon köszönöm neked is! Ilyen eddig nem sok volt, pótolni fogom! :R

[ Szerkesztve ]

(#84712) jozefgucci1 válasza jagada (#84709) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért azt a WG re fogni , hogy kidobál a játék túlzónak gondolom nem kicsit. Ott valami más lehet a gond a te gépeden. Klántársamat is ki szokta dobálni a játék pedig neki csak három alap mod van felrakva és nem jön rá mitől van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84713) jagada válasza mcwolf79 (#84710) üzenetére


jagada
őstag

De akkor miért csak minden 6-7. csatába csinálja?

Más: az Archer mennyire használható? Van 3 tankra való legénységem Brit ágon (Matilda, AT2 és Churchill VII) de a barrakban már nincs hely, el kellene sózni őket valahová, mert feloszlatni nem szeretném. A fenti tankok következői (kivéve matilda) ugyanazzal a páncélvastagsággal vannak megáldva, de már magasabb tier így azok folytatását feladnám mer ezek is szenvedősek voltak és nem szerettem játszani velük, unom ezekkel a Brit fosokkal a meggymagot köpködni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84714) Djuree válasza jozefgucci1 (#84712) üzenetére


Djuree
félisten

engem nem dobál ki, pedig van vagy 10 modom is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84715) Simi37 válasza Djuree (#84714) üzenetére


Simi37
őstag

Engem sem dobál ki pedig széjjel van modolva.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#84716) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap többek tanácsára vettem kisebb arty-t hogy végre sikerüljön a stug 15.Arty küldi . Megvettem a Tier8-as Francia Lorien-t . Még régről megvolt a legénység hozzá így az nem volt gond és free-ből ment fel a nagyobbik ágyú és így mentem pár kört. Mondanom sem kell nem lett meg a küldi , de összességében nem rossz . Gyorsabban szűkül mint az OB261 és pontosabb is szerintem viszont néha nevetségesen keveset sebez . Minden esetre majd próbálgatom nem adom fel .Ahhoz képest , hogy azt hittem a sok artyzástól majd romlani fog a statom nagyon , kellemesen csalódtam . Újra ráéreztem a dologra és így már hozható az 1500-2000 Dmg egy csatában .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84717) Djuree válasza jozefgucci1 (#84716) üzenetére


Djuree
félisten

francia artyk nem lőnek nagyot, de sok kicsit gyorsan.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84718) jozefgucci1 válasza Djuree (#84717) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tier8 Lorien 28ms --Vs T10 OB261 30 ms ? :DDD hol itt a gyorsaság ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84719) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Emlékeztem rá, hogy a KV1 nem volt a kedvencem, de ennyire szenvedősre nem, borzasztó... pattint, de annyi.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84720) Dryman


Dryman
aktív tag

Td-s küldetésbe szakaszoznom kellene...estefelé valaki csatlakozna?
JgTiger 8.8-al mennék a szakaszba. Dryman01 fnick-kel...19 órától... :)

(#84721) jr1994 válasza jozefgucci1 (#84716) üzenetére


jr1994
addikt

Én is azt vettem vissza (155 58 megvan) és a nyolcassal max 20 meccs kellett és meglett a küldetés (SPG-15) alap 75-ös legénységgel.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#84722) Dryman válasza jozefgucci1 (#84718) üzenetére


Dryman
aktív tag

ms???? sima sec. akartál írni... :)

(#84723) galervin93 válasza jagada (#84709) üzenetére


galervin93
őstag

Nem mondom, néha vicces top tierként hentelni, de szerintem sokkal izgalmasabb magasabb tierben játszani egy kisebb tankkal. Persze könnyen szétkaphatnak, de ha mégsem, és esetleg nem is vesznek komolyan... Na ezekből szoktak kisülni a szép dolgok. :-) No meg az sem mellékes, hogy jóval több sebzést lehet kiosztani, mintha pillanatok alatt elhullana az ellen.

h1mpi
KV-1 és borzasztó szavak egy mondatban? Nem létezik. :-) T5-ben a többit heavyt úgy eszi meg reggelire, mint a huzat, de még T6-ban is lehet vele keménykedni heavyk ellen is, csak kerülni kell a 300-as ágyúikat (pl. T-150, KV-85). Pattintani meg tényleg nagyon jól tud, én mondjuk belenyomtam több, mint 800 csatát, de párszor pattintottam 2000 felett is, ami elég brutál! Saját tierben nagyon sokat kibír, T6-ban már óvatosabban kell bánni vele, T7-ben meg második-harmadik vonalból érdemes csemegézni (nem egy sniper, de beszűkülve azért érdemes elereszteni a távolabbi gyengébben páncélozott tankokra is, nem fognak örülni a 150-es puszinak).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84724) jozefgucci1 válasza Dryman (#84722) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah bocs sec akart lenni valóban !

H1mpi .. A KV1 pedig egy borzasztó ó tank a maga tierjében szerintem. A stug küldik első felét azzal csináltam és a T29-el . Aztán átváltottam E100-ra :DDD . Tegnap már lehetett találkozni nem egy T28 conceptel is a csatákban . AT15-el megettem egyet simán pedig nem kezdő játékos ült benne .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84725) Djuree válasza jozefgucci1 (#84718) üzenetére


Djuree
félisten

de más t8-al összehasonlítva gyorsabb nem?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84726) Departed válasza Djuree (#84725) üzenetére


Departed
őstag

Persze hogy gyorsabb, nem is értem hogy jön az ilyesmi, T8-at T10-zel összehasonlítani. :U

T8-as francia RoF-ja 1.82, T8-as oroszé 1.3.

(#84727) h1mpi válasza galervin93 (#84723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem lassú és pontatlan közép messzi távra. Tudom heavy, de nem fekszik a lassúsága :)
A maga tierjében nem rossz, de VI-VII az kikészíti :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84728) mcwolf79 válasza h1mpi (#84727) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor játsz light tankkal, azok gyorsak :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#84729) szbalogh válasza h1mpi (#84727) üzenetére


szbalogh
őstag

Lassú? Pontatlan?

Nick: HE_Storm

(#84730) h1mpi válasza szbalogh (#84729) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért gyors és pontos?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84731) sith7 válasza szbalogh (#84729) üzenetére


sith7
nagyúr

biztos még stock ... :U

szerk.:

:DD

[ Szerkesztve ]

(#84732) szbalogh válasza sith7 (#84731) üzenetére


szbalogh
őstag

Vagy mozsárral megy :)

Nick: HE_Storm

(#84733) h1mpi válasza szbalogh (#84732) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogy értsétek, nekem T5-6-ban a VK36 az etalon. Ahhoz hasonlítok. Fullos és az Artic Fox 2 skilles legényei vannak benne, tehát nem ezért nem jön be. Egyszerűen nem az én stílusom. Mindenkinek van ilyen. :)

Más: ha az ajándék csajt betettem Amerikainak, de meggondoltam magam, szerintetek lehet valahogy módosítani rajta? Support esetleg?

Végre összejött egy tank ász kíséretében. T5-ös artyval se semmi végig csinálni az SPG küldit :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84734) galervin93 válasza szbalogh (#84732) üzenetére


galervin93
őstag

A troll golddal (140 pen/370) nagyon muris. :-) De túlnyomórészt a 85-össel használtam és az is való rá.
Szerintem nem vészesen lassú, síkon 30 kilót tudja, persze hegyet mászni nem érdemes vele. Tűzoltó kell rá, lehet automata is, mert pikk-pakk elszáll a hp. Töltés és célzásgyorsító + 3 skilles legénység (egy BiA) csodákra képes, valami 4 másodpercenként szórta nálam a 120/160-as puszikat. :-) Jól szűkül, a pontossága kicsit oroszos, de közelharcos tankként ez annyira nem vészes.
szerk.: hm, vk36.01. Ha összekerültem vele enemyként én szerettem, mert könnyű volt belőni. :-))) Kicsit riszálni kell a KV-1-et aztán a vk hajára kenheti a kilencszázvalahány hp-ját. :-))) Na jó, full hp-ról nagyon rossz játékos kell a vk-ba, hogy leküzdje őt egy KV-1, de 500-600-ról már simán megehető.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84735) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A 8 bites módban fejlesztett legénységet mikor és milyen feltételekkel tudom átrakni másik tankba? Kifejlesztettem az USA ág M6-os tankját és a T1-ből (ami így elit lett) nem szívesen pakolnám át őket amíg nincs meg a 2. skilljük.

Tudom, hogy csak 4 ember van a Mammoth-ban és nekem 6-ra van szükség, de talán így is jobban járnék mint a 75%-os legénységgel.

(#84736) h1mpi válasza hitman77 (#84735) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Február 9.-én kapod meg az E5-be utána is lehet képeznio még.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84737) adamgreen


adamgreen
senior tag

¤ Néhány páncélzathoz használt acél típus (különböző ridegségű acél) nincs használva a WoT-ban, csak zavarná a játékosokat.
¤ Storm szerint a WG így állítja be az egyes járművek páncélzatát: ha van hivatalos dokumentum, akkor az a szerinti vastagságot használják, ha nincs, akkor pedig maguk döntik el, hogy milyen vastag az adott páncél.
¤ Kérdés: ,,Az E 25 méretei nem valósághűek?" Válasz: ,,Azon források szerint csináltuk meg amikkel akkoriban rendelkeztünk." Az igazság az, hogy a játékban valóban kisebb, mint a valóságban lett volna. Storm elmondta, hogy ők mekkora méreteket adtak neki és össze lett hasonlítva a Panzer Tracts 20-1 adataival Hilary Doyle-tól. Ha a játékban is eszerint igazodnak az adatokhoz, akkor lehetséges, hogy kapni fog egy apró nerf-et a masina.
> Játékon belüli szélessége Storm adatai alapján: 2.78 méter.
> Valódi szélessége Doyle adatai szerint: 3.41 méter.
> Játékon belüli magassága Storm szerint: 1.75 méter.
> Valódi magassága Doyle alapján: 2.03 méter.
> Játékon belüli alvázhossz Storm szerint: 4.5 méter.
> Valódi alvázhossz Doyle szerint: 5.66 méter.
¤ Az, hogy a Chasseur de Chars (CDC) tier VIII-as prémium tankként kerül a játékba nem jelenti azt, hogy a WG talált egy közepes tank jelöltet a normál ágra tier VIII-ba.
¤ Storm elismeri, hogy a jelenlegi IS-3 (SD modell) front lemezeinek szögelései rosszak, ki lesz javítva a HD modellben. (Túl hegyes és magas az orra, ez a HD modellel visszaáll az eredetire ami egy kisebb nerf-et jelenthet. - a ford.)
¤ Storm szerint egyelőre nincsen pontosan megállapítva a WT E 100 el lesz-e távolítva, vagy sem.
¤ Az FV215b cseréje a Chieftain-re még mindig tervben van.
¤ A legénység teljes átképzésének ára valószínűleg véglegesen, 500 aranyba fog kerülni. Eredetileg 600 aranyra tervezték, mert: 1: átképezni egy másik tankra 200 arany; 2: skill / perk reset 200 arany; és a megváltozott szerep (pl.: parancsnokból lett töltő, rádiósból vezető stb.) szintén 200 arany.
¤ ScorpionLord ¤

Ezek se tudják unalmukban mihez kezdjenek :D

(#84738) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Tigris II-t melyik ágyúval érdemes használni?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84739) Departed válasza h1mpi (#84738) üzenetére


Departed
őstag

Ennek a kérdésnek van értelme, főleg neked aki azért már ismeri a játékot valamennyire? :U
Nyilván a T9-est jó pen-nel és sebzéssel.

(#84740) h1mpi válasza Departed (#84739) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért kérdezem, mert minap egy unicum player az alap ágyúval jött goldal és letakarította a népet.
Az adatokat természetesen tudom értelmezni, de néha találkozok fura dolgokkal és ezért kérdeztem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84741) Bad Pritt válasza h1mpi (#84740) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T10-ben max őt takarítják el, ha azzal megy. :D
A 105-ös cső kell, az aprít.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84742) Departed válasza h1mpi (#84740) üzenetére


Departed
őstag

Akkor így kérdezd mert így nem tűnik értelmetlennek. :)
Aki megteheti hogy spammeli a goldot annak csak a dpm-et kell figyelnie a választáskor. Persze ezt ha túl pontatlan egy löveg felülírhatja, de a Tiger II-nél abban jobb a kisebb löveg :K

(#84743) jozefgucci1 válasza h1mpi (#84740) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet de te nem vagy Unicum még ha napi egy üveget magadba töltesz is :DDD

Hágé .: Mi lett belőled császár vagy utolsó szamuráj :)) ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84744) Bad Pritt válasza jozefgucci1 (#84743) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Utolsó szamuráj a helyes megfejtés. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84745) h1mpi válasza jozefgucci1 (#84743) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem is leszek :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84746) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Valami elmegyógyintézetbe bekötötték a netet, és mindenki rászabadult a WOT-ra?!?
Szörnyű mennyi agyhalott van az utóbbi 2-3 napban a játékban :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#84747) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Gondoltam megyek egy kicsit az E-25-el a misszió szenvedése után, ez lett belőle :C
sajnos volt egy team sebzésem így a nagy kalibert nem adta be...

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#84748) jozefgucci1 válasza h1mpi (#84747) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Dúrván összejött ez a kör ! Most melóban nem tudom megnézni ,de én valami videósnak elküldeném a replay-t , mert ez már kimagasló ezzel a TD-vel szerintem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#84749) jagada válasza jozefgucci1 (#84748) üzenetére


jagada
őstag

Először is GRATULA h1mpi!

Nem akarom elvenni h1mpi sikerét, de szerintem ezzel a tankkal ez a kötelező! Brutál túl van tápolva ez a kis görcs és ez tény. Még korhűnek sem mondható (tudom ez több tankról is elmondható, van ami csak tervezőasztalon, papíron létezett), de ráadásul ezt még le is kicsinyítették, hogy mégtáposabb legyen.
Egyébiránt ha csatában valahol felvillan egy E25 én rögtön ráfordulok.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#84750) h1mpi válasza jagada (#84749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszönöm Nektek és igazad van. Ezzel a tannkal ezen a pályán a 2K a minimum.
Én is mindig kiszedem, mert úgy szed le 500HP-t, hogy azt se tudod hol vagy :DDD

Amúgy csak a 10. vagyok a wotreplaysen E-25 dmg-ben. Van 6K-s is :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.