Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53101) emre válasza Tüzi (#53100) üzenetére


emre
veterán

Én is csak azért jegyeztem meg mert érintett voltam benne, az idő tájékán még egy 5770 cf-el toltam, elég jó fps-el, ami aztán egyik napról a másikra megfeleződött.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53102) Tüzi válasza mcwolf79 (#53090) üzenetére

Nekem ilyen:

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53103) K6000 válasza #43783936 (#53093) üzenetére


K6000
tag

Sajnos én is így vagyok vele de jó tudni, hogy a wg ezzel a tankkal nem csak engem rakott a szerszám rossz végére :D

(#53098) Jolet

kell egy jó pozíció és el kell találni a gyenge helyeket miközben magad távol tartod a sebesüléstől :-)
Hát én ilyen videókat vadászom, mert ennek a szerencsétlennek az álcája igen gyatra (másképpen nem tudom távol tartani magam a sebesülésektől), a 400 méter és felette távolságból meg egyszerűen nem tudok gyenge pontokat lőni, vagy bennem van a hiba vagy a tankban nem tudom...
Próbálom én, de ez a 2 dolog valahogy üti egymást, ha közel megyek, hogy tudjak gyenge pontot lőni, akkor én is célponttá válok, ha meg távol tartom magam, akkor meg nem tudok gyenge pontot lőni. Középút nincs mert ott meg is lőnek, meg le is pattanok.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#53104) Iron Funeral válasza mcwolf79 (#53090) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Rammer/Stab/Venti
Rammer/Stab/EGLD

Te döntesz, hogy mit akarsz, gyorsabb célzást, vagy egy kicsi-kicsit mindenhova. Szerintem hosszú távon jobb az EGLD, én már-már agyfszt kaptam a célzási időtől.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#53105) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Rettenetesen utáltam a mini-Párducot és igazából nem a jármű volt ennyire rossz, hanem a csapatok, de így is büntetés volt vele játszani (26%-os winrate azért kicsit letöri az ember kedvét, azóta már sikerült felmenni 46%-ra, ha eléri az 51% környékét és meglesz az XP a Párducra, akkor eladom).
Ma is volt egy abszolút vereségnek kinéző kör, de végül sikerült lehozni. Tehát klassz kis gép ez, viszont a Type 4 Chi-To még mindig a kedvenc közepes tankom T6-ban.


(#53106) LK válasza K6000 (#53091) üzenetére


LK
addikt

Köszi a tippeket Jolet-nek is! A VK45.02 A-val figyelem az eseményeket,és ha sikerül oldalba kapni valakit,azt teszem. Sajnos sokszor pakol be 4-8 db T10 és pár db T9 ellen,ilyenkor marad a repesz lőszer,WT-ket,Arty-t,és másokat oldalról is jól szed.

T9-es tankok javítása mennyibe fáj? (pl. IS8? )

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53107) Jolet válasza LK (#53106) üzenetére


Jolet
őstag

meg nem esküdnék rá, mert sosem érdekelt, de olyan 17 ezer körül lehet emlékeim szerint

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#53108) Angel1981 válasza Jolet (#53098) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm! Azt is átalakítják?
Le vagyok maradva!

(#53109) Simulacrum válasza Angel1981 (#53095) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én szeretem azt az új pályát, ezerszer jobban, mint a Hidden Village-t. Délről D6-ba megyek, északról meg E4-be, tehát mindkét oldalról középre. Innen a szituáció kialakulása után akár a városba, akár szélre szépen ki lehet menni, illetve el lehet suhanni az arty-ért is.

Életem egyik legjobb meccse, egyszerűen azért, mert eddig mindig elcsesztem az ilyeneket, most sikerült megnyerni. Végre meg lehetett volna a Kolobanov medálom is, de sajnos volt egy afk játékosunk. :(
Ha írnék a WG-nek megadnák utólag vajon? :D

WZ-131 replay

(#53110) myckey válasza Simulacrum (#53109) üzenetére


myckey
veterán

persze!
és mellé küldenének egy méretarányos wz-131 modellt is,csak hogy életed végéig emlékezz eme jeles eseményre :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53111) Bingisz válasza Simulacrum (#53109) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem, mert a sima moderátoroknak nincs hozzá joguk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53112) Lunky88 válasza Tüzi (#53102) üzenetére


Lunky88
tag

Ennyire jó ez a Girls und Panzer? Amúgy szeretem az animéket de amikor a csajok ilyen héliumos lufit szívott hangon megszólalnak benne attól frászt kapok. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53113) Tüzi válasza Lunky88 (#53112) üzenetére

poén :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53114) K6000 válasza Lunky88 (#53112) üzenetére


K6000
tag

Nálam csajok vannak a tankban, hiányos öltözetben. (khmm egyenruhában) Nekem csak a nevük tűnik fel. Helmut -nak (sofőr) termetét meghazudtoló mellmérete van, szőke, kékszemű, és egy 150 tonnás E-100 tankocskával jár manikűröshöz :C
Ráadásul Hans a legjobb barátnője aki hasonlóan jó adottságokkal rendelkezik, és mellesleg a főnöke. (Hogy mit csinálhatnak ezek amikor nem himmeldorf-on lövik az ellenséget?)

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#53115) Ry0K3N válasza Bingisz (#53023) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ezjóóó :C

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#53116) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:D

FV215b (183) jármű kifejlesztve.
Elköltött tapasztalat: 234609  .
Elköltött szabad tapasztalat: 391 

(#53117) Bad Pritt válasza ddt500hu (#53116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Isten nyugosztalja az új monitorodat :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53118) Szepi1979 válasza ddt500hu (#53116) üzenetére


Szepi1979
senior tag

GoldNoob :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#53119) Diarmand válasza Bad Pritt (#53117) üzenetére


Diarmand
senior tag

Besírtam! :C

(#53120) Jolet válasza Angel1981 (#53108) üzenetére


Jolet
őstag

megszűnnek oldalt a hegyek cserébe zegzugos sikátorok lesznek ahová a másik oldalról nem lehet belőni, mert dombok takarják a rálátást

nekem furcsa és élvezhetetlen, másnak lehet be fog jönni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#53121) ddt500hu válasza Bad Pritt (#53117) üzenetére


ddt500hu
veterán

Felkészültem lelkileg arra, hogy az első pár csata bukta lesz ja és persze az első 4 lövésem pattan vagy mellé megy. Az 5-nél török zúzok. :O

(#53122) #43783936 válasza ddt500hu (#53121) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma három bukó partim vol vele 6000 körüli sebzésekkel.
A negyedik elején szétkapott három scout.
Petsze az lett a duplázós... :DDD

(#53123) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Ma hajnalba mentem egy igen szerencsés kört a 8as amcsi prémmel a t34-el, replay-ből felvettem, már töltöm felfelé, nekem tetszett a csata, remélem nektek is fog :DDD

(#53124) Tüzi válasza #43783936 (#53122) üzenetére

18/15 defeat ma átlag 3k sebzéssel, még t71-el is 2.3k-t csináltam (két arty+jt), és minden bukós.
szerintem pár napra felfüggesztem magam.
isu152-t kétszer meglőtték az ágyú mellett, nem tudom miként, de mindkettő üzemanyag-tartályt fogott, másodikra kigyulladtam.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53125) Zeratul válasza Tüzi (#53124) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha felraksz e weakspot skint akkor láthatod hogy ott is üzemanyagtank van. Egész ISU egy mozgó gázolajtartály.

(#53126) Tüzi válasza Zeratul (#53125) üzenetére

eddig sose lőttek szemből, ágyú mellett üzemanyagot.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53127) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első csata. Hát nem erre számítottam. A mellélövéssel nincs gond de, hogy a gold ammo egyet nem ütött át. :F A végén már azt hittem rossz lőszert vettem és betöltöttem az alap lőszert. Mondjuk azzal kiszedtem 1200-ról egy JT-t.
Szóval a 215b oldalba lőttem nem ment át, T54-et nem tudom hol lőttem meg de nem vitte át, az obj.268-at lehet átvitte de ezt már nem tudjuk meg. JT full tökéletes haslövés nem vitte át. Aztán az AP átvitte. Amúgy egész jó csata volt főleg kerülgettem a lövéseket mert a rohadt T54 állandóan felspottolt.

Most mehetek 3 kört a Löwe-vel, hogy legyen pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#53128) Lunky88 válasza ddt500hu (#53127) üzenetére


Lunky88
tag

Ja hát igencsak megcsappant a kredited úgy látom. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53129) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#53127) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Masszívan deficites, mennyit kell ezzel sebezni hogy egál legyen :Y

(#53130) Diarmand válasza ddt500hu (#53127) üzenetére


Diarmand
senior tag

Egyet nagyon jegyezz meg: ez az egyetlen olyan tank a játékban ahol inkább álljon szemben az ellenfél, mintsem oldalt. Ha oldalról látsz valakit, nagyon gondold meg, hogy rálősz e, mert a lánctalp előszeretettel nyeli el a HESH-t és sebzel csak 600-at a legpapírabb tankokba is.

Blitz: ha minden HESH lövésed átüt és nem lőnek ki (gyk. full hp-n úszod meg a csatát) csak akkor lesz picit pluszos, egyébként full deficit. Kb 6-7 milliót játszottam el vele eddig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53131) Jolet válasza Diarmand (#53130) üzenetére


Jolet
őstag

mázlid van :-)
én igaz csak a tesztszerón, de 22 csata alatt buktam 1,4 milkát

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#53132) ddt500hu válasza Diarmand (#53130) üzenetére


ddt500hu
veterán

De oldalról akkor a torony meg a lánctalp feletti rész mehet nem? Ha nagyon közel van és a görgők közé tudok lőni akkor is elnyeli?

(#53133) scyllarus válasza ddt500hu (#53132) üzenetére


scyllarus
veterán

Amennyiben a random 25% úgy akarja, abból is lánctalp lesz...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53134) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ez a lagg amúgy örökre marad? reggel még jó volt, de már most játszhatatlan...katasztrófa amit ez az idi@ta wg művel...

(#53135) Bingisz válasza Cseri0058 (#53134) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem a WG hibája (sajnos). :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53136) Napfénysüti válasza Bingisz (#53135) üzenetére

Csak a Tréseknek laggol durván vagy Diginél is ilyen?

Més que un club!

(#53137) dfsz34 válasza ddt500hu (#53127) üzenetére


dfsz34
őstag

5 betalált lövés sebzett 3,5e-t meg gondolom a láncleszedéses assist vagy spotoltál ellenfelet, de a spot-ra nem ad annyi kreditet. Ez tényleg közepes eredmény, annak is az alja inkább.

Lőttél hetet és sok hp-t vesztettél. Ezzel a tankkal pluszban csak akkor tudsz zárni, ha nem vesztesz sok hp-t, ami szinte lehetetlen, mert általában hp vesztés nélkül nincs sebzés az ágyúja ugyanis elég pontatlan, szóval vagy kivárod türelemmel a célzást vagy közel mész. Emellé legalább minden harmadik lövésed szép kövéret sebez és persze nem lősz sokat mellé, na akkor lehet pluszos, nekem volt már +6e köröm is vele.

AP löszert szerintem kapd is ki, maximum 2-t szabad vinni, ha több van benne, akkor ki vele. Csak arany. Drága a mulatság sajnos.

Még egy dolog, meg kell várni a teljes becélzást, mert érdekes módon nekem szinte kizárólag akkor adja be az átütést és a brutál sebzést. Eddig a rekordom 2121, amit egy maus tetejébe sikerült bevágnom, örült is neki és még az arty is kiakadt, hogy nagyobbat sebzek, mint ő. Persze lassan céloz, ami nagyon kockázatossá teszi a becélzást és ha mozog az ellen, akkor érdekes betalálni ezzel az ágyúval.

Full hp-ról egy lövéssel eddig csak kilencesek sikerültek, csak a nagyokat sorolnám fel e75, JT és m103.

Az igazi kín, amikor ki kell szedjek 3-400hp ellenfelet, mert az pazarlás, de nincs mit tenni. Az érzés amúgy is megfizethetetlen, amikor kidugja mondjuk a t34 vagy a jpze100 a tetejét és azt hiszik, hogy sérthetetlenek, aztán hamar rájönnek a garázsba menet, hogy nem volt jó ötlet az fv183-nak mutogatni bármilyen részüket is, ha nincs bőven hp-juk.

(#53138) unravel válasza Napfénysüti (#53136) üzenetére


unravel
őstag

Diginél stabil 30-50 ms nagyon régóta.

Más:
Mi történik ha valaki statnullázást kér?
Ezt hívják account resetnek?
Ekkor mindene eltűnik? Beleértve a tankokat is? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#53139) Djuree válasza dfsz34 (#53137) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap engem obj704-ből szedett ki, 1600hp huss. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53140) Enzolord válasza unravel (#53138) üzenetére


Enzolord
addikt

A prém tankok és az arany megmarad...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53141) jano_77


jano_77
nagyúr

9.0 notes:
"Ha ki van fejlesztve a Stug III, akkor kapsz helyette kifejlesztve egy StuG III Ausf.B tankot, teljesen kifejlesztett modulokkal.
A Stug III neve StuG III Ausf.G-re változik."

Akinek a garázsában van még a Stug III, az kap PLUSZban egy Stug III Ausf B. tankot teljesen kifejlesztve és nem helyette ugye!? :F Remélem nem veszik el a jó kis Stug-ot!? Az új tankot akkor is megadják, ha már nincs a garázsban, mert elit státuszban eladtam? Mert akkor inkább eladom, hogy legalább a lóvét megkapjam érte!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53142) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Van ez a történelmi csata és lesz pár tank aminek több verziója lesz (pl PZ IV). Ez hogy fog működni? Megkell venni a többi változatot? Vagy bekerül a garázsba?

halahala

(#53143) myckey válasza Napfénysüti (#53136) üzenetére


myckey
veterán

vátsunk szógátatót! :))

bebaszna!
megyek moóódern tankozni,majd ha esszer kijön
az aranyat meg elkurvázom serbékkel :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53144) Napfénysüti válasza myckey (#53143) üzenetére

Most ebben a hónapban szüleimnél lakom és ott Tréhóm van de amint megyek vissza következő hónapban az albiba ott már 20 megás Digi lesz. :K
Csak addig kell kiszenvednem valahogy. :D

Més que un club!

(#53145) jano_77 válasza myckey (#53143) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ha lenne lehetőségem, gondolkodás nélkül váltanék a Digire, de sajnos ahol lakunk, csak a Tré-online van jelen! :W Pedig még Digis dolgozó is lakik a lakóparkban :F

"A csata-várakozó ablakból el lesz távolítva a Tier-enkénti táblázat."
Vajon ezt miért veszik ki? Mert nagyon szembetűnő volt, mikor adott tierű tankkal, amivel sorban kellett állni úgy, hogy abból volt a legtöbb várakozó!? Mégsem tudott csatába dobni a szutyok játék, mert Ő 2 tier-el nagyobbak közé akart bedobni!? :o

"Egy játékos által naponta elküldhető feljelentések száma 5-ről 10-re nő."
Ezt viszont nagyon pozitívnak tartom és támogatom....ez sem lesz még elég, de örvendetes a lépés! :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53146) myckey válasza jano_77 (#53145) üzenetére


myckey
veterán

én meg majd wár tunderezek meg krájendzsines tankos modernezek.
ezzel meg délelőtt játszok vagy hajnalban :Y

már most katasztrófa,ide oda ugrál az egész

na de elég már ezekből a lagggos dógokbó,mer még valaki(k) megszónak érte :R

de rafkós ám ez a rendszer,mer TD meg arty gépekre sarkall!
ott kérem szépen megállok egy helyben, oszt szarok rá hogy ugrál a képernyő.
szal ezt kell venni

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53147) jano_77 válasza xenom0rph (#53142) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak a Stugnál írták, hogy akinek ki van fejlesztve a mostani, az kap egy újat teljesen kifejlesztve, így azt gondolom, hogy a Pz IV-eket majd ki kell fejlesztgetni, de persze lehet tévedek. :U Majd kijavítanak a jobban informáltak. Stugra is várom az infókat!?
UPDATE

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53148) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A lagokhoz:
Ma felmentem az orosz szerverre kipróbálni, ott milyen. RU3-nál ugyan az a helyzet, RU7 és RU8-on viszont egyáltalán nem ugrál a tank. Cserébe ott a ping több egy kicsivel, de még így is játszhatóbb. RU7-en átlag 100, RU8-on 150.

Ott ugye már 9.0 van. Ki szerettem volna próbálni a Historical Battle-t, de nem sikerült. A probléma az, hogy mindhárom szerveren hiába várom végig az 5 percet egyáltalán nem rak be senkit se csatába, mintha nem üzemelne a matchmaking. Csak berakja a játék az embereket a sorba, aztán semmi, pedig bőven lenne elég ember. Az 4 tanktípus mennyiség közül nagy ritkán néha 1-1 ember eltűnt a sorból, gondolom ők megunták a várakozást, és kiléptek...
Kíváncsi vagyok, holnap az EU-n hogy lesz.

Amúgy van két-két érdekes küldetés mindhárom történelmi csatához néhány kisebb tanknak:
a) Spotolj legalább ezret és kapsz 20 ezer kreditet
b) Szerezz a csatán belül legalább 150 xp-t és 1,5x-es kredit + xp szorzót kapsz az adott csatára

(#53138) unravel: Kérdezd Bacikát.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#53149) Pete55555 válasza Tüzi (#53024) üzenetére


Pete55555
addikt

Hajrá, hajrá. Mondjuk uninstall túlzás, sok idő, mire újra leszedi, meg feltelepül.
Töröld az asztalról, hátha segít.
Össze kéne már végre fogni, és azt mondani, ha ennyi a "sírás" hogy oké, nem játszok, csak ha javítják.
Mert vannak olyan "sírások" amiknek tényleg van alapja, lásd --> lag.
De a WG leszarja, ha sokan így is hajlandóak játszani, sőt még fizetnek is a lagtengerért... :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#53150) ddt500hu válasza dfsz34 (#53137) üzenetére


ddt500hu
veterán

És 3 csatából még ez volt a legjobb. Még egy gold ammo sem ment át. (Ez nem lenne baj de a két 300-as sebzés na az zavar). Nem kell kidobnom az AP-t mert nem jutok el odaáig, hogy ellőjem. :W 2 van benne amúgy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.