Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53351) emre válasza Bad Pritt (#53338) üzenetére


emre
veterán

Mert ez a vak vezet világtalant elve mennyivel jobb?

Ja hogy így nem sérül senki önérzete, mert senki sem mondja meg a másiknak mekkora hülye.....pedig attól még az. Álszent, képmutató dolognak tartom pofándícsérni a nulla teljesítményt, de ha erre van igény legyen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53352) Cray Tyler válasza Tüzi (#53344) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nekem ugye W8.1 van (mer ezvót jogtiszta). Írod, hogy itt PH!n elhangzott a megoldás a problémára. Melyikre? Erre a karakterbeírós baromságra? És hol? :) Megkeresnéd nekem azt a postot/drivert? :R

(#53353) Bad Pritt válasza unravel (#53345) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Minden accountja lila volt. Az, hogy nagyképű egy dolog, érdekes, hogy 3-4 emberen kívül mi el tudtuk fogadni olyannak, amilyen. Páran elkezdtétek csesztetni, erre ő is egyre flegmább lett, a végén már mindenkivel kb. Tudod, hatás-ellenhatás, az elején nem volt ilyen. :)
A másik meg, hogy ez a WoT lassan a legnagyobb háttérrel rendelkező játék lesz, erre ilyet kérdeznek itt, hogy hogyan kell embert átképezni? Van itt is kereső, van Google kereső, tengernyi site foglalkozik már szuahéli nyelven is a játékkal. Ő meg nyers stílusával tudatta az emberekkel, hogy ne legyenek lámák. Te meg már mindenért beszóltál neki, néha ok nélkül is szóval nagy jampi vagy, ez a lényeg. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53354) dfsz34 válasza unravel (#53345) üzenetére


dfsz34
őstag

Ennek ellenére, ha tanulni akarok egy replay-ből, akkor a diegho-tól töltök le, nem unravel-től (nem tudom a neved a játékban, de nem is érdekel).

Pár napja is tett fel egy zseniális t57 replay-t. Érdemes nézegetni a wotreplay-t.

Pl. hogyan kell sidescrap-es is7-t meglőni. Illetve egy dolgot láttam diegho-nál is, hogy ő is gyakran pattog a caernarvon-ról. Múltkor tiszta ideg voltam, hogy tortoise-val pattogtam a cérnáról össze-vissza városi harcban és simán ráláttam, aztán mégis, de utána néztem és valóban tisztán kell lőni és láttam profiknál is, hogy pattognak róla.

[ Szerkesztve ]

(#53356) Zadia válasza unravel (#53355) üzenetére


Zadia
senior tag

:N :N

+SoulRiever- :K :K

[ Szerkesztve ]

(#53357) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Csak 2.3gb a 9.0 ?? :)

(#53358) Enzolord válasza SoulReaver (#53357) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindössze..
Ebből 2 giga laggggg....:)

(#53359) Danielssss W00ha a neve, legutóbb ez volt, azt hiszem..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53359) #56230144 válasza dfsz34 (#53354) üzenetére


#56230144
törölt tag

Milyen néven játszik most diegho? wotreplay miatt kérdezem.

(#53360) TESCO-Zsömle válasza emre (#53351) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről nekem is megvan a véleményem, csak az én WNx-em még túl alacsony, hogy súlya is legyen azok számára, akiknek szólna...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53361) Atlantis válasza unravel (#53345) üzenetére


Atlantis
veterán

Na, mondjuk téged se kell félteni, már ami a stílust illeti... :)

Azt azért el kell ismerni, diegho jó játékos, korábban is az volt, rólad viszont ezt nem tudjuk, így csak azt feltételezhetjük, hogy alapból vagy gyökér (hogy idézzem szavaid) és nem az eredmények miatt lett ekkora arcod, ami alapján bizonyos szintű tolerancia esetleg még elvárható a közösség részéről.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#53362) SoulReaver válasza Enzolord (#53358) üzenetére


SoulReaver
veterán

Te olvastál olyat a 9.0 peccs noteszben, h "laggolás javítva"? :D

(#53363) emre válasza #56230144 (#53359) üzenetére


emre
veterán

[link]

(#53360) TESCO-Zsömle

Nem csak a winx-ről van szó. Például én soha nem pofázok bele a kis tierű gépek dolgába, mert T6 alatt alig játszok, egyszerűen nem ismerem őket, és ha egyszer véletlenül szembe jön velem egy ilyen és lövök rá kettőt attól még nem állok neki okoskodni, hogy mennyire papír tank, vagy netán op. Itt voltak 8-10 csata tapasztalatával olyan okfejtések amitől égnek állt a hajam. Ahhoz nem kell 60% win, meg lila stat hogy értelmesen tudjon valaki hozzáállni. Nekem leginkább ez hiányzik.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53364) #56230144 válasza Enzolord (#53358) üzenetére


#56230144
törölt tag

Thanks

(#53365) Enzolord válasza SoulReaver (#53362) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, csak azt, hogy a választásokra való tekintettel, mindenki hozzon magával még 1 laggot...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53366) dfsz34 válasza #56230144 (#53359) üzenetére


dfsz34
őstag

w00ha

két nulla, nem o betű, de másolhatod is

(#53367) ktg3 válasza Enzolord (#53358) üzenetére


ktg3
őstag

Neked is laggol mostanában durván?
Csak nem T-home?:D

Az egyedi probléma, hogy az új peccsel még nem enged be a játékba?

(#53368) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Jaj de jó, miért most kell peccselni :(((

(#53369) TESCO-Zsömle válasza ktg3 (#53367) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem laggol. Packet loss-ol. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53370) Zadia válasza ktg3 (#53367) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem egyedi.Nem mennek még a szerverek.

(#53371) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tényleg! Eltűnt diegho. Furcsán béke volt a topicban. :DDD

(#53372) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Egyébként a wot-os fórumozókban és akik nem írnak ide, de játszanak vele és már szakaszoztam velük, van egy közös... Mindenki szeret csúnyán beszélni XDDD

(#53373) Th1sN04ll válasza SoulReaver (#53372) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ne tudd meg felvétel közben hogy vissza kell fogni magamat, aki játszott már velem az tudja az ellen mindig csuklik :DDD

(#53374) unravel


unravel
őstag

EZ annyira tetszik, ahogy a vége felé elhallgatnak a "noob team"-ezők. :))

¯\_(ツ)_/¯

(#53375) TESCO-Zsömle válasza SoulReaver (#53372) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ismerek embereket, akik nem szoktak. Egyikük most keres új monitort...

unravel: JacquelineX befigyel...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53376) Bad Pritt válasza emre (#53351) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most ezt nem tudom magamra vegyem-e, vagy ne. :D Igazából meg lehet mondani rendesen is, hogy ez vagy az a replay nem volt annyira hasznos, nem kell a lehető legkeményebben lecseszni mindenkit.
Amúgy szerintem sok replay kerül fel most is, ami hasznos, és nem a sajátjaimra gondolok, mielőtt valaki beszólna.

(#53372) +SoulRiever-: Te meg rötyögsz magadban állandóan. :P

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53377) SoulReaver válasza TESCO-Zsömle (#53375) üzenetére


SoulReaver
veterán

Áhh, én a 3. billentyűm után, kihagytam egy hónapot és átértékeltem a játékot.. Inkább elmondok egy misét amikor lehetetlen módon kilőnek vagy pattanok az utolsó lehetőségemnél és irány a garázs :D

(#53378) dfsz34 válasza SoulReaver (#53372) üzenetére


dfsz34
őstag

:)

Erről a töbszöri chat-ban tudna mesélni, amit kaptam.

(#53379) ktg3


ktg3
őstag

Amúgy anno viszonylag sokat szakaszoztam dieghoval. Teljesen rendben volt. Rendes gyerek.
Ez hanyadik eltűnése a fórumról, mert korábban is volt, hogy ellépett.

(#53380) Angel1981 válasza SoulReaver (#53357) üzenetére


Angel1981
veterán

Tekintettel arra, hogy most csak 10 vagy 12 HD modell érkezik, többnek nem is illene lennie.

Szerintem az a bizonyos +15 GB, amit említettek, akkor lesz aktuális, ha már minden HD lesz benne.

#53375 TESCO-Zsömle: LOL! :D

[ Szerkesztve ]

(#53381) Djuree


Djuree
félisten

tegnap utsó köröm at-8-al, winter himmelsdorf, kedvenc mapom, lehoztam 3 ellen a csatát, már csak én éltem egyedül (össz. 5 killem lett). nagyon brutál voltam, volt egy kék játékos a csatában, aki rámírt h nagyon jó játékos vagyok, pedig az ellennél volt. :DD jól esett. a végére megkedveltem kicsit ezt a lassú fostaligát. :DD sajna replayt nem szoktam felvenni, na ilyenkor sajnálom. :(
a végén már csak 1v1 volt, biztos voltam a sikerben, beálltam foglalni, mondom ezzel nincs értelme kergetőzni, egy maus is körbeszalad. :DDD erre ő keresett meg és jött meghalni. piros statja volt, de meglepett és tudott is nullázni, elég jól mozgatta a gépét, nem tűnt pirosnak. :U de azért kilőttem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53382) Tüzi válasza Bingisz (#53347) üzenetére

tárt karokkal várom őket :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53383) Lunky88


Lunky88
tag

Nektek sem működnek a 8.11-es replayek az új verzióval? Elindulnak de kb. 2 perc után kivág az asztalra hibaüzenet nélkül.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53384) emre válasza Bad Pritt (#53376) üzenetére


emre
veterán

Ne vedd magadra, inkább kiegészítés, jobbára egyetértek a véleményeddel, tetszik hogy elfogulatlanul állsz hozzá. Gondolkoztam is hogy beleszerkesztem, de nem sikerült.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53385) Th1sN04ll válasza Lunky88 (#53383) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Neeeeee Van vagy 3 replayem amit ha lefrissült ez a szar fel akartam venni :O

(#53386) Lunky88 válasza Th1sN04ll (#53385) üzenetére


Lunky88
tag

Ha még nem ért véget a frissítés addig nyomd ki, és vedd fel őket amíg lehet. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53387) Napfénysüti válasza Angel1981 (#53325) üzenetére

Ő is miatta ment el? :D

Més que un club!

(#53388) Th1sN04ll válasza Lunky88 (#53386) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Életet mentettél :DDD :C

(#53389) unravel válasza Lunky88 (#53383) üzenetére


unravel
őstag

Nekem be sem tölti. :)

A jelenlegi verziója a World of Tanks-nek nem kompatibilis a csata felvételével. Ez problémát tud okozni a visszajátszásban. Biztos nem veszed észre a különbséged és folytatod a visszajátszást?

Úgy tűnik a magyarítóktól elvárják a google translate használatát. :D

¯\_(ツ)_/¯

(#53390) Th1sN04ll válasza unravel (#53389) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Kinyírják a replayeket ezzel a 2 havontai felesleges peccsel... még ha olyan dolgokat csinálnának ami értelmes, akkor megértené az ember de egy helyben topognak mint a szaró galamb :(((

(#53391) mrszitya válasza Lunky88 (#53383) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én is így jártam, 9.0-ás visszajátszást (fájlt) pedig nem sikerül fellelnem "a interneden". Nekem meg a mod teszthez kellene. :)

(#53392) Tüzi válasza Cray Tyler (#53352) üzenetére

13.4-es driver.
a postot nem találom, a driver iszont ez, és tök jó 5870 mobillal.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53393) Angel1981 válasza Lunky88 (#53383) üzenetére


Angel1981
veterán

Írták, hogy a 9.0-val teljesen inkompatibilisek lesznek a korábbi replayek.

#53387 Napfénysüti: nagy részt igen - legalább is saját bevallása szerint.

[ Szerkesztve ]

(#53394) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv All!
A mod-ok telepítésénél mindig a felülírást kell választani, ha másolom be a dolgokat a res_mods mappába?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#53395) Djuree válasza mcwolf79 (#53394) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53396) emre válasza mcwolf79 (#53394) üzenetére


emre
veterán

Igen, csak néha nem mindegy mivel mit íratsz felül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53397) Cray Tyler válasza Tüzi (#53392) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Mármint 13.4-es AMD mobile VGA referencia-driver? Mert Leshcatból most 14.1 a newest one.

(#53398) unravel válasza mcwolf79 (#53394) üzenetére


unravel
őstag

Erre nem lehet helyes választ adni, mert nem tudni mit szeretnél pontosan.
Annyit javasolnék, hogy legyen biztonsági másolatod a jól műkődő, jól beállított modcsomagodról.
C:\Games\World_of_Tanks\res_mods

Ilyet kérek tankosba'!

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#53399) jimmy74 válasza Djuree (#53395) üzenetére


jimmy74
őstag

hogy megy az AT-7? :) olvastam hogy kifejlesztetted,én nekem most tegnap óta fullos.
ja még nem vetted meg?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#53400) Djuree válasza jimmy74 (#53399) üzenetére


Djuree
félisten

nem még nem, csak kihúztam aztán bedőltem az ágyba. :DD
nagyon szenvedős stockon? szerencsére az ágyú ami 16k xp, a többi csak 1-2k xp ami nincs meg motor ilyenek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.