Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60093) Angel1981 válasza jano_77 (#60092) üzenetére


Angel1981
veterán

Semmi gond, nem vettem sértésnek. ;)
Én egyébként tudatosan nem konvertálok, mert akkor viszont égeti a zsebemet! :D

Egyébként ez is "poén" a játékban, hogy annyian játsszák, annyiféle elvet követve, hogy időnként valóban rá lehet csodálkozni egyesekre. :)
Pl. vagy 2 hónapja megnéztem meg egy csóka replayét E-50M-mel, utána megnéztem noobmeteren, és a 14.000 csatájából vagy 12.000-et azzel tolt le - nekem attól esett le az állam! :Y

#60090 04ahgy: hát kb. :)
Nem olyan drága dolog a WoT, ha az ember utánaszámol, hogy átlagosan egy óra játék mennyibe kerül vele.
Igen, nem kevés pénzt költöttem eddig rá, de ha lebontom órára vonatkoztatva, még mindig messze "olcsóbb", mint pl. a Metro 2033, amit szintén nagyon szeretek, de megvettem anno 10 ropiért, és csak 4x vittem végig azóta, órára bontva 200-250 FT-ért.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.