Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53701) Veatta válasza emre (#53684) üzenetére


Veatta
aktív tag

Mi történik ha lejár a 13 nap?

(#53702) Napfénysüti

Na ha jól látom akkor nem is lett rossz ez a 9.0-ás patch. Én egyedül azn fps-től féleg gyengébb gép tulajként, remélem este ki tudom próbálni.

Més que un club!

(#53703) scyllarus válasza Dreadloord (#53700) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nekem nem az, megszenvedtem vele, főleg az elején a kis ágyúval. Utána meg én voltam vele sokáig nagyon béna. Mostanában akkor érzem úgy, hogy nem volt rossz a kör, ha olyan 1500 sebzés legalább meg volt. Nyilván csapatfüggő, kedvfüggő, randomistenfüggő stb, de úgy érzem, ez különösebb megerőltetés nélkül (átlagos) teljesítménnyel hozható vele. Én teljesen sárga játékos vagyok, de a csatáim kb harmadában ez azért összejön vele, amióta fullos és a legénység is 100%-os megvan. Azon vitatkozhatunk ugyan, hogy átlagos vagy átlag feletti teljesítmény ez, de az egyértelmű, hogy az unicum szinttől azért messze van, és én ezt nem értettem.

Veatta: újra aktiválni kell, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53704) emre válasza xenom0rph (#53698) üzenetére


emre
veterán

Nem tudok mit mondani, nem ezt használom, hanem DeadSalfey-félét, és jobbára csak replay-vel próbálkoztam hogy működik-e.

(#53701) Veatta

Jól mondják, az oldalon újra aktiválni kell, valamint úgy tűnik minden xvm változtatás után is.
Én most gyalultam le a tegnapi próba verziókat, és az újat megint aktiválnom kellett. Azt viszont hogy hányszor lehet ezt megtenni, illetve ha korlátozva van és elértük ezt a mennyiséget utána mi történik nem tudom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53705) Jolet


Jolet
őstag

mivel az xvm nem mutatja a minimappon az észlelési köröket arra gondoltam, hogy felteszem a locastan minimappot

az lenne a kérdésem, hogy ha csak telepítem, akkor nem akadnak össze?
illetve szinte naponta frissítem az xvm-et, az nem fogja felülírni a locastant?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#53706) L4mie


L4mie
veterán

Srácok nekem összvissz pár addon kéne, hogy jobban érezzem magam
-mapmode hogy lássam hol tűntek el az ellenséges tankok.
- dmg beérkező /gold detector/ + dmg kiosztott
- közepes zoom :P mert a maxon sokszor kimegy a célzókörből... és akkor wtf.

ehhez mi kell nekem xvm gondolom meg specifikusan levadászni az addonokat, xvm telepítése ugyanannyi mint egy sima addoné? bemásolom a res_mods mappába 9.0 könyvtárba és megy?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53707) unravel válasza Jolet (#53705) üzenetére


unravel
őstag

"(#53705) Jolet: szinte naponta frissítem az xvm-et, az nem fogja felülírni a locastant?"

Szerintem megy a kettő együtt. Csinálj MENTÉST a res_mods ról aztán kísérletezhetsz kedvedre.

"(#53706) Furkoo: ehhez mi kell nekem?"

Google kereső és öt perc.

¯\_(ツ)_/¯

(#53708) #56230144


#56230144
törölt tag

(#53709) Lunky88


Lunky88
tag

Miért érzem úgy hogy a 9.0-val több retardot is kaptunk? Prokhorovkán KV2-vel úgy kezdődött a csata hogy egy gyökér t34-1 csapattárs belémlőtt, kiütve a vezetőmet...

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53710) Dr_Syrex válasza unravel (#53707) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nálam továbbra sem ugrik be a nagy térkép középre a bal ctrl-t lenyomva. xvm-ban kikapcsoltam a minimapot, de úgy sem ment.
Biztos én vagyok ügyetlen, de csak nem akar összejönni. Az Mmap xml fájl meg oroszul van, szóval az sem egyszerű :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#53711) Balage76 válasza mrszitya (#53636) üzenetére


Balage76
senior tag

Azt hogyan lehet megoldani, hogy a nagyítás nélkül, a jobb sarokban lévő minimapot átméretezzem nagyobbra?
Elég nagy felbontáson játszom és mivel a minimap mérete adott, a felbontás növekedésével egyre kevésbé informatív/látható. Ezen a videón például elég nagy, így már nem is lenne értelme a nagyítgatásnak.

(#53712) unravel válasza Dr_Syrex (#53710) üzenetére


unravel
őstag

Cseréljünk! Nekem meg pont az kéne hogy ne legyen zoomolva középen. :)
minimap.xc fájlban próbáltad a zoom allati centered kapcsolót true -ra tenni?

Balage76: az 'ó' betű nagyítja a térképet a játékban. és az 'ü' kicsinyít.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#53713) Angel1981 válasza Balage76 (#53711) üzenetére


Angel1981
veterán

Settings ---> controls ---> minimap zoom hotkeys.
Asszem alapból az "ó" és az "ü" - magyar billentyűzeten - de én gyorsan áttettem a numerikus + / - ra.

[ Szerkesztve ]

(#53714) Dr_Syrex válasza unravel (#53712) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ha az be van kapcsolva akkor megy a középre zoomolt minimap (caps lock bill.), de a legjobb az lenne, ha végre a locastanos változata üzemelne.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#53715) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Tehát, a csata közben asztalra kidobáló buggal kapcsolatban:
A WG már észlelte, dolgoznak a javításon.

A topik 3. oldalán van egy lehetséges megoldás, aki elég ingert érez hozzá, tegyen vele egy próbát.

(#53716) zozyk válasza Dr_Syrex (#53710) üzenetére


zozyk
addikt

Szedd le innen az eredetit,és a wotinfósat töröld a csába. Ebben emberi nyelven van az xml is...

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/95330-090-locastans-enh-hd-minimap-gen-3/

(#53717) Balage76 válasza Dr_Syrex (#53710) üzenetére


Balage76
senior tag

Én innen töltöttem le.

A re_mods mappába lévő Mmap.xml fájlban van egy <keycode>25</keycode> kezdetű sor.

Itt a 25-öt írd át 17-re és akkor a bal CTRL-ra működni fog.

Ugyanebben a fájlban van egy <bigmapsize>650</bigmapsize> kezdetű sor, amiben a szám változtatásával tudod méretezni a beugró térképet.

(#53718) GaburroSan válasza Mister_X (#53674) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Akinek mikrofagyások vannak (nekem akkor amikor kilőnek 1 tankot) annak az extra effektek minőségét vissza kell venni alacsonyra és megszűnik a mikrolag! ;)

(#53719) emre


emre
veterán

Grafikai tulajdonságokat csak én nem tudok állítani a garázsban?
Játék közben látszólag engedi. :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53720) belaazallat válasza emre (#53719) üzenetére


belaazallat
addikt

Tegnap és ma reggel is engedte állítani.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#53721) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az egyik legjobb menetem mióta wotozom. Sajnos csak első osztályt ért. A végén az ammorack azért kárpótolt. :D
Jagdtiger 8000dmg.

[ Szerkesztve ]

(#53722) emre válasza belaazallat (#53720) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
Akkor valami bekavar nálam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53723) #43783936


#43783936
törölt tag

Ma megtaláltam a WN8 rendszer legnagyobb vesztesét.
34000 csata 2900 körüli effi és 1300 WN8. :Y
Szegénynek mennyit kellet stathuszárkodnia, erre jól kitoltak vele. :DD

(#53724) Jolet


Jolet
őstag

feltettem a locastant, most meg eltüntek a spotolt játékosok nevei elől a lámpácskák...

vissza lehet az varázsolni?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#53725) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Valakinel van olyan, hogy csata utan kifagy az egesz szakramentum, es nem enged vissza a garazsba, aztan egy bizonyos ido elteltevel megszakad a kapcsolat ?

(#53726) jano_77


jano_77
nagyúr

Arról volt szó, hogy a Stug III B-t megkapja az, akinek teljesen kifejlesztett STUG a garázsában van?!?
ezzel szemben én nem kaptam meg, meg kell vennem.....MIÉRT?!? :F :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53727) Bingisz válasza jano_77 (#53726) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem volt róla szó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53728) jano_77 válasza Bingisz (#53727) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor biztosan rosszul olvasom a Jármű módosításokon belül a 4. mondatot!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53729) Bingisz válasza jano_77 (#53728) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak fejlesztésről van szó. Nem arról, hogy ingyen odaadják.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53730) psycroptic válasza Antonius1978 (#53725) üzenetére


psycroptic
őstag

(#53731) Th1sN04ll válasza Bingisz (#53729) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Készül a videó, visszanézve parázs kis csata volt :K :C

(#53732) dvids válasza jano_77 (#53728) üzenetére


dvids
aktív tag

Egyszerűen rosszul lett fordítva.

(#53733) jano_77 válasza Bingisz (#53729) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet igazad van ;)
Tud arra nekem vki segítséget adni, hogy sniper nézetben miért lesz a teljes kép "zöldes" beütésű? :F
Illetve az XVM-nek csak részei működnek, ez mitől lehet? Feltettem az utolsó 9.0-s XVM, majd bemásoltam az én eddig használt xvm.xc file-omat és nem nagyon akarja azt mutatni, ami ott benne be van állítva....mitől lehet ez? Aktiváltam azon a bizonyos oldalon!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53734) Angel1981 válasza jano_77 (#53733) üzenetére


Angel1981
veterán

"Tud arra nekem vki segítséget adni, hogy sniper nézetben miért lesz a teljes kép "zöldes" beütésű?"

Ez egy új effekt a 9.0-ban, a Settings "General" menüpontjában ki tudod kapcsolni - most pontosan nem tudom a nevét, de fel kell tudni ismerni.

(#53735) fradi81 válasza jano_77 (#53733) üzenetére


fradi81
veterán

"Tud arra nekem vki segítséget adni, hogy sniper nézetben miért lesz a teljes kép "zöldes" beütésű? "

Ilyen a 9.0

moto g72, Ninebot d28e

(#53736) L4mie válasza jano_77 (#53733) üzenetére


L4mie
veterán

így szimulálja hogy....putyin.....azaz távcső. :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53737) csoki válasza jano_77 (#53733) üzenetére


csoki
senior tag

(#53738) jano_77 válasza csoki (#53737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi mindenkinek :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53739) #43783936


#43783936
törölt tag

Ha valinek nincs kedve bajlódni a modokkal itt van egy kis saját válogatás.
Jacktor modpack+Locastan minimap némi egyéb buherációval.

Nem fagy, nem lép ki, nem akad.

[ Szerkesztve ]

(#53740) jano_77 válasza csoki (#53737) üzenetére


jano_77
nagyúr

1-es megoldás működött, de a második sajnos félig még mindig.
Itt az eredmény:

jobb és baloldalon a csapat paneleken nem mutatja a játékosok színezését illetve az esélyt sem az elején illetve régebben mutatta a garázsban a szervereken a pinget...ezt sem mutatja most?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53741) emre válasza jano_77 (#53733) üzenetére


emre
veterán

elkéstem vele

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53742) eszakas válasza #43783936 (#53739) üzenetére


eszakas
senior tag

Nem tudom te hogy vagy vele de nekem vírust jelzett rögtön a nod:(

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#53743) #43783936 válasza eszakas (#53742) üzenetére


#43783936
törölt tag

A 4sharedre szinte minden így reagál, mivel potenciálisan nem megbízható webhely.
Friss AVG van a gépemen, az is kifogásolni szokta az oldalt.

(#53744) Antonius1978 válasza psycroptic (#53730) üzenetére


Antonius1978
addikt

En sem hasznalok semmi modot...Azon az oldalon nem talaltam megfelelo orvoslast a hibara...Na mind1, ha ez igy megy, akkor jon egy szep nagy piheno, addig amig mindent helyrekalapalnak, ha meg nem, akkor bye-bye WOT, mert ez igy jatszhatatlan es unok agyutoltelek lenni...

(#53745) xAttilax


xAttilax
őstag

Nem sokan nyomják mostanában E-25-el, 2600 dmg, 4kill és ez tank ász....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#53746) Enzolord válasza #43783936 (#53723) üzenetére


Enzolord
addikt

Valószínű, éjjel nappal Capelest...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53747) jano_77 válasza jano_77 (#53740) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom mi volt a gond, de egy újra indításnak köszönhetően most már mindent mutat, mint korábban.

VISZONT?!?
A hellcatnek eddig is ennyire lassú volt a célkereszt követése? Régen játszottam vele, de vmi borzalmas, milyen lassú, egyszerűen nem tudom követni az enemy mozgását! :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53748) #43783936 válasza jano_77 (#53747) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerver oldali célkereszt okozza.
Próbáld ki nélküle.
Nekem az Emil és az ST-1 játszotta ezt.

(#53749) emre válasza jano_77 (#53747) üzenetére


emre
veterán

Mit értesz célkereszt követés alatt?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53750) belaazallat válasza emre (#53749) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem a lassú torony forgási sebességgel lesz problémája. :D

Szerk:
(#53751) Napfénysüti
A sok amcsi td-nek lassan forog a tornya, mivel ha jól tévedek kézi erővel forgatták.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.