Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53851) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy én látom ez a patch az alsó és középkategóriás PC-k esetén közelebb hozta egymáshoz az AMD és Intel alapú gépeket.
Barátnőm gépém (i3-2100) eddig sokkal szebb volt a játék több fps-sel, most ugyanazokkal a beállításokkal alig van 7-10 fps különbség ugyanazon a pályán. Van több ismerősöm 2,4-3,2 GHz közötti Intel megoldásokkal több érából és ők is emgerősítették, hogy nem lett jobb a játék teljesítménye, sőt valakinek egyértelműen játszhatatlan lett.
Én ebben a játékban most látom csak, hogyha meglesz majd a több mag támogatás akár 4 szálig, akkor talán végre kiegyensúlyozott lesz a játék és nem fog a GPU malmozni, miközben maga alá olvad a CPU.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53852) BudaiZoli válasza PR0JECTNR56 (#53835) üzenetére


BudaiZoli
tag

Megpróbálom, köszike! :)

(#53853) KaLeun


KaLeun
senior tag

Az még nem akkora gond, hogy csökkent az fps-em (néhol elég sokat), de most már 100ms alapból a pingem és ez elmegy 150-ig is. Ráadásul minden mikrolaggol, pedig egy 2 hetes W8.1 és új SSD...

Cila

(#53854) Simi37 válasza #43783936 (#53739) üzenetére


Simi37
őstag

Nem lehetne, hogy mediafire-re is feltedd? Nem akarom h ez a szar a facemban turkáljon.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#53855) joergie


joergie
őstag

Okítsatok ki. ugye itt a hétvégi event.
ha veszek egy t2 light-ot féláron(375gold), majd az event után megcsinálom a májusi küldetést, ami ad egy garázshelyet meg egy t2 light-ot, akkor mi történik? megkapom a 750 goldot a garázshelyet meg benyeli?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#53856) Bad Pritt válasza joergie (#53855) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erről a májusiról tudsz adni linket, én nem találom, hol van ilyen. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53857) csaba17 válasza Bad Pritt (#53851) üzenetére


csaba17
senior tag

sajna ez a patch nálam is levett vagy 10-15fps-t, így most 20 és 30-35fps-sel megy a játék ugyanolyan grafikán mint eddig, ugye pályától függ de a patch előtt ilyen hogy 20 fps meg van hogy alatta nem volt egyszer sem, eléggé zavaró így játszani, ha a beállításokban leveszek ezt azt ami számít úgy nekem furcsa a játék.
már a garázsban sincs meg a fix 60fps, ilyen 40-45 között ugrál...
a konfigommal nem hinném hogy baj lenne(cpu:fx4130, vga:550ti)
remélem a dupla magos támogatás hamarosan érkezik mert ha így halad akkor kezd játszhatatlanba átmenni, legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

(#53858) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Senki nem tapasztalt olyat, hogy a legújabb Aslain féle modpack (az *.exe-s) telepítése után nem tud belépni a játékba? A csata töltőképernyője kifagy . :W :W :W

halahala

(#53859) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Ennek mióta ilyen power a toronyfrontja? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53860) Bad Pritt válasza csaba17 (#53857) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Beállítások? Most azért jobban skálázható már a játék. Amúgy az FX erősebb proci valamivel, mint az enyém egy magon, úgyhogy jónak kéne lennie, 550Ti-t sem kéne megizzasztania. :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53861) csaba17 válasza Bad Pritt (#53860) üzenetére


csaba17
senior tag

1
2
3
ezekkel a beállításokkal játszok, igaz a növényzet minőségét most kapcsoltam ki, eddig az is volt.
amúgy pl az élsimítást is hiába kapcsolgatom, az fps-re nincs hatással...

(#53862) Bad Pritt válasza csaba17 (#53861) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt bőven lejjebb lehet venni, fények. lombozat, víz pl mehet legalább egy jelzéssel lejjebb. De amúgy simán belőheted, lazán ki tudsz belőle hozni 50-60 fps-t úgy, hogy ne legyen csúnya. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53863) #95904256 válasza joergie (#53855) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ugyanaz történik, mint amikor kétszer veszel meg egy premium tankot. Jóváírják aranyban a tank árát, a garázs meg bővül.

A lövés utáni villanást ki lehet kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#53864) csaba17 válasza Bad Pritt (#53862) üzenetére


csaba17
senior tag

megpróbálom illetve most frissítem az nvidia drivert, anno valamelyik dobott jó 5 fps-t a woton :)
bár ahogy írtam eddig ezen a grafikán ment, most a patch óta van ez nálam...

(#53865) Iron Funeral válasza KaLeun (#53853) üzenetére


Iron Funeral
őstag

SSD az AthlonXP mellé? Kemény :)

Amúgy szerintem hálózati probléma lesz, ha tudod akkor nézd meg 22 óra után, akkor már nincs csúcsidő (de legalábbis mérséklődik).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#53866) Angel1981 válasza Simulacrum (#53844) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem használok XVM-et, de inkább tűnt kék-piros ellentétnek. :)

#53855 joergie: szerintem az a biztos, ha egyszerűen csak megcsinálod az eventet, megkapod az áhított tankot, és jó napot! :))

[ Szerkesztve ]

(#53867) Pete55555 válasza Angel1981 (#53866) üzenetére


Pete55555
addikt

Szvsz ha az akció alatt csinálja meg a küldetést, akkor ha megvan a tank, az akciós összeget kapja meg goldban.

...Szeretem leracsniztatni...

(#53868) szőröscica válasza csaba17 (#53857) üzenetére


szőröscica
addikt

Ó barátom, nálam lassabb, rosszabbul néz ki, és még ki is ír olyanokat, hogy kevés a memória, indítsam újra a játékot. A ,,patch" előtt ilyen sose volt.

(#53869) KaLeun válasza Iron Funeral (#53865) üzenetére


KaLeun
senior tag

Már nem az van, csak lusta vagyok átírni...

Cila

(#53870) Angel1981 válasza dfsz34 (#53823) üzenetére


Angel1981
veterán

No!
Ma este is volt 15-20 percem a játékkal foglalkozni, és most nekem is feltűnt a dolog!
Egyértelműen ki van szedve a pipa a "grass in sniper mode" effeknél, de a játékban ugyanúgy ott van, újraindítás után is.
Esetleg azóta találtál megoldást?

Vagy valaki más?

(#53871) Tomi0703 válasza xenom0rph (#53858) üzenetére


Tomi0703
őstag

De. Eleg nagyot cumiztam vele az elmult 24 oraban. Az volt a vicc, hogy utana letoroltem minden modot es ugyis megallt a csata toktokepernyojenel. Ujrarakta a WoT-ot, igy mar okes.

(#53872) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na most kéne abbahagyni. Szaros első osztály ez is. Itt végre alakított a 183mm-es ágyú. Bár a WT4-be sikerült 342-őt lőni.
Ja rendesek voltak a végén nekem adták volna az arty-t, hogy meg legyen a top gun de kilőtt a mocsok. :O

[ Szerkesztve ]

(#53873) dfsz34 válasza Angel1981 (#53870) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem találtam megoldást és már többször megjártam miattam, sokkal nehezebb így célozni, mert a fű eltakarja az ellent és először meg kell keressem az egérrel és csak utána tudok lőni.

Még google-ben keresgetek, hátha valaki már megoldotta.

(#53874) xenom0rph válasza Tomi0703 (#53871) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én is most töröltem le, már rakom fel újra, ma még játszani se tudtam. Írtam a hivatalos fórumba ,válaszolni b*sznak. De akkor nem rakom fel mégegyszer az Aslain féle modokat . Ahj pedig milyen jó, hogy nem nekem kell összeturkálni :((( :O :O

halahala

(#53875) mrszitya válasza xenom0rph (#53874) üzenetére


mrszitya
senior tag

Aslain kb. naponta rakja újra a modpackjét és az xvm-jét (utóbbi ma kétszer frissült például). Szóval ha tud a hibáról, javítani fogja.

(#53876) Simi37 válasza joergie (#53855) üzenetére


Simi37
őstag

Akkor Én megveszem a t2 lightot akciósan. Megvárom míg vége az akciónak és útána fejezem be a küldit ami adja akkor 750 aranyat kapok? Az nagyon faja lenne.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#53877) Dr_Syrex válasza zozyk (#53716) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Letöltöttem és felülírtam vele minden korábbi fájlt, így végre normális működik (egyelőre). Köszi a linket :)

(#53717) Balage76
Azt az xml fájlt néztem én is, és a ctrl keycode megfelelően volt benne. Gyanítom, hogy valami mással kapott hajba mod.

A lényeg, hogy most megy.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#53878) ttmk.lac


ttmk.lac
csendes tag

Srácok a chi-nu-kai miért fénylik úgy, mint a salamon töke?

[ Szerkesztve ]

(#53879) Mister_X válasza xAttilax (#53847) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tud az pattanni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#53880) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Ma este ingyen adják a gold ammot... Semmi gond, ennek örömére 5 kört toltam le JGPz E-100-al 420-as pennel... rohadjon meg az összes :(((

(#53881) Tüzi válasza ddt500hu (#53872) üzenetére

Van egy ötletem számodra.
A sok monitor vétel helyett/előtt vegyél egy projektort, és vetítsd a falra a képet.
Ha rám hallgatsz, akkor valami fehérre mázolt parafa-falra, vagy ilyesmire.
Úgy még a kezed sem tudod eltörni, és a környezetet is kíméled! :K

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53882) Zadia válasza ttmk.lac (#53878) üzenetére


Zadia
senior tag

Azért mert arany tank. :DDD

(#53883) scyllarus válasza csaba17 (#53857) üzenetére


scyllarus
veterán

A röhej az, hogy a tesztszerón +15 fps-em volt a 8.9-hez képest, most meg -20 van, ráadásul normál a fejlesztett helyett. Mintha köze sem lenne a tesztnek és az éles 9.0-nak egymáshoz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53884) Zadia


Zadia
senior tag

Akkor most mi van? Van többmagos támogatás vagy nincs? :F

Teljesítménynövelő megoldásoknál olvasom.

A 9.0-ban a többmagos rendszereknél az összterhelés magok közti elosztásának módszertana is megváltozott. Eddig ha az első mag 100%-ra futott, akkor kapta meg a maradékot a következő mag. Jelenleg ez úgy működik, hogy ha egy mag eléri kapacitásának 40-60%-át, akkor a maradék terhelés már a többi magra lesz kiosztva (4 magos processzorral tesztelték).

[ Szerkesztve ]

(#53885) Djuree válasza joergie (#53855) üzenetére


Djuree
félisten

"megcsinálom a májusi küldetést, ami ad egy garázshelyet meg egy t2 light-ot"
what? ez milyen küldi, én nem találok ilyet. :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53886) #43783936 válasza Djuree (#53885) üzenetére


#43783936
törölt tag

Áprilisi küldetés.
Ha mindet megcsinálod, akkor kapod meg azt a hulladék prémtankot.
Már el is adtam.

(#53887) unravel


unravel
őstag

XVM Nightly build 3367 - fix minimap for EU client
[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#53888) Angel1981 válasza dfsz34 (#53873) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!
Akkor ez valami bug lesz - esetleg azt lehetne még kipróbálni, hogy modok nélkül is előfordul-e, de már felraktam őket, úgy néz ki (kopp, kopp, kopp!) hibátlanul működnek, úgyhogy már inkább nem piszkálom.

Ha sikerül megoldani, azt légyszi írd meg!
Köszi! :R

BTW.
Már elmúlt a chat ban-od, ugye? :)

(#53889) Djuree válasza #43783936 (#53886) üzenetére


Djuree
félisten

ja látom, de akkor az nem májusi hanem áprilisi.
hát az esélytelen, nem megyek light-tal meg arty-val sem. :(
bár t2 light-om meg asszem van, kaptam egyet vhonnan...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53890) mtade


mtade
aktív tag

10000 freeXP-ből ti melyik tier4 artyra indulnátok rá?

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#53891) #43783936 válasza mtade (#53890) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha játszani is akarsz, nem csak artyzni, akkor az angol vonalra menj. :)

[ Szerkesztve ]

(#53892) Djuree válasza mtade (#53890) üzenetére


Djuree
félisten

francia, angol. többi uncsi. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#53893) Viktoár


Viktoár
addikt

Felraktam ezt a deggies célkeresztet,tök jó,informatív csak az a bajom hogy ez a sötékék vagy lila szálkereszt a legtöbb pályán alig látható.Esetleg lehet változtatni valahogy a színén? :F

Üdv:Viktor

(#53894) jano_77


jano_77
nagyúr

Beállításokkal kapcsolatosan volna egy-két kérdésem:
1. Utólagos feldolgozás mit csinál, mit befolyásol? Érdemes ezt minél magasabbra tenni?
2. Matricák minőségénél ugyan ez a kérdés?
3. 8.11-nél volt olyan beállítás, amit ha feljebb vettünk több FPS-t eredményezett mint alacsonyabb beállításnál. Sajnos már nem emlékszem rá, melyik volt az. :( Itt van ilyen esetleg, tapasztalt már ilyet bárki is?

Amúgy sajnos nekem is feleződött az FPS-em a 8.11-hez képest. Akkor 75-90 között mozgott, most 30-40 között ingadozik, néha 30 alá is beesik. :O :F Megoldás rá esetleg van már?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53895) Angel1981 válasza mtade (#53890) üzenetére


Angel1981
veterán

Birch Gun - angol. :)

(#53896) jano_77


jano_77
nagyúr

wotdb.info oldalhoz hasonló oldalt tudna vki ajánlani, ami up to date!? Ebben sajnos pl az új Stug nincs benne. :U

Top Of The Tree:
Ha van egy olyan tank T10, , aminél nem csak 2 tank előzi meg a sorban, hanem mondjuk 3 - pl 121 elérhető a WZ-132 és a T-34-2 irányából -, akkor ez esetben a WZ és a T-34-2 is akciós lesz vagy csak a WZ-132?!? Tudom, hogy most nem ez van akcióban, de még hátra van és emiatt kérdezem.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#53897) L4mie válasza jano_77 (#53896) üzenetére


L4mie
veterán

jajj ne is említsd még mindig csodásan -ba van a wn8 ratingem az új stug miatt..... /ami amúgy frankón néz ki/

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53898) Mister_X válasza mtade (#53890) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyiből eljuthatsz akár Bishopig is, az meg már elég élvezetes. Valentine ágon T3-ig vagy esetleg Sexton II-t kifarmolni hagyományos úton (nem tart sokáig és nem is vészes).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#53899) dvids válasza jano_77 (#53894) üzenetére


dvids
aktív tag

Állítgasd át őket és nézd meg mi az eredménye... egyszerűbb, mintha itt mi megpróbálnánk leírni, nemde?

(#53900) Djuree válasza jano_77 (#53896) üzenetére


Djuree
félisten

sztem mindkettő akciós lesz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.