Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53601) szőröscica válasza superfly2 (#53590) üzenetére


szőröscica
addikt

Legalább 5 éve nem tuningoltam a gépem, most hála a WG-nek, fel kellett telepítenem az afterburnert... :DDD

(#53602) Bad Pritt válasza Ry0K3N (#53598) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az enyim be van festve, úgy elég faszán néz ki. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53603) Lunky88


Lunky88
tag

Csak én érzem úgy mintha gyorsabban mozognának a tankok? :D Tudom hülyeség de tényleg úgy tűnik mintha jobban "repesztenének"... :DDD

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53604) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Akkor hát 9.0 tapasztalataim (Lenovo G510 - i5-4200m, 6Gb Ram, HD8750m, Windows 8.1 Pro x64):
- FPS változatlan
- Az ammorack effekt átkozottul jól néz ki
- indokatlan fagyás és crash a desktopra csata közben
- A korábban általam lehúzott történelmi csata (Tavaszi ébredés) meglepően mókásnak bizonyult ma Jagdpanther-el
- Az STB-1 és a japán tankok festésén nem kellett volna változtatni, kicsit elrontották a színeket
- A megvilágítás terén meglépett módosítások többnyire jók
- A Jagdpanther láncát is átdolgozták, végre fémhatású, szép lett, pedig még nem HD
- A Hetzer-t is átdolgozták, előnyére változott, viszont a skin-t most már nem fogadja el és a lánc továbbra sem kell az oldalára
- Az új garázs tetszik
- A hangok is egy kicsit jobbak lettek, de még mindig nem egy Gnomefather szint

[ Szerkesztve ]

(#53605) fradi81 válasza sebijani1982 (#53572) üzenetére


fradi81
veterán

Asztali gép.

Antonius1978
Ha a vysnc be van kapcsolva, akkor az fps nem megy 60 fölé(amennyi a monitor HZ beállítása), de nem fog töredezni a kép így: [link]

Ha ki van kapcsolva nálam felugorhat 120-ra is az fps, de akkor meg széteső képpel kell játszani ami zavaró.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#53606) vhw válasza PR0JECTNR56 (#53604) üzenetére


vhw
addikt

Miért nem kell a lánc az oldalára?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#53607) yarsley válasza PR0JECTNR56 (#53604) üzenetére


yarsley
aktív tag

Wot tweakerrel kiszedtem mindenfajta fust effektet, es szerintem szebb es gyorsabb lett. (Mindez egy ezereves athlon xp - 2,4Ghz-es procin)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#53608) PR0JECTNR56 válasza vhw (#53606) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mert a valódin sem volt.

(#53609) Tomi0703 válasza Enzolord (#53456) üzenetére


Tomi0703
őstag

i3-2100, HD7770, 8 giga ram, FullHD, magas beállítás, árnyékok kilőve, extra effekt közepes.

-FPS változatlan, 40-60-ig terjedő skálán pályától függően
-Laggal nekem nem volt akkora problémám mint a tréseknek, de ami pici volt az továbbra is fenn áll

(#53610) Angel1981 válasza Lunky88 (#53603) üzenetére


Angel1981
veterán

Valószínű azért érzed így, mert a Field of View-ot visszaállították a 8.10-es alapértékűre.
Egyébként most már bárki szabadon szabályozhatja a menüben, ami jó dolog.

(#53611) Viktoár


Viktoár
addikt

Hang modból melyiket ajánljátok az eredeti "fantasztikus" helyett?

Üdv:Viktor

(#53612) Th1sN04ll válasza Viktoár (#53611) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Gnomefatheré eléggé valósághű és jól szól, nem az eredeti tátra brummogás :D

(#53613) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#53608) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Google talált csomó képet, amin van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53614) fradi81 válasza Viktoár (#53611) üzenetére


fradi81
veterán

A gnomefathers féle jó, bár most már az alap se olyan rossz mint volt.

moto g72, Ninebot d28e

(#53615) Th1sN04ll válasza fradi81 (#53614) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Addig nem lesz jó míg minden tanknak egyforma a motorhangja :( Konkrétan 3 menet után az ütemesen brummogó alaptól nekem szétmegy a fejem :B

(#53616) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi,megnézem. :R

Az a Aslain féle xvm várható lesz 9.0-ra is mert elég sok dolgot tartalmazott legutóbb amiből tudtam szemezgetni?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#53617) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#53613) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az a G13 lesz, Svájc kegyeskedett alkalmazni a második vh-t követően átalakított Hetzer-ekből. Elég gyakori hiba, hogy nem tudják megkülönbözteti a kevésbé avatott szemek a kettőt, ezért a sok Google kép találat is.

[ Szerkesztve ]

(#53618) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#53617) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De most érted, ha volt belőle olyan változat, amin volt, akkor mégiscsak több értelme van azt belerakni a játékba, mintha egyáltalán nem is létezett volna ilyen, csak a WG-s srácok önkényeskedtek volna a modellekkel. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53619) Th1sN04ll válasza Viktoár (#53616) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Aslaint én is várom, biztosan lesz :K

(#53620) Arpee78 válasza Remus389 (#53574) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nálam a játékból ~800Mb SSD-n a többi HDD-n van. A replays, screenshots, updates könyvtáraknak felesleges SSD. Én a res\packages könyvtárat is HDD-re pakoltam mert baromi nagy. Ez még a 8.11

Így:
Bizonyos operációs rendszereknél megoldható, újabb Windows rendszereknél biztosan, meg talán XP-n is. Symlink, softlink, symbolic link a dolog neve. Vista-tól kezdve az mklink nevű parancssoros bigyó használható link készítésre, de vannak egyszerűbb megoldások: symlinker
A HDD-n készítesz egy könyvtárat, az SSD-n lévő WOT könyvtárba pedig csinálsz egy erre mutató linket. A link neve ugyanaz legyen mint a WOT könyvtárbeli(pl Replays, Screenshots, Updates). A játék jól be lesz csapva, a replay, etc mind a HDD-re kerül.

[ Szerkesztve ]

(#53621) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#53618) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A tényleges Hetzer-en nem volt, ők belepakoltak egy 50-es évekbeli svájci-német hibrid páncélvadász külsőt ezen a téren, amit totál inkorrekt a német fejlesztési fában (bezzeg az IS-3 modellt 13424 alkalommal sikerült átdolgozni, ezt egyszer sem).
A kreativitásukat meg már kiélték a WTF E-100-nál, most már inkább vegyenek a kezükbe egy könyvet és olvassák el végre, meg nézzék meg az átkozott tervrajzokat, mert nem viccnek vannak. :D

(#53622) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#53621) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem vitatkozom veled ebben a témában, mert tudom, hogy szívügyed a Hetzer, de szerintem rajtad kívül nagyon kevés ember van, akit érdekel néhány pótlánctalp a tank oldalán. Úgy néz ki, mint a Hetzer, pár csicsa teljesen mellékes már.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53623) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#53622) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igen tudom, abszolút így van, nagyon elfogult vagyok ezzel az aprósággal. :D De itt nem is a Hetzer a legfontosabb, hanem a jármű helyes modellje.
Mondjuk fokozatosan javul a helyzet ilyen téren, a HD-ket ahogy elnéztem jónak tűnnek és kijavítottak szinte minden olyan hiányosságot, amit pl. a korábbi Párduc, Tigris modell esetében kifogásoltam.
És sokakat gondolom pont nem érdekel, még ha tudják is, hogy mi nem jó rajta, ha ennyire kis dologról van szó, de nekem ez az első ami feltűnik, ha ránézek (meg a hiányzó periszkóp, ahol a tréfás grafikusok egy koronggal töltötték ki a lyukat, nagyon olcsó megoldás :D ).

[ Szerkesztve ]

(#53624) Bingisz


Bingisz
addikt

Rekord XP-s köröm:


"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53625) Th1sN04ll válasza Bingisz (#53624) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:C :K Nagyon szép kör gratulálok! :K Ha meg van a replay megfilmesíteném! :B

(#53626) Lunky88 válasza Th1sN04ll (#53625) üzenetére


Lunky88
tag

Akkor erre is azt mondanád hogy "brutál gépállat" gondolom. :C

Én meg az "egérke" felé küzdöm magam de az Aladárral még ki kell békülnöm.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53627) #56230144 válasza Bingisz (#53624) üzenetére


#56230144
törölt tag

Oda tetted a vasat látom ;]

(#53628) Th1sN04ll válasza Lunky88 (#53626) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Haladok jómagam is a 113 irányába, csak valahogy a 110-el nem vagyunk jóban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53629) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Kursk

Victory!
Battle: Prokhorovka
Vehicle: SU-152
Experience received: 2 398
Credits received: 35 332

Ezzel a döggel nagyon durva. :C

Németekhez úgysem dobott be így nekiáltam ezzel :U
Már nem bánom. ;]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#53630) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#53521) üzenetére


Patrick76496
őstag

Patch előtt 105 volt, de szerintem érdemes beállítani 120-ra, mert picivel fürgébbnek hat a tank.
- - - - - - - - - -
Valaki nem tudja, hogy melyik mod okozza azt, hogy random a csata közepén kifagy a játék (bármi hibaüzenet vagy ilyesmi nélkül), aztán amikor próbálok visszamenni a csatába, töltéskor megint kifagy? Mindig imádom, ha új patch van. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#53631) Bingisz válasza Th1sN04ll (#53625) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53632) fradi81 válasza Patrick76496 (#53630) üzenetére


fradi81
veterán

Egyesével rakd fel a modokat és kiderül :)

moto g72, Ninebot d28e

(#53633) Bad Pritt válasza Bingisz (#53631) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaj Bingisz, valami jó kis címet adhattál volna neki :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53634) mrszitya válasza Viktoár (#53616) üzenetére


mrszitya
senior tag

Aslain természetesen lesz/van. Sima, csak XVM-et tartalmazó csomagjának első verzióját már kiadta a stabil 9.0-ra, modpack első változata is lehet hogy akár még ma kiadásra kerül.

Ő egyébként mindig sokat dolgozik a csomagjával, nagyon gyakran frissít, szóval érdemes követni a modja oldalát, bár rémlik valami, hogy a modpack-je már tartalmaz autoupdatert is talán.

(Az oldalon a changelog részt lenyitva látható, éppen mi változott).

Hangmodból én a Kriegstreiber-féle WWIIHWA-t preferálom, ez is gyakran frissül: link

[ Szerkesztve ]

(#53635) Th1sN04ll válasza Bingisz (#53631) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Megtisztelsz :R

(#53636) mrszitya válasza Dr_Syrex (#53597) üzenetére


mrszitya
senior tag

Minimap teljes képernyőre varázslása, ha nem működne:

xvm/configs/@default => hotkey.xc megnyitása jegyzettömbbel
enabled false => true
keyCode => 20 (caps lock)

Támogatott billentyűk:
// "Backspace": 8,
// "Tab": 9,
// "Ctrl Left": 17,
// "Ctrl Right": 163,
// "Shift Right": 161,
// "Esc": 27,
// "Insert": 45,
// "Delete": 46,
// "Page Up": 33,
// "Page Down": 34,
// "A": 65,
// "C": 67,
// "V": 86,
// "X": 88,
// "F1": 112
// "Caps Lock": 20

(#53637) emperorka


emperorka
tag

Sziasztok
Ti is tapasztaltatok fps csökkenést vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?Pedig nincs rossz gépem de közepes beállításokkal éppen csak eldöcög.

(#53638) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Egy kis nyugi artyzás így estére :DDD

(#53639) mynames


mynames
senior tag

Most mentem egyet 7-as amcsi artyval...18 fullosan becélzott lövésből kb 15 a célterület legszélére ment, teljesen véletlenséggel hogy a középponttól jobbra-balra v előre hátra...
Még akkor is ha ugyanazt a célt lőttem és meg sem mozdítottam a löveget... :((

Hát elmehet a wg a retkes k...a....ba...

(#53640) Th1sN04ll válasza mynames (#53639) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nálam bement a java :DDD

(#53641) szőröscica válasza mynames (#53639) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy barátom ugyanerre panaszkodott.

(#53642) Bingisz válasza Bad Pritt (#53633) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék, adtam neki egyet. Tudom, nagyon kreatív. :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53643) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Mire is kapunk most dupla XP-t hogy folyton kétszer annyit számol el? Milyen event van?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#53644) Th1sN04ll válasza szőröscica (#53641) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Néha nem adja, de leggtöbbször nekem bejön, minden bevitt szép lövés után beírom hogy headshot az ellenfél meg habzó szájjal írsogál, nem rossz pszihoterrornak ;]

Mondjuk én hiába puffogtatok ha a csapat elveszti :U Sorozatosan megkapom a high calibert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53645) dfsz34 válasza Th1sN04ll (#53644) üzenetére


dfsz34
őstag

Az artykat én kb semmire tartom, mert az igazi parazitái a játéknak. Önmagukban szinte semmire nem jók, kivétel néhány, pl fv304.

A másik, ha arty marad a végére, akkor én mindig elmegyek megölni, nem szabad életben hagyni.

(#53646) emperorka válasza Ry0K3N (#53643) üzenetére


emperorka
tag

Minden győzelemért dupla xp jár most

(#53647) Drenadar válasza Ry0K3N (#53643) üzenetére


Drenadar
veterán

karácsony!

(#53648) Th1sN04ll válasza dfsz34 (#53645) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem kell bántani minket, csak azzal a lehetőséggel élünk amit a WG adott se többel se kevesebbel, én szeretek puffogtatni. jó poén, aki tartósan tüzérkedik az tudja hogy mi függünk a csapattól, és plusszba ott van a célzásidő is aminek a végére biztos hogy a potenciális jelölt elmászkál :DDD Sokat artyztam cw-n is meg soloban is, nekem felüdülés kicsit, annak akit telibeverek már annyira nem de ez van ezt kell szeretni :K
Mindegyik tankfajtának meg van a maga szépsége ennek is, és a bemutatott pikcsőrökön még ap-val nem is lőttem, pedig az még viccesebb tud lenni ;] Tier 9-ig kb ha eltalálok valakit az mehet cigiszünetre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53649) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Felraktam az Aslain féle modpackot és a töltőképernyő után nem rak be a csatába hanem maradok a töltőképernyőn a hangot meg hallom, hogy mellettem elindulnak :W :W :W

halahala

(#53650) Ry0K3N válasza Drenadar (#53647) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

https://isitchristmas.com/
:((

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.