Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53951) L4mie válasza xAttilax (#53950) üzenetére


L4mie
veterán

:W :W :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53952) mynames válasza Bad Pritt (#53949) üzenetére


mynames
senior tag

Mi a francért van akkor odaírva, hogy "ajánlott 95°"??!!

(#53953) fradi81 válasza xAttilax (#53950) üzenetére


fradi81
veterán

hatalmas, ráadásul max grafika 6fps így kell ezt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#53954) Bad Pritt válasza mynames (#53952) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én ilyet nem is láttam. :Y
Próbálgasd, állítsd be, ami szimpatikus, szerintem a legtöbben 120-al (vagy mennyi a max, nem tudom fejből) használjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53955) sith7 válasza xAttilax (#53950) üzenetére


sith7
nagyúr

idióta :W

(#53956) mynames válasza xAttilax (#53950) üzenetére


mynames
senior tag

Tiszta szégyen! :D :))
Mondjon le!
minden mondat egy gyöngyszem!!!! :D
"..álcaháló és festés is van a tankon mert ez egy nagyon kemény tank" :))
"..azért tartok prémium lőszert a tankban, mert lehetséges , hogy kelleni fog..."

hát ez kész!!!!!!!!! :))

Én nem tudnék 6 fps-sel játszani az tuti..

[ Szerkesztve ]

(#53957) myckey válasza Napfénysüti (#53945) üzenetére


myckey
veterán

baszki!
ez így elég gáz.

nem baj,megyünk wór tánderezni :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53958) Viktoár válasza Bad Pritt (#53939) üzenetére


Viktoár
addikt

Már akartam írni hogy a conquerort érdekes módon az esetek többségében 1 lövésből kiszedem én is.Viszont vannak tankok amiket alig tudok sebezni.Tehát nagyon nem mindegy hogy melyik tankot lövöm hiába arty.Amit könnyen lenullázok az még a tiger 2. Erről a 2-ről biztos állíthatom hogy az arty a gyengéjük.A jagtigerbe is nagyot sebzek,ritkán 1 lövés.

A tankok zöme 7-800-as sebzést szenved el 1-1 találatnál,sőt van ami csak 600 körül hiába találom el többször.Szóval RNG ide,RNG oda,mintha lenne egy script hogy melyik tank mennyire érzékeny az artyra.

Ez az én tapasztalatom,nem szentírás de aki sokat artyzott annak biztos feltűnt már.

Üdv:Viktor

(#53959) Th1sN04ll válasza xAttilax (#53950) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

;] Inkább nem kommentálom, ha diavetítést akarok nézni bekapcsolom a 100 éves diavetítőt és inkább majd én cserélgetem a képeket :(

Viktoár:
Feltűnt igen, amit még szeretek lőni az is3-kv4/rendszerint kigyullad/, illetve ha sikerül oldalba kapni tud szépeket sebződni mondjuk egy e100-is... Bár tegnap 212-vel fornton lőttem és kemény 250 ment be neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53960) riki válasza Napfénysüti (#53945) üzenetére


riki
senior tag

Szia.
Nekem a config. átirás jelentősen javította az idegesitő mikro laggokat.[link]

(#53961) Mark_o válasza xAttilax (#53950) üzenetére


Mark_o
tag

Ez brutál köcce :)
Érvek a tank mellett a video alapján:
Amerikaiak építettek nála kisebb tankot is.
Elég kemény tank ezért festést és álcahálót neki.
!4es szintben csak úgy pattognának róla és menekülnének mint a mérgezett egerek :DDD

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#53962) Zeratul válasza Viktoár (#53958) üzenetére


Zeratul
addikt

Volt olyan anno hogy GW Pantherral 2x oldalba lőttem a Ferdit, Kritical hit és a lánca se esett le. Mikor végre elfordult és sikerült fenéken lőni akkor one shootoltam.

(#53963) csoki válasza mynames (#53952) üzenetére


csoki
senior tag

inkább 110 körüli az ajánlott, az volt 8.11 előtt amit megszokott az ember
(többen szerintem összekeverték a látómezőt(FOV) a megjelenítés távolságával, mert az max-ra kell rakni persze)

(#53964) ddt500hu válasza xAttilax (#53950) üzenetére


ddt500hu
veterán

6fps gecc!! :Y Igénytelen állat. Nesze neked HD grafika. :W

(#53965) Angel1981 válasza xAttilax (#53950) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nem tudom még, mit kéne mondanom erről a tankról...."

Pl. azt, hogy nem tudsz vele játszani! :P
Bár ahogy a statjait elnézem, mással sem....

(#53966) Linkin válasza Napfénysüti (#53929) üzenetére


Linkin
senior tag

Nálad valami nem tiszta nekem I3 proci +8GB Ram +Nvidea 650 és Magas Grafon 40-50 gpd +árnyék kikapcsolva

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#53967) Napfénysüti válasza riki (#53960) üzenetére

Ezt is megcsináltam de amit írtam eredményt az ezzel együtt nyújtja. :(

Linkin: lehet de fogalmam sincs mi keverhet be. Még VGA drivert is frissítettem.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#53968) eszakas válasza xAttilax (#53950) üzenetére


eszakas
senior tag

Ne mond már! 6-7 fps és 250-es ping? Eszembe nem jutna így videót csinálni:(

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#53969) Th1sN04ll válasza eszakas (#53968) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Én nem magamat akarom fényezni de így prezentálni egy anyagot igénytelenség, még akkor is ha nincs lehetőség jobbra... Nekem sem matyóhímzés, meg gyakran még beszélni sem tudok de azért na, legalább a tank mozog nem akadozik a képernyőn... :(

(#53970) L4mie válasza Th1sN04ll (#53969) üzenetére


L4mie
veterán

jó hát látszik szerencsétlenen, hogy van vagy 12 éves, haver átment feltették 2 en a videót mert a másik már látott olyant hogy valaki ilyent csinált és az mennyire menő és majd gamercelebek lesznek ezzel.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53971) Th1sN04ll válasza L4mie (#53970) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Persze nincs ezzel gond megfér a többi közt :DDD

(#53972) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Aszongya SU-152 wiki:
'
Its armor protection was only adequate; the 65 mm of 30-degree sloped frontal armor was moderately greater than that of the T-34 medium tank, but still left it vulnerable frontally to the 88 mm KwK 36/43 guns of the Tiger and Elefant at long range and the 7.5 cm KwK 40 high-velocity gun of the Panzer IV and StuG III/IV at medium and short ranges (and from any range from the flanks or rear)
'
Ehhez képest a szerencsétlen KwK 40-es lövedékek csak úgy pattognak tonnaszám hogy öröm nézni. Megmondták anno a WG-nek nem jók a német lövegek átütési értékei amivel dolgoznak. :(((

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#53973) Angel1981 válasza Th1sN04ll (#53969) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy gáz az egész, ahogy van!
Egy vérvörös 12-14 éves kis marha, aki azt hiszi, érdemben hozzá tud szólni ehhez a játékhoz!
100%-ig megértem, hogy a komoly klánoknál követelmény a 18+, de minimum a 16+ korhatár, és punktum!

Ez is egy probléma manapság!
Azon eljárásokat, programokat, amiket régen csak profik használtak, és profi szinten kiviteleztek, ma már bárki használhatja, és az eredmény olyan is, amilyen!
Ezért van tele a youtube mindenféle hulladékkal videóval, ahol pl. totál dilettánsok kritizálnak / elemeznek egy adott témát, ezért van 6 éveseknek is fészbuk meg twitter profilja, ahol már azt is megosztják, ha finganak, és ezért képzelheti magáról egy ilyen kölök, hogy "jól bemutat" majd egy ilyen tankot egy ilyen videóval - én mutatnék be neki! :P

A múltkor a 7 éves nevelt fiam akarta azt bekamuzni, hogy ő admin egy minecraft szerveren - amikor emiatt felment bennem a pumpa, és kicsit jobban elővettem, és kikérdeztem, az lett, amire számítottam - még azt sem tudta igazán, mi az a szerver, és mi az az admin, csak látta chaten, hogy erről beszélnek - a kettő között van különbség.... :(((
És az durva, hogy pl. olyat már láttam, hogy 10 év körüli gyereket bíztak meg moderátori feladatokkal!
A világ minden téren abba az irányba halad, hogy "minőség helyett mennyiség", és ez nagyon nem lesz jó!

[ Szerkesztve ]

(#53974) Th1sN04ll válasza Angel1981 (#53973) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

5 perc alatt nem lehet bemutatni egy tankot...Plusz én kísérletezgettem ilyen felvevőprogikkal ugye fraps, meg action meg ilyen hülyeségek, azon kívül hogy a nem gyenge gépem lefogta mint a dög /konkrétan negyedelte az fps-t/ még a minőség is szar volt, pixeles volt, a hang sem volt tuti... így én h.264-be veszek fel igaz hogy egy fél órás videó nyers anyagja közel 10 gb, de abból lehet dolgozni, mire lerenderelem, lesz 3-4 gb, de az majd in game minőség mind kép mind hang tekintetében :K Ugye ebben az NV tulajok előnyben vannak a shadowplay miatt, de ugyan ezen az elven működnek az avermedia kártyák, illetve más recent cuccok is :K Nem mellesleg nem vesz le fps-t :C

Jelenleg még ugye látjátok trial verzióval vágom, illetve rakom össze az anyagokat, de jövö hónapban beruházok egy eredeti powerdirectorra, csak ajánlani tudom, nem olyan bonyolult mint egy vegas, cserébe mindent tud ami egy alap szintű videó készítéséhez kell, féyévekkel gyorsabb mint egy movie maker pl, ami a h.264 szabványt is csak trükközéssel, meg szopással képes kezelni... de mondjuk ingyenes :U

[ Szerkesztve ]

(#53975) TESCO-Zsömle válasza Th1sN04ll (#53974) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na igen, régen ha az ember fel akart venni valamit, értenie is kellett hozzá. Most, -jó esetben- vesz 50 rongyért egy kis dobozkát, amit be kell dugni a monitor és a VGA közé, és az ott helyben veszi a cuccot SD kártyára HW-esen tömörítve, vagy tolja ki netre stream formájában.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53976) mynames


mynames
senior tag

Melyik modpackot javasolnátok?
Mert a wotinfo-s jacktor kicsit nyűgösnek tűnik a hsz-ek alapján...

(#53977) Th1sN04ll válasza TESCO-Zsömle (#53975) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Hát azért a nyers anyagot még most is tovább kell csiszolni, bár már nagyon sok beépített script segíti az embert ebben :K De tény haladunk a korral, bár én sajganám egy recent cardért azt a sok 10 ezrest :D

mynames:
Szedd le egyenként ami kell és problem slowed! :R

[ Szerkesztve ]

(#53978) mtade válasza mynames (#53976) üzenetére


mtade
aktív tag

Én az aslain félét tettem fel, abból is az exe-set, remekül működik.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#53979) TESCO-Zsömle válasza Th1sN04ll (#53977) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kell, csak érdemes. Csupán rá akartam mondani, hogy pénzért elérhető eszköz, ami az általad felvázolt folyamatot leegyszerűsíti két gombnyomása: Felvétel, és stop. A többit mind megcsinálja a doboz. Ha olyan a SW, még YT-ra is magától tölti fel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53980) Th1sN04ll válasza TESCO-Zsömle (#53979) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mind olyan már Twich, és tube integráció van bennük, köztük a shadowplayben is :K Ezek a legelterjedtebbek, a powerdierectorral is meg lehet csinálni hogy a konvertált anyagot direktbe tolja felfelé tubera is, sőt ossza megfelé mindenféle közösségi oldalakon :K

(#53981) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Még mindig nincs valami patch amivel javítanák a "gyengébb" gépek fps mutatóján? Hétvégén ha nem tudok :W :Y

Ja még azt szeretném megkérdezni, az miért lehet, hogy felállítom full hd-re, mindent maxra, és mégis kockás marad a tank a hangárba, meg amúgy minden, a játékban?

(#53982) Th1sN04ll

Egyértelmű olyanra gondoltam amit csak a "rászorulóknak" kéne telepíteni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#53982) Th1sN04ll válasza MinionFlasH (#53981) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Hány peccs kéne már, most pofoztam életre az xwm-et nekem most ne peccseljenek mert morcos leszek ;]
Más:
World Of Tanks T34 4487 Dmg, Tank Ász, High Caliber! Fogyasszátok egézséggel :K

[ Szerkesztve ]

(#53983) mynames válasza mtade (#53978) üzenetére


mynames
senior tag

Köszi!!!!
:R :R :R

Ez nagyon komolynak tűnik!!! Remélem nem lesz nagy fehér szám a képernyőn mint a régebbi Jacktornál volt... :D

(#53984) fradi81 válasza MinionFlasH (#53981) üzenetére


fradi81
veterán

Milyen gép?

moto g72, Ninebot d28e

(#53985) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az XVM-ben hogy lehet azt kikapcsolni, hogy ne mutassa a csapattársak neveit a képernyő közepén amikor a klövésem után nézegetem a többieket?

Van már 0.9.0-hoz Max Farplane?

[ Szerkesztve ]

(#53986) ddt500hu válasza mynames (#53976) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is ezt raktam fel. Semmi gondom nincs vele. Vagy is 4 de nem lényegesek. Nincs látótáv jelző (vagy csak nem működik), nincs irányzékjelző a térképen (v.cs.nm.), és amikor először zoomolok egy csatában mindig az 50X-es jön be ami elég zavaró. És csata elején valamiért nem írja ki a százalékot. A végén igen.

update. Ja bocs én utólag felraktam az 50X-es zoomot az nem a Jacktor része. Már mint sniper nézetben.

[ Szerkesztve ]

(#53987) mtade válasza mynames (#53983) üzenetére


mtade
aktív tag

Én patch-ek óta ezt használom, fps is jó, nagy fehér szám sincs.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#53988) MinionFlasH válasza fradi81 (#53984) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

AthlonII 245 (2.9ghz)
4gb ram ddr2 533mhz
6850 1gb

(#53989) Th1sN04ll válasza MinionFlasH (#53988) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Szerintem egy normal szintre visszavéve a grafikát jól menne rajta :K

(#53990) MinionFlasH válasza Th1sN04ll (#53989) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jól ment 30-40fps míg nem jött a 9.0 :( Azóta kockás, ronda (ha feltolom a grafikát akkor is) és szarul megy minimumon is ! :(

(#53991) mtade válasza ddt500hu (#53986) üzenetére


mtade
aktív tag

... És csata elején valamiért nem írja ki a százalékot. A végén igen.

Itt a megoldás elméletileg. Én spec szeretem, ha nem írja ki....

szerk
manuális notepad-es beállítás:

Van olyan xvm.xc amit nem lehet "beolvastatni", mert nem ez "irányít" hanem több xyzstb.xc fájl...
Ennél marad a "kézzel módosítás" az alábbi fájlokban (nyisd meg őket szövegszerkesztővel (pl notepad++)):
battleLoading.xc (meccs kezdés előtti)
battleResults.xc (meccs utáni)
statisticForm.xc (talán a meccs közbeni)

Ezeket a res_mods/xvm/configs/@Default könyvtárban találod.

Ezeket a sorokat keresd adott .xc fájlban:
"showChances": false
"showChancesExp": false (ezt nem muszáj, de ha neked kell akkor kapcsold be ezt is nyugodtan)

Itt ahol van az a szöveg, hogy: false azt törlöd és beírod helyette: true és elmented. Tehát így kell majd kinéznie:
"showChances": true
"showChancesExp": true (ezt nem muszáj, de ha neked kell akkor kapcsold be ezt is nyugodtan)

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#53992) Th1sN04ll válasza MinionFlasH (#53990) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ott valami nem kóser... A probléma nálad lesz :K

(#53993) fradi81 válasza MinionFlasH (#53990) üzenetére


fradi81
veterán

A gyenge procinak nincs köze a grafikához. Lásd 6 fps-es videó :)

moto g72, Ninebot d28e

(#53994) MinionFlasH válasza Th1sN04ll (#53992) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Valami 5let? :DDD Tegnap frissítettem vga drivert!

(#53995) csoki válasza Th1sN04ll (#53982) üzenetére


csoki
senior tag

végén a csapattársad lő beléd egyet (caern), és azért tud kilőni az m103...
amúgy grat :)

(#53996) Th1sN04ll válasza csoki (#53995) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Biztos úgy volt vele nem kellek én a csapatnak :DDD

(#53997) superfly2 válasza csoki (#53995) üzenetére


superfly2
tag

Szerintem nem a caern, hanem a conqueror :) egyébként tényleg szép kör volt :D

Végre megvan a tank ász a Type 61-el :DDD 5346 dmg meg 5 kill

[ Szerkesztve ]

(#53998) Simi37 válasza Viktoár (#53958) üzenetére


Simi37
őstag

Karelia védés lorr 155 51el. Az ellenséges full hps JT a mi T34ünket akarta seggbe szedni ezért viszont a seggét mutatta nekem és meg gyönyörűen belelőttem a kisajtóját szerény 1416ot osztottam bele krit nélkül az meg szerintem úgy meglepdött h elsem lőtte magát a T34 meg lazán kiszedte :D kíváncsi vagyok milyen pofát vághatott :DDD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#53999) mynames válasza ddt500hu (#53986) üzenetére


mynames
senior tag

Na ezt elb@sz...m. Nem mentettem le a res modot...
5-6 körön át hibátlan volt minden, majd egyszer csak csata közben váratlanul kilépett, úgy , hogy még a game kliens is leállt. Visszalépéskor a kliens egyből bezáródik... :((

Most szedem le a fullos 7234 MB-ot..

[ Szerkesztve ]

(#54000) csoki válasza superfly2 (#53997) üzenetére


csoki
senior tag

igen a conqueror :)
már bezártam a videót és csak arra emlékeztem h angol heavy volt :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.